Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34751) ttt1 válasza proci985 (#34607) üzenetére


ttt1
őstag

Van olyan is :)

(#34752) tatabánya válasza SSJPeter (#34750) üzenetére


tatabánya
senior tag

ezt a magas dps-t csak egy ideig tudja fenntartani

(#34753) SSJPeter válasza D1Rect (#34704) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jogos, szerintem sincs endgame...de ezt rengetegen mondják is .

Ja igen, és végül szeretném megemlíteni a teljesen használhatatlan legendary cuccokat mint szerintem a játék egyik legnagyobb hibáját (de ez az én szubjektív ítéletem).
Tegnap 2 legendary is esett, egy lvl 61-es fist weapon, meg egy lvl 60-as staff.

Magas item level de mégis teljesen kuka cuccok...minek vannak ilyenek a játékban?
Akkor már bele se rakják őket.
Katasztrófa!
Elveszi a kedvemet...

(#34752) tatabánya:

Ezt hogy érted?
Ez nem az alap dps-e?
Wotb-vel van ennyi?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#34754) proci985 válasza Neró (#34672) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, két kieget mondtak.

'"I wonder where Adria is" mondá az enchantress hellen, és igaza van. nomeg ott a soulstone.

ttt1: hm:)

D1Rect: wizzardal még mindig baromi nehéz inferno.a1 még csakcsak, node a2 felétől eszméletlenül megdrágul a gear, anélkül meg vagy a dam kevés, vagy folyamatosan hal.

aláírás +1 ;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34755) execute93 válasza D1Rect (#34747) üzenetére


execute93
őstag

Tehát itt az a lényeg, hogy mennyit vagy a gép előtt

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34756) D1Rect válasza SSJPeter (#34753) üzenetére


D1Rect
félisten

Volt endgame, de a globális sírásnak köszönhetően szétnerfelték az infernot.

Én bízom a set-legendary itembuffban(meg lvl63 verzióban), mert jelenleg (pár erős kivételtől eltekintve) kuka.

"Jogos, szerintem sincs endgame...de ezt rengetegen mondják is ."
Reméljük észhez térnek.

(#34755) execute93: Mondj egy játékot ahol nem.
Egyébként itt pár ezer€-ért durvább cuccod lehet mint bárkinek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34757) radi8tor válasza D1Rect (#34756) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mit értesz endgame alatt? Hogy Infernón alig tudod leölni Diablo-t?

⭐ Stella

(#34758) mikromanus válasza SSJPeter (#34753) üzenetére


mikromanus
veterán

Az alap 28k soloban (follower kicsit megdobja). Ez a 28k a kiáltásokkal együtt ennyi. Azok meg folyamatosan tathatóak. A WotB ad egy rakat bonuszt. Köztük dodge (ezért ennyire "magas"), attack speed és rúnából 100% damage(!!!). Így lett összességében ez a 65k. Ez csak addig tart amíg tart a WotB is. Utána kis cooldown, majd 1-1,5 perc múlva újra jöhet a terminátor mód. Mezei ellenre nmincs rá szükség. Elitek ellen használom többnyire. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34759) maross válasza D1Rect (#34756) üzenetére


maross
veterán

Elferne meg egy über-inferno :). Csak hogy legyen miert penzt kolteni rmah-ban :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34760) Ren Hoek válasza maross (#34759) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Szerintem lesz is majd kieg után, valami apocalyptic szint :)...

Kieg amúgy nem tudom, hogy lesz... egyből infernon folytatódik? Vagy újra végig kell játszani az Actokat? D2-ben hogyan volt? Már nem emlékszem,de én egyben játszottam vele először is.

[ Szerkesztve ]

(#34761) sith7 válasza mikromanus (#34731) üzenetére


sith7
nagyúr

Hihetetlen ...

Nekem monk - kal van alapból 15k dps, de most , hogy közeledek act2 vége fele, kezdek belassulni ...

