Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) DjDanee87 válasza Muton (#693) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lényegtelen hogy ki viszi be az utolsó ütést (coop-ban sem számít). A followernek a MF és GFjének az ötödét kapod meg. Tehát ha veszel neki egy 40% magic findos nyakláncot akkor az azt jelenti hogy lesz 8% extra magic findod.
Ahogy nézem a profil oldalon alul már a valós ötödölt értéket írja (enchantressemnél pl)

Lvl50 legendary-t ne akarj! Én a múltkori 57-es sisakot 9000 goldért adtam el :P

[ Szerkesztve ]

(#702) hackeeeee válasza kopaszqtya (#700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azt, hogyhogy? :Y

Véleményem szubjektív...

(#703) morvaigaben válasza hackeeeee (#702) üzenetére


morvaigaben
tag

Elvileg ha lemezről telepíted, akkor is kell egy kis ideig a net neki.

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#704) hackeeeee válasza morvaigaben (#703) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, értem. De most gondolom, hogy ha már login-olni szeretett volna, akkor nete van.

Véleményem szubjektív...

(#705) mikromanus válasza Muton (#693) üzenetére


mikromanus
veterán

Offhand source-ot már találtam. Szép kék és ad +8% damot a mostani felálláshoz képest. Csak úgy mondom. Chc nélkül lehet van jobb intes is. Kicsiben az is jó. Vagy ez valami mf kari kamikaze jellemmel?

Edit: sima intes kék +3000 DPS-sel is van 100k árban

Editedit: a jelenlegi győztes 15k árban +3500 DPS-t adva egy kék intes gagyi. :)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#706) kopaszqtya válasza morvaigaben (#703) üzenetére


kopaszqtya
tag

Digitálisom van, de sikerült megoldani, törölnöm kellett az internet explorerben a kapcsolatot.... ekkora faszságot :D

(#707) F-ECT$ válasza Edge (#690) üzenetére


F-ECT$
titán

A tuti a socketes Andy lenne, de az meg 18m. Nekem egyébként 6-7k-t hozna a 150 int, 4.5 chc, 9 ias verzió.

Dive ever, work never.

(#708) Attix82


Attix82
őstag

.

(#709) maross válasza Attix82 (#708) üzenetére


maross
veterán

Ez volt a reklam helye?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#710) Attix82 válasza maross (#709) üzenetére


Attix82
őstag

Dehogy, csak lássam az új hozzászólásokat :)...bocis ha férre érthető volt. Mert láttam a régit bezárták, csodálkoztam is, hogy nincs új hozzászólás.

(#711) Nosferatu


Nosferatu
csendes tag

érdekel valakit az eredeti diablo 3 játékom, és egy lvl60 as varázsló karakter?

NeverToo Far

(#712) Muton válasza mikromanus (#705) üzenetére


Muton
addikt

köszi!
most jól besörözök, utána meg veszek egy kéket :DDD

mod: sőt, most izizben :K

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#713) mikromanus válasza Muton (#712) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha kell egy offhand, akkor majd írj! Lenyúltam a 15k-sat. Mer' az olyan cuki : :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#714) xavix13 válasza Attix82 (#710) üzenetére


xavix13
senior tag

Csak hogy van ilyen funkció is: ;)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#715) KonzolKartel

Az elmúlt 7-8 nap legendary termése. Csak A3-at farmolom. Remek, nem?:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#716) Sirandrish válasza KonzolKartel (#715) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont a gyűjteményembe valók ahogy látom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#717) KonzolKartel válasza Sirandrish (#716) üzenetére

Írtam egy PÜ-t.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#718) KonzolKartel

Valaki régebben írta, hogy linkeljem be a karakterlapom. Eltartott egy darabig, de itt van
[link]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#719) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ezzel már nekiállhatok az ACT2-nek, vagy gyúrjak még egy kicsit a lifera?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#720) vendingo válasza Sárpac (#719) üzenetére


vendingo
veterán

Kéne még min 20K life, és simán mehet A2.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#721) Sárpac válasza vendingo (#720) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tetszenek ezek a critical 220-230K-s sebzések! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#722) vendingo válasza Sárpac (#721) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem is tetszenek, csak van hozzá 40K lifeom :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#723) mpierre válasza Sárpac (#719) üzenetére


mpierre
veterán

Ahogy elnézem még a rezisztjeidre is gyurmázni kellene... (allresi) Act 2-ben sűrűbben fogsz henyélni ennyi resivel.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#724) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Most esett, ajánlatok jöhetnek pm-ben, addig pörög eurosba.

