Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26001) Wolverine válasza Jazz (#25987) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy blue postban nemrég az volt, hogy a játékosok 1,4%-a jutott el infernóra. Mivel ez kb. 2 hete volt, az azóta nyilván megugrott... de hogy nincs 50% felett, az biztos. Nem akarok magammal példálózni, mert én casual játékos vagyok, de nekem pl. a legnagyobb karim egy lvl29-es monk, aki még Act III-ban jár normálon... (mondjuk a legkisebb meg egy lvl19-es barbár Act II-ben :) )
A "belelövök a mobba és futok előle" taktikát kite-olásnak hívják, és eléggé elterjedt dolognak számít.

#25988: akkor Lylirra elírta :)

#25994: ezt mondom én is vagy másfél hete :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26002) Jazz válasza mikromanus (#25996) üzenetére


Jazz
veterán

...nekem mondod...:)

(#25994) vhunor: Csapatjáték. Itt a kulcs szó. Public games-ben nem tudsz értelmes csapatot összeszedni, se szó se beszéd, kilép ha megunja. Vagy éppen menekülős karaktert játszik a barbival....és tankoljak én a wizámmal???
A legtöbben ezért egyedül tolják. Én is. Nem mindenkinek van olyan 4 fős baráti társasága akik diabloznak, és pont abban az időben érnek rá amikor ő is, és TeamSpeak-en egy commandós osztagot megszégyenítve taktikáznak. Valljuk be, nem ez az átlag. Meg ez nem is normális ha csak így lehet érvényesülni.

free your mind

(#26003) mikromanus válasza mcsabee (#25998) üzenetére


mikromanus
veterán

Igaz. Act 2-től már single-ben elég szado-mazo jelleg a game. Csapatban ha más nem is lenne, akkro is ott van 4* anyni stun, vagy fagyasztás/lassítás lehetőség. Úgy meg lehet azért zúzni. Szerintem betársulok én is. Párszor nyomultam (főként bossok és elitek ellen), de van bennem néha kis mazo hajlam és nekiindulok egyedül, hogy "olyan nincs hogy ezt magam nem oldom meg" . :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#26004) Jazz válasza mcsabee (#26000) üzenetére


Jazz
veterán

Lásd a lentebbi hsz.-em. Public games-ben csak magamat szivatom....1 órát kereskedik a városban amíg mi lent ketten szenvedünk, vagy ki be lép, vagy a low gear-es monk miatt borul az egész csapat, vagy rohadtul nem tudják mit kéne csinálniuk, vagy elkészült a kávé és 10% gold mob hp-nál kilép....soroljam még?
Mehetsz te csapatban, ha a szituáció megoldása egy minimum Team Speak-et kívánna, és egy minimum fél-pro játékos összetételt, nem noob gear-ben....gondolom az ilyet csak úgy osztogatják....

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#26005) Sztolyka


Sztolyka
csendes tag

Helosztok

Ha netán lenne olyan köztetek aki annyira megutálta volna a dio 3-at a sok error 37 és egyéb nyalánkságok miatt, hogy szeretne megszabadulni töle szivesen átveszem a keresztett Tőle :)) ha van bárki privátban nyugodtan írhat :) :R

(#26006) mcsabee válasza Jazz (#26002) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem csak így lehet. Mi haverokkal különösebb taktikázás nélkül megyünk előre. A kulcs az, hogy senki sem lép ki, senki se menekül townba egy elite pakktól, mindenki tudja, hogy a barb / monk tankol, a többiek meg próbálnak sebezni. Ha a barb / monk fut, akkor mindenki fut :)) .

Koopban közel sem annyira lehetetlen a játék. Sőt, csak koopban éri meg, ahogy én levettem, még a cuccok és a gold is jobban potyog. Meg nem vagy egyedül. Mennyire király már egy faszán nehéz harc után fújni egyet a haverokkal na, ez kis 'csög sem fogott ki rajtunk, és mentek tovább. Mutogatjátok, kinek mi esett, stb...

Ez a játék egyedül kb olyan, mint a maszturbáció, egy ideig biztos mókás, de azért az mégsem szex :)) .

Edit: azért ne essünk át a ló túloldalára, nem kell a játékhoz fizikusi diploma, és nem is kell fizetett WoW playernek lenned, aki 24/7 ezen kockul, hogy érvényesülni tudj...

