Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6001) pomk válasza Scholes9 (#5998) üzenetére


pomk
őstag

Okostelefonra ingyé van! ;) :P

(#6002) Argos válasza oriic (#5996) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hm...Köszi, gondolkodóba estem. :B

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#6003) Scholes9 válasza pomk (#6001) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, de az meg nincs, így azért olcsóbban kijövök, ha veszek egy kütyüt :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6004) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na én is rákattantam a Blizzardra, leszedem a WoW trialt, bár, ha belenézek teljesen kész leszek, mert hiányzik ám a gém :DDD Meg feltettem tegnap este a Warcraft 3-at és a Frozen Thronet, ami már fél éve megvan dobozosan, de nem játszottam vele, illetve még végig sem vittem soha, tiszta szégyen :DDD Ja, kb 1 óra múlva meg elvileg Dio3 béta ;] :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6005) jim_raynor70 válasza Scholes9 (#6004) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

En szinten ma tettem ujra a Warcraftot a DotA miatt. Lehet, ma volt a Blizzard vilagnapja, s mi ezt ereztuk az eroben... Azt a jatekot meg tessek vegigjatszani, jopofa kis tortenete van! :K

(#6006) JSaN válasza emre33 (#6000) üzenetére


JSaN
addikt

Valami bug van tobbeknek is a friends listaval, pl te shogy nem kerulsz ra akar mit csinalok.
Kozben nyomtam egy ujabb solot ezutal a wizzardal, hat amilyen nyogve indult. A vegen nagyon meg kedveltem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6007) Scholes9 válasza jim_raynor70 (#6005) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, végig fogom :K :B Még most is nagyon jó a hangulata :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6008) Stalker-2572 válasza wikings2 (#5992) üzenetére


Stalker-2572
addikt

tyű, a 2. baba :R

All Black...

(#6009) Ilsyde válasza JSaN (#6006) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nekem csak timeoutokat ír, nem bírok játszani.

Ja, most olvasom hogy megint meghaltak a szerverek...

[ Szerkesztve ]

(#6010) JSaN válasza Ilsyde (#6009) üzenetére


JSaN
addikt

Ugy nez ki, most en sem tudok mar be lepni. Megint lottek a szeroknak. :(((
Mondjuk mar megyek aludni, de scholes9 pont tolta volna.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6011) Jazz válasza WayneGace (#5997) üzenetére


Jazz
veterán

Azért azt ne feledjük el hogy ez még csak normal, lvl12. D2-ben contessa-t sem volt nagy cucc kinyírni. Majd inferno-n.:)

Ez a piros körberajzolás engem is zavar. Elég illúzió romboló.

free your mind

(#6012) Djuree válasza Stalker-2572 (#5991) üzenetére


Djuree
félisten

nem értek embereket minek akarnak laptopon játszani :F ha játszol vegyél asztalit én azt mondom, fele az ára egy normális laptop árának, és kényelmesebb is sokkal :K 100k-ból már kijön egy jó asztali gép, ami elviszi a D3-at full HD-ban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6013) Jazz válasza Djuree (#6012) üzenetére


Jazz
veterán

talán mert sokat utazik és nincsen az otthonhoz kötve? ;)

free your mind

(#6014) Cybertrone válasza Jazz (#6013) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jo is az a fel ora amig birja az akksi:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6015) Stalker-2572 válasza Djuree (#6012) üzenetére


Stalker-2572
addikt

De a laptop hordozható :DDD

All Black...

(#6016) Djuree válasza Stalker-2572 (#6015) üzenetére


Djuree
félisten

az asztali is, csak kicsit érdekesen néznél ki monitorral a hátadon :DDD
anno mikor pesten lanpartiztunk, tesco-s kocsiban toltam végig a gépem a fél városon, akkor még nagy crt monitorok voltak, nem nézett ám senki hülyének :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6017) sith7 válasza Djuree (#6016) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#6018) Cicero válasza Djuree (#6012) üzenetére


Cicero
őstag

mert a laptop már kell. mindenkinek.

házipc meg nem. vicc az egész. ráadásul azt a +100k-t el tudom másra is költeni.

