Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz bwoay #44070 üzenetére

    Szerintem azért nem ingyen dolgoznak akkor sem, amikor belegyeztek, hogy nekem 50 € -ért odaadják. Csak utána láttam meg a 42 $ -os árat a honlapjukon. És az is biztos, hogy a 100 $ -t túllépik, mert elárulták akkor magukat. Még pár € nyertek volna amikor először a XPL helyett nem XML2 leddel küldik, amikor direkt kihangsúlyoztam, hogy mit kérek. Párszor leleveleztük, hogy van -e, hogy az van, aztán meg mégis mást küldtek. Nem a gyártó, hanem a forgalmazó. Próbálják inkább másnak elsózni. Persze, ígértek utána fűt, fát. Csak hát még mindig nincs itt. Talán a jövő héten (február vége, március eleje, ahogy nem is olyan régen írták).

    A TIP SS is kicsit tovább tartott, hiába rendeltem meg akkor amikor még be sem volt árazva.

    Az Olight S2A is végül Lengyelországból érkezett.

    Stb.

    Na jó, nem panaszkodok, mert miden esetben jól jöttem ki. Az Armytek esetében fogom egyenlőre a legtöbbet felfizetni, de így is 19 € -val beljebb leszek a cédulás ár alatt. Igaz mögöttem a hazai 2. legnagyobb lámpaközvetítő (Aki a forgalmazókkal is kapcsolatban áll, esetleg közvetlen a cégtől rendel. Egyébként VIP kliens vagyok.) állt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés