Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113951) cskamacska válasza Dreimus (#113910) üzenetére


cskamacska
addikt

Nekem is jelezték barátok hogy a tűzfal sírt, mert valami neccesebb IP címhez akar nyúlkálni a GameSessions kliens. Gondolom valami reklám lehet a dologban, próbálnak ügyeskedni amíg lehet. Mivel jelenleg időkorlátos teljes játékok demózásából és ezen teljes játékok Steam kulcsainak árulásából élnek, így kicsit furi, de előfordulhat hogy ők is megpróbálnak "reklámért játékot" szolgáltatást indítani, bár ebbe már a GamersGate a FreeGames/VOID projekttel már bebukott. Márpedig valamit kell mutatniuk, Steam bevezeti az 1 órás demózás lehetőségét az eszetlen mennyiségű refund kordában tartására*, akkor az alap elgondolásukkal azonnal csődbe rohannak.

*329,970 copies of Rust have been refunded on Steam, totaling 4.3 million dollahs

A tényleges zakcióval az a baj, hogy az sokadik klienst akarják lenyomni az ember torkán, amit aztán később már a franc se fog elővenni. Ki emlékszik már a Desura, GameTap, Hi-Rez Hi-Command, Games For Windows Live!, Impulse + GameFly, Direct 2 Drive + GameStop játékaira? Mondjuk ezekre már csak a történészek :U , de kinek vant fent a GMG Capsule / PlayFire kliens, Amazon dowloader, Twitch app, Epic Games Launcher az elmúlt 1 év ingyé játékai miatt? :) (de utóbbiaknak is eljő az idejük ;] )

Mert tényleg hova dugjuk még azokat kismillió más vacak mellé: Kalypso Launcher, Maniaplanet launcher, Stardock Launcher, Codemasters RaceNet, GameRanger, Raptr, Evolve, Facebook Gameroom, Battle.net, itch app(itch.io client), Rockstar Games Social Club, Metaboli, Windows Store(muhaha ;] ), Origin, Uplay, YuPlay, GoG Downloader + GOG Galaxy, Big Fish Game Manager, BeamDog Client, Wildtangent Games App, meg a Bethesda.net Launcher

No meg minden épkézláb MMO-nak saját peccselő és indító kliense van, hol a játékba integrálva, hol külön.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113953) i2k válasza cskamacska (#113951) üzenetére


i2k
senior tag

"Codemasters RaceNet"

Nem kliens. Webes szolgáltatás.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113954) tomsolo válasza cskamacska (#113951) üzenetére


tomsolo
őstag

Capsule/PlayFire nincs már

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113955) cskamacska válasza tomsolo (#113954) üzenetére


cskamacska
addikt

:Y
Akkor a GMG only játékokkal mi lett? :U

mod: Bár az egész szürke cédékúcskódok előtti GMG világot retconolták, de a Playfire kliens innen még letölthető, MÉG csatlakozik és letöltésre használható: Installing the Playfire Client
direkt link: http://playfire-updates.s3.amazonaws.com/playfire.exe

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#113956) tomsolo válasza cskamacska (#113955) üzenetére


tomsolo
őstag

talán még mennek, de már nem árul a gmg se olyat

a capsule előszőr playfire lett az gmg ?

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113957) gyimger válasza S1M0N (#113952) üzenetére


gyimger
őstag

Annyira nyomják ezt a játékot, hogy már lassan én is megveszem, pedig nem tudom elviselni a fantasy környezetet. Más GOTY is kaphatna ilyen árazást. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113958) cyberkind


cyberkind
félisten

Ide is bedobom hátha érdekel valakit, Tony Hawk’s Pro Skater® HD 2Eu Steam-en, aztán 17-én leveszik.

Paranormal Cocktivity

(#113959) TheProb


TheProb
veterán

Eddig tartott az öröm, 4nap után kényszerszabira küldöm a deszkát...
Összelegóztam egy ideiglenes konfigot egy Optiplex 790-ből...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#113960) KisApám válasza TheProb (#113959) üzenetére


KisApám
addikt

Az alaplap nem kompatibilis valamivel, vagy egy elcseszett példányt fogtál ki?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#113961) TheProb válasza KisApám (#113960) üzenetére


TheProb
veterán

Elcseszettnek tűnik, érdekes dolgokat produkált. Aztán ASUS írta, hogy küldjem vissza a boltnak. Remélem nem találják ki a bevizsgálás során, hogy mégse szar... Bár ha cserélik, akkor az se lesz sztem egy egyszerű menet, mert már nem lehet kapni a lapot se...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#113962) sith7


sith7
nagyúr

Fiam az SW Battlefront -tal játszott eddig, de most mást is ki akart próbálni, feltettem neki a BF4 - et, de nem igazán van sikerélménye. :(

A 2., vagy a 3. rész könnyebben játszaható multiban ? :F /könnyebb lőni, nagyobbak a karakterek stb./

esetleg más FPS játék ?

