Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Tom5 válasza Chiller (#750) üzenetére


Tom5
addikt

Vigasztaljon a tudat, mióta van paragon level egy legendary esett (egy gyürü) és azt sem tudom eladni. Nekem nincs rá szükségem, Barbár vagyok, ez meg WD/Wizzard ring.

Jah amúgy paragon Level 13 vagyok.

(#752) Kobe


Kobe
veterán

Lehet ebben valami hogy az MF 200 körül kezd el dolgozni. Komolyan eddig semmi nem esett 1edül a natalya gyűrű meg a stormshield multkor, de kb 300Kból vettünk pár MF-es cuccot (de jó, hogy pár hete ez 1 milla volt darabonként :D ) és 200 körülivel 1 óra alatt 2 nemszar legendary esett. Összvissz 200 dexteritym bánta (nem baj, van még 2100 így is :D ) és kb 2K damagem de még így is bevállalható csapatban.

Tegnap még esett egy fincsi 31% MF es amulet, azzal akarok majd nyomni 1-2 kört :)

(#753) mammutka válasza proci985 (#746) üzenetére


mammutka
tag

Emlékeim szerint smoke screen helyett valami másik okosságot használ, a resistek vannak nála minimumon (van ami két számjegyű :) ), a többi stimmel. Ketten végigvittük már egyébként, szólóban is simán halad, eltekintve ettől az 1 hites dologtól. Mondjuk azt fel nem foghatom, hogy hogyan lehetséges egy szóló wizardnak vagy hunternek megölnie Rakanothot. Köszi a helpet.

[ Szerkesztve ]

Mammutka#2227

(#754) Muton válasza mikromanus (#713) üzenetére


Muton
addikt

vettem én is 20-ért, de sokkal nem vagyok előrébb. legalább statokat írj már a 15k-ról, hogy irigykedjek egy kicsit :))

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#755) Attix82 válasza Kobe (#752) üzenetére


Attix82
őstag

Véletlen eshettek, mert én alap 300 Mfel rohangálok, és hát ha heti 1-2 értelmes cucc esik akkor már örülök.

(#756) F-ECT$ válasza Chiller (#750) üzenetére


F-ECT$
titán

Random is random.

Dive ever, work never.

(#757) radi8tor válasza Franklin (#748) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vótmá' bizony. :K

⭐ Stella

(#758) F-ECT$ válasza Franklin (#748) üzenetére


F-ECT$
titán

Sőt van már update-elt verziója is ;)

Dive ever, work never.

(#759) mikromanus válasza Muton (#754) üzenetére


mikromanus
veterán

Gagyimagic-wizard-szósz :D
72-322 dam
100 str (haszontalan, de armort ad)
238 int (ez nem haszontalan).
EZ cseppet a tegnapi armory infók alapján megdobja a sebzésed. Pár ezer DPS-sel.
Akciós darab. Csak hogy neked mentsem lenyúltam 15k-ért. HA kell szólj :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#760) Muton válasza mikromanus (#759) üzenetére


Muton
addikt

kellene, add el kérlek lécci lécci lécci :DDD

akkor az ebédszünetben gyorsan farmolnom kell 15k-t, mert kiköltekeztem fölöslegesen és porzik az erszényem :(

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#761) Thrawn válasza xavix13 (#727) üzenetére


Thrawn
félisten

Üdv a klubban! Sajnos én is szívattam már meg magam, viszont nem eladtam, hogy legyen esélyem visszavásárolni, hanem betörtem befőttnek a kovácsnál. Pár milla gold huss! :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#762) mikromanus válasza Muton (#760) üzenetére


mikromanus
veterán

Kampósorrú virtuális bankártípus vagyok. Adjak kölcsön? Á, nem ám. Adom ingyen. Ennek többszörösét elköltöm javításra. Ilyen ez a papírsárkány build. Lát egy kis tüzet és elhamvad :DDD

