Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114501) ProEvoFan válasza cyberkind (#114500) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

pl BF1 ps4en szerintem PCs medium-high vegyes beállítás körül fut.Így is szép.
Titanfall 2ben meg alig fedeztem fel különbséget.
Nekem van PCm is.Nem nagy szám de még a BF1 is elmegy rajta mediumon.Ami megfogott a konzolban az a multi tisztasága.Nincsenek csalók.hihetetlen de igaz.Maximum ami problémát okozhat, az a multi fpsben az egér/bill vs gamepad.Igen, sokan használnak Hori TACot meg xim4 átalakítókat, de ez orvosolható (én is rajta vagyok már témán) meg a sony is engedi a Hori használatát.

[ Szerkesztve ]

(#114502) micafighter válasza cyberkind (#114500) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát ha úgy gondolod, hogy zsebhokizással meg lehet tölteni egy arénát több millió online élő közvetítést néző mellett, akkor valóban :)

[ Szerkesztve ]

(#114503) cyberkind válasza micafighter (#114502) üzenetére


cyberkind
félisten

Még többet is ha hozzáteszünk ezt meg azt és máris több ez mint csak zsebhoki de ez a téma már 18+-os. :D

Eddig se nagyon néztem Olimpiát ezután meg végképp nem fogok az biztos. :K

(#114501) ProEvoFan
Nekem az UC4 a szint vagy a Horizon, a Witcher 3 hozta a Horizon-t simán PC-n, az ilyen BF meg hasonló lövöldék nem tetszenek semmiben se ezért is játszottam csak 2 órát a BF-fel, se szép se jó nem volt PC-n.

Tőlem steril műtőszoba is lehet a multi bármiben, ugyanúgy utálom a multit és csak sztorijátékok kellenek, ahogy a CoD-ban is csak a sztorit tolom ki nem egyszer ha jó.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114504) ayo válasza cyberkind (#114498) üzenetére


ayo
addikt

Ez tény, de ahogy fentebb is írtam, konkrétan teljesen ellehetetlenítették az évek során a PC-s COD tulajokat. Képzeld el, hogy egy bill-egér kombós masszív PC-s arc is arra vetemedett, hogy egy PS-et vegyen magának...anno sokat beszélgettünk erről, hogy gamepaddel milyen lesz stb. de rá volt kényszerítve, így megszokta, most meg már szereti.
A grafika tény, hogy nem közelíti meg a PC-t, de hát mit ér vele, ha szar a port és Free Weekenden is konganak a szerverek? :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114505) micafighter válasza cyberkind (#114503) üzenetére


micafighter
nagyúr

Viaszatérés lenne a gyökerekhez végül is, anno az ókorban a görög olimpiákon is meztelen emberek versengtek :)

(#114506) cyberkind válasza ayo (#114504) üzenetére


cyberkind
félisten

Én se nagyon értem miért erre lépett az Activision de nem is nagyon izgat, nekik létezni se kéne mert csak rosszat tettek a játékiparnak. A Free Weekend-et meg nem tudom, 2 napra nem húzok le minimum 60Gb-ot. :DDD Ha annyira szeretnék multizni és sok csalódás ért volna de nem CoD-ban akkor valszeg konzoloznék, bár a sok csalódás is relatív mert béna vagyok a multihoz, teljesen elvagyok szokva az igazi ellenfelektől.

(#114505) micafighter
Kár, hogy az se lenne olyan mint az eredeti. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114507) micafighter válasza ayo (#114504) üzenetére


micafighter
nagyúr

Konganak a szerverek, mint irtam fentebb a futószalagon készülö játékok multijában nem lesz sose olyan tömeg PC-n mint konzolon, mert a konzolosok a régit visszaviszik és mindig a legújabbal játszanak, igy nincs 10 különbözö COD verzio között széttöredezve a multi tömeg, PCnél meg szerintem érthető ha nem rohan mindenki egy új CODot előrendelni :)

(#114508) #57527808


#57527808
törölt tag

orc must die első két részét honnan érdemes beszerezni jelenleg? IsThereAnyDeal oldalon nem láttam akciót, a jelenlegi steam-es ára szerintem sok lesz havernak. tegnap sikerült rávennem, hogy kipróbáljuk az új "ingyenes" unchained részét, és szinte minden megszokott dolgot átvariáltak. szóval még rutinos orkvadászként is csak kapkodom a fejem.
úgyhogy jött az ötlet, hogy be kéne szerezni havernak az első két részt, mert egész jó móka coop-ban, csak az árazással nem vagyok kibékülve. idáig 3-4x vettem meg (tesó, nagybácsi, talán unokatesó, saját), de nem ilyen árakra emlékszem.

