Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ma sikerült vennem egy 65dex 2crit 6ias 7movementes lacuni prowlers legacyt, potom 115ezer(!) aranyért.

azért ki lehet még fogni jó dolgokat AHban:). ugyan buktam 3k lifeot és 3k damot (100vit100dex 5?6 crit bracerst váltott), de megvan a 25ös movement speed.

Hun'reeth: komolyabb aukciós házak is így működnek. van az current bid, ami mondjuk 115k, ugyanakkor az adott ügyfél rárakhat többet is, hogy ha felülbidelnék, akkor hajlandó többet is adni.

példa: találtam tegnap egy lacunit az aukciósházban. összes hasonló 1m fölötti buyouttal ment, de ezen a példányon még volt 8 óra és 100k arany. ráraktam 103kt, amit felülbideltek 106kval. mivel ennyi pénzért ajándék volt kitesztelni, így úgy döntöttem, 205kt kipróbálni nekem megéri (ez a konrkét példány 1.0.3 alatt endgearnek minősült, olyan 10-45m körül alakultak a hasonlók). szóval ráraktam 205kt, így a current bid felment 109kra, és ismét nyerő lettem. aztán elmentem aludni, mivel éjjel 3kor járt volna le a bid.

namost, jött még valaki, aki rárakott 112kt, viszont mivel nekem magasabb buyout volt beállítva, így 115k lett a legmagasabb összeg, és nyerő lettem.

másképp: a végső összeg bidnél az a legalacsonyabb összeg, amit már csak egy ember hajlandó megadni. tehát ha egy ember adna érte 112kt, a második pedig 205kt, akkor a a második fog nyerni, méghozzá a licitemelési lépcsők miatt 115kval.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#552) Dadan01 válasza nightmare13 (#545) üzenetére


Dadan01
senior tag

kiválasztod a kill belial küldit, majd elmész a desolate sandsbe, ott megkeresed a vault of assassinst. Itt kapsz egy checkpointot, ha nem mész olyan helyre, ahol kapnál egy másikat, akkor minután befejezted a runt, itt fogsz kezdeni, ami a legjobb hely act2ben. Ezekután a program: vault of assassins, black canyon outpost 1-4 elit, innen vissza a hídon 2-3 elit, le a bányába sok elit, road to alcarnus 1-2 elit, esetleg innen visszafelé még a sivatagban van egy event ahol egy elit, illetve esély ruins/idol/tumbling labira, mindháromba érdemes bemenni, utána szoktam menni egy kanyart desolate sandsben 2 elitig monjduk, ezután irány a severs of caldeum 1-2 elit. Ezzel vége a körnek, kilép és vissza, vault of assassins előlről.

[ Szerkesztve ]

(#553) nightmare13 válasza Dadan01 (#552) üzenetére


nightmare13
senior tag

Köszi és neked is mikromanus :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#554) Sirandrish válasza Hun'reeth (#550) üzenetére


Sirandrish
legenda

A current bid már más lesz csak a listádban látod néha rosszul..
Ha újra rákeresel akkor már az emelt bidet fogod látni..
Nem működik az rosszul csak lassabban működik mint az emberi agy..
Nem kell túldramatizálni...Bid-elj annyit amennyit neked megér a cucc...ha az kevés akkor evan ha elég akkor tied..pont

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#555) mar_tin válasza nightmare13 (#545) üzenetére


mar_tin
tag

Zoltun Kulle küldetéssel indítani.
Road to Alcarnus 1-2 elit
Black Canyon Mines 2-4 elit
Oázis külső területek + A Zoltun fej dungeon :), ha megtalálod.
Desolate Sands (2-4 elit). Vault of the Assasint minél előbb megtalálni (8 elit minimum).
Zoltán előtti három dungeon, majd Zoltun megölése.

Wizardal ez viszonylag könnyű volt, mert ki lehet mozogni az ellenfeleket. Kivéve Desolate Sands -ot, ott a gyors robbanó izék anno azért megszívattak. Szűk alagutakba, csatornákba ezért nem is jártam.