[ Szerkesztve ]

(#113963) Źşë' válasza sith7 (#113962) üzenetére


Źşë'
addikt

szinte mindegyik tele van prókkal meg csalókkal, sztem inkább valami csapatalapú fpst nézzen meg, persze függ attól is hogy hány éves, mert pl Killing Floor 2-t ajánlanám, csak túl véres, de pl ott van még a Warhammer Vermintide patkányhentelős játéka, vagy pl az ingyenesen játszható Warframe, bár ez inkább az idősebb korosztályt vonzza be és ez mmorpg, gta5 online része is sztem ajánlható még ha sok a troll akkor is, jó móka haverokkal

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113964) sith7 válasza Źşë' (#113963) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi a választ nagy SW fan, de még csak 10 éves :B
SW2 megjelenéséig kellett volna valami, de akkor így mindegy :)

(#113965) bullseye válasza sith7 (#113962) üzenetére


bullseye
addikt

Esetleg az ingyenes tankosakból valami? Nem tudom hány éves, de az kicsit lassabb, viszont taktikusabb szerintem, szóval akár jobb is lehet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#113966) cyberkind válasza sith7 (#113964) üzenetére


cyberkind
félisten

Esetleg a régebbi Jed Knight játékokból elvileg a Jedi Academy még megy multiban is, és az mindennél jobb.

Paranormal Cocktivity

(#113967) sith7 válasza cyberkind (#113966) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi, ez jó ötlet :K

bullseye
csak FPS érdekli :R

(#113968) ayo válasza cyberkind (#113966) üzenetére


ayo
addikt

mondjuk multiban ott se hinném, hogy lesz bármi beleszólása a veteránok között :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#113969) cyberkind válasza ayo (#113968) üzenetére


cyberkind
félisten

De legalább ez egy igazi SW játék. :P Meg amúgy se nagyon tudok más multis SW játékot mint az új vagy ez, létezik egyáltalán még más?

Paranormal Cocktivity

(#113970) ayo válasza cyberkind (#113969) üzenetére


ayo
addikt

a leírás alapján valami könnyed lövölde kellene neki, ami SW-ben csak is a Battlefront... :D

Egy JK sorozat szerintem nehézkes mai szemmel, sőt meg akkoriban is kellemetlen volt betanulni a kardmozdulatokat, amiket sehol se írtak le, de persze multiban minden pro azokkal támadt. Bírtam nagyon, de mint könnyed multi soha se ajánlanám, főleg hogy már csak azok játszanak vele, akik a megjelenés óta tolják :B

Én lehet megnézném a Steamen az ingyenes könnyedebb FPS-eket: TF2, Warface, Paladins, Dirty Bomb stb. azt utána leszűrném, hogy kb. milyen irányba kéne menni. Persze ha mindenképp gyerekbarát dolgot keresünk, akkor ott a PVZ Warfare.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#113971) SityiSXT válasza cyberkind (#113969) üzenetére


SityiSXT
őstag

A régi SW Battlefront II is ott van még, noch dazu szerverek is akadnak.
Steam
GOG

[ Szerkesztve ]

(#113972) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, SW Battlefront játékok megvannak, régi 1-2, meg az új is

Semmi gond, itt ez a 3 SW játék, meg itt a nyár is, ezekkel kibírja novemberig :))

köszi mindent :R

(#113973) Źşë' válasza sith7 (#113972) üzenetére


Źşë'
addikt

esetleg van még a Republic Commando, emlékszem nekem bejött anno, bár lehet hogy már végigjátszotta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113974) i2k válasza sith7 (#113972) üzenetére


i2k
senior tag

Nem irigylem a nebulót - decemberig tuti agyvérzést kapnék a Star Wars mérgezéstől...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113975) sith7 válasza Źşë' (#113973) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt még nem játszotta, de nekem az úgy rémlik, hogy az csak only single, nem ? :F

game oldalak melóba nem jönnek be

i2k

Bíííííííírja :D :DD
Imádja az SW világát .... csak tudnám kitől örökölte ... ki fertőzte meg ? :F ................ :B :B :B

szerk.
micafighter
lehet igazad van ... :P

cyberkind
ilyent ne is mondj ... :o ... bár Az Ébredő Erő nekem se lesz a kedvenc részem

