Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114251) tomsolo


tomsolo
őstag

Bár a sok eth bányász kezdi beszopni azért még mindig furi a videókártyák árazása.

Pl. még mindig jobban megéri direktbe venni videókártyát az evga-tól mint itthon:

- EVGA 08G-P4-6274-KR GeForce GTX 1070 FTW
szállítással, paypallal fizetve 520 EUR (cirka 158 ezer forint)
- EVGA 08G-P4-6286-KR GeForce GTX 1080 FTW
szállítással, paypallal fizetve 638 EUR (cirka 195 ezer forint)

(Pár eurót lehet még spórolni ha egyszerre 2 kártyát vesztek mert egynél 19 kettőnél 25 ojró a szállítási díj.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114252) cyberkind válasza tomsolo (#114251) üzenetére


cyberkind
félisten

A körülményekhez képest ez egész korrekt árazás, az más kérdés, hogy jövőre jön a Volta és már eszembe se jutna ennyiért venni ezekből. :N

Paranormal Cocktivity

(#114253) tomsolo válasza cyberkind (#114252) üzenetére


tomsolo
őstag

Tartok tőle, hogy a Volta-t is ott fogom venni :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114254) cyberkind válasza tomsolo (#114253) üzenetére


cyberkind
félisten

A Noctua-s kitérőm után én is elgondolkozom a külföldi vásárláson mert nagyon nagy a kontraszt. :)

Paranormal Cocktivity

(#114255) maross válasza tomsolo (#114251) üzenetére


maross
veterán

1080 ára tobb mint barati ezekben az inseges idokben

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114256) micafighter válasza cyberkind (#114254) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt kifejtenéd? :)

(#114257) cyberkind válasza micafighter (#114256) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

:K

Csak egy iponos sztori ami a héten volt, szektorhibás SSD-t küldtek vissza (nyilván ezért volt a garis ügyintézés) havernak mert náluk nem jelentkezett a hiba, oké, köszi ipon! :))
Vagy kicserélték csak nem írtak semmi papírt, ez egy remek kérdés mert most még nem ír hibát a Sentinel, még. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114258) micafighter válasza cyberkind (#114257) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem, köszi :) Az hogy a vásárlokkal hogy bánnak, nagy mértékben az eladótol függ sok esetben, és tényleg nagy kontrasztok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#114259) Crytek


Crytek
veterán

Deep Fear :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114260) Dilikutya válasza Crytek (#114259) üzenetére


Dilikutya
félisten

A falatnyi bikini sokat dob rajta. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114261) i2k válasza oriic (#114239) üzenetére


i2k
senior tag

"Publikus a profilja ahogy látom"

De te tudod, hogy mi az ottani neve... talán még STEAM-haverod is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114262) maross válasza i2k (#114261) üzenetére


maross
veterán

lehet legjobb haverok, es nem is tudnak rola :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114263) maross


maross
veterán

kellene nekem egy ninja, akinek nincs meg a beep

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114264) i2k válasza maross (#114262) üzenetére


i2k
senior tag

Nem állítottam :B
De nyilván, tudja a steames nevét [amit én ugye nem árultam el], ha le tudta nekem írni, hogy publikus a profilja...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114265) NyMRooD


NyMRooD
őstag

A Hellgate: London volt valaha digitális bolt vagy lehet tudni, hogy miért nincs?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#114266) duvi válasza NyMRooD (#114265) üzenetére


duvi
nagyúr

Vannak még működő HL szerverek :F

(#114267) NyMRooD válasza duvi (#114266) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az csak online volt játszható? Virágbolti verzió ment offline is (akkor nem tudtam megvenni, de most már szeretném)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#114268) duvi válasza NyMRooD (#114267) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha jól emlékszem, indításkor a single játékhoz is kellett online kapcsolat. Anélkül nem tudtál játékot indítani. Nekem itt van a polcomon a dobozos verzió és nagyon szerettem, de amikor becsődölt a Flagship Studió, akkor bezártak a szerverek is. Később hallottam pletykákat, hogy valamelyik Koreai cég megveszi és továbbfejleszti az ázsiai piacra. Hogy sikerült-e nekik, azt már nem tudom.

