Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114851) i2k válasza cyberkind (#114849) üzenetére


i2k
senior tag

Már nem tudom, hogy én toltam-e fel, vagy helyből úgy volt, de: a DLC-ben mintha nehezebb lett volna előre jutni. Voltak helyszínek, ahol szopóka is volt.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114852) i2k válasza eami (#114850) üzenetére


i2k
senior tag

Te vagy a Hős. Nem Crytek :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114853) cyberkind válasza eami (#114850) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg is értem mert a trailerek és minden előzetes anyag alapján ez egy jó játéknak tűnt és a sztori is ígéretesnek nézett ki, aztán meg... :DDD

Nem is értem, hogy lehet 2 játék között ilyen rövid időn belül ekkora kontraszt. (ACM - Isolation)

(#114851) i2k
Mindjárt kiderül mert belekezdek, hogy amíg tart a lendület letudjam.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114854) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Egyébként co-opban mennyire élvezhető az Aliens: Colonial Marines? Valakinek van róla saját infoja? Gondolom magát a sztorit lehet végigjátszani ketten, mint mondjuk a Borderlandsben, nem?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#114855) cskamacska válasza maross (#114821) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez az agyhalál kb tavaly óta terjed: NARUTO ULTIMATE NINJA STORM 4, Mirrors Edge Catalyst, Gears of War 4, ReCore, Battlefield 1, Mass Effect Andromeda, meg volt még pár korai úttörő mint a Wolfenstein The New Order Panzerhund Edition.

Ezt természetesen átterjedt az "AAA indie" vonalra is, ARK Survival Evolved, We Happy Few is játék nélküli gyűjtői kiadást kap, és ha már nagyokat másolják, akkor a 60 dolláros játék ár és a DLC áradat sem maradhat el, szóval lehet szórni a pénzt rájuk rendesen. :)

latestagecapitalism.rovat

The Jimquisition - Shadow of More Dollars
The Jimquisition - PUBG The Call of Looty

Mert mit ér egy játék mikrotranzakciók nélkül. :P

Fallout 4 Creation Club goes live, and yes there is horse armor
Fallout 4’s Creation Club Live With Horse Armor

Szóval a fizetős modok csak megérkeztek. És mivel a Bethesdánál a cinizmusnak nincs határa.. lópáncél ;]

De mire is költik a kiadók a plusz bevételt? Hát a közjót szolgáló adókra biztos nem. :U

Super Bunnyhop - How American Game Companies Avoid Paying Income Tax

"I see these figures as proof that customers are spending more money on micro transactions than on actual games."

"Despite increasing their profits Activision is constantly laying off employees and shutting down studios as their game library shrinks into a small handful of microtransaction frieandly titles."

"But really that just relfects the trends over the past generation of wealth building. If you want a microcosm example of how the costs of products have been going up despite wages staying the same and jobs going away, look no further than the past decade of Activisions budget.

Sure, that may mean they are developing better and better business sense, but how long can these trends really sustain themselves.. before the underclasses get desperate." ;]

"So if you ever feel like Blizzards games are getting less, uhh, ambitious than they used to be, or you ever want to gripe about how the remake of Modern Warfare has 100% more transactions than the original game, just remember that Activision-Blizzard is spending less of its budget on games than it used to. And to rub it in they are probably spending less of their budget on taxes than you do."

emlegetett cikkek
Bermuda? Guess again. Turns out Holland is the tax haven of choice for US companies

"That’s how ATVI CV, a company with no employees whose management lives in Bermuda, was able to receive some €4.3 billion in royalties and turn a profit of €2.3 billion between 2009 and 2014. Profits on which Activision paid precisely zero in tax. (For comparison: a Dutch games company pays the standard 25.5% Dutch tax rate on profits.) Ironically, during that same five-year period Activision US wrote off another €141 million in tax for its R&D expenses. For games that – on paper – are “R&D’d” by a Dutch company.

