Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113601) Amantius válasza echterion (#113600) üzenetére


Amantius
senior tag

Ha ezt el tudod olvasni, akkor túróst kapsz, nem Win 10-et. Csak sokkal kisebb betűvel.

Hát innen. :)

Nagy gáz, kis szerencse!

(#113602) cyberkind válasza sixpak (#113585) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez igaz, de akkor se veszek új és vagy olyan házat többet aminek zárt az eleje mert minden melegebb, még az 1080 is az lenne, de mint feljebb írtam a 970 nagyon az volt, a 980TI-m jó a hűtés és még a ház is, verhetetlen kombó, ennél csak a víz lenne jobb. ;)

Paranormal Cocktivity

(#113603) arty válasza Źşë' (#113599) üzenetére


arty
veterán

és ezeknek véletlen van megadott maximális hő? +alatta 1-el már "túl hamar" megdöglik?;)
+ mennyi a 60 fokos tervezett élettartam és mennyi a 90?

ha lenne erőm, eltolnám a 2500k-m 10 éves koráig és ugye-ugyéznék ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113604) Csapoati válasza Źşë' (#113599) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért nem olyan jó a HDD-t meg a VGA-t felhozni, mert ott vannak mozgó alkatrészek, míg a CPU-ban nincsenek. Meg a procinál nincs olyan, hogy "bad sector", az vagy megy, vagy nem megy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113605) W.Wilson válasza Csapoati (#113604) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Az én 2600K-mnak mondjuk valami memvezérlő hibája lehet, mert pár év után megmakacsolta magát, és már csak 2 slotban hajlandó meghajtani a memóriát, ráadásul azt is single channelben. (Még mielőtt valaki elhajlott tűkre gyanakodna, kipróbáltam másik lapban, ugyanez volt, és ebben a lapban is kipróbáltam ismerős prociját, azzal ment mind a négy slot.)

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113606) Dilikutya válasza Skullwipe (#113387) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eve of Destruction - REDUX VIETNAM
Survival Zombies The Inverted Evolution
Dinosaur Forest
Possessed
The Last Hope: Trump vs Mafia
Chernobyl: Terrorist Attack

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#113607) Źşë' válasza Csapoati (#113604) üzenetére


Źşë'
addikt

vga-nál sem a mozgó alkatrészek mennek tönkre az agyonhasználtságtól
a beszélgetés lényege az hogy a túlzott hőmérséklet növekedés élettartam rövidülést okoz, ez tiszta sor, még fizikából is tanították annak idején

ill egy kérdés a témával kapcsolatban, vajon miért van oly sok fajta cooler, és miért cél a hőfok minél alacsonyabban tartása? fogós kérdés hm :F

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113608) eami válasza Źşë' (#113607) üzenetére


eami
addikt

szerintem ebbe itt felesleges túl nagy mélységekig belemenni, de gondolom két fő oka van. bizonyos hőmérséklet felett a forrasztások, bizonyos anyagok változnak/engednek ami nem biztos hogy jót tesz. na meg a vezető fémek jobban vezetnek alacsonyabb hőmérsékletnél (~gyorsabb).

(#113609) Csapoati válasza Źşë' (#113607) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A túlzott hőm.növekedés baj, ez igaz, de a küszöbérték alatt elvileg nem igazán károsodhat a cucc. Na de annyira nem értek a hardverekhez, én is igyekszem hűvösen tartani őket (ésszerű kereteken belül). :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#113610) eami


eami
addikt

picit on-abb :DDD

Prey / PubG / Resi 7 ? Melyiket inkább? :)

(#113611) arty válasza W.Wilson (#113605) üzenetére


arty
veterán

90+ fokon járattad az elmult 5 évben?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113612) i2k válasza eami (#113610) üzenetére


i2k
senior tag

Ha Single a szándék: Prey és/vagy Resident Evil 7
Ha örökké másokkal játszanál: Névtelen játéka.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113613) W.Wilson válasza arty (#113611) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Közel sem.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#113614) cyberkind válasza eami (#113610) üzenetére


cyberkind
félisten

Több mindentől függ ez, ha multizni akarsz de sokat akkor a PUBG, ha horrort szeretnél de relatív rövid játékot akkor a Resi 7-et, ha pedig sci-fit akkor a Prey amit ha nem speedrun-olsz akkor jó sok idő alatt tolod ki, és persze jó nehéz.

