Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Lajtorja válasza Thrawn (#249) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Jó hogy mondod, kipróbáltam és igen :D Mély, lassú, gonosz hahotázás.

--- ---

(#252) RockHaRD válasza Lajtorja (#251) üzenetére


RockHaRD
addikt

egy 3-400 órás hc karakternél lehet, hogy a monitor, és az összes többi periféria bánná, hogyha még ki is röhögne a gép ;]

(#253) Sirandrish válasza Lajtorja (#247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kölcsönadod? had nézzem már meg azt a kacajt :DD

Amúgy akkor rakd be vagy 80-120M BID-re aztán ha sokkal többet ér akkor felkúszik :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#254) Agro válasza Cyberbeni (#250) üzenetére


Agro
senior tag

Sajnos én max 1-2 néha 3 órát játszok egy nap azt se mindig mostanában. Majd kipróbálom, hogy csak a sárga itemeket szedem össze és úgy mennyi jön össze. Jelenleg 180 körüli GF-em és 130 körüli MF-em van 5-ös valorral

(#255) Cyberbeni válasza Agro (#254) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem most 200+ mf-em van 5-ös valorral, és így is ritkán jönnek a legendaryk (átöltözős módszer nem jó, mert fehér mobból is eshet)
de hogy ne gondolja senki azt, hogy csak kitalálom, hogy ez jó módszer:
[link], ma még csak 7 legendary-t talált a csávó, de volt 2 nap egymás után 11 is (és ezekből legalább 1-2 értékes, ami bőven kompenzálja az össze nem gyűjtött sárgákat)

(#256) looser


looser
addikt

OFF
Helló ifjak, nem találtam megfelelő topicot, de talán itt kapok segítséget. Most vettem meg a D3-at (két napja léptem be utoljára a starterrel), s lépnék be a bnet accountomra, hogy beregisztráljam, de nem enged, mert gyanús tevékenység miatt lezárták.
Ok, adja magát a lehetőség, bedobja a password reset lehetőséget. Itt beírom az email címet, a regisztrált nevemet és a captcha-t.
Az üzenet: An error has occurred. This e-mail/name combination does not exist.
Rendben (nem, állatira nincs rendben...), akkor ticket, mivel angolul nem tudnám megbeszélni. Ok, amikor a ticket leírásába a 'locked account' vagy 'can't log in' szövegeket beírom, ajánlja, hogy ne küldjek ticketet, erre itt a megoldás, a fenti hibával természetesen.
Az account recovery opció szintén nem járható, mivel a fenti adatokat kéri, amelyek ugye a rendszer szerint nem léteznek, bár a Don't panic mosolyra fakaszt :-)
Ticket küldéséhez pedig szintén bejelentkezésre van szükség. Van ötletetek, hogyan tovább?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#257) Kicsimix válasza Lajtorja (#244) üzenetére


Kicsimix
őstag

A helyzet az ,hogy valójában ezek rakás szarok és 100m árakon nem is veszi senki...

Egy 20-30m-os rare kenterbe veri 2x. A majdnem magas dps mellet pedig csak 376-788 min-max damage van.. Van olyan 800as rare ami 400-800...

Ezért max egy 15-25m adnék ha mindenáron ez lenne a rögeszmém akkor is... Hiába a plusz socket is.
E fölött irreális áron vannak...

Ez a reality...

De biztos szép..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#258) mikromanus válasza looser (#256) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár tipp:
- ha eu-s játék, akkor az eu-s bneten lépj be!. Korábban nem volt ezzel gondom, de azóta lehet idegesek ha más régióból kúsznak be a népek
- ha bejutsz változtass jelszót! Esetleg authenticatort is beüzemelhetsz. Okostelefonokra is leszedhető a progi hozzá, de PC-re is telepíthető (bár ez nem támogatott). A különböző IP címes bejelentkezéseket nagyon gyanusnak találják, így alkalmanként genyóznak a júzerral. Ha van authenticator, akkro nincs gond.
Egyéb tipp nincs. Esetleg játékból nem lehet elérni az upgrade opciót?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#259) vendingo válasza looser (#256) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam is volt hasonló probléma, amikor másik gépről próbáltam bejelentkezni bnet-re.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#260) Alg


Alg
veterán

Hmm gázszerelőre várva act3 radiant star emerald plan az első nagyobb csoportból... :C

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#261) kovecses válasza Lajtorja (#244) üzenetére


kovecses
aktív tag

Hm, mennyiért válnál meg tőle? :)

(#262) sith7 válasza Alg (#260) üzenetére


sith7
nagyúr

grat, eladod , vagy megtartod ?

