Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Kicsimix válasza F-ECT$ (#147) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem ėrtem miėrt ne lenne 2-3x lassabb 2-3x kevesebb dps-el.. Szerintem lassabb.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#152) Djuree válasza Edge (#149) üzenetére


Djuree
félisten

mert fos a játék. már rég eladtam volna ha nem lenne az accomon szinte az összes blizz játék :U 2 60-as karit felhúztam, valszeg mostanában elő sem veszem a játékot, 3 hete be sem léptem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#153) Rém válasza mikromanus (#141) üzenetére


Rém
tag

Azért megnézném mit tud a DH ennyi armorral. Bizots nem kell sokat futkosnia, gondolom pajzsal meg brutál dex-el nem iden tudja semmi megütni.

(#154) KonzolKartel válasza Edge (#144) üzenetére

No offense, de baromira nincs igazad.
Nem halok, és haladok. 20k dps egy explosive blastos wiznek elmegy.
0 sec cd van rajta a CM miatt, amire Te azt írtad, hogy a sokszora se sok, az valójában nagyon is sok. Az effektív dps-em ennek a sokszorosa.
Minek kite-oljak, ha nem muszáj? Nekem fekszik ez a build.
Az már egy más kérdés, hogy ki mit vár el egy wizardtól.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#155) Agro


Agro
senior tag

Váááááá megtört a jég...

18 paragon után kiesett 2 legendary is

The Tormentor trutyi statokkal
Bul-Khato gyűrű szintén gyászos statokkal

De ez legalább már valami. A Lényeg, hogy a kinézett itemekre ez még mindig édes kevés :D

(#156) Cyberbeni válasza Rém (#153) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Biztos nem nagyon megy le az a majdnem 23k élete 89 resivel meg 11% blockkal, hogy a 21% dodgeot meg se említsem
@KonzolKartel: azért Archon wizard ölési sebességét meg sem közelíti

[ Szerkesztve ]

(#157) Sárpac válasza Edge (#149) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Egy a baj a játékkal, hogy túl rövid, cirka 1/3 idő alatt kijátszható mint a D2 volt! Kieg kell méghozzá sürgősen!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#158) mikromanus válasza Rém (#153) üzenetére


mikromanus
veterán

Felaggatta rá a bagóért vett csúcs armor-str itemeket és azóta elő se vette a karit. Ez még Act 1-en is életképtelen. Szerintem az első zombi összehajtogatja bármennyi is az armorja. Resistje szinte nincs is, életben se túl erős és nem kap 30% dam csökkentést sem mint a barbár.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#159) mephi666 válasza Sárpac (#157) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezen agyaltam, amikor először elmentem d3ban hell végéig, de szvsz a d2 rövidebb még act5-tel is :K 1-2 lazább nap alatt simán felvittem egyedül 0 induló cuccból egy sorcit 85 fölé hell végére

ez szerintem csak rövidebbnek tűnik, mert változatosabb

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#160) Kicsimix válasza Cyberbeni (#156) üzenetére


Kicsimix
őstag

Főleg ha egyedül játszol magas dps-el és ilyen 1-2 perces archonok is össze jönnek. Mikor lejár már mehet is a következő.ACT III-ban pont elegen vannak ehhez.

Szerk ,

Arról nem is beszélve ha csapkodok akkor 400-600 többször 600 e felett is critel.. Elitekre elég vad..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#161) F-ECT$ válasza mikromanus (#150) üzenetére


F-ECT$
titán

Írtam, hogy nem reprezentatív, de valamit azért mutat.

Kicsimix: a dps csak a cuccaidat méri. Azt nem, hogy milyen a builded. Pl ha összeraksz egy olyan buildet, ami csak buffot ad (mondjuk nem tudom, hogy ez lehetséges-e), akkor hiába ír a karakterlapod 100k dps-t, az effektív dps-ed 0 lesz.
Szóval lehet, hogy a kiírt 23k kevésnek tűnik, de ha nem kell kiteolni, össze tudsz várni 20-30 mobot, amit 2-3 sec alatt leölsz, és az elitek is megvannak 15-20 sec alatt, akkor nem lassú ez.

Persze ha megvan a dps az archonhoz (nekem 70k körül már loh nélkül is egészen jól megy vele a3 is, bár még egy kis move speed se ártana), akkor az biztosan gyorsabb.

Dive ever, work never.