(#6019) Cybertrone válasza Cicero (#6018) üzenetére


Cybertrone
veterán

Minek... egy telefonrol mindent megoldok, es az aksija is tovabb birja... gamelni meg otthol kell, nem a szabadba stickes viccnettel;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6020) Djuree válasza Cicero (#6018) üzenetére


Djuree
félisten

laptop minek? teljesen felesleges. melóban is van gépem, otthon is van, vezetés közben meg nagyon jól jön a laptop ugye? utazáshoz amúgy sem jó, az akksi nem sokat bír ki.

ha azt a +100k-t el tudod költeni akkor vegyél 100k-ért asztalit, mint 300k-ért ugyanolyan erős notit :P aki notin akar komolyan D3-azni az egyszerűen hülye sztem, magának csinál problémát...itt sírnak sokan hogy nem megy laptopon a játék full-giga-hiper-szuper részletességben...pfff...még jó :U tessék tudomásul venni hogy a laptop nem játékra való, ennyi....aki meg esetleg nem bírja ki játék nélkül még haza nem ér, arról is megvan a véleményem.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6021) maross válasza Stalker-2572 (#6015) üzenetére


maross
veterán

Es a fullhd a notira kell, vagy teven akarod jatszani? Mert fullhd noti ritka mint a feher hollo. Jatekra 150-180-ert lehet venni normalisat, nem fullhd. Van egy "milyen notebookot" vagy valami hasonlo topic, ott kerdezd meg, kepben vannak az aktualis bestbuy-jal.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6022) rt06


rt06
veterán

attol, hogy paran nem tudtok esszel felerni olyan scenarioig, ahol valaki jatekra (is) laptop-ot hasznal, nem azt jelenti, hogy a szoban forgo valaki a hulye...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6023) Kashim válasza rt06 (#6022) üzenetére


Kashim
őstag

+1
Én is notebook-on "élek" mert ez felel meg az igényeimnek. Ha kell valahova menni, csak felkapom és nálam van szinte mindenem. Mobilnetet osztva telóról meg bárhol elérek bármit. Játékra szinte sose használom, de mivel Diablo nincs konzolra, csak erre a célra had ne vegyek megint egy melegedő, hangos, áramzabáló, sok helyet foglaló kábeldzsungel asztali gépet, ha egyszer elfut ezen is. Igényes, halk, gyors asztali gép normális minőségű perifériákkal ugyanúgy drága mint egy jobb noti, nem jön ki bagóból, ellenben helyhez kötött és melegszik.
Meg lehet érteni mindkét végletet, nem vagyunk egyformák, de ilyen miatt valakit minősíteni azért elég alpári dolog. (+míg a többség nyáron diablózik a meleg, sötétített szobában, amire még az asztali gépe is rágyúr egy +5-6 fokot, addig én kiülök az árnyékos kertbe és ott írtom a monsztákat :P)

[ Szerkesztve ]

(#6024) WayneGace válasza rt06 (#6022) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha valaki egy teljesen új játékkal akar jó beállításokkal laptopon játszani normális méretű képernyőn, annak tudomásul kell vennie, hogy nagyon sokba fog kerülni. Ráadásul, ha játszik akar, akkor lényegében mindig be kell dugnia a laptopot. Tényleg csak annak éri meg ilyenben gondolkozni, aki kétlaki életet él, mint a kollégisták.

Egyébként jobban megéri egy normális pc, ha meg ágyban akar netezni vagy hasonló, akkor mellé egy olcsó laptop.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6025) Djuree válasza rt06 (#6022) üzenetére


Djuree
félisten

lehet játszani is rajta persze, csak akkor meg ne sírjon a szája hogy nem megy az adott játék a laptopján, mert sajnos a laptopon játszók többsége ilyen...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6026) Djuree válasza Kashim (#6023) üzenetére


Djuree
félisten

"(+míg a többség nyáron diablózik a meleg, sötétített szobában, amire még az asztali gépe is rágyúr egy +5-6 fokot, addig én kiülök az árnyékos kertbe és ott írtom a monsztákat :P)"
ennek van feelingje :K de én az asztalit is simán kiviszem a kertbe ha olyanom van. volt már hogy nyáron sötétedés után a 3. emeleti erkélyre kipakoltam a gépet, olyan meleg volt bent hogy nem lehetett kibírni, így meg nagyon faszányos volt :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6027) maross


maross
veterán

Jatszos notebookos tomegnek legolcsobban ez: pi3560. Erosebb procival, vinyoval,garival ugyanez.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6028) WayneGace válasza maross (#6027) üzenetére


WayneGace
őstag

Kijelző: 1366x768 Ez elég erős kompromisszum, de valamit valamiért.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6029) bélanéni


bélanéni
őstag

A laptop-őrület csak egy újabb hóbort. Az emberek csak divatból veszik, mert a "mobil" sokkal jobb dolog. A laptopozók fele ki sem mozdítja a szobából a gépet, de azért baromira kell.

