Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) MCGaiwer válasza mikromanus (#1847) üzenetére


MCGaiwer
addikt

aki ügyes, tud úgy is elég pénzt összeszedni mind rmahn, mind golban számolva, amiből már tud öltözni. nekem második accomon most ennyi van , meg úgy 25milla golban, pedig act3at még nem is látta a karim. pusztán kereskedéssel szedtem össze ezt, pedig még nem is csinálom igazán jól / nagyban, meg azért volt pár baklövésem is ahol buktam nem is keveset...

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1852) RockHaRD válasza MCGaiwer (#1851) üzenetére


RockHaRD
addikt

én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy én az utóbbi pár hónapban csak a játék miatt játszom a játékot, és sztem ezzel sokan vannak így... nem élvezem az ah bújást, csak akkor nézem meg, hogyha van vmi ami nekem kifejezetten kell, vagy találok eladható cuccot, de hogy ah-ba megvenni, majd drágábban eladni, és ezért órákig bújni az ah-t... ez nekem nem fexik, és valszeg nem vagyok egyedül ezzel...

(#1853) mikromanus válasza MCGaiwer (#1851) üzenetére


mikromanus
veterán

Battle net balance-omon én csak annyit tartok amennyi kb egy blizes játék. Egy Starcraft 2 Hots-ra bebiztosítom magamat. (picit több mint 60 euro van a bnetesen). Paypalon meg kis netes költőpénz figyel. Ha töltögetni akarok (vagy költögetni), akkor ebből megy első körben le a suska. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1854) maross válasza mikromanus (#1853) üzenetére


maross
veterán

balance-t is lehet nullazni 1 euroert (alap paypal kiutalashoz kepest), szinte mindegy hogy hol tartod a penzt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1855) MCGaiwer válasza RockHaRD (#1852) üzenetére


MCGaiwer
addikt

órákig az túlzás. az elején kell sok időt beletenni, amikor a piacod keresed. amikor megtaláltad a piacot, onnan már csak használni kell. én kb napi 3x 15 percet töltök ahban, hogy frissítsem az eladandó itemeket, vagy keressek valami jó üzletett a már bejáratott piacokra... így már nem sok idő ez.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1856) priti válasza mikromanus (#1847) üzenetére


priti
addikt

Á szóval a gold árát a piac határozza meg és semmi köze hozzá a Blizznek mi? :DDD Mondd ki vásárolna goldot, ha eleget lehetne pár óra na jó legyen pár nap, azaz belátható időn belül farmolni? Ja hogy vége lenne a játéknak idővel? Miért nem az a lényege egy videojátéknak, hogy x idő alatt vége legyen? Mi ez a törjünk ládzsát valami végtelenített szarpaszírozás mellett és magyarázzuk a közgáz alapokon a semmit? Nagyon tré. :)

Hardverlesen

(#1857) MCGaiwer válasza priti (#1856) üzenetére


MCGaiwer
addikt

írd már le tömören és egyértelműen, mi frusztrál, mert így ebből nem tudom kideríteni...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1858) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Kaptam egy Manticore-t tegnap chance to slow-val és egyet se találtam ah-n amin ilyen volna. (persze lehet akkor épp nem volt)
DH-knak ér ez valamit?
dps-re nem nagy szám, 964 asszem.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1859) Helmoras válasza Tibro5 (#1841) üzenetére


Helmoras
őstag

atya uristen ez csiliárdokat ér :D

(#1860) radi8tor válasza Helmoras (#1859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak tudnám miért. :U
Wizzardnak nem kell armor.

⭐ Stella

(#1861) Mr.Csizmás válasza Hun'reeth (#1858) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

150k-ért vettem chance to root-osat, 947dps, meg mittomén extrákkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1862) Hun'reeth válasza radi8tor (#1860) üzenetére


Hun'reeth
őstag

int+vita -val? nem is értem ;]

(#1861): ahham és gondolom az jobb mint a lassítós
köszi :R akkor sokat ez se ér, gondoltam hátha kuriózum

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1863) radi8tor válasza Hun'reeth (#1862) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit ér armorral ha lehetne crithit dmg és crithit chance is? (bár az lehet nincs shoulders-en).
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy azért egy wizardnak nem lesz jobb a cucc attól mert van rajta 600 armor. :U

⭐ Stella

(#1864) userxy


userxy
őstag

Arról már derült ki vmi hogy kövi patchbe monster plvl magasabb szinteken milyen über itemek fognak esni ?
Mert gondolom csak nőnek mondjuk a fegyók dmge vagy vmi a milliós hpk-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#1865) ProEvoFan válasza Tibro5 (#1841) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Keményen árazd be, mert ez egy brutál cucc.Majdnem max int/all res van rajta és sok vit.Grat!