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#26007) Neptunfű válasza mikromanus (#26003) üzenetére


Neptunfű
tag

+1
Haverokat bevarom, NM act III addig meg nem hagyom majd abba a gamet amig egyedul nem oltem meg diablot :K
Ha kell hozza 1het goldfarm Act I be akkor az lesz...
Apropo mikor is indul a fizetos AH? Elotte be kellene vasarolnom :U

mcsabee :C teljesen igazad van!

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#26008) Horbal válasza Jazz (#26004) üzenetére


Horbal
őstag

Hasonló a tapasztalatom... hiába a 60-as karik amikor mással sem foglalkozom csak állok a sírjuk felett és élesztem újra őket... mindenki damage-el ahelyett, hogy nyomatnák a szépen megtervezett stunt, lassítást egyebeket naná hogy ki leszünk vipeolva a csába... oszt csodálkoznak...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26009) RI/OS válasza mikromanus (#26003) üzenetére


RI/OS
őstag

ja, meg van ott +4x15%dmg meg 440% hp ajándékba :D

Coopban nehezebb, mint solo..sokkal

[ Szerkesztve ]

(#26010) Djuree válasza mcsabee (#25982) üzenetére


Djuree
félisten

"Álljunk csak meg egy szóra. A D2-ben bőven volt power lvling... Classic rush = 20 perc kb 2 óra hell diarun + 2 óra baalrun és máris volt egy kész 85-90 közötti karid. Egy átlagos játékosnak ennél nagyobb karira nem volt szüksége.

Edit: de aki tovább bírta, az megcsinálta mondjuk 92-re a karit egy szombat délután alatt a nulláról."

ez úgy hülyeség ahogy van. egy 90-es karihoz sokkal több idő kellett. de mind1, ha ennyi is kéne akkor mi értelme van játszani? semmi kb. a szintezés a legjobb az egészben, felhúzok egy karit, aztán jöhet a következő. mi értelme egy halhatatlan isten karinak? semmi. megöli a játékot. gondolom ezek a tipusú emberek a doom-ot is god mode cheattel tolták :W itt lehet nem lesz még olyan erős egy 60-as kari, de a d2-ben egy jól felépített 80-as karit meg sem tudtak sebezni, infernon sem :U tudom, nem egy ilyen karim volt...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26011) Soni84 válasza Jazz (#26002) üzenetére


Soni84
tag

Nos Blizzard még az elején közölte, hogy inferno solózható lesz. Csak azt nem mondta, hogy kihullik tőle a hajad.
Mellesleg én kizárólag coop-ba megyek, van mikor DH-val, van mikor DH+Monkkal. Mondjuk csapatjátékon még van mit tanulni, de mikor 5mp-en belül leüt minket egy elit pack, hogy fingani nincs időnk ott már gáz van.

(#26012) Huma válasza Jazz (#26002) üzenetére


Huma
addikt

Vegyél fel pár embert innen friend listbe és biztos lehetsz benne, hogy lesz alkalmad csapatban játszani. Én is toltam már nem egy kört PH-sokkal.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26013) mcsabee válasza Djuree (#26010) üzenetére


mcsabee
senior tag

Dehogy hülyeség... Van két 99-es karim, szerintem csak tudom mit beszélek. Ha nem hiszed, próbáld ki, de a véleményed ne állítsd ellentétbe a tényekkel, köszi. :W

Egyébként annak, hogy te 90-es vagy 95-ös voltál D2-ben pontosan semmi köze ahhoz, hogy isten halhatatlan karid volt. De ne is foglalkozz ilyen apró részletekkel :) .

/edit: Ha kicsit többet tudnál a D2-ről annál, hogy szörnyeket kell ölni benne valami apró kis figurával, akkor azt is tudhatnád, hogy a szintnek kevés köze a karaktered erősségéhez, csak egy nagyon kis hányadát adja a karaktered erejének. Nézz meg mondjuk egy lvl49-es duel karit... érdekes dolgokat látnál ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#26014) Jazz válasza mcsabee (#26006) üzenetére


Jazz
veterán

Szerkesztve: #26004 Jazz.

free your mind

(#26015) Djuree válasza mcsabee (#26013) üzenetére


Djuree
félisten

jól van, örülök neki hogy te ennyire zseni vagy benne :U
hogyne számítana a szint. skill pontok mennyisége mond neked valamit? na látod...ha értenél hozzá tudnád hogy 1 pont is kegyetlen sokat tud számítani, főleg ha az adott képességen éppen csak az az 1 pont van, de így már plusz egy élő képesség...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26016) mcsabee válasza Jazz (#26014) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, public games-ben, de ott az első hsz, tele battletagekkel, biztos találsz magadnak játszótársat, vagy ott a D2JSP, vagy a Diablo3.hu, vagy akármelyik oldal, ahol egész biztosan nem csak 5k dps-es, 10k life-os wizardokkal találkozol, akik inferno diát akarják megölni ^^.