[ Szerkesztve ]

(#725) SLYM válasza Sárpac (#719) üzenetére


SLYM
veterán

eljutottál infernó második aktig 0 resistel bakker? wow :)

kopaszqtya kár, hogy nem ad valami pontot, akkor tényleg jó pénzt érne, így én szerintem olyan nagyon sokat nem ér, bár most nézem AH-t és ott jó pénzért mennek ezek. pedig elég gyenge ahoz az árához képest

[ Szerkesztve ]

(#726) kopaszqtya válasza SLYM (#725) üzenetére


kopaszqtya
tag

elég ha csak a chc-t rakod be a keresőbe ennél a legendaryknál, 50mnél kezdődnek és azokban sincs main stat.

(#727) xavix13


xavix13
senior tag

Istenem most vettem észre hogy eladtam a vendornak a jó kis kesztyűmet. És persze már azóta ki is léptem. :W :(((

Gondolom nem lehet már sehogy sem visszacsinálni... :O

Ő volt az. R.I.P: :(

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#728) mpierre válasza xavix13 (#727) üzenetére


mpierre
veterán

Annak annyi. Esélytelen.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#729) KonzolKartel válasza xavix13 (#727) üzenetére

Valóban elég jó kis kesztyű volt. :(

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#730) Gyuri27 válasza xavix13 (#727) üzenetére


Gyuri27
félisten

Értem én, hogy rohanás van. Meg farmolunk ezerrel.
De ezeket a véletlen eladom a vendornak dolgokat, hogyan lehet kivitelezni?
A kesztyű tényleg korrekt volt. Vigasztaljon a tudat, hogy nem volt rajta all res és/vagy chd is :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#731) radi8tor válasza Gyuri27 (#730) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jobbklikk egy kesztyűn az inventory-ban, ekkor kicseréli a kezeden levővel. Utána eladod okosban.

⭐ Stella

(#732) SLYM válasza xavix13 (#727) üzenetére


SLYM
veterán

elmagyaráznátok, hogy ez hogyan lehetséges? full komolyan nem tudom eléképzelni, leveszed, aztán odaméssz és eladod vagy mi? :D ja és még észre se veszed, hát nem nézed át a cuccokat amiket találtál? :D (nem te vagy az első aki ilyet csinált, azért érdekel)

[ Szerkesztve ]

(#733) Mr.Csizmás válasza xavix13 (#727) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ Sirandrish

nemcsak az eladásnál lehet kiszórni....Andris írta a múltkor, hogy bezzeg a földön egy hétig is ottmarad ha nem lép ki az embör....

hát nem :W inf2 farmolás, első teli puttony unid sárgát leszórtam a láda mellé, hogy a run végén majd szöszölök vele, hát megspórolt nekem 5 percet a játék, mert a következő bázisnál már nem volt ott :W

rohadjmeg blizzard :W :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#734) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#733) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt meglepődve hallom. :Y

Nem lehet, hogy Scoundriel volt? Vigyázni kell ezekkel a tolvajokkal.
Más nem léphetett be a játékodba? :U

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#735) SLYM válasza Mr.Csizmás (#733) üzenetére


SLYM
veterán

hát azt a szitut megint nehezen képezem le agyban, tehát fogod magad, van nálad egy valag sárga cucc, majd mielőtt féltérképeznéd őket leszórod a földre őket egyesével, hogy... de miért is? :D

[ Szerkesztve ]

(#736) mar_tin válasza SLYM (#732) üzenetére


mar_tin
tag

Nekem is sikerült már eladnom a vendornak a saját cuccomat, de még idejében észrevettem. :)
Annyi történt, hogy egy egész inventory teli volt ugye sárga unid cuccokkal ezeket nyomkodtam jobb gombbal azonosításra, és valószínűleg valamelyiken az azonosítás után is jobb gombot nyomtam. Annyi sárga cucc között meg nehéz észrevenni, hogy éppen a sajátod is bekerült. (Főleg 3-4 óra játék után keresztbeálló szemekkel. :D)
Pedig ezt csont egyszerűen meg lehetne oldani egy inventory lock gomb bevezetésével valahova.
Mondjuk rohadtul nem értem minek bele ez az egész azonosítási procedúra, úgyis kieséskor már tudja a program, hogy mi van a cuccon. Kaphatnám készen is őket, mint a kékeket. (A másik ami idegesít, az a kavics kraftoláskori várakozási idő.)

Cucc ledobálás meg XP farmnál szoktam csinálni, amikor nem akarom, hogy az Archon lejárjon, de nekem még nem tűntek el (eddig).