orc must die unchained-ről pár sor:
eleinte átláthatatlan rendszer.
majd rájössz a dolgokra, és akkor kb el is megy a kedved az egésztől.
kontrollerrel majdnem használhatatlan, egy halom fontos funkció nincs bindelve.
random fejlődési rendszer, aminek köszönhetően örökkévalóságnak tűnik 1-1 csapda kifejlesztése.
mintha nem lenne fejlövés, ami kb az alapját adta az előző részeknek.
"ingyenes" = azaz egy AAA kategóriás játék árának többszörösét is elköltheted, de még a kezdő 30+10€ is sok érte (hero+starter pack).

biztos sok pozitívum is van benne, de nekem még nem sikerült találnom.
vagyis a pvp kedvelőinek pozitívum lehet a sabotage játékmód, ahol egymás ellen is lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#114509) ayo válasza #57527808 (#114508) üzenetére


ayo
addikt

Nagy rajongója voltam a sorozatnak, ezért a "harmadik" részt még zárt béta óta nyomogattam, de hát az szörnyen rossz volt.
Ha megnézed, végig mentek az akkori trendeken és a Co-op DLC-zés után az IAP MOBA jött....ami nem sok fejlesztőnek jött be.
A rajongók nagy része ott is hagyta az egészet az akkori verzióban aztán jöttem Steamre.
Aztán nagy nehezen a fejlesztők rájöttem, hogy nagy szar amit csinálnak és fogták a játékot, hogy összekukáznak belőle egy régi vágású verziót (fullra nullázták a játékot egy nagy patch segítségével), amit talán 15 percig, ha nyomtam, mert olyan volt, mintha az OMD1 prealfa verziójával játszanék. Teljesen értelmetlen és gagyi dolgok vannak benne. A helyükben én kidobtam volna az egészet és készítettem volna OMD3 néven volna egy klasszikus folytatást....

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#114510) #57527808 válasza ayo (#114509) üzenetére


#57527808
törölt tag

most néztem az értékeléseket, és azt olvastam, hogy kivették a pvp-t. idáig abban a hitben voltam, hogy a sabotage a pvp. de akkor ilyen sc2 squadron td-hez hasonló dolgot csináltak, ahol nem lehet az ellenséges térfélre menni, csak különböző lényeket lehet uszítani a másikra.
szóval elvileg hülyeséget írtam a pvp-vel kapcsolatban, amit kivettek egy patch alkalmával.

így már érthető az első magyar értékelésben a híg széklet kifejezés, mert a szilárd változata már dicséret lenne a játékra nézve.
_________

mindenesetre várok tippeket az előző részek beszerzésére.

[ Szerkesztve ]

(#114511) ayo válasza #57527808 (#114510) üzenetére


ayo
addikt

PVP még az elején volt benne, ahogy írtam volt a játékosoknak egy nagyon kicsi része akik ezt szerették, de nagyjából az ölte meg az egész játékot. Azok az egyedüliek akik visszasírják, én jó pár órát rááldoztam, hátha majd jó lesz, de örülök, hogy felhagytak azzal a verzióval. Én a mostanit kinyomtatnám, elégetném és nullából építenék valami jót.. :)

Jelenleg most nem láttam jó akciókat, de ősszel tuti fillérekért hozzá lehet majd jutni mindkét részhez.

http://jateknaplo.blog.hu

(#114512) cyberkind


cyberkind
félisten

Mafia: The City of Lost Heaven Remastered Pre-release

Csak rajongói mod de nagyon királynak tűnik.:Y :Y :C

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114513) Crytek válasza cyberkind (#114512) üzenetére


Crytek
veterán

Pakolnak bele még pár évet és jöhet!
Jeleztem 2k-nek ,ha már ők tosznak rá :DDD Holnap tele lesz a net ,hogy közbelépett és lelőtték ;]

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114514) cyberkind válasza Crytek (#114513) üzenetére


cyberkind
félisten

Ide már egy hivatalos kiadói remake kéne nem ilyen rajongói modok mert a grafmotor már réges-régen elavult, ezt meg nem lehet modolni.

