Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35901) Huma válasza Djuree (#35853) üzenetére


Huma
addikt

Arra viszont jó, hogy megállj a fingóssal szemben és leverd. Anélkül, hogy menekülnöd kellene.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35902) maross válasza DjDanee87 (#35900) üzenetére


maross
veterán

"mert ezek igenis ennyiért mennek"

egesz hatarozottan mondhatom en is, hogy koszonoviszonyban nincs az a cucc az 500k-val, es remeljuk az elet mas teruleten karpotolta azt a khm.. szerencsest, aki ezt megvette.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35903) bgufo válasza Huma (#35901) üzenetére


bgufo
csendes tag

amennyiben barbár vagy ez igaz is, monknál sajnos nem

(#35904) DjDanee87 válasza maross (#35902) üzenetére


DjDanee87
addikt

De az egy dolog te mit gondolsz az értékéről, vagy én mit gondolok. Vannak mások akik szerint van értéke az ilyen cuccoknak, és nem számít hogy szerintünk szemét.

Visszatérve a linkelt chestre.
Ma még drágábban lehetne eladni mint 500k.
AHnál azt kell kitalálni, hogy mások hogy fogják megtalálni az itemedet a bent lévő milliárdnyi item közül. Ez esetben 23% gold find az alap. Viszont ha azt nézzük, mit tud egy DH csinálni egy ilyen chestel már akkor ha csak egyedül dex van rajta GF mellet, akkor az egy jó opció szűrésre, hogy 23% gold find + dex. A chestemen volt 2 socket abba ment is dex. Így már a legolcsóbb chest is 850k jelenleg.
Látod, szrinted nem ér 500k-t, mások másképp gondolják. És nem az számít te mit gondolsz egy itemről, hanem, hogy el tudod-e adni AHban.

[ Szerkesztve ]

(#35905) marcyman válasza DjDanee87 (#35904) üzenetére


marcyman
aktív tag

Ezzel egyet kell értenem DjDanee kollégával.

Múltkor kiraktam két chest armort trade topicba: [link]

Valaki írta, hogy ezek darabja nem ér 150k-nál többet.
Azt aláírom, hogy amikor ő adta el vagy vett hasonlót akkor annyiért mentek.
Megnéztem AH-ban, 2 milliónál kezdődtek akkor ezek. Na mondom akkor feldobom 1.5 milláért darabját. Meg is vették 10 percen belül mind a kettőt.
Sajnos az van, hogy AH diktálja az árakat.

(#35906) Thrawn


Thrawn
félisten

Valami gebasz van megint, egyszercsak mindenki offline lett friendlistben :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35907) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Szevasztok!

Lenne egy jó nagy problémám:). Az androidos mobilomon elveszett minden adat és nem írtam le a szükséges restore code-okat. Most hogy újra fenn van minden és telepítettem az autenticatort, nem fogadja el egyik kódot sem, így nem tudok be loginolni..

A supportnek nem tudok írni, mert ahhoz login kell... A "cant login" szekcióban próbáltam vissza állítani az accountot,de nem sikerült.

Tudnátok segíteni??

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35908) Thrawn válasza medvezsolt (#35907) üzenetére


Thrawn
félisten

Én megszívattam maga anno authentikátor ügyben (ROM-ot cseréltem és nem volt backup), de innen kiindulva tudtam nyitni egy Ticketet a Support felé és megoldottuk a problémát.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35909) medvezsolt válasza Thrawn (#35908) üzenetére


medvezsolt
senior tag

de itt is be akar loginoltatni miután beírtam a ticket nyitás okát... ez igy nem jóóó

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35910) FehérHolló válasza Thrawn (#35906) üzenetére


FehérHolló
veterán

Úgy látszik, csak te maradtál le az össznépi Dio3 topic sörözésről. ;]

Skynet is real. It's called Google.

(#35911) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Monk-ot kipróbálnám pajzsal ez megér 300-500k-át?

armor 1363
crit hit. 10
59 dex
50 vit
57 poison amit stackelek
block 16

vagy hagyjam a fenébe...