All this is possible because the American and Dutch tax authorities see two different things when they look at a CV. The Dutch IRS says: that CV owes tax in the United States. The American IRS says: that CV owes tax in the Netherlands. The result: the company occupies a fiscal no-man’s-land. It doesn’t pay tax anywhere."

Gamasutra - French consumer group sues Valve over Steam policies
Forbes - Why Have Video Game Budgets Skyrocketed In Recent Years?

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114856) Źşë' válasza i2k (#114852) üzenetére


Źşë'
addikt

:DDD :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114857) i2k válasza cskamacska (#114855) üzenetére


i2k
senior tag

Ez az aranyos, nem a galuska:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114858) eami válasza i2k (#114857) üzenetére


eami
addikt

vagy 5 másodpercig nem értettem hogy miért nem mozog az egerem :DDD

(#114859) i2k válasza eami (#114858) üzenetére


i2k
senior tag

Bocsiiiii :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114860) gyimger válasza i2k (#114857) üzenetére


gyimger
őstag

Bár minden tiszteletem a moddereké, ennek olyan mikrotranzakció szaga van.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114861) i2k válasza gyimger (#114860) üzenetére


i2k
senior tag

Az is. Meg fizetős modding szaga.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114862) bullseye válasza cskamacska (#114855) üzenetére


bullseye
addikt

Nem bánnám, ha ezeket a loophole-okat bezárnák. Azt pláne, ha emiatt átsrukturálások jönnének, és egy évig nem adnának ki új játékot. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114863) cyberkind válasza Vertigo18 (#114854) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerinted ezeken a borzalmakon amiket leírtam segíthet legalább egy ismerős? :D Annyiból lehet értelme, hogy tudod nem vagy egyedül, mert különben a csapattársak csak úgy eltűnnek, lemaradnak, elkóborolnak és társai. :)

Személyes kedvencem volt amikor "elrabolták" az idegenek O'Neal-t aki hátrament a kocsik mögé a sötétben és eltűnt, aztán pedig jött a script, hogy szegényt elvitték meg minden rossz, emlékezetes egy játék lett ez, és én hülye még a megjelenéskor azt írtam, hogy tetszett, tuti nem voltam 100-as. :DDD :DDD

Mi mást lehetne mondani, ha választanom kéne, hogy 1 hónapig ezzel játsszak vagy urológushoz járjak akkor KO-val az urológus győzne, de ide bármi rosszat lehetne írni. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114864) cskamacska válasza i2k (#114857) üzenetére


cskamacska
addikt

Hőhe, hő! Csak 100 arany tallért? Nem ezeret ígértek a galádok? :Y

Egyébként a legnagyobb gondot ott látom, hogy megmérgezik a modder közösség lelkét. Legnagyobb főnogoszként azt szokták előrángatni, hogy a szüzek vérére éhes Bethesda kilincsorrú hadurai majd jól letiltják a végén az ingyenes moddolást, és mindenki fáradhat a kasszához ha jót akar magának.

Pedig ez nudlifing ahhoz a setét csábításhoz képest, amit az egyszeri modder érez majd(feltéve hogy ez a dolog beindul és elfogadottá is válik) amikor szemöldökáztatva gürcöl a MegaBoobMod utolsó domborulatait polírozva. Mert miért csinálja ő ezt ingyenebédért a Gémer Istvánok örömére, mikor csinálhatná ezt az asszonyka pókselyem tangabugyijának örömére is, míg a plebs ugyanúgy megéljenzi. És mi lesz a MegaBoobMod másik készítőjével, éppen a szilikon shadert tapizza, aki viszont teljesen megelégszik azzal, hogy szórakozás, gyakorlás, meg lájtos portfólió kalgonizálás okán gyárt modokat, ráadásul a birodalomnak való behódolást a Forradalom legocsmányabb árulásának tartja. Hát mi lesz szegény MegaBoobMod sorsa? :F

