Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) radi8tor válasza morvaigaben (#900) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inferno Machine-t a népnek! :C

⭐ Stella

(#902) Gorneck válasza radi8tor (#901) üzenetére


Gorneck
titán

Remélem WDként kapok majd vmi hoki más kasztnak jó cuccot.... :D

Gorneck#1239

(#903) nightmare13


nightmare13
senior tag

De örülök, hogy hozzányúlnak a Monk One With Everything képességéhez...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#904) morvaigaben válasza radi8tor (#901) üzenetére


morvaigaben
tag

A Monster Power-t viszont nem értem.. akkor minek nerfelik tovább a játékot?

Mert amúgy is csökkentik az armor skillek hatékonyságát DE ezzel párhuzamosan csökkentik a mobok sebzését, akkor nem ugyanott leszünk??? Na mind1, én nem ott dolgozom, így marad az irkálás ide :DDD

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#905) radi8tor válasza morvaigaben (#904) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem csökkentik. Megadják neked a lehetőséget, hogy úgy játsz, ahogyan tudsz.
Én ki fogom próbálni, hogy felnyomok mindent csutkára. Kíváncsi vagyok 1 ütésből halok-e :D

⭐ Stella

(#906) morvaigaben válasza radi8tor (#905) üzenetére


morvaigaben
tag

Mármint ezek mellett még az a cél 1.0.5ben hogy ne legyenek 'kihasználatlan' skillek. Szal visszavesznek belőlük. Benne van ez is a cikkben, csak azt hittem ezt már tudjátok, azért csak a második felét toltam be ide.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#907) Thrawn válasza radi8tor (#905) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem ehhez fel sem kell nyomni semmit :D
De azért persze, én is ki fogom próbálni :K

Vajon mit tudhat az a gyűrű, amit csak ilyen kínkeservvel lehet majd begyűjteni?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#908) radi8tor válasza morvaigaben (#906) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom ők mit akarnak, de az én tippem az, hogy azt akarják kierőltetni az emberből, hogy mindig máshogyan játszon.

Sajnos ez lett a sok panaszkodó emberkéből. Olyan könnyű lesz a végén a játék, és olyan kiegyenlített, hogy teljesen mindegy melyik skillt használod.

Thrawn: Biztos az lesz a "The One" gyűrű. WoW-ban már volt valami hasonló (asszem).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#909) nightmare13 válasza radi8tor (#908) üzenetére


nightmare13
senior tag

És akkor vajon a One with everything skillel mit kezdenek?

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#910) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

remélem újra lesz értéke a goldnak, és a többi tárgynak is :))

más: valaki segítene egy kicsit kartellezni az AH-ban? megköszönném.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#911) Drizzt válasza nightmare13 (#909) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Semmit.

I am having fun staying poor.

(#912) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#910) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Többet már nem tudok segíteni ;)

⭐ Stella

(#913) nightmare13 válasza Drizzt (#911) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ezért kérdezem,

"Cheng azt is elmondta, hogy még több változásra számíthatunk, ezek közül kettőt emelt ki, az egyik egy opció, melynek segítségével a szörnyeket erősebbé tehetjük, és cserébe jobb jutalmakat kapunk. A másik a monk One With Everything szakértelmének kisebb átalakítása."

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#914) sith7 válasza nightmare13 (#913) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem hangzik túl jól ... :U

(#915) proci985 válasza radi8tor (#905) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

remek, semmi bajom nem volt az 1.0.3mas, néha kegyetlen nehéz a3al, viszont most már nem tudok továbbmenni a köv actra, hogy az még nem lett nerfelve, tehát lesz drop is. jelenleg hiába lettem gyorsabb, ha nem esik semmi, ami elég lenne fejleszteni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#916) ooooobi válasza nightmare13 (#913) üzenetére


ooooobi
senior tag

eddig ugy volt, hogy nem nyulnak hozzä egyelöre :((

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#917) thesound válasza nightmare13 (#913) üzenetére


thesound
őstag

Itt azt írják, hogy ebben a patchben nem változtatnak még rajta, de tuti hogy fognak. Azt írják, h olyan megoldáson gondolkodnak, ami nem kukázza a monk gear-okat, mert mindenki erre épített szinte.