Nekem a Prey kéne mert a Resi megvan ez a PUBG meg túl felkapott (ki tudja mikor pukkan a lufi) és multizni se szeretek.

Paranormal Cocktivity

(#113615) arty válasza W.Wilson (#113613) üzenetére


arty
veterán

Ettől féltem. Tehát sima pech, ami bárkinél előjöhet...

(amúgy jó, hogy írtad az alaplapi tüskéket, nekem anno a ram akkor nem ment dual chanelben, amikor elgörbült egy tüske... de sajna nálad ezekszerint nem ennyire "egyszerű" a helyzet)

---

és hogy legyen ajánlat is!
Lovers in a dangerous spacetime - akinek van 3-4 gamepadja és hozzá társasága, esetleg unja az overcookedet... vesse rá magát :) rendkívül szórakoztató, akár kisebb kölkök is tevékenyen részt tudnak venni a játékban.

OVERALL: Overwhelmingly Positive (809 reviews)

Egyetlen hibájának a hálózati játék lehetőségének kihagyását szokták felróni.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#113616) cyberkind


cyberkind
félisten

Most akkor tényleg nem kap sztori DLC-t a Mass Effect Andromeda?

Ez esetben jó sok év pihenő jön és egy reboot, kellett is elkúrni a 3. részt és teljesen elvenni a játékosoktól az eredeti főhőst.

Paranormal Cocktivity

(#113617) i2k válasza cyberkind (#113616) üzenetére


i2k
senior tag

A Mass Effect Andromeda be lett áldozva a Titanfall-koppintás Anthemnek.
Majd ha az is bebukik (vagy kiég), akkor az A-csapat nekiugrik a rendes Mass Effect folytatásnak.
S.Z.E.R.I.N.T.E.M.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113618) lappa86


lappa86
tag

A dreamgame.com-ról vásárolt már valaki, hivatalos viszonteladó ez az oldal? Az isthereanydealen fenn van, szóval gondolom, hogy megbízható oldal.

Always with the negative waves.

(#113619) cyberkind válasza i2k (#113617) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez mondjuk igaz, persze nem értem, hogy egy ekkora címet miért kellett beáldozni amikor mindenki imádta a trilógiát.

Paranormal Cocktivity

(#113620) cskamacska válasza cyberkind (#113619) üzenetére


cskamacska
addikt

Nem áldoztak be azok semmit, elqrták, nem kicsit, nagyon.

The Story Behind Mass Effect: Andromeda's Troubled Five-Year Development

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113621) echterion


echterion
nagyúr

Mennyire különböző a watch dogs első és második része? Érdemes az elsőt kitolni a 2. előtt? Történetileg van összefüggés közöttük?

**********

(#113622) tomsolo


tomsolo
őstag

Eddig sale vásárlások(illetve most értem rá):

Stories: The Path of Destinies
SHENZHEN I/O
The Room Two
Legend of Fae

A Shenzhen olcsóbb ha a pakkot választod (és megvannak a többiek).

