Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

elvileg 2011 végére tervezik, meg lesz 2 kiegészítő is.
[link]

(#2002) Wolverine válasza Cyberbeni (#2001) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt rég megírta a Gamepod is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2003) oxox válasza Cyberbeni (#2001) üzenetére


oxox
addikt

amen...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2004) Equinoxe


Equinoxe
csendes tag

(#2005) JSaN válasza Equinoxe (#2004) üzenetére


JSaN
addikt

Ez nagyon lol, jot rohogtem rajta. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#2006) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Összesítő, mi történt 2010-ben:

Bejelentették a Crafting rendszert,vagyis a Caravant és az Artisanokat az idei Gamescom-n
A PvP Arena rendszerben fog zajlani
Az ötödik és egyben utolsó karakter a Demon Hunter
Megváltozott a Skill rendszer, a passzív skillek külön kategóriában (Traitek) kaptak helyet, és két szintenként lehet rájuk nyomni egy pontot
A Talisman egy külön táska a charmoknak
Jelenleg 20 a Skill cap
A max. elérhető szint level 60
A Diablo 3 bétája a megjelenés előtt kb. fél évvel fog kezdődni

forrás: diablo3.hu

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#2007) oxox válasza Brown ügynök (#2006) üzenetére


oxox
addikt

faja...akkor lehet a betat varni....aztam, majd egyszer lesz valami

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2008) Muton válasza Brown ügynök (#2006) üzenetére


Muton
addikt

ezen jól felbuzdulva megírom a 2011-es összesítőt:

q1: nem történt semmi
q2: a karakterek 60%-át törölték, újak lesznek (később)
q3: új motorra írják át az egészet --> csúszik a megjelenés 3 évet
q4: kukázzák az egészet és elölről kezdik.

:DDD

Equinoxe: ez mekkora :DD :C

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2009) Wolverine válasza Muton (#2008) üzenetére


Wolverine
félisten

Csak az utolsó fordult elő korábban a Blizzardnál :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2010) Muton válasza Wolverine (#2009) üzenetére


Muton
addikt

jól mondod. korábban :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2011) Djuree


Djuree
félisten

na hogy bírjátok? jöhetne már a d3. van már valami info mikor jön?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2012) Scholes9 válasza Djuree (#2011) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én a Fallot New Vegast tolom, de még csomó game hátravan, szal csak kibírom valahogy :D Amúgy meg szerintem minimum 1 év mire játszhatunk a Dio 3-al :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2013) DeckardCain válasza Djuree (#2011) üzenetére


DeckardCain
senior tag

"na hogy bírjátok?" Nehezen :DDD

Az Activision Blizzard bejelentette a 2010 utolsó negyedéves gazdasági beszámolójának időpontját. Eme jeles esemény, mely február 9.-én, magyar idő szerint este fél 10-kor lesz, azért is fontos, mert a Blizzard ilyenkorra szokta tartogatni nagy bejelentéseit. A tavaly februári beszámoló alkalmával jelentette be Mike Morhaime, a Blizzard fejese a Starcraft 2 Bétájának kezdetét és hogy a játék 2010 nyarán várható. Remélhetőleg hasonló örömökben lesz részük a Diablo fanatikusoknak is idén, hogy legalább egy Béta, jobb esetben megjelenési dátummal is (negyedévre lebontva) leszünk gazdagabbak.Addig már csak bő egy hónap van hátra, ha addig is tartják a fejlesztők a felfokozott tempót, szerintem egy március-május időtartamban kezdődő Bétával számolhatunk. Addig is türelem, a várokozás meghozza gyümölcsét meglátjátok.

