Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Sirandrish válasza modern (#396) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa hogy 17es..mindent értek :D

ProEvoFan Jön a player 8...és oda csak monkok járnak majd ?:)
Barb esetleg Wiz vagy DH?
Mert nekik ugyan olyan nehéz lesz mégis nerfelik a legjobb skillüket :)

Muton Így első ránézésre az allresid nagyon alacsony..még a +intet beleszámolva is

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#402) Muton válasza Sirandrish (#401) üzenetére


Muton
addikt

oké, köszi! próbálok majd ilyen irányban elindulni...

de csak ha megérkezett a pizzám :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#403) SLYM válasza Muton (#399) üzenetére


SLYM
veterán

jaja, all resist kell neked, már nem százalékosan van, mint doi2-ben, engem is az zavart meg az elején, hogy azt gondoltam a 70-el már jó vagyok, el sem olvastam, hogy az valójában hány százalékot jelent. kezdetnek a 2 gyűrűt és a bracerst cseréld szerintem

[ Szerkesztve ]

(#404) vendingo válasza Sirandrish (#401) üzenetére


vendingo
veterán

WD-t nem fogják nerfelni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#405) Muton válasza SLYM (#403) üzenetére


Muton
addikt

oké, köszi, ennek a százaléknak utánanézek

kér valaki sajtos sonkás gombás pizzát tejfölös alapon? még van egy szelet :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#406) ProEvoFan válasza Sirandrish (#401) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A blizzard célja az 1.5 patchel, hogy a buildeket változatossá tegye, és nem a teljes gear cserébe hajszolása, ami a Monkoknál bekövetkezne ha nerfelnék a One With Everything passzív skillt, hiszen a játék megjelenése óta a Monk gear felépítésében központi szerepet játszott ez a passzív skill.Erre épült a gear.Itt nem az van h cserélek egy itemet, azt csókolom, itt szinte mindent ki kell cserélni.De mint írtam lentebb, ezért nem mernek, tudnak hozzányúlni.
De várjuk meg majd mit lépnek erre.Szerintem ebben a helyzetben nincs jó megoldás.De majd meglátjuk.

(#397) DjDanee87
fölöslegesen hőbörögsz
Ez nem igaz.Beszélgetünk róla, ilyen "mi lenne ha" feltételes módban.

[ Szerkesztve ]

(#407) DjDanee87 válasza Muton (#405) üzenetére


DjDanee87
addikt

Megnézem a cuccaid AHban és írom mi az, amit olcsón cserélhetnél adott esetben.

(#408) Gorneck válasza vendingo (#404) üzenetére


Gorneck
titán

Jungle passzívot...szerencsére nem használom...

Gorneck#1239

(#409) Muton válasza DjDanee87 (#407) üzenetére


Muton
addikt

köszönöm, nagyon kedves vagy :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#410) Helmoras


Helmoras
őstag

Ma elérem a 25000 elitet és a 400k szörnyet, megjutalmazhatna a játék egy set itemmel igy 1 hónap pangás után :D

(#411) vendingo válasza Gorneck (#408) üzenetére


vendingo
veterán

Én használom, de megvagyok nélküle is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#412) Sirandrish válasza ProEvoFan (#406) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A blizzard célja az 1.5 patchel, hogy a buildeket változatossá tegye"

És Monkoknál mi fog változni?
Sentry 5%os neferlése nevetséges..észrevehetetlen..aki eddig használta, az ezután is fogja..
Mivel az OP passzívhoz hozzá se nyúlnak így az is marad...

Szóval akkor miben lesz változatosabb a Monkok buildje? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#413) xavix13


xavix13
senior tag

Erre tudna valaki valamit mondani? [link] :F

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#414) akela91 válasza xavix13 (#413) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem nyernél vele.

(#415) DjDanee87 válasza Muton (#409) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha veszel bármilyen cuccot, arra figyeljj hogy szerintem nem feltétlen éri meg addig extrát fizetni az olyan cuccokért amin van goldfind vagy magicfind. Ezeket jól kihasználni akkor tudod, ha Act2, de még inkább act3-at farmolod viszonylag jó sebességgel. Tehát én a helyedben a keresésnél ezt kihagynám.

