Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114951) #57527808


#57527808
törölt tag

nagyon off, de szerintem itt tudják a választ:
steam kontroller használható nem steam-es játékoknál?
blizz játékokat megnézném vele.

(#114952) reelc válasza echterion (#114950) üzenetére


reelc
veterán

A Gold azt jeleni, hogy tartalmazza a kiegészítő lemezt is.
Szóval alap játék + Star Wars® Empire at War™: Forces of Corruption™.

(#114951) b(Ad-m)an: Nem tudom, de a PC-s Diablonak nincs kontroller támogatása. A Blizz nem tűr meg ennél a játéknál semmilyen MODot vagy egyéb buherálást.
A többi játékukat nem tudom.
Lehet erről az oldalról kellene megközelítened, hogy maga a játék támogat-e bármilyen kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#114953) echterion válasza reelc (#114952) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Töltődik. Megvan tavaly január óta, de még fel se raktam egyszer se. :DD

**********

(#114954) Dilikutya válasza warcat (#114928) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mennyire releváns egy két éves Windows Store elárazás napjainkban?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114955) #57527808 válasza reelc (#114952) üzenetére


#57527808
törölt tag

blizz supporttal futottam egy kört d3 miatt, és a végeredmény az volt, hogy nem b@xtattak a joytokey miatt annak ellenére, hogy felhívtam rá a figyelmüket. szerintem te is olvastad. (1, 2, 3)

igazából az lett volna a kérdésem, hogy ha fut a steam a háttérben, akkor nem steam-es játékokhoz lehet-e használni? vagy be kell "tallózni" steambe a játékokat ezen okból kifolyólag?

[ Szerkesztve ]

(#114956) Crytek


Crytek
veterán

Pathologic 2

Next PC Upgrade: 2022

(#114957) reelc válasza #57527808 (#114955) üzenetére


reelc
veterán

Igen, biztosan olvastam korábban, még más néven írtad.

Szerintem külföldi fórumokon, Redditen keress rá ilyesmire.
Nem tudom a hazai fórumozók körében mennyire elterjedt az az eszköz.

(#114958) cyberkind


cyberkind
félisten

:DD

Paranormal Cocktivity

(#114959) micafighter válasza cyberkind (#114958) üzenetére


micafighter
nagyúr

😂

(#114960) tomsolo


tomsolo
őstag

Ayo figyelmébe - ebbe kb benne az összes main karakter a KOEI univerzumból :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114961) i2k


i2k
senior tag

Aki GRID 2 multiplayer örömökre vágyna, ha már megvan neki ugye a játék, az ilyenekre számítson! KLIKK arra az esetre, ha a kép nem látszana!

//Ha valakiben felvetődne az "Ezt most miért?" kérdés:

A képen a 2 --- immáron sok éve a közösséget mérgező --- német cheater látható, akik tuti, hogy félkézzel játszanak, miközben... és arra élvezkednek, hogy az adott lobby minden játékosát megverik bármilyen online játékmód fut éppen a játékban.

A képen az ún. "Face Off" mód végeredménye látszik. 1 vs 1, adott pályán, és aki elsőként ér a célba, az nyer. Jogos, ugye?
Csak hogy, a leggyorsabb játékos befutásától kezdve indul el a visszaszámlálás (30 mp), és ezen idő alatt kell célba érnie a többi versenyzőnek... ha nem sikerül... akkor lásd a képet...
Ja, és DNF esetén nem kapsz pontot, pénzt sem!

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114962) micafighter válasza i2k (#114961) üzenetére


micafighter
nagyúr

Itt a csalás miben nyilvánul meg? A kelleténél gyorsabban mennek?

(#114963) tomsolo válasza i2k (#114961) üzenetére


tomsolo
őstag

minek kínzod magad ezzel?

nem véletlen, hogy skippelek minden multis játékot

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114964) micafighter válasza tomsolo (#114963) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gondolom azért mert a 10ből a másik 9 meccset élvezte, ahol nem volt csaló.

(#114965) bullseye válasza tomsolo (#114960) üzenetére


bullseye
addikt

És macskák!!! Jesse tolta streamben, csak ámultam. De karmincskálás vagy mi nem volt, mert Obunyaga úrimacska, és kiment a fürdőből, ha a csajok ott voltak. :))

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#114966) tomsolo válasza micafighter (#114964) üzenetére


tomsolo
őstag

belerakott már vagy 2 ezer órát, pont itt az idő elengedni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114967) ayo válasza tomsolo (#114960) üzenetére


ayo
addikt

ment listára. jönni fog egy új dynasty rész is amiben állítólag az összes eddigi karakter benne lesz 40-50 kb. és open world lesz...hiszen manapság már mindennek az kell lenni. arra nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog tudni.. :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#114968) tomsolo válasza ayo (#114967) üzenetére


tomsolo
őstag

én az új Attack of Titant várom... talán mert az mégsem annyira musou stílus (utóbbira meg pont jó a senran kagura csak repül a sok macis bugyi :P)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114969) i2k válasza micafighter (#114962) üzenetére


i2k
senior tag

"Itt a csalás miben nyilvánul meg? A kelleténél gyorsabban mennek?"