Még hétfőn lehet jön mellé pár waifu cucc, de még meglátom.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113623) tomsolo


tomsolo
őstag

lál mit találtam:

Ski Sniper

Ebbe a bundliba is benne van.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113624) i2k


i2k
senior tag

Életbe lépett a G2A-n a beígért változtatás.
Számos címnél meg is ugrott a legalacsonyabb ár. Akad olyan cím, melynél ~5 euróval is!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113625) tomsolo válasza i2k (#113624) üzenetére


tomsolo
őstag

meanwhile at kinguin

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113626) Crytek válasza i2k (#113624) üzenetére


Crytek
veterán

CD keys oldal most fogja élni majd a másodvirágzását. :C :C No enm mintha engem érdekelne egyik helyen se vettem semmit (G2A havi bundlen kívül)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#113627) micafighter válasza echterion (#113621) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én csak az elsővel játszottam, de a többiek mondták itt a kettő már nagyon hesstegswag lett, az első rész ilyen irányba nem megy el. Más a főszereplő a kettöben, de az előzmények az első részben vannak, ugyhogy szerintem érdemes kitolni az elsőt előtte.

(#113628) i2k válasza Crytek (#113626) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, a jelek szerint a CDKeys-nél alszanak.
Semmi változás ugyanis náluk.

Reméljük, a hétköznapokban lesz... és nem drágulás...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113629) tomsolo válasza Crytek (#113626) üzenetére


tomsolo
őstag

A cdkey nem marketplace. Marhára nem érinti.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113630) eszement24 válasza FollowTheORI (#113598) üzenetére


eszement24
aktív tag

Szeretnéd erről egy releváns MS emberke hivatalos álláspontját hallani? Megkérdezhetem, csak annyi különbség, hogy előre tudom a választ. De tényleg ennyit erről.

Más:

Ennyit ér egy jó hűtőpaszta :)

[ Szerkesztve ]

(#113631) Lackki válasza eszement24 (#113630) üzenetére


Lackki
senior tag

cpu fogyasztás és a vcore is más :) és gyanítom hogy a külső hőmérséklet sem volt azonos mert a ram is jóval hidegebb lett :D

[ Szerkesztve ]

Privátot hamarabb észreveszem

(#113632) tomsolo válasza Crytek (#113626) üzenetére


tomsolo
őstag

-

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113633) oriic válasza cyberkind (#113616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs hivatalos allaspont egyelore. A minapi hirrol kidert hogy kamu volt, ellenben a Kotaku azt allitja, hogy mas forrasuk is arrol beszel, nem lesz sztori dlc a jatekhoz.

Live-Die-Respawn

(#113634) tomsolo válasza Lackki (#113631) üzenetére


tomsolo
őstag

Ez a csodapaszta még az ssdt is hűti ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113635) eszement24 válasza tomsolo (#113634) üzenetére


eszement24
aktív tag

Tudom, hogy hihetetlen, de laptopról beszélünk. És ha melegszik, az minden alkatrész hőmérsékletére is hatással van :)

(#113636) maross válasza i2k (#113624) üzenetére


maross
veterán

es hol van az, hogy minden infot latunk a sellerekrol? igaz nem vagyok bejelentkezve, de en semmi extrat nem latok ha rakattintok az elado nevere.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113637) tipuka válasza i2k (#113624) üzenetére


tipuka
addikt

én lemaradtam, milyen változások léptek életbe? lehetőleg magyarul. :D

(#113638) micafighter válasza Lackki (#113631) üzenetére


micafighter
nagyúr

A ram is pasztázva lett :DDD :DDD

(#113639) Skullwipe válasza tipuka (#113637) üzenetére


Skullwipe
senior tag

(#113507) ayo

Kötelező adót fizetni mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#113640) tomsolo válasza maross (#113636) üzenetére


tomsolo
őstag

Sztem az csak az invoiceba látszik, de ahogy hallom kulcs sincs azonnal, szal én ki nem próbálom. ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113641) echterion válasza micafighter (#113627) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt a szót nem nagyon értem, de sebaj. :))
Olvastam is róla kicsit, inkább kihagyom sztem. Köszi a véleményt.