Vegyél fel online bneten! Első hsz-ben van az inó rólam(battletag), vagy küldhetem Pm-ben is...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#763) Muton válasza mikromanus (#762) üzenetére


Muton
addikt

küldtem valami meghívót vagy mit.
közben eladtam egy cuccot, van 15k-m :)

mod: köszi! remélem sikerült goldot is küldeni, nem is néztem, h mi történt :B

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#764) mikromanus válasza Muton (#763) üzenetére


mikromanus
veterán

Megjött azt hiszem a píz.l Épp mellőzhető lett volna, de te erősködtél a trade ablakban. Majd jól elköltöm a következő itemre neked :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#765) Pekkk válasza mikromanus (#764) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Mikromanus neked van más geared is, vagy abban tolod ami látszik az armoryban?

(#766) mikromanus válasza Pekkk (#765) üzenetére


mikromanus
veterán

Az az armorcdentrikus tankszerkó amit nem nagyon használok. De olyan cuki :D
Egyébként van pár váltás a harci vérszomj buildemre átállásnál (egy ring, amu, bracers, gloves, sipka, és mf centrikusság esetén cipő. Ja, meg egy kard a pajzs helyére)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#767) Pekkk válasza mikromanus (#766) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Esetleg publikus az a "vérszomjas" szerkó? :)

[ Szerkesztve ]

(#768) flash-


flash-
veterán

wich doktor mért nem népszerű?
azt vettem észre csapatjátéknál hogy ha van egy tan (barbár vagy monk)akkor mellé a legjobb tank társ nem egy másik barb v. monk hanem wich doktor.spire leveleknél is osszehasonlithatatlanul jobban lehet haladni ha van wd.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#769) mikromanus válasza Pekkk (#767) üzenetére


mikromanus
veterán

Persze. Csak parasztvakító módban lépek ki. Bár most már így, hogy egy lufi és 2-3 egyéb játékos beelőzött armorban már mindegy. Azért nem rossz az 1-2 hónap értékállóság ilyen item buffoknál :D
Csak több verzió van. Egy Mf, egy DPS maximalizáló és egy köztes. A köztes-mf a leglabilisabb. Mostanában azzal nyomulok. Sajna a Lacuni bracers kissé szétzilálja a védelmemet. Csak a sebesség miatt tartom. Meg mert így van 1-2 izgalmasabb elit harc :D
Mindjárt felfrissítem DPS üzemmódos full védelmes XP hajhász szerkóra. Lassú, de ütős

edit: meg is van. Ezzel nyomulok amikor épp nem MF a cél hanem az irtás-XP. DPS-en még foghatok picit, de kényelmesebb ha van resistem. Egyébként van a resistes helyett egy pár plusz ezrest adó chc ring, a gloves helyett egy allres nélküli ami a tankon is volt és a bracers helyett egy allresist mentes lacuni kb ugyanennyi dps-sel. Csak úgy már kicsit sok a minusz a védelemben...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#770) F-ECT$ válasza flash- (#768) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert eleinte gyenge volt, főleg saoloban. Emellett az ilyen típusú játékokban főleg a korábban már több helyen is látott harcos (warrior, barbár, esetleg paladin) és varázsló (wizard, mage, sorcerer) karakterek szoktak népszerűek lenni.

Dive ever, work never.

(#771) Pekkk válasza mikromanus (#769) üzenetére


Pekkk
aktív tag

A skilleket azokat használod amik láthatóak? Elég a 3% life steal? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de most álltam át barbira, mert elegem lett a monkból és érdekelne milyen irányba menjek el. Sajnos túl lassú nekem a monk. A barbi sokkal "pörgősebb" játékélményt nyújt. :D

[ Szerkesztve ]

