Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113401) eami válasza Hunbeast87 (#113400) üzenetére


eami
addikt

próbáltam, HD pack és maxon, de úgyis csak egy átlagos bethesda grafika. mondjuk nem kell rajta csodálkozni, ugyanazt a régi motort foltozgatják már régóta. kár, mert egyébként látszik hogy sokat dolgoztak vele.

(#113402) Skullwipe válasza eami (#113401) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ne használd a hd packot, sokkal jobbak vannak, kisebb gépigénnyel mod ként. Nálam is ultrán fhd-n simán elvan, nem 60fps, de 30-al simán meg van, és a mod managerrel baromi könnyű is használni ilyeneket.

(#113403) eami válasza Skullwipe (#113402) üzenetére


eami
addikt

persze, tudom. de ha valaki megkérdezi hogy jól néz e ki a játék akkor ez a válasz arra. nyilván mások már megint elvégezték a bethesda helyett a melót.

(#113404) Skullwipe válasza eami (#113403) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Dehogy mekkora ... cég ez megint amit az E3-on mondtak mit tesznek a mod-okkal. Annyival jobb azért mint amit a RockStar tett nem rég a GTA V modokkal kapcsoltban.

(#113405) micafighter válasza Skullwipe (#113404) üzenetére


micafighter
nagyúr

Öh.. A kettö ég és föld. A bethesda 10+ éve támogatja a modokat meg a communityt, csak hoztak pár megkérdöjelezhetö döntést, de nem véletlen hogy a bethesda játékaihoz van a legtöbb mod. A bethesda E3as dologa a modokkal se szimplán rossz, vannak hozzá pro és kontra érvek.

A take2 ezzel szemben annyit mondott hogy a GTA5 modok innentöl kezdve illegálisak. A kettö dolog kanyarba sincs egymással szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#113406) micafighter válasza sixpak (#113390) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én úgy fogalmaznék a játéknak nem a kinézet az erössége alapbol. Viszont rengeteg mod van hozzá (kvázi ingyenes DLC-k, és nem csak lópáncél, vannal textura csomagok, uj fegyverek, uj küldetések, időjárás effektek stb stb) és nagyon sok mod tud javitani a kinézeten. Egyáltalán nem nehéz öket felrakni és sokat tudnak dobni a kinézeten is, úgyhogy szvsz érdemes kicsit belemenni :)

(#113407) sixpak válasza micafighter (#113406) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi neked is és mindenkinek.
Ha így áll a dolog, akkor lehet kérdezek majd a hd pack-el kapcsolatban (ha elfér itt), melyik csomag a legjobb, leghatékonyabb, legkevesebb erőforrást kérő mod, amit érdemes felpakolni egy 1070/4690k/16gb mellé úgy, hogy ne fossa össze magát a gép. :R
Még csak este veszem meg, először megnézem modok nélkül, mondjuk óriási screenshot buzi vagyok, úgyhogy mindenképp tennem kell valamit, ha nem lesz szép.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113408) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Sok van. Sok féle jó van. Keress olyat ami tetszik, mert sokszor egymásra is hivatkoznak.
Szerintem meg igen is egy téma. Mindegyik meg van hülyülve, hogy ők kapják a zsét.
Egyik se jó, egyáltalán. Nem kell mesét tartani, mindegyik rossz, hogy beleszól a ""játékosokért"".

[ Szerkesztve ]

(#113409) micafighter válasza sixpak (#113407) üzenetére


micafighter
nagyúr

Van hivatalos HD textura pakk is, de azt most nem érdemes felrakni, mert most aránytalanul sok eröforrást használ, majd pár év mulva. Nexusmodson jelenleg jobb textura pakkok vannak. A játék topikjában amugy hamarabb kapsz választ ha kérdésed lesz majd :)

(#113410) cyberkind válasza sixpak (#113407) üzenetére


cyberkind
félisten

Bezzeg a szar és fos Batman után ezzel nem mersz modok nélkül és magabiztosan játszani, szégyelld magad! ;] ;]