[forrás]

(#2014) Djuree válasza DeckardCain (#2013) üzenetére


Djuree
félisten

úgy legyen :K :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2015) mephi666 válasza DeckardCain (#2013) üzenetére


mephi666
nagyúr

március-május=béta :Y úgy legyen... direkt nem is akarom nagyon követni a dia3-as cikkeket már egy ideje, mert csak kínzom magam, de mocskosul várom a játékot :K ha csak töredékét játszom annak az időnek, amit az előző részekre fordítottam, akkor is nagy lesz a kockulás...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2016) Scholes9 válasza mephi666 (#2015) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én nem toltam Diabloval régen, de mivel a WoW a valaha általam kipróbált legjobb játék, meg ugye az is/ez is Blizzard munka, így várom, mint a Messiást, hatalmasat fog durranni, amikor megjelenik, erre a nyakamat teszem, kiüt majd mindent és megdönt bármilyen eladási rekordot, CoDokat is beleértve...ha kijön nem hiszem, h jó ideig fogok bármi mással is nyomulni, nem volt ez másképp, akkor sem, amikor WoWoztam :) Nagyon jó lenne, ha ebben az évben végre kijönne a játék, bár én erre nem mernék fogadni...sajnos...de ne legyen helyes a jóslatom :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2017) Cyberbeni válasza Scholes9 (#2012) üzenetére


Cyberbeni
addikt

azért remélem már hamarabb is jön a béta...

(#2018) kovsol válasza DeckardCain (#2013) üzenetére


kovsol
titán

nekem azt súgja a megérzésem nagy csalódás lesz itt és örülhetünk ha idén beta lesz, nem hogy megjelenés

May the Force be with you!

(#2019) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ha végre kijön remélem nem lesz tele bug-okkal ha már ennyit vártunk rá.

Csak jöjjön ki még mielőtt gyerekeim lesznek, hogy legyen időm is vele játszani. :DDD

Xbox: kapeti

(#2020) celf


celf
őstag

a wow az egyik legjobb játék.
a fallout 1-2 a valaha készitett másik legjobb játék.
most a fallout ex designere dolgozik a blizzard egyik legújabb játékan (dio3). tehát elvileg a legjobb létező játék lesz ami eddig elkészült.
van remény.

addig is, egy kis humor, nem tudom volt-e már, szerintem a Diablo 3 készítői által jött a vicc. Mondjuk mind a Blizzardra mind a Black Isle-ra jellemző volt a jó humorérzék:

(#2021) dokee78


dokee78
félisten

Ha magyarul jön akkor kipróbálom.

(#2022) Wolverine válasza dokee78 (#2021) üzenetére


Wolverine
félisten

Arra ne számíts.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2023) Kassadin


Kassadin
addikt

Havi díjas lesz a dio3? Valamint gépigénye mennyire lesz magas? Mit lehet ezekről tudni? :U

[ Szerkesztve ]

(#2024) kovsol válasza dokee78 (#2021) üzenetére


kovsol
titán

akkor te nem sokat játszol szerintem :DDD amúgy játék közben könnyen ragad az emberre az idegen nyelv

(#2023) Kassadin miért lenne havidíjas ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2025) Wolverine válasza Kassadin (#2023) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem lesz havidíjas, ez biztos. A többiről semmilyen infó nincs. (de a Blizzardot ismerve egymagos procival is futtatható lesz medium grafon 1280*1024-ben)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2026) vittuka


vittuka
aktív tag

Most olvastam az elsô hozzászólást, ami 6 éve volt.. :D sry! :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#2027) Kassadin válasza Wolverine (#2025) üzenetére


Kassadin
addikt

Gondolom te a wow-hungary-s Wolverine vagy, neked meg van rálátásod a blizzard dolgaira. Ha nem lesz havi díj, akkor megnyugodtam, így megfogom fontolni a dio3 megvásárlását majd, főleg hogy ismerek 1-2 embert aki dio2 fanatikus is volt anno.
Köszi az információt. :R

(#2028) vittuka válasza dokee78 (#2021) üzenetére


vittuka
aktív tag

Azért ehhez nem kell akkora nyelvtudás, hogy az ember ne értse.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#2029) Kassadin válasza vittuka (#2028) üzenetére


Kassadin
addikt

Mmorpg-hez nem kell angol nyelvtudás?
Akkora nem kell, csak az ember ha játszik valamivel, akkor meg is akarja érteni szerintem.
Ilyen kategóriájú játékokban meg szokott szöveg lenni azért rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2030) Wolverine válasza Kassadin (#2027) üzenetére


Wolverine
félisten

Itt előbb voltam Wolverine, mint ott - de igen, én vagyok :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2031) kovsol válasza Kassadin (#2029) üzenetére


kovsol
titán

Diablo nem mmorpg

May the Force be with you!