Amit szerintem sürgősen cseréljj:
-vállas
Ilyet mint amit hordasz kapni AHban 2000 goldért. Keress int, vit, allresre és úgy állítsd a filtereket hogy minél olcsóbban kapj valami jobbat mint a tied. Esetleg lehet rajta life regen, de amiatt ne fizess 3-4x többet.
-bracer
Egyedül értékelhető rajta a 89int. Ennél nem lesz nehéz jobbat találni. Alap int, vit, allres mellé braceren lehet critical hit chance is. Általában 3%osokat viszonylag olcsón lehet kapni.
-öv
Ez is kuka kategória. Int, vit, allresre keress rá aztán úgy állítgasd a számokat hogy még a megfizethető kategóriánál maradj. 50K-ért van mondjuk olyan most épp hogy 117int, 73vit, 49 allresist
-nadrág
A te nadrágodhoz hasonló van AHban 10k goldért, ha nem vesszük figyelembe a goldfindot. Hasonló statokkal mondjuk ha allrest akarsz akkor nem lesz olcsó :P
-gyűrű
Ezeknél találnál jobbat csak el kell döntened milyen irányba mész. Attack speed, critical hit esetleg allres. Mind együtt már nagyon húzós árban :P

[ Szerkesztve ]

(#416) xavix13 válasza akela91 (#414) üzenetére


xavix13
senior tag

Ok köszi. A kérdés már csak az hogy mennyit? Itt a karim: [link] Csak azért mert 300k-ba fájna a csere.

És ha már itt tartunk, mit kéne még cserélnem? Act 3 elején vagyok de egy kicsit nyögvenyelős még.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#417) priti válasza Muton (#399) üzenetére


priti
addikt

Felesleges eröltetned még szerintem. Én ezzel járok oda act2-be farmolni, mert sok ott az elit a körportálos helyeken és van hogy egyszerre ad be két pakk elitet. Amiből az egyik valami repkedő szar általában ami egyedül van de nagyon durván szórja a tűzlabdákat a másik pakk meg egy fast 4 fős társulat és itt még nekem is pörögni kell, pedig több mint 2000HP afterkillem van meg mov speed a random rámragadt HP regen mellett no meg 65k DPS az nem 25k DPS. Szóval neked szerintem act2 farmolni még magas. A ritkásabb helyeken meg semmit sem fog dobni amit act1-ben nem dobna, szóval szerintem farmold azt és gyűjtsd a goldot.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#418) Gyuri27 válasza vendingo (#400) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma már engem sem csuknak össze. Hála a patchnek és a gearnek.
60k dps az elég (elég kevesebb is). Persze annak megvan az ára is. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#419) vendingo válasza Gyuri27 (#418) üzenetére


vendingo
veterán

A pénz nem gond, esett egy set gatya, amit 10 mp alatt el is vittek 35 milláért :)
Jelenleg 40K dps-em van, amit nem ártana még növelnem, mert act3-ba baromi lassan haladok soloba.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#420) priti válasza vendingo (#400) üzenetére


priti
addikt

60k se sok act3-ban. Nekem a fingós úgy lett meg, hogy elindultam visszafelé, felvettem a +25% att. speed buffot majd egyből teleport faluba, át a ghom-hoz és a buffal ííppen-ippen, pedig az úgy nemtom most pontosan, de olyan 75k körül van nekem asszem. Jó mondjuk én wiz vagyok és a védelmem az kb. seholsemmi, de azért sok hp-je van a ghom-nak még solo-ban is, nézd csak meg... én karimmal 60k-val tuti esélytelen.

Hardverlesen

(#421) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na mai act3 farm eredménye..

Nem is rossz a wizardomnak :)) Lehet megtartom, bár a crit miatt nem lenne rossz eladni se lehet.

(#422) sith7 válasza DeckardCain (#421) üzenetére


sith7
nagyúr

Grat ! :C :Y

(#423) mikromanus válasza ProEvoFan (#395) üzenetére


mikromanus
veterán

Hibásak az alapjaid. Kétfegyveres buildben (int nélkül) a max all resist elméleti határa 850 allres. Ennek a másfélszerese 1275
A kétkezes buildek int nélküli egyedi res határa 630 egyedi resist. Akkor nézzük. A barbárnak int, egyedi legendary tulajdonság nélkül jelenleg max 1275 all resistje lehet. A monknak 1480. Erre hasonlítgatod a 94% tökéletességű barbár felszerelést a te 46% tökéletességű allreses és 72% tökéletességű egyedi resistes felszerelésedhez. Picit aránytalan, nem, Ha szarabb a resisted akkro legyen kevesebb védelmed. Most is ez van, nem?

