Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41127) Freezee válasza Boond (#41118) üzenetére


Freezee
senior tag

"Erre tapasztalatból azért nem lehet alapozni, mert ha vki elégedett, akkor esélyesebb, hogy kussol.
Ha valami gond van, az szinte 100%-al több hozzászólást jelent, mint egy elégedett vásárló esetében.
Így azt nem tudhatjuk, hogy a példában szereplő 200- embernek valóban hány százalékának lehetett gondja"

például már itt 3-man vagyunk akiknek gondja van vele mégse jelent meg egyetlen negativ poszt sem....

"Visszasírom a T-home-os időket tévézés szempontjából."
Már nem emlékszem, de akkor miért váltottál? :D
Egyszerű = NET

A felvételnél, talán a legfontosabb, hogy ne epg alapján vegyen fel, hanem lehessen idő limitet beállítani. Ha ez megy, akkor nincs gond. - na ne tossza meg már az ég hogy 2016-ban egyesével előre 1 évre programozgassam úgy hogy azt se tudom mikor fogják adni... ez a többi szolgáltatónál simán meg van oldva nem kell 70.000 Ft ért még eszközöket vásárolni , úgy hogy lutri hogy fog-e működni. Mint látható akik olyan boxot vettek mint én nem tudnak felvenni tehát kidobtunk cirka 40.000 ft ot az ablakon.
Kiváncsi lennék ki programozgatja naponta kb 15 percet a boxát hogy másnap felvegyen 1-2 műsort. Kb senki szóval ez a állítgasd be egyesével kézzel halott ötlet...

F1 meg amúgy nem olyan nagy tragédia, nc-ről letudod szedni hd-ban, bármikor, az összes sport eseményt kb. De legalábbis ilyeneket biztos.
Ha egyszer előfizettem Tv-re több ezerért nem szeretnék töltögetni meg megvárni napokat hogy valaki felrakja , vagy nem. Ez teljesen normális elvárás ha egyszer előfizetek valamire.

sőt nem csak szolgáltatói eszközzel a nagyobb szolgáltatók közül egyedül csak a digikábelnél van erre lehetőség."
Igen, kb ez az egyetlen előnye a diginek. :) (meg gondolom az ár - bár a panaszokat látva, nem biztos, hogy az is.)

Hát az ár nem igazán különbség. Most a Digire fizetek 6200 Ft-ot. Ebben Net + Tv van semmi más. T-home-ra fizetek 8750 Ft -ot ebben NET van meg TV+BOX+HDD. Ha ehhez hozzáveszed hogy a DIGIRe még kb 50-60.000 Ft -tot fizetsz abszolút nem olcsóbb mint a többi szolgáltató. A minőségért cserébe pont nem érdekelne de baromira bosszantó hogy nem működik a TV része náluk normálisan. Ráadásul semmilyen sport műsor nincs már amit nézni lehet náluk. Tudom forma1 még pár hónapig, NFL meg SD-ben. ( aminél az általatok szidott IPTV jobb minőség )

Tudom, tudom akkor menjek vissza hozzájuk, de nincs időm megint napokat kivenni szabira ügyintézésre, meg a fél házban húzzam ki a coaxot és tegyek be helyette CAT-kábelt.... ááá ilyenekre menjen el a drága szabadidőm meg pénzem ez bosszantó. Beígérték hogy jó lesz menni fog és van sportadó meg minden. Na ennek fele sem lett igaz :( A Net teljesen jó arra nincs panaszom.

bopeti98:
Igen nagyon jó és profi az IPTV szolgáltatás csak a minősége lehetne jobb egy kicsivel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.