Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24001) #59070464


#59070464
törölt tag

Amúgy ha kiválasztottam a követőknél egy adott skillt, akkor már módosítani azt tényleg nem tudom?

(#24002) Qru válasza #59070464 (#24001) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem sajnos.

#nincsbennetarcsi

(#24003) Ilsyde válasza #59070464 (#23998) üzenetére


Ilsyde
őstag

Igen, azaz. Nem mindegy hogy 336dps mellett 180-300-at sebez a fenya, vagy ugyanennyi dps-nel 360-480-at csak kicsit lassabban, mert attol meg nem lesz egyik kepesseg sem olcsobb hogy kisebbet sebzel.

Egykezest azert javaslom mert igaz hogy kisebbet sebeznek de gyorsabbak, es az off-hand cuccok (ezt neveztem orb-nak, ide tartoznak azok amiket bal kezbe, pajzs helyere teszel) siman kompenzaljak es olyan lesz mintha ketkezessel rohangalnal.

Igen, sok int fontos a sebzes miatt is, a vita meg hogy ne halj bele az elso utesbe. Nyilvan ez utobbi masodlagos.

Azt is olvasd el amit Ghoosty irt ;)

edit: Kovetok kepessegeit leoszthatod ujra ha a bal felso portrejukon jobb-klikkelsz.

[ Szerkesztve ]

(#24004) dilipok válasza Qru (#24002) üzenetére


dilipok
veterán

:F jobb klikk a portrera, reassign skills (vagy mit tudom en mi a pontos megnevese). Vagy nem arra gondoltok?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#24005) mephi666 válasza dilipok (#24004) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem arra: én sem találtam meg azonnal, de biztos voltam benne, hogy valahogy újra lehet osztani (ha a saját skilleket lehet variálni, akkor miért büntetnének azzal, hogy annak a gyíknak ne lehessen? :DDD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24006) Neptunfű válasza Huma (#23999) üzenetére


Neptunfű
tag

Tegnap, tegnapelött végigmentem Act I inf-en henteskomáig, egy említésre méltó armort találtam barbinak, 80str 80vit 60All res, 44fire res meg még valami :)
kb mennyit érhet ez a cucc?
Tudom hogy volt róla szó de lusta vagyok kaja közben keresgélni :), ti mivel hogyan printscreeneltek?

vhunor: :R

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#24007) Tatyla válasza #59070464 (#24001) üzenetére


Tatyla
őstag

dehogynem,jobb klikk a fejen es restat vagy valami ilyesmi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#24008) vhunor válasza Alg (#23953) üzenetére


vhunor
őstag

A cleave borzasztó lassú volt már nekem hellen, a stun rúnás bashnél pedig nekem sokkal jobban bevált a stunos frenzy, mert a +75% AS miatt sokkal jobb a sebzés is, és a villám rengeteget proccol. Leap helyett használom a furious charge-ot, szerintem sokkal használhatóbb, 5+ fős tömegeket pikkpakk ki lehet vele irtani ha a cooldown csökkentő rúna van benne, elitek ellen pedig a gyógyítása jön jól a menekülés mellett.

Amíg nincsenek jó resistjeid, szerintem hasznosabb a superstition mint a bloodthirst.

Neptunfű: printscreen gomb, my docs/diablo 3-ba rakja a képeket.

[ Szerkesztve ]

(#24009) #59070464 válasza Ilsyde (#24003) üzenetére


#59070464
törölt tag

Wow! Mennyi hasznos info! Köszönöm mindenkinek, Ghoosty-nak is. :R :R

Orb: próbáltam rákeresni "Orb"-ra AH-ra sikertelenül. Ááh, off-hand, már ééértem! :D Most is van olyanom, egy lebegő könyv a kezében, ami szintén int+vit-t ad. :) Ezt azért kérdeztem meg, mert vannak olyan kétkezes fegyverek, amiknek a damage nagyon nagy, van annyi int+vit, mint az 1 kezes+orb-nál. Még így is 1 kezes + orb? :) Remélem, mert jobban is néz ki. :C

[ Szerkesztve ]

(#24010) maross válasza vhunor (#24008) üzenetére


maross
veterán

8%hp-t visszatolto triumph nem jobb?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24011) LÁZ


LÁZ
addikt

az achievements-jeim vajon mikor lesznek láthatóak,egyszer csak visszajönnek majd, vagy hogy, vicces, hogy sehol semmi :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#24012) emmm válasza mephi666 (#24005) üzenetére


emmm
senior tag

Igen, engem is érint a dolog, mert szívás, hogy ráfektettem a sebzésre a %-os plusszok helyett...alig sebeznek, annak semmi értelme.