Megéltem már pár mod játékká alakulását(ami régebben sokkal macerásabb, lassabb, rizikósabb, nagyobb meló volt), nem volt mind játék és mese. :( Egy combosabb, jobban összeszedett modot pár klikk lenne hivatalos DLC-vé alakítani(hisz az egész Steam Workshop buli pont arról szól, hogy a modok sokkal inkább ingyé DLC-ként működjenek a régi "fellövöm a ModDB-t, FileFrontot, FilePlanetet, GamersHell-t, és keresgélek / töltögetek / telepítek" sötétkorhoz képest), és hüpp-hüpp-hüpp barba trükk, máris kész a tartalom húsz évadnyi szezon passzba a közösség profi freelancer dizájnereink jóvoltából, s mindenki ingyen a kellően eltökélt rajongók rendkívül kedvező árszabás ellenében már élvezhetik is gyümölcsét.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114865) i2k válasza cskamacska (#114864) üzenetére


i2k
senior tag

Sötét felhőket látok én is gyülekezni...

Tudvalevő, hogy pesszimista beállítottságú vagyok, de nyitott a pozitív előjelű csalódásra :) Win-win. :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114866) Crytek


Crytek
veterán

reconquest 4,79€ (Historical Lowest) Frankó game. Aki szereti a stratégiát egész jó vétel lehet neki

Next PC Upgrade: 2022

(#114867) djculture válasza i2k (#114865) üzenetére


djculture
félisten

Már van egy két sötét felhő :) Pl sonic mania aminél a gépre felugrik egy gépet monitorozó spyware is ajándékba. Remélem a készítőket jól beperelik, de a steam is szopni fog ha ilyen terméket árul.

[ Szerkesztve ]

(#114868) DrTechnoid válasza djculture (#114867) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ahhoz képest meg nem is az óócsóó kategória hogy ilyesmiket megengedjenek maguknak.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#114869) eami válasza djculture (#114867) üzenetére


eami
addikt

vmi reference?

(#114870) reelc válasza cskamacska (#114864) üzenetére


reelc
veterán

Ja, kb. a lópáncéllal kezdődött a mai napig tartó sötét kor és átmegy mégsötétebbe.

Játékipar 2006-ig. Sikeres a játék? 1-2 kiegészítő lemezt kapott bőséges tartalommal.
2006-tól DLC.
Aztán Early Access. Nem készült még el, lehet sosem készül el, de fizess érte.
Indie: mindegy, hogy jó játékot csináltok vagy valami 5 perces Cryteknek valót amit kritizálhat (bocs, nem tudtam kihagyni :) ), vagy "kártyafarmolóst" . Ha más nem, bundliban elmegy, ha a kutya se viszi teljes áron.
Ott a Kickstarter, Early Access, és elkérhetsz akár 10-15+ EURt is.
Kiadók akik sosem tanulnak a hibáikból, majd kijavítják a brutális bugokat valamikor megjelenés után. Vagy nem, inkább pereskednek (pl. az Alien Coloniel Marines, ha már szóbakerült a napokban). De a lényeg a sok DLC, mert az jó.

Akkor most össze kellene szedni a jobb MODokat, nehogy hirtelen elérhetetlenek legyenek, és váltsanak fizetősre?

Nem vagyok sem idealista, sem hülye, tudom pénz beszél... de eddig nekem szimpatikus volt a Bethesda az Elder Scrolls 3 - Morrowind és folytatásai és az Epic az UT-k miatt. Amellett hogy tetszettek a játékok, elég jó eszközöket kaptak a modderek, és éltek is velük. Megkapta a közösség a lehetőséget, hogy ingyen tartalmat gyárthasson a játékokhoz, és megtegyen olyan dolgokat, amiket a fejlesztőcsapat nem tett.
Sőt az Epicnek volt ugye Make Something Unreal versenye is.