"The strongest monk defensive skill is One With Everything. We've mentioned it before and it bears repeating - this is something we would like to fix someday, but we're going to take our time. Changes to One With Everything heavily impact existing monk gear. We still plan on addressing this in the future but will do so in a way that does not invalidate the gear monks have invested in."

(aztán, hogy mi lesz ebből majd az kiderül)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#918) Helmoras válasza thesound (#917) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem lenne tul bonyolult belepiszkálni amugy, annyi hogy a legmagasabb resisted 80 %-át adná meg allresbe azt jónapot, és máris nerfelve lenne mert szerintem is nagyon durva amugy... és mégis megmaradhatnának a gearek is...

(#919) F-ECT$ válasza thesound (#917) üzenetére


F-ECT$
titán

Hozzá kell nyúlniuk, mert más classoknak jelentősen fog csökkenni az elérhető max buffolt all res, így a monknak is csökkenteni kell.

Dive ever, work never.

(#920) Mr.Csizmás válasza F-ECT$ (#919) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és borítékolható, hogy a dh vault/toc 1500%-át is megnyirbálják.... :U :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#921) buherka válasza Mr.Csizmás (#920) üzenetére


buherka
addikt

Now leaves a trail of fire behind the player dealing 1500% weapon damage over 3 seconds....

Nem hinném. :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#922) ProEvoFan válasza thesound (#917) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt a blizzard cseszte el.Kíváncsi vagyok hogyan oldják meg, ugyan is az agyongearelt monkok 200-400 all resistel futkároznak.

(#923) Tom5


Tom5
addikt

Barbárnak mi az ideális pajzs? Eddig két egykezes fegyóval nyomtam, gondoltam meglesem a pajzsokat. Ledöbbentem mennyire nincs áruk. :Y A karakterlapomon lévőt sikerült megszereznem 500K gold-ért. link
Így 3K-t esett a dps-em, a HP-nőt jelentősen és szépen megy a gyilok.
Bár nem volt gond eddig sem act3-ban.

mod - mondjuk life on hit-et buktam az offhand miatt, de majd keresek egy main hand life on hit-es fegyót. Amúgy vélemények a barbáromról? Én szépen haladok vele, budzset barbár. Nincs rajt több millás cucc, jó droppom még sosem volt.

[ Szerkesztve ]

(#924) Sirandrish válasza Tom5 (#923) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nagyon korrekt kis barbi..
Néhány észrevétel ami dobhat rajtad..
Vállasra és Övre mindenképp több STR-t próbálj szerezni..használd ki hogy azokon 300 a max így a 200körüliek is olcsóak..
Hja és az Andariel sapiból szerezz ez olyat amin a "more fire dmg taken" 10%alatt van..lehetőleg minél közelebb az 5%hoz..

Nem feltétlenül kell megfogadnod ezeket, hisz állításod szerint szépen haladsz de ha fejlődni szeretnél akkor ezekkel tudnál a legolcsóbban :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#925) Tom5 válasza Sirandrish (#924) üzenetére


Tom5
addikt

Most nézem...more damage taken...azaz a rám ható tűz sebzések ennyivel erősödnek?! :F
(bár a fire res-em a legmagasabb talán kompenzál ebből valamicskét)

Övben nagyon drágák voltak a 200 STR/100VIT (felettiek) és még all res-esek is...
De körbe nézek délután mi a stájsz.
Legendary cuccban még mi az ami barbárnak különösen ajánlott?
Valami övről beszéltek itt sokan.

(#926) vhunor válasza Tom5 (#925) üzenetére


vhunor
őstag

Lamentation és természetesen az IK öv.

