Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35551) Wolverine válasza FehérHolló (#35544) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem meg a WoW Launcheremben világított a D3 hetekig :P Ráadásul a Mists bétánál is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35552) Gorneck válasza Djuree (#35548) üzenetére


Gorneck
titán

És meg is veszik ezeket?

Gorneck#1239

(#35553) scott_free


scott_free
senior tag

ez a csizma mennyit érhet ah/rmah-ban? :F

(#35554) mar_tin válasza scott_free (#35553) üzenetére


mar_tin
tag

+12% movement speed nélkül nem sokat sajnos. Mint wizard nem venném meg.

(#35555) Djuree válasza Gorneck (#35552) üzenetére


Djuree
félisten

hát még tegnap vettem a receptet, majd kiderül, remélem :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35556) McNamara


McNamara
Ármester

Tapasztalt Monkosok!
Act3-ba mennyi resire van szükség normális haladáshoz? Meg a LOH is érdekelne, hogy abból mennyi kell?

(#35557) Cyberbeni válasza McNamara (#35556) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én 800 resist(illetve lehet, hogy kevesebb volt akkor még, de 700 fölött volt)+6,7k armorral+40-45k hp toltam végig act3-4-et, meg 666 loh-tel (ez is lehet, hogy csak 300 volt)
(armorban benne van az enchantress és hard target bónusz)

[ Szerkesztve ]

(#35558) vhunor


vhunor
őstag

Deutálomeztbasszameg, szokásos keresés kidobott egy 80+ str 80+ vit 60+ allres 4.5 critchance bracert 250k-ért, amire ráböktem a buyoutra már sold volt.

(#35559) Cyberbeni válasza vhunor (#35558) üzenetére


Cyberbeni
addikt

egyszer én is találtam egy jó sisakot 9k-ért, még screenshotot is csináltam róla, hogy milyen jó vétel, de mire buyout-ra nyomtam, már elkelt :S

esetleg ha kell valakinek +5-ös pajzs/bracer, az szóljon

(#35560) killerjohn válasza vhunor (#35558) üzenetére


killerjohn
addikt

tegnap 39K-ért vettem egy amut és 4.5M-ért ment el 20 perc alatt :)
másik meg egy 300K-s mf, gf, high int és talán vita vagy allres, plusz pickup radius sisak volt, 6M-ért ment el, igaz várni kellett rá vagy 2 órát :) eddig nem volt olyan hét hogy legalább egy ilyen ne jöjjön be. a legjobb cuccok az armorok, mert azok act1-ben is eshetnek igazán jók, és többen találják mint mondjuk a fegyókat, viszont a userek 90%-ának még mindig semmi gőze nincs a buildekről, az aktuálisan menő cuccokról, a keresett stat kombókról, stb...

(#35561) McNamara válasza Cyberbeni (#35557) üzenetére


McNamara
Ármester

DPS?

(#35562) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Kell valakinek Mythic hp 400/db aron?

500 darab van nalam

: )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#35563) vhunor


vhunor
őstag

Én egyelőre így tolom act 3-at. Van még 2 gyűrű a tatyómban, az egyikkel 1000 fölé mennek a resistek, a másikkal a dps lesz 15k. Két 1h fegyóval a dps 19k, act 2-t úgy szoktam nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#35564) Tom5 válasza killerjohn (#35560) üzenetére


Tom5
addikt

Armoroknál én is voltam így. 20-30K-s legendary armor-ra lecsapni és simán tovább lehet adni 100-200K-ért. Most licitre tettem egyet, 100K-ért vettem.(annyi a kikiáltási ár is, többi ilyen armor 250K-nál kezdődött)) Kivi leszek elmegy-e így.

