Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:11:11

LOGOUT.hu

Témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45251) Raymond válasza duvi (#45249) üzenetére


Raymond
félisten

FPS 36-47 az allomasokon amikor mas karakterek is latszodnak egy RTX3070-el? Az eleg durva.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45252) nubreed válasza Raymond (#45251) üzenetére


nubreed
veterán

Alfa verziótól mit vársz? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#45253) Raymond válasza nubreed (#45252) üzenetére


Raymond
félisten

ROFL :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45254) duvi


duvi
nagyúr

Hát igen, ez még alpha. A képek 1440-ben készültek, maxos (full ultra) grafikával, az adatlapomon lévő configgal.

(#45255) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Megvettem a Deluxe Editiont, elindítottam a sima indítással (nem horizon) a steam alól, de nem jelent meg! Ki be jelentkeztem a launcher-ben és steamben is, vártam egy órát, de semmi! :((( Nincs a listában!
Lehet hogy össze kell kapcsolni a steam account-ommal? (mert igaz, hogy steamen vettem meg anno az ED-et, de akkor a frontier oldalán való aktiválást használtam. Most viszont nem tudom mi van. Ha összekötöm a steam-mel, ugye nem veszik el az aktuális live mentésem is??

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45256) duvi válasza wollnerd (#45255) üzenetére


duvi
nagyúr

Haverom is ezzel szív a steames verzióval :( Neked steames az ED-d és az Odyssey alphat is ott vetted? A live verzióra nincs hatással a mostani alpha.

(#45257) wollnerd válasza duvi (#45256) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Így van. Mindkettő steames...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45258) duvi válasza wollnerd (#45257) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor várj egy kicsit. Ha holnapig nem javul a helyzet, akkor küldj egy ticketet!

(#45259) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Na ki vette észre rajtam kívül a live videókban (aki alfázik annak túl könnyű) : nem csak +1 elit ranglétra jött, az exobiológus, hanem van ott még egy, a zsoldos... Erről mintha nem lett volna szó korábban soha.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#45260) duvi


duvi
nagyúr

Odyssey update jön. Addig leálltak az alpha szerverek.

(#45261) duvi


duvi
nagyúr

Első alpha patch note.

(#45262) wollnerd válasza duvi (#45258) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Megoldottam! Annyit kellett valszeg tennem hogy bejelentkezek a frontier oldalára és majd a accountban a "partner keys" résznél a "login with steam account" gombra kattintottam és így ezután az oldal azt jelezte hogy össze van kötve a Steam-mel.
Simán újra indítottam a launchert és már ott is volt a listában! Készen a letöltésre. :)
Persze az nem tudom tényleg segített az is hogy 0. lépésként a launcherből a "log out machine" választottam és nem a sima log out-ot és így jelentkeztem be újra, újra meg kellett adni a emailben küldött új megerősítési azonosítót.
Lehet hogy a haverodnak is ez segít. :)

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45263) duvi válasza wollnerd (#45262) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi az infót!

(#45264) 42861 válasza duvi (#45249) üzenetére


42861
senior tag

Marha jól néz ki. Bár az a system map elég kaotikus így.

(#45265) [HUN]NIMROD válasza 42861 (#45264) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Nekem is ez szúrt szemet, ebben a formában vállalhatatlan. Muszáj lesz azokat a böszme nagy ikonokat amik eltakarnak mindent lecserélni valami kis szolid jelzésre.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#45266) duvi válasza [HUN]NIMROD (#45265) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem fogják, mert másképp nem férne el a sok jelzés. Itt is van zoom a mapon, szóval bárhova bele lehet nagyítani a térképen. Elsőre (és másodikra is :D ) kicsit kaotikusnak tűnik, mert rengeteg új információ került fel a hudokra és a térképekre, de idővel ezeket is meg fogjuk tanulni.