(Olyan észérvek, hogy az asztali gép adott árért sokkal jobb, normális VGA nem is igazán létezik laptopban, a kutyát nem érdekli.)

Ha valaki AZÉRT veszi, mert MUSZÁJ cipelnie állandóan, akkor teljesen érthető a dolog.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#6030) maross válasza WayneGace (#6028) üzenetére


maross
veterán

Persze. Ha valoban fullhd kell, nos, en tuti asztali gepet vennek. Nagyon keves fullhd noti van, es meg erosebb videokartya kell hozza, meglepne ha 250k alatt megallna a szamlalo.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6031) KubanitoS válasza maross (#6027) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem ilyen gépem van, két éve ennek az árnak a duplájáért vettem és kifejezetten tetszett az erős VGA-kis felbontás kombó. Szerintem nem lehet észrevenni a különbséget a full HD és 720 között, de ez csak az én véleményem. A gép a mai napig megvan és nagyon meg vagyok elégedve vele. Élsímítás nélkül a mai cuccok is elfutnak rajta.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6032) maross válasza KubanitoS (#6031) üzenetére


maross
veterán

Detto, 160-ert vettem tobb mint 2 eve, +20ropi a +2ev gari. Teljesen elegedett vagyok vele azota is. Biztos hogy fogok meg ezzel az arnyekos teraszon Diablo3-azni :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6033) havasa válasza Cybertrone (#6014) üzenetére


havasa
aktív tag

A most megjelenő Trinity-bel szerelt notik vajsimán fogják vinni a Diablo 3-at 10 órás akkuidővel és a nem dzsunka gyártók (Dell, HP) gépei sem lesznek 200k felett.
(Már a Liano-val szereltek is megfelelnek a Diablo 3-hoz)

FullHD teljesen felesleges 15"-ra, oda bőven elég a 720p.

Persze ha valaki trúhádétizenhaccorosáá-val akarja játszani, annak marad az asztali vagy egy Alienware noti(, ami tényleg csak fél órát bír akkuról :DDD )

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#6034) Cybertrone válasza havasa (#6033) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem 8 van itthol lapos is... asszonynak jo hogy ne engem zargasson, kb ennyi nekem eleg is volt belole:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#6035) Jazz


Jazz
veterán

Noti komolyabb, élvezettel telibb játékra itt kezdődik: [link]

PC-re igényesen meg itt: [link]

Azért írom ezt, mert a játék élvezete a monitornál/kijelzőnél kezdődik. Ezt mindig elfelejtik. Lehet hogy megveszed occsón magát a PC-t, de egy jobb monitor annyi mint maga a PC.
A Monitor is, noti is16:10 képarányú 1920x1200, és nem a szörnyen keskeny 16:9. Ég és föld a különbség.
Nyilván ha már asztali, akkor olyan monitor kell, az alá meg amolyan vas.
Ha így nézzük, ugyan annyit költesz PC-re mint notira, vagy még többet is.

Ami más, azaz élvezeti faktor, nyilván ebben egy fenti PC magasan túlszárnyalja a notit, de aki ritkán van otthon, jön-megy, és nem game függő, annak a noti a favorit.

Szóval ezt nem őrületnek nevezném. Emellett rengeteg észérv is szól a noti mellett, amiket lentebb felsoroltak. Egyszerűen nem ér annyit nekik a többlet élvezeti faktor, ha cserébe helyhez van kötve, fűt, áramot zabál, zúg, nagy helyet foglal, nem mozgatható....de persze ez is teljesen egyéni.

Akkuról meg annyit, hogy már csak az erdőben nincs konnektor.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6036) stifi válasza Jazz (#6035) üzenetére


stifi
senior tag

workstation játékra?
merész ötlet... (és hót felesleges pénzkidobás az ablakon, ráadásul a linkelt gép előző szériás modell, mondhatni rá hogy elavult.. ennél vannak sokkal jobb gépek játékra, felesleges a ci7, a VGA kell, hogy egy komolyabb modell legyen (de quadro minek?))

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#6037) maross válasza stifi (#6036) üzenetére


maross
veterán

Azt en se ertem...tobbszorosebe kerul mint az ugyanolyan teljesitmenyu normal felhasznalasra valo vga-k. Ezt a notit marhara nem jatekra terveztek...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6038) WayneGace válasza Jazz (#6035) üzenetére


WayneGace
őstag

Nekem ilyen monitorom van. Nem játék miatt vettem elsődlegesen. 1 év használat után, tökéletesen elégedett vagyok vele. Csak ajánlom mindenkinek. Sajnos elég drága volt, ma is az.
720p és 1080p között jelentős a különbség. Még anime nézés közben is szemmel látható.

