Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) ttt1 válasza radi8tor (#216) üzenetére


ttt1
őstag

1285 dpses 120 dexesem van ..

(#452) DjDanee87 válasza warcat (#443) üzenetére


DjDanee87
addikt

Talált, csak haver ki akarja hozni a pénzét balanceról Paypalra :P
Mármint erről beszélek

(#453) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Valaki inf act3?

(#454) mikromanus


mikromanus
veterán

Észre se vettem, hogy esett egy legendary és felvettem csak amikor elkezdtem azonosítgatni a lomot :D


Épp nem rossz de DPS-ben vannak sokkal jobbak is ebből. De van socket. Ez jóóó :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#455) sith7 válasza mikromanus (#454) üzenetére


sith7
nagyúr

finom :K

(#456) szallasi007 válasza DjDanee87 (#433) üzenetére


szallasi007
őstag

most látom csak, van egy hasonlóm ha jól emlékszem csak az még socketes is, lehet akkor megnézem lassan rendesen is, mert én csak tartogatom, targotam, 1m-ért próbáltam eladni de kutyának nem kell :W

(#457) mpierre


mpierre
veterán

Festering Woods-ban van ez a The Last Stand of the Ancients event. Ami ugye egy felfedezendő hely, meg elméletben dob egy lore book-t.

Könyv nincs sehol, a helyet eddig 100× megjártam, event komplettálva, de mégse kapok acsit... hmm, nem adja magától.

Ugyanez van a Tomb Robber's Journallal is. Próbálja meg így valaki begyűjteni az összes öcsívmentet. :DDD

Vicces.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#458) Dadan01 válasza mpierre (#457) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nem csak akkor kapod meg, ha végig az emelvényen maradsz? Vagy az egy achievement lenne?

(#459) mikromanus válasza mpierre (#457) üzenetére


mikromanus
veterán

Nálam meg 30 és 100 közti darabszámú elitet nem ismert el az achi. Mire meglett a 20k killes addigra az armory szerint már jóval 20k felett jártam. Egyszercsak megadja. Ez is ilyen :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#460) mpierre válasza Dadan01 (#458) üzenetére


mpierre
veterán

Elméletben, mindkettő.

Akkor megpróbálok fent maradni... Hátha.

mikromanus: Hmm....

#461: Nem tudok róla, de Dadan01 felvetése volt. Hátha...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#461) mikromanus válasza mpierre (#460) üzenetére


mikromanus
veterán

Én csak simán mindenkit lecsaptam és meglett az achi. VAn ott ilyen talponálló verzió is? Csak mert nem teljesítettek közt nem látok ilyesmit ugyanerre...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#462) proci985 válasza mikromanus (#459) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

még az első hetekben volt egy achievment reroll, mert az egyik tábla korrupt lett. valszeg amiatt. nekem pl a felszedett goldmennyiségem nincs szinkronban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#463) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#406) üzenetére


F-ECT$
titán

Az ias nerffel is komplett geareket kellett kukázni.

Dive ever, work never.

(#464) mpierre válasza mpierre (#457) üzenetére


mpierre
veterán

Ha-ha. Társasjátékban megvan az acsi.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#465) Kobe


Kobe
veterán

várható hogy 1.05 ben végre megváltoztatják a jeweler designok színét ? A harmadik star receptet veszem fel "véletlenül" farmolás közben, a kékeket nem szoktam felkapkodni csak ami néha becsúszik a többi közé, simán otthagytam volna....pedig kb 2 millat ért az a 3 db

(#466) Mr.Csizmás válasza Kobe (#465) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alttal bokd be, hogy mutassa minden vacak nevet? akkor gyorsan ki lehet szurni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#467) Qru válasza Kobe (#465) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van árnyalat beli különbség, sztem látni.