(Egyébként nézz körül a virágboltokban...)

[ Szerkesztve ]

(#114269) genndy válasza NyMRooD (#114265) üzenetére


genndy
addikt

Nem nagyon voltak akkor még digitális boltok amikor az megjelent. Egy pár éve free online MMO-ként még ment, de azóta azt is lelőtték (asszem 2015-ben).
Ha esetleg ebayről tudsz szerezni dobozos változatot, akkor lehet hogy a single rész még menne.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#114270) reelc válasza genndy (#114269) üzenetére


reelc
veterán

Úgy rémlik tavaly olvastam utána.
Igen, az a játék sajnos onlineként is becsődölt.
Akkor ezt találtam.
Nem állt módomban kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#114271) cskamacska válasza tomsolo (#114251) üzenetére


cskamacska
addikt

megkésve bár, de törve nem.rovat

"Már ne is haragudj, de marhaságokat írsz. Bárkinek joga van bármennyi terméket megvennie. Lassan ott tartunk, hogy szerintetek a VGA olyan szükségleteket elégít ki, mint egy kiló kenyér. Nem az a hihetetlen, aki felvásárolja a kártyákat, hanem ti, akik ilyen hülyeségen elégedetlenkedtek. Mi lesz veletek, ha majd nem tudtok CS-ben kempelni? Szerintem az lenne az univerzum vége! Jó, hogy az öngyilkosságot nem fontolgatja, aki nem jut VGA-hoz. Bányászok és amíg a pénzem engedi, a létező összes nekem kellő VGA-t meg fogom venni. Majd rettentően kellemetlenül érzem magam, hogy valaki miattam nem tud otthon kockulni. Ja, mégsem..." - névtelen bölcs

ugyanitt hírek

A Clover Trail kihullhat a Windows 10 frissítési rendszeréből

"A ZDNet azt írja, az Intel Atom Clover Trail szériával van a baj, ezek 4-5 évvel ezelőtt, az első kettő az egyben gépekkel kerültek piacra. A belépőszintű hibridek, mint a HP Envy X2 azért jelentenek igazán problémát, mert a Microsoft a WaaS (Windows as a Service) modelljével egy-egy funkcióbővítés csak 18 hónapig támogatott, tehát a tavaly nyári évfordulós frissítéssel rendelkező gépekre 2018 elejéig érkeznek biztonsági javítások."

Ez onnan lehet érdekes, hogy bármilyen cumó aminek a drivere összekülönbözik az épp aktuálisan kötelező W10 szervíz pakkal, az hirtelen másfél éves kidobási ciklusban találja magát. Mármint lehetne Win8.1-re visszaváltani, hogy lázadjunk a rolling release ellen, de ehhez a Microsoft-Illuminátus koalíciónak is lesz egy-két szava :U

Teljesen megszűnt a Radeon Software(AMD videokártya driver) Windows 8.1-es támogatása

"Az érintett felhasználók észrevehették, hogy lényegében csak Windows 7-re és Windows 10-re érhető el a meghajtó, ami nem egy apró hiba következménye, hanem konkrétan arról van szó, hogy a Radeon Software támogatása teljes mértékben megszűnt a Windows 8.1-re vonatkozóan. Mivel a 32 bites verzió(és minden más 32 bites operációs rendszer) támogatását már korábban befejezték, a mostani bejelentéssel a 64 bites Windows 8.1 alól is kihúzták a talajt."

