Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34251) Mr.Csizmás válasza persil (#34249) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja közben rájöttem, hogy hülye kérdés volt :W :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34252) proci985 válasza F-ECT$ (#34222) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

félreérthető voltam, említettek hell a3 közepe - a4re voltak jók. meg infernonak így ugrottam neki.

blizzard + hydra sorc.

megint én: inferno elejére intesek, később meg még 100k alatti kategóriában találsz náluk jobbat AHban.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34253) KonzolKartel válasza megint én (#34248) üzenetére

1. Nem igazán érdemes.
2. Nightmare Act III The Core of Arreat (300.000/órát össze lehet hozni)
3. Ne ezeket az itemeket vedd meg. A második sapi egész jó,de nincs rajta allres.
Kesztyűre kell attack speed, critical hit chance, esetleg crit hit dmg, de neked az annyira nem kell, hacsak nem fekszel rá a crit chancere.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34254) DjDanee87 válasza persil (#34232) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem amúgy vagy teljesen kivették a legendary alapnyagot a kékek töréséből vagy irtózatosan lecsökkentették azt.

Az elmúlt pár napban 500+ level 60 itemet törtem össze és nem esett 1 legendary fiery brimstone vagy mi a neve sem. Előtte kb 100ból esett 1 néha több is.

(#34255) mar_tin válasza DjDanee87 (#34254) üzenetére


mar_tin
tag

Lassan már az összetörésnek sem lesz értelme, hacsak nem craftol az ember magának. Az infernós essence már 1200g alatt van. Sok olyan ilvl61-63 sárga item van ami ennél többet ér, de még a kékek között is előfordul néha. A hét elején még 1900 fölött tudtam eladni. :(

[ Szerkesztve ]

(#34256) persil válasza DjDanee87 (#34254) üzenetére


persil
nagyúr

Csak kis eséllyel esik, de nekem már volt többször is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34257) persil válasza mar_tin (#34255) üzenetére


persil
nagyúr

Mert rászokott mindenki, ez várható volt.

Amúgy érdemes nézegetni, mert kb 1 perc alatt megváltozik az árfolyam.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34258) P00By válasza megint én (#34248) üzenetére


P00By
nagyúr

1. Semmi értelme. Már kétszer voltam(normal, nightmare) és semmi jó nem esett. Főleg annak fényében, h mennyibe kerül a bot fejlesztés...

(#34259) DjDanee87 válasza mar_tin (#34255) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tudom már csak az 1k alatti cuccokat töröm szét a többi megy az árusnak (legtöbb sárga 1k fölötti).

persil: mostanában? Nekem utoljára 06.16án jött Brimstone. Utána igaz nem játszottam valami sokat, de 1.0.3 óta több száz itemből 0.

több mint 3xosára is nőtt az ára AHban azóta hogy nekem utoljára esett akkoriban 20k körül volt most 60k+

[ Szerkesztve ]

(#34260) persil válasza DjDanee87 (#34259) üzenetére


persil
nagyúr

"persil: mostanában? Nekem utoljára 06.16án jött Brimstone. Utána igaz nem játszottam valami sokat, de 1.0.3 óta több száz itemből 0."

Az utolsó talán 2, vagy 3 napja.
Nem százakról beszélek, eddig összesen 3, vagy 4 darab jött ki a kékekből, fele a patch előtt.

"persil: mostanában? Nekem utoljára 06.16án jött Brimstone. Utána igaz nem játszottam valami sokat, de 1.0.3 óta több száz itemből 0."
Valszeg csökkentették a drop rate-jét.

Más
Tetszik ez a Ghom. Kicsit átöltöztem, mert már sokan rámijesztettetek itt a fórumban.
1200 life regennel és 2000 life on hit-el, meg 4 gyógyító/support skillel SEM bírom visszagyógyulni azt a mennyiséget, amit sebez a felhő... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34261) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Szerintetek ez a cucc ér valamit?

A játék az nem játék!

(#34262) mikromanus válasza persil (#34260) üzenetére


mikromanus
veterán

Ghom: nekem 1775 LoH és max 400 regennel barbárként csak nyomva kell tartanom a bal egérgombot 10 percig. miben vagyok "jobb"? Resist, armor, vagy te nem barbárral próbáltad? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34263) persil válasza mikromanus (#34262) üzenetére


persil
nagyúr

Monk.
752 minden resist és 8200 armor.