(#263) Alg válasza sith7 (#262) üzenetére


Alg
veterán

Eladom... 8,5 milláért megy most, gyártani úgysem gyártanék

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#264) sith7 válasza Alg (#263) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor nem kérlek meg , hogy csinálj egyet :N

(#265) Mr.Csizmás válasza Alg (#260) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az árából ki is tudod fizetni ;]

más

DH taktikát váltottam, minél több dex a cél, most 2333 dex + 500 körüli allres van ;] a közelembe se tudnak érni inf2-ben :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#266) Lézerparaszt válasza Mr.Csizmás (#265) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

És mennyi dps-ed van mellé?

A játék az nem játék!

(#267) Mr.Csizmás válasza Lézerparaszt (#266) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

100k fölött. most folyamatosan farigcsálom. unbuff...ööö 30k

csak kellene alá vmi fain ütő, mert ami most van, az csak középszerű.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#268) Zoona válasza Mr.Csizmás (#265) üzenetére


Zoona
aktív tag

inf act3-at próbáltad már így vele?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#269) Mr.Csizmás válasza Zoona (#268) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyelőre boldog vagyok, hogy 95%-ban úthenger vagyok 2-ben :) szólóban!

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#270) Lézerparaszt válasza Mr.Csizmás (#269) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem 250 körüli all ress van és act3-on ezzel is boldogulok bőven, mondjuk nekem kicsit több dps van.

A játék az nem játék!

(#271) Mr.Csizmás válasza Lézerparaszt (#270) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2 radiant star gem hiányzik még a pubikámról ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#272) Lézerparaszt válasza Mr.Csizmás (#271) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem csak perfect star van benne, de azért így is van 404% crit dmg-em :)

A játék az nem játék!

(#273) Mr.Csizmás válasza Lézerparaszt (#272) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

eladtam a francba a többi gemet, úgyhogy eddig a gemfejlesztés nullszaldós.

amulettben van egy lila star a hp miatt, meg buksiban piros star az xp-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#274) Lajtorja válasza Kicsimix (#257) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy a min-max/ele dmg/%dmg az összes fegyveren már bele van számolva a dps-be? :)

edit: ja és az attack speed is

[ Szerkesztve ]

--- ---

(#275) vendingo


vendingo
veterán

Mennyi lóvéból lehetne ACT 3 képessé varázsolni a WD-m, miket kéne lecserélni?
Jelenleg is megy ACT 3 csak nagyon lassan, Elitek rendszeresen szívatnak.
Max 20-25millát áldozok a dologra. Zunimassa set cuccokra gondoltam, vagy más legendarykra.
DPS-t jó lenne növelni, szerintem az a leggyengébb pontom.
Egyéb észrevétel?
Skilleket ne nézzétek, az act3 farm összeállítás.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#276) Neró


Neró
őstag

[link]

... fordítás alatt.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#277) Lajtorja válasza kovecses (#261) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Fogalmam sincs, dobj egy privátot ha nagyon érdekel :)

--- ---

(#278) Kobe


Kobe
veterán

valaki tudna valami pontos leírás hogy számolódik az MF ? van egy olyan sanda gyanúm, hogy blizzard emgent elkurelt valamit...mindenhol azt olvasom hogy 300% MF körül kb legendary eső van, nekem 173% van, havernak 300%, neki mai termés eddig 2 óra alatt 3 legendary és 1 set, nekem semmi. Értem én a random faktort, de ezt már nem magyarázzák ki azzal, akárhogy nézem....egységnyi idő alatt ha normálisan működik a rendszer, neki dob 3at, nekem minimum 1et....

(#279) emre33


emre33
addikt

Legnagyobb Potion 610, valahol ugye lehet találni, olyan árust, akinél olcsóbb.
Hol keressem?