Ez a legjobb videó a témában - minden felmerülő kérdésedre megkapod a választ belőle.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114970) i2k válasza tomsolo (#114963) üzenetére


i2k
senior tag

Mert nem mindig vannak a lobbyban ezek a szerencsétlen p*csfejek.
Továbbá, amikor csak lehet, kerülöm/jük őket, de a folyamatos névváltoztatásaik miatt (a STEAM szarik ugye erre is!) nem lehet követni őket rendesen.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114971) tomsolo válasza i2k (#114970) üzenetére


tomsolo
őstag

(#114966)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114972) i2k válasza i2k (#114969) üzenetére


i2k
senior tag

Ez még egy beszédes videó a témában - amúgy részemről zárva a dolog.
Mindenki azt csinál, amit akar.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114973) i2k válasza tomsolo (#114971) üzenetére


i2k
senior tag

Van olyan playerünk, aki 8000+ órát tett bele, és még nem engedte el.

//Mindenki azzal játszik, amivel akar. Én is.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114974) micafighter válasza i2k (#114969) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, gépröl megnézem majd.

(#114975) eami válasza i2k (#114973) üzenetére


eami
addikt

írtatok már levelet a kiadónak?

(#114976) i2k válasza eami (#114975) üzenetére


i2k
senior tag

Volt itt minden - én ugye csak 2015 óta vagyok aktív online player. A játék 2013 óta fut, még mindig ~7-800, van mikor több aktív játékossal -, a videók is (amik a JuhTyúkon fenn vannak) linkelve lettek minden egyes jelentés során, de írtak nekik e-maileket is, STEAM-en is jelezve van, és a STEAM kliensen belül is lehet reportokat küldeni a playerekre --- hasztalan.

Sőt, mivel gyakorlatilag már bagóért vehető a játék, a cheaternek nem kell sokat erőlködnie - vesz egyet, készít egy új STEAM kontót, aktivál egy példányt, és lövi hozzá a csíter progit.

Ja, és ha valaki azt hiszi, hogy ez egyedi, akkor nyilvánvalóan téved. Minden játékkal így csinálják már (nem csak a 2 német majom ofc).
Én helyből megnézem a gyanús playerek profilját - és ilyenkor az is gyanús, ha privát a profil, hát még az, ha csak 1 játék van a fiókon, vagy mellé csak F2P.

//Még valami:
Ugyanezek a németek, és haverjaik csalnak az összes Codemasters játék online módjában.
Az Autosport-ból lopott videók is igazolják, a JuhTyúkon.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114977) Csapoati válasza i2k (#114972) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én csak azt nem értem,hogy ez miként okoz bárkinek is örömöt?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#114978) croli válasza Csapoati (#114977) üzenetére


croli
aktív tag

Pont ezt akartam én is írni hogy mi az apjuk f@szát élveznek a csítben?!
BF1-ben is nem 1 olyannal találkoztam akinek újra se kellett tölteni csak úgy szórta a golyókat végtelenbe...
Rush módban ez különösen izgalmas ha védőt játszik a pöcsfej!

(#114979) reelc válasza croli (#114978) üzenetére


reelc
veterán

Én nem arra keresném a választ, hogy mit élveznek benne, hanem arra, hogy a cégek miért nem csináltak már valami hatékony programot ill. módszert ami kiszűri a csalókat?
Sosem Battlefieldeztem, de írták már elegen, hogy az egész szériában sok a csaló. Szerintem a kiadó vagy a fejlesztők felelőssége lenne a fellépés ellenük, hiszen az ő termékük élvezeti értékét rombolják a csalók. + majd ezért is mennek majd gondolom a negatív értékelések + esnek elfele a vásárlóktól mert mit ér egy bármennyire is olcsóvá vált multis játék, ha sok a csaló benne?

Az EAnak és az UBInak is ott a saját kliense, építhetnének azokba valamit csalás ellen.

[ Szerkesztve ]

(#114980) croli válasza reelc (#114979) üzenetére


croli
aktív tag

Hiába jelentjük őket többen akkor is szarnak rá. Az EA az egyik leginkább ilyen aki szarik rá csak vegyék a játékaikat... Úgy vannak vele hogy a nagyszerű Fairfight úgyis blokkolja a csalókat... Ami amúgy egy nagy hulladék. Jó néha teszi a dolgát 1 fél órás meccs alatt vagy 20-30 global message van amit a fairfight írt ki hogy kitiltották xyt, de az is csak ideiglenes ban és le merem fogadni hogy nem olyan komoly cheat miatt kapott az se bant hanem mondjuk valami sima modért, végülis jogos, de az igazi csalókat kéne szűrni vagy legalább egy kick opciót rakni chatbe mint sok szerveren a BF4-ben.