(#45267) Diopapa válasza duvi (#45266) üzenetére


Diopapa
addikt

Azért azt hittem, hogy az állomás belsők nagyobbak lesznek.. :( Kíváncsi vagyok, hogy a kilátófedélzeten a valós hajóforgalmat lehet-e látni, vagy csak "dummy" hajók jönnek-mennek.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45268) Raymond válasza Diopapa (#45267) üzenetére


Raymond
félisten

Jobban neznek ki mint amire szamitottam. ObsidianAnt egyik videojaban hasonlitotta ossze az eredetileg bemutatott videot es a mostani helyzetet, az aktualis valtozat sokkal jobban nez ki.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45269) Diopapa válasza Raymond (#45268) üzenetére


Diopapa
addikt

Valóban szép (Mondjuk a sokat szidott sosem megjelnő SC nem lassabb és generációkkal szebb), én csak azt mondtam, hogy kicsi :) De remélem még bővül. Jó lenne sétálni az állomásokon, itt csak 1-2 terem van és ennyi.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45270) [HUN]NIMROD válasza Diopapa (#45267) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Nagyon ciki lenne ha nem a valós közlekedést látnánk... Szerintem semmi akadálya, sőt annak sem, hogy hajóból benézve az ablakon a másik irányból is azt lássuk ami bent zajlik.

Valamelyik leírásban olvastam nemrég, hogy az első bolygóralépő neve azonnal rögzítve lesz, ezt nem kell majd leadni mint a másik kettő felfedezési adatot. Mindenki elkezdhet gondolkodni (már akit ez érdekel), hogy a rendes Odyssey indítása előtt melyik nevezetes helyszínre menjen el és parkoljon le, hogy a letöltés után azonnal ki tudjon pattanni és lefoglalni a bolygót :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#45271) duvi


duvi
nagyúr

(#45272) orientcx


orientcx
őstag

Na, én is rápillantottam a gyalogos ED-re egy picikét. Mit is mondjak, az otthoni gépem is órákig töltögette azt a 60Gb-t, de az itteni minden bizonnyal rekordot állított föl, röpke 11h40(!) perc birkózás után már tölthettem is be az Odyssey-t, és gyönyörködhettem abban a mókás holo-fickóban, aki nyilván valamilyen katonai parádéra készült, mert épp a díszlépést gyakorolta. És mindezt forgás közben(na ja, csak úgy simán nem lenne kunszt). :)
Amiaz fps-t illeti, az otthoni 980TI még csak-csak bírta valahogy a tempót, de az itteni 1050TI már bizony meg-meg botlik. Gyak tökmindegy hogy a beállítás medium, vagy very low, az fps megragad a 13 és 35 közötti tartományban. Gondolom ezen még optimalizálnak egy cseppet, de valószínűsítek egy kényszerű kártyacserét is. És ha már fps, nagyon kíváncsi lennék, ki mit tapasztalt ezen a téren.
Amúgy van hangulata, így elsőre tetszik(mondjuk a terminál kezelése az botrány, de ez most részletkérdés, és amúgy is biztos fognak még csiszolgatni rajta valamit). A kérdés itt tényleg az, hogy lesz-e mögötte valódi tartalom.
Mindenesetre jó érzés végre két lábon is mászkálni egy komplexebb Elite világban. :K

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#45273) nubreed válasza orientcx (#45272) üzenetére


nubreed
veterán

"A kérdés itt tényleg az, hogy lesz-e mögötte valódi tartalom"

Ott a pont! Tudom, hogy ez jelenleg alpha, és még csak phase 1... néztem tegnap is néhány live streamet, meg videot az odesseyról. Ha csak ennyi lenne a tartalom mögötte, mint amit most látunk, NAGYON hamar unalomba fulladna az egész, és mindenki szívná a fogát, hogy erre adott ki 35 eurót? Tudom, hogy lesz több fázis, mint ahogy írtam és majd csöpögtetik az új dolgokat, de ennél sokkal többett kell letenniük az asztalra, hogy ez egy értékelhető és méltó addonja legyen a játéknak. Amit eddig láttam abból az jön le, hogy a settlement -ek között kb. minimális különbségek vannak, unalmolba fulladó feladatokkal (most komolyan, 15 percet keringjek, hogy megtaláljak egy dobozt vagy egy kapcsoló panelt??), az NPC AI rém hülye, élvezhető tartalom egyelőre alig.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#45274) wollnerd válasza nubreed (#45273) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Mik képzelhetőek el még a jövőben szerintetek?
Sztem a hajóbelsők is nehezen képzelhetőek el a közeljövőben...
Az biztos hogy a Star Citizen még mindig nagyobb immerziót biztosít, mindig is jobban bele tudtam képzelni magam (élő) szereplőként ebben a játékban mint a többin...
Az Apex Transport-tól lehet hogy egy kicsit többet vártam volna... A Star Citizenben a vonatszerű tömegközeledési járműveket mindig is szerettem, igaz, azok a városokban voltak, hiszen még mindig nincsen Star Citizen-ben Interplanetary/system transport, zárt ajtók vannak ott. (Vajon milyenek lesznek?)
ED-ben sem lennének rosszak a Árukiadó/feladó automaták, mint a SC-ben...
Különösen még az sem, hogy a bolygófelszíneken is lehessen bányászni, bányászlézerrel vagy SRV-vel egy bányászó modullal!
Mik lehetnének még? Nekem ennyi jutott eszembe most.