Tudom, hogy a MODokat rajongók csinálják hobbiból, és sok nagy talán sosem készül el. Megvan abban is a logika, ha tényleg komoly átalakítást csinálnak, érje is meg nekik. Erre eddig is volt lehetőség donate a MODdernek pl. PayPalon keresztül. Mondjuk ebből a kiadók egy fillért sem láttak. Lehet ez a baj?

De elrettent, ha arra gondolok, hogy jönnek az akár 10-15+ EUR MODok - indie ill. Early Acces áron - ennyi pénzért már jóféle elkészült játékot lehet akcióban venni, vagy színvonalasabb bundlét. Ehelyett csak újabb DLC-t kapsz, amihez ugye kell a teljes játék is. Továbbá felmerül a kompatibilitás kérdése. Fizetsz érte és közben kiderül, hogy nem kompatibilis egy másikkal. Akkor megszívtad? Kijön egy mégjobb grafikai MOD, az előző mehet a levesbe?

Nem vagyok sem színvonalas tartalom, sem Early Access ellenes. Átalakult az ipar, ez van. Változik minden. De nem kell, hogy tetsszen.

(#114867) djculture: Az szép.

Kiváncsi vagyok ARPG fronton mit nyújt majd ez a kettő, ha elkészülnek:
A Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr holnaptól (Steames) Early Access lesz, szóval már nem csak a fejlesztők oldalán lehet megvenni. Játszik vele valaki?
A másik: Wolcen: Lords of Mayhem.

[ Szerkesztve ]

(#114871) croli


croli
aktív tag

Az itt található The Walking Dead: A New Frontier ad Steam kulcsot vagy csak a Telltale weboldalán tudom beaktiválni és onnan tölteni vagy ott beaktiválom és adnak Steam kulcsot?

Ha jól értem a leírást akkor ad egy kulcsot amit beváltok a Telltale weboldalán és ők adnak egy kulcsot, na de ezt Steamhez?
Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#114872) maross
Köszönöm! Akkor ezt most kihagyom. Majd Humblen is lesz ez még ilyen olcsó. Ott Steam kulcsot adnak azt írja.

Még annyi hogy a GOG verzió már Telltale kulcsot se ad?

[ Szerkesztve ]

(#114872) maross válasza reelc (#114870) üzenetére


maross
veterán

Barcsak jo lenne a Martyr...de utobbi kb 10db warhammer jatekot csak a neve adta el. Ahogy nezem wolcen ertekelesek egyre jobbak, hajra, tomsolo még lehuzta az elején :).

croli: drm telltale code van mellévésve, csak az oldalukon tudod aktivalni/letolteni (nem kapsz steam kulcsot).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#114873) arty válasza reelc (#114870) üzenetére


arty
veterán

és mi van, ha valaki a "meggazdagodás reményében" több időt feccöl a modjába és te 1-2 euróért (amit amugy is illett volna ajándékoznod a készítőnek) jobb "termékkel" kell játszál? ;)

persze, hitegetheted magad azzal, hogy a donációk miatt eddig is megkapta a megérdemelt hátbaveregetést 1-1 modder, de a szimes világ 1-2 modderje erre már sokszor rácáfolt (nagyon kevés ember küldött nekik pénzt, miközben sokszor hónapok(!) mentek bele a projektjeikbe...

én bizakodó vagyok :)
sokszor az amatőrök munkái sokkal inkább megérdemlik az 1-2 jurót, mint a kiadói dlc.
nem volt fair a rendszer.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114874) cskamacska válasza arty (#114873) üzenetére


cskamacska
addikt

"az amatőrök munkái sokkal inkább megérdemlik az 1-2 jurót" lol

Megnézted a Creation Club árakat?

Ott kezdődik hogy funny money-t kell venni, így valamennyi apró mindig benn ragad, de főleg, ha nem is használod fel, kifizetve már volt.