Paranormal Cocktivity

(#114515) Crytek válasza cyberkind (#114514) üzenetére


Crytek
veterán

2K az balfaszok gyűlekezete nem látják a fától az erdőt....Ha rajtuk múlna soha nem lesz sőt sanszos hogy ebbe is beleugatnak majd.

cyberkind: Miért volna érdekes? Capcom is sorra lövöldözi le a resi részek user projectjeit :(
Meg más cégek is tűzzel vassal ez ellen vannak....csak akkor azt nem értem ők miért nem csinálják meg ? Jó a capcom csinálja ...,de legalább nekik van agyuk és látják tonna szám termeli a pénzt

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114516) cyberkind válasza Crytek (#114515) üzenetére


cyberkind
félisten

Érdekes volna ha ebbe beleszólnának mert a modok szintén fent vannak szabadon.

Paranormal Cocktivity

(#114517) cyberkind válasza cyberkind (#114516) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha más nem megcsinálom magamnak én, eddig is volt hasonló pakkom csak most valamiért nem működik.

Persze ez közel se annyira király mint a linkelt de ha belenyúlnak akkor rohadjanak meg.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114518) eszement24 válasza cyberkind (#114517) üzenetére


eszement24
aktív tag

Mafia 1-et is lehet modolni? Mert ez nagyon tutinak érkezik, biztos hogy nekiülök és végig tolom, hogy ha ez kijön.

(#114519) cyberkind válasza eszement24 (#114518) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne lehetne, én is modoltam azt nem mondom, hogy pont így néz ki mint a videón de sokkal jobb mint az eredeti, elég sok dolgot kicseréltem benne, a kocsikat is korhűre. Nem tudni mikor jön mert sok munka van vele, én is próbáltam összerakni mindent ami a videóban van de csak fagyás lett a vége így megvárom ezt, remélem lesz valami.

Paranormal Cocktivity

(#114520) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#114512) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

logout-on ott a szocreál ikarus mod, az is tartalmaz pár új textúrát :))

(#114521) cyberkind total conversion mod, + free roamban használtam csak, mert pár küldetés bugos, de a hangulat ottvan, főleg a ladával rallizni, vagy trabival tekeregni a városban.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114521) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#114520) üzenetére


cyberkind
félisten

Régen se szerettem ezt a korszakot ilyenekkel elkúrni de azóta meg főleg nem, annyira nem illenek ebbe a játékba ezek a modok. :)

Paranormal Cocktivity

(#114522) cyberkind


cyberkind
félisten

Szeptember 26-án jön a GOTY Fallout 4. :))

Paranormal Cocktivity

(#114523) i2k válasza cyberkind (#114522) üzenetére


i2k
senior tag

Remélem, hogy annak örömére 8-adolják a Season Pass 50%-os árát...

Ugyanis, alapjáték tulajdonos vagyok, de az SP-t baromi drágán mérik - számomra.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114524) Crytek válasza i2k (#114523) üzenetére


Crytek
veterán

Ezután is horror áron fogják.. Minden játéknál ez a tendencia hogy az alap game ára a béka segge alá megy SP külön min a game duplája... Nem a game termeli a nagy lóvét hanem a 678 ezer dlc meg sp

Next PC Upgrade: 2022

(#114525) ayo válasza Crytek (#114524) üzenetére


ayo
addikt

jaja, ált. GOTY-ot megvenni újra gazdaságosabb szokott lenni

http://jateknaplo.blog.hu

(#114526) cskamacska


cskamacska
addikt

Blitzkrieg 3-ból Steamen elérhetővé vált egy 18 pályás demó változat

A játék lehet nem váltja meg a világot, de nagy kalapborogatás a fejlesztők felé, hogy egyáltalán foglalkoznak még bemutató változatok készítésével. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114527) micafighter válasza Crytek (#114524) üzenetére


micafighter
nagyúr

F4 esetén az alapjáték historical low 3,5k a season pass meg 5k. Valoban fura megoldás, de nekünk játékosoknak ez csak jó, aki beéri az alapjátékkal, az olcsón megússza. Olcsóbban, mint ha fordítva lenne: 5k az alap játék, 3,5k a sp :)

(#114528) Dilikutya válasza Crytek (#114524) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerencsére sok a multis és lópáncél DLC, amivel nem kell törődni. :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114529) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!
Egy teljesen OFF problémában kérném a tanácsotokat. Mivel itt mindenki mindhez IS ért, ezért hátha..
:D
Összekötném a TV-met és a számítógépet HDMI-kábellel. Mi az a max hossz, amivel még minőségromlás nélkül működik a dolog?