(#35565) P00By válasza vhunor (#35563) üzenetére


P00By
nagyúr

Sok bajom lesz, most vagyok 56. szinten és még csak 2800 a dps :D

(#35566) thesound válasza Kicsimix (#35562) üzenetére


thesound
őstag

310-ért adja a vándorló vendor ;)

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#35567) Franklin válasza killerjohn (#35560) üzenetére


Franklin
addikt

"a userek 90%-ának még mindig semmi gőze nincs a buildekről, az aktuálisan menő cuccokról, a keresett stat kombókról"

Nekem mondod? :-D

(#35568) Kicsimix válasza thesound (#35566) üzenetére


Kicsimix
őstag

;) meg olcsobban is....

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#35569) megint én


megint én
őstag

Sziasztok, kicsit rég játszottam, most mit érdemes farmolni? Valaki azt írta, h Nightmare act4?!?! De azóta jött egy patch!

(#35570) Nordic válasza killerjohn (#35560) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Engem az idegesít kicsit, hogy épeszű áron nem lehet találni sisakot, ami mondjuk str50+, vit+50,all res +socket... Nem sok az az 50-80 közötti str meg vit és mégis 5M alatt nincs...nevetséges. Meg ez a rohadt AH-bújó emberek. 700k-ért volt bent egy belt: 150str 60vit 67 allres meg 3% life steal, mire a kereső kidobta és buyoutoltam volna, már elkelt...Valahogy nem lehet ezekkel az emberekkel versenyezni, ami rohadt idegesítő.

(#35571) megint én válasza Nordic (#35570) üzenetére


megint én
őstag

Ugye, és amikor kikelek magamból, hogy mi ez a szar, és egy büdös köcsög kúrva a blizzard, és elbaszta a diablo-t akkor jönnek akik elkezdik védeni...

Ha van mondjuk 1567 essence, és el akarom adni, akkor 1000-et, meg a többit százasával, vagy jó így az összeset is? Mármint eladja amennyit éppen venni akarnak belőle, és amikor mind elkelt akkor kapom meg a goldot, vagy csak ha lesz olyan aki épp 1567 darabra keresett rá???

[ Szerkesztve ]

(#35572) Nordic válasza megint én (#35571) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem nem a blizzel van a bajom, hanem akik ott élnek az ah előtt, és 2 sec alatt megvesznek egy cuccot, majd bedobják vissza 10x-es, rossz esetben 30x-os áron. A játékkal magával semmi bajom.

(#35573) Huma válasza P00By (#35565) üzenetére


Huma
addikt

50-es szinten 14000 DPS. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35574) D1Rect válasza Nordic (#35572) üzenetére


D1Rect
félisten

Van egy eladó övem: 150str 60vit 67 allres meg 3% life steal
Csak neked 6m ;)
Érdekel?

(#35573) Huma: Jéé, nekem is annyi. :Y

[ Szerkesztve ]

(#35575) Huma válasza D1Rect (#35574) üzenetére


Huma
addikt

De te 51-ik szintű vagy. Nekem lesz vagy 15-16k azon a szinten. Előre bevásároltam... ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35576) vhunor válasza Nordic (#35570) üzenetére


vhunor
őstag

Lifesteal nélküli hasonló övem fut most bent 250k buyouton, asszem 85 vittel.

(#35577) Franklin válasza Nordic (#35572) üzenetére


Franklin
addikt

"We can't all be warriors. Someone needs to sell the equipment" ;-)))

(#35578) D1Rect válasza Franklin (#35577) üzenetére


D1Rect
félisten

:DDD :DDD :DDD

(#35579) birno válasza Huma (#35573) üzenetére


birno
addikt

2800 DPS 54-es szinten, de 47e-s elet. :)
Gondolom nalad nem az a cel, hogy elerd mielobb az inferno szintet.

(#35580) Kobe


Kobe
veterán

van kerek 2 milka goldom

érdekelne hogy ezen lehetne érdemben javitani belőle, a cél az lenne hogy kibazott inferno act 2 n úgy végig lehessen menni, hogy ne feküdjön me gattól is ha egy 10 kmre levő elit elfingja magát. Ha nem, van egy eladó D3-as battle net accom....