Steam Wallet is addig jó míg farmolva, vagy seftelve van. Pénzt tölteni rá, hogy aztán az ember kulcsot vegyen az árutőzsdéről, majd kaparós ládát nyisson vele, és a kipottyanó értéktelenséget Ivánék rulettasztalára hordja, az olyan meredek dolog, amit épeszű világban a szülők pénztárcájának nem kellene elszenvednie :(((

Az ingyé adott 100 pont szó szerint egy lukas eurót nem ér. Az árak pediglen


1 euróért low effort textúra modok vannak, 4-5 euróért páncél modelleket árulnak, más jelenleg nincs. Szerinted egy húsosabb total conversion a Bethesda mérlege szerint mennyit nyom? Kijön vajon egy Szezon Passz tikett árából, vagy kettő lett, maradhat? ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114875) cskamacska válasza cskamacska (#114874) üzenetére


cskamacska
addikt

meg találtam ilyet:

“This is just another attempt to ease in the idea of paid mods which, in any shape or form, is still a terrible idea that isn’t in anyone’s interest bar the big companies pushing it. All the guarantees they give mean absolutely nothing when the other party consists of thousands of tiny players who won’t be able to hold them to their word. There’s lots of reasons for this:

– The foundation of modding is freely sharing one’s work and ideas. Mod interdependence is a good thing that should not be discouraged by giving people a stake in screwing each other over on who owns what and harassing others over wanting compensation. There’s enough modding drama already without adding money as a factor. Just look at the list of mods involved in any big mod and imagine the nightmare of giving every person in every team for every mod their ‘due’, or even figuring out who legally owns what to begin with.

– For those that want make money there have always been options anyway, from it being a good way to find employment in the industry or serve as a staging ground for their own projects. This nothing new. There is also no need to use the hypothetical of a handful of modders who might have genuinely profited from this change when their skills would translate to well-paying positions anyway, especially when the community as a whole would suffer for it.

– One of the reasons modding projects haven’t been systemically stamped out already through C&D’s is that it hasn’t been profitable to do so. Once you give companies incentive to either pressure people into turning their free mod into a paid mod (from which the company will get a cut, of course) or halt their project to make room for someone who will with the threat of legal action, you’ll this change very quickly. It won’t matter if these projects are legally in the clear, because all these small projects won’t have the financial clout or legal knowledge to defend themselves.

– Bethesda doesn’t need to profit from all the work of others tangentially related to theirs but not made by them now and forever until the end of all, which is the real purpose of this. This is a perversion of copyright, not its intent.

– Adding money as a ‘motivator’ is no guarantee for quality or good support, so it is not as if we’ll suddenly see an increase in modding quality. Modders already put unreasonable amounts of effort into their projects because it is their passion and adding money won’t somehow allow them to put in 110%. Besides, what tends to get more support: paid for games or the projects maintained by fans?

– Most importantly however, and something which tends to get severely underappreciated, is that we should not be encouraging people to see every aspect of their lives as something to be monetised. People should have room to have hobbies that are valuable for their own sake and without any pressure to at some point turn it into a source of income. Just let people enjoy what they do without whispering to them not being paid for it means it’s not being appreciated.”

All of it still applies. This plan fits in the usual pattern of introducing a major change that people will get upset about in an extreme form to test people’s reaction. If it’s accepted straight away, great, if they don’t, keep reintroducing it in a scaled down manner until they do. This gives the impression of a compromise even though they’re the ones pushing for it and are the only ones benefiting from it.

And no, the guarantees given by Bethesda are worthless and always will be, because they’re in a position to change the rules once they’ve established a market and modders are not. They are hollow promises that are already easy to circumvent in ways such as ‘motivating’ a popular in-progress projects to launch on the Creation Club with a C&D. That’s the logical next step from the current way a C&D is used with an added financial incentive to go after as many projects as possible, both to shut down competition and popularize their platform.

I don’t think a lot of people get how the people making these decisions think: any opportunity to monetise something to the absolute limit that isn’t followed through on is considered to be them not being paid the money that they’re owed. The only reason they’ve left modders alone is because there was no profit in bothering them, which this changes. Expect this to get as bad and invasive as they can make it if allowed to continue. Again, this benefits no-one but Bethesda and sets a terrible precedent if people were to try and downplay it."

