Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114401) Dilikutya válasza echterion (#114400) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az annyira hangulatromboló szerintem. A GTA így jó, a fantázianevekkel. New York is lehetne benne, de mégse, és ez így a jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114402) cyberkind válasza Źşë' (#114398) üzenetére


cyberkind
félisten

Én az elmúlt pár napban próbálgattam de amik már nagyon jól néztek volna ki nem indultak el, amik meg elindultak azokból a sima alap Icenhancer 3 volt a legjobb, sokkal jobb így játszani a játékot.

Meg persze annyira nem akarok belemerülni a modolgatásba, inkább csak játszani akarok.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114403) Źşë' válasza echterion (#114400) üzenetére


Źşë'
addikt

mondhatni az 5. részt nem mertem moddolni, mert r* bannal jutalmazza az embert érte :/ (steamen nem olcsóért vettem preorderbe saját pénzen, inkább nem kockáztatok) így hát az kimaradt, de néztem van egy rakat kiváló grafikai mod, meg annyira sokat foglal hogy nem duplázok lemezterületet, nagyon nem is tudnék mert sok játékot szedtem le steamről

rengeteg modifikáció van amúgy, pl 4-re raktam hd road textures pakkot ami olyan 4giga körül volt, meg iceenchancer verziókat próbáltam ki párat, ill vannak vegetáció textura pakkok is, ill. kocsinevek, városba new york táblák, új autók, iszonyat tartalom, csak kedves fejlesztők megölik a lehetőséget előlünk :/
a 4-et lehet moddolni, ugye ott nincs lehetőségük görénykedni a játékosokkal. Legutóbbi nemes cselekedetük az open IV (ez egy külső program aminek a segítségével lehet módosításokat eszközölni a játékon) kiiktatása volt, de szerencsére nem jött össze nekik ahogy hallottam, nem értem őket, mert ez tartja fenn a franchiset, a community-t

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114404) tipuka válasza Crytek (#114394) üzenetére


tipuka
addikt

Źşë képeit megnézve annyira nem jön be amúgy se :) de csak azért is simán natúrban leszedem akkor, úgy is pár éve megvan steamen.

(#114405) Crytek válasza Źşë' (#114398) üzenetére


Crytek
veterán

Pont erről beszéltem ocsmány színek rece rece hátán :(((

Anno volt egy valami talán az is ichancer vagy mi a rák de párszáz meg talán és csak annyit csinált hogy full hd képet 4k-re feltuningolta....de nem tudtam belőni mert szétvolt csúszva a kép mert a monirotom azt a felbontást nem tudta.. de ami megjelent a monitoron tűéles textúrák...az akkori gtx 460-amon az 2-3 fps-t tudta elég szépen....

Majd megprobálom előhalászni 980Ti-vel csak meglesz a 10-15 fps az már játszható :)
:C :C

Next PC Upgrade: 2022

(#114406) echterion válasza Źşë' (#114403) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha nem használod az online részt, nem tudnak kibannolni. :DD
Na majd nézelődök kicsit.

**********

(#114407) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#114398) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cfg átírásokkal nagyon szépet lehet kihozni belőle. nekem a 0082-es verzió volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114408) Crytek


Crytek
veterán

YEESSSSS

Nightmare at the lighthouse :Y :Y :Y :R :R :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114409) gyimger válasza Crytek (#114408) üzenetére


gyimger
őstag

És ez jó, mert...?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114410) Crytek válasza gyimger (#114409) üzenetére


Crytek
veterán

Horror...imádom a kategóriát. Le**arom jó-e vagy sem engem az nem érdekel. Ha szar max szénné fikázom reviewben nekem ingyen lesz így nem érdekel a milyensége. Mivel pénzt nem adok érte így bánok meg soha egyetlen egy aktiválást sem :C

Next PC Upgrade: 2022

(#114411) gyimger válasza Crytek (#114410) üzenetére


gyimger
őstag

Csak nem értem a belinkelést.
Itt van 76 oldalnyi indie horror, jó mulatást: [link]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#114412) echterion válasza Crytek (#114410) üzenetére


echterion
nagyúr

Az idődet ilyenkor egy olyan tevékenységgel töltöd, ami rossz, nem élvezetes. Ez sem érdekel?

