Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34651) Helmoras válasza stifi (#34644) üzenetére


Helmoras
őstag

Értem én a nézőpontot, én csak az eladási tapasztalataim alapján írtam a véleményem

(#34652) sith7 válasza radi8tor (#34650) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt nem igazán értem ... miért kell levetkőzni ? :F
Akkor valami acsit ad ?

(#34653) Cyberbeni válasza sith7 (#34652) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha nincs rajtad semmi, az olyan mintha 500% mf-ed lenne. (csak lvl60-on működik)

[ Szerkesztve ]

(#34654) Djuree válasza Cyberbeni (#34653) üzenetére


Djuree
félisten

mivan :F én ilyenről nem tudok.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34655) radi8tor válasza sith7 (#34652) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen, acsi miatt kell levetkőzni (Naked Lust).

⭐ Stella

(#34656) DjDanee87 válasza Djuree (#34654) üzenetére


DjDanee87
addikt

csak trollkodik :))

(#34657) warcat


warcat
veterán

Ejnye,AH most már hibátlan, de nem kaptam vissza sem az eladott fegyvert,sem a pénz nem jött,auction meg "failed". 10 eurós gyűrű ugyanígy failed,de azért megérkezett a pénz.
Megvárom azért a 72 órát,de az szép kör lesz, ha 200 eurós tételnél benyögik,hogy nincs róla logunk,bekaphatod...

EA: It's in the crate!

(#34658) Mr.Csizmás válasza Cyberbeni (#34653) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

az aranyf*szú bagoly, mi?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34659) Helmoras válasza warcat (#34657) üzenetére


Helmoras
őstag

Elvileg emailt kaptál ha eladtad azzal tudod bizonyítani

(#34660) ProEvoFan válasza warcat (#34657) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te honnan szerzel ilyen értékes cuccokat?Napi szinten olvasom a fórumon, hogy ezt adtad el sok euróért, meg azt adtad el...éjjel-nappal játszol?

(#34661) Qru


Qru
MODERÁTOR

Van vmi hír mikor lesz AH újra on? Este néztem de semmi... Bent van csomó cuccom. :(

#nincsbennetarcsi

(#34662) radi8tor válasza ProEvoFan (#34660) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy éjjel-nappal AH-zik. :K

⭐ Stella

(#34663) Helmoras válasza Qru (#34661) üzenetére


Helmoras
őstag

Már müködik.

(#34664) Qru válasza Helmoras (#34663) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Cool! :C Akkor este ránézek, hogy állank az aukcióim. Rem mire haza megyek milliomos leszek. :D

#nincsbennetarcsi

(#34665) radi8tor válasza Qru (#34664) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Remény hal meg utoljára. ;]
Van akinek elveszett a berakott cucca, de ez csak nem általános.

⭐ Stella

(#34666) Qru válasza radi8tor (#34665) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:Y , rem nem. Bent volt/van egy legendary mellvértem is. Olyan nagyon sokat nem ér de akkor is...

#nincsbennetarcsi

(#34667) Djuree válasza DjDanee87 (#34656) üzenetére


Djuree
félisten

jaah :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34668) sith7 válasza radi8tor (#34655) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi

(#34669) warcat válasza ProEvoFan (#34660) üzenetére


warcat
veterán

Nem játszok már igazából,de fut az AH felület,és általában vásárolok-újraeladom.
Ezt a wandot mondjuk ias nerf előtt vettem meg,mert tudtam,hogy jó magas dps marad.
Ki lehet amúgy fogni dolgokat,pár oldallal ezelőtt linkeltem egy cipőt,nem sok reakció érkezett rá mert gondolom nincs sok wizard, de a 15m vételárból lett 160 euró paypal fee után :)
Nem csoda ha kaszálnak az AH botok,de nem tudnak mindent lefedni.

EA: It's in the crate!

(#34670) Neró


Neró
őstag

A Diablo III -as kiegészítőben milyen karaktereket látnátok szívesen?

| www.diablohungary.hu

(#34671) kovsol válasza Neró (#34670) üzenetére


kovsol
titán

mikor lesz itt kiegészítő, alig jött ki ez

(#34672) Neró én nem kérdőjeleztem meg azt hogy lesz-e... de még az SC2 kieg se jött ki, akkor mit ábrándoznak itt D3 kiegről

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34672) Neró válasza kovsol (#34671) üzenetére


Neró
őstag

Még a legelején mondták, hogy lesz. Meg amúgy is kell lennie, hiszen a II -höz is volt. Ez csak amolyan felmérés, hogy kiket, milyen karaktereket látnátok szívesen - még.

Sokan már beleuntak, kell valamiről ábrándozni. :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34673) ProEvoFan válasza Neró (#34670) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért én szavaztam.
Villámos csapdás Assassin az isten nő!:) De szerettem anno.