(#34762) Wolverine válasza Ren Hoek (#34760) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem lesz magasabb szint a korábbi kék posztok szerint, hanem egyszerűen átskálázzák az infernót az új szintkorlátra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34763) Mumee


Mumee
őstag

Barbárral 30-35k hp, 4-5k armor, 300-400 all res elég DPS barbárral act3-4-re. Én is oda nem full DPS gearben szeretek menni, mert túl koncentrálós, hogy ne halj meg főleg a ballistagyilkolós rész, de a fenti statokkal már easy.
Cirka 60k statikus DPS felett van lifestel > life on hit.

(#34764) Djuree válasza maross (#34759) üzenetére


Djuree
félisten

lol, eddig meg panaszkodtatok, hogy nehéz inferno, erre nerfelték. most meg már über-inferno kéne :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34765) Thrawn válasza D1Rect (#34756) üzenetére


Thrawn
félisten

Naja, a Legendary/Set cuccok tényleg siralmasak, mondjuk nekem a sapival mázlim volt, hogy dexet adott. Melyik patch lesz amelyikben buffolni fogják őket? Van erről valami infó már?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34766) Ren Hoek válasza Thrawn (#34765) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Engem is érdekelne ez az infó...Lehet addig inkább hagyom a játékot, nehogy hulljon valami igazán ütős set véletlenül. Milyen pech lenne :D másnap meg buff...

[ Szerkesztve ]

(#34767) SSJPeter válasza Djuree (#34764) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem biztos nem kell, nekem pont jó így.
A nerf előtt számomra játszhatatlan volt a játék act 3-tól kezdve.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#34768) Mr.Csizmás válasza Thrawn (#34765) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha lesz, akkor mehet a hörcsögmódi a legend cuccokkal előtte.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34769) execute93 válasza D1Rect (#34756) üzenetére


execute93
őstag

Ilyen formában nem költök játékra, így mi a lényege?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34770) mikromanus válasza execute93 (#34732) üzenetére


mikromanus
veterán

HEll végén van egy DH-m (diablo kill van még hátra). 20k élet, 15k DPS. Néha halt, de azért egész jól bírja. A reflect damage és a fast elitekre kicsit kényes, de amúgy simán visz mindent. Act 4 környékén kezdtem el használni aktívan több tulajdonságot is. Addig a bal, jobb klikeks támadók, meg a lassító scapda elég volt. Óránként 1-2 félrevetődés aztán kb ennyi. Act 4 környékén már gyakrabban kellett fogócskázni a bossokkal és nem volt AH, így nem upgradeltem a fegyvert sem az utolsó 10 szinten. Így is boldogult.

Azért hal a DH mert:
- nincs resistje
- nincs armorja
A barbárnak van mindenből szépen.

(#34733) vhunor
A passzívok hasznosak úgy ahogy vannak. Act2-n majdnem csak az elitek tudnak sebezni, azok meg hamar hullanak. Felesleges pakolgatni sebző szemétre. Későbbi actokon minden ellen jól jön a +armor és absorb. Ha semmi armort és extra resistet (absorbot) nem tartasz, akkor lehet life dögivel, akkor se termeled vissza a sérüléseidet. Egy-két fehér sz*r tuti el fog találni és besebzi a kis habtested. Ez a build épp hogy igényli a csapásokat (revenge). Kárt nem okoznak érdemben, de life visszatöltésre és brutál területsebző skill bekapcsolására jók. Azt meg nem vállalom, hogy minden max damra aztán szaladgálok körbe-körbe hogy holmi szelecske fenékirányból dolgozzon helyettem. Ez melee kari és úgy is áll a harchoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34771) maross válasza Djuree (#34764) üzenetére


maross
veterán

Csak az panaszkodott, aki nem volt hajlando ah-ban erre idot aldozni, megertem oket is, jogos a siras. De igy "vegigjatszva" most mar nem latom ertelmet tovabb gearelodni, pedig meg boven lenne hova. A nerf meg szvsz tul jol sikerult :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34772) Thrawn válasza SSJPeter (#34767) üzenetére


Thrawn
félisten

Nerf előtt én act 2-ben voltam instant hulla, a táborból nem jutottam ki élve mert megettek a szúnyogok :))

Qru: A futás mit sem ért, ha vagy 4 irányból repültek rám azok a kis dögök. Egy vadászpilótának nincsenek olyan reflexei, hogy mindet el tudta volna kerülni hosszútávon :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34773) Qru válasza sith7 (#34761) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mennyi HP-d van és resisted?