Amúgy miért kellene kukáznod a felszerelésed. Nerfről van szó és nem megszűntetésről. Hol láttál olyat, hogy kiveszik ezt a passzívot. Max annyi lesz, hogy csak 75-80%-ot ad hozzá a többi resisthez gondolom. Miben vagy rosszabb helyzetben egy barbárhoz képest? Néha nem értem a logikádat. Alváshiány??? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#424) vendingo válasza priti (#420) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem már megvan inferno, Ghom is kilett végezve. 2-en gyilkoltuk le egy WD-el, mind a 2-en ultra gyökerek voltunk még akkoriban. Kettőnknek összesen volt kb.:50K dps-e.
Diablo-t is első nekifutásra majdnem kinyírtam soloba.
Bármit leküzdök, csak lassan, ezért kell minél több dps.

Ha nekem se lenne semmi védelmem, én is összehoznék 80k DPS-t, de nekem 500-700-as resik vannak, 4000+ armorral, 40K hp-al.
Holnap a hp-m 50K , a dps-em 60K az armorom pedig 4500 környékén lesz. Szerintem így már nem lesz gond az act 3 farm. Esetleg egy kis resit+hp-t beáldozok a dps oltárán, és akkor 70+ k is simán meglesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#425) warcat


warcat
veterán

Hogy lehet egy Tyrael's mightot berakni AHba 38 000 aranyért?Persze elvitték mire pislant az ember,de ennyi volt :)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#426) Muton


Muton
addikt

thx!
közben vettem egy gyűrűt 1m-ért, de semmi változást nem érzek a haladásban.
Magdah megvolt, ha jobban odafigyelek, és nem csak rohangálok össze-vissza (:DDD) akkor nem ölnek meg, kivéve a dam reflect-es falazós, kurvagyors, stb izék, de azok van úgy, hogy vagy 5ször.
szóval gyűjteni kell aranyat jobb cuccra, mert ez így nem oké :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#427) userxy


userxy
őstag

kis kari húzásra vagy act3 farmra jönne vki ?

(#428) proci985 válasza Mr.Csizmás (#345) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hát, partisok nekem nem szokták kritizálni a ruhámat, bár a "80k dps without sharpshooter"nek ehhez lehet van köze:D. meg csapatban ritkán halok, illetve ha engem kiütnek, akkor általában a tankokat is (a4ben pár csapat elég ronda tud lenni). kivétel talán inferno Diablo, de azzal meg általában tisztában vannak az emberek, hogy DHkat ott 1hitelik.

más: 1.0.5 infok látom lassan szálingóznak, DHkról van valami hír?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#429) priti válasza DeckardCain (#421) üzenetére


priti
addikt

Én is néztem a wizemnek hasonlót. Egy ilyen már megdobná a DPS-em. Kár, hogy ezek nem adnak semmi life extrát. Így nem kell ingyen se, mer' cserélhetnék mindent vitesre. Ilyen fegyóval egyből igencsak sovány lenne a 22k HP-m. :DDD Úgy elhullanék, mint az őszi falevél, meg meg is szoktam az lak-ot játékstílusban is. Jó, mer' izgibb úgy nyomni hogy kevés a HP-d.

(#424) vendingo

Biztos volt egy tonna allres rajtatok vagy én nemtom, nekem eléggé fáj a bélgázt tüdőzni és úgye ahogy telik az idő egyre több van belőle, nekem ott kezdődnek a gondok, hogy nem fogy el időben az élete ha kevés a DPS :)

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#430) DjDanee87 válasza Muton (#426) üzenetére


DjDanee87
addikt

De nem kell 1 milliós cuccot venni. Írtam pár itemet, azok az itemek amik rajtad vannak 10k alatt megkaphatóak. Ergo jobban kapnál belőlük már akár 100k-ért/item.

