Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Lajtorja válasza F-ECT$ (#298) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Mindegy ezen nem veszünk össze, jó játékot!

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

--- ---

(#302) Kephamos válasza Mr.Csizmás (#299) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem nem volt kemény. Fejenként 4.5 halálból megúsztuk. :DDD

(#303) Sirandrish válasza mikromanus (#300) üzenetére


Sirandrish
legenda

Huha...jöhet a gané..nyomassad :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#304) drk88


drk88
senior tag

Kiváncsiságból megnéztem milyen az élet warcry nélkül act3ban (passiv armor skillek nélkül).Két runt mentem nélküle egyszer overpower skillel másodjára Rendel helyetesítettem..választható mind két út simán nekem egyedül az hiányzott h a warcry-al szoktam furyt tölteni ha nincs éppen közelben mob csoport :)

[ Szerkesztve ]

(#305) Sirandrish válasza drk88 (#304) üzenetére


Sirandrish
legenda

1.0.5-ben meg gyengébbek lesznek a mobok szóval még annyira se kell majd...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#306) donsimon72


donsimon72
tag

Sziasztok!a karakterek mobok feletti élet jelet mivel lehet aktiválni(bekapcsolni)?

(#307) Cyberbeni válasza donsimon72 (#306) üzenetére


Cyberbeni
addikt

escape->options->gameplay részen kell állítani, key bindingsben meg megtudod nézni, hogy mi mit kapcsol

(#308) akela91


akela91
addikt

Na egy nagy BiDWar alakult ki egy már nagyon régen kiesett amulettemre. RMAH-ban nem sikerült eladni, pedig bőven oda való. Most tart 20M licitnél, de ebből több lesz...

(#309) drk88 válasza Sirandrish (#305) üzenetére


drk88
senior tag

Annyira nevetséges változtatás ez a warcry nerf, amelett h csökkentik a bejövő sebzést a moboktól..(ugyan ott van ahol eddig akkor)..az indoklás a diagramm volt mert sokan használják. XD

(#310) donsimon72 válasza Cyberbeni (#307) üzenetére


donsimon72
tag

köszi!!

(#312) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Újabb szégyen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#313) Zan válasza akela91 (#308) üzenetére


Zan
aktív tag

Ez elég betegnek tűnik! Hajrá! :C

Minél jobb, annál jobb!

(#314) mikromanus válasza akela91 (#308) üzenetére


mikromanus
veterán

Szép és optimista. Az egyik az áru, a másik te magad. :D
Legyen igazad! Majd jelezd mennyiért vitték el végül! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#315) Kephamos válasza Neró (#311) üzenetére


Kephamos
addikt

Én már bent vagyok!

(#316) sunnymarcell válasza Neró (#276) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

lefordítom én neked

bla bla bla inferno nerf bla bla bla

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#317) drk88


drk88
senior tag

Nem tudom minek kellett nerfelni infernot 1.0.3-ban pont jó volt akkor se volt nehéz..a sok pistikének a folyamatos sírás miatt nerfelik peccsről peccsre ez van..lassan ruha nélkül végig szaladok infernon.

(#318) thesound


thesound
őstag

megtört a jég, az első set item, inf a3, közvetlen azmodan előtt egy elit packból :))

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#319) Kephamos


Kephamos
addikt

GYERTEK, GYERTEK 9 néző szükséges a sorsoláshoz. Értékes nyeremények várnak gazdára!

(#320) Dadan01


Dadan01
senior tag

Milyen remek lesz ez a peccs, csökkentik az infernó sebzést 25%-al, cserébe rontanak a védekező képességeken, és így mindenki boldok lesz; hát a frászkarikát. Monkként nézem, kiherélik a második legjobb passzívot, +100% helyett csak +50% armort ad majd, ezzel arra próbálnak rávenni, hogy mivel az 50% már szar, inkább bukjam el azt is, és válasszak másik passzívot. Aha. És mit? Mert összesen ha 3 épkézláb skill van, akkor sokat mondok...

