Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) flash-


flash-
veterán

Whimsyshire

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#652) mpierre válasza Gorneck (#646) üzenetére


mpierre
veterán

Egy átlagos barbnak sincs több. Kellemes, legalább tudsz magadra vigyázni.

Szólóban nem gáz a kevés resi, társasban meg az a lényeg, hogy legyen barb. Ha szigorúan vesszük, akkor tényleg jobb, ha van magától.

#650: Aha ez az egy mindenre rúna, vagy mi.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#653) Mr.Csizmás válasza mammutka (#621) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sokba kerül, abból az összegből egy rohamosztagos barbárt bőven fel lehetne öltöztetni kísérőnek.

gyk olcsóbb, ha nem egyedül megy. lehet egyedül is, de az drága.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#654) Qru válasza Gorneck (#639) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Van egy másik gatyám azzal 700 (viszont a dps-em kevesebb), Baba kiáltással viszont "resi gear"-ben 900 fölötti. Szóval most már Deckwood-al tudunk menni act 3-ra, tegnap be is néztünk.
Viszont a lándzsa még act 2-n esett.

mod:

Jaja de nem sokat tolok bele a játékba. Pénteken értem el az 5 millió gp-s achit. Vérszegény tudom. :D

Am próbáltad az új nV drivert? Tegnap csinált fura dolgokat, pedig a késleltesé elvileg ok volt...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#655) mikromanus válasza Gorneck (#646) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem skill hatást/sebzést emel, hanem a meglévő sebzésed megemeli x%-nyi elemi sebzéssel (esetünkben +6% arcane dam).
Itt egy kék róla
Blizz-kék válasz

Itt meg egy kis fórum vita-kibeszélés magyarul:
magyar fórum bejegyzések

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#656) Gorneck válasza mikromanus (#655) üzenetére


Gorneck
titán

Ez mekkora hülség már...

(#654) Qru: Nekem még nem frissült. Legalábbis aszhem...de ha egyszer hazaérek megnézem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#657) F-ECT$ válasza Edge (#637) üzenetére


F-ECT$
titán

Látom elég kevés all res-sel tolod, mennyi van buffolva?

Andy sisakkal 3 bajom van, ebből az első 2 kell dps-nél már nem akkora gáz: nincs vit, nincs all res, nincs socket. Vagyis socket van, de akkor nem 1.8m, hanem 18m...

Én is gondolkozok egy Andy, Mempo, Tal sisakon, de vagy hiányzik róluk valami és sok védelmet vesztenék, vagy nem hozna nagy dps növekedést a mostanihoz képest, amin "csak" 230 int van.

Dive ever, work never.

(#658) mikromanus válasza Gorneck (#656) üzenetére


mikromanus
veterán

HA nem % hanem +x dp dam lenne fixen, akkro nem lenne hülyeség, mi? Kis részrehajló. Utálod a százalékokat, mi? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#659) sto1911 válasza Gorneck (#646) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem sem ad, hisz az van odairva, hogy +6 az arcane sebzésHEZ (+6% to arc. dam.), nem az, hogy +6% arcane sebzés (+6% arcane dam.)

(#660) Gorneck válasza mikromanus (#658) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, úgy értem, hanem hogy minek írják oda mivel sebzem (tűz jég dinamit stb)...ha mindenképp sebzem...

(#659) sto1911: Éppp ez az, hogy hozzáadódik...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#661) R3ĐßuŁŁ válasza McCsaplak (#640) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

ctitical hit damage-es fegyver kellene neked, meg egy pajzs

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#662) Sirandrish válasza mikromanus (#632) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ittenvane..

Ha lenne rajta socket akkor menőbb lett olna :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#663) sto1911 válasza Gorneck (#660) üzenetére


sto1911
veterán

Amit mikromanus itt linkelt kekben se az van, legalabbis a megfogalmazas se ugyanaz, mint a targyon.

Ettol fuggetlenul, ha hozzaadodik, akkor tenyleg balfekek, ezt benezni angol embereknek angol nyelven... Mondjuk ez legyen a legnagyobb hibajuk :)

(#664) Gorneck válasza sto1911 (#663) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, ezért se értem...hisz nem add, hanem increase...ezért is írtam azt amit.