(#162) vendingo


vendingo
veterán

Szerintetek 70 all rest+ 200 armort érdemes beáldozni +12% movement speedért + 8%attack speedert cserébe?

Lenne egy set gatyám amit lehet betennék a WD-nek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#163) Gorneck válasza vendingo (#162) üzenetére


Gorneck
titán

Ha builded és játék stílusod ezt igényli akkor igen. Dobálósok ellen nem rossz dolog míg tankol a pet. Dartshoz szintén nem rossz míg tankol a pet és nem vmi dobálós elit van.

Gorneck#1239

(#164) proci985 válasza prokxy (#105) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

"Ráköltöttem a DH-mra 1 millát (details)- még 1 van "
akkor örülj, hogy egyáltalán eljutottál A3ig. mostanában elég jó cuccokat lehet kapni fillérekért (pl a fegyvered korai .03nál simán milliós kategória volt, én gyengébbel mentem végig A4en, bár life leachem volt)

de semmi esélyem az elitek ellen act3-ban.
ghomig a gear 6-8m volt patch előtt. ez lehet már olcsóbb lett, de craterben konkrétan zergeltünk egy WDvel, hogy átjussunk.

Farmolni pedig nekem nincs időm, se kedvem, játszani akarok, végig akarom vinni és kész.
hellen végetért a játék. infernohoz farmolni kell, mi mindannyian azt csináltuk. ha ez nem tetszik, menj és vidd végig publicban.

tippek: resist kell kb 300 a játék végéig. 350el már kibírod, ha egy waller miatt fél mpre beragadsz a moltenbe, több shadowscreen miatt nem kell. persze nem rossz, de nem kell.

life elég 35k, ha több van, valamit rosszul csinálsz, vagy top DHd van.

nincs movement speeded. 17-19 kell DHnak. több jobb lenne, de az új inna gatya 6-8m.

kb ennyi kell A4re. mégegyszer, ha ez soknak tűnik, irány public.

vendingo: esett egy inna gatya? DHként azt imádnám:).

mikromanus: 4200 str 10k fölötti deffel, na az úgy eléggé erősen hangzik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#165) mcsabee válasza mephi666 (#159) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, a Diablo II rövidebb volt. Kb fele ennyi idő alatt a végére lehetett érni, nem beszélve arról, ha reset volt, kb 7-8 óra alatt bármilyen csapat hellig walkolt, és mindenki lvl 70-es volt. Ha meg huzival ment, akkor 45-60 perc crush + 60 perc dia run = lvl 70, innen meg csak repültek a szintek ^^.

@(#152) Djuree: Azért tedd hozzá, hogy szerinted. A játék nem fos, maximum neked nem tetszik. Sok mindenre lehet mondani hogy fos (Sniper: Ghost Warrior, Duke Nukem Forever, Game of Thrones RPG, Ninja Gaiden 3), de a D3 határozottan nem fos :) .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#166) vendingo válasza Gorneck (#163) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem elég érdekes játékstílusom van :)
Petek vannak, közbe nyomatom a dart-ot, vagy a békaesőt, aztán rá rohanok az ellenre és küldöm a macikat, majd hátrálok és várom, hogy feltöltődjön a manám, aztán megint maci.
Persze ha a macik végeznek mindenkivel, akkor nem hátrálok :)

proci985: Igen, találtam egy Inna's nadrágot, tegnap be is linkeltem ide.
Jelenleg fent van AH-ba.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#167) Gorneck válasza vendingo (#166) üzenetére


Gorneck
titán

Próbáld ki és megtudod...az a biztos. Én már leszedtem magamról a move-os cuccaim (pl inna gatyót).

Gorneck#1239

(#168) F-ECT$


F-ECT$
titán

Wizként move speedet miből érdemes szerezni a csizmán kívül?

Dive ever, work never.

(#169) Kicsimix válasza F-ECT$ (#161) üzenetére


Kicsimix
őstag

Pontosabban a cuccaimból számolja a dps-t igen. Most az egy másik kérdés ,hogy a buffok mennyi pluszt adnak a DPS-re Gc, sparkflint, magic weapon ezek biztosan működnek, pinpont barrier is azáltal ,hogy növeli az esélyeidet a critical hit-re szintén. Az ,hogy buffokból kapod ezeket a pluszokat nem azt jelenti ,hogy ezek a dolgok ne működnének rendesen...