(#431) xavix13


xavix13
senior tag

Ez mennyit ér? :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#432) priti válasza xavix13 (#431) üzenetére


priti
addikt

1922 goldot tuti ér a kereskedőnél :DDD szerintem nagyon nem fogsz meggazdagodni, persze biztos el lehet azért adni AH-ban, de ha 130 helyett lenne rajta 230 úgy már azért fincsibb lenne az ára valszeg, meg a 7 is lehetne 9 ugye, a crit végülis annyira nem szar, melee. is van rajta, háát majd egy barbár megmondja ér e neki valamit. Nekem egy goldért se kéne.

Hardverlesen

(#433) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Vannak még csodák, igaz? item
email róla
*trollface*

(#434) Scholes9 válasza DjDanee87 (#433) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na mennyémá' :DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#435) userxy


userxy
őstag

Szerintetek ez mi pénz lehet ?

(#433) DjDanee87 Ugy te most csak szopatsz már vagy 2 hasonlót bezuztam mert pénzt nem ér gondoltam én

[ Szerkesztve ]

(#436) drk88 válasza DjDanee87 (#433) üzenetére


drk88
senior tag

ez most vicc? nem értek a wd hez de ez jó itemnek számít vagy valami troll bevásárolt?! :D én ilyenekt vendornak szoktam adni egyből vagy felsem veszem..nem hogy rmahba rakom :D

[ Szerkesztve ]

(#437) xavix13 válasza priti (#432) üzenetére


xavix13
senior tag

Annyiért vettem... :DDD Kiratam 500k buyoutra és már el is vitték. Aluláraztam volna? :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#438) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Monknak milyen statok szükségesek Act 3 farmhoz? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#439) sith7 válasza Scholes9 (#438) üzenetére


sith7
nagyúr

(#440) Agro


Agro
senior tag

Első értelmesnek tünő droppom az elmúlt 2 hétben

AH-ban 4M körül mozognak hasonló statokkal, ha valakit érdekel jutányos áron megválok tőle

(#441) Helmoras válasza DjDanee87 (#433) üzenetére


Helmoras
őstag

ez vagy fake vagy teljesen idegbeteg baromálat hogy megveszi.... uramisten... :D

azt nem értem hogy tudott félrenyomni, mármint hogy mire keresett hogy ott volt ez a szar offhand?:S

[ Szerkesztve ]

(#442) Mr.Csizmás válasza DjDanee87 (#433) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:o mindjart tolok rmah-ba valami randomsz#rt akkor en is...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#443) warcat


warcat
veterán

Pénzmosás gondolom,így van kiürítva haver Balance-a ha jól sejtem :)

EA: It's in the crate!

(#444) Thrawn


Thrawn
félisten

Bugreportos Support Ticketre érkezett válaszban kaptam:

"Thank you for your time and patience here. I hope your adventures are half as epic as your loots *wink*"

Adok én nekik "epic loots"-t! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#445) Helmoras


Helmoras
őstag

kis móka a gobókkal puzzle ringel [link]

(#446) ProEvoFan válasza Thrawn (#444) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DD
Nem kicsit ironikus:)

(#447) Dadan01 válasza ProEvoFan (#406) üzenetére


Dadan01
senior tag

Szerntem kicsit túlgondolkozod ezt az OwE nerf-tervet, ami ki tudja mikor következik be. Mondom ezt azért is, mert valami 7-800-as rezisztekkel nyomod act3?-at, én meg csak 550-nel, de az is elég simán. Kicsit jobban zavar az a -1200 armor, amit most fogok elbukni, a resolve pedig azért nem érint mert annyira szar, hogy már jó ideje nem is használom. Konkrétan kétfegyveres buildnek annak helyére kell a guardianst rakni.

(#448) Franklin válasza Helmoras (#445) üzenetére


Franklin
addikt

De ha már csinálják, miért nem csinálják rendesen? Nulla nephalem valor (vagy az nem is hat goblinra?), nulla dps (egy csomó megszökött).

Mondjuk az űber lagról nem ők tehetnek :-)

(#449) no01ricsi


no01ricsi
tag

Star kő és afelett csak receptre tudok csiszoltatni a kovácsnál?
közben meglett a válasz...de legalább már az új topikot is könnyen tudom követni :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: PRicsi83

(#450) Helmoras válasza Franklin (#448) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem tudom, szerintem ez ilyen fun videonak készült nem a... "hogyan fossuk tele a mapot goblinnal farmolási tippek első rész" :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.