(#772) mikromanus válasza Pekkk (#771) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha sok a gyaloga táblán akkor a leach és a life on kill elég. HA kevés vagy boss harc vana kkro neccesebb picit, de kis helyezkedéssel belefér (24k life mellett is). Asmodean meg épp elég jetiben. Mire végigmondja a szöveget már meg is hal. Néha mikor épp véres masszává robban belecsúszva a lávába akkro mondja agonizálás közben, hogy "insignificant will". Vagy valami ilyesmit :D
Ha kevsebb resisttel megyek akkro viszont necces. Ha belemozdulok egy tűzlabdába akkor épp nem lesz elég élet a kinyírására vagy egyűtt halunk. Stratégia nem túl összetett. Odamegyek kitunkolom az arcát pár csapással, ha elég a fury akkor yeti, majd amíg bírja addig seismic, amikor meg "dark power" jön akkor rohangászok körülötte a tócsákban fórgószél-szellentéssel. Kb szinten marad az élet a halálig. Egy immo öv azért hasznos lehet később. Vagy rare öv némi life leach jellemzővel.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#773) priti


priti
addikt

:(( :(
Olvasom a topicot és olyan emberek sírnak (itt is), akik végigvitték a játékot százszor és az egyetlen ok ami miatt játszanak az a pénz, hiszen annál sokkal gyengébb cuccban is lazán végigtolják, mint ami rajtuk van, de farmolnak a pénzért (semmi másért, hisz másért nincs értelme) így lopva el mások elöl (akik még a játék miatt játszanának) a lvl63 itemeket, mivel a drop központilag van szabályozva, így ami nekik esik az másnak nem esik, különben mindenből miliószám lenne és értéktelenné válna. Ennek tetejébe még sírnak is, hogy nincs kihívás, holott senki nem állította, hogy ez nem egy videojáték, hanem munka, amiért munkabér járna ha foglalkozol vele. Csak nagyon halkan kérdezem meg, hogy szerintetek nem kéne pofát befogva elhalkulni azok után, hogy a játék árának többszörösét már régen visszakaptátok és ingyen szórakoztatok ilyen 400 órákat? Csak azok miatt kérdezem, akik fizettek azért, hogy játszhassanak, de nem tudnak, mert nem tudnak haladni miattatok, mert nekik nem esik semmi és a kis lvl60-as karijukkal szenvednek act2-ac3-ban. Nem kéne befogni és legalább csendben fosztogatni a szerencsétleneket, akik hónapokkal később kezdték? Mert nem csináltok mást, csak pénzért kínáljátok azt, ami nektek ingyen volt, őket akarjátok kifosztani, pedig semmivel sem vagytok különbek, csak előbb kezdtétek. Picit azért hányinger úgy amúgy. Persze megértem, jó buli arra hazaérni, hogy hopp nyertem 5 rongyot ami ott figyel a paypal-omon, de akkor meg mi nem tetszik? Nem elég szórakoztató zsebre tenni mások pénzét a semmire? Most akkor sajnáljak valakit aki unatkozik, mert nem látja a különbséget a 95k DPS meg a 140k DPS között? Melyik állásban kell még olyan keményen dolgozni, mint ebben? Pocsék meló. Tényleg sajnálom azt, aki kénytelen játszani a pénzért. Írok is a Blizznek, hogy mostmár legyen valami kihívás...

Hardverlesen

(#774) vhunor válasza Pekkk (#771) üzenetére


vhunor
őstag

Lifesteal 80-100k+ dps-től jó, vagy jobb, mint a life on hit. Pl. nekem 48.5% critical hit chance és 380% critical hit damage van, egy jobb érzésű seismic bőven 250k felett critel. Ez infernón 1500 hp-t tölt 3% lifesteallel. Tény, hogy nem állandó, mint a life on hit, amikor nem critelek akkor jóval kevesebbet tölt, de szerencsére elég sokat critel :).

Emellé van healthglobe, esetleg revenge, berserk módban meg úgyse él egy elit sem 10 secnél tovább szólóban.