Paranormal Cocktivity

(#113411) sixpak válasza cyberkind (#113410) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szarfos Batman?...az egyik kedvencem, grafika terén (is).
Kicsit el is alélok mindig, amikor bekapcsolom, annyira tetszik... :D

Mafia3-ra gondolsz, nem?

micafighter: thx. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113412) cyberkind válasza sixpak (#113411) üzenetére


cyberkind
félisten

;] ;] Ez szerinted mit jelent, illetve ki sír(t) folyamatosan itt a is a topikban a grafika miatt, vagy azért mert a Batman ugyanolyan szarul megy mint a kezdet kezdetén? ;)

Nagyon jól tudom, hogy ez a játék zseniális és a legjobb Batman játék, ami még elég durván is néz ki.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113413) micafighter válasza Skullwipe (#113408) üzenetére


micafighter
nagyúr

A bethesda hivatalosan támogatja a modokat, a take2 meg betiltja a modokat. A kettö szerinted ugyanaz? A bethesda is csinált 1-2 gyomorforgató dolgot a témában, de ettöl függetlenül nem véletlen hogy a legtöbb mod bethesda játékokhoz van:

Az első 7 cim bethesda, ami annyira nem meglepő ha figyelembe vesszük hogy 10+ éve épül a modding közösség, és hivatalos modding toolkitet adnak ki a játék fejlesztői a modkészítők életének megkönnyítésére.

[ Szerkesztve ]

(#113414) cyberkind válasza micafighter (#113413) üzenetére


cyberkind
félisten

Most pedig írok egy gonosz választ, hogy miért ne legyen egy szavunk se a modok kinyírása miatt, ingyen kapjuk a DLC-ket a Gta 5 multiba amiért mások pénzt kérnek meg blabla. :DDD

Engem már rég hidegen hagy az egész Gta 5 multi mert hóóóóóóóóóóót unalmas az egész.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113415) micafighter válasza cyberkind (#113414) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez szuper, csak az a baj a sok multi dlc-ből a single playerben nem sokat látnak az emberek :) Viszont volt pár nagyon jó mod single playerhez, amit most illegálissá nyilvánitott a take2.

[ Szerkesztve ]

(#113416) sixpak


sixpak
nagyúr

Pofám leszakad...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113417) micafighter válasza sixpak (#113416) üzenetére


micafighter
nagyúr

cyberkind-nek wishlistes :DDD :DDD

(#113418) ayo válasza sixpak (#113416) üzenetére


ayo
addikt

nagyon szép választás, ajánlnám hozzá még ezt

http://jateknaplo.blog.hu

(#113419) cyberkind válasza micafighter (#113417) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogyne lenne az, nekem elég sok játék az, jó lesz a gyűjteménybe, egyébként már bezsákoltam a wc-zős játékot is. :D

(#113415) micafighter
Engem már annyira nem izgat a multija, hogy bannolhatnának is, szóval ha modolnék és kiraknának nagyon nem izgatna mert jó modok vannak.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113420) i2k


i2k
senior tag

Kis érdekesség az indie-követő listámról - STEAM Sale-ekre készülve nem a STEAM-en, hanem táblában tárolom a wishlistem.
Érdemes végignézni. Még ezen a kis mintán is megmutatja, hogy mennyire változott a leárazási módi - 2016.06.23 - 2017.06.23 között:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113421) Skullwipe válasza i2k (#113420) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ez baromi jó. Kézzel viszed be az adatokat, vagy te is ügyes vagy és csak lefuttatod amit kell? :R

(#113422) tomsolo válasza sixpak (#113416) üzenetére


tomsolo
őstag

szinte teljesen szexuálmentes játék - az erotika kimerül annyiban hogy beszélő bugyik vagytok

maga a játékmenet nem rossz és nem is könnyű

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113423) i2k válasza Skullwipe (#113421) üzenetére


i2k
senior tag

Kézzel a változásokat viszem már csak be - a táblát 4 éve készítettem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113424) i2k


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113425) bullseye válasza i2k (#113424) üzenetére


bullseye
addikt

"És mit tanultunk ebből az esetből, gyerekek?"

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113426) Skullwipe válasza bullseye (#113425) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Pénz beszél, kutya ugat.