(#35912) Gorneck válasza marcyman (#35905) üzenetére


Gorneck
titán

Meg nem semmi mák...ilyen páncélt tettem már fel nem is egyet (messze jobb statokkal) és egy se ment el...1 hét után mentek a zúúúúzdába...

Gorneck#1239

(#35913) killerjohn válasza persil (#35874) üzenetére


killerjohn
addikt

miért nem kér meg valaki egy modot hogy csináljon d3 pricecheck topicot?

(#35914) JenciHUN válasza medvezsolt (#35907) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Telefonnal én is jártam így. "Can't login?" résznél viszont mi nem sikerült? Megadod az account adatait, neved ami az accounton van és egy fényképes igazolvány másolatát feltöltöd mellé. Ezzel a módszerrel 1-2 óra alatt le is szedték nekem az authenticatort.

(#35915) Nordic válasza medvezsolt (#35909) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezért nem rossz ha mobile alerts-et is beállítasz, mert ilyen esetben az sms-ben kapott kódokkal el tudod távolítani az autentikátort, és nem kell ticketeket nyitni, nem beszélve arról, hogy gyorsabb is.

Azt a rohadt skill lock bart, igazán betolhatnák már a kövi patch-be, megint buktam 5v-t mert lerántottam egy skillt a csata hevében.

[ Szerkesztve ]

(#35916) Cyberbeni válasza Nordic (#35915) üzenetére


Cyberbeni
addikt

elective módot kapcsold ki, és akkor nem tudod huzogatni a skilleket.

(#35917) danilla


danilla
őstag

Hello mindenkinek.

Eddig úgy nagyjából saját kútfőből játszottam nem igen kértem senkitől se tanácsot, így kíváncsi lennék, hogy szerintetek jól haladok e. Megfelelő értékekkel rendelkezik az én kis „boszorkánymesterem”, az adott szinten, nehézségi fokon és act-on (Hell, Act3)?

Azt szépen megtapasztaltam már a játék elején, hogy ha könnyedén szeretnék haladni, akkor AH szükséges, így hát leginkább ott vásároltam, de eddig még nagy vagyonokat nem költöttem (nem is volt miből :) ). Úgy tervezem, hogy nagybevásárlást majd Infernó szint megkezdésekor szeretnék tartanai, szépen feltankolva all resistes cumókból.

Amit eddig tudatosan nyomattam szépen felfele az az int, és a vit értéke. Mi az amit ezeket kívül érdemes szem előtt tartani egy witch doctornak? Bármilyen jellegű jó tanácsot szívesen veszek!

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#35918) Djuree válasza danilla (#35917) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges ennyi hp. tegyél inkább all res-re.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35919) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

érdekes ez a critical hit damage,mennyire megdobja a sebzést.most hullott ez a sárga amu...
a kéken nincs is dex...látszólag a sárga megdobná a sebzést a 145-ös dex-el...a valóságban pedig kevesebbet sebeznék...oké látom a többi tulajdonságát is :) , most akkor hogy is van...mert ugye a critical akkor érvényesül , ha bejön :U ,a sebzésem a kékkel ami ugye criticalos amu 57K, a sárgával pedig 55,5K..., amúgy mennyit érhet ez a sárga amu? :D

[ Szerkesztve ]

(#35920) Neró


Neró
őstag

Vót má?

| www.diablohungary.hu

(#35921) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Elkészült a Monk bemutató!!!

Amd - Radeon - Ryzen

(#35922) persil válasza Neró (#35920) üzenetére


persil
nagyúr

Ez de retard baszki :D
Made my day:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35923) ProEvoFan válasza Gyuri27 (#35921) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Királyok vagytok :R

AHban 2 napja nem tudok eladni semmit.Pedig nem árazom túl az itemeket.A sok drop miatt nem pörög az üzlet.AH beállt.
Persze ez nem baj, legalább játék dobálja a cuccokat.!?!?!