(#775) prokxy


prokxy
veterán

Jelenleg van 36% CHC + 296 CHD-m a DH-mal, ami jelenleg most 60e damage-t jelent.
A diablohungary-n találtam egy számolósdit, hogy melyiket érdemes növelni, ha nagyobb damage-t akarunk:
A fenti esetemet figyelembe véve:
Alap: 0,36*2,96 = 1,0656
CHC + 5% [0,36+0,05)*2,96] = 1,2136
CHD + 20% = [0,36 * (2,95+0,2)] = 1,1376

Szóval arra kerestem a választ, hogy melyik jobb, melyikre érdemes költeni:
A jelenleg a fegyómban lévő 60-as zöld kavicsot lecserélem 80-asra vagy még kotorászok +5 CHC-t. Egyértelmű, hogy a +5CHC többet dob, mintha követ cserélnék.

Viszont úgy lenne a tuti, ha mindkettőt növelném: csak ez ugye Gold/EUR kérdése :D
CHC+5% + CHD+20% = [0,36+,0,05] * [2,96+0,2] = 1,2956
Az alapnak ez 21%-os növelése, ami szerintem nem kevés!

Ez a számolás nekem újdonság volt, gondoltam, h megosztom veletek.

A fikázásokat, hogy "ezt már tudtam", "ez alap", "mióta játszol így, h ezt nem tudod", stb, kérem mellőzni! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#776) McNamara válasza priti (#773) üzenetére


McNamara
Ármester

Azért aki szenved a játékban a mai napig annak csak gratulálni tudok....Lehet, hogy beültetném a macskámat a gép elé az is végig tudná vinni....

Én pl vissza kaptam a játék árát. kb 450 óránál járok. Körülöttem lévő emberkéknek kivétel nélkül esett 100-150 euros cucc. Nekem 20 euro volt a legtöbb. Kicsit had sírjak már légyszíves. Ez a játék meg már csak apénzről szól bárki bármit mondd és erről a Blizzard tehet. Vagy létezik olyan itt aki 1000. kör után élvezi még act3-at??

(#777) prokxy válasza McNamara (#776) üzenetére


prokxy
veterán

Ügyes macskád van...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#778) Mr.Csizmás válasza prokxy (#777) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#779) ooooobi


ooooobi
senior tag

Az a baj, hogy sokan egyältalän nem azért vették meg a jätékot mert szertték a diablót régen hanem, hogy most ebböl hú de jó pénzt fog keresni elgondoläsból, aztän meg ha nem estek a 250 eurós itemek megy a síräs. Ilyen ärakon mennek az uj codok meg BF-ek meg tudom is én milyen jätékok ott még esélyed sincs, pénzt keress vele, räadäsul piti 4-5 óräs single tartalom van bennük. èn nem jätszom annyit mint ti, csak 200 óra van benne kb, 1 kezemen meg tudom szämolni häny jäték kötött le ennyi ideig. :))

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#780) flash- válasza priti (#773) üzenetére


flash-
veterán

szerintem nem kell kiborulni,a játék szabályzata engedi az eladást nemde?
akkor meg ne az legyen a hibás aki a szabályzatot betartva diablózik!
Inkább azon kellene gondolkodni hogy érdemes e kiadni pénzt azért hogy jobb cuccokat vegyen az ember?száz körüli játékidővel össze lehet vásárolni,farmolni,találni olyan cuccokat amivel végig lehet vinni a diablot sóloban.Csapattal még ennyi idő sem kell!!

Akinek nem sikerül ott mással van baj pl nem alkalmas ilyen játék játszására valami egészségügyi probléma miatt...legtöbbször nem a cucc a hibás hanem a játékos->az hogy nem tud kikerülni egy tüzgolyót vagy nincs annyi esze hogy lövés után elmeneküljön,stb...