Viszont 0 dps-ed effektív sehogy nem jön össze : )

0 dps-re ha buffokat raksz akkor az marad nulla. (a 100k -s elméletre reagálva.)

Viszont akár hogyan is nézem a 23k-val sehogy nem vernek le act3-ban 10-20s alatt egy elit pakkot (nekem is volt ennyi). Egy Archon-al viszont magas dps-el ...

Nekem gc és magic wep. van csak buffnak, így vagyok 100k felett. +12% Movement speed. És nem tudnak összehajtogatni mert nincs idejük.Kiteolni sem kell nagyon. (elitek elött Crystal Shell majd archon)
Ergo sokkal gyorsabb mint egy tank. Mondjuk úgy átgázol mindenen.
A reflect dam ami néha szívatós.. Ezt már említettem régebben... De több all resist ezen is segíthet valamennyire.

Na de ezt mind csak a tank buildre...
:R

Movement speedet ezekből, :
Lacuni prowlers vagy tyriel might : ) De elég drágák ha jót akarsz..

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#170) radi8tor válasza F-ECT$ (#168) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Teleport. ;] :P

⭐ Stella

(#171) proci985 válasza Kicsimix (#169) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

innas gatya is jó movementre, legacy annyira még nem is drága, intesben sem (DH/monk leginkább). az új már más tészta, de az dupla annyi movementet ad.

csak kipróbálni a dolgot a hammers jammers is jó. mást nem ad, de movement speed különbség tesztelésére jó.

meg emlékeim szerint a tyraels mellett van még egy movement speedes vest.

vendingo: grat:).DHnak jelenleg talán az a legjobb gatya.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#172) Kicsimix válasza proci985 (#171) üzenetére


Kicsimix
őstag

Igazad van.. Most a setekre nem is gondoltam...

Bár ha már set akkor inkább zunimassa trail + zunimassa marrow wiz nek... Ez több előnnyel is jár..

Azt hiszem fejből...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#173) mikromanus válasza prokxy (#105) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha már ennyire megkésve más is reagált, akkor én is. Megkisérlem kevésbé támadóan és hasznos javaslatokkal leírni a véleményemet, de néhol nem egyszerű.
Kezdjük az alapoknál. Az egymilla ráköltés a felszerelésre az semmi. Az, hogy ennyiből act 3-ig jutottál az agyonnerfelt inferno fokozat és a tömeges drop értékvesztés eredménye. Patch előtt wizardra kb 3 millából dobtam össze egy egész jó felszerelést. Most szerintem kijönne olcsóbban is és azzal runolható Act 3. Ennyit meg simán össze lehet szedni külön érzék nélkül is.
De vissza az alapfelvetéseidhez:
- rutint kell szerezned. Ez csúful hangzik, "hisz csak játék"? de igaz. Ha nem tudod használni a képességeit a karakternek akkor sokat fogsz heverészni és ezen a jó itemek se segítenek eleget. (max akkor ha barbár vagy ;] ) DH-ban nem vagyok otthon, de azért nyomultam vele eleget. Jelenleg azt hiszem a Smoke screen, shadow power, vault és esetleg az aknás-csapdás skill azok, amik közül használni kell 1-2-t, vagy legalábbis érdemes. A vault "tüzescsíkja" nem lett kitesztelve, így elég OP. Túlélőskillnek az SS és/vagy Shadow power szükséges, a csapdázást meg imádtam. Mindhez kell kis gyakorlás. Meg movement speed is hasznos, ha már nem kívánja a karid a súlyos csapásokat.
- Ha szűkösek az erőforrásaid, akkor játsz csapatban! Egy tankkal nagyon jól össze lehet dolgozni akkor is ha mindketten olcsógagyik vagytok (de persze a tank és DPS funkciót el tudjátok látni). Szűk tereken jól lehet így haladni. Nyílt terepen macerásabb picit a tankon tartani az ellent, de nem vészes. Néha lehet futni is kell.