Köszi.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#280) Mr.Csizmás válasza Kobe (#278) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

új sessiont nyitva is ugyanúgy? van egy olyan gyanúm, hogy partinként változó a drop%, lásd a múltkorimat, belépés után 5 perccel szutyok legend a második tömegbalhéból.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#281) danilla


danilla
őstag

Most érzem igazán, hogy mennyire le lett könnyítve a játék az 1.0.4-es patchel.
Az patch előtt a WDmel egyszerűen nem tudotam sehogyse túljutni a a tower of damned leveleken (ghom is csak segítséggel lett meg), most meg könnyedén végigmentem egyedül ghom-tól (most egyedül is lement), és elsőre megvolt azmodan is, vele

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#282) F-ECT$ válasza Lajtorja (#274) üzenetére


F-ECT$
titán

Tudja, de egy csomó skill dmg-je a fegyver dmg-ből számolódik, így jobb lehet egy ugyanolyan dpsű, de nagyobb dmg-jű fegyver.

Dive ever, work never.

(#283) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#280) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Képzeld én is beléptem egy haverhoz és a negyedik fehér mob adott legendary-t. :C
Más kérdés, hogy használhatatlan. :B

⭐ Stella

(#284) SLYM válasza danilla (#281) üzenetére


SLYM
veterán

hát resist nélkül most se tudom, hogy sikerült :D

[ Szerkesztve ]

(#285) danilla válasza SLYM (#284) üzenetére


danilla
őstag

Pedig tök egyszerű volt, egyedül a teleportálos négy pengekezű izék tudtak nagyon megszivatni (de ők nagyon :U ) Egyébként resist nélkül, úgy, hogy nem értek el ;]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#286) Cyberbeni válasza Neró (#276) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hmmm...
csak 39,3%-al fogok többet sebződni shadow power - gloom alatt, mint most, de legalább akkor is hatni fog, amikor már meghaltam.

(#287) Kobe válasza Mr.Csizmás (#280) üzenetére


Kobe
veterán

ő szerzett be MF cuccokat, így 27es paragonnal valorral és cuccokkal olyan 300 körül van neki. Amióta ezt megejtette, 2-3 napja, azóta kb összeszedett 60 milkát legendarykből, mert olyanok esnek neki hogy ihaj, tegnap egy immortal fejes, ma egy blackthorne amu, 2 db windforce, stb. darabonként 13-15M ért mennek el.

Értem én hogy van különbözőség, de egy legendary drop esélye asszem 0,3%, akkor neki kb 0,8-0,9%, nekem 0,5% körül. Erre neki 2 nap alatt 6-7 db, nekem szószerint lófax se esik, és csak mérgemben szeretnék valami magyarázatot találni erre, mert ez kb olyan mint a kalsszikus statisztikus vicc - 2 en ülünk az asztalnál, van 4 szelet rántott húst, te megetted az összeset, átlagosan ettünk 2 szeletet, ergo statisztikailag mindenki jóllakott.

(#288) Mr.Csizmás válasza Kobe (#287) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

öhm, na ez az.

és MF cuccban hogy tud haladni? kérdés, hogy a lassú MF, vagy inkább a gőzhenger módjára zúzás kifizetődőbb:

- 1n egység idő alatt MF-el X pálya, 1c bevétel a lootból összesítve
- 0,6-0,8n idő, gőzhenger, és 0,8-1,1c saccolva.

a fenti egy korábbi hell+nm méréssorozatom DH-val, a paccsverziót nem tudom sajna

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#289) Kicsimix válasza Lajtorja (#274) üzenetére


Kicsimix
őstag

Nem egészen... De ha egyszer lesz a kezedben mondjuk egy 850-es rare ami 470-től 960 ig sebez, akkor tapasztalhatod a saját szemeddel is összehasonlításnál... (ha esetleg addig nem válsz meg tőle mert nem viszik 100m felett)

Tehát egy 800 fegyver képes lenyomni egy 900ast is akár.