#nincsbennetarcsi

(#468) emre33 válasza mikromanus (#454) üzenetére


emre33
addikt

Nem értem, 230% MF nyomtam végig 1 nap alatt kétszer az ACT3-t és semmi legendary :O

200 órát nyomtam eddig a Barbárra és összesen volt vagy 2 legendary (az is nightmare végefelé ezer éve)

Nem értem, ilyne peches vagyok?

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#469) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

mi az oka annak, hogy nem tudom ezzel a nadrággal felruházni a karakterem?

Diablo 3 Starter-rel játszom, ez megmagyarázza, vagy esetleg valami bugról van szó, vagy benéztem valamit?

(#470) #32070144 válasza audi100td (#469) üzenetére


#32070144
törölt tag

Szia

ha a kovácsod készítette akkor az lehet a gond (úgy tudom, craftolt tárgyat nem vehetsz fel starter accounttal).

(#471) mikromanus válasza emre33 (#468) üzenetére


mikromanus
veterán

Sok-sok környi idő alatt szokott lenni míg lesz egy legendary drop. Most váltottam pár itemet MF-esre (előszeretettel elheverek azóta, bár lehet csak mert fáradok). Van valorral 311% MF-em. Érezhetően több a rare, bár eddig se volt kevés. Két full act 3 run alatt két legendary esett. Nem rossz, de lehet csak véletlen. Előtte sokáig nem volt legend dropom. Mondjuk tegnap óta :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#472) priti válasza xavix13 (#437) üzenetére


priti
addikt

A frász se érti az AH-t. Tőlem most vittek el egy 1000DPS-es legend fegyót másfél milláért BO-val, volt rajta 53% crit meg némi sallang. Láttam magasabb DPS-el rare fegyókat még olcsóbban is a kutyának nem kellett.

Igazából tele van a DIO3 tervezési hibával, bazira nem lineáris. Azzal a cuccal amivel kinyírtam act3 első harmadának a végén ghom-ot simán eljutottam act4 első harmadának a végéig gyakorlatilag mint kés a vajban, ha haltam akkor az az én hülyeségem volt, kvázi türelmetlenség, túl gyorsan akartam haladni de sehol nem volt olyan kihívás, mint a fingós aki egy kínszenvedés volt nekem, szóval ha ghom előtt valaki túlvásárolja magát akkor egy darabig nem nézegeti az AH-t az tuti, mert simán tolja solo-ban azzal ami van. Aztán meg már nagyon top cuccot akar, ha egyáltalán még játszik. Én se vennék mostmár egy faca legend páncélon kívül mást, pedig egy szerencsésebb lvl59 páncél van rajtam még mindig. Persze lehet más kasztnál máshogy van, de szerintem a wizard messze nem a legerősebb, szóval ha én simán boldogultam ghom után akkor más is.
Max azok vevők még a közepes cuccokra, akiket multiban áthúznak a vízválasztó helyeken és emiatt solo-ban is szenvednek, mert ott tartanak ahol nem kéne tartaniuk.

#471) mikromanus

Ma nekem is esett két legend, egy gyűrű meg egy fegyó és zéró mf-el van több rajtam mint bármikor máskor, szóval semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#473) Zoona


Zoona
aktív tag

oops rossz topik:S sry...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#474) audi100td válasza #32070144 (#470) üzenetére


audi100td
nagyúr

A kovácsom készítette, de más tárgyakat is, azokat meg engedte.

(#475) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Srácok egy kis nosztalgia aki szereti: [link] olyan Diablós! Mármint a csajok! Lerendezném mind a kettőt! :D

[ Szerkesztve ]

(#476) Cyberbeni válasza mikromanus (#459) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 690-el van lemaradva az achi a profilban levőhöz képest. Meg jeweler fejlesztését is HC-ban kellett megcsinálnom még régebben, mert azt sem adta meg.