El kellene döntened, hogy mit akarsz?
- csak szórakozni? -> Act 1-2 és esetleg csapatjátékban bármelyik act javasolt
- teljesíteni akarod a questeket? -> gyenge felszereléssel se lehetetlen, csak nehezebb. Soloban kell kis kitartás és padlótűrőképesség. Tank vagy erősebb karakterekkel együtt runolva csapatban meglehet elég könnyen.
- olyan karit akarsz mint egy görög félisten: ahhoz kell pénzmag. Vagy ingame goldban előteremted, vagy megveszed. Ha kizárjuk a külső erőforrásokat, akkor ismerned kell az itemek értékeit. Vagy AH-ban kell üzletelned, vagy elég runolnod és eladnod az AH-ban. Utóbbihoz kis szerencse is kell. Ha nem ismered fel mi a jó, akkor inkább hagyjuk. Akkor se az AH business, se a valós gold befektetés nem segít sokat. Rakd szépen fel a szégyenpolcra a Diablot és könyveld el, hogy ez x*100 óra után szar játék lett ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#174) lakisoft


lakisoft
veterán

Valaki elérte már közöttetek a 100-as paragon levelt? Mennyi idő alatt lehet felhúzni? és hol érdemes próbálkozni?

(#175) mikromanus válasza lakisoft (#174) üzenetére


mikromanus
veterán

NEm érdemes vele próbálkozni. Mi átlagos földi halandók csak évek múltán érjük el a százat. Vagy kicsit hamarabb, ha csúcsos a fülünk és kitartóak vagyunk :DD

Ha mégis runolgatsz, akkor act 3 a legjobb. Mihamarabb NV5 kell és onnan mehet a tömegirtás határok nélkül...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#176) userxy válasza lakisoft (#174) üzenetére


userxy
őstag

Szerintem PH-sok közül még nincs vagyis akit tudok.

Act3 run-okkal elég szépen lehet szintezni ha tudsz benne gyorsan haladni.

Ha nincs atom sok pénzed egy átlag fölötti über gearre és földi halandó vagy akkor kurva sok idő :D

Én megse kísérlem elérni :D Ha egyszer netán sikerül külön öröm, de nem célom.

Látom beelőztek de egy véleményen vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

(#177) radi8tor válasza lakisoft (#174) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Napi 18 óra játékkal már elérte valaki. (nem innen a fórumból)
Cca 1000 óra kell hozzá.

⭐ Stella

(#178) lakisoft válasza mikromanus (#175) üzenetére


lakisoft
veterán

Hehe :D.

(#179) mikromanus válasza lakisoft (#178) üzenetére


mikromanus
veterán

Még patch bevezetés környékén csináltak szép táblázatot és számításokat ez mennyi irtást követel. JKIragadva a számoolós részt:
"This is a total of 10,454,400,000 experience from level 1 to level 100.

We will find out soon!
That's 8,167,500 Inferno Dust Imps.
That's 6,534,000 Inferno Hulking Phase Beasts
Keep in mind these are just fun values based off the old Monster EXP values, and may have been updated.

With the 75% NV buff, it would take 1,327,543 mlvl 63 Monsters to get from 0 to 100."

Szimpla 6,5 milla egyszerű PúposGecó hulla kell Act 3 pókasszonyhoz menet és megvan a 100. Vagy nv5-nél 1,3 milla "mezei" mlvl 63 szörnyi? Ok. Akkor már csak kétszer annyi kell, mint ami van. Valamivel félmilla alatt járok, de ebebn benne van minden kis fallen és normon leölt rosszarcú ellen :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#180) Cyberbeni válasza mikromanus (#175) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Top gearben ~200 óra kell hozzá, plusz amit játékon kívül vagy a felszedett szemét értékelésével töltesz el.
Act3 meg nem mindenképp a legjobb, elég dps függő, hogy érdemes e odamenni xp-ért. (Persze az is kell, hogy ne halj meg, max 10++ játékonként egyszer)

(#181) mikromanus válasza Cyberbeni (#180) üzenetére


mikromanus
veterán

Szép és jó, de a többségnek van önbecsülése. Ha top gearben napi 18 órában de nem Duplanullás-tornádós builddel nyomulsz barbárként (minden dropot földön hagyva), akkor picit több lesz mint 200 óra...

edit: Alkaizernek a top ölési ritmusa mellett kb 160 óra kellett volna, de szerintem neki se ment folyamatosan a 65 milla/óra XP

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#182) Kephamos


Kephamos
addikt

Azt gondolom láttátok, hogy mi lesz a következő patchben.
-------

Ezt a fejszét akkor mennyiért rakjam ki szerintetek? Elég vegyes a felhozatal. El szeretném adni, de elkótyavetyélni semmi képen sem akarom.