Jelenleg így nézünk ki


Abu frissiben megjósolta, langy esők jőnek s föld illata száll, és köröz a légben majd fecskemadár

"Más koncepciót ebbe nehéz belelátni, mert anyagilag elhanyagolható az a költség, amit a Win 8.1 jelent. Pláne a veszteségek mellett, amit ez okoz. Eleve meg van írva minden, ami a támogatáshoz szükséges, tehát csak a karbantartással kell dolgozni, ami a Windows 7-re amúgy is megvan, tehát ez is minimális költség. Emögött stratégia húzódik. Az legtöbb kiadónak már 60%-os Windows 10 részesedés elég ahhoz, hogy WDDM2 only játékokat csináljanak, és onnantól kezdve csak növekedni fog a Windows 10-re átálló játékosok száma, mert máshol nem fut a program."

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114272) cskamacska válasza cskamacska (#114271) üzenetére


cskamacska
addikt

Oh, ez kimaradt, de érdekes, mert fogunk még ilyet látni

blue screen of doom

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114273) Skullwipe válasza cskamacska (#114272) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nekem tetszik, hogy ezt csinálják, Nekem is van laposom amire már nem megy fel, de ezek után már meg se próbálom. Netezésre is, nagyon jók a GNU/Linux rendszerek és nagyon könnyű használni őket. Így talán többen kezdik majd el használni az ingyenes megoldásokat.

[ Szerkesztve ]

(#114274) i2k


i2k
senior tag

https://www.indiegala.com - Giveaway
STEAM adatlap

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114275) Crytek


Crytek
veterán

Call of Duty Modern Warfare 3 multiról tud valaki valamit?

Csak szar az enchanted steam és azért nem jelez egy db embert sem vagy lelőtték a multit (A MW2nél vannak néha 700-an azt jelzi szépen)?

Next PC Upgrade: 2022

(#114276) DrTechnoid válasza Crytek (#114275) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Remèlem nem, mert nekem még tervben van a multijàból pàr prestige szint az ùj gèpemmel.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#114277) tomsolo


tomsolo
őstag

MAFIA 3 - 6 euro alatt kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114278) Crytek válasza tomsolo (#114277) üzenetére


Crytek
veterán

Ez igen, alakul :DDD
Hamarosan kinéz neki egy 2k bundle 1$-os tagság, várományos nagyon.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114279) cyberkind


cyberkind
félisten

Nincs április elseje úgyhogy nem korai a a BF következő részének a bejelentése?

Paranormal Cocktivity

(#114280) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#114279) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

semmi, megvan

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114281) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#114280) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

2x is! :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114282) Źşë' válasza cyberkind (#114279) üzenetére


Źşë'
addikt

"Első verzió kiadásának dátuma: 2016. október 21"
talán annyira nem, ezek is már évente dobják ki az új részeket... gondolom elkezdik korábban a marketingkampányt hogy fogyjon majd a cucc, azt bánom hogy cod részekből nem lehet külön megvásárolni csak a zombi részt, engem az a fajta multi amit copy pasteznak már nagyon régóta nem érdekel

bf1ből meg biztosra veszem hogy lesz még ingyenes is a premium pass, valahogy annyira nem foglalkoznak a tartalmakkal, meg ez a dlc központúság miatt is talán" vegyél, vegyél aztán csak egyél" taktika - fura is hogy évente jönnek ki ezek a címek egyébként, mert az emberekben nem fog mély nyomot hagyni - volt nincs, feledésbe merül

meg kb ott tartunk hogy csinálnak 8-9 új pályát, meg pár revorked gun skint és az már egy új játék :/

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114283) Dilikutya válasza cyberkind (#114281) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy vietnami epizód tényleg jó lenne, kb. ha BF1 szintű single lenne benne, az nekem jó is. Szép és jó a BC2 vietnami DLC-je, de az csak multi sajnos. Értelmes vietnami háborús játék 10+ éve nem volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114284) lappa86


lappa86
tag

Ha megvan a sima Deadlight, érdemes megvenni a mostani eurós bundle-t a director's cut miatt?

Always with the negative waves.