Köszi!

(#114530) croli válasza Gaborka30 (#114529) üzenetére


croli
aktív tag

Oké hogy off topik, de jó témához sikerült feltenned ezt a kérdést :D

Amúgy a kérdésedre is válaszolva kb. 10 méter ami még nem okoz romlást. 10 méterenként érdemes berakni egy erősítőt.

(#114531) Gaborka30 válasza croli (#114530) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Naná.. nem véletlenül :D
Köszi... van ahol 15 métert írtak.. de akkor maradok a 10-nél...

(#114532) SityiSXT válasza Gaborka30 (#114531) üzenetére


SityiSXT
őstag

Volt kollégám a Samsung TV részlegéről azt mondta nekem anno, hogy 8 m a tuti, afölött már gondok lehetnek.

(#114533) Źşë'


Źşë'
addikt

Trine 3 ára nem lefele hanem inkább felfele megy :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114534) cyberkind válasza Źşë' (#114533) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig a 3. rész szörnyű lett.

Paranormal Cocktivity

(#114535) Crytek válasza Źşë' (#114533) üzenetére


Crytek
veterán

Majd a Shawdennel párban be kell húzni egy bundleba.... :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#114536) i2k


i2k
senior tag

Brutális "Final Fantasy"-sorozat leárazás... JA, NEM...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114537) oriic válasza i2k (#114536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FF akció, de azért befigyel egy Front Mission meg egy Last Remnant. :DDD

Live-Die-Respawn

(#114538) echterion válasza oriic (#114537) üzenetére


echterion
nagyúr

Járulékos akcijó. :DD

**********

(#114539) i2k válasza oriic (#114537) üzenetére


i2k
senior tag

Semminek se tudtok örülni. :DDD :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114540) oriic válasza i2k (#114539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak megjegyeztem. :D Last Remnant-ot amúgy valami 1 dolcsi környékén szereztem be anno, de nem győzött meg sajnos.

Live-Die-Respawn

(#114541) arty válasza Gaborka30 (#114529) üzenetére


arty
veterán

pécéről, normális (ergo drága...) kábellal általában átmegy a 15 méter is (1080p60 legalábbis, nekem ezzel van tapasztalat)

erősítő, egyéb forrás viszont totál lutri (kábeleim, amik pécéről mentek, más eszközökkel teljesen random vagy működtek vagy nem - konzolok, erősítő monitor out, bluray lejátszó, stb)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114542) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Originen mikor szokott lenni sale? Egy jóárasított bf1 premium gold ultra edition-re beruháznék akkor.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#114543) micafighter válasza DrTechnoid (#114542) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én a helyedbe megvárnám mig bemegy Access-be, azt mondták hamarosan berakják a TF2vel együtt, és a TF2 már bent van.

(#114544) ayo válasza micafighter (#114543) üzenetére


ayo
addikt

Már benne van, nem kell várni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#114545) cskamacska válasza micafighter (#114543) üzenetére


cskamacska
addikt

Már most elérhető a BF1 Origin Accessben: EA Access - Megérkezett a Battlefield 1 (PC, Xbox One)

Blitzkrieg után be akartam rakni de gondoltam uborka szezonban túl sok lesz a jóból :D

mod: megninnyáltak :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114546) micafighter válasza ayo (#114544) üzenetére


micafighter
nagyúr

Zsir :) Van Accessem de mikor utoljára néztem pár napja még nem volt bent.

(#114547) ayo válasza micafighter (#114546) üzenetére


ayo
addikt

2 napja van, szóval friss a dolog.

http://jateknaplo.blog.hu

(#114548) cyberkind


cyberkind
félisten

Végre sikerült kitolni a Gta 3-at de ez valami kegyetlen nehéz volt, így mai szemmel már abszolút játszhatatlan számomra, sőt inkább egy nyűg ez a rész és a legrosszabb is, a Mafia valamiért simán jó pedig abban sincs fedezékrendszer.

A VC annak ellenére, hogy nem változott sokat sokkal jobb de főként a 80-as évek miatt játszható bármikor még ha nehéz is, bár ott csak a vége nem sikerült nekem.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114549) tomsolo


tomsolo
őstag

Oya, oya :D

No Man's Sky - 60% - 23,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114550) i2k válasza tomsolo (#114549) üzenetére


i2k
senior tag

Hol van ilyenkor Crytek, amikor szükség van rá? :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.