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45275) warcat válasza nubreed (#45273) üzenetére


warcat
veterán

Frontiert ismerve pedig nagyjából ennyi lesz ez, egy kis gizgaz scannelgetés még mellé, már ismerheted őket, hatalmas potenciál, csigalassú tartalomgyártás.

EA: It's in the crate!

(#45276) Diopapa válasza nubreed (#45273) üzenetére


Diopapa
addikt

Ugye hiába 5 éve ígérik ezt a contentet, szerintem nem olyan rég kezdtek el vele foglalkozni, az ED csapat kárára fejlesztették közben pl a vidámparkos marhaságot. Szóval lehet szidni az SC-t, de én pl a BETA1-ben vettem meg az ED-t, közben a lifetime pass-ot mert azt ígérték, évente(!) jön egy nagy fizetős dlc. Ehhez képest 5 év alatt a Horizons-t tudták összerakni.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45277) nubreed válasza Diopapa (#45276) üzenetére


nubreed
veterán

Igen. A tartalom gyártással nem kicsit elkéstek, és csúsznak folyamatosan.
#45275 warcat:
Igen ismerem őket, pont ezért merült fel bennem ami, de reménykedem is, hogy hátha most már alapból többet kap a nép a fázisok végére és a végleges megjelenésére.

Múltkor azt mondtam, hogy szerintem júniusnál előbb ne számítsunk a végeleges Odessey-re, most már azt mondom, hogy augusztusnál előbb ne. Most vagyunk az alfa tesztben, lesz majd beta is valamikor... (szerintem az lehet júniusban) utána még dolgoznak az összegyült tapasztalatok alapján a végleges produktumon, nem tudok elképzelni ennél korábbi megjelenést reaálisan nézve.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#45278) Diopapa válasza nubreed (#45277) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem akarom, hogy az előző írásom merő fikázásnak tűnjön, én nagyon örülök ennek is, remélem Brabenék tolnak még erőforrást az ED-be mert nagyon megérdemelé. Egyébként meg imádom az atmoszféráját és rossz lenne, ha beszántanák pl anyagi okokból. Szóval hajrá ED! :C

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45279) miqlas


miqlas
őstag

... emlegetitek a SC-t, mint pozitív ellenpéldát. Nem rég volt alkalmam kipróbálni, de 3 nap után „visítva” töröltem a gépemrõl! Az tény, hogy sokkal élethûbb, sok tekintetben, mint az ED, de ahol nekem közel high beállításokkal 60+ fps-t produkál az utóbbi, ott a SC minimumon sem lépi át a 22 fps-t, és itt olyan szitukról beszélek, mint a bolygóközi tér! :W Felhozta valaki, hogy az Odessey-ben milyen buták az NPC-k. Na ez volt az egyik ami elõször szemet szúrt a SC-ben is (persze ez nem menti fel az ED-t). Azt megfigyeltétek, hogy a lépcsõkön felsétáló NPC-k a SC-ben mennek egy darabig, majd eltûnnek és megjelennek újra pl. a lépcsõ alján!? Azt nem tudom, hogy a mostani állapotában az ED-ban elõfordul-e olyan, hogy bele állsz egy falba, vagy átesel a bolygón, de ez azon rövid idõ alatt is megesett velem többször, amíg a SC-t nyúztam.