Mondjuk a loh nekem csak ótvar fegyverekkel van meg, direkt hozzá öltöztem át, alapból a normál fegyvereimmel nincs life on hit-em, de ghom-hoz szerintem mindenképp kell.(és még így is kevés)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34264) RI/OS


RI/OS
őstag

LÉnyeg a lényeg, hogy 1.0.3 óta el kell felejteni az armor-ra meg a block-ra meg ilyen faszomságokra való gyúrást, csak a dps! inferno diablót ilyen skillekkel/statokkal csaptam meg:

[ Szerkesztve ]

(#34265) persil válasza RI/OS (#34264) üzenetére


persil
nagyúr

Azért ~1000 resist mindenre nem épp elhanyagolható :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34266) RI/OS válasza persil (#34265) üzenetére


RI/OS
őstag

túl sokat nem értem vele, mert a shadow clone így is 15k-kat csapott rám :D

de így viszonylag gyorsan le lehet darálni bármit.

(#34267) mikromanus válasza RI/OS (#34264) üzenetére


mikromanus
veterán

A boss kill lehet "célszerszámmal megoldott", de amit írsz az csacskaság. Én eléggé armorra gyúrtam (hozzád képest) és simán ment eddig minden. Mondjuk egyes helyeken kicsit stresszes volt így is (pl Act 3 Machine of war), de ott aztán mehetsz armor helyett másra akkor se lesz nyugisabb :D
Diablot csak valamikor hajnalban próbáltam, de az se tűnt lehetetlen vállalkozásnak. Azért az elég meggyőző, hogy Siegebreakert is kb úgy nyomtam le, hogy megálltam egyhelyben és addig ütöttem amíg el nem fáradt. Érdemben sebezni se tudott. Az A 3-4k ami esetleg átjutott, max csiklandozásra elég és hamar visszagyógyult. És mi az elképzelés amúgy? Lecsapod az ellent mielőtt megmozdulna? Ahhoz azért kevéske ez a DPS...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34268) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit fejlesztettem a Monkom.Remélem már jó leszek act3ra.
Új pajzs és sisak.

[ Szerkesztve ]

(#34269) vhunor válasza RI/OS (#34264) üzenetére


vhunor
őstag

Én is tegnap álltam át DPS-re, mert tankként qrvalassan haltak meg a dögök. Most meg 15-30 másodperc / elit csapat act 2-ben, 900-as resistek, 700 LoH, 45k hp, 25k dps mellett.

(#34270) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#34261) üzenetére


F-ECT$
titán

Kezdő inf kesztyűnek nem rossz, de csak 100 alatti statok, és nincs all res.

Dive ever, work never.

(#34271) Lézerparaszt válasza F-ECT$ (#34270) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerinted mennyiért lehet eladni? Én 10k-ért vettem, mondom ha nem tudom eladni akkor jó lesz a hunteremre.

A játék az nem játék!

(#34272) RI/OS válasza mikromanus (#34267) üzenetére


RI/OS
őstag

Minden ~harmadik ütés 80k. wotb-al 150k.

Ledarálódnak az elitek szó nélkül.

Nem elképzelés, hanem tények

[ Szerkesztve ]

(#34273) D1Rect válasza RI/OS (#34272) üzenetére


D1Rect
félisten

Én tök jól haladok 9K dmg barbárral is. :K

NM-en lvl45-ön

(#34274) RI/OS válasza D1Rect (#34273) üzenetére


RI/OS
őstag

:D

(#34275) RI/OS


RI/OS
őstag

Kicsit beléptem csapkodni:[link]

Azért élvezetesebb, mint nézni a 9-10k-kat meg futkorászni 2 percen keresztül.

(legalábbis nekem)

Mondjuk tény, hogy jobban kell figyelni, mint a tanknál.