(#114981) i2k válasza croli (#114980) üzenetére


i2k
senior tag

A legszebb a GRID 2-vel kapcsolatban, hogy:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114982) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Csalásmentes multi játék már csak konzolon működik.
Tavaly december óta én is elhiszem.

(#114983) cyberkind válasza ProEvoFan (#114982) üzenetére


cyberkind
félisten

MS Store játékoknál is csak szar se vesz ott semmit.

Mondjuk én utálom a multit. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114984) Źşë' válasza tomsolo (#114971) üzenetére


Źşë'
addikt

írogattál már épp eleget ide phra, épp itt az idő hogy abbahagyd ;]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114985) ProEvoFan válasza cyberkind (#114983) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb 500 meccsem van Titanfall 2ben és egy rohadt csalóval nem találkoztam még.
BF1ben sem futottam össze csiterekkel.
Egy "problémáról" tudok, mikor redditen lecsalóztak pár csapatot Overwatcban, mert a közösség szerint több profi Overwatch klán egér/bill kombinációval játszik.Mondjuk ez nem csalás, ez kb ugyan az, mikor autóversenyt kormánnyal játszanak gamepad helyett.

(#114986) cyberkind válasza ProEvoFan (#114985) üzenetére


cyberkind
félisten

Be is b***na ha konzolon találkoznál csalóval. :DDD A billentyű+egér kombó meg érdekes kérdés szerintem. :)

Paranormal Cocktivity

(#114987) Lackki válasza cyberkind (#114983) üzenetére


Lackki
senior tag

racing game pedig multival jó :)

Gridből nekem elég volt pár óra... abból állt a gamek nagy része h ha nem bír megelőzni, fék nélkül belém szállt. Izgi. Maradtam a szimulátoroknál, érdekes ott nem nagyon találkozom ilyenekkel, sőt egész jó közösség van.

Privátot hamarabb észreveszem

(#114988) cyberkind válasza Lackki (#114987) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem egy játék multija se kell, volt idő amíg tetszett a Gta 5 de már ez is a múlté, csak a singleplayer, csak sztori kell, pont ezért imádtam a Bioshock-kot. :))

Nyilván coop jöhet mert az nem multi és mindig dob a játékon, legyen az egy Alien CM is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114989) croli válasza cyberkind (#114988) üzenetére


croli
aktív tag

Én úgy vagyok vele hogy legyen a játéknak single meg multi része is.
Így idővel ha bezárnak a szerverek single-be még akkor is tudod tolni. Habár jó lenne ha tartalmas lenne a legtöbb single mondjuk 10 óra az már számomra remek.
A csak single-ket is szeretem főleg ha FPS vagy kaland, vagy a Telltale féle Third Person meg Point&Click keverék, azok valamiért nagyon bejönnek pedig nem szeretem a Point&Click játékokat.
A sima multi játékokat nem szeretem max 5-10€ alatt, köztük ezért is nincs meg PUBG meg társaik, de mire meg ennyi lenne az áruk általában halott lesz... lásd SW Battlefront... egyik DLC-vel se játszik már senki.

(#114981) i2k
Ez a VAC is általában akkor bannol mikor teljesen szabályosan játszol :C Olvastam már róla pár jó hozzászólást mikor menet közben kidobta a játékost élő streamben. (Egyszer tanúja is voltam)

[ Szerkesztve ]

(#114990) tomsolo válasza Źşë' (#114984) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#114991) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#114986) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pedig konzolon is lehet csalni :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114992) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#114991) üzenetére


cyberkind
félisten

A régieken tuti, de az újakon kétlem, azokat nem sikerült feltörni. :D

Paranormal Cocktivity

(#114993) Lackki válasza cyberkind (#114988) üzenetére


Lackki
senior tag

egy autószimnél miért jó ha egyedül tekeregsz a pályán vagy ha vmi ostóAI ellen mész? :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#114994) cyberkind válasza Lackki (#114993) üzenetére


cyberkind
félisten

Szimet nem tudom mert nem szimezek de mindenhol utálom a multit így szerintem ott is AI ellen mennék, engem nem vonz kicsit se az emberi ellenfél egy játékban se.

Paranormal Cocktivity

(#114995) Crytek


Crytek
veterán

Jön a Nightmare Creatures Revival :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114996) reelc válasza Crytek (#114995) üzenetére


reelc
veterán

Régen játszottam az elsővel valamennyit, úgy rémlik akkoriban egész jó volt.

(#114997) Crytek


Crytek
veterán

Road Rage Október 23-án érkezik

Next PC Upgrade: 2022

(#114998) Hokunda válasza Crytek (#114997) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Valami eszméletlenül gagyinak hat.

(#114999) Balesz1899 válasza Hokunda (#114998) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Ez tipikusan a "ha fizetnének érte, akkor sem játszanék vele" kategória...

(#115000) cyberkind válasza Hokunda (#114998) üzenetére


cyberkind
félisten

Van már ilyen gagyi motoros, talán Road Redemption a neve. :DDD

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.