(#113427) i2k válasza bullseye (#113425) üzenetére


i2k
senior tag

Tanár bácsiiiii éééén, ééén, majd ééén, hagy mondjaaaaam...

Azt, hogy ha elég hangosan rinyálunk, akkor a legcsökönyösebb cégek is meghajolnak.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113428) micafighter válasza i2k (#113424) üzenetére


micafighter
nagyúr

Azért ugy tünik végül csak rájöttek, hogy nem jo dolog az ha lábon lövik saját magukat.

(#113429) cyberkind


cyberkind
félisten

Az Assassin's Creed játékok részeit, hogy érdemes játszani?

Ha jól gondolom az Ezio-s az a 2 a Broterhood meg a Revelations, na de a többi az, hogy jön egymás után, vagy miként kapcsolódnak? :F

Paranormal Cocktivity

(#113430) sixpak


sixpak
nagyúr

Ó jaj!!
Elfelejtettem kérdezni vásárlás előtt, hogy van-e 21:9 támogatás....nincs. Ráadásul full hd is csak windowed módban van, ha borderlessre rakom, akkor valami furcsa massza van a képen...640x480 széthúzva ultra wide-ra.
Itt az eredeti kérdés. Valaki esetleg segítene, szeretnék játszani....mekkora gáz már, hogy nincs 21:9, a legutolsó filléres game is támogatja...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113431) Frod válasza cyberkind (#113429) üzenetére


Frod
addikt

Igazából az általad említett trilógiáig volt "sztorija".
Utána nyugodtan játszhatod sorrendben őket ahogy megjelentek.
Elvileg még az AC3-Rouge is hasonlóan kapcsolódik, a Black Flag meg kvázi kalóz-GTA egyszer nem hallottam, hogy annak a sztoriját bárki is említené akármilyen szinten pozitívan.
Azóta én személy szerint kerülöm a szériát.

Do you see the white shadow?

(#113432) cyberkind válasza Frod (#113431) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, nekem a 4 a kedvencem az eddig 10 óra után, de persze a többi is jöhet. :)

(#113430) sixpak
Mivel konzolon a hagyományos képarány és felbontás a sztenderd így ezen ne csodálkozz, a tökéletes PC port, a Gta 5 átvezetői is csak 16:9-ben jönnek ha 21:9-ben tolod, szóval ez nem nagyon fog változni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113433) W.Wilson válasza cyberkind (#113429) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ahogy kiadták őket, kivéve a Rogue, mert az később jött PC-re, mint a Unity, de történetileg közvetlen előtte játszódik.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113434) cyberkind válasza W.Wilson (#113433) üzenetére


cyberkind
félisten

Szóval akkor a Rogue valóban a 4 folytatása lenne?

Paranormal Cocktivity

(#113435) W.Wilson válasza cyberkind (#113434) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Jó, az előbb nem teljesen mondtam igazat, mert a Rogue-nak csak az utolsó néhány perce játszódik a Unity előtt, nagyobbik része a Black Flag és a III között.

Szóval kronológiailag úgy jönnek, hogy Black Flag > Rogue > III, aztán visszaugrunk a Rogue végére és jön a Unity.
De ha így játszod, akkor a III-nak nem fogod érteni a modern a részét. Ha a modern történetszálat nézed, az a kiadás sorrendjében megy.

Még hozzátenném, hogy a Black Flag, Rogue és a III történetileg abszolút kapcsolódik egymáshoz, a Unityhez viszont csak annyi köze van a Rogue-nak, hogy felvezeti az elejét.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113436) micafighter válasza sixpak (#113430) üzenetére


micafighter
nagyúr

Könnyen megoldható a dolog, kb 20 másodperc, válaszoltam a játék topikjában :)

(#113437) cyberkind válasza W.Wilson (#113435) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, hasznos infó volt, szerintem maradok a megjelenésnél. :)

Paranormal Cocktivity

(#113438) i2k válasza sixpak (#113430) üzenetére


i2k
senior tag

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/9264/?: "Ultra Widescreen Patches by John Doe Bowler

"Ultra Widescreen Patches

This mod patches the Fallout 4 Interface for 21:9 UW-UXGA resolutions.