Cryteknek szeretettel :)

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114876) Csapoati válasza cskamacska (#114874) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Semmi gond, ha szar cuccok lesznek fent drágán, úgyis megbukik majd a dolog.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114877) gyimger válasza Csapoati (#114876) üzenetére


gyimger
őstag

A Fallout 4-re is azt hittem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114878) cyberkind válasza gyimger (#114877) üzenetére


cyberkind
félisten

Az miért bukott volna meg?

Paranormal Cocktivity

(#114879) gyimger válasza cyberkind (#114878) üzenetére


gyimger
őstag

Mert sok köze nincs a Fallouthoz. De ezt már kiveséztük. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114880) cyberkind válasza gyimger (#114879) üzenetére


cyberkind
félisten

De legalább rengeteg tartalom van benne, azt meg, hogy mennyi köze van nem tudom de nekem tetszett az a pár óra amíg toltam. :))

Paranormal Cocktivity

(#114881) gyimger válasza cyberkind (#114880) üzenetére


gyimger
őstag

A gyors loot-menü tök jó benne.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114882) Dilikutya válasza reelc (#114870) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Alien: Colinial Marines kapott valami brutális, 4+ GB méretű patch-et, ami majdnem akkora volt, mint maga a játék. Ott egyébként érthetetlen módon utólag került bele az a grafika, amit korábban a különféle bemutatókon prezentáltak. Játékmenetet nem ismerem, megvan a játék, de még letöltve sem volt. De ha már így szóba kerül ennyiszer, most, hogy végére értem a Medal of Honor Warfighter-nek, megy a helyére talán már este (ha be nem nevezek EA Access-re a Battlefield 1 single miatt).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114883) cyberkind válasza Dilikutya (#114882) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen grafika volt a bemutatókon? Érdekes mert a videók alapján nagyon nem így nézett ki, egyébként nem ocsmány és messze nem ez a játék legrosszabb pontja.

Paranormal Cocktivity

(#114884) Dilikutya válasza cyberkind (#114883) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem tudom, azt a grafikát kapta-e meg, de azért 4 GB frissítés egy kb 15-20 GB-os játékhoz nem rossz. De durva, hogy 30€ csak a Hicks tizedes DLC hozzá, én valami 5€-t fizettem összesen érte meg az alapjátékért. :)
Bár a csomag is 30€, de még így is jó vagyok. És 100%-ban legális, fehér boltból származik. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114885) Csapoati válasza gyimger (#114877) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jaj, ne kezdjük el 20-adjára megint. :) A F4 nem szar, csak sokan mást, meg irreális dolgokat vártak. Nem lett tökéletes, de nem is szar - szerintem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114886) cyberkind válasza Dilikutya (#114884) üzenetére


cyberkind
félisten

Elmondom, hogy nem azt kapta meg, moddal meglehet csinálni ha nagyon akarja az ember. ;) Én a Steam-en vettem meg a teljes csomagot 6 vagy 7Eu-ért de elég lett volna az alapjáték is.

Nem tudom igaz-e de anno az AC Unity-hez nem jött egy 40GB-os patch?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114887) gyimger válasza Csapoati (#114885) üzenetére


gyimger
őstag

Viccen kívül, abszolút komolyan kérdezem, milyen irreális dolgokra gondolsz? Nem ugrik be ilyesmi.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114888) micafighter válasza gyimger (#114887) üzenetére


micafighter
nagyúr

Más dolgokra koncentráltak, ennyi. Te sztori, helyszinek és karakterek fókuszát szeretted volna, a bethesda meg elment inkább az épitkezős irányba, ennyi. Én is sajnálom hogy nem az emlitett dolgok lettek a fokuszban, de ettöl még nem lett jobb vagy rosszabb játék, mert az hogy mi jo vagy rossz az szubjektív. Szóval nem lett se jobb se rosszabb, másabb lett. De tudom hogy előrendelted gyűjtőibe és megértem ha nem tudod könnyen elengedni a dolgot.