(#927) Sirandrish válasza Tom5 (#925) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztosan kompenzál de mivel kb pont egy áron vannak ezek így érdemes egy olyat választani..
Nekem pl ugyan olyan van mint neked csak a dmg taken az 6 (vagy7?) %os és pont annyiért vettem mint amennyiért mennek a 15-20%osak..
AZ öveket fentebb írták :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#928) Tom5


Tom5
addikt

Köszi mindenkinek, délután körbenézek AH-n.

(#929) skater86


skater86
tag

Az 1.05 mikorra várható? Látom előre, hogy mi lesz: "jaaj nem tudok player 8-ban játszani, meg ilyen nehéz-olyan nehéz..." sírás, sírás hátán, aztán jönnek a nerfek. Reméljük nem így lesz és összedob a Blizzard valami időtállót 1.05-ben.

(#930) Agro válasza skater86 (#929) üzenetére


Agro
senior tag

Elvileg a dmg nerf és a "player 8" egymást kompenzálják. Igy akinek eddig nem ment inferno soloban annak most remélhetőleg menni fog és azok a játékosok akik már 400+ orával a hátuk mögött nem talalnak kihivast racuppanhatnak mondjuk act 3-ra nehezebb fokozaton is... De sajnos előre látom, hogy jön majd a QQ hegy, hogy "jajj megvettem a játékot de 100 óra után se megy act 3 8as fokozaton nem tudom végig vinni pedig fizettem érte...kérem vissza a pénzem...és amúgy is lopjak a droppom"

(#931) morvaigaben válasza Agro (#930) üzenetére


morvaigaben
tag

Szerintem ezt hagyjuk, állandóan lesznek olyan emberkék akiknek mindig szúrni fogja valami a szemüket... :(

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#932) Madn!ght válasza Chiller (#850) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem NV buffal 300 körüli MF-om van. Tegnap 8 órán keresztül folyamatosan Act 1-eztem, de semmi sem esett (leszámítva a hulladék rare-ket). Act 2-ben gyengus a karim, úgyhogy már kezd elegem lenni. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#933) Mr.Csizmás válasza Madn!ght (#932) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2-ben se sokkal jobb a helyzet, majdnem 2 ládaoldalnyi unid sárga sz*rból volt kb. 3-4 olyan ami használat esélyes (és nem is csúcs item)

persze nv5-el már bokorból is rare hullik :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#934) Bennyboy


Bennyboy
őstag

1.05 jövőhéten várható.
vki felvilágosítana, h mi értelme 375-ös határ fölé vinni az mf-et, amikor az már nem számít? Vagy én tudom rosszul?
Sztem a barbárokra fér rá a nerf. Elég csak megnézni, h hány 100-as barbi van és mennyi más kaszt. Elég sok mindent elmond. A másik meg, h kb a 3/4-edük ugyanazzal a forgószeles buildel tolja. Nem fair, h kb 40-50 ms-el végigrohannak a pályán janiban és csak hullanak utánuk a mobok. Attól függetlenül, h más kaszttal is kilehet hozni ekkora sebességet de közel sem ekkora hatékonysággal. Az ismerőseim nagy része barbárra váltott. Elég lehangoló. Nem kérek semmilyen oltást barbároktól. Ez az én egyéni véleményem, még ha igaz is :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#935) Sirandrish válasza Bennyboy (#934) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én Barbár vagyok és eszem ágában sincs oltani de elmondanád nekem hogy a hiperhatékony DT barbároknak milyen kárt okoz a WC buff? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#936) F-ECT$ válasza Edge (#690) üzenetére


F-ECT$
titán

Végülis a Mempo nyert. Így lett több hp-m, több all resem és több dps-em, és kb 6m-val volt olcsóbb, mint a legolcsóbb socketes Andy. Megnéztem calculatorral és az Andy sisakkal nyernék még kb 3-3.5k dps-t, de buknék 2-3k hp-t, és 70 all rest. Úgy gondolom, hogy az Energy Armor nerf és a Player 8 miatt nem árt ha úgy növelem a dps-t, hogy nem nagyon bukok védelmet. (Az enchantressem is alulról súrolja a 8k dps-t, szóval már egész jól tud segíteni A3-ban is.)