(#1866) Agro válasza radi8tor (#1863) üzenetére


Agro
senior tag

Shouldersen pedig csak main stat, vit, allres és armor számit más extrát nem nagyon tudsz rá találni. Esetleg még life regen, life % vagy MF ami jó ha van rajta

(#1867) RockHaRD válasza userxy (#1864) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem tartom kizártnak, h egy full új lvl64-es item pakk megjelenik :U

azért act3-at lvl10-en a mostani maxos gearekbe sem lehet farmolni, szal vhogy erősíteni kell még a karaktereken... az a 300 main stat, amit a paragon level ad, az kb a nullával egyenlő

(#1868) Dadan01 válasza szallasi007 (#1837) üzenetére


Dadan01
senior tag

Két rendes egykezessel ha 50k dps fölé mész, már jó, mert az elitek is olyan gyorsan halnak, hogy nemigen fognak sebezni, csak a molten/desecrator/extrahp/fast képességek kellemetlen kombinációja okozhat forró pillanatokat. A mystic ally, wotf kidobandó, a standard monk build nagyon jó jelenleg, azzal kellene próbálkozni, s a mantra helyett is jobb akár az evasion/hard target, akár a conviciton/overawe

(#1869) priti válasza MCGaiwer (#1857) üzenetére


priti
addikt

pl. max 5 milla lehet az invertory-ban, nem lehet nálad több, 5 milla után nem tudod felvenni a földről ergó nem lehet magasabb árat kérni AH-ban, mert technikailag kizárt hogy lesz vevő. Ezt az összeget a jelenlegi felállásban annyi idő alatt össze lehet farmolni szar drop mellett is, hogy azt mondjam, hogy ez még videojáték maradt. Így el lehet választani a gold AH-t az RMAH-tól. Tömören az bacca a csőröm, hogy nincs ilyen irányú törekvés. A nyugati keresetek mellett is undorító valakit a köjkén keresztül lehúzni. Nem elég drága ez a szar videojáték? Nem adtak belőle el eleget?

Hardverlesen

(#1870) Mr.Csizmás válasza ProEvoFan (#1865) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

még keményebben, tegnap este ilyet (egész pontosan 250/250 statos) láttam AH-ban last minute bidwaron elmenni 289 (kettő-nyolc-kilenc) millióért.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1871) MCGaiwer válasza Hun'reeth (#1862) üzenetére


MCGaiwer
addikt

egyik ilyen extra lassítás/rootolás sem ér semmit, ne az alapján keressetek AH-n

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#1872) DjDanee87 válasza priti (#1856) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mi azzal a baj, ha én szeretem a játékot játszani? Mivel lenne jobb ha egy COD féle single playert kapnál amit 4 óra alatt kijátszanál majd menne a DVD a kukába?

(#1835) ProEvoFan: Szerinted ha van a játéknak 100k aktív felhasználója és ebből mondjuk 10k használ XFiret. Akkor szép lassan lecsökken a 10k aktív XFire játékos száma mondjuk a felére az nem mondd semmit ? Szerintem van akkora játékosbázis xfire felhasználó, hogy lehessen értékelni a statisztikai adatait az összes játékosra vetítve.

(#1873) RockHaRD válasza priti (#1869) üzenetére


RockHaRD
addikt

nálad nagyon durván elszakadt az ékszíj...

egyre durvább dolgokat találsz ki a diablo megmentéséhez....

a probléma csak ott van, hogyha ezekből bármelyik is megtörténne, a játékosok 95%-a letenné a játékot...