42

(#45280) duvi


duvi
nagyúr

Tegnapi patch note. Látványosan gyorsult a játék. Állomáson eddig 75 volt a max FPS és néha leesett 35 közelébe. Most max. 94/95-öt láttam és 50 alá sehol nem esett be az állomásokon. Bolygófelszíneken még mindig nagyon ugrál. Én 40-75 közötti értékeket láttam, de ez 1440-ben full Utra graf mellett! Apex ügyintézés instanttá vált, tehát nem kell várni a map megnyitására és ha elég gyorsak vagyunk, akkor még láthatjuk, ahogy a taxink leereszkedik a dokkban :) Az AI fényévekkel jobb, mint az Odyssey trailerben volt. Sőőt, néha túlságosan erősek is! Bázisokon ha kiszúrnak és leszkennelnek, sokszor lehetetlen elmenekülni előlük. Addig kergetnek, amíg meg nem ölnek.











(#45281) Diopapa válasza duvi (#45280) üzenetére


Diopapa
addikt

A hajót hogyan lehet az adott állomásra transportálni, ha fps módban vagy? :) Nem jöttem rá :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45282) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Az Apex-et egyelőre csak helyi rendszerben lehet foglalni?
Megnéztem a long-range shuttle-t, de nem engedi a más rendszerbe, mondván hogy out of range?? Még a szomszédos rendszerhez is ezt mondja, ami csak 0.8 Ly távra van... :F
Ezek szerint mindenki egyenlőre az Adityan rendszerben van leragadva?
Mert ugye a default Sindewinder(ünk) máshol van...

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45283) warcat válasza wollnerd (#45282) üzenetére


warcat
veterán

az alpha szoftver lényege, hogy még nem feature complete, szóval ne kezeljük már teljes játékként.Emellett pedig célirányos tesztelés is van persze.
Szóval jelenleg egy rendszer, a hajók nem elérhetők, csak a felszíni mászkálós küldik.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#45284) wollnerd válasza warcat (#45283) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi!

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45285) duvi válasza Diopapa (#45281) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha kint vagy terepen, akkor megnyomod a Q-t (default kiosztás szerint) és kiválasztod az Apex Shuttle szolgáltatást:


Ezután kiválasztod a Local Bookingot:


Térképen megkeresed a kívánt állomást és katt rá, majd a jobb felső sarokban rányomsz a Book Shuttle feliratra:


Megérkezik a taxid, beszállsz és máris úton vagy.

(#45286) Diopapa válasza duvi (#45285) üzenetére


Diopapa
addikt

Lehet félreérthető voltam, a saját hajóm szerettem volna odahozatni. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45287) duvi válasza Diopapa (#45286) üzenetére


duvi
nagyúr

Ja bocs, azt még (tudtommal) nem lehet az első fázisban. Második fázisban már bejön a hajóvásárlás és a repülés is.

[ Szerkesztve ]

(#45288) Diopapa válasza duvi (#45287) üzenetére


Diopapa
addikt

Oh, oké, akkor figyelmetlen voltam. Azt hittem, a kezdő rendszerben lehet repkedni. :) Akkor marad a séta. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#45289) wollnerd


wollnerd
aktív tag

E-Breach-et lehet valahol venni a jelenlegi rendszerben?
Elválaltam egy olyan küldetést, amit elhagyatott bázison kellett megszerezni egy mintát.
Energiát sikerült vágóval és energia kibocsátó eszközzel adnom a terminálnak, ami meghatároztam a helyét, de a ládát nem tudtam kinyitni, mivel zárt volt és nem volt megadva a kód. Gondoltam fel kellett volna törni, de ehhez E-Breach szükséges, ha jól értem...

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45290) warcat válasza wollnerd (#45289) üzenetére


warcat
veterán

Vannak terminálok a bázisokon, ha elég magas hozzáférést szerzel akkor ezeknél hozzáférhetsz a nyitókódokhoz.

EA: It's in the crate!