Dive ever, work never.

(#937) Helmoras válasza Bennyboy (#934) üzenetére


Helmoras
őstag

Sehol nincs leírva sajnos blizz által hogy most megéri e fölé vinni follower által vagy sem az MF-et erre nem tértek ki sehol, én fölé vittem egész kemény 403 ig... a lelkemnek jót tesz ha megadja ha nem :), de igazabol azt se lehetne észrevenni hogyha 300 vagy 400 van szal lehet azt se adja meg.... :S

(#938) F-ECT$ válasza Agro (#930) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. A dmg nerf a védelmi skillek nerf-jét kompenzálja.

A player 8 meg arra lesz jó, hogy a túltápolt karaktereknek is legyen kihívás. Nem tudom, hogy ez hogy működött D2-ben (amikor bejött, már nem játszottam), de ez gondolom azt jelenti, hogy úgy számolja a mobok hp-ját, mintha 8 player lenne benn, de valójában csak 1, 2, 3 vagy 4 lesz. Ha más nem változik, akkor amelyik 4-es csapatnak most nem okoz gondot A3, annak a player 8-cal sem fog okozni, csak egy kicsit lassabb lesz a haladás, cserébe jobb lesz a drop.

Dive ever, work never.

(#939) Bennyboy válasza Helmoras (#937) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én csak azt olvastam blizzéktől, h 375 a határ. hiába ír ki 500-at nem fogja beleszámolni a droppba.

Fingom sincs mi az a wc :DDD
a forgószeles rohanós buildre gondoltam amit kb az összes barbár használ a3-on xp runra és rettentő imba.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#940) thesound


thesound
őstag

A player 1 (amit itt valami monster power levenek fognak nevezni) fogja jelenteni a mostani nehézséget? Vagy pl. a player 4 és még magam tudok nerfelni? (D2-t már én sem játszottam ekkor)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#941) F-ECT$ válasza Bennyboy (#939) üzenetére


F-ECT$
titán

Az tuti, hogyha megvan a para level 100 (=300 MF), akkor rajtad nem kell MF cuccnak lennie, mert az már nem ad plusszt. Erre jön rá az 5 NV, így már 375-nél járunk. Itt van egy kérdés, hogy a follower MF-e számít-e vagy nem, mert abból még 20% körülit össze lehet hozni.

Dive ever, work never.

(#942) Bennyboy válasza thesound (#940) üzenetére


Bennyboy
őstag

A mostani nehézség lesz, tehát nem lehet majd még könnyebbé tenni a játékot.

Értem, h működik az mf de a blizz feketén fehéren megmondta, h ennyi a határ. Tök mind1, h mivel és meddig tudod még emelni, sztem nem számít bele.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#943) Sirandrish válasza Bennyboy (#939) üzenetére


Sirandrish
legenda

A WC a War Cry ami def-et meg Resistet ad, amire nem nagyon van rászorulva a DT..
Az én véleményem az hogy a WC nerf inkább a "tank" barbiknak okoz kárt..
Továbbá szerintem ezzel nincs is baj...nerfeljék...DE!, akkor nerfeljék a monk passzívját is..
Nem hinném hogy egy Monknak jobban kellene bírnia az elemental sebzést mint egy barbárnak...és most még is ez lesz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#944) Helmoras válasza Bennyboy (#942) üzenetére


Helmoras
őstag

Azt megírták hogy 375 a cap, de ha a paragon + saját mf összedásával le tudták fixálni 300-ra akkor vajon miért nem csapták eme fergetegesen bonyolult matematikai müvelet alá a followert is, illetve miért nem említik ?:S ez örök rejtély marad szerintem.