(#24013) Rison77


Rison77
senior tag

Valaki véletlenül nem tudja, hogy ha van egy progressben lévő suspended d3 acc, és beírok egy új cd keyt a bnet-be, akkor ugyanazt az accot kapom vissza mindennel, vagy nulláz mindent, és friss account lesz?

(#24014) FuRiONight válasza Rison77 (#24013) üzenetére


FuRiONight
őstag

Marad minden.

(#24015) Ilsyde válasza #59070464 (#24009) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az off-hand akkor lehet jo alternativa ha ad annyi bonuszt (sebzes, int, vita meg miegymas) ami kompenzal azert hogy nem ketkezesed van. Egykezes fegyverek mindig gyorsabbak, igazabol azon is mulik a dolog hogy milyen buildet hasznalsz.

Ha sok benne a proc - olyan kepessegek, amik %-os esellyel aktivalhat valamit mint pl. stun - akkor gyorsabb fegyverekkel erdemes futkarozni mert gyakrabban lep eletbe az effekt. Ez a barbarnal nagyon fontos lehet (ket torrel stunlockolhatsz szinte minden ellenfelet).

De ha csak sebzesre mesz ra akkor a ketkezes lehet hogy jobb valasztas mert nem szamit ha lassabb. Viszont ott nem fogsz annyi bonusz attributumot kapni mert nincs off-handed.

[ Szerkesztve ]

(#24016) LucifeI2 válasza maross (#24010) üzenetére


LucifeI2
őstag

Szerintem HP töltős runa Frenzy-re max. akkor jó ha nem vagy még Infernon. Amúgy az első runa a legjobb, mert egy képességen belül van AoE-d és single targetre is jó dps mert a +110%-os attack a main targetedre is hat, tehát olyan mintha 25% esélyed lenne, hogy kétszer ütsz bele 110% wpn dmgt.

(#24017) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elég jól be lehet vásárolni AHból fillérekért...

amúgy komolyan gondolták a kétMILLIÁRD aranyas aukciókat? van egy pár.
Az uniqok is viccekes, kb 20 oldal Leoric Crown van bent 40k-500k értékek között :D

(#24018) Expendable válasza Neptunfű (#24006) üzenetére


Expendable
aktív tag

Fraps. Jò kis progi.

(#24019) Tomics


Tomics
addikt

Na mi a helyzet diablósok? Még 1 hét mire a kezemben lesz a játék :O De csak június közepétől lesz időm is rá :((( :D

PH! addikt since 2004

(#24020) mikromanus válasza whitezo88 (#24017) üzenetére


mikromanus
veterán

soktízmilliós vagy milliárdos tétel = el se akarja adni, csak dicsekszik vele az AH-ban. A kis sznobok :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#24021) Ghoosty válasza mikromanus (#24020) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ennél szerintem egyszerűbb a válasz, nem tudja, hogy ha üresen hagyja a buyout mezőt, akkor nincs villámár, ezért beír egy nagyon nagy összeget.

(#24019) Tomics

Köszönöm kérdésed, én igazából átálltam diablo-hoz és segítek neki a világuralmi törekvéseiben. Ő igazából egy félreértett személy, aki csak elismerésre vágyik, de holmi kalandorok folyamatosan a vesztét akarják.

[ Szerkesztve ]

(#24022) mar_tin válasza Neptunfű (#24006) üzenetére


mar_tin
tag

Megy az Printscreen gombbal is, csak Windowed Fullscreen -re kell állítani a játékot különben csak az asztalt "fényképezi". :)

(#24023) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mellesleg nem megy az Achi rendszer...

(#24024) vhunor válasza LucifeI2 (#24016) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem a revenge + charge mellett nem hiányzik még egy AoE, a revenge ígyis állandóan aktív, nem győzöm spammelni. A robbantós cleave viszont nagyon jó volt hellig egy nagyot sebző kétkezessel, csak ott még nemigen kell figyelni a védekezésre.

maross: a triumph-fal túl sokszor futottam bele olyanba, hogy meglepett egy elit csapat, azokat meg nem 3 ütés lecsapni, így amíg kalapálod, a triumph pont semmit nem csinál, míg a smite akár 10-szer is proccolhat. Szóval a normál mobok ellen nem hiányzik ez a 8% gyógyítás mert a revenge eleget tölt vissza, az elitek meg bossok ellen meg haszontalan.