(#34276) mikromanus válasza RI/OS (#34275) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm. Jovanna. Nekem mondjuk a sok armor mellé van 20,5k dam is egy fegyverből. Tudom, pénzes gyereknek semmi se drága :D

Amúgy a crit chance nálam gyengébb, de így is nagyon jól lehet haladni. A 3 ütésenként soksebzés jó dolog, de attól még eltalálnak halál előtt 1-2*. A mostani barbim Act 2-n szinte el se tud heverni. Van 30,5k élete és kb annyi resistje mint neked. Majd kipróbálom a DPSmódot is. Csak az olyan kis kényes-törékeny fajtának tűnik. Szerintem néha a sört is le kell játék közben tenned. Ammeg milyen dolog?! :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34277) nepszter1


nepszter1
addikt

Paypal-t nem tudok használni a bankom nem engedi vagy is le van tiltva a kártyám asszem . Esetleg valami megoldás van ?

(#34278) RI/OS válasza mikromanus (#34276) üzenetére


RI/OS
őstag

Nekem a tank nagyon elfogyott a3 végére/a4-re.(arreat crater+)

Hiába volt 12k armorom, meg 40% block, akkor is levertek.

ÉS ráadásul én meg nem tudtam őket leverni, mert volt ilyen 16-17k dps-em, def builddel.

Így is nagyot ütnek, de így le tudom őket ütni előbb, mint ők engem, ha leap-el stunolok, meg ignore pain..

[ Szerkesztve ]

(#34279) persil válasza RI/OS (#34275) üzenetére


persil
nagyúr

Act2-ben ezt én is megcsinálom egy gyengébb monkkal :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34280) DjDanee87 válasza RI/OS (#34278) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ja én is így vagyok most, hogy valamit kezdenem kell valószínű a gearrel.

10k armor, 34% block, 14k DPS, 55k HP tud kevés lenni act3ban. Csak azt nem tudom, hogy ezt a tank vonalat erősítsem-e tovább vagy kezdjek másba

(#34281) mikromanus válasza RI/OS (#34278) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 3-4 ben azért tényleg vannak komisz helyzetek már. Mondjuk azt a teleportálós puposg*ci szörnyet szeretem amit Asmoden előtti részeken lehet először látni és imád teleportálni. Elitben kifejezetten kellemes. Veszett nagy damja is van a nyomiknak. A sheldingeseket is szerettem, bár Act 2-ben csak érdekesek, de később inkább kellemetlenek. Felborítják az élet-utánpótlást. A bossok miatt nem nagyon kellett nekem váltanom és deffenzív passzívokkal, közepes DPSsel is simán haladok mindenütt. Persze ettől még simán lecsapnak néha, de a DPS buildben szerintem az gyakoribb...

A 12k armor meg leap után már 36k (ha azt használod). Azt azért eléggé gyengén karcolja mindegyik közlegény és elit...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34282) RI/OS válasza mikromanus (#34281) üzenetére


RI/OS
őstag

Ami nagyon szopatós tud lenni így az a shielding :D ott be lehet wipeolni 4-5x :D

nem tudod rendesen dps-elni a rohadékot..se hp-t visszatölteni revengel.

(#34283) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

inf a2 wizzardnak mennyi dps kell? 500 körüli resistekkel 21k dam és 33k life még mindig nem az igazi. olyan 24-25k dam érzésre jó lenne, de már így is beáldoztam 100 rest és 7k lifeot, több már veszélyesnek tűnik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34284) S e t h válasza proci985 (#34283) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én 30k dps- sel, 30 k hp-val, kb 100-150 resisttel igazi ranged karakter vagyok, de jobbára csak bujkálok. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34285) mar_tin válasza proci985 (#34283) üzenetére


mar_tin
tag

25k DPS -el még mindig nem az igazi (res 500, hp 32k), legalábbis nem úgy megy a kari mint "kés a vajban". Act1 -ben nem halok egyáltalán (legfeljebb, ha nem figyelek oda :D) egy-egy champion pack fél-egy perc max. Act2 -ben meg még mindig 3-4 percig rohangálok.
Mondjuk halni nem sűrűn halok, tegnap elvittem Magdi anyuig három-négy halállal, csak több mint két óra volt. Ennyi idő alatt Act1 -et nagyjából végigcsinálom (értsd a legtöbb sűrű champion, rare lelőhelyet végigjárom, warden, butcher megölésével együtt).