(#35924) tatabánya válasza persil (#35922) üzenetére


tatabánya
senior tag

én nem értem :(

(#35925) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nekem egy olyan gondom van, hogy az ismerőseim nagy része nem bírja velem act3-at. Olyan embert/embereket keresnék, akikkel együtt mehetnék farmolni és legalább olyan erős a karijuk, hogy bírják act 3-at esetleg 4-et is. Farmolni szeretnék, nem szenvedni. (soloban mindkettőt tudom, de csapatban szeretnék farmolni, számomra úgy gyorsabb)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#35926) XenHai


XenHai
senior tag

Lol találtatok vagy látatok már
[ilyet?]

[ Szerkesztve ]

(#35927) persil válasza Gyuri27 (#35921) üzenetére


persil
nagyúr

A mantrák 3 percig vannak fent, nem 1 percig és az evasion mantra nem 25, hanem 15%-ot ad.

Ilyen és ehhez hasonló apróságokat leszámítva jó, igényes munka, sokaknak segíthet!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35928) Cyberbeni válasza XenHai (#35926) üzenetére


Cyberbeni
addikt

hell-en worthamban a három dorongos dög dobja.

(#35929) XenHai válasza Cyberbeni (#35928) üzenetére


XenHai
senior tag

3. karim de ez az első hogy látom esni.

(#35930) priti


priti
addikt

Szarul van elosztva ez az új dió lvl60 után. Építgetném a wizardom, de így unalmas.
A hell már gyakorlatilag 20k DPS-nél is egy vicc, dög unalom farmolni, zéró kihívás, átváltozom azt c-c-sss-c-sssss vissza se változik ha arra megyek amerre sok mob van, infen viszont már act1 közepén olyan mobok jönnek, hogy egyedül gyakorlatilag tuti fekszem 20k DPS-el, ergó farmoljam a hell-t, hogy legyen kessem jobb cuccokra, mert ami rajtam van annál jobb csak infen eshet, azon az infen ahol fekszem.
Elméletben gyűrűből eshetne jobb, mert az egyik csak lvl54-es, de áhh, közelében sincs semmi.
Kéne vennem valami 1000 DPS fölötti fegyót, mert ez a 800DPS érezhetően keveset sebez, de az ugye millás tétel, szóval felejtő. Ékszerek megint drágák, gemekből erősebbet pakolni horror drága ahhoz képest amennyi többletet hozhat, páncélból se ártana valami erősebb.
Ennyi, szvsz. Lehet szopakodni infen, vagy unatkozni hellen, mert rengeteg zsé kéne egyik pillanatról a másikra, pedig pakoltam allresre rendesen..
Jó gém volt, 70 óra :) de nemtom hogy akarom e "befejezni" a karaktert. Ebben az átmenetben nagyon unalmas. Multiban is fekszem infen az a baj, egyszerűen szopóágon vagyok, pedig pakoltam az allres-t direkt, csak a bracer +60-at nyom rá meg ilyenek, gondoltam legalább act1 jó lesz infen végig, de áhh, kell zsé. :D

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#35931) tatabánya válasza priti (#35930) üzenetére


tatabánya
senior tag

ennyire nem vészes szerinten inf act1 50-100k / db rucikból megoldható vazsinak is..
uncsinak lehet uncsi majd kitalálnak valamit a fejlesztők remélem..

(#35932) Neró válasza persil (#35927) üzenetére


Neró
őstag

Javítva. Köszi.

| www.diablohungary.hu

(#35933) Cyberbeni válasza priti (#35930) üzenetére


Cyberbeni
addikt

akkor valamit rosszul csinálsz, mert én ilyen statokkal csak 1-2-szer haltam meg act1 közben (azóta nem játszottam még vele)

(#35934) maross válasza priti (#35930) üzenetére


maross
veterán

Ismerossel kell jatszani, es hatso sorbol damagelni, ugy jobb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35935) ProEvoFan válasza priti (#35930) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kell a zsé.Ez a Wizardra duplán igaz.A legdrágább karakter.
Amúgy ha szeretnél játszani infermo act1en, akkor vegyél fel.Ha ráérek,
végigmehetünk act1en.