**********

(#114413) i2k válasza echterion (#114412) üzenetére


i2k
senior tag

Én régóta sejtem, hogy Crytek Peti egy robot.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114414) Crytek válasza gyimger (#114411) üzenetére


Crytek
veterán

Most jelenik meg, friss cucc ennyi a titok nyitja :DDD Nem kell túlagyalnod a dolgot

echterion: A steam profilomba több szár min 600x jobb címek vannak mégis ezekkel játszom és végigjátszom őket...nos szerinted ?

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#114415) echterion válasza Crytek (#114414) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát nem tudom. Kicsit irigyellek, időmilliomos vagy. :DD

**********

(#114416) Źşë' válasza Crytek (#114405) üzenetére


Źşë'
addikt

hát azért sokkal barátibb/dögösebb mint a default beállítás szvsz, mindez folyamatában azért más mint "csak" egy kép recékkel, volt rajta élsimítás, és ha jól emlékszem egy kis külön konfig fileból állítottam (iceenchancer config tool vagy mi is volt a neve), játékban eltűnt a rece a segítségével, ám a képet a filter nélkül mentette ki, így az ilyen lett... de mondjuk nem is az volt a célom hogy egy photoshop minőségi látvánnyá alakítsa

egyébként pl. ha használsz DSR-t ugye értelem szerűen a recék eltűnnek, játék alól, de ha kimented a képet akkor a recék ott lesznek, ez nem egy photoshop eljárás, és nem is kell aként viselkednie

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114417) reelc válasza i2k (#114413) üzenetére


reelc
veterán

Vannak akik szerint Asimov is az volt.

(#114418) i2k válasza reelc (#114417) üzenetére


i2k
senior tag

De Asimov értéket is teremtett. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114419) Crytek válasza echterion (#114415) üzenetére


Crytek
veterán

Pont ez az ,hogy nem vagyok...nem véletlen ezeket a 3-5-7-10-15-20-30 perces szarokat játszom végig és nem az 50+ órás rpg-ket amiket tolnék már ,de annyi időm nincs :(

Witcher 3-ba is anno olyan nagy sunggal vetettem bele magam GTX 460-al...most meg lehetne maxon tolni ...kb új gép óta 1 percet se tettem bele. Ez van rohadt munka bár nyernék a lottón lenne egy erős 1.5 hetem a gép előtt azt meghallnék :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#114420) Crytek


Crytek
veterán

Megjelent a Hellblade!!!
Remélem a népek jól fogadják majd :R

Next PC Upgrade: 2022

(#114421) echterion válasza Crytek (#114420) üzenetére


echterion
nagyúr

Miért? Akkor később juthatsz hozzá valami egydolcsis bundliban. :DD

**********

(#114422) micafighter válasza Źşë' (#114403) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem a fejlesztők probálták meg a modokat elkaszálni, hanem a kiadó. Két egész különbözö banda.

(#114423) Pocok256 válasza Crytek (#114420) üzenetére


Pocok256
veterán

Néztem ezt a hellbladet a karakter szép de a táj és kövek stb textúrái olyan szinten ocsmányak, hogy inkább kivárok vele.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#114424) Dilikutya válasza cyberkind (#114402) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem a sima se indul el. Fekete képernyő, és csak a reset gomb segít, ki se tudok lépni a játékból.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114425) cyberkind válasza Dilikutya (#114424) üzenetére


cyberkind
félisten

Az 1.0.7.0. verziót szedted le? Ebből bemásoltam ezeket és megy.

Paranormal Cocktivity

(#114426) Dilikutya válasza cyberkind (#114425) üzenetére


Dilikutya
félisten

1.0.7.0 REV1.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114427) cyberkind válasza Dilikutya (#114426) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudok mit mondani, amint láthatod a képen a kijelölt fájlokat bemásoltam és ment is a játék. :F

Paranormal Cocktivity

(#114428) Skullwipe válasza Dilikutya (#114424) üzenetére


Skullwipe
senior tag

De a munkafelület hozzáadása, ctrlaltdel se segít? Nekem előbbi egyáltalán nem, a másik legtöbbször bejön, vagy úgy, hogy bejön, csak én nem látom, ekkor le kell egyett menni a nyíllal és deletet nyomni. Ha nem fut semmi akkor meg még egyszerűbb.