[ Szerkesztve ]

(#737) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#734) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem volt senki :N hogy lett volna?

@SLYM vault of ass volt meg, utána bázis, mielőtt mentem black canyonba.

inkább vegyetek szép nagy zöld gemet tőlem :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#738) xavix13 válasza SLYM (#732) üzenetére


xavix13
senior tag

(#730) Gyuri27 & SLYM: Nekem szerintem úgy sikerült hogy amikor azonosítod a rare-eket akkor jobb gombot nyomkodod. És valószínűleg az egyik kesztyűn 2xer nyomtam így ki is cserélte szépen. Én meg ugye siettem mert elkellet mennem így eladás után rögtön kiléptem. Most mikor visszaléptem szembesültem a balfaszságommal. :W

Tanulság: Ha sietek inkább későbbre hagyom az identify-t. :(

Btw akkor is bekaphatja a Blizzard hogy egy ilyen alapdolgot mint a cuccok lockolása nem képesek belerakni. :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#739) drk88


drk88
senior tag

erre a dologra szerintem igen egyszerű a megoldás..nem agyatlan modjára kell a vendornál klikkelgetni hanem néha nézni mit adsz el :DD de ez csak egy tanács :D

(#740) Gorneck válasza Gyuri27 (#730) üzenetére


Gorneck
titán

Semmi nehézség nincs benne, én mostanában folyamat a stashbe pakolom a rajtam levő cuccokat... :D Persze előtte simán kicserélem... :D Sajna nem az első eset, szerencsére kár nélkül...ééééssss nem veszek/veszünk fel egy ideje csak 60+os cuccot...szal nagyon kapkodás sincs...és mégis előfordul...

Egy locknak én is örülnék... :)

Gorneck#1239

(#741) SLYM válasza Gorneck (#740) üzenetére


SLYM
veterán

hát azért a zunimassákat nehéz összekeverni bármivel is :)

(#742) mpierre válasza radi8tor (#734) üzenetére


mpierre
veterán

Nem. Az biza egy körön belül eltűnik. Lehet időlimites a dolog...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#743) Gorneck válasza SLYM (#741) üzenetére


Gorneck
titán

Kesztyű és vállas volt...de sztem azt is simán kipakoltam volna...nem nézem mi van rajtam...csak azt, hogy a inv üres legyen...

Gorneck#1239

(#744) Zan


Zan
aktív tag

Ehhez az agyatlan ül rohanós témához csak annyit szólnék hozzá,ami épp ma történt:
Gazcamper cimborával elég gyors tempót diktálva szoktunk Act3-at farmolni. De az mostanáig (és szerintem örökre) tisztázatlan marad(t) számomra, hogy hogy a vérbe tudtam felkapni a földről egy Andi sapit úgy, hogy azt észre sem veszem:)!? Akkor vettem észre, mikor lestem, hogy van-e még üres hely az inv-ben:):)!

Minél jobb, annál jobb!

(#745) F-ECT$ válasza kopaszqtya (#726) üzenetére


F-ECT$
titán

Main stat + chc-val meg 200m :)

Dive ever, work never.

(#746) proci985 válasza R3ĐßuŁŁ (#599) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem hiányzik a movement speed?

dead mans hogyért ment?

mammutka: smokescreen a védelem.

egyébként olyan 300, de inkább 350-400 resist, 3k def, 33k-36k life. több nagyon necces és dam rovásra megy, de ha megvan olyan 75k dps sharpshooter nélkül, akkor már a3-q4ben is elég gyors lesz.

rakanai pedig 1hitelni fogja, ez ilyen. de csak azért az egy boss miatt szvsz felesleges még lifeot ráaggatni, mert vagy nagyon megdrágítja, vagy sok damot bukik vele.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#747) flash- válasza xavix13 (#727) üzenetére


flash-
veterán

Én nekem is Dh karakterem van,és az ilyet én úgy védem ki hogy tudom fejblő hogy 151 ezres a sebzésem és eladásoknál oda szoktam pillantani egy kicsit és ha nem annyi akkor tudom hogy gáz van és még tudok időben cselekedni.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#748) Franklin


Franklin
addikt

Nem tudom volt-e már, de nagyon jó :-D

Diablo 3 inferno tactic

Kommentek külön jók, pl. "0:30 Templar" :-DDD

(#749) Kephamos válasza Franklin (#748) üzenetére


Kephamos
addikt

:D

(#750) Chiller


Chiller
őstag

Valami nem stimmel nálam, már 10 paragon level óta nem esett semmilyen legendary, pedig folyamatosan totál kimaxolt mf-el nyomom act2-3-at.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.