(#477) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az mekkora mazochizmus, ha az 1 órás act1 achit 15fps-el, egy integrált intel hd grafikos gépen csináltam meg? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#478) Gothmog válasza Pekkk (#475) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Őszintén megmondom, abban nem tudom mi volt a Diablós (pedig Diablo1 megjelenés napja óta ismerem és játszom a sorozatot), de akkor linkelek valamit én is az Act2 végi főellenfélhez... Szvsz ez az igazi Diablós :DDD

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#479) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#477) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem csak 30 van. Május óta. :B

⭐ Stella

(#480) sith7 válasza Gothmog (#478) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#481) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

act 3-at szerintetek hol érdemes farmolni? :F

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#482) RockHaRD válasza R3ĐßuŁŁ (#481) üzenetére


RockHaRD
addikt

leginkább mindenhol

(#483) R3ĐßuŁŁ válasza RockHaRD (#482) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

értem. nincs a pályának olyan része, ahol több az elit pakk, mint a többi pályarészen?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#484) RockHaRD válasza R3ĐßuŁŁ (#483) üzenetére


RockHaRD
addikt

kill siegebreaker küldit berakod, lespawnolsz, végig mész a 3 breached keep szinten, utána jöhetnek a mezők, a nagy híd, aztán siegebreaker leöl, és lehet menni tovább egészen azmoig... random, h hol mennyi elit van

(#485) Pekkk válasza Gothmog (#478) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Zsííír! Már megérte a hülye részeg hozzászólásom! :D
Azért ez Witch dokis: [link]

[ Szerkesztve ]

(#486) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Szeretnék act2-n farmolni, melyik pályán érdemes?
Itt van a barbom hozzá, esetleg érdemes előtte valamit fejleszteni rajta?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#487) Sirandrish válasza hokuszla (#486) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nerves of Steel, Tough as Nails, War Cry, Ignore Pain, Overpower.....
Hát meghalni nem fogsz :DDD

Amúgy szerintem bőven jó ez így ACT2-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#488) DjDanee87 válasza hokuszla (#486) üzenetére


DjDanee87
addikt

A pajzsod mondjuk azon kívül nem sokmindenre jó, hogy ad str-t meg vit-et :P

Szerintem próbáld ki Relentless helyett a Superstitiont. Az nagyon sokat segített nekem mikor kevés volt még a reistem.
Meg nemtudom változtattak-e a call of the ancientsen, de esetleg nézd meg helyette a WotB-t insanity rúnával. Az is nagy cooldown, de az alatt le is rendezel egy elit csoportot simán.

[ Szerkesztve ]

(#489) Gothmog válasza Pekkk (#485) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Nekem pedig az énekesről mindig a Butcher jut az eszembe. :D
De most már offon belül is hagyom az offot...

Szerk.: Ja, hogy a játékhoz is hozzászóljak (rendszerint csak csendben olvasgatom a fórumot). Nekem nagyon bejött egyelőre! (kb. 220 órát tettem bele összesen eddig; többre sajnos nem volt időm, illetve dolgozni, s még inkább élni is kell azért mellette :D ).

Én talán kevésbé általános módon játszom: mind az öt osztályból párhuzamosan viszek egy-egy karaktert. (Illetve legelőször egy monkkal végigvittem anno normált, de azután töröltem és öt új karaktert kezdtem). AH-t nem akarok használni, ez alap nálam (valahogy nem szimpatikus), ellenben öt karakter találgatja a cuccokat és segíti egymást. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan karakterem, amelyik végig tud így menni Infernón (bármennyire is nerfelgetik, azért magatalálós karakterrel így meglesz a kihívás bőven) Persze a puding próbája még nem jött el, mert csak Hell Act1-ben járok velük (illetve a varázslómmal éppen tegnap mentem át Act2-be), így igazi nehézséggel/kihívással még nem találkoztam (bár a monkomon kívül mindegyik karakterem megfeküdt már legalább egyszer (Witch Doctorom, amúgy meglepően élvezetes lett ez a kaszt, pedig az elején nem vártam sokat tőle), illetve van olyan, amelyik már bő tucatszor (Demon Hunterem; az egyetlen kaszt, ami nem igazán tetszik/nem igazán fekszik nekem).