(#45291) Raymond válasza warcat (#45290) üzenetére


Raymond
félisten

"hozzáférhetsz a nyitókódokhoz"

quick and dirty...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45292) wollnerd válasza warcat (#45290) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Pl. Az energiapisztoly (van rá jobb név?) túltöltéses módjával (ami már egy illegális lépés) túltöltöm az 5. szintű épület bejáratának az áramkörét, erre kinyílik az ajtó és az ottani terminálon megtalálhatom a nyitókódokat?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45293) wollnerd


wollnerd
aktív tag

Nem értek valamit!
Elválaltam egy olyan küldit, ahol meg kell ölni valakit egy bázison. (aki egy bűnöző)
OK leszálltam, gondoltam hogy tiszta polgárként, lescannelnek nincs gond, ugyanúgy mint amikor egy tiszta hajó kalózvadászként írtja a rossz fiúkat, nincs gond ha lescannelnek lenyitott hardpoint-tal. Akkor mégis mi történt amikor lescannelt egy őr, és ÚGY LÁTTA HOGY TISZTA VAGYOK és elkezdtem állva keresni a lehetőségeket, váltani a tool-ok között, majd pár másodperc múlva UGYANAZ a őr elkezdett lőni rám! És persze meghaltam, nem tudtam mi tévő legyek, nem akarok ártatlanokat ölni, csak a bűnösöket, mint egy hajóval....
Lehet ilyen??? Vagy egy csúnya bug?

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#45294) [HUN]NIMROD válasza wollnerd (#45293) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

A-L-F-A ;)

Más, érdekességek egy sg-s kollégától:
https://sg.hu/forum/uzenet/993738107/22999
https://sg.hu/forum/uzenet/993738107/23000

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#45295) orientcx


orientcx
őstag

Ha esetleg valaki már most szeretne egy konda alatt átsétálni, ennek a videónak az útmutatása alapján megteheti. Mondjuk nekem valahogy nem igazán jön át a hajó 150m hosszúsága, de meglehet, hogy az én szemmértékemmel van a baj.
(egy Fed bugris mindent kicsinek lát :) )

u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

(#45296) raymi16 válasza orientcx (#45295) üzenetére


raymi16
tag

Az a baj hogy nem járja alaposan körbe, szemmel ránézve meg nem lehet 100%-ra venni a méreteket! Én meg persze Alpha hozzáférést nem vettem, szóval a videókra folyatom csak a nyálamat, így ezt a kérdést nem tudjuk jobban szétcincálni, úgyhogy egyenlőre várnunk kell! :DDD

Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

(#45297) Raymond válasza orientcx (#45295) üzenetére


Raymond
félisten

"nekem valahogy nem igazán jön át a hajó 150m hosszúsága, de meglehet, hogy az én szemmértékemmel van a baj."

Nem, ez klasszikus ED problema, a topic-ban is volt mar rola szo. Az aranyok nem jonnek at a jatekban, ez kulonosen VR-ban mutatkozik meg igazan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45298) NomadND1 válasza Raymond (#45297) üzenetére


NomadND1
senior tag

Részemről még egy űr szimulátor játékot se láttam ahol az arányok jók lettek volna. Pedig érdekelne :)

(#45299) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

A minap kezdtem el a játékot játszani.

Eléggé az elején vagyok és gondom akadt... adott rendszeren keresztül kellene utaznom (Wolfsegen) de a J-re aktivált Frame Shift Drive azt írja hogy az adott rendszerben anarchia van és vonjam vissza az ugrást.

Próbáltam az itteni keresőt meg a neten utánajárni de nem jártam sikerrel, hogy miként tudnék csak azért is belépni az adott rendszerbe.

Más:

Ha egy planéta van az utamban és nem tudok ugrani az FSD-vel, akkor mi a pro tipp hogy megkerüljem...?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#45300) csigi válasza Puma K (#45299) üzenetére


csigi
addikt

- elsőt nem is értem, és ha nem vonod vissza az ugrást?
- második kérdés: a hajtómű tud szuperkrúzolni rendszeren belül, ezt indítva gyorsan meg lehet kerülni egy bolygót, nekem a "H" betűre van ez téve (nem tudom ez alap-e)

nofene

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Elite: Dangerous
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.