(#556) thesound válasza vendingo (#548) üzenetére


thesound
őstag

ez már feltünt korábban is, a képeidben az a csík a vízjel? :D

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#557) hokuszla válasza Hun'reeth (#550) üzenetére


hokuszla
aktív tag

+1

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#558) mikromanus válasza mar_tin (#555) üzenetére


mikromanus
veterán

ZolaKula Arcanumos 3 járatot én többnyire kihagytam, mert hosszú eseménytelen séták vannak benne a runokban pedig fontos az időtényező.
Vault of the Assasint: változó az elit szám. A 8 éppúgy lehet mint 2 csomag. Ugyanaza helyzet minta z oázisós ZolaKula fejes járatoknál. Volt hogy 10 perc alatt 7 pakkot leöltem, volt hogy volt összesen 1 pakk. A 8 se törvényszerű inkább kivétel a Vaultnál.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#559) F-ECT$ válasza mikromanus (#506) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyszer próbaként feltettem egy leech-es wandot, és ha jól láttam, akkor amire a loh nem hatott, arra a leech sem :( (Wizard, hydra.)

Dive ever, work never.

(#560) mikromanus válasza F-ECT$ (#559) üzenetére


mikromanus
veterán

nem is kell hatni rá. Úg yértettem, hogy amire ad arra egységes. Nincs olyan, hogy x képesség Y rúnájánál 20%-át adja a szokásosnak, míg a "Z" rúnánál 50%-ot. Mindre ugyanannyit. A hydra nem szív életet a "gazdájának" semmilyen formában. Fura is lenne. Hm... A life on kill se hat rajta keresztül a wizardra?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#561) F-ECT$ válasza mikromanus (#560) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz, azt nem próbáltam. (Volt régebben egy bug, ami a hydra újracastolását 3 halálnak vette, és beadta 3x a life on kill hp-t, de aztán kivették :D )

Dive ever, work never.

(#562) Helmoras válasza mikromanus (#558) üzenetére


Helmoras
őstag

én legalább 100* végig mentem már az assa vaulton de a minimum elit 6 volt.

(#563) mikromanus válasza Helmoras (#562) üzenetére


mikromanus
veterán

Két szintes? Akkor 2*2, vagy 2*3 csomag kb. Nekem olyan volt ennél vagy a másik "vérgyűjtőhelyen", hogy egyik szinten és másikon is volt Zsákos. :DDD

Rövidtávú rekordom meg a 10 perc - 7 pakk az oázis alatti helynél...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#564) Hun'reeth válasza Sirandrish (#554) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Így van, ezért nem a saját listán nézem soha. :)

Szerintem szar akkor is a rendszer, bele van építve egy kis szenyaság. De mint mondtam tesztelni fogom....

Imáim közben meghallgatásra találtak..... egy Ice climbers pottyant az égből. :D

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#565) Helmoras válasza mikromanus (#563) üzenetére


Helmoras
őstag

Nem, a vault of assassin az 1 szintes és 6- de volt már hogy 9 elit is volt lent, szerintem összekevered valamelyikkel.

(#566) mar_tin válasza mikromanus (#558) üzenetére


mar_tin
tag

Vaultban pedig legalább hat elit van mindig. Nagy, és kiszámítható a területe nem lehet benne eltévedni. Szóval ideális Archon -al tolni. Ugyanez igaz a Kulle előtti részekre (mondjuk itt már lehet zsákutcába tévedni), csak azokban 2-4 elit van maximum. A Shadow Valultban meg csak 1-2, viszont XP farmra nagyon jó.

@Helmoras

Talán a Lost Ruins -el, az két szintes, csak nem mindig adja be. Meg a helye is random.

[ Szerkesztve ]

(#567) Helmoras válasza mar_tin (#566) üzenetére


Helmoras
őstag

Ja lehet, én nem kötekedni akartam, csak helyesbíteni hogy képben legyünk :)

(#568) mar_tin válasza Helmoras (#567) üzenetére


mar_tin
tag

Én is. :) Mire én beírtam, már megelőztél.

Hétvégi legendary, set termés:

A bracer -t még meg is tartottam, a Fire Walkers meg már elment. Ez az utolsó polearm meg szerintem brimstone lesz legfeljebb.

[ Szerkesztve ]

(#569) F-ECT$ válasza mar_tin (#566) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ott nem igazán sikerül fenntartani sokáig az archont. (Mondjuk nélküle is hullik minden pillanatok alatt.) Van 1-2 sűrű rész, de néha sokáig semmi.