Persze megértem azt aki ezzel nem elégszik meg,én sem!De nem úgy oldom meg ezt a problémát hogy pénzért veszek cuccokat,hanem farmolok,végülis nem hátrány ha közben még a paragon szint is emelkedik..
Ezek ellenére aki mégis vesz cuccokat pénzért,az meg nem hiszem hogy sopánkodik...annak vagy van pénze vagy megszállott,esetleg valami ott nincs rendben...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#781) Gorneck válasza priti (#773) üzenetére


Gorneck
titán

Én örülnék neki, ha írnál... :K

(#768) flash-: Játszottál vele? Van ilyen karid? 103 előtt játszottál vele? Ha igen akkor nincs benne semmi meglepő, így a kérdésed kicsit felesleges. 104ben volt az első mikor blizz adott némi buffot a WDnek...de akkor is inkább az inf fokozat nerfje adott némi levegőt az egyedül közlekedő dokiknak. Pedig az egyik legváltozatossabb kaszt a játékban.
Tankként meg szinte biztos nem állnék be baba mellé...max mögé. Iszony sok LOHval...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#782) sto1911 válasza Gorneck (#781) üzenetére


sto1911
veterán

En arra lennek kivancsi mit irna. Kedves Blizzard, kerlek ne engedd az eladast, amibol te 15%-t, a paypal meg szinten 15%-ot nyer, kvazi befektetes nelkul. Sok jatekosnak ez nem jo. Nektek jo, mert omlik a penz, de azert betiltod, ugye? :D

(#783) radi8tor válasza priti (#773) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Melletted vagyunk tesó!

⭐ Stella

(#784) Gorneck válasza sto1911 (#782) üzenetére


Gorneck
titán

Én csak kihívást akarok, ha már 15k-ért megvettem a dio-t és újabb 15k-t felcöltem bele (megunva a blizzz szopatását és persze 3 gear kukázást amivel ugye golddal és idővel is megkárosított), mert 400+ óra után se tudtam pénzt kivenni... :D Persze farmolok tovább...hogy másoknak semmi se jusson... :D

Gorneck#1239

(#785) Hun'reeth válasza priti (#773) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem értek veled egyet a droppot nem befolyásolhatja néhány ember, sőt párszáz sem. Rengetegen játszanak és esik ami esik, nem ők veszik el a droppot a másiktól.

Abban ugyanakkor van valami, hogy itt sokan a már agyontápolt karijaikkal arról sírnak mennyire szétnerfelték a játékot és, hogy egy millás buildből simán végigtolnák az infernót.
Hát lássuk!
Tegyék le a szuper cuccaikat szánjanak rá 3 misit egy gearre (ah-ból öltözzenek fel belőle) és próbálják meg vele....nem fog menni akármilyen ügyesek is meg tapasztaltak is. Csak hát ugye ki akar visszafelé lépni?!

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#786) RockHaRD válasza Gorneck (#784) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezen azért nagyot néztem... poénból mi is mondogattuk haverral, hogy akkor kell játszani, amikor Andrish épp offline, hátha jut nekünk is valami, de lényegében elég valószínű, hogy az emberünknek akkor sem esne semmi, hogyha éppen ő az egyetlen online játékos... full random a drop, nincs ilyen, h egyik ember elveszi a másik elől. Én csak azt érzem, hogy az alul lévő emberke azért fakadt ki, mert nem esett neki semmi, vagy éppen neki nem működik a pénz kivétel a játékból, és még mindig nem tudta végig vinni...

én is szenvedtem patch óta a játékkal, ami valóban vicc kategória lett nehézség terén (goldskinben 100k-s dps-sel faceroll A3), és még sem esett semmi értékelhető... legendary esett egy 50k-s, setet még nem láttam egyáltalán, de azért csak csinálom, és mondogatom magamban, hogy csak ott van vmelyik szörnyben az a bizonyos "250€-s item", amit persze ha nagyon jó nem is biztos, h eladnék, és lám-lám tegnap esett egy egészen jó bracer, ami úgy néz ki, hogy ér vmi pénzt... (az egész jó alatt 100€-s nagyságrendre gondolok)