Stay a while and listen...

(#26017) Alg válasza Horbal (#25992) üzenetére


Alg
veterán

Öööö... mi lenne, ha más kasztot is kipróbálnál?
Meelee kasztok sose lesznek DPS királyok, nekik tankolni kell.

Tankolni pedig solo-ban hülyeség, azaz csapat kell.

Szerintem az inferno act2-től már a csapatról kellene hogy szóljon, nem a szólózásról. (egyedül vagy a védelem, vagy a dps lesz kevés)

Látom megelőztek

Esténként inferno act1 csapatba társulnék barbárral.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#26018) #57919488 válasza Soni84 (#25961) üzenetére


#57919488
törölt tag

WoW is halott 4.3-as Patch miatt már, szándékosan, hogy az emberek vegyék csak meg a Diablo 3-at. De itt se lehet sokáig kibírni és miért? Mert MOP-ig van csak tartalma, szándékosan csinálnak mindent. Ja, hogy a MOP insták/raidek is unalmasak lettek? Akkor jön Diablo PvP Patch majd...

(#26019) Djuree válasza Alg (#26017) üzenetére


Djuree
félisten

azért a monk tud elég komoly dps-t összeszedni :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26020) mcsabee válasza Djuree (#26015) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nem mondtam, hogy nem számít, szövegértelmezés? Azt mondtam, hogy kicsi jelentőséggel bír. Nem fogom neked elmagyarázni a Diablo 2-t, ha eddig nem tanultál meg vele játszani, akkor az én tisztem téged megtanítani.

Gratulálok egyébként, mondasz egy baromságot, és jössz azzal, hogy "zseni vagyok". Ne állíts hülyeséget, akkor nem leszel letorkollva, és nem kell előhozni azt, hogy nálad jobban értek a D2-höz, és amit leírtam az tény, nem pedig egy vélemény, mint a te hsz-ed volt.

És mint mondtam, ott vannak a mid lvl duel karik, egy lvl49-es kari bőven képes meglepetést okozni egy lvl 90+ karinak is. Ezért mondtam, hogy a szint kevésbé számít, lévén 40 szint különbséget is el lehet tüntetni cuccokkal és skillel.

De erre is biztos lesz egy frappáns visszavágásod.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#26021) WayneGace válasza Genji (#25968) üzenetére


WayneGace
őstag

Ezt nem tudom. Nekem vegyesen volt az alapanyag, valami infernoról, valami normálról.

Viszont, ha most van valakinek kedve jönni inferno titkos pályára szóljon. Ketten vagyunk eddig egy wiz és egy wd.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#26022) Jazz válasza WayneGace (#26021) üzenetére


Jazz
veterán

Én csatlakozom. :)

free your mind

(#26023) Djuree válasza mcsabee (#26020) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha egy lvl49-es kari levág egy 90-est, ott a 90-es karinak igen nagy user error jutott :C erről ennyit....el lehet tüntetni 40 szint különbséget, mint ahogy minden más játékban is. pl. nagymuter-nek odaadom a 90-es karim, én meg nyomom a 49-essel. én nyerek. ennyi. más esetben ilyen csak a mesében van :K vagy a 90-es karit felhúzta valaki az illetőnek. mint pl. a vásárolt world of tanks accok. megvannak a legjobb tankjai a gyereknek, de játszani azt nem tud.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26024) mcsabee válasza Djuree (#26023) üzenetére


mcsabee
senior tag

Tudod mit? Feladom, teljesen feleslegesen tépem a szám. Fogalmad sincs az egész low lvl duel - high lvl duel témakörről, mondhatni laikus vagy. Mondod a véleményed, ami mögött semmi tapasztalat sincs. Úgyhogy részemről a téma lezárva.

Stay a while and listen...