(#114429) cyberkind válasza Skullwipe (#114428) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanez volt nálam is mint nála (mármint az ilyen fekete képernyőnél), csak azóta rájöttem, hogy a Windows gomb működik és azzal behozom a tálcát amin meg váltok asztalt, ott felhozom a feladatkezelőt és bezárom a játékot, ezelőtt mindig reset volt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114430) cyberkind


cyberkind
félisten

Assassin's Creed Origins: 18 Minutes of New Mission Gameplay

Csak nekem nem jön be a gettófőhős (se)? :U Alaphangon se tetszett a játék mert közel se akkora durranás mint a BF volt, az pedig, hogy ez a jubileumi rész lesz csak fokozná az elvárásokat, jól leakciózva simán megéri az árát de nem fog méltó ellenfele lenni se a Witcher-nek se a Gta-nak, ez is egy tipikus újkori Ubisoft játék lesz aminek talán a sztorija jó de a mellékes dolgok meg jó szarok, WD 1 26 óra után csak egy szenvedés, persze ez nem a sztori.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114431) Dilikutya válasza cyberkind (#114425) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én is. Ha bemásolom, egyből csak fekete képernyő, és ki se tudok lépni belőle. Mondjuk ez már a GTA IV hibája, Alt+Tabot nem is használom vele, mert tud ilyet művelni.
Nem kell a játékban semmit állítani, hogy működjön vele a mod?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114432) cyberkind válasza Dilikutya (#114431) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit, csak bemásolod és amikor elindul a játék középen benyomul az ENB Series felirat és kész, megy ahogy kell. Ha annyira van kedved foglalkozni akkor javaslom mások feltöltött modjait, talán lesz köztük olyan ami működhet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114433) Dilikutya válasza cyberkind (#114432) üzenetére


Dilikutya
félisten

2.1 elindul, de nem hogy jobban menne, de lassabb. Nem erőltetem szerintem. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114434) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#114431) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

valamit mókolni kell, ha steames vagy, + nem mindegyik enb/ice megy a legutolsó patches játékkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#114435) cyberkind válasza Mr.Csizmás (#114434) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem Steam-es és a legutolsó patch-csel megy a 3.0-as alap/mókolatlan ICEnhancer.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114436) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#114434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van külön Steam-es 1.0.7.0-ra készített verzió, nem az a gond.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#114437) Źşë' válasza cyberkind (#114430) üzenetére


Źşë'
addikt

az a mimika kb mint az andromédában.... röhejes, nekem még a hud nem tetszik, tudom ac default, de egyszerűen idegesít az a két csík a kép tetejében meg a kisegítő jelölések is... nehogy ne tudd mit kell csinálni, nyomj egy "Y"-t stoopid sh*t

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114438) ProEvoFan válasza Źşë' (#114437) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De 4k felbontás Xbox one Xen.Ja nem, mégsem. ;]

(#114439) reelc válasza i2k (#114418) üzenetére


reelc
veterán

Ez igaz. Gyerekként sok könyvét olvastam. :)

(#114420) Crytek: Nem néz ki rosszul, na majd pár év múlva valami olcsóbb bundliból jó lesz az. :)

(#114440) cyberkind válasza ProEvoFan (#114438) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig négykáááááá van akkor is ha hazudott a M$ mert ez a lényeg, nem az exkluzívok! :P

Paranormal Cocktivity

(#114441) micafighter válasza cyberkind (#114440) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ujságrotol is hallottam hogy "szemét MS nem jött exkluziv", de azt magyarázza már el nekem valaki, miért is jó az exkluziv? Mármint nekünk játékosoknak. Miért jó az a játékosnak hogy egy adott játékot csak egy konzolon lehet játszani? Nem lenne nekünk jobb ha 3 gép helyett 1en ki tudnál játszani mindent, ami érdekel? Lehet velem van a gond, de én speciel örültem neki, hogy végre nem azzal akarják eladni a konzolt, hogy ,,ha akarsz ezekkel játszani, akkor vedd meg a konzolt mert máshogy nem fogsz tudni velük játszani".

(#114442) cyberkind válasza micafighter (#114441) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyszerű de nagyszerű a válasz, egy konzolt az exkluzívok adnak el lásd Sony konzoljai hiába voltak szarabbak vagy gyengébbek, én is annak örülnék ha csak PC kéne de megértem a konzolgyártónál az exkluzivitást mert igencsak durva játékok tudnak ezek lenni, engem meg aki az átlag júzernél kicsit jobban ért ezekhez nem igazán fog levenni a lábamról, hogy húú ilyen meg olyan erős ja meg persze 4k amikor nagyítóval se lehet észrevenni a skálázott 4k képet a PS4 Pro-ról.