**********

(#113642) bullseye válasza echterion (#113621) üzenetére


bullseye
addikt

Elsőt kitoltam, nem ajánlom. Nagyon broody főhős, elég hülye történet (túl komolyan veszik, és ahhoz képest gyenge), vezetési modell bűnrossz, és úgy rémlik alig volt less-lethal, és meg már csak ilyen békés vagyok.

2-t most készülök, de azt hallottam kellően komolytalan, bohóc dolog, jobb rendszerrel, jobb móka, stb. stb. És minimális köze van csak hozzá az 1-nek, vagy annyi sem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113643) micafighter válasza echterion (#113641) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nézd meg a 2 játék official trailerét, a karakterek kicsit máshogy öltözködnek :) Szerintem amugy 1-2kt az első megér egy végigjátszásra.

[ Szerkesztve ]

(#113644) maross válasza tomsolo (#113640) üzenetére


maross
veterán

Na majd ha valaki kiprobalta. Tegnap elfelejtettem elkolteni a feltoltott penzecskem, bent ragadt vagy 40-50 eurom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#113645) echterion válasza micafighter (#113643) üzenetére


echterion
nagyúr

Az első már megvan ps4-re csak vannak nála jobbak is, így ki se próbáltam. Van fölös 25 ojró "gótuarénámon" aztán azt lenne jó elsütni valami kafa játékra.

**********

(#113646) Crytek


Crytek
veterán

(#113647) i2k válasza tomsolo (#113640) üzenetére


i2k
senior tag

Én sem próbálom ki az "új" rendszert, hogy konkrétabban válaszolhassak bárki bármilyen kérdésére...

Viszont ez - azt hiszem - elég beszédes:

G2A - ugyanaz az első, legjobb ajánlatot adó eladó! - csak pár, jobban kirívó eset.
S ne feledjük: mostantól a lenti árak +27% nálunk! (szerk.: ugye ezt kellene megerősíteni, de én nem teszem próbára!)

Final Fantasy Double Pack - III + IV --- 2017.06.30 = 7,82 euro
Final Fantasy Double Pack - III + IV --- 2017.07.01 = 11,96 euro (azaz: +4,14 euro!)
STEAM-en ez (III + IV) --- 6,49 + 7,24 = 13,73

Final Fantasy Double Pack - VII + VIII --- 2017.06.30 = 8,95 euro
Final Fantasy Double Pack - VII + VIII --- 2017.07.01 = 11,99 euro (azaz: +3,04 euro!)
STEAM-en ez (VII + VIII) --- 6,49 + 6,49 = 12,98

Final Fantasy Double Pack - XIII + XIII-2 --- 2017.06.30 = 8,99 euro
Final Fantasy Double Pack - XIII + XIII-2 --- 2017.07.01 = 13,90 euro (azaz: +4,91 euro!)
STEAM-en ez (XIII + XIII-2) --- 6,49 + 7,99 = 14,48

Mass Effect: Andromeda --- 2017.06.30 = 23,60 euro
Mass Effect: Andromeda --- 2017.07.01 = 24,99 euro (azaz: +1,39 euro!)

Resident Evil VII --- 2017.06.30 = 24,99 euro
Resident Evil VII --- 2017.07.01 = 25,99 euro (azaz: +1,00 euro!)
STEAM-en ez --- 29,99

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113648) tomsolo válasza i2k (#113647) üzenetére


tomsolo
őstag

aza furi hogy a tiz euros steam wallet card náluk 9.99€ adóval, amit nem tudk megérteni hogy tud kijönni jól az eladónak

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113649) micafighter válasza i2k (#113647) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jól értem pl FFnél ha rájön a 27% akkor a steam gyakorlatilag olcsóbb?

(#113650) ayo válasza micafighter (#113649) üzenetére


ayo
addikt

mondjuk g2a oldalon egész évben ezek az árak, szóval ez még szerintem sokaknak nem lesz gond, főleg ha sima vpn-nel ki lehet játszani...de ugye tesztelni kellene

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.