(#26025) Huma


Huma
addikt

Az én resistes, armoros, blockos kérdéseimre tud valaki válaszolni?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26026) Djuree válasza mcsabee (#26024) üzenetére


Djuree
félisten

valszeg sokkal többet d2-őztem mint te, de hagyjuk is, látom mennyire nagy szaki vagy, veled nem szállok vitába, nem akarok lesüllyedni oda ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26027) Tatyla válasza Neptunfű (#25999) üzenetére


Tatyla
őstag

AH- ban az arak irrealisak es esszerutlenek...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#26028) killerjohn válasza Huma (#25899) üzenetére


killerjohn
addikt

mivel a százalékszámítás szorzás és így felcserélhető a sorrendje a sebzés számításkor, továbbá nem tudok kivonás alapú sebzéscsökkentésről, ezért teljesén mindegy hogy előtte vagy utána számol vele. ez igaz a DR-re, resistekre, mindenre.

pl 46%*17%*20%*35%*30% = 30%*17%*20%*35%*46% és így tovább

(#26029) mcsabee válasza Djuree (#26026) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ne is tedd, biztos sokkal többet toltad nálam, főleg, hogy fogalmad sincs, én mennyit játszottam vele. Rettentő sokat tolhattad, ha a low lvl duel és a high lvl duel témaköréről semmit sem tudsz, illetve a power lvlingről - és itt nem az ut lvlingről beszélek, hanem a clrush - hell diarun - hell baal kombóról. Már akkor elárultad, hogy max a tal sorkoddal mf-eltél 24/7. Ennyit rólad, meg a szintedről. Szerintem menj inkább Tetris-ezni, abban nincs ennyi lehetőség.

Stay a while and listen...

(#26030) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet hülyének fogtok tartani, de elkezdtem megvenni az Immortal King Set cuccait.
Nekem nagyon tetszik az a Set. :C

⭐ Stella

(#26031) Genji válasza mcsabee (#26029) üzenetére


Genji
őstag

Sztem meg mindenki nyugodjon meg! :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#26032) Realradical válasza Tatyla (#26027) üzenetére


Realradical
őstag

Miért? Kereslet - kínálat diktálja az árakat semmi más.

@radi8tor1
Maj', ha lesz fölös 5-6misim én is elkezdem :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#26033) Kasya


Kasya
nagyúr

Valakinek van tippje, hogy melyik teleport ponttol erdemes elindulni goldot farmolni?

(#26034) Horbal válasza Alg (#26017) üzenetére


Horbal
őstag

Ki mondta, hogy DPS-t szeretnék, jó nekem a tank csak az tank legyen...

Ki lehet amúgy balanszolni a barbit is, hogy tank szerű legyen, viszonylag elégséges dps-el, csak:
1., A játék szart se dob ami jó lenne a szintemhez, vagy akár csak használni tudnám (1hete farmolom act1 elejétől a végéig illetve bizonyos szakaszokat (110+ óra a játékban eddig összesen). Ha 30db rare számszeríj nem esett akkor 1 se 50-60-szint köztiek, legend egy se, set egy se +5Valor végig fent)
2., Arany - 1G :Y - 1200G között random dobja - na elmennek a csába, nekem 1G-t ne dobjon a legnehezebb fokozaton még akkor se ha act1 - minimum lenne a 100-200G/mob ha már dob aranyat (ami nem dob az nem dob az OK).
3., AH ami cucc üti a jelenlegi cuccom az min 1MG és akkor az ördögi kör be is zárult

Nem próbálok ki más kasztot mert soha nem játszom ranged kaszttal ahogy varázslóval, hasonlóval sem.

Igen az lehet, hogy csapatra van kihegyezve, de a dio alapvetően egy solo játék volt eddig nekem - az szerettem benne, hogy lehetett gigantikus istencsászár karaktert csinálni... ha ezt elvette a blizz akkor nagyon-nagyon elkúrták

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#26035) Djuree válasza mcsabee (#26029) üzenetére


Djuree
félisten

te valóban egy zseni vagy, taníts mester :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26036) mcsabee válasza Kasya (#26033) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az attól függ. Én hellen Maghádhoz jártam sokat (Road to Alcarnus wp), ott esett egy ring ami végül 5 millába találta meg új és szerető gazdáját. Ha infernón vagy, A1-ben érdemes lehet kipucolni Festering Woods-ot, bár ott az eventtel óvatosan, mert néha elég kemény mobokat dob.

Stay a while and listen...

(#26037) Soni84 válasza radi8tor (#26030) üzenetére


Soni84
tag

Tegnap én is néztem egy 5-ös witch doctor set darabot(persze irreális áron), amiből az összes többi set hiányzott az AH-ból. Létezik az ilyen? Tehát csak 1/5-öt lehetett vele elérni.