(#34674) Djuree válasza Neró (#34672) üzenetére


Djuree
félisten

3 kieg lesz, 2 évente 1, és lvl90 lesz a max majd, kiegenként +10, legalábbis így pletykálták.

ProEvoFan: assa nem lesz sztem, helyette jött a vicsdoki, vagy a necro helyett. pala kéne, annak nincs most megfelelő kari.

Neró: aki beleunt az menjen legózni, nem az ő játéka :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34675) Neró válasza Djuree (#34674) üzenetére


Neró
őstag

Sokan nagyon szeretik a játékot, viszont az állandó farmolásba untak bele, ami nélkül nem lehet tovább haladni a játékban és egy helyben szenvednek. :) Illetve amit keresnek is (kis goldot) azt a dráguló AH teljesen elszívja tőlük.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34676) warcat


warcat
veterán

Logikus lenne egy strength-et használó karakter,mivel ugye van 2-2 int és dex-re.

EA: It's in the crate!

(#34677) Nordic válasza Neró (#34670) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért arra is kíváncsi lennék, hogy egy teljesen új karakterből mit hoznának ki. meg hogy ha lesz kieg, az valószínű +1 act lesz, és hogy mennyi lesz az ára. Bár úgyis megveszem.

(#34678) radi8tor válasza Nordic (#34677) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

CE vásárlóknak kedvezmény? :D

⭐ Stella

(#34679) Djuree válasza Neró (#34675) üzenetére


Djuree
félisten

én nem farmolok, és mégis tudok játszani rendesen, elvagyok 500k-nyi cuccban infernon is. csak normálisan kell összerakni a cuccokat. persze halok is néha, de belefér. actII elején vagyok, innen még nem mentem tovább, lehet itt már megakadnék, majd ha haver ideér megyünk együtt, meglátjuk hogy bírjuk, ha nagyon kell veszek aranyat, de én nem farmolok, megöli a játékot. lassan megvan a 2. 60-as karim, mire mindet felhúzom szép idő lesz. meg nem egyedül kell nyomni, én haverral tolom, nem unjuk egyáltalán. aki farmol és nem játszik meg is érdemli hogy beleunjon, ez a véleményem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34680) Attix82


Attix82
őstag

HCba kell tolni, az már izgalmasabb :)....ott mar biztosra kell menni, nem az, hogy meghalsz..mind1 visszafutok.

Aki már ismer mindent bosst, elitet, begyakorolta. Az mehet HCba.

(#34681) SSJPeter válasza Neró (#34675) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát igen, meg kell mondjam én is unom a farmolást, nekem személy szerint jobban bejött a Dio 2-es forma, amikor 100x-or leölted Mephisto-t, az is unalmas volt de sokkal könnyebb mint random gyilkolni az elit pack-okat (ami legalább annyira unalmas) és legalább mindig esett is valami jó cucc (most nemigen esik).
Meg voltak is olyan cuccok amikbe úgy fel lehetett öltözni, hogy közben könnyedén lehetett magic find-al farmolni, most szerintem kevesebb ilyen cucc van...

A farmoláson kívül viszont, mivel én már végig vittem a játékot nincs is mást csinálni...Dio 2-ben a hb-zás(hell baal) is jó móka volt...

Let’s go Brandon!

(#34682) dobolan válasza SSJPeter (#34681) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem a pvp hiányzik a játékból. Akkor a farmolásnak és fejlesztésnek is több értelme lenne.

(#34683) ProEvoFan válasza Djuree (#34679) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig AH nélkül csak egy helyben lehet toporogni...
Én act2ben játszok (nem farmolok), mert act3ra kellene egy nagyon jó fegyver (950+ dps) de a fegyver AH árak az egekben.Van két 60as szintű karim; Wizard és egy Monk.Wizard a legdrágább karakter; nincs pénzem rá, ezért act1ben toporgok.Monkom elég jó már, de a fent említett okokból stagnálok act2ben.Új karaktert meg minek indítsak, úgy sem tudok neki megfelelő geart venni.
500ks gearedet biztos nem RMAH után vetted...

(#34684) warcat


warcat
veterán

Biztos vagyok benne,hogy rengeteg nosztalgia is benne van a pakliban ,de én is így érzek.

Benyomtál valami jó hosszú mp3 playlistet,aztán menjen a dara,meghalásra kevés esélyed volt.
1-2 óra múlva meguntad,kiléptél vagy mentél pár kör Baalrunt.Most azért oda kell figyelni + keresgélést is el lehet unni.