[ Szerkesztve ]

(#34286) killerjohn válasza KonzolKartel (#34253) üzenetére


killerjohn
addikt

mi ez a core of arreat? goblin? chest van ott?
és lol hogyhogy nightmare? 300K??? :)

[ Szerkesztve ]

(#34287) AS válasza RI/OS (#34264) üzenetére


AS
félisten

Nagyon jó) Ezek a fegyverek menyit sebeznek amugy? 800 900k ? vagy több?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#34288) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

27 óra 37 perc (ebből kb 10 óra a starterben való bohóckodás) és Diablo megint nagyot esett.
Jöhet a Nightmare fokozat. :)

(#34289) execute93


execute93
őstag

DH-nak szerintetek kell res?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34290) maross válasza warcat (#34250) üzenetére


maross
veterán

Ez lett a vege, bashiok komment:

"While I can appreciate the situation, your vantage, and people's intent to discuss what is or is not appropriate, discussion of disciplinary actions is a violation of the forum Code of Conduct. As recommended in the link, you should open a new ticket and request a re-investigation/explanation."

Szoval, meg az is lehet hogy visszaadjak.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34291) Alg válasza killerjohn (#34286) üzenetére


Alg
veterán

Ha jól értem ez a sin heart-ok körüli rész lesz

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34292) pirey


pirey
tag

off

[ Szerkesztve ]

(#34293) execute93


execute93
őstag

Csak nekem laggol itt-ott a játék? Pingem: 60-120ms. van amikor kb játszhatatlan

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34294) Lézerparaszt válasza execute93 (#34293) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem is, kb 5 percenként megáll a játék több mp-re, volt hogy 10-re is. Hétvége óta ilyen, valószínű hogy azért mert most többen játszanak.

A játék az nem játék!

(#34295) execute93 válasza Lézerparaszt (#34294) üzenetére


execute93
őstag

Akkor megnyugodtam, azt hittem csak nekem ilyen :) Eléggé idegesítő, hogy visszadobál meg ez miatt halok meg..

Kiesett a sokadik Legendarym. összesen durván 100 órám van a játékban és 3db karit húztam fel lvl 60-ra. Wizard, Barbár, Demon Hunter.
Farmolni cuccokat hol érdemes inferno ACT-1en?

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34296) dobolan válasza proci985 (#34283) üzenetére


dobolan
senior tag

35k-t célozd meg. De arról ne is álmodj, hogy beállsz mint egy tank, ezzel is futkosni kell éppen ugyanúgy, csak rövidebb ideig. :P 600 allres és 4500 armor már bőven elég oda. HP meg minél több annál jobb, de 35k alá nem szerencsés menni.

(#34297) proci985 válasza mar_tin (#34285) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Magda itt is tegnap megvolt, rerollozni kellett párszor, bizonyos packok ellen esélytelen vagyok. de átjutottam oasisig. kb magatalálósan lvl56 volt hell a2ben hasonlóan szívás.

köszi a megerősítést, akkor Neked is ilyen tapasztalataid vannak.

S e t h: és 100-150ressel tudsz haladni a2ben? durva, bár legalább a damod elég jó:D.

dobolan: 35k... au. egykezes 1000+os bot, 250-300 körüli pajsz, crit, vagy mi kell ehhez még? jelenleg 1100as intem van, 1100 körüli kétkezes fegyverrel, némi iassal és crittel, de már a jelenlegi 21kt is nehéz volt elérni.

mit érdemes nézni, ias/crit/int (meg mellé glascannon, magic weapon), vagy valamit kihagytam?

tankolni nem áll szándékomban, akkor nem wizzardom lenne:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34298) Neró válasza execute93 (#34295) üzenetére


Neró
őstag

Itt van pár tipp.

| www.diablohungary.hu

(#34299) execute93 válasza Neró (#34298) üzenetére


execute93
őstag

:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34300) KonzolKartel válasza killerjohn (#34286) üzenetére

én valamivel több mint 380k- tudok szedni óránként.
kiválasztod a kill azmodan q-t, the core of arreat wp, és csak a szörnyeket ölöd.
ne nyiss chestek, és ne törj urnákat.
254 goldfind, 25% movespeed(skillek nélkül), 40 pickup radius, 19k dmg. minnél gyorsabb öld a szörnyeket, a goldot pedig ne vedd fel. kevesebb, mint 1 perc alatt vegig tudsz szaladni.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.