Dive ever, work never.

(#570) mar_tin válasza F-ECT$ (#569) üzenetére


mar_tin
tag

Hát nem tökéletes, bár az egész Act2 nem igazán jó az archonra. Az az Act3 -ra van kitalálva. :)

[ Szerkesztve ]

(#571) F-ECT$ válasza mar_tin (#568) üzenetére


F-ECT$
titán

Csak én gondolom, hogy ez az új Tal Rasha set még mindig gagyi? Lehet, hogy 1-1 item jó (bár olyan nagyon ebben sem vagyok mindig biztos), de ezek a set bónuszok igazán kakik.

Eleve mi az, hogyha megvan a teljes set, akkor sem ad bónusz az arcane spellekre? Meg ez a 2AP/sec is vicc: ha AP spender builded van, akkor úgyis kell AP on crit gear, ha meg nem, akkor ez se ér semmit...

Dive ever, work never.

(#572) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#571) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Eddig a cuccok minősége volt nem túl jó, mostmeg a set bónuszokat baszták el.
Azért wizardnak a chest armor egy kis all resisttel elég brutál, meg a többi cucc is lehet elég durva.

(#573) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#572) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt nem kétlem, hogy 1-1 cucc lehet jó, de pl a 2-es WD set bónusz sokkal jobb a wiznek, lehet azt lenne érdemes beszerezni.

Dive ever, work never.

(#574) Cyberbeni válasza F-ECT$ (#573) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha van pénzed egy jó cipőre, akkor azt mindenképp érdemes megvenni, de mellé max a gyűrű lenne jó. (Esetleg chest armor, de akkor lemaradsz a +attack speedről.)

(#575) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#574) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ja meg persze nem árt ha fizikai sebzésű a fegyvered, különben nem fog túl sok sebzést adni a cipő.

(#576) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#575) üzenetére


F-ECT$
titán

Az miért kell, hogy fizikai sebzése legyen?

Dive ever, work never.

(#577) mikromanus válasza F-ECT$ (#576) üzenetére


mikromanus
veterán

Gondolom olyan mn-max damként jelzett jellemzőre gondolt. Vagy szimplán magas "alap" sebzéses fegyver. Magas alapot másra az adhat. Az növeli minden százalékos bonuszod hatékonyságát (skill, main stat, crit, AS)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#578) #92888064


#92888064
törölt tag

a napokban esett az első legendary. mennyit érhet?

[ Szerkesztve ]

(#579) drk88 válasza #92888064 (#578) üzenetére


drk88
senior tag

amennyi alá van írva :) jobb esetben brimstone :D

(#580) axel797


axel797
csendes tag

Sziasztok, egy kis segitség kellene ,hogy szerintetek mit kellene cserélnem a barbáron inf act 1-en nincs gond, act2-ben mar párszor meghalok, act 3 pedig egyenesen haláli... http://eu.battle.net/d3/en/profile/technic79-2182/hero/18182767 elöre is köszike a válaszokat

(#581) #92888064 válasza drk88 (#579) üzenetére


#92888064
törölt tag

ennyire harmatos? azt hittem, hogy fél milliót megér. akkor még ah-ba sem érdemes rakni?

(#582) R3ĐßuŁŁ válasza #92888064 (#581) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

semmit nem ad, hogy érjen fél misit.. de nézd meg, ha úgy gondolod. :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#583) proci985 válasza axel797 (#580) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

(volt barbárom még 1.0.3 alatt, de azóta nem igazán toltam, A2őn nem mentem át más kasztra váltás miatt)

a pajzsodon nagyon alacsony a blokk. 40k life nekem picit kevésnek tűnik egy barbárnak, de lehet elég. resistjeid nagyon alacsonyak, A3ra olyan legalább 7-800at szoktak mondani, vagy többet. 22k dammal nagyon lassan fogsz ölni, normális mennyiségű regen és loh/steal nélkül szét fognak kapni mire bármi meghalna. tetejében alapvetően crit damra rámenéssel lehet magas sebzést elérni, az meg neked harmatos. armourod szintén picit alacsonynak tűnik.

a magas mf meg egész addig jó, amíg az ember meg is tudja ölni a dögöket sajnos.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#584) Kephamos


Kephamos
addikt

Lassan raknám AH-ba, így itt is megkérdezem, hogy mennyit érhet?