[ Szerkesztve ]

(#183) lakisoft válasza Cyberbeni (#180) üzenetére


lakisoft
veterán

Ezt nem tudom elhinni. Van egy barátom aki 56-os és 645 órát tolt eddig csak a barbárjába.

(#184) lakisoft válasza Kephamos (#182) üzenetére


lakisoft
veterán

Mikor jön a következő patch?

(#185) Kephamos válasza lakisoft (#184) üzenetére


Kephamos
addikt

Azt nem tudom. Ennyit tudok a dologról.

(#186) Cyberbeni válasza mikromanus (#181) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Fejezd már be ezt a kötekedést, kicsit fárasztó, hogy állandóan próbálsz itt trollkodni. Nézd meg azt a youtubeos videót, ott 63M/órára jött ki a csávónak DT barbbal, de mezei atom DPS+24% movespeed bármelyik karival is 50M+/óra elérhető. (pl archon wizzel, de DH-nak még ott a vault, amivel méggyorsabb)
@lakisoft: 1.0.4. óta? Az több, mint 24/7 szerintem, de nem számoltam utána.

[ Szerkesztve ]

(#187) mikromanus válasza Kephamos (#182) üzenetére


mikromanus
veterán

NIncs sok hasonló. Mondtak rá 20-30 millát itta fórumon. de érdemben ehhez hasonló cucc két napja kb 50 milla alatt nem volt. Nézz utána. Mondjuk a nevére keresve 190 crit dam, 500 dex szűréssel. vagy 185 chd ha túl szűk. Vagy 180 ha még úgy sincs elég hasonlítási alap :DDD

Az eredményeket DPS alapján is hasonlítsad össze, mert valamennyit számít az is! Vagy ár szerint.

(#186) Cyberbeni
A patch mikor jött ki? Aug 21-22? Azóta eltelt 23-24 nap ami 16 óra játékkal 368 óra. Ha "csapatban" nyomul valaki, vagy nagyon kocka, akkro ez tartható. Jelenleg 6 karakter érte el a 100 plvl-t
1 db wd
2 db dh
3 db barbi (duplatornádós mind)

Nem hiszem, hogy a szándék épp a wizardokból hiányzott volna. Az általad vázolt xp gyűjtési sebesség arra a kasztra erősen optimistának tűnik. Ez nem fikázási hajlam nálam, hanem valós adatokon alapuló tény.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#188) Kephamos válasza mikromanus (#187) üzenetére


Kephamos
addikt

Keresgélek, nézelődök, azonban még nem vagyok benne annyira a dologban, hogy érdemben merjek dönteni... :U

(#189) Kicsimix válasza Kephamos (#182) üzenetére


Kicsimix
őstag

Enyėmen 200-al kevesebb dex volt de a chd stimmel.Ezen kívűl annak 1250 dps-e volt. 13m ėr vittėk el max. Tied mondjuk 16-18m.. Persze csak ha tėnyleg el akarod adni... Minėl tovább vársz annál ėrtėktelenebb lesz.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#190) proci985 válasza mikromanus (#179) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem a tapasztalatom az, hogy A3ban olyan óránként kb10M xp jön össze (lehet valamennyi tévedés), egy A3 kör siegebreaker questtől a kastélyban is rendet rakva olyan másfél-két óra és kb 16m xp. tehát emlékszem, első paragorn levelem egy rövid A3 kör alatt meglett, most level10-11 körül olyan másfél-két rövidített A3 kör elég egy szinthez. a 2500 pl8 lister+baalkillhez képest ez még mindig laza.

amiben nem vagyok biztos, hogy ezt 27es rubyval a sisakban mértem, illetve, hogy ennek bármi hatása volt e a végeredményre.

amit még hozzá kell tenni, hogy nekem DHm van, tehát fehér tömeget irtani mozgás közben jó vagyok, de több csapatnyi bossot inkább nem terelek össze, ha nem muszáj. 82k dpssel meg még mindig nem ölök elég gyorsan, hogy eliteknél ne kelljen kiteolni.

egyébként A3 nekem optimálisnak tűnik, A1 runtrough megvolt 1 óra alatt és csak 2m xp jött be. igaz ott questre mentem. hiába max 10s egy unique csapat és 15-30s egy boss, ha nem ad elég xpt.

Cyberbeni: ja, 50-65m/h reális über gearben. 120k dps körül egy dhnak már facerollolnia kéne A3mat is.