(#2032) dokee78 válasza celf (#2020) üzenetére


dokee78
félisten

Jobb lett volna ha csak a linkeket írod ki.

(#2033) celf válasza dokee78 (#2032) üzenetére


celf
őstag

széltében tökéletesen befér a fórumba

[ Szerkesztve ]

(#2034) vittuka válasza Kassadin (#2029) üzenetére


vittuka
aktív tag

Több szinten mérjük azért ezt a nyelvtudás dolgot, diablo3-hoz írtam, nem kell ide a felsôfokú szakmai. Sokan nem tudnak angolul, de a számtek angolban és ilyen játékoknál elboldogulnak. Ezeket a questeket meg manapsag el sem kell olvasni, nyomkodod a gombot es futsz a terkepen a nyíl irányába és levered azt a 3 kecskét amit mondott a kovács, bonyolultabb feladatok nem szoktak lenni.. :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#2035) oxox válasza vittuka (#2034) üzenetére


oxox
addikt

egyik reszben sem kellett angol nyelvtudas...nem volt olyan feladat amit az miatt ne lehetett volna megoldani...ez se nem Baldurs, se nem Dragon Age...de megis a legjobban vart jatek, es ha fizetos lesz ha nem, ott lesz a polcomon (bar nekem az elso resz az etalon meg mindig...a ketto gyenge masolata lett csupan)

"It is hot down here" :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2036) Kephamos válasza kovsol (#2031) üzenetére


Kephamos
addikt

Hack&slash. Lehet multiban is játszani, de semmiképp nem rpg, ahogy a wow sem az. DnD, Vampire, Magus, stb. a szerepjáték. :)

(#2037) celf


celf
őstag

pedig bárhonnan nézzük, a diablo 3 akkor lesz igazi, igazi siker, ha rendbehozzák a quest/story/rpg részét. minden tiszteletem a diablo 1-2-é, de ezekben dolgokban messziről nem teljesített elégségesen. persze az alapsztori jó volt. de tulajdonképpen nem is volt más azon kívül.. hangulatra is nagyon jó, multiban kurvajó, és singleplayerben sem a legélvezhetetlenebb...

viszont szomorú tény: a jó quest/sroryline együtt jár a bonyolultabb angollal. lásd Fallout 1-2. (best rpg games ever made. period)
amúgy lehet majd ehhez is lesz magyarítás, mint a fallout 1-2höz. kérdés, hogy a blizzard mennyire fogja szerkeszthetővé tenni a játékot.
nem tudom mennyire volt a topikban korábban erről szó, de többek közt ki lesz terjesztve a világ háttérsztorija, nem kicsit.
sokkal jobban ki lesz dolgozva egy a karakterekre külön jellemző személyiség, sokkal kiterjedtebb lesz a conversation rész is.... ez mind együtt jár a komolyabb angollal.
nincs mese.

interview

[ Szerkesztve ]

(#2038) Kassadin


Kassadin
addikt

Hack and slash a játék stílusa? :Y
Na király legalább már ezt is megtudtam. :K

Vattika: igen én sem felsőfokú angolra gondoltam... :U De szerintem kell angol tudás ahhoz, hogy élvezzd és értsd mit miért csinálsz. Fallout 3 megvan magyarul, de angol tudás nélkül például élvezhetetlen, mert semmit se értesz meg belőle, annyira összetett párbeszédek vannak benne. Diablo 3-ban nem tudom mennyi angol szöveg lesz. :N