(#114285) arty válasza Źşë' (#114282) üzenetére


arty
veterán

copy paste multi nemérdekel, copy paste zombis igen? (arról már ne is beszéljünk, h a zombitéma mennyire elcsépelt...) ;)

2 évente teljesen oké egyébként egy új bf rész - aki ennyi idő alatt nem tud betelni a multival, az marad a régin. problem? de nekem, a szinglizőnek ne kelljen már a 6-10 órányi tartalomra 5 éveket várnom....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114286) cyberkind válasza arty (#114285) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy a BF sose a szingliről szólt, de a multija elég sokáig eltudta vinni, de most már az se, nekem mindegy mert csak +1 sornak van meg a többi is ahogy ez is majd.

(#114282) Źşë'
Ha zombi akkor csak Dying Light, na jó azért L4D-ek is és ennyi. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114287) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#114282) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Dying Light + season pass még a régi áron, messze a legjobb ár-érték arányú game az utóbbi jópár évből. rengeteg kis DLC, docket kuponokkal bónusz fegyverek, egy önálló game-nek is beillő DLC (TF), és most 10+2 ingyen DLC sorban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114288) echterion válasza Źşë' (#114282) üzenetére


echterion
nagyúr

Amíg van aki megveszi, addig ezt fogják tolni.

**********

(#114289) Źşë' válasza arty (#114285) üzenetére


Źşë'
addikt

az a copy paste zombi nem éppen copy paste zombie... nem tudom mennyit játszottál a különböző részek plussz tartalmaival, de le merem fogadni hogy neked alig van cod részed... mindegyikben vannak újítások, nem kevés, Ghost-ban pl nem zombi került hanem Extinction mod, és egészen a gyökerektől kezdve (CoD 5)!

"aki ennyi idő alatt nem tud betelni a multival, az marad a régin. problem? de nekem, a szinglizőnek ne kelljen már a 6-10 órányi tartalomra 5 éveket várnom...."

... szegény te :(

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114290) i2k válasza Źşë' (#114289) üzenetére


i2k
senior tag

artyval értek egyet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114291) Doky1988 válasza tomsolo (#114277) üzenetére


Doky1988
senior tag

Kupont tudsz?
G2A -n is megvan 3ezerből..

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#114292) maross válasza Doky1988 (#114291) üzenetére


maross
veterán

nyomos erv, tobb szempontbol is :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114293) bullseye válasza maross (#114292) üzenetére


bullseye
addikt

És akkor csodálkozunk, hogy így pörög a G2A. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114294) i2k válasza bullseye (#114293) üzenetére


i2k
senior tag

Mindenki a saját pénztárcájának a barátja, vagy ellensége.
Tessék már hagyni, hogy így is maradjon!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114295) tomsolo válasza Doky1988 (#114291) üzenetére


tomsolo
őstag

facebookon tudsz kérni 5%-os kupont - asszem ugyanarra az e-mail cimre kell kérned mint a reged a cdkeyen

(bár ahogy nézem most már magasabb az ára 3 ojróval)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114296) tomsolo


tomsolo
őstag

Most vettem a g2a-n egy ilyen beta teszter kulcsot - 7,86 ojró volt +fee - na de kitől is vettem, ki volt az eladó?

Hát Ő.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114297) i2k válasza tomsolo (#114296) üzenetére


i2k
senior tag

Tudom, nem ütne amúgy... de igazán szólhattál volna, hogy épeszű ember ne kattintson a linkre... :Y

//Szerk.: a másodikra...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114298) maross válasza tomsolo (#114296) üzenetére


maross
veterán

biztos vagyok benne hogy az eves sokmillio dollaros fizuja mellé (ertsd napi boven 10000dollar felett) felteszi g2a-ra a 10 dollaros kulcsot...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114299) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nincs rajta akció, de alapáron 9€-ért is besztbáj: Rat Simulator!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114300) tomsolo válasza maross (#114298) üzenetére


tomsolo
őstag

"Bought from: Pewdiegame"

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.