(#114443) Crytek
És sokkal kevesebb zsé jutna ide meg oda, de erre a legjobb példa a Gta 5, csak 3x adták én meg 3x vettem meg persze PC-n nem tudom és nem is akarom eladni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#114443) Crytek válasza cyberkind (#114442) üzenetére


Crytek
veterán

Túl egyszerű volna akkor a világ ha minden játék jönne mindenre...

Next PC Upgrade: 2022

(#114444) Źşë' válasza micafighter (#114441) üzenetére


Źşë'
addikt

Mert csak az miatt a játék miatt, azt a konzolt veszed... ha nagyon akar vele játszani az ember akkor valószínűleg meglépi.... főleg annak tudatában ha nem jelenik meg más platformra... ha nem jött volna PC-re gta5, akkor nagyon valószínű h vettem volna egy konzolt... btw ami játékok megjelennek konzolra nagyon nem tudott még bevonzani, volt 1-2 cím (Gears of Wars széria, Killzone, Def Jam Icon, kb ezekre emlékszem) melyekre azt mondtam hűha, de nem engedtem a sötét erőnek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#114445) micafighter válasza Źşë' (#114444) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez oké, most ugye az Xbox kapcsán jött fel a dolog. Na most Xbox esetén ugye sok játék multiplatform lett. Ezért nem értem, miért is baj ha nem jön exkluziv? Baj nekünk játékosoknak, hogy nem muszáj az új Forzához Xboxot venni? :F :F Aki meg eddig gondolkodott, hogy új box vagy ps, annak is egyszerübb igy a döntés báj dö véj.

[ Szerkesztve ]

(#114446) cyberkind válasza micafighter (#114445) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, hogy nem, de ennyi erővel ezt a döntést meghozhatták volna a Gears 1-nél ami jött PC-re de inkább mégse, most elfogytak a címek és kegyesen meghozták ezt nekünk, fura.

Paranormal Cocktivity

(#114447) ProEvoFan válasza micafighter (#114441) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A konzolokat mindig kötjük valami exkluzív játékhoz.
Mindegyik generációnak rendelkezik saját címekkel.PL: Nintendo szó elhangzik, egyből beugrik a Mario/Zelda.
Az új xboxnál ez hiányozni fog.Ez nagy baj.Minek venném meg a xboxet, ha ugyan azokkal a játékokkal tudok játszani PCn plusz a multiplatform/exkluzív játékokra meg ott az olcsóbb ps4/ps4 pro.
Ez a natív 4K/60fps parasztvakítás.
PS4nek hatalmas a tábora.PL: BF1et annyian játszák ps4en, mint xbox one/PCn együtt....durva.

[ Szerkesztve ]

(#114448) reelc válasza cyberkind (#114446) üzenetére


reelc
veterán

Most nézem, a Gears 1 2007-ben jött PC-re, konzolra 1 évvel hamarabb volt.
Szóval eltelt 10 év. Azért ennyi idő alatt sok felső vezető lecserélődhetett a Microsoftnál is.
Új vezetők, új szemlélet, új stratégiák. Nem követem ezeket a dolgokat, de gondolom más az irányvonal az elmúlt 3 évben, mint előtte.
Windows 10 az "utolsó Windows", meg Windows Store, stb. Szóval elindultak egy irányba. Nyilván a konzol politikát is érinti a dolog.
Szerintem ennyi.

(#114449) cskamacska


cskamacska
addikt

Humble Micro Jumbo Bundle

ingyé
Space Pilgrim Episode 1
Pony Island DRM mentes változat

1 dollártól
Geometry Dash
Pony Island
Oh...Sir!! The Insult Simulator
Space Pilgrim Ep1-2-3-4

átlag fölött(most 3.10 USD)
Who's Your Daddy
Town of Salem
hack_me 1 + 2
Devil Daggers
Oh...Sir! The Hollywood Roast

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114450) cyberkind válasza reelc (#114448) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Xboss a lényeg, Phil Spencer, vele készült ez a konzol is ahogy sok más az utóbbi években, nekem tetszik a munkája mert rájött, hogy a pénz az pénz legyen az PC-ről vagy konzolról való, csak akkor is egy konzolt ezek a játékok adnak el, persze itt a PH-n is megmondták, hogy nekem se kell exkluzív meg blabla de a natív 4K az kell és fontos, aztán ez se natív de persze biztos észreveszik, ahogy a PS-nél.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.