(#1874) persil válasza radi8tor (#1863) üzenetére


persil
nagyúr

Vállason csak main stat és allres van, ami számít, ezen felül esetleg ami értelmes az pont a life regen(és az említett cuccon van is). Az armorja kurva sok(mindenkinek kell, hülyeség, hogy nem) az int, vit és allres pedig majdnem max. Arról nem beszélve, hogy a vállasok valamiért mindig is aranyáron voltak.

Szóval ez biza - attól még, hogy te nem ismerted fel rajta az értéket - ahogy mások is írták: csilliárdokat ér.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#1875) DjDanee87 válasza priti (#1856) üzenetére


DjDanee87
addikt

1.0.5ről: Remélem nem hoznak be új/nagyobb dpsű fegyvereket. Nemrég költöttem el a goldom nagy részét egyre ami most nagy DPSűnek számít. Rossz lenne a kukába dobni a fegyvert.

szerkesztés helyett dupla, jól nyomom.

[ Szerkesztve ]

(#1876) radi8tor válasza persil (#1874) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy legyen! :)
300 milla akkor is sok érte. Ennyiért egy komplett geart lehet kapni.

⭐ Stella

(#1877) Helmoras válasza radi8tor (#1876) üzenetére


Helmoras
őstag

ne magadbol indulj ki vagy belőlem :D én se adnék érte annyit, a streamerek vagy az őrül fanok simán megveszik az ilyet több száz misiért.

[ Szerkesztve ]

(#1878) Gorneck válasza radi8tor (#1876) üzenetére


Gorneck
titán

3at...amivel OP leszel... :D

Gorneck#1239

(#1879) userxy válasza DjDanee87 (#1875) üzenetére


userxy
őstag

ha nem hoznának be akkor kb party4be diablo legnehezebb szinten ölhetetlen lenne.
Vagyis nem ölhetelen de legalább 1 órás fight lenne.

(#1880) Hun'reeth válasza radi8tor (#1863) üzenetére


Hun'reeth
őstag

ahogy már többen megválaszolták Shoulderben ennél jobb nem nagyon akad. Csak allrest, main statot kapsz a vállastól.
Az armor ez esetben csak extra. Ezért ér rengeteget.

(#1871) MCGaiwer: tudom, nem is ez alapján keresek, csak DH-t nem ismerem hátha ettől értékesebbé lesz, de ez alapján akkor nem :( így jártam

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#1881) ProEvoFan válasza radi8tor (#1876) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az lehet, de ennyiért el fogják vinni...vagy 250 euróért.AHban vagy RMAHban nincs ilyen vállas, de még közli sem!!!

(#1882) szallasi007 válasza Dadan01 (#1868) üzenetére


szallasi007
őstag

ertem, wotf es az ally helyett mit javasolsz? mantran mar en is filoztam, de este beteszem akkor az evasion/hard targetet (nem tudom ez eddig mert nem tunt fel, az a 20% armor pont jol jon)

ja es koszi >)

[ Szerkesztve ]

(#1883) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#1835) üzenetére


F-ECT$
titán

Hivatalos infó tudtommal nincs, így csak az XFire-ből következtetek. Persze, nagyon kevesen használják, de ez a kevés is több ezer embert jelent. Nem reprezentatív, tehát csak fenntartásokkal kezelhető az általa nyújtott adat (4-es voltam kvantitatív módszerekből :D ), de az irány látszik. A hétközbeni és a hétvégi játékosszám is mindig kisebb, mint az előző heti.

Dive ever, work never.

(#1884) F-ECT$ válasza MCGaiwer (#1849) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem csak a vit magas rajta, hanem az int is, mivel az lehetne "csak" 170 is (vagy még kevesebb, de akkor egy másik main stat lenne rajta több).

Szóval max közeli int, van rajta vit, ami szintén nem kevés, és a többi értéke se rossz (pl a 300 feletti regen se a legalja), szóval ez biztosan azonnal elmenne pár 10m-ért. Hogy pár 100m-ért is elmegy-e, azt nem tudom, de ennél jobb vállas nem sok lehet forgalomban wiz/wd-nek...

Dive ever, work never.

(#1885) Agro válasza priti (#1869) üzenetére


Agro
senior tag

No offense..., de ez iszonyat nagy baromság.