Gorneck#1239

(#665) Edge válasza F-ECT$ (#657) üzenetére


Edge
veterán

Buffolva 560-620, teljesen elég ez mindenhova úgy tapasztaltam.
Sztem nem jól állsz hozzá, ne mondj le az imba sisakokról. :) Wizznél pont a sisakon kéne mellőzni az allrest, ugyanis nagyon durca cuccok vannak neki és azokról lemondani egy kis res miatt nem jó döntés. Láthatod az andy sisakomon van 9%life direkt így kerestem, mert a luk az is csak egy a +1 random közül ami rajta lehet vagyis amin van luk azon pl már nincs +vit vagy %life vagy akármi sz'al nem is olyan jó az a lukas andy sztem, ill. jó csak annyit nem ér.
Arany igazság, ha nagy dps-t tolsz úgyse érnek el hozzád a mobok, ergo védelem se kell akkora mint egy tanknak. Egyébként a resinél fontosabb a +armor, life regen és a loh hidd el tapasztalatból mondom. Resiből elég 50-60%-ot elérni egy wizel, ha van mellé ~6k armor loh és sok regen, jópár ütést kibírsz.
BTW, Muti már a karid légyszi :R

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#666) flash-


flash-
veterán

Ez hány miskát ér?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#667) Gorneck válasza flash- (#666) üzenetére


Gorneck
titán

Rákeresel...nem nehéz...fis statok vannak rajta...int vit dönt...25+ így elsőre.

Gorneck#1239

(#668) mikromanus válasza Gorneck (#660) üzenetére


mikromanus
veterán

Szájbergyerek megmondta a tutit a trade topicban. Sokat agyalt míg megírta, így gondolom alapos és pontios A Képlet :D
[szumma(fizikai sebzés)*(1+%fizikai sebzés)*(1+szumma(%elemi sebzés))+elemi sebzés]*fegyver aps*(1+fegyveren kívüli ias/100)*(1+main stat/100)*(1+chc*chd/10000)*(1+plusz sebzés a skillekből/100)*(1+plusz sebzés adott fajta skillre/100)

(Köszönjük Cyberbeni)

EZ alapján az elemi sebzések külön vannak választva a fizikai százalékos sebzésektől. Ha nem is sokkal, de így több a sebzés növekmény.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#669) vhunor válasza proci985 (#497) üzenetére


vhunor
őstag

1.02-ben elmentünk hárman (barb, monk, dh) magatalálósan inferno act 2-ig, könnyedén. Nehezen hiszem, hogy ennyi nerf után más lenne a helyzet.

(#670) nightmare13 válasza vhunor (#669) üzenetére


nightmare13
senior tag

Az a baj, hogy nem csak az ellenek erősségét vágták meg, hanem a dropok minősége is esett. Patch előtt nem voltam infernon, de nekem most valami katasztrófa Act 3-ban, Act 1-ben is alig találtam cuccot, ami jó volt nekem, és azzal még csak át se tudtam volna menni Act 2-be, mert alig értem volna valamit. Valszeg az volt a célja a kedves Blizzardnak, hogy rákényszerítsen mindenkit az AH használatára.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#671) vendingo válasza flash- (#666) üzenetére


vendingo
veterán

Láttam már 9 milláért is (én hülye nem vettem meg).
Amúgy 15 milla körül mozognak.

Ezt mennyiért lehetne eladni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#672) flash- válasza Gorneck (#667) üzenetére


flash-
veterán

rákerestem csak beírtam ide is hogy szeritetek mennyit ér.
19milláért sem viszi senki
majd 10 milláért eladom

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#673) Sirandrish válasza vendingo (#671) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt így ebben a formában szerintem nem lehet eladni..

flash: 5M-ért én is megveszem :D

szerk: előbb még 5volt irgumburgum :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#674) mikromanus válasza nightmare13 (#670) üzenetére


mikromanus
veterán

Minden korábban használható item bagóért megvehető AH-ban. Mivel minden gyenge és tehetségtelen alak tudja már runolni Act 3-4-et (például ÉN), így bármilyen gyatra is a drop, de nagyon nagy a kínálat. A közepes vagy régi szuper itemek vagy el sem adhatóak, vagy csak alacsony áron. Sok új játékos nincs, így ez is erősíti a dropok elértéktelenedését. A nagyon jó kombók persze méregdrágák mint korábban is mindig...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#675) Gorneck válasza flash- (#672) üzenetére


Gorneck
titán

19+ os az a kalpag szvsz...csak kell neki idő míg elviszik...

Gorneck#1239

(#676) F-ECT$ válasza Edge (#665) üzenetére


F-ECT$
titán

Karim.

Az Andy-val, mint írtam is, nem az all res és vit hiány a fájó, hanem a socket az xp kavicsnak. Azért a +27% xp nagyon nem mindegy, minden 4 szintlépésnél "ajándékba" ad egy 5-iket.