(#321) vendingo válasza vendingo (#275) üzenetére


vendingo
veterán

Több mint egy órát nézegettem AH-t, hogy miket lenne érdemes vennem, jobbnál jobb cuccokat találtam, de nem jutottam dűlőre.
Első körbe mit lenne a legérdemesebb lecserélnem?
30 Milla a keret, itemenként 5-10 millát szánnék a dologra. (kivéve thing of the deep, erre akár többet is szánnék, de akkor lemaradnék sok jó itemről)
Zunimassa's cuccokhoz nem feltétlen ragaszkodok.
30 millából meg lehet csinálni a WD-t olyanra, hogy soloba A3-on menjen mint kés a vajon?

Én valami olyasmire gondoltam, hogy legyen legalább 2000 int és 50-60K DPS-em.

Nem szeretném elherdálni a lóvém, mert szerintem fél évig megint nem esik drága eladható cucc.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#322) Alg válasza donsimon72 (#306) üzenetére


Alg
veterán

Asszem "V" gomb a hotkey hozzá...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#323) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Valaki valami farmra? Egyedül unalmas. Mindegy melyik act.

A játék az nem játék!

(#324) Kobe válasza Mr.Csizmás (#288) üzenetére


Kobe
veterán

elég gyorsan tud haladni, act 3 simán farmolós MF gearben, tehát már nem az a aktegória amikor a damaget vagy resistet be kell áldozni MF re

(#325) Mr.Csizmás válasza Kobe (#324) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

en kerek elnezest, ha annyi penze van, hogy inf3 megy MF-el :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#326) proci985 válasza Mr.Csizmás (#265) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

annyi res a4re sem kell...:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#327) F-ECT$ válasza thesound (#318) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép darab, mi lesz a sorsa?

Dive ever, work never.

(#328) thesound válasza F-ECT$ (#327) üzenetére


thesound
őstag

brimstone ;]

rmah, ha nem megy akkor ah (monk a fő karim)
(vagy egy vagány inna setes sapiért cserélem)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#329) DjDanee87 válasza Dadan01 (#320) üzenetére


DjDanee87
addikt

Egyszerű. Ha nincs más használható akkor marad a nerfelt armoros passzív. Kis védelem úgyis jól jön meleeként.

Kis érdekesség: Ennyi ilevel63 item esett teljes Act3 run alatt (+1 62es ring) 5NVvel volt 190% MFem. Kicsit többre számítottam. Felfedezgettem már őket azóta, 1 nadrág van ami valószínű el fog menni 100k+ért a többi alatta vagy kuka.

(#330) Dadan01 válasza DjDanee87 (#329) üzenetére


Dadan01
senior tag

Naná hogy marad, de itt megint mellényúlt a blizzard, mert nem nőtt a "build diversity".

(#331) Sirandrish válasza drk88 (#309) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah várjál én eltévedtem :D
A War Cryt nerfelik?
Kevesebbet sebeznek a mobok és nerfelik a skillt ami miatt kevesebbet sebeznek jelenleg?
Aha...hát az kegyetlen nagy logikára vall :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#332) maross válasza Sirandrish (#331) üzenetére


maross
veterán

De ez azt is jelenti, hogy minden mas vedekezo skill jobban teljesit, csak a warcry marad a regi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#333) Sirandrish válasza maross (#332) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elolvastam...a War Cry impunity runája 60% nerfet kap..
Emellett a mobok sebzése csökken szóval kb ugyan annyi dmg-t fog kapni az ember, már ha kitart a skill mellett..
Bár az elsődleges cél hogy ne legyen az ember ezekre rászorulva, de nem értem..
Ha nem használod ezek után ugyan úgy több sebzést fogsz bekapni..persze kevesebbet mint jelenleg de ettől még szerintem fontos skill marad..
Nah mindegy..majd meglátjuk.