[ Szerkesztve ]

(#113976) micafighter válasza sith7 (#113975) üzenetére


micafighter
nagyúr

Biztos egy sith :)

(#113977) cyberkind válasza sith7 (#113975) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szerencsésem növöm ki amióta a Dízni hozza a filmeket, már odajutottam, hogy Han Solo film is abszolút nem izgat, pedig A trilógiából ő volt a kedvencem. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113978) ayo válasza cyberkind (#113977) üzenetére


ayo
addikt

pedig egy jó galaktikus libamájasnál nincs jobb ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#113979) khalox válasza sith7 (#113975) üzenetére


khalox
őstag

Nem Star Wars, de 10 évesnek lövöldére nagyon jó: Titanfall 2?
A fiam nagyon szereti. Hátha utána nem is akar Star Warsozni :))

(#113980) ayo válasza khalox (#113979) üzenetére


ayo
addikt

az tényleg jó játék, ráadásul hamarosan az Origin access tagja lesz.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#113981) gyimger válasza cyberkind (#113977) üzenetére


gyimger
őstag

Ugyanez, mióta láttam az Új remény remake-et, a Star Wars gondolata is elborzaszt, pedig szerettem a Jedi Knightokkal játszani, zenét maxra állítva nagyon hangulatos volt, de egyszerűen már semmi kedvet nem érzek rá. Mivel a könyveket is okádják ki magukból, valahogy olyan fejőstehén szaga van az egész franchise-nak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113982) ayo válasza gyimger (#113981) üzenetére


ayo
addikt

engem az bosszant, hogy már a 3. film jön, de sehol semmi értelmes játék, amiben mondjuk a film story-ját lehetne tolni. Régen rendesen dobáltál ezeket, most meg májas, meg virsli van...

http://jateknaplo.blog.hu

(#113983) cyberkind válasza gyimger (#113981) üzenetére


cyberkind
félisten

Én megközelítem ezt a dolgot úgyis, hogy az általam is sokat szidott új trilógia teljesen más szemszögbe került, sőt inkább szeretem és nekem a SW a filmekben a 6-ig megáll, jöhet ide bármi is.

Egyébként ha megfigyelted akkor az eddigi 8 SW filmből 6-ban ott van a Halálcsillag, ebből a 6-ből pedig 4-ben központi elem, szóval itt van egy végtelennél is nagyobb univerzum de csak a Halálcsillag, nekem ez már nem kell. :)

Normális SW játék meg nem hiszem, hogy lesz, ami lehetett volna azt elkaszálták mert nem fért be a kánonba, pedig ez ígéretesnek tűnt az ezernyi jedizés után, és ha már Jedi Knight én azóta is várom a 3-at, de ebből már több mint biztos, hogy semmi se lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113984) gyimger válasza cyberkind (#113983) üzenetére


gyimger
őstag

Hagyjuk ezt a kánon dolgot. Követhetetlen a SW univerzum. Ott vannak a könyvek, a sorozatok, a játékok, a filmek, a képregények... mindnek van saját univerzuma, saját kánonnal és nem kánonnal. Például a DC multiverzum sokkal érthetőbb.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113985) sith7 válasza khalox (#113979) üzenetére


sith7
nagyúr

megnézem :K

Hátha utána nem is akar Star Warsozni
ki van csukva :N :DDD

(#113986) cyberkind válasza gyimger (#113984) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta már van a legenda osztály is amit a Dízni hozott létre, hogy ne kelljen törölni viszont ha bármit megváltoztatnak az újban akkor ne legyen gond. :D
Ja de a DC-nél is csak a füzetekben és pár rajzfilmben jó a multiverzum, filmben még a sima se sikerül.

De legalább lassan jön a középkori Batman amiben hasfelmetsző Jack ellen megy ha minden igaz, ez is mennyire király. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113987) gyimger válasza cyberkind (#113986) üzenetére


gyimger
őstag

Én a pletykált Watchment vagy pl. Hosszú Halloweent vártam volna helyette, de ez van.