(#114889) gyimger válasza micafighter (#114888) üzenetére


gyimger
őstag

Nem, félreértés ne essék, már így is sokallom az erre fordított figyelmet, csak tényleg nem tudom, mi volt az irreális elvárás, ha volt ilyen. De lapozzunk, szót se róla! :)
Layers of Fear megér 5 eurót? Egyszer játszós?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114890) sto1911 válasza gyimger (#114889) üzenetére


sto1911
veterán

Humble Spooky-ban benne van most sok egyebbel egyutt, en nem hiszem, hogy jatszani fogok vele, ha erdekel megbeszelunk egy arat.

@(#114891) gyimger: ja, akkor k. jo, meg kell venni :D A TheVR jatszott vele, nezz bele a videojukba,aztan eldontod.

[ Szerkesztve ]

(#114891) gyimger válasza sto1911 (#114890) üzenetére


gyimger
őstag

Ez az, gőzöm sincs, érdekel-e, azért kérdeztem, jó-e! :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114892) arfer válasza gyimger (#114891) üzenetére


arfer
aktív tag

sg.hu-n az Observer kritikájában dícsérik a Layers of Fear-t :) . De hátha játszott itt is valaki vele, az majd pontosabbat mond :) ...

(#114893) DrTechnoid válasza arfer (#114892) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én ismerem, mert végignéztem a VR Pistivel és Zsozéval is, sok játékkal ellentétben egymilliószor hangulatosabb volt mint ha én toltam volna. Ha egyedül jó viseled a jumpscare jeleneteket akkor megéri azt a pár eurt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#114894) Dilikutya válasza DrTechnoid (#114893) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zsozé az a hosszú zsíros hajú kamerába baromságokat beszélős tulok? Kötve hiszem, hogy hangulatosabb tud lenni... kb. bárminél. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114895) gyimger válasza Dilikutya (#114894) üzenetére


gyimger
őstag

Nem ismerem ezeket a YT-világsztárokat, de szerintem az paróka! :DDD

Köszi, Ben!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114896) SityiSXT válasza gyimger (#114891) üzenetére


SityiSXT
őstag

Alapvetően sétaszim, némi jumpscare-rel megfűszerezve, és persze a teljes élvezethez nem árt kényszeres fiók- és szekrénynyitogatónak lenned. Hangulatban a topon van, játékélménye kevesebb, mint egy újabb Telltale interaktív drámának. Nekem bejött... 3 befejezése van, így még újrajátszási értéke is akad.

(#114897) Csapoati válasza gyimger (#114887) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja én nem konkrét dologra gondoltam, hanem hogy irreálisan magasak voltak az elvárások szerintem a játékkal szemben. Amúgy én is micafighter véleményét osztom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114898) tomsolo válasza maross (#114872) üzenetére


tomsolo
őstag

mikor én vettem még konkrétan alfa volt a játék és a játékmenet egy eléggé béndzsa klikk feszt volt

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114899) arty válasza cskamacska (#114874) üzenetére


arty
veterán

gáz.
amikor anno steamen ilyesmi elindult, ott is ment a sírás, ott se értettem, gondolom akkor ott is hasonló árazási problémák lehettek ...

(az idézett problémák pedig nagyon validak, kiemelve a mod-csapaton belüli pénzek szétosztásának körét, ki a jogtulajdonos, stb. brrr. ebbe bele se gondoltam eddig....)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#114900) Crytek


Crytek
veterán

Jön az új Test Drive!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visszatért a Test Drive Unlimited fejlesztője, az Eden Games. Legújabb játékuk egy vérbeli versenyjáték lesz a Nintendo hibridkonzoljára :DDD :DDD

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.