(#2039) celf válasza Kassadin (#2038) üzenetére


celf
őstag

a fallout 3 az összetett? az az eredeti részekhez képest olyan mintha egy kis harmadikos fogalmazta volna az egészet.

megmondom őszintén, én a diablo 3-tól kifinomult, leláncoló story-ra számítok, némi rejtett, jóizlésű, feketehumorral (nem kell 100%-ra komolyan venni majd ezt az angels vs. demons dolgot) és értelmes side questekkel, vagy ha se humor, se side questek, akkor nézzen ki kurvajól, legyen nagyon jó zenéje, lélegzetelállító cinematics-el, és pörgős, izgalmas multival/single playerrel. mindez egy szépen megalkotott, és kidolgozott ízléses art design-al (zéro anime-manga beütés pl. minimum elvárás azt hiszem)
de a lényeg.
a játék angolul van.
ennyi.

ja, és nem tudtad Kassadin, hogy az előző részek full Hack&Slash típusúak voltak?

[ Szerkesztve ]

(#2040) Kassadin válasza celf (#2039) üzenetére


Kassadin
addikt

Példának hoztam fel talán rossz példa volt. Akkor esetleg ott az Oblivion vagy valami hasonlóan hosszú rpg, aminek angol tudás nélkül értelmetlen nekimenni(már ha angolul tolod). Nem tudtam azt hittem a diablo2 mmo... :)

(#2041) mephi666 válasza celf (#2039) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem (bízva a blizzardban) a diablo3-ban az is megtalálja az örömöt, aki "create caracter->play->levelup->levelup->levelup->levelup" stílusban nekifeszül, mint a vadbarom és az is, aki próbál elmélyedni: figyel a párbeszédekre, küldetésekre, sztorira, felfedezi a világot :K ...mert azért az első 2 részben is több volt, mint a puszta mészárlás... habár a puszta mészárlást én is élveztem :K az elmúlt bő évtizedben szerintem a szűkebb időkben is minimum évi 2-szer "végigjátszottam" mindkettőt... de amikor rákattantam, reggeltől estig nyomtam... az a jó ezekben, hogy hiába régi játékok: akkora tartalom/újrajátszhatósági faktor van bennük, hogy senki nem mondhatja el, hogy: "na, most végeztem teljesen vele" :K számomra mindkét része minden alkalommal nyújtott valami újat...

ui: na igen, a fallout1-2 nyomába sem ér a 3. rész... :K nem vagyok perfekt angolból, de nagyon élveztem az első részeket a hiányosabb tudásommal is... annyira addiktívak voltak, hogy nem tudtam abbahagyni... a 3. részről ez már nem mondható el :( (csalódtam benne elég nagyot)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2042) AMD Power


AMD Power
titán

Kiadják már ezt a játékot 2015 előtt? :U

(#2043) oxox válasza celf (#2037) üzenetére


oxox
addikt

már bocs, de ez marhaság...a diablo nem rpg, és nem is hiányzik belőle az, hogy pl. a rouge zárnyitást tanuljon, a harcos meg növelje a fegyverforgatási képességét, de az sem, hogy különböző puzzle feladványokat kelljen csinálni. Aki rpg-t/szerepjátékot akar játszani az sok mást találhat, hasonló nézetben (pl. baldurs, neverwintern, dragon age, stb), de akár fps-ben is (pl. oblivion) A diablo úgy volt siker ahogy volt, nekem személy szerint jobban tetszett az általad említett Falloutnál (pedig azt sem keveset toltam)...nem tudom az eladási adatokat, de szerintem nagyobb sikere volt mint a fallout-nak, és a 3-ik rész sikere is borítékolható....szerintem nem kell a blizzard-ot sikerre tanítani.
Olyat kérsz mintha a call of duty-ban hiányozna számodra a karakter fejlesztés? :F

ha szerepjátékról Vs diablo akarsz vitázni állok elébe...játszottam néhány szerepjáttékkal (92'-től kezdődően...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2044) Kephamos válasza oxox (#2043) üzenetére