Holnap lesz egy hónapja, hogy megkezdte az iPon a garanciális ügyintézést. Veszek egy pezsgőt az alkalomra. Írok nekik, hogy hagyják a javítást, azonnali cserét kérek vagy kölcsöngépet, de tegnapra.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113988) sagem válasza ayo (#113978) üzenetére


sagem
addikt

10-ből 9 rohamosztagos ezt ajánlja! :D ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#113989) reelc válasza cyberkind (#113983) üzenetére


reelc
veterán

Mondok a Halálcsillagnál jobbat.
Talán a jövőre érkező Han Solo film lesz az első, amiben nincs egy Skywalker sem. Kicsit leszakadnak a családról.

(#113988) sagem: ha a klónok, akkor semmi pénzért, mert a klón téma régen megfeküdte a gyomromat. :)

(#113990) cyberkind válasza reelc (#113989) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez is teljesen igaz, az okés, hogy Lucas ezzel kezdte és zárta az egészet, de mi a töknek kell ezt folytatni amikor a köztársaság előtti idők sokkal jobbak, a Han Solo filmről érkező pletykák elég rosszak, főleg az, hogy a főszereplőhöz felvettek egy tanárt mert szar, de mindezt a forgatás kezdete után 5 hónappal, szóval...
Nem is értem miért nem a Kingsman-ből az Eggsy-t szerezték meg arra a szerepre, egy az egyben illett volna rá.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113991) i2k válasza cyberkind (#113990) üzenetére


i2k
senior tag

"Nem is értem miért nem a Kingsman-ből az Eggsy-t szerezték meg arra a szerepre, egy az egyben illett volna rá."

Na, a másik zöldség a Kingsman... hagyjuk...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#113992) cyberkind válasza i2k (#113991) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig zseniális lett. :DD

Csak azt ne mondd, hogy te örülsz, hogy Daniel Craig marad a Bond 25-re is a 007-es. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#113993) Źşë'


Źşë'
addikt

Capcom Rising Bundle elég szép pakk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113994) tomsolo


tomsolo
őstag

Gothic Armada 12 ojró steamen. DLCkre nincs szükség.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#113995) cyberkind válasza Źşë' (#113993) üzenetére


cyberkind
félisten

Én bezsebeltem a 2. pakkot, de az egész BB. :K

Paranormal Cocktivity

(#113996) reelc válasza cyberkind (#113990) üzenetére


reelc
veterán

Talán mert nem mernek elvonatkoztatni az új kánontól.
Jól látom, 100 év sincs a kánon?
Na, akkor ez a magyarázat. Biztonsági játék, egész rövid időszakot dolgoznak fel, mert nyilván az a maroknyi ember aki a kánonért felelős, nem mer kockáztatni.
Szóval most eléggé bevannak szorítva egy bizonyos időintervallumba, és nincs se KOTOR, se Legacy, meg egy halom dolog.
Elhiszem, hogy a régi rendszerben fejetlenség volt, meg ellentmondások... ami engem nem érdekel. Egy csomó jó sztori, karakter, stb. meg se történt, nem létezik.
Kiváncsi vagyok, mit kezdenek végül Thrawnnal a Rebels utolsó évadjában.

(#113997) Źşë' válasza cyberkind (#113995) üzenetére


Źşë'
addikt

én a 3. at húztam be, bár a Dead Rising annyira nem bejövős, ennyiért megér egy próbát, btw. szép csomag

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#113998) gyimger válasza reelc (#113996) üzenetére


gyimger
őstag

Igen, poén, hogy szakállas Katarn barátunk nem is létezik. És sztoriját tekintve nem is fog... :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#113999) i2k válasza cyberkind (#113992) üzenetére


i2k
senior tag

Örülök.

Kell halálnak egy 2x éves nyálas képű Bond.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#114000) tomsolo


tomsolo
őstag

Gékettő aztán snecire megváltozott:

Purchase details
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Steam Key GLOBAL
2,50 EUR
Item #K-34809
Additional cost
0,46 EUR
Amount
2,96 EUR
Total
2,96 EUR

Az oldalon azt írták, hogy a seller ára alá, hogy VAT included, de a számlán persze nem szerepel.
VPN-nel nézve mexikóban és USA-ban is ugyan annyi az ÁFA, mivel ott is ugyanennyibe kerül.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.