(#945) Madn!ght válasza Mr.Csizmás (#933) üzenetére


Madn!ght
addikt

Hát jah, csak ez így elég elcseszett dolog. :(
A mf-os cuccaim act1-re alkalmasak számomra csak, Act2-ben folyamatosan csak halok.
Vannak olyan cuccaim, amivel már kevésbé halok act2-ben, viszont azokkal alacsony a MF-om. Megfelelő res, str, vit, mf kombósok több millába kerülnek, annyim meg nincs.

Tegnap egész estés csapatás után egészen 500k aranyat sikerült szereznem, úgy, hogy szinte minden raret eladtam a faluban. Amik jobbak, még licitre sem mennek el az AH-ban (vagy csak nagyon alacsony összegért).

Szóval ördögi kör... Vagy haladok a játékban, viszont akkor még kisebb az esélye egy nagyobb értékű tárgy találásának, vagy pedig megragadok Act1-ben feltuningolt MF-al, és várom a "csodát", hogy végre essen olyan tárgy, aminek eladásából megfelelő tőkét tudnék szerezni. :U

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#946) Bennyboy


Bennyboy
őstag

monk passzív allres skilljét nem kéne piszkálni mivel kb minden monknak erre épül az egész gearje. Ez kb az egyetlen használható és egyben kötelező passzív amit nyilván kilehet váltani rengeteg goldal vagy euróval, csak ki a fene akarná? Másrészt a monkot is nerfelik, nem kell félni. A dex után kapott armor ezután már csak a fele lesz. Ha még lehúzzák az allresst is elmehet a blizz a francba, mert kinyírják az összes monkot és még több barbár lesz. Én személy szerint nem szívesen hagynám abba a karaktert ha már belepakoltam vagy 400 órát. Másrészt ha jön az über meg a rettentő nehéz szint, akkor igen csak keresett lesz a monk, csapatban.

Más:
Hallottátok, h állítólag death knight lesz az új kaszt a kiegben?
Nekem tetszik az ötlet. Kár, h még legalább 2 év mire kijön.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#947) Mr.Csizmás válasza Madn!ght (#945) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább 2-ben centrifugázz, gyorsabban haladj ütősebb (jó, kevesebb mf) felszerelésben, %-osan nagyobb esélyed van dropra. secperc alatt fel lehet szedni nv5-öt, onnantól csak kaszálni kell.

inf3-on csoportban volt előtte sok farmolás, de az eléggé lassú volt, igaz 3 legend is ott esett nekem (rohadjonmeg, abból 1 volt használható)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#948) Sirandrish válasza Bennyboy (#946) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebben biztos voltam...
Valahogy minden monk így van vele..
Minden karit nerfeljenek a halálba csak az övéhez ne nyúljanak mert az szemétség lenne...

Egyoldalú egy észrevétel...nagyon remélem hogy a Blizzard nem támogatja örökké..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#949) F-ECT$ válasza Bennyboy (#946) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem felezés lesz a monknak is, tehát
-allres 300
-kiválasztott res 300

Most ez 600 all res-t jelent, a nerf után meg 450-et fog.

Más: Én 90%-os eséllyel STR használót várok, erre alkalmas a DK, de más is szóba jöhet...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#950) Muton


Muton
addikt

A wizard érintett lesz? Vagy ahhoz már nyúltak?

Amúgy hogy kell építkezni? Ha találok/ veszek egy viszonylag jó itemet, akkor a többit ahhoz kell alakítani, vagy úgy kell kezelni, mintha egy egyszerű cucc lenne és mindig az eltervezett optimális felállást építeni? (pl a cél az, hogy legyen 20 % speedem, amit kesztyűből és csizmából tervezek összehozni. Most találok egy olyan gyűrűt, ami ad 10%-ot és később veszek egy szintén 10-es kesztyűt. Ez után ha van lehetőség, akkor 10-es csimmát (:DDD) érdemes venni, és eladni a gyűrűt, vagy inkább tervezzem át a megálmodott geart?)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.