A karakterem meg eléggé olcsó jános, talán 4m volt a legdrágább cucc rajta, illetve az amulet megtalálós. (Van 1-2 csere cuccom, amivel a dps 80k fölé is mehet egy kis védelemért cserébe.)

Folyamatosan nézegetem, hogy merre kellene elindulni, de aztán sosem vágok bele, mert A3 így is vaj simán megy csapatban, és soloban is megúszom néhány halállal. Persze egy kis dps még nem ártana, de most megvárom az 1.0.5-öt. (Van pár 10m goldom, de így még fájna 10-20m-t kiadni 1 cuccért.)

Egyébként ezekre kellene gyúrni:
-kis loh / regen
-kis chc, chd
-kis move speed
-kis armor

Mindezt a hp megtartásával, és úgy, hogy a buffolt 860 all res se nagyon sokat essen. (Főleg ha jön az Armor nerf 1.0.5-ben...)

Dive ever, work never.

(#677) Muton válasza mephi666 (#602) üzenetére


Muton
addikt

bár nekem csak 36% mf van NV buff nélkül, de nem látom azt a legendary esőt act1 alatt. nem tudom, h hányszor farmoltam már végig, de még csak használható rare sem esett, nem hogy legendary (akármilyen is) :U
Úgy látszik hogy Ti valamit tudtok, amit én nem...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#678) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Most már biztosan eladnám a Diablo3-am. Hogyan megy? Mit kell csinálnom?

(#679) mikromanus


mikromanus
veterán

Az inferno act1-es treasure goblinok dobálhatnak iLvl 63 itemeket is? Egy jó kis zsákos partyn gondolkodok :D
Azt írják, hogy infernon lvl 61-es goblinok hada lepheti el a terepet :DDD

Normon meg lvl 13 így lehet nem nagyon dobál minden ezredik jó kis leoric ringet. Vag ez a pár szint még beleférhet?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#680) kornel76 válasza megint én (#678) üzenetére


kornel76
aktív tag

Nem tudod eladni. Hozzád van kötve (bnet account, email miegymás).

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#681) F-ECT$ válasza megint én (#678) üzenetére


F-ECT$
titán

Legálisan nem lehet eladni, ne itt érdeklődj.

Muton: nekem esett a szintezés alatt 2, aztán 60-on gyorsan 1, utána meg vagy 100 óráig 0. Aztán 2x3 óra alatt 4 db. Tök random.

Dive ever, work never.

(#682) mephi666 válasza Muton (#677) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem meg a3ban esett kb 1db legend (mondjuk az épp andi volt, de nem adtam el drágábban, mint az a2ben esett hellrack-et), az összes többi a1-2-ben... :B de ez nagyon random... ismerőssel nyomjuk vakulásig, panaszkodunk egymásnak napokon át, hogy 20-30runból semmi (ami cirka 300-400 rare pakk meg tonnaszámra trashmob) ...erre linkelgeti, hogy szerb/görög ismerőse belép és minden nap talál valamit... és nem is kacatot, hanem dead men's quivert 19% ias-el meg inna botot 1300-1400dps-el, vile ward-ot meg hasonlókat :O mi nyomjuk: plvl 32-34 körül, ők meg 10 alatt vannak... ez a rossz karmánk (ő szinte folyamatosan a3-at küld, én meg a2-t)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#683) nightmare13 válasza mikromanus (#674) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem tudom, nekem infernora költenem kellett, nem keveset. Jó, másnak az 5-6 millió gold summa olcsóság, de én csak talán júliustól vagyok bent a játékban, infernon meg talán aug vége körül. Itt a Monkom, ezen egyedül a vállas, meg a szemből jobb oldali gyűrű és a bracers az, amit én találtam. Nah, ugye resist szempontjából a vállas nem illik a képbe, képességei miatt meg a gyűrű, int helyett dex lenne rajta, de szép is lenne. Bracersel meg vagyok elégedve azért :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#684) megint én válasza F-ECT$ (#681) üzenetére


megint én
őstag

A "ne itt érdeklődj" Akkor hol????

(#685) mikromanus válasza nightmare13 (#683) üzenetére


mikromanus
veterán

Amilyen cuccokkal az első 1-2 patchnél infernon küzdöttünk az a szint itemben kb nem is létezik már vagy párezre kategória. Azzal is teljesíthető volt akkor és most is az inferno. Csak most könnyebben. Persze ha frusztrál ha néha lecsapnak és beledolgoznak a talajba, akkor az lehet gond lesz. Mutatsz profilt vagy linkelsz hozzászólást ahol linkeltél profilt vagy ahol linkelted a linket a hozzászólásodhoz ahol linkelted a profilod?