Kephamos
addikt

Hát ja! A diablo az maradjon meg diablónak. Remek hangulattal, jó zenével (az első rész zenéjét szoktam néha hallgatni utazás közben) és persze sok millió egérkattintással. :)
Az oblivion is elég gyenge lett szerintem a Morrowindhez képest. Ugyanaz, mint az új fallout-régi fallout téma. Buta konzoljáték lett belőle :U
-------------
Nem is reméltem, hogy rajtam kívül más is nyomatja aVTES-t itt a péhán. :)

(#2045) mephi666 válasza oxox (#2043) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, igen... oltári a különbség a diablo és egy igazi szerepjáték között...

egy szerepjáték lényege, hogy a nevéből adódóan "szerepet játszol" és szerintem ezt leginkább papíralapú játékkal lehet megvalósítani, ahol a tp nagy részét nem arra kapod, hogy hány hordányi lényt öltél meg, hanem hogy mennyire játszottad ki a karaktert... és itt nem pusztán a harcmodorán van a szó, hanem azon, hogy a története/múltja/jelleme/céljai mennyire érződnek a játékos játékában :K gondolom ezt nem neked kell ecsetelni, de a diablo (ami egy enyhén rpg-fűszeresítű hack n slash) olyan messzi áll az rpg-től, mint az újabb nfs-ek a kőkemény szimulátoroktól... egy rpg-ben a karakterfejlődés/táposnál táposabb tárgyak szinte mellékesek... a diablo-ban meg erre épül az egész játék...

...de szerintem a lényeget le is írtam: az újabb nfs-ek is sikeresek annak ellenére, hogy közel nem szimulátorok és a diablo is nagyon sikeres a saját stílusában :K írtam már többször: a diablo sikere az egyszerűségében van és abban, hogy mindig ad újat... szerencsére nem ugyanazt a dungeon-t kell bejárni és a lények is randomgeneráltak... a tárgyakról nem is beszélve... mindig ad valami újat a játék... (a körítésről nem is beszélve: zene, hangok, videók, atmoszféra)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2046) celf válasza oxox (#2043) üzenetére


celf
őstag

:)
egy: ha tetszik ha nem, a diablo rpg, csak ahogy mephi666 is írta, rendkívül finom fűszerezésű.
a példa amit írtál, call of duty-val: sántit :) a call of duty bármelyik része szerintem egy kalap szar mint fps. vagy mint bármi más. és a helyzet az, hogy pont beletrafáltál, lehet ha raknak bele egy egyszerűbb fejlődés-rendszert, mondjuk ahogy private-ből major leszer... talán élvezhetőbb lenne. Mondjuk az is egyfajta fejlődés, ahogy a játék előrehaladtával egyre jobb fegyverekbe botlasz, vagy teszem azt a parancsnokságon egyre nehezebb küldtetésekekkel bíznak meg.
De a lényeg, lehet ezt az fps-rpg-t jól csinálni, lásd Deus Ex.
amúgy a diablóban is növeli a harcos a fegyverforgatási képességét... nem értem miért tagadod az rpg elemeket a diablóból.