Láttam már más MMO-ba, hogy mit eredményezett az ilyen irányú kontroll... Tömeges lelépések. A Diablo 3 ugyan annyiba kerül mint más játék újonnan. A különbség az, hogy ezzel 15k hufért nem 10-20 óra játékot kapsz, hanem 200+. Akkor melyik éri meg jobban? Az RMAH opcionális nem kötelező használni. "Lenyulni" csak azokat tudják akiknek amúgy is van pénzük. RMAH-ban csak akkor tud a gyereked vásárolni, ha van bankkártyája, szerinted nyugaton olyan hülyék, hogy bankkártyát adnak egy 12-16 éves gyereknek? Nem tudják lenyulni, ha a szüleinek egy ici pici esze is van. Aki meg dolgozik és van saját keresete szerintem el tudja dönteni, hogy mire költi a pénzét. Van aki elissza, el lottózza, el bulizza. De minden embernek megvan a maga igénye a kikapcsolódásra és a havi kerete, hogy szórakozásra mennyit költ el. Ha valaki ezt a diablóba öli az neked miért fáj? Szerintem rossz helyen tüntetsz. vannak más vállalatok akik sokkal nagyobb lehúzásokat csinálnak és ezek a cégek olyan cikkeket árulnak amik létszükséget képeznek nem pedig élvezeti cikk. PL.: olaj vállalatok, gyógyszer gyárak.

Az más kérdés, hogy neked van egy személyes véleményed arról, hogy egy virtuális tárgynak nincs értéke, mert nem tudod megfogni.

(#1886) Dadan01 válasza szallasi007 (#1882) üzenetére


Dadan01
senior tag

Monk

Én ezzel a builddel megyek mióta átálltam a crites cuccokra, szóval az 50k dpst nem hasból írtam. A thunderclap nagy előnye, hogy nem tud megszökni a goblin :) Viccet félretéve, szokni kell eleinte, de utána már nagyon kézre esik.

(#1887) radi8tor válasza Tibro5 (#1841) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miből esett ki? Csak kíváncsi vagyok.
Mondd, hogy nem egy kupac csontból hullott ki. :Y :C

⭐ Stella

(#1888) mikromanus válasza priti (#1856) üzenetére


mikromanus
veterán

HA ez lenne, akkor el lenne bökve a játék. Az elején ilyen is volt. Rászabadult párezer gold farmos bot a rendszerre és ontották naponta a milliárdokat, csak mert Act 1 vázatörögetéssel is össze lehetett dobni óránként egymillát. Ilyen baromságot azóta nem engednek a játékban. Valahogy nem is hiányzik. Ha a "váza-láda nerf" után újraindították volna a játékot (mindenki nulláról), akkor nem lenne ilyen vészes a helyzet, de idővel akkor is feltellne golddal az egész. Meg nem is engedheti a Blizard az ilyen nullázásos dolgokat, mert egyrészt presztisveszteség lenne (Nem tudta másként megoldani?), másrészt meglincselnék a kevésbé toleráns játékosok, porig égetnék és sóval hintenék be a cég székházának helyét. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1889) mikromanus válasza priti (#1869) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát... örömkönnyeket törlök ki a szemem sarkából. Téged olvasni gyönyörűség. Humorlapokon se találni ilyen durva vicceket mint amit írsz.
- ha 5 milla a max stash méret, akkor hogy adnál el bármit is az AH-ban? Ha véletlen 1 millát kérsz mert van 4 millád, de közben felszedsz ezer goldot, akkor nem is adhatod el? Vagy fel se veheted?
- a ritka tárgyakat hogy adnád el? Van egy tökéletes itemed amire lenne 1 millió jelentkező. Ha 5 millió a határ akkor ki kapja meg? Aki gyorsabban klikkel? (Éljenek az AH botok!)
- ha 5 milla lenne a max stash, akkor minden gold bevételt visszavennének, mert így van értelme. Adhatná el 5-10 goldért a gosu itemeidet vendornak, a fehérek meg mennének ingyen. Másképp 1 hét alatt feltellik a stash onnan meg semmit se tudsz csinálni. Eladni semmit se tudnál, venni sem, mert mindenki max közeli vagy maxos goldon lenne. Jöhetne az eBay, d2jsp és egyéb alternatív forrás, vagy a RMAH. AZ AH úgy ahogy van értelmét veszetné. Totál zagyva ötlet.