[ Szerkesztve ]

Endure. In enduring, grow strong.

(#490) Lézerparaszt válasza Gothmog (#489) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az egész játék úgy van megalkotva hogy AH nélkül ne tudd végigvinni, mert a cuccok 90%-a konkrétan egyik kasztnak se jó. De azért kíváncsi vagyok meddig mész el :)

Ja és a DH a legélvezetesebb kaszt ha már kihívást keresel.

A játék az nem játék!

(#491) Muton válasza Lézerparaszt (#490) üzenetére


Muton
addikt

Amúgy ez nekem is dolgozik az agyamban, h ah nélkül szinte esély sincs :(
Nekem is az volt a tervem, h ah nélkül az első kari, de meggondoltam :DDD

Meg a túlzott meseszerű voltán kívül mindig feb@$z, amikor benyögnek megmentett emberkék olyat, hogy "Thank the gods". Ez akár mennyire is fáj egyeseknek katolikus hitvilág köré épül (katedrális, püspök, menny, pokol, stb.), ott meg nincs "gods". Amíg pl. a Battlestar galacaticaban kurva jó volt, itt nem érzem át...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#492) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Valakinek van kedve egy kis farmhoz? Mindegy melyik act. Egyedül unalmas :O

A játék az nem játék!

(#493) radi8tor válasza Lézerparaszt (#492) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mindjárt jövök.

⭐ Stella

(#494) Kephamos válasza Gothmog (#478) üzenetére


Kephamos
addikt

A Mardukról nekem inkább az új wow kiegészítő jut az eszembe. Pandák. :DD

(#495) akela91


akela91
addikt

Weapon mester passival ha va negy daggerem és egy MACE-m akkor mind2őre megkapom bónuszt, vagy csak ami főhandben van?

[ Szerkesztve ]

(#496) Alg válasza akela91 (#495) üzenetére


Alg
veterán

csak a mainre

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#497) proci985 válasza RockHaRD (#484) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

én stonefort 1-2őt is ki szoktam pucolni, eléggé lineáris, szóval amíg az ember nem hal addig elég gyors.

Muton: "Nephalem, your existens is creations greatest sin" mondja azmodan, lord of sin. majd közli hogy pusztulnia kell. mert bűn (a feje mondja, közvetlenül Cydea vagy Azmodan előtt, vagy Siegebreaker után mielőtt az ember leér a kráterbe). na szerintem ez a játék legnagyobb WTF momentuma.

Gothmog: sokra nem fogsz menni. mármint lehet, hogy igen, de nyögvenyelős és lassú lesz. nekem van három 60as karim, egy 35ös monk valahol nightmaren és egy 15ös WD. monk/WD leveling megy, de lassan, lvl60as barbárt és wizardot már nem használom. DHm nephalem12őn van, és annyira nincs sok időm játszani.

lehet menni ah nélkül, de nagyon nehéz. egyik barátom ment így a DHjával, végül egy hete cápáztam neki 160kért egy 1050dps critsocket xbowt... pedig nem volt rossz a fegyvere, amit anno talált.

A1 ok, A2 féligmeddig a nerfek óta, A3-A4et még nerfelni kell egy ideig, hogy magatalálósan, elfogadható időn belül esélyes legyen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#498) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

valaki elmagyarázná nekem pontosan a life steal működését?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#499) Dadan01


Dadan01
senior tag

Első jelentkező varázsló viheti!

(#500) Muton válasza proci985 (#497) üzenetére


Muton
addikt

Nekem az tetszik a legjobban, amikor a csórikám behív a feleségéhez a pincébe, erre meg egy csontváz ül a hintaszéken. Azt mondja a csávó, hogy kicsit gyengélkedik, a wiz meg visszaszól valami olyasmit, hogy igen, de rosszabb ül már nem lesz majd :DDD

Dadan01: az ártól függően én vinném

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.