This mod is completely standalone and DOES NOT require Flawless Widescreen to function.

This mod properly converts load screens, scopes, the Power Armor Rainbox and all the 3d icons you see in menus to a 21:9 aspect ratio."

Ajánlott hozzá a Nexus Mod Manager: http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/modmanager/?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113439) sixpak válasza i2k (#113438) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, közben kaptam segítséget a topikjában. :R
Amúgy annyira nem csúnya, de azért kell majd neki valami mod...viszont a nem éppen high end gépemen is megvan a 60fps ultrán...gondolom ez nem mindig volt így. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#113440) tomsolo


tomsolo
őstag

609 items from your Steam wishlist are on sale!

lál

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113441) Skullwipe válasza i2k (#113438) üzenetére


Skullwipe
senior tag

(#113440)l szép lista lehet :C

[ Szerkesztve ]

(#113442) cskamacska válasza Skullwipe (#113441) üzenetére


cskamacska
addikt

1,600 items from your Steam wishlist are on sale! Fri, 23 Jun 2017 18:00:06
1,844 items from your Steam wishlist are on sale! Fri, 23 Jun 2017 23:41:14
1,848 items from your Steam wishlist are on sale! Sat, 24 Jun 2017 05:37:11

Most a Sztím már vagy magától tömi a wishlistem, vagy még mindig tart a leárazgatás.

Heliborne sikeresen felemelte az árát 15 euróra egy hónapja, hogy most nagy kegyesen megvehessük -35%-on ugyanannyiért ;] , de ettől független birizgálja a pókösztönöm. Most az új PVE kooperatív móddal vajon milyen játszani, esetleg valaki már megvette? :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113443) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Ghost In The Shell: Stand Alone Complex S01/S02, jó nekem ez új, hogy anime-ket lehet venni steamen.

(#113444) ayo válasza Skullwipe (#113443) üzenetére


ayo
addikt

pedig pár éve folyamatosan jöttek, aszem 555 stream volt a héten összesen :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#113445) Skullwipe válasza ayo (#113444) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nekem ez még sose jött fel, gondolom hogy állandóan fel fel lépek most ezért jött elő.
Magukat a videókat tudtam, de ezt nem. Most 10€ ennyi részét nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#113446) Crytek


Crytek
veterán

DreadOut 1.49€ Indie horror, van magyar nyelv is

Next PC Upgrade: 2022

(#113447) Skullwipe válasza micafighter (#113413) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Na, ez az igazi Creation Club!

[ Szerkesztve ]

(#113448) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

GRID 2ben otthon van valaki?
GRID 2 - Spa-Francorchamps Track Pack nem tudjátok hogyan illeszkedik be a játékba?Értem ezalatt, hogy a karrier módban is lehet majd versenyezni ezen a pályán vagy csak sima egyszerű általam beállított feltételekkel megáldott versenyeken vehetek részt?
Steamen most jó áron van ez a fantasztikus pálya.

[ Szerkesztve ]

(#113449) Csapoati válasza ProEvoFan (#113448) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem lesz benne a karrierben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113450) i2k válasza ProEvoFan (#113448) üzenetére


i2k
senior tag

A játékba belépés (és pár kötelező Enter) után:

* "World Series Racing" (ez ugye a Single Player) - "Events" - "Custom Event" (és itt a Truck Selection) alatt tudod csak a pályát végiggurulni gépi ellenfelek ellen.
- GP Curcuit
- Sportscar
- GP Curcuit Reversed
- Sportscar Reversed
nyomvonalakkal.

* "GRID Online" (ez ugye a multiplayer) - "Events" - "Online" - "Online Custom Event" - "Create Game" (és itt rákérdez, hogy engedélyezed-e a Letölthető Tartalmakat - a válasz Igen kell legyen) - s minden egyéb más beállítása mellett "Truck Selection" alatt tudod csak a pályát végiggurulni emberi ellenfelek ellen.
- GP Curcuit
- Sportscar
- GP Curcuit Reversed
- Sportscar Reversed
nyomvonalakkal.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.