(#35581) Neró


Neró
őstag

5 órámba telt, de végre elkészült a Monk karakterbemutató. nkAAA bemutatóinak mintája alapján. Holnap elvileg kint is lesz, csak még át kell ellenőrizni, bár így is rengeteg hiba lehet benne. :D 15 oldalas.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35582) sith7 válasza Neró (#35581) üzenetére


sith7
nagyúr

15 oldalas.

:Y
Kiváncsian várom ... :))

(#35583) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Úgy tudom elindult a DIO3 starter, viszont én nem látom a letöltő cliensek között, csak a wow meg a starcraft 2 szerepel nálam. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy honnan tudnám leszedni? Meg még olyan kérdésem lenne mi ez a Quest Pass? Esetleg ez szükséges a Starterhez, ha igen akkor honnan tudok ilyen kódot szerezni?
Meg szeretném venni a dio3-mat, de előtte jó lenne kipróbálni, hogy milyen, mert 15K azért nem kis pénz :).
Segítségeteket előre is Köszönöm! :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#35584) nemeth989


nemeth989
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Úgy tudom elindult a DIO3 starter, viszont én nem látom a letöltő cliensek között, csak a wow meg a starcraft 2 szerepel nálam. Tudnátok nekem segíteni abban, hogy honnan tudnám leszedni? Meg még olyan kérdésem lenne mi ez a Quest Pass? Esetleg ez szükséges a Starterhez, ha igen akkor honnan tudok ilyen kódot szerezni?
Meg szeretném venni a dio3-mat, de előtte jó lenne kipróbálni, hogy milyen, mert 15K azért nem kis pénz :).
Segítségeteket előre is Köszönöm! :)

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#35585) Neró válasza sith7 (#35582) üzenetére


Neró
őstag

Olyan mint ez, ez meg ez.

és akkor még ott van a Demon Hunter is. Azt is meg kell csinálni valamikor. :Y

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35586) Huma válasza birno (#35579) üzenetére


Huma
addikt

Miből gondolod hogy nem az a cél? Amíg neked félóráig tart keresztülvergődni a mobok tengerén addig én átrohanok rajtuk. Egy lövéssel ölöm a szörnyeket. Sokkal gyorsabban tudok vele haladni mint bármelyik másik karakterrel. (DH-ról van amúgy szó)

Vegyél AH-ban 60-as fegyvert. 2800dps elég kevés. Vagy az elsődleges statod baromi alacsony?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35587) mikromanus válasza nemeth989 (#35584) üzenetére


mikromanus
veterán

Röviden:
- Quest Pass nincs, csak Guest Pass. A starteres tartalom érhető el vele ha még lehet használni. A korábbi időszakban működött korlátozásként. Talán, hogy csökkentsék/megelőzzék a szerverek még durvább túlterhelését. Aki "quest passt" írt vagy mondott, az vagy figyelmetlen, vagygúnyolódik vagy hülye.
Letöltés: ha van Guest passod, akkor hozzárendeled az accountodhoz és letöltheted. Ha már él a starter, akkor szerintem elérhető minden bnet acc alól a kliens. Nem tudok róla, hogy már lenne, de nem is nagyon követem...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35588) vhunor


vhunor
őstag

A blizzard elmehet a p****ba, ilyen nincs bazmeg, hogy ha egy DH-val megyek ketten act 3-ban, az összes, azaz egymás után 9 elitpakk reflect damage és shield/invulnerable.

Ráadásul act 1-ben jobb ennél a drop, fixálták már amit elcsesztek 1.03-ban?

(#35589) birno válasza Huma (#35586) üzenetére


birno
addikt

Azt hittem barbi, mivel egy olyan posztra jott a valasz amiben az volt. :)
Igy mondjuk masabb, de nekem az volt a cel, hogy ne kelljen mobokat olni csak vegig tudjak rohanni a palyan s megtalalni amit kell, szerintem igy is ugyanolyan gyorsan lehet haladni mint a tieddel, max elit pakknal megallok, gyorsan leverem hatha esik valami s megyek tovabb.
61-es fegyo, csak nem tul eros, az volt a cel, hogy minel kevesebbol vasaroljak be, olyan 70-80e goldbol lett meg a gear amivel act 2 vege fele vagyok most s nem kell fel oraig szenvednem a mobokkal.