Nekem 14k DPS, 40k HP armor 4k de a resistem túl kevés, ezért esek kelek. :(

mod:

Thrawn: Nem szaladtál elég gyorsan ezek szerint. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#34774) Cyberbeni válasza Neró (#34708) üzenetére


Cyberbeni
addikt

annyival act2-t is simán végig lehet vinni, meg még farmolni is. (de act1 szerintem jobb, mert gyorsabban ölhetőek az elitek, és kevessebb armor/resist kell ahhoz, hogy a sima mobok mellett csak simán elfuss)

@Qru: armorhoz még rakd be a dexterityből is kapsz armort passzívot, meg az enchantress +15% armorját. meg a mantra of evasion - hard targetet.

és 1.0.3 előtt is volt, aki vihorászva kb csukott szemmel farmolta infernó act3-at, szóval nem kellett volna gyengíteni szerintem

[ Szerkesztve ]

(#34775) SSJPeter válasza Thrawn (#34772) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én kb. ugyanígy voltam act 3-ban, kimentem a várból és lecsaptak mint a legyet 5 mp alatt. :D
Ja amúgy act 2-ben a szúnyogok engem is csíptek, futkorásztam is össze-vissza... :)

Let’s go Brandon!

(#34776) Alg válasza sith7 (#34761) üzenetére


Alg
veterán

Ha átpakolnám a skilleket, akkor kétkezes felállásban nekem is lenne ugye alap 20K+30% kiáltás(26K) 15% mastery(30K), 20% frenzy(36K), 100%WotB(70K)

És ehhez csak 2 skillt pakoltam át, jöhetne rá akár +30% ha tömegben vagyok Brawler-ből vagy +25% a max fury-ból... legyen mondjuk 25%, így már 85K körül járok... persze ez dual wield, egykezes+pajzsnál 15%-kal alacsonyabbról indul az egész, de azzal is 70K fölé menne bőven.

És akkor még át sem öltöztem...(mondjuk egy 200str 6crit amulettel)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34777) Qru válasza Thrawn (#34772) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Minap benéztem én is Act 2-re de esélyem sem volt. Elfutottam a szúnyogok elől, de ha megálltam meg is feküdtem. Így meg nem olyan élvezetes a játék... :D

#nincsbennetarcsi

(#34778) D1Rect válasza radi8tor (#34757) üzenetére


D1Rect
félisten

Endgame alatt azt értem, hogy "valami amit csinálhatsz a játékban a vége után".
Diablot becsukott szemmel és hátrakötött kézzel le lehet vágni, ha kattinthatsz az orroddal. :)

(#34759) maross: Miért akartok pénzt költeni az RMAH-ban?
Az arra való, hogy pénzt kapj onnan. :U

(#34765) Thrawn: Átgondolják épp.

(#34769) execute93: Meg kell ölni a címadó szörnyet.

(#34779) dobolan válasza maross (#34771) üzenetére


dobolan
senior tag

Lehetne durvább inferno, de ahhoz az kellene, hogy te magad ki tudd farmolni normális időn belül hozzá a geart folyamatosan, ha játszol. (Nem kraftoltat venni horror áron) Vagyis már Hell szinten emberileg elfogadható eséllyel essen neked való, vagy más kasztnak eladható cucc (nem a szemét tonnaszámra), ami inferno nehézséghez kell, és akkor tovább tudsz lépni szépen lassan. De ez nem így volt. Sőt, aki az első pár napban végigtolta inf diabloig, mert sok skill OP volt, meg farmolt több millió goldot pár nap alatt, stb.

(#34780) Thrawn válasza Qru (#34777) üzenetére


Thrawn
félisten

Én úgy-ahogy most tudok haladni Act2-ben DH-val, igaz a javítások miatt nullás vagy mínuszos mérleggel jövök ki belőle. Olyan cuccot még nem találtam ott ami az árával ellensúlyozni tudta volna a veszteségeket, így Act1-ben eszetlenkedek legtöbbet.