Te gondolkodsz is néha, vagy reflexek és ösztönök vezérlik a kezedet??? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1890) Agro válasza mikromanus (#1889) üzenetére


Agro
senior tag

Csak irigy

(#1891) szallasi007 válasza Dadan01 (#1886) üzenetére


szallasi007
őstag

na ha dio kozelben leszek megsasolom, bar megszokni kicsit erdekes lesz >D
az a baj hogy a ket egykezesre gyujtenem kell mert ezek baromi dragak lesznek ha jol sejtem, de sebaj megvan az ujabb cel

(#1892) warcat


warcat
veterán

Ez a korábban linkelt vállas elképesztően brutális,remélem nem szórtad el fillérekért...
250-60int, 60-70 vitalityst adtam el egy hete 148 euróért.
Nem csak a kiegészítő statok miatt ér ennyit ,tudtommal rare cuccokon a strength kivételével csak 200 main stat lehet maximum.Mivel nincs konkurenciád hasonló cuccal,ezért elviszik 250 euróért még a leértékelődött arany korában is,goldahban meg...sokszázmillió 2-30 biztosan.

A patch óta,mióta berakták ezt a legendaryt,lehet e fölé (200dex/200int)menni,persze,hogy nagyon értékesek!Minden karakternek upgrade.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1893) vhunor


vhunor
őstag

Hoppjuliska.

Mr.Csizmás: tegnap este egy ugyanilyenre bideltem 12 misit, akkor nem volt még rajta licit. Ma reggel járt le, melóba indulás előtt ránéztem, 40 millión állt. Remélem, ez is elmegy 30 felett.

[ Szerkesztve ]

(#1894) Mr.Csizmás válasza vhunor (#1893) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

merem remélni, hogy ezt én hirdettem ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1895) Tibro5 válasza radi8tor (#1887) üzenetére


Tibro5
senior tag

inferno act 3, the breached keep questen esett ki egy trashmobból.
én is meglepődtem

(#1896) kornel76 válasza mikromanus (#1889) üzenetére


kornel76
aktív tag

Jah 5 millió max gold... akkor a hétvégén amit összeszedtem goldot mehetne a lecsóba, hát köszönöm szépen, nagy nehezen összeszedek 1x millát aztán jön vki ilyen eszement ötletekkel csak azért mert irigy :W . Teszem hozzá h kb 8 milláról tornáztam fel 12-re a gold tartalékot , úgy hogy végre elment egy vállas meg egy fegyver 1,5-1,8 milláért ah-ban.Rmah-ban goldot és cuccot még nem vetem s szerintem nem is fogok, ott az eladásra számítok, eddig nem sok sikerrel :((( .

Aki meg nem tud haladni, az menjen vissza 1 ACT-ot és azt farmolja, ahogy én is tettem. ACT 1-et farmoltam majd 3 hétig goldért és itemért. Aztán jött a nerf (akkor amikor már simán ment volna saját erőböl is ACT II), de olyan nerf amivel már single-ben végigmentem Diablóig. Most megint jön a nerf és megint olyan szinten ami nem kicsit leegyszerűsiti a játékot.Nekem spec ebből kezd elegem lenni, szerencsére a monster power állításával lehet rajta majd olyan erősséget találni amivel megmarad a kihívás.

Az álírásomat meg szerintem ki kell egészítenem tőle, vmi aranyköpéssel, csak nem tudom melyiket válasszam :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#1897) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#1894) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt én is csak remélni tudom. :C

⭐ Stella

(#1898) mikromanus


mikromanus
veterán

Valaki hallott már a loot server exploitról? Állítólag van pár server amin jobban potyognak a legendary és ilvl 63 itemek. Elég városi legenda szaga van, de tesztelhetnétek, mert
- én lusta vagyok hozzá
és mert
- napközben dolgozok, de azért kiváncsi vagyok

:DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1899) Sirandrish válasza priti (#1869) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi lenne ha fognád a hihetetlen jó és praktikus elméleteidet..és elvinnéd innen JÓÓÓÓÓÓÓÓ messze?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1900) drk88 válasza mikromanus (#1898) üzenetére


drk88
senior tag

én probáltam párszor semmi különbség

@priti: nem kötelező ezzel a játékkal játszani, ha a feltételek nem felelnek meg..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.