No jó, nincs több kávé... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#686) Muton


Muton
addikt

akkor lassan azt kell hogy mondjam, h a blizzard bekaphatja a random generátorát. azért vagy kerek 1-5 sor lehet azt megírni, hogy x idő, vagy szint után legyen legalább egy minimális értéke a dobott cuccnak, és ne az legyen, h míg egyesek már nem tudnak mit kezdeni a jobbnál jobb cuccokkal, addig másoknak semmi sem jut :(((

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#687) nightmare13 válasza mikromanus (#685) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hopsz, asszem látszik, hogy nem aludtam nagyon :D

Monk

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#688) sto1911 válasza nightmare13 (#687) üzenetére


sto1911
veterán

Haha, te is olyan balfek vagy, hogy a monkodnak a monk nevet adtad :DD

(#689) mikromanus válasza Muton (#686) üzenetére


mikromanus
veterán

Nagy az infláció. A korábbi tuti cuccokat is szórom kifele 100-500k-kért. Amit nem visznek annak marad a zúzda. Nincs piaca a középkategóriának. Akik sokat játszottak azoknak van már elég jó felszerelése és max még jobbat akar, akik "frissek" azok meg kevesen vannak. Ha jó itemet találsz akkor az eladható... Szerintem te is találtál vagy tucatnyi 1-2 patch-csel korábban értéknek számító itemet. Párezer elit kill és simán lesz versenyképes portékád. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#690) Edge válasza F-ECT$ (#676) üzenetére


Edge
veterán

Jóez, de valóban volna mit fejlesztened, de ha így is elvagy még várhatsz, nekem a célom a 100+ dps elérése egyelőre, úgyhogy egy tal armor még befigyel majd :)
am. pont az az érdekes hogy mióta andy-m van és ekkora dps-t tolok ki(ok van itt olyan aki ennél többet és wizzel), durvább chaineket nyomatok és több xp jön mint amikor tal volt és benne star ruby, komolyan hamarabb lépek szintet azóta.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#691) vhunor válasza mikromanus (#689) üzenetére


vhunor
őstag

Az alacsony szintű, +xp-s cuccokat viszont viszik mint a cukrot. Több százezer értékben adtam el ilyeneket, egy kör után mennek be AH-ba, sokszor negyed óra múlva már minden eladva.

(#692) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Srácok, kéne egy kis segítség, ma húzták be a digi-netet, azóta nem tudok belépni a játékba a launchernél hibát ír ki, valakinél volt ilyen probléma ?

(#693) Muton


Muton
addikt

amúgy a follower mf hogy működik? tfh van neki pl 5%, nekem meg 100%, akkor ha én ölök 105% lesz a mf, mert az övé hozzám adódik, de mi van, h ő viszi be az utolsó csapást? akkor mi alapján megy a drop? 5, 100, 105 vagy egyéb % alapján?

mikromanus: akkor majd szórj már kérlek nekem is 100k-ért valami tutit :DDD annyira szánalmas, hogy a legtutibb dolgom egy ötszög topáz :O

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#694) kopaszqtya válasza kopaszqtya (#692) üzenetére


kopaszqtya
tag

ezt kapom az ikonra kattintás után.

(#695) sto1911 válasza kopaszqtya (#694) üzenetére


sto1911
veterán

(#696) kopaszqtya válasza sto1911 (#695) üzenetére


kopaszqtya
tag

Sajna így sem jó :(

(#697) mikromanus válasza Muton (#693) üzenetére


mikromanus
veterán

KÜldj Armory linket! Csak hogy tudjam mennyire vagy jó. Nemár hogy szemetet ajánlgassak neked! :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#698) SLYM


SLYM
veterán

40 óra játék után a witch doktorommal is megöltem diablot infernón single-ben elsőre :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#699) Muton válasza mikromanus (#697) üzenetére


Muton
addikt

itt van az alulöltözött bűnös :))

amúgy már várom az első min lvl 50 es legendary vagy akármilyen set itemet, bármilyen kaszthoz, csak hogy legalább a feelingje meg legyen, hogy van nekem is, nem csak másnak :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#700) kopaszqtya válasza sto1911 (#695) üzenetére


kopaszqtya
tag

Letöröltem az egész játékot hátha az újratelepítés megoldja, erre jól beszoptam, még telepíteni se tudom....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.