(#787) maross válasza Hun'reeth (#785) üzenetére


maross
veterán

3 misis gearbol atlagos skillel szerintem vegig lehet tolni. Barbart tuti, tobbihez nem ertek.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#788) vhunor válasza Gorneck (#781) üzenetére


vhunor
őstag

Tankról jut eszembe, tegnap este megkértek, hogy segítsek diablo killben. 3 DH mellett mentem be, nem volt vicces, dps felállásomat gyorsan lecseréltem, amikor a shadow clone mindenkit one hitelt hammer of the ancientsel. Tankban én már lazán túléltem (11k armor, 55k hp, 1100-1250 resistek, 30% block, 800 loh), DH-k viszont szinte instant haltak a klónoktól, úgyhogy az egyiknek be kellett hoznia a monkját, csak úgy tudtuk megcsinálni.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire szopás az első felállásban.

(#789) mikromanus válasza priti (#773) üzenetére


mikromanus
veterán

- senki nem lop dropot senkitől. Van valamennyi százalék esélyed Actonként, hogy essen iLvl 61, 62 és 63 item. Az, hogy neked rövid távon nem a rare lesz magas szintű, az egyrészt szerencse kérdése, másrészt az MF-től is függ. avgy csak olyan terepen játszol ahol kisebb a magas ilvl itemek aránya (Act 1 vagy 2). Attól, hogy én leölök egy nap mondjuk 100, vagy 500 elitet a te 10-20 darab elited semmivel se fog kevesebb vagy szarabb itemet dobni. NAgy átlagban kijönnek a meghirdetett/közzétett százalékok.
- kihívás az kevés van. Itt arról van szó, hogy ha igazán jó a felszerelésed, akkor sokkaltöbb bénaságot elvisel a karaktered és az ellenfelek sokkal kevésbé veszélyesek vagy sokkal kevésbé állják a strapát. Nincs olyan nehézségi szint amihez kiemelkedő képességek kellenének. Olyan nehézség nincs amit jó felszereléssel se egyszerű teljesíteni. Erről van szó többé-kevésbé. Mondjuk én jól elvagyok a szörnyek széttrancsírozásával és a sárga itemek hajhászásával bármilyen gyengusok is :D
- a talált tárgyak kereskedelméhez, vagy az AH-ban kutakodáshoz is kell erőforrás. Ez lehet idő, tapasztalat, információ. Az, hogy a megszerzett "jövedelmeddel" mit kezdesz az rajtad áll. Vagy beleölöd a karakteredbe, vagy kiveszed a játékból. Ez lehet Bnet balance, amivel gyakorlatilag ingyen szerezheted majd meg a következő játékokat, vagy paypal amit bármire felhasználhatsz. Mindkét esetben van olyan ember aki hajlandó pénzt áldozni azért, hogy könnyebben haladjon, vagy hogy ne kelljen időt rászánnia arra hogy erős karaktere legyen. Miért a "kocka user" a hibás aki kitermeli ezeket az itemeket?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#790) Hun'reeth válasza maross (#787) üzenetére


Hun'reeth
őstag

act1-et biztos meg a kettőt is, ügyesen játszva
de a act3 és 4 talán 200 halállal max vagy csak úgy ha megpróbálod elkerülni az összes elitet
(viszont a javításra valót se szeded össze így úgyhogy legatyásodsz pillanatok alatt)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#791) maross válasza Hun'reeth (#790) üzenetére


maross
veterán

Egy-ket elit pakkot kihagyva, kulonosebb szivas nelkul. Utobbi egy honapban nagyon sokat estek az arak. Haverom is most ert fel 60-ra, 7-8 millabol olyan barbart dobott ossze, hogy csak lestem, es nem ert hozza, bement ah-ba 1 alkalommal, es felvasarolt mindent.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#792) Gorneck válasza RockHaRD (#786) üzenetére


Gorneck
titán

Háááát kívánom mindenkinek azt a szipiszupi dropot ami neki van, de ha úgy gondolják sokan én szívesen átadom bárkinek a heti lootom, amivel max sírógörcsöt fog kapni aki megkapja...
Mert egyszerűen alig esik vmi...vki mázlis vki nem...semmi egyéb befolyásoló tényező sincs...max, hogy sokat tolod, de ugye kihívás nincs, így még dög unalom is az egész.