Hogy sok más játék van az rpg genre-ben... őőőő ezt is cáfolnám :)
Az általad felsoroltak közül egyedül a Dragon Age-el nem játszottam, de bevallom nekem se a morrowind, se a neverwinter, se a semmi nem jött be igazán. már a Baldur's Gate sem tetszett, amikor elkezdtem az egyel játszani. Telejsen kiábrándító volt a Fallout után. Az Icewind Dale egy gyönyörű játék volt az idejében, az egyik legjobb zenével, amit hallottam fantasyben, de Brian Fargo, vagy valaki más az Interplaynél nagyon elszúrta azzal, hogy megpróbálta a Blizzardot majmolni, és ahelyett, hogy a fallout mintáját követték volna, és ráállítják a régi brigádot full kapacitással a quest-ekre, és a world design-ra, azt hitték, ha csinálnak egy lineáris hack'n'slasht, 2-3 side questtel, akkor övék lesz a jackpot, lévén a hack'n'slash nagyon jól megy (lásd diablo). csak közben nem rakáták bele azt a fajta munkát, és töltést, amit a blizzardosok beleraktak a diabloba. nem is lett akkora siker.. pl. hol volt a multi rész ezekből a játékokból...
viszont akkor a siker.
tudod jól, hogy a siker a pénzbevételen kívül még jópár más dologból is áll.. legnagyobb szemét játékok eladásai is verdeshetik az eget, mégse játszik egyikel se, se te se én.
most nem akarom ezekhez hasonlítani a diablot, nekem is egyik kedvencem, csupán arra akartam rávilágítani, hogy a siker nem csak ebből áll. Nem feltétlenül baj, ha több rpg elem lesz benne (értsd: bonyolultabb sztori), úgy ahogy azt írta most az előbb valaki: ha a sztori nélkül is végig lehet tolni, csak persze akkor kimaradsz egy csomó jóból...
nos akkor ez így meg lesz oldva, akkor ez a játék lesz a best game ever made.

amúgy megjegyzem, a fallout 1-et is úgy játszottuk anno, hogy gőzünk nem volt mi van, azt sem tudtuk miért fejeződik be hirtelen a játék az első 150 nap után ( :D ), vagy hogy mit kéne csinálni, merre van a water chip... ez a másik véglet, ilyen nem hiszem, hogy lesz a diablo 3-ban, de nem is kell legyeb. ahogy Boyarsky is mondta a feljebb linkelt interjúban: a játékosokat nem csak a már megszokott, újabb és újabb item fogja előrehajtani és lekötni, hanem a sztori is.
És lehet lázadozni, ha belegondolsz, a fallout-ban is a loot system volt az egyik legjobb rész. Amikor napokon keresztül vándorolsz a sivatagban, hátha találsz valami atomkemény vegyvert.... minden polcba, ládába, szekrénybe belenézel, hátha van valami új cucc ott...
alapjaiban ugyanaz a két játék, csak az egyik így, a másik úgy jó. nem lehet baj, ha ötvözik a kettőt, azt hiszem. csak ezt úgy kell tenni, hogy megőrzik mind a kettő jellegezetességét. nem hiszem, hogy ezek kizárnák egymást.

uff.

[ Szerkesztve ]

(#2047) Cyberbeni válasza celf (#2046) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a cod-ban nincs fejlődésrendszer? singleben tényleg nincs, multiban viszont van. ez persze elveszi azok kedvét a multitól, akik csak egy jót akarnak lövöldözni néha-néha, és nem játszanak vele napokat, hogy elérjék a legnagyobb szintet.

de ez diablo 3 topik, ne offoljunk

(#2048) Kassadin válasza mephi666 (#2045) üzenetére


Kassadin
addikt

Van élő szerepjáték meg játékbeli szerepjáték, nem hinném hogy egyik überelné a másikat, kinek az, kinek amaz jön be. Nekem a kártyajátékok nem jönnek be, a játékbeli rpg-k meg nagyon(főleg fallout, oblivion, witcher stb), és vannak olyanok akik csak élőben a baráti társaságukkal játszanak. De attól még hogy valaki otthon játszik számítógépes szerepjátékkal, lehet ugyanakkora szerepjátékos, mint aki nem.

(#2049) celf válasza Cyberbeni (#2047) üzenetére


celf
őstag

nem vagyok otthon a cod online dolgaiban, de ott nem csak rangok vannak? vagy uniqe fegyverek, stb is?

(#2050) Kassadin válasza celf (#2049) üzenetére


Kassadin
addikt

Kőkemény szintezés van már cod4 óta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.