Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105745) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Üdv urak,hölgyek - februárban jár le a voda előfizetésem és gondolkodom a váltáson. Egyrészt a szomszéd pampog, hogy felette megy a légkábel, de a voda nem bérli a másik oszlopot, a digi igen. Másrészt olcsóbb lenne. Nem hatalmas összegre kell gondolni, de papíron jobb ajánlat kb 1-1,5e-al olcsóbban havonta. Tv,telefon nélkül, amiket amúgy se használtam soha.
Nekem 3900ft-os ajánlatot dobott a Digi honlap, hűség nélkül 1000/300. Ez olcsóbb a vodánál és elméletben jobb, bár a mostanit se igazán használom ki. A kérdés persze az, hogy meddig megy le a voda, de eddigi szópárbaj alapján nem nagyon lehetne 5e / hó alá vinni egy 500-as netet. Persze ha közeledik a február akkor még változhat az álláspontjuk. Az oszlopról viszont hallani se akarnak, pedig így 3-4 új háztól is teljesen elesnek, akik az elmúlt fél évben költöztek be, mindannyian digisek. Más nincs is kiépítve ott, maximum mobilnet jöhet még szóba. Nekem is csak ilyen szomszéd telken átlógatott 20m-es vezetékkel tudta a voda megoldani.
A döntéshez szívesen meghallgatnám, ha van valakinek tapasztalata vagy esetleg min lehet p.fára esni a digivel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.