D1Rect: Remélem a gondolatot hamarosan tett is követi.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34781) Cyberbeni válasza dobolan (#34779) üzenetére


Cyberbeni
addikt

aki akarta, az simán végig tudta vinni patch előtt.

@maross: inkább über-new-tristram

[ Szerkesztve ]

(#34782) D1Rect válasza dobolan (#34779) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért az itemek minősége több kategóriát emelkedett az AH-ban.

(#34783) maross válasza D1Rect (#34778) üzenetére


maross
veterán

Az embereknek legyen miert penzt kolteni rmah-ban, ami ugye jo a blizzardnak, es jo neked/nekem. Mindenkinek jo egy uber-tristaminferno :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34784) Qru válasza Thrawn (#34780) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Act 1-en farmolni, 2-re felesleges átmenni erre én is hamar rájöttem. Nekem a resit-em nagyon kevés, amúgy elvagyok. Igaz "tank" létemre elég gyakran kell visszavonulót fújnom... :D

#nincsbennetarcsi

(#34785) proci985 válasza D1Rect (#34778) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, milyen karid van, hogy diablo ennyire könnyű? ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy a barbáromat kéne tápolni inkább.

sorccal már kezdem nagyon unni a1et, de a2ben még mindig csak nullszaldóra/deficitre jövök ki alig haladás mellett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34786) maross válasza proci985 (#34785) üzenetére


maross
veterán

Barbarral nagyon konnyu lett nerf ota, ha minden cuccod 1m korul van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34787) mikromanus válasza Cyberbeni (#34781) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. Act 2-3 megvolt patch előtt nekem is kicsit rosszabb cuccal.. Négyes közepe fele jártam azt hiszem. Az akkori brutál damok miatt nyomultam még sokáig patch után is az ultrasafe módban. Armor-resist a túlélő skillek hátán. Bennem volt, hogy "banyek ezek brutál módon sebeznek".
Annyira Act2-ben már nem kell az alapokon kívül extra biztosíték. Act 3-4-et majd még tesztelem...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34788) Cyberbeni válasza maross (#34786) üzenetére


Cyberbeni
addikt

minden karival nagyon könnyű, ha minden cuccod 1m körül van. sőt, akkor már a shadow clonetől én jobban félnék, de az sem para

(#34789) Thrawn válasza Qru (#34784) üzenetére


Thrawn
félisten

Szegény barbár cimbim is kénytelen menekülni időnként, de már elkezdett resistekre gyúrni meg végigpróbált egy csomó skillt, hogy találjon egy vállalható összeállítást. Én messziről nézem mit csinál és mindig elgondolkodok azon, hogy kellene még egy tank és még egy távolsági karakter a csapatba.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34790) dobolan válasza D1Rect (#34782) üzenetére


dobolan
senior tag

Most már igen.

De amikor youtube tele volt inf diablo és egyéb főboss killel május végén, pl. gondolj csak simán a low hp+ high regenes force armoros wizardokra. Kb. hallhatatlanok voltak. Azokkal lehetett farmolni bőven infernot akárhol, még a nerf előtt, utána meg kuka.

Én úgy érzem ahhoz képest, hogy mennyit húzták a kiadást, nem igazán fordítottak megfelelő időt a tesztelésre, és csak foltozgatnak.

(#34791) vhunor válasza Qru (#34784) üzenetére


vhunor
őstag

Csak act 2-ben sokkal több ilvl 62-63 esik, és annyival talán nem nehezebb, hogy ne érje meg belefeccölni még egy kicsit :).

(#34792) maross válasza Cyberbeni (#34788) üzenetére


maross
veterán

Az eleg kellemetlen, akkor semmi ertelme 1millional ertekesebb cuccot venni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34793) warcat


warcat
veterán

Na,ha valamit venni akartok ahban ,siessetek,megint felbukkantak az expired meg placeholder feliratok,lehet lehal megint.

EA: It's in the crate!