Ami igazán hiányzik,az a ladder reset,tudom,hogy rengetegen utálják,ha minden cuccuk "elveszik"
/nyilván nem veszik el de mindig ez van kihozva belőle/,de akkor is jót tett,félévente mintha újrakezdődne minden,megint csóringer vagy,vadászol a jó kékekre is,lehet versenyezni infernóra megint stb.. :)

Egyébként nem sírom vissza a bossrunokat,az sem volt az igazi,de én nagyon elégedetten farmoltam hetekig az Underbridget,tudtam mi vár rám,loot is akadt bár nem annyi mint 5 valorral,de neeem, ilyet nem engedhetünk meg,csak úgy szabad élvezni a játékot,ahogy mi elképzeltük.
Nem ellehetetleníteni kellett volna a 'braindead' farmolósdit,hanem csak szimplán az 5 valorost kifizetődőbbé tenni,és hagyni,hogy mindenki azt csináljon ami épp tetszik neki aznap.
Coopban,főleg haverra jó csapatokra vadászni,magamban inkább csak egy helyet farmolgatnék...

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#34685) McNamara válasza dobolan (#34682) üzenetére


McNamara
Ármester

Az is lesz majd. Bár lehet addigra már az unkom veszi át a gamet :D

(#34686) SSJPeter válasza dobolan (#34682) üzenetére


SSJPeter
őstag

Igen az is hiányzik, ezt kihagytam, reméljük, hogy nem tökölnek vele túl sokat.

Let’s go Brandon!

(#34687) radi8tor válasza SSJPeter (#34686) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi értelme PvP-nek?
Mit nyer vele az, aki leveri a másikat?

⭐ Stella

(#34688) Djuree válasza ProEvoFan (#34683) üzenetére


Djuree
félisten

én is AH-ból vásárlok, de csak ha találok valami olcsót ami jó is. mert találni nem lehet csak szarságokat, direkt így van megcsinálva...én felviszek minél több karit 60-ra, főleg ha majd lehet őket árulni pénzért. nekem a szintezés a legélvezetesebb mindig, főleg haverokkal.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34689) SSJPeter válasza radi8tor (#34687) üzenetére


SSJPeter
őstag

Semmit nem nyer, de én pl. anno jól szórakoztam azon, hogy az amazonommal mindenkit leszúrtam és nem igazán bírt senki megölni...egyfajta plussz motiváció volt arra,hogy fejlesszem a karakterem.
Csak annyi értelme van a pvp-nek,hogy +1 dolog amit lehet csinálni, nem kötelező, de mondjuk most talán tényleg semmi értelme nem lenne, mert mindenki 1 max. 2 ütés lenne mindenkinek...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#34690) dobolan válasza radi8tor (#34687) üzenetére


dobolan
senior tag

Szórakozás? :))

Mondjuk lehetnének tárgy nyeremények, azt nem tartanám hülyeségnek.

(#34691) tatabánya válasza radi8tor (#34687) üzenetére


tatabánya
senior tag

oh hát nekem lenne egy elképzelésem euró tétes pvp-ről annyit raktok fel amennyit akartok a nyertes viszi az egészet blizz meg a szokásos 1 eurot

(#34692) Gorneck válasza dobolan (#34690) üzenetére


Gorneck
titán

Jelen helyzetben én egy hideg sörnek jobban örülnék...no meg 1 nap szabinak... :D :DDD

Gorneck#1239

(#34693) Sonja válasza Gorneck (#34692) üzenetére


Sonja
veterán

Én éppen azt iszok. ;) :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34694) Djuree válasza Gorneck (#34692) üzenetére


Djuree
félisten

nekem egy csaj kéne most leginkább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34695) tatabánya válasza Gorneck (#34692) üzenetére


tatabánya
senior tag

most előnye van hogy megint délután sz*pok a gyárban, legalább ott van klíma...

(#34694) Djuree: chaten ha van diablo 3 szoba ki is próbálhatod :))

[ Szerkesztve ]

(#34696) Gorneck válasza Djuree (#34694) üzenetére


Gorneck
titán

Az van melóba dögivel...hisztis, ronda, jófajta ribanc, 1-2 normális... :D De hideg sör, az nincs... :D Mennék már haza...inni egyet... :)

Gorneck#1239

(#34697) Djuree válasza Gorneck (#34696) üzenetére


Djuree
félisten

nálunk egy 60 éves takarítónő van csak :DDD mondjuk ő legalább jó fej...
én megvettem a sok sört EB döntőre, aztán végül nem tartottuk meg a partyt, így nekem kell meginnom mindet :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34698) dobolan válasza Gorneck (#34692) üzenetére


dobolan
senior tag

Jogos! Szabi jöhetne nekem is, minimum 1 hét. ;]

(#34699) radi8tor válasza dobolan (#34698) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jövő héten szabin leszek. :P
Meg holnap is, de rohangálás lesz.

Nekem nem szórakoztató össze kerülni egy 300k dps-es DH-val vagy hasonlóval.
Max 1x megnézem majd milyen a PvP, de nem félek a függőségtől.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#34700) McCsaplak válasza Neró (#34670) üzenetére


McCsaplak
tag

Neró: A Diablo III -as kiegészítőben milyen karaktereket látnátok szívesen?

Paladin FOREVER! :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.