Én casual játékos vok, semmi több...mégis boldogulok, pedig nem sikerült jó kasztot indítanom és szerencsém sincs. Mégis tartok vhol...sőt...sokan sztem elfogadnák a WD gearem...

(#788) vhunor: Pedig az...ha le akarjátok őket nyomni.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#793) Hun'reeth válasza maross (#791) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Csak annyit tudok mondani, hogy fogj 3 millát csupaszítsd le a karid és próbáld abból felöltöztetni. De egy teljesen csupasz karaktert.
Garantálom, hogy nem lesz se 50k hp-d, se 30k dps-ed, se 40%chc, se 200%chd, se 500 allres. belőle és azzal ami összejön indulj el act3 elejéről.
Az első desec, arcane, extra life elite 20x fog megölni úgy hogy egyet se tudsz még közülük kinyírni.

Mint mondtam hajlamos az ember elfelejteni milyen nehéz volt korábban mikor még gyenguszabb volt a kari.
Én is most már tűrhetően bírom act3-at, gyakorlottan kerülgetem az arc.towereket meg rohangálok az alám pakolt lávatócsákból, stb. de egy gyengébb gearrel úgy hullanék el mint a falevél.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#794) quex válasza McNamara (#776) üzenetére


quex
tag

Nekem meg a macskám is 1 percen belül oldja meg a parciális differenciálegyenleteket, mégsem sértegeti azokat, akiknek nem megy.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#795) priti válasza McNamara (#776) üzenetére


priti
addikt

"Ez a játék meg már csak apénzről szól"

Nektek igen, hiszen végigvittétek. Azt felejtitek el, hogy a szoftver kereskedelmi forgalomban van és van aki most vásárolja meg ebben a pillanatban, amikor ezeket a sorokat írom. Neki meg nem a pénzről szól. Ő egy játékot vásárol, nem egy állást.
Kifogásokat persze lehet találni, de az igazság az, hogy kaptatok egy szórakoztató szoftvert a pénzetekért, majd a szórakoztatás mellett még a pénzetek is visszakaptátok. Végigvittétek, ennyi. Vége van. Kell tudni felfogni. Minden személyeskedés nélkül mondom, hogy aki több mint 400 órát görnyedt a gép előtt a megjelenés óta az khm, hát korlátozott mértékben beszéljen sportot és hasonló szörnyű dolgokat feltételező "egészségről" és hülyézzen másokat amiért nem görnyedtek a gép előtt ennyit. Sőt az lenne a legjobb, ha senki nem hülyézne senkit.