Egyébként szerintem csak a vásárlói szokások és igények különböznek.
Például én nem adnék egy notebookért 60 ezret sem, de kiadtam egy monitorért 147 k-t.
Más fordítva van ezzel. De ettől senki se lesz jobb vagy rosszabb, csak más.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6039) WayneGace


WayneGace
őstag

Még két bolt, ahol 11 a szervizes mellett:

Első. SG-n azt írták korrektek voltak SC2 vételkor.
Második.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6040) atok666 válasza Jazz (#6035) üzenetére


atok666
őstag

En is abban voltam, hogy 16:9 ben nem lehet jatszani - amig, kis vacilalas utan nem vettem egyet.
Ki kell probalni, szerintem siman hasznalhato jatekra is.

Atok

(#6041) -conrad- válasza Scholes9 (#6003) üzenetére


-conrad-
addikt

Fel lehet tenni bármilyen telefonra is az authenticatort, csak egy sms-be kerül. Nem kell okostelefon.

(#6042) rt06 válasza -conrad- (#6041) üzenetére


rt06
veterán

ezt kifejtened?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6043) Kal-El válasza -conrad- (#6041) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert csak Android, iPhone, Blackbarry-t supportolnak a letölthető telefonos Blizz authenticatorok.
Nekem meg Badás a telefonom.

(#6044) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Gamestar előfizetési akció Diablo 3, vagy Diablo 3 CE változattal!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6045) -conrad-


-conrad-
addikt

authenticator feltelepítése, nagyon jó leírás, én is feltettem több telefonra is már, csere stb. esetén.

(#6046) Ilsyde válasza Kal-El (#6043) üzenetére


Ilsyde
őstag

Engem meg az erdekelne hogy androidra lehet-e valahogy ketto authenticator progit tenni :))

(#6047) Kal-El válasza Ilsyde (#6046) üzenetére


Kal-El
senior tag

Lol. Minek?

(#6048) CactuS válasza Jazz (#6035) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezek azért erős sarkítások. Gondolom neked anno nem volt C64-ed, vagy 286os XT-d 14" gömbCRTvel. Mégis élveztem/tük a játékokat rajta, talán jobban is, mint a mostaniakat.

16:9 16:10-hez képest "szörnyen keskeny". Tudod, hogy a valóságban ez mekkora méretbeli különbséget jelent? Nem tudom mit szólsz pl ahhoz, ha mondjuk 2x22" körüli monitoron (lehet akár 16:10-es is) kéne dolgoznod. Az milyen lenne? Elképzelhetetlenül keskeny? :)

Nem hiszem azt sem, hogy az igényesség az pont egy ~130.000 Ft-os Dell monitornál kezdődik (Ahogy a noti sem az általad linkeltnél, de ezt már alattam kifejtették páran.)

Bár, ahogy a hsz-ed végén is írtad ez egyéni ízlés dolga, csak ezt úgy is kéne közölni, nem pedig kijelenteni, hogy az igényesség pont itt kezdődik.... (WayneGace talán jobban megfogalmazta azt, amit mondani akarok)

Ilsyde: Minek neked kettő? Úgy tudom 1 accountra - most már - csak 1 authenticator-t lehet tenni. Vagy 2 accountod van? Nem telepíthető fel mindkettőre ugyanaz az authenticator?

-conrad-: Nekem még az ősrégi Nokia 6131-esemen fut az authenticator. Sajnos lusta vagyok áttenni az éppen aktuális mobilomra (meg talán felesleges is, így legalább mindig gépközelben van).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6049) Ptech válasza Ilsyde (#6046) üzenetére


Ptech
őstag

Több accountra is lehet használni egy authenticatort, legalábbis a mobil verziót tuti. Én is így használom.

(#6050) Ilsyde válasza Kal-El (#6047) üzenetére


Ilsyde
őstag

Vettem egy accot amin van D3 beta, azon filozom hogy tovabbadjam-e (ugy visszajon az ara) vagy megtartsam. Ha megtartom akkor viszont le szeretnem vedeni, de a telomon levo authenticator mar hozza van fuzve a sajat accomhoz. Es nincs ket androidos telom :DDD

@Ptech hogy csinalod? Nem latok rajta ilyen funkciot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.