(#35936) priti válasza Cyberbeni (#35933) üzenetére


priti
addikt

Nem csinálok semmit szarul, nekem van 20k DPS-em, neked meg majdnem 25k, ez pont a vízválasztó, nem téma, mert ez annyi hogy fegyót cserélek, csak egy 1000-1200DPS körüli wand az nem kevés gempa. :)
Wizard karakterrel nem megyek valami paltával... érted, ha már csinálom akkor már nézzen ki valahogy.

Hardverlesen

(#35937) warcat válasza priti (#35930) üzenetére


warcat
veterán

[build]

Kezedbe egy 900+os kék 1 kezes,vagy veszel 1200as kétkezest és akkor arcane orbozol
És tiplizzél, egyáltalán meg sem kell hogy üssenek.

Soknak érzem én itt a panaszkodást próbálkozás helyett.
930as 2h crossbow-al mentem el act 4 ig anno,nem is igen lehetett jobbat venni.

Szerk: 1000-1200as wand, mire fel? Mert meglépted a 60-at akkor már jár egy ilyen fegyver vagymi a fene?Ha ilyen igényeid vannak ,akkor elő a bankkártyát vagy irány gold find gearrel 20 kör hwll arreat farm.
600k és 1 millió között már lehet venni 830 dps körüli crit damage + life on hites rare wandokat.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#35938) D1Rect válasza warcat (#35937) üzenetére


D1Rect
félisten

"930as 2h crossbow-al mentem el act 4 ig anno,nem is igen lehetett jobbat venni."
+2x ekkorát ütöttek a mobok...

(#35939) Peat;) válasza DjDanee87 (#35900) üzenetére


Peat;)
veterán

"Nem is úgy tervezte a játékot a Blizz, hogy végigrohanjon rajta mindenki, aztán delete! És szerintem működőképes is a rendszer"

Sajnos úgy tervezték hogy de, végigrohanjon rajta mindenki, az első végigjátszás nagyon rövid és semmi kihívást nem rejt. A második sem. A 3. az ami rendben van és normal nehézségi szintnek felel meg, de ott már betéve ismeri mindenki a storyt így azért unalmas. Az inferno igazi kihívás, csak mint írod kinek ennyi kinek annyi idő kell hozzá (legfőképpen szerencse+ monotonitás tűrés és nem a tudás, ügyesség függvénye). Nekem még ezzel sem lenne komolyabb bajom, ugyanakkor ha sok tíz óra farmolással is kalkulálnak a fejlesztők akkor ahhoz olyan játékelemeket és menetet kellett volna kialakítani hogy ne unjanak bele a játékosok, meg fél órára is megérje játszani. Ez nagyon nem jött össze. A játék ettől függetlenül nekem is sok élményt nyújtott, de technikailag is bugos, játékmenetben sem végiggondolt, nincs meg az állandó játékélmény szükséges keretrendszere és lassan fizetőssé válik. (az oly mindegy hogy kinek kell fizetni)

Mindegy én azért biztos fogok játszogatni még, de asszem ha napi fél óra kikapcsolódás kell a WoT-t fogom preferálni, időm miatt úgysem fér bele kettő játék és az most per pillanat érdekesebb még ingyenes módban is.

(#35940) D1Rect válasza Peat;) (#35939) üzenetére


D1Rect
félisten

500K-s gearben végigtolható az inferno, semmi köze a szerencsének a játékhoz.

(#35941) Neró válasza D1Rect (#35940) üzenetére


Neró
őstag

500K? Ez fedezné az egyik fegyverem felét. Ahhoz nagyon ki kell fogni a dolgokat, hogy ennyiért fel tudj öltözni. :)

| www.diablohungary.hu

(#35942) warcat


warcat
veterán

Az a baj,hogy itt is azt látom, "én már mindent tudok a játékról,mindent jól csinálok ne magyarázzatok,szar az egész QQ".
Nézzétek meg ez a srác hogy tolja.Libafing a karaktere,és mégis megy a dolog.
Stutter steppel és ha nem engeded az ellenfelet a képernyőre,nem tudnak hozzádérni.Ettől kezdve csak türelem kérdése,és amint van jobb geared,gyorsul a dolog,és vágül már tankolhatod is őket.

[link]

EA: It's in the crate!