Hja..a Leapes változtatás tetszik... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#334) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki be tudná nekem linkelni azt a DPS calcot amibe csak az armory linkjét kell bemásolni aztán meg az itemeket cserélgetni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#335) Sirandrish válasza Sirandrish (#334) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké, megtaláltam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#336) Muton


Muton
addikt

Ha a hidrám öl meg valamit, akkor ugyan olyan mf-al dog dobni az áldozat, mintha direktbe a varázsló kaszabolta volna le?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#337) Sirandrish válasza Muton (#336) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#338) Muton válasza Sirandrish (#337) üzenetére


Muton
addikt

thx! Majd most ezt megpróbálom elmondani a szörnyeknek is, mert eddig amit hidra ölt meg, attól max egy lvl 55-ös kék cucc esett :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#339) Muton


Muton
addikt

még valami :B
inf act1-ben hol érdemes farmolni?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#340) DjDanee87 válasza Sirandrish (#333) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én pont ellenkező véleményen vagyok a leap-el. Most tök jól használható mondjuk a menekülős moltenes dögök ellen hogy 4 secig vígan sétálhatok utána a tüzében. Ezután lesz ilyen esetben 3secre 100% armor :(
Persze az ütlegelős dögök ellen továbbra is használható lesz, de szerintem pont azokból van kevesebb Act3ban, a távolságiak meg nem szoktak 1 pontba állni, hogy ki lehessen használni a leapet.

Mondjuk ezek ellenére szerintem továbbra is hasznosabb skill lesz, mint az Ignore Pain.

(#341) Sirandrish válasza Muton (#339) üzenetére


Sirandrish
legenda

ACT1 farm

DjDanee87 Nyilván 1v1-be gyengébb lesz.. olyan lesz mint a Cleave..
Szerintem az is ezerszer jobb mint a frenzy de 1v1be az is gyengébb a att speed végett..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#342) Pekkk válasza Sirandrish (#341) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Nekem ACT1-ben cain 3 set cuccban +25% kavics, fél óra alatt 5 misi XP jött össze, halál nélkül. ACT3-ban sajnos sok elmegy javításra és nem jön össze a fele XP sem.
Más: Paragon lvl progress-ben érdekes módon az első 20-ból 13 pörgettyű barbi. :D

(#343) Muton válasza Sirandrish (#341) üzenetére


Muton
addikt

:R :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#344) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hopp, rossz topicba ment korábban

Mikor már azt hittem nem tud újat mutatni a játék: Furcsa bug tegnapról

Beléptem a Tower of the Damnedbe és bármelyik szörnynek a közelébe mentem elkezdett futni egy pont felé. Kicsit furcsállottam, de hagytam őket. Majd kis barangolás után megtaláltam merre igyekezett mindenki (screenshot). Valamiért azt hitték, hogy a karakterem ott áll. Engem nem bántottak üthettem őket nyugodtan. Így futottak az elitek is
Az egész eredménye pedig egy rekord mighty blow -48as
Átmentem a következő területre de ott már nem voltak ilyen bambák az ellenfelek. Itt nemtudom mi lelte őket :C

(#345) Mr.Csizmás válasza proci985 (#326) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sose vagxok eleg jo, mnden masodik nap a partisok at akarnak oltotztetni :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#346) Zeratul válasza Sirandrish (#305) üzenetére


Zeratul
addikt

Viszont lesz állítható lesz a Monster Power.

(#347) Sirandrish válasza Zeratul (#346) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az király de ha +t nem ad hozzá..gondolok itt a dropra akkor senki sem fogja használni..
Ha esetleg adna +dropot akkor meg felesleges volt az egész nerf..

Ördögi kör :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#348) prokxy


prokxy
veterán

Vki van most online?
ACT4 Rakanoth kivégzéséhez kéne segítség.

Helyzet: belépek, animáció lemegy, paff, végem. Ennyi. 1-2x sikerül 2/3-ig levinni az életét, de tovább nem jutok. Ezzel a DH-val akarom kinyírni. Btag: Pr0kxY#2203

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#349) Sirandrish válasza prokxy (#348) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beléptem..gyere siess :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#350) Thrawn válasza prokxy (#348) üzenetére


Thrawn
félisten

Megpróbálhatjuk, legfeljebb én is megfekszek :D

Hupsz, elkéstem, remélem nem kavartam be :B

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.