(#585) RockHaRD válasza Kephamos (#584) üzenetére


RockHaRD
addikt

ha beírod a trade topikba a kérdést, akkor ide minek kell még beírni? Pont az ilyen dolgokra van a Trade topik, erre folyton berakjátok a cuccot 2 helyre...

(#586) mikromanus


mikromanus
veterán

Van olyan skillje monknak ami nem veszi az offhandet figyelembe és megéri gagyibb DPS-sel jó statos cuccot venni mint a barbárnak (csak barbinak str stattal)?
Csak mert vagy van egy egész jó offhandem, vagy van egy isteni offhandem. Attól függ a dex ér-e valamit :DDD
http://itcafe.hu/dl/upc/2012-09/15/280896_ww6rthgutoyee8uo_dex-masodkez.jpg

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#587) Kephamos válasza RockHaRD (#585) üzenetére


Kephamos
addikt

"Lassan raknám AH-ba, így itt is megkérdezem, hogy mennyit érhet?"

Lassan=gyorsan.

(#588) S e t h válasza axel797 (#580) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem az armor is harmatos,tanknak szerintem már act2 környékén is 8000 felett kellene lennie, hogy ne érjen meglepetés, plusz meglepődtem ,hogy egykavicsos mellvérted van.
A skilleknek meg jobban kellene támogatniuk az armourt, te meg offenzív szeretnél lennie, de a skillekkel együtt is alacsony a sebzésed, vélhetően a gyengébb felszerelés miatt.
A ruthless és weapon masterrel jóval magasabbnak kellene lennie a sebzésnek, azaz nincs meg az alap potenciál, amit a skillek még megnyomnának, viszont nélkülük még ennyi sem lenne.
Vitality 1000 alatt?Azért fekszel meg pár pofontól, a 40k alatti hp nem túl egészséges akkor amikor alacsony sebzéssel próbálod a monsztákat meggyőzni ,hogy el kellene feküdniük.
Nem csodálom, hogy ezzel a gearral néhol még az act2 is rázós, a gemeket kifejezetten hiányolom.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#589) proci985 válasza mikromanus (#586) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez ww barbnak tökéletes kb:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#590) nightmare13 válasza mikromanus (#586) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ha gondolod, majd holnap megnézhetjük együtt, hogy mit tud :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#591) mikromanus


mikromanus
veterán

Kis mintás rare drop teszt. Vagy nagyban eltért a mázli faktor a két runom közt, vagy kb ilyenek az arányok:
Act 2: 25 rarebol 5 iLvl 61-63-as
Act 3: 26 rarebol 9 iLvl60 vagy azalatti (3 db iLvl 60)
Cseppet szarabb az átlagszintje az itemeknek úgy tűnik Act 2-n. Így meg persze ha esik nagy ritkán legendary az sem lesz valami nagy szám... Vagy csak véletlen eltérés a nagyja... :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#592) Cyberbeni válasza mikromanus (#591) üzenetére


Cyberbeni
addikt

20* ennyiből kéne minimum a statisztikát csinálni
egyébként meg teljesen felesleges ilyen statisztika, amikor le vannak írva fehéren-feketén a dropratek.

(#593) mikromanus válasza Cyberbeni (#592) üzenetére


mikromanus
veterán

Yepp. Csak akkor ugyi nem kellene meglepődni, hogy "act 1-2-n runolok és dől a szar", meg hogy gagyi legendaryk esnek. Ha 80% iLvl 60 vagy alacsonyabb szintű, akkor ha esik legendary vagy set az is az lesz ennyi eséllyel. Ha meg pontosak akarunk lenni akkro 40* ennyiből kellene statisztikát csinálni, tehát ne kötözködj Alienikon! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#594) Lajtorja válasza F-ECT$ (#576) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Arra kapsz bónuszt az "adds x% poison/fire/stb damage"-ből. Zunimassa csuka jó példa, kék postban is azt hozták fel. Ha a fegyvereden +ele dmg van (ami még mindig bele van számolva a fegyver sebzésbe, mint minden más hasonló is) arra nem kapsz bónuszt az ilyen cuccokból. Kicsit olyan, mintha ezzel kompenzálnák a fegyveren lévő ele dmg proccokat/effekteket.