(#34794) Nordic válasza D1Rect (#34778) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Diablot becsukott szemmel és hátrakötött kézzel le lehet vágni, ha kattinthatsz az orroddal. " - addig el is kell jutni, ami viszont közel sem egyszerű, ha nincs geared, vagy nem vagy elég ügyes. Azt is hagyhatjuk nyugodtan, hogy az ilyen kripparian félék 500k-s gearben végigtolták infernót, ők már egészen más kategória. Azt mindenki tudja, hogy az endbossok hurkák az elit/rare csoportokhoz képest. Érdekes módon, nekem még patch után is elég kemény az inferno szint act3-tól, bár abba ne menjünk bele, hogy a gearem miatt, vagy csak szimplán béna p*cs vagyok. Az hogy a pro játékosoknak gyerekjáték, az még nem fog sem engem, sem mást meggyőzni arról, hogy tényleg az, de az endgame content-ben igazad van. Ugyanabba a hibába esett bele a játék, mint a nagy nevű mmo-knál, jó-jó, de nincs endgame. Remélem nem úgy tervezik, hogy a pvp-lesz az endgame, akkor nagyon mellélőnek.

(#34795) D1Rect válasza proci985 (#34785) üzenetére


D1Rect
félisten

Monk.

(#34790) dobolan: Mikor kijött, akkor úgy éreztem néhány skillnél, hogy "ezthogynemlehetészrevennihülyeBlizzard".
A lifereg+FA kombót én is kitaláltam, csak azért nem csináltam meg mert biztos voltam benne, hogy nerfelni fogják gyorsan.

(#34794) Nordic:
"bár abba ne menjünk bele, hogy a gearem miatt, vagy csak szimplán béna p*cs vagyok"
Szerintem se menjünk bele. ;]

[ Szerkesztve ]

(#34796) Gorneck válasza vhunor (#34791) üzenetére


Gorneck
titán

Úgy elég nehéz, ha az embernek napi szinten 1-2 óra játék jut (vagy kevesebb)...és 100+ óra után is volt eddgi 3-4 millió vagy kevesebb forgalma...
Abból még egy jobb fegyó markolatára se fusssa... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#34797) Cyberbeni válasza vhunor (#34791) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act1-ben az idő nagyrészét a futkorászás teszi ki, míg act2-ben az elitek ölése is elég sok időt elvesz. plusz act2-ben sokkal kevesebb a könnyen megtalálható elit, szóval magas ilvlű cuccokból ugyanannyi esik egy időegységre lebontva, de eladni- és szétbontanivaló sokkal több.

(#34798) mikromanus válasza warcat (#34793) üzenetére


mikromanus
veterán

Hehe. Megint lesznek last minute überbrutál olcsó cuccok? Jöhetnek a hibák :D

(#34797) Cyberbeni
Azéert act 2-ben is tartható a 30 másodperc pakkonkénti norma ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34799) radi8tor válasza D1Rect (#34778) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minek endgame? Majd, ha megcsináltad az achievementek 99.9%-át. Akkor várj endgame-t.
Én jelenleg 50%-nál járok 1 karakterrel.

⭐ Stella

(#34800) SSJPeter válasza Cyberbeni (#34797) üzenetére


SSJPeter
őstag

"act2-ben sokkal kevesebb a könnyen megtalálható elit"

A mondat ezen részével egy kicsit vitatkoznék.
Én általában a 8. küldetésről indulok.

Desolate Sands-ben van általában 4-5 elit pakk, onnan nyílik 2-3 barlang, amiben szintén van fejenként legalább 3-4 pakk, akkor ott van az Archives amiben van szintén vagy 5-6-7 pakk összvissz + ott van a végén Zoltan Kulle.

Akkor utána át lehet menni a Dagur Oasis-ba ahol van megint 3-5 és onnan is nyílik 1-3 barlang amiben szintén van 3-4 pakk fejenként...különösen a 2 csatornában szokott lenni...

A legvégén meg át lehet menni az act legelejére a bányákhoz és ott is találni még vagy 4-5 pakkot...

Most nem számolom össze, de ez több tucat elit pakk és szerintem meg lehet őket találni...nincsenek kevesebben mint act 1-ben, igaz az act 1-es eliteknél jóval keményebbek de ha bír velük az ember akkor megéri őket irtani.

Az act 3-as eliteket persze még ezeknél is jobb lenne irtani, de azt én sem bírom eléggé hatékonyan csinálni.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.