(#26038) WhiteWalker válasza Djuree (#26023) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ne törődj vele,kuvvára igazad van ;) , ezen véleményen vagyok mint te (az egész párbeszédet végigolvasván)

[ Szerkesztve ]

(#26039) mcsabee válasza Djuree (#26035) üzenetére


mcsabee
senior tag

Mire tanítsalak meg? Amit eddig mondtam, az sem jutott el az agyadig, egyértelmű, hogy nem vagy vevő a tudásra. És köszönöm a zseni titulust, bár a te billentyűzetedből olvasva semmi súllyal nem bír sajnos :( .

@(#26038) Giinos: Remélem te is ilyen ősD2-es vagy, mint Djuree :R .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#26040) Huma válasza killerjohn (#26028) üzenetére


Huma
addikt

Ja. Ez igaz. Ebbe nem gondoltam bele.
Viszont a block-nál lévő sebzéscsökkenés esetében kivonás van. Nagyon nem mindegy, hogy ez a levonás már a resistek és az armor átal csökkentett sebzésből vonódik le vagy pedig a teljesből. Én úgy gondolom a csökkentett értékből vonódik le mert különben nem sok értelme lenne infernón. Bár ha azt figyelembe veszem, hogy a blizz teljesen használhatatlanná tette a peteket infernón akkor simán előfordulhat a másik verzió is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#26041) Djuree válasza WhiteWalker (#26038) üzenetére


Djuree
félisten

hagyjad, ő a király d2-ben, érdekes minden játék topikjában vagy egy ilyen "mindent jobban tudok" tipusú ember :C

mcsabee: bocs, nem vagyok méltó a tudásodra :R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26042) Genji válasza WhiteWalker (#26038) üzenetére


Genji
őstag

Én meg azon a véleményen vagyok, hogy Djuree kezdte a személyeskedő arrogáns stílust, de most már ideje lenne befejezni ezt a kinek nagyobb a pöcse kontesztet. :) Béke legyen meg lávcsi! ;]

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#26043) mcsabee válasza Djuree (#26041) üzenetére


mcsabee
senior tag

Én jól tudom, te rosszul, 5 óra alatt D2-ben lvl 85-90 közé lehet húzni a karidat, egy szombat délután alatt (ha bírod a seggelést) akkor 92-re is. Ez tény, nem arról szól, hogy én jobban tudom, vagy te jobban tudod.

Stay a while and listen...

(#26044) Realradical válasza Soni84 (#26037) üzenetére


Realradical
őstag

Ha a Zunimassa setre gondolsz és EU szerveren vagy, akkor inkább rosszul kereshettél.

Mondjuk a Zunimassa set szerintem elég gyengus, de a Manajuma set két tagjából is a fegyver egyenesen röhej.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#26045) Djuree válasza mcsabee (#26043) üzenetére


Djuree
félisten

az lehet, csak annak semmi értelme, játszani megtanulni nem fogsz az alatt az 5 óra alatt. így elhiszem hogy megveri egy lvl49-es kari (aki rendesen húzta fel a kariját) a lvl90-eset :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#26046) #57919488


#57919488
törölt tag

A leggyorsabb szintezésnek mi a módja? Ha van egyáltalán ilyen. Monster kill grant +xy experience, ez sokat számít vagy nem ettől lesz jobb/gyorsabb? :)

(#26047) Genji válasza Realradical (#26044) üzenetére


Genji
őstag

A cipő azért nem rossz (IAS+MS) meg a gyűrűt is bevállalnám (allres+int) :B

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#26048) mcsabee válasza Djuree (#26045) üzenetére


mcsabee
senior tag

És? Nem arről volt szó, hogy megtanul-e vele játszani. Az egyik srác fentebb azt írta, hogy a D2-ben nem volt power leveling, míg a D3-an egy nap alatt lvl60-ra fogják rántani a haverjukat. Én javítottam, hogy a D2-ben volt power leveling, te meg simán azt mondtad, hogy ez hülyeség, és ugye hogy én okoskodok...

Stay a while and listen...

(#26049) mcsabee válasza #57919488 (#26046) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ha power levelinget akarsz, akkor itt egy link: [link]. Kicsit kusza, de nagyjából meg lehet érteni. Egy-két próba és menni fog. Amíg nem hotfixelik ^^.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#26050) Djuree válasza mcsabee (#26048) üzenetére


Djuree
félisten

van powerleveling, nem mondtam hogy nincs, csak az 5 óra sztem kevés hozzá. de egy 20 óra alatt tényleg meglehet a lvl90, de akkor nagyon profi csapat kell hozzá :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.