Kephamos: és több xp is?:) úgy már érdemesebb lenne csapatban gyorsítani, xp skálázódás függvényében lehet megérné alakítani a jelenlegi leveling stratégiákat.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#191) lakisoft válasza Cyberbeni (#186) üzenetére


lakisoft
veterán

Nekem napi 1 szint simán összejön. És nem erőltetem meg magam. Ebben a gearben lehet haladni ha jó a csapat.

(#192) Cyberbeni válasza mikromanus (#187) üzenetére


Cyberbeni
addikt

"Top gearben ~200 óra kell hozzá, plusz amit játékon kívül vagy a felszedett szemét értékelésével töltesz" melyik része nem volt érthető? Meg amíg nem volt yt-on róla videó, hogy Alkaizer hogy csinálta, addig rajta kívül mindenkinek lassabban jött az xp.

(#193) userxy


userxy
őstag

Elsősorbana Dh-kat kérdem, hogy szerintetek mennyire van értelme 50 % CHC-nak ?

Mert most tartok 42% CHC-nál, SS-t már rég nem használom.

És nem tudom, hogy feltornázzam 50% köré vagy inkább IAS irányába menjek el.

Vagy inkább a CHD-t kellene 500% köré felvinni?

[ Szerkesztve ]

(#194) lakisoft válasza Cyberbeni (#186) üzenetére


lakisoft
veterán

Összesen van ennyi óra a barbárban ... nem a patch óta :D.

(#195) mikromanus válasza proci985 (#190) üzenetére


mikromanus
veterán

Méregettem otthon egyszer, de majd megnézem én is. "standard" runolgatással 10 perc és egy órás teszten régebben 9-10 millát tudtam összeszedni. Azóta 31% Xp kavics van és jobbára csak raret szedek fel (de idővel nem bírok magammal és jön kék is). Ha tudok akkro sprinttel közlekedek és akkor ölök ha van elég tömeg vagy ha fury kell. Így elég jó lett az eredményem. MAjd otthon megsasolom. Szerintem 16-20 milla XP/óra lehetett és act 3 eléggé le lett csupaszítva egy óra alatt ;)
Ezt sprint-seismic builddel értem el. AH lehet is ennél jobb én azt már nem igénylem.

Megnéztem az egyik százas karit. 21 napja nem volt a felhasználója frissítve, így a killt kb vehetjük lvl 60- para level 100 közti szükségesnek és a teljesítési időt 21 napnak.
21 nappal ezelőtt
Elite Kills: 20009
Lifetime Kills: 400599

Most
Elite Kills: 59094
Lifetime Kills: 1356293

Ez annyi mint
39085 elit kill
955694 normal kill
Van még tennivalóm. Szerintem még visszavan 30-34k elit kill :DDD

(#192) Cyberbeni
Ugyan-ugyan. 3-4 szint volt a második lemaradása azt hiszem. Nem hiszem, hogy épp Alkaizer "tanítása" kellett a jobb xp-hez. A para szint listán a top 50 barbár akkor és azelőtt hogy lett volna streamelve dt barbi volt (vagy csak 50-ből 49???)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#196) ProEvoFan válasza Djuree (#152) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te nagyon kész vagy...2-3 hetente megjelensz a fórumba, és beírod hogy "a játék egy fos, szar"...komolyan, ezért a színvonalas hozzászólásért kár idejönni.

(#180) Cyberbeni
200 óra? Megint osztod az észt, csípőből nyomod a baromságokat és persze mint fő troll, "letrollozzol" másokat...

(#197) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

csizmi bolhapiaca

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#198) Thrawn válasza userxy (#193) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha meg tudod tartani ezt a 42%-ot akkor szerintem IAS.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#199) Hun'reeth válasza Cyberbeni (#192) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Már ne haragudj nem szokásom - és a ph-n se volt ez az elmúlt 10 évben eddig, hogy így leszólunk másokat - de emelj légyszíves Alkaizer-nek egy oltárt otthon és kész. Eléggé fárasztó, ez az "Alkaizer az isten" hozzáállás.
Ha nem tudsz magad elé más példaképet állítani, az sajnálatos.

Maradtam Tisztelettel.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#200) userxy válasza Thrawn (#198) üzenetére


userxy
őstag

Az menni fog még talán a CHC is emelkedni fog kcsit ~45% köré.

Inna gatya+ vmi bemakkolt occsóó kesztyű amin van IAS, CHC, meg CHD is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.