(#35943) priti válasza warcat (#35937) üzenetére


priti
addikt

meg sem kell hogy üssenek :C no comment, te biztos nagyon vágod, ha infen meg sem ütöttek :DDD engem valahogy meg szoktak ütni :)

"Mert meglépted a 60-at akkor már jár egy ilyen fegyver vagymi a fene?"

Amúgy gyakorlatilag az egész gém végig ilyen az AH miatt, megléped és jár az egyik legjobb fegyó a vonatkozó szintem. Az hogy pont lvl 60-on nem azonnal az csak az RMAH hatása és ennyi. Ha van kedved farmolni, meg AH-ban ügyeskedni, akkor 1 nap és ugyanúgy megveszed egy darab EUR nélkül, szóval kár idekeverni a bankkártyát.
Ha neked 20 kör kell, akkor nagyon nem vágod az AH-t. Én ott kerestem igazából goldot, párszázezer tőkével simán lehet kaszálni. Az is csak azért kell hozzá, hogy legyen bidbe való. Annyira nem vagyok fanatikus, hogy valódi pénzt adjak valamiért, így is végigtoltam már párszor, a könyökömön jön ki minden map, kezdek úgy lenni vele, hogy lecarom hogy jó az inf meg hogy nem :D Valszeg amúgy igazad van és tökmindegy mi van a kezemben, ha felmegy vele a DPS egy törött faággal is végig tudnék menni és tényleg elég lenne egy kék is, amit meg sem néztem.

Hardverlesen

(#35944) DjDanee87 válasza WhiteWalker (#35919) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért ez nem így működik.

Ahogy látom a skilljeidet alul demonhunterrel vagy. Szinte biztosra veszem, hogy sharpshooter passzív bent volt, mikor nézted az amulettet. Mit is jelent az? 100%nak írja a critical hit esélyedet a játék, és úgy számolja ki a damage/sec-ed mintha minden lövésed crit lenne. Ezért is nő meg elég durván a damage a karakterlapon sharpshooterrel.
Most gondoljj bele, hogy a játék úgy számol, hogy minden lövésed fixen critel. Erre ha te felveszel bármilyen critical hit dmg növelő itemet akkor nagyon megugorhat az aktuális DPSed. e az nem a valós érték, mivel amint lősz 1 critet visszaesik, mondjuk az 20%ra és ha azt vesszi alapul a játék - jogosan- hogy minden 5. lövésed critel, máris rosszabbul jársz a critical hit dmg amulettel.

Ezért is csalóka sharpshooter mellett összehasonlítgatni két itemet, érdemes kivenni addig, mert nem mutat reális képet!

(#35945) warcat válasza priti (#35943) üzenetére


warcat
veterán

Nézd meg a videót,így is lehet játszani,és igen, nem ütnek meg,ha meg igen,low gear mellett azért van a force armor.

Nordic: nem nézted végig :) [link]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#35946) Nordic válasza warcat (#35942) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ez is pont olyan, hogy bemutatja mit tud vele leölni...Azt mutassa meg mit ér ez a semmi karakter ezzel a játékmóddal, teleporter+fast kombó ellen? Esetleg a3-ban a pók asszonynál lévő teleportálós bárdos rohadékok ellen...Nem fikázom meg ilyenek, csak ez se mindig életképes. Abban viszont igazad van, hogy a1-ben ennek lazán működnie kell.

(#35947) D1Rect válasza Neró (#35941) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha tudod, hogy mit keress, akkor "ki lehet fogni".
500K 13 itemre igen kevés.

(#35948) ProEvoFan válasza warcat (#35942) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szépen összevágott videó, amikor éppen nem szopatta agyon a játék.

(#35949) D1Rect


D1Rect
félisten

Egyébként megfigyeltétek, hogy valahogy mindig inferno-ra lesz "unalmas a történet"?
:DDD
2x nem unalmas, 3x se, de a 4. már sok. :))

(#35950) sith7 válasza D1Rect (#35949) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, addig ilyen fasza a karakterem, olyan fasza,. így hullanak a mobok, mekkora királyság van, aztán csend .... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.