Mint az közismert :P

--- ---

(#595) Cyberbeni válasza mikromanus (#593) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hogy akarsz te pontos lenni randomgenerátorral? Akkor már csinálj 4000* ennyiből statisztikát, és az már elég pontos lesz. És honnan veszed azt a 80%-ot? 60/50/35 act1/2/3-4-ben tudtommal
Egyébként meg act1-2-n sokkal gyorsabban lehet ölni, szóval nagyjából ugyanannyi ilvl61-63 cuccot össze lehet szedni adott idő alatt, ha nem ilyen 100k+ dps-ed van és faceroll act3 is.

@Lajtorja: az elementális sebzés proccokat kivették, csak a cold dmg-ét hagyták meg, az viszont csak feleakkora lehet mint a többi. plusz fegyveren levő +%dmg is csak a fizikai részre hat.

[ Szerkesztve ]

(#596) Lajtorja válasza Cyberbeni (#595) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Nem minden procc sebzés, de igazad lehet hogy a sebzőket megnyirbáltak. Holy heal, cold snare, stb-vel mi a helyzet?

Nem mondtam hogy %dmg stackelne +ele dmgvel a fegyveren. (Bár most, hogy mondod nem tudok róla forrást.) Vagy ez most honnan jött?

edit: Ezekre a proccokra gondoltam, ha tudsz egy linket a változtatásokról azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#597) Cyberbeni válasza Lajtorja (#596) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak hozzátettem, hogy az is csak a fizikai részre hat. Elementális sebzésről meg talán valami kék is volt, hogy mivel bétában csak a dmg-et nézte mindenki, ezért csak a cold dmg-nek maradt meg a lassítása. Meg öléskor holy dmg-el mindig eltűnik a holttest, a többinél meg csak krites öléskor, vagy akkor sem. Amit linkeltél ott is csak az van, hogy miket javasolnak.

(#598) mikromanus válasza Cyberbeni (#595) üzenetére


mikromanus
veterán

Istenkém kell hozzád türelem.
- megbizhatóbb statisztikai számítások minimum 1000 darabos példával/mintával kezdődhetnek. A te korábbi trollkodásod ez alapján ugyanolyan megalapozatlan lehet/lenne minden megállapítás azon a mintán mint a 25-26 darabos mintámon.
- jelen esetben 25-ből 5 darab volt act 2-n iLvl61-63. Az az egész 20%-a. Akkor a többi mennyi lehet? Vajon... Segítsek? A "többi" ezesetben a garantált haszontalan szemét.
- mi a fenét jelent számodra a "randomgenerátor"? Nagyon zavarosan fogalmazol. Lehet "random" a drop, de minnél nagyobb a minta annál pontosabb adatok vannak mi mekkora eséllyel eshet.
- Act1-2 gyorsabb ölés: a valós nyereség nagyja a magasabb szintű és legendary itemekből jön. A hajadra kenheted a dupla-tripla sebességedet ha a ritka set és legendary itemek épp talajvíz iLvl szinten esnek neked (ötből négyszer)
Lehet pontatlan az eredmény, de az eddig esett legendaryk nálam nagy többségben magas iLvl-esek voltak. Act 3-on runolok. Mások meg itt panaszkodnak, hogy egyrészt alig esik, másrészt az is szar. Act 1-2-n több lesz a szar mint a jó. Ez van. Persze eshet jó is, de hacsak nem vagy rászorítva, akkor nem éri meg act 1-2-t runolni. De a te döntésed. Csak ne nyomasd az arcomba itt nekem az átgondolatlan bullshittet! :(((

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#599) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

végre megvan az Andariel's Visage, a Manticore és a Dead Man's Legacy. már csak egy The Witching Hour öv kell és nagyjából készvagyok. heroscore 6350 [link]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#600) drk88 válasza Cyberbeni (#595) üzenetére


drk88
senior tag

én pl. act3-ban sokkal gyorsabban haladok mert act1-2-ben nem tudom fent tartani a furyt 1 hiteli a szél őket :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.