Szerintem neked is abba kellett volna már régen hagyni, mert mint látod egyelőre könnyítenek a játékon és nincs új szint ami nehezítené, ami értelmet adna a jelenlétednek a serveren. Felteszem azért, mert feltételezik, hogy aki ennyit görnyedt a játék előtt már megunta.
Persze érthető hogy arra nem számítanak, hogy van olyan szánalmasan csóró magyar gyerek, akinek ez a pénz már elég motiváció ahhoz, hogy kínozza magát a gép előtt érte egy agyonraunt játék előtt görnyedve, mert ők saját keresetükből indulnak ki és számukra az az átlag 1-2 eur egy jelképes vicc, nem motiváció.
Keress pénzt így ha nem látsz jobb alternatívát az életedben, csak legalább ne sírj könyörgöm, hogy csak 20 eurt kaptál egy itemért a teljesen értelmetlen farmolásod közben ami miatt játékindítási limitektől kezdve a nehézségi szintek összekutyulásán át a játék minőségét alapvetően romboló intézkedések sorára kényszerültek a fejlesztők a játékélményt rontva.
Az ő hibájuk , mert ahelyett, hogy bevezették volna az időlimitet hülyeségeket csináltak. 200 óra játékidő fölött 100 óránként fizetési kötelezettséget vezetni be 150 EUR, hogy végre abba tudja hagyni az, aki beteg, kvázi függőségben szenved vagy munkaként farmol és ha megjön az új, mégnehezebb szint akkor ingyen adni mindenkinek 100 óra játékidőt, hogy visszatérjenek és az új szinten szórakozzanak egy jót. Ilyen marha egyszerűen lehetett volna szabályozni. Rosszul kezelték. Erről nem te tehetsz. Arról sem tehetsz, hogy neked ez a pénz már elég motiváció és ma is a gép előtt fogsz miatta egyhelyben aszalódni várva a legközelebbi keringési betegséget, amely okán a paypalon euróktól gazdagon, hűvös szőlőszemekkel a szádban gazdagon ér majd a halál.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#796) Mr.Csizmás válasza priti (#795) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hűvös szőlőszemekkel a szádban gazdagon ér majd a halál.

Ovidius?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#797) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És most azonnali hatállyal MINDENKI aki már végig vitte infernon a játékot az lépjen ki és uninstallálja a játékot mert ellopjátok a dropot azoktól akik most vették meg!

Undorító banda..
Mocskos szemét mind aki szeret jó társaságban jókat kacagva egy kis pénzt is keresni...
Hányok tőletek....pfffuj

;] ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#798) maross válasza Hun'reeth (#793) üzenetére


maross
veterán

Nem kell crit, crites build draga. Life on hit kell, es pajzs. Lesz 40k hp, 20k+ damage, es 500 allres (buff nelkul). Az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy ennel sokkal szarabb statokkal toltuk vegig, es nehezebb is volt a jatek. En konkretan 30k hp, 15k damage-el, es az akkori fegyverem er most kb tizezret.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#799) Hun'reeth válasza maross (#791) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Látod itt az élő példa :D (#792) Gorneck23 hozzászólása.

Unja és nem talál kihívást a játékban miután egy olyan WD-t hozott össze aki nem kicsit durva gearrel és statokkal rendelkezik. Zunimassa cuccok, 100k feletti dps stb. (egyszer pislantottam csak rá a karijára)
Most meg csodálkozik, hogy uncsi és nincs benne kihívás. ;]

Hát jahh mindenki arra hajt, hogy jobb és jobb legyen jobb és jobb cuccokkal, hogy egyre könyedebben jusson át a pályán. De amikor sikerül sírni kezd, hogy nem elég nehéz....ilyen az emberi természet.
Ilyenkor kell abbahagyni tényleg vagy megvárni a kiegészítőt, patchet, új szintet stb. ami új színt hoz a játékba.

(#798) maross : nosza! nézz csak utána, hogy a 3 millából ha felöltözteted a karit mennyi LoH jön össze? Meg milyen pajzs? Csodálkozni fogsz meglásd. :K

Elvergődi lehet belőle valameddig max.

[ Szerkesztve ]

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#800) RockHaRD válasza priti (#795) üzenetére


RockHaRD
addikt

ne haragudj már meg, te de most azért jöttél ide, hogy megváltsd a világot, és felnyisd a halandók szemét? Mert elég vicces dolgokat írsz... látszik, hogy csak az irigység szól belőled azok felé, akiknek esetleg több pénz jött ki a játékból, vagy akiknek jobb cuccok estek... :U

d2-ből szinte senki nem vett ki valódi pénzt (vagy legalábbis nagyon kevesen), mégis több ezer órát játszottak az emberek. Ez a lényege a random generátornak, hogy több ezer óra alatt sem lehet tökéletes a karaktered, és amíg nem az, addig mindig van rá hajlam, hogy jobb legyen, hiába könnyebb a játék. Ez pénztől független.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.