(#35590) scott_free válasza scott_free (#35553) üzenetére


scott_free
senior tag

bakker, pár óra alatt megvették a csizmát a RMAH-ban 30 euróért! :Y :C

lehet, hogy aluláraztam? :U

(#35591) Alg válasza scott_free (#35590) üzenetére


Alg
veterán

lehet, hogy aluláraztam?

Nem hiszem, akkor pár perc alatt vették volna meg ;]

Egyébként mai craft: kb.15 bracer, kettő azonnal elment 1,5 és 1 milláért (~nullszaldó), egy RMAH-ban landolt, és van még 5 nálam 100K-300K közötti értékű kb, meg egy AH-ban 800K...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35592) Huma válasza birno (#35589) üzenetére


Huma
addikt

Ha csak átrohansz mindenen akkor sokkal nehezebben lépsz szintet.
Én is átrohanok csak közben mindent lelövök ami az utamba kerül. :D

Én úgy vásároltam össze a geart, hogy utána el is tudjam jóárban adni. Rászántam alkalmanként 15-20 percet és a jó ár/értékarányúakat vettem meg.

Most cseréltem le az előző geart. Eladtam 350k-ért (nettó) az egészet. Összesen került max 150k-ba. Szóval ne félj költeni a gearra mert úgyis el tudod adni. Legrosszabb esetben visszarakod ugyanannyiért amennyiért megvetted és buksz 15%-ot ami nem egy túl jelentős veszteség.

Az elejétől kezdve azt csináltam hogy beírtam 5k-t buyoutra és megvettem a legjobbat. Utána meg eladtam (miután már kinőttem) 5-20k-ért. Nagyon megkönnyíti az AH a haladást és még aranyat is hoz. Szóval érdemes sűrűn használni.

szerk:
Persze olyan 45 szint körül már feljebb vettem a buyoutot.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35593) Wolverine válasza vhunor (#35588) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt hívják randomnak. Panaszkodj Fortunánál :)

#35571: hja, ilyen az AH, nincs itt semmi sem elrontva :P Az esetleges botokat figyeli a Blizzard, amint le tudják ezeket buktatni, le is fogják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35594) Robert1987


Robert1987
tag

Valaki tudna tanácsot adni, hogy a Demon Hunterel (52-es szint, Hell Act 1 kb. fele) hogyan tudnék mihamarabb 60-as szintű lenni?

robert1987#2387

(#35595) S e t h válasza Robert1987 (#35594) üzenetére


S e t h
nagyúr

Végig kell nyomni a hellt, ennyi az egész. :-)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#35596) maross válasza scott_free (#35590) üzenetére


maross
veterán

Par ora az pont jo, max az 5 perc gyanus.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35597) maross


maross
veterán

Ez mennyit erhet rmah-ban? Vki egy gyors tippet, mar elinditottam egy 40euros aukciot, meg van belole 3 perc aktivalasig :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35598) LÁZ válasza maross (#35597) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem a durvább dolgaimat sem viszik kevesebbért sem :O

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35599) sith7 válasza Neró (#35585) üzenetére


sith7
nagyúr

durva ... :K

(#35600) osszaki


osszaki
tag

Nohh, 60-as is meglettem. Inferno elején megijedtem, mert normálisabb cuccok hiányában bedaráltak, de már alakulok. Btw wizard-ként ki mit használ? Nekem ez a hidrás dolog nem jött be, de hidra+blizzard kombót is ajánlottak nekem, de ez se nyerte el a tetszésemet, így maradtam a számomra fekvő arcane orb-os megoldásnál. :)

Damage, int, vit mellett még all res.-t növelem, gondolom utóbbit a legérdemesebb. Mármint, mondjuk inkább all res., mint csak fire, nem? Ideális res. értékek? Van valami minimum amit érdemes elérni?

Bocs, a sok alap kérdésért. :B

Xbox 360 gamertag: osszaki

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.