A blizz írta ,hogy úgy számolódik az érték hogy minimum damage + maximum damage / 2

Egyébként az hogy bele van számolva az as csak rosszabbít a helyzeten a részedről..: )

Hidd el így van.. 600 órám van wiz-be. (egyébként volt nálam ilyen staff is)

Ha van kedved megmutatom a saját fegyveremen is...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#290) DjDanee87 válasza Neró (#276) üzenetére


DjDanee87
addikt

Érdekes változások.

Nincs túl über cuccom, de kíváncsi vagyok hogy lesz megoldva ez a Monster Power rendszer.

(#291) Lajtorja válasza F-ECT$ (#282) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ha ez így lenne, akkor ugyanazon dpsű fegyverek közül az alacsonyabb +eledmg/%dmg/+attack speed%/stb-vel rendelkező lenne jobb a "csomó" skill miatt. De nincs így. Még egyszer: a fent említett módosítok bele vannak MÁR számolva a dps-be és a tól-ig (base) damage-be is. Aki nem hiszi járjon utána.

"ugyanolyan dpsű, de nagyobb dmg-jű fegyver" amire gondolsz az csak a speed vonzata.

Ne ugassatok le úgy kérlek, hogy fogalmatok sincs róla :(

--- ---

(#292) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

deszeretem ezt a játékot :W

inf2 farm, végre megvan a buildem nagyrésze, black canyon mines wp

4 (!!! négy igen) elitpack lőtávolságban a teleportkorongtól, persze a segédmunkás rögtön megtalálja az egyiket, majd egy eltévedt lövéstől odajön mégegy, kalap-kabát hullaszállító, respawn, persze a segédmunkás odahúzta addigra sikeresen a 3. packot is :W

menekülni meg persze csak a 4. irányába lehet. ultimate kickban happens

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#293) Rayner válasza Kobe (#287) üzenetére


Rayner
őstag

Ez érdekes nálam fordítva működik, amíg 350MF volt addig egyetlen egy darab set/legenadry nem esett 200+ óra alatt.
Levettem 160-ra+NV+20as, max volt talán 240MF akkor esett 3db legendary 2 nap alatt (1 ment el eddig 1M-ért, DE ESETT)
Próbaképpen visszapakoltam 1 hete 320-ra és azóta semmi.
(azt hozzá kell tenni, hogy betegszabi volt és a napi 12 óra megvolt)

(#294) Lézerparaszt válasza Mr.Csizmás (#292) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szóltál volna, kitakarítottuk volna mint borjú az új kapura :P

A játék az nem játék!

(#295) Cyberbeni válasza Mr.Csizmás (#292) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act2 a legrosszabb hely, amit választhatsz farmra DH-val: órákig ugrik/láthatatlan az ellenfelek fele (persze közben sebezhetetlenek is), ami miatt kb annyi idő megölni egyedül egy pakkot, mint act3-ban.

@Rayner: pont ezért hívják randomnak.

[ Szerkesztve ]

(#296) Rayner válasza Cyberbeni (#295) üzenetére


Rayner
őstag

értem én, hogy random... akkor a monkom sajna ilyen...rossz lapot húzott :)

(#297) Gyuri27 válasza vendingo (#275) üzenetére


Gyuri27
félisten

A gyenge pontod az int hiánya. Szvsz 2000 körül kellene lennie. Az kellemesen növeli a sebzést és a resistet is. 20-25 milla 1 über vagy max 2 jó legendaryra vagy setre elég csak.
Act3-t és 4-t meg lehet farmolni azoknélkül is.
[link] én ezt használom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#298) F-ECT$ válasza Lajtorja (#291) üzenetére


F-ECT$
titán

Te se :(

Dive ever, work never.

(#299) Mr.Csizmás válasza Cyberbeni (#295) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondom skippeljük a témát, át az oázisba, ott is egymás s*ggében 2 wall+reflect+mortar+vámpír

ja és az előző is ilyen kedves volt. úgylátszik a szerver péntek esténként durva sessiont tol.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#300) mikromanus


mikromanus
veterán

Sirandrish: lehet esett a gyűjteményedbe való legendary? Majd adom egyszer ömlesztve :D

Megyek megnézem youtubeon azt a jó kis effektet rajta. :DD

edit: nagyon pöpec. Vajon mennyit sebezhet? Nehogy kiadjam a mancsomból a legtömeggyilkosabb effektet! :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.