(#24025) rt06 válasza Neptunfű (#24006) üzenetére


rt06
veterán

en steam-mel
be kell huzni a dioablo3.exe-t, mint non-steam jatek, es utana lehet onnan screenshot-ot csinalni, valamint egy-ket kattintassal fel is toltheto steam cloud-ba

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24026) maross válasza vhunor (#24024) üzenetére


maross
veterán

Ez igaz, eszben tartom. Hell act2-nel meg nem problema, de lassan mindenki sok utes lesz, es akkor valtok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#24027) Wolverine válasza Neptunfű (#24006) üzenetére


Wolverine
félisten

A sima Print Screen tökéletes. Kivéve, ha a Windows felhasználónevedben ékezet van, mert akkor minden kép 0 byte-os lesz... ez esetben kell kerülni pl. Frapsszel vagy Steammel.

szerk: #24028: oké, ez nem kellemes - én ezért játszom Fullscreen Windowed módban bekapcsolt letterboxszal... Így van két fekete csíkom.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24028) rt06 válasza Wolverine (#24027) üzenetére


rt06
veterán

rendkivul tavol all a tokeletestol, nekem 1920*1440-es desktopon fut a jatek kb 1920*1080-ban, es a screenshot magaban foglalja az asztal jatekon kivuli reszeit is

szerk.: en viszont szeretm, ha a jatek mellett is latok dolgokat, chat ablakokat, miegymast, igy ez nekem nem lenne megoldas
steam-be meg ettol fuggetlenul is be van huzva minden jatekom

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#24029) mar_tin válasza rt06 (#24028) üzenetére


mar_tin
tag

Alt+Printscreen -el csak az aktív ablakot menti le. Gondolom ebben az esetben is működne.

(#24030) WhiteWalker válasza -conrad- (#23997) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

érdekes...RoV-on gondolkodtam,amolyan 300-as feelingje van, a sok hulló nyílvesszőnek :DDD , csak a cd-je sok...(sztem),de még nincs hozzá rúnám,mert kis szintű vagyok ~32...

én ezeket használom DH, én inkább a slow skilleket használom...

(#24031) Pekkk


Pekkk
aktív tag

[ Szerkesztve ]

(#24032) mephi666 válasza WhiteWalker (#24030) üzenetére


mephi666
nagyúr

multishot ("olcsósító" rúnával), evasive fire (+covering fire), hatredtöltő gránát, hatred regeneráló denevér, vanish... kb ezek szerintem jók lennének neked is :) ügyesen csinálva ott a majdnem folyamatosan küldhető multiple shot, ami szaggat becsülettel (nagyot ütő skillnek meg elemental arrow+nether... de ez magas szintű, viszont másik rúnával sem rossz)

pontosan ez a buildem

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24033) Wolverine válasza mar_tin (#24029) üzenetére


Wolverine
félisten

Működik, de rajta marad a kerete.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24034) ttt1


ttt1
őstag

Melyik a Jobb?Critical hit(ez nekem most wizardal 80%) v attack speed?

(#24035) WhiteWalker válasza mephi666 (#24032) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez is remek build , este teszek egy próbát ezzel,megnézem mire megyek :R , nekem kicsi az életem,kb 1400 körüli...ezért is mentem rá az ellenfelek lassítására,mert azonnal végem van ha közel jönnek :DDD de vannak lehetőségek bőven...ez tetszik h nem kell egy másik karaktert inditani ha változtatni vagy kipróbálnék más skillt kaszton belül...ez elég nagy piros pont a Blizz-nek :D

[ Szerkesztve ]

(#24036) Ant@ válasza mephi666 (#24032) üzenetére


Ant@
senior tag

A billentyűkiosztást ,hogy variáltad át? (Bal egérre van osztva a mozgás / használat / felvét is. Ez nem kavar be?)

[ Szerkesztve ]

(#24037) L4mie válasza Pekkk (#24031) üzenetére


L4mie
veterán

:D jópofa, csak a D3 felirat lehetett volna jobb.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#24038) mephi666 válasza WhiteWalker (#24035) üzenetére


mephi666
nagyúr

covering fire a legjobb buli :) ezzel a rúnával a 3 legközelebbi dögbe belelősz és te meg hátraugrasz, mintha knockbackelnének... így a rákészülős-odab@szós (hell fölött azonnal ölős) dögökbe még bele tudsz lökni egy szépet és simán elkerülöd a csapásukat... de jó célozgatással el tudsz pattanni orb-ig is, ha körbevennének (vész esetére meg ott a vanish: lefagyásból/jail-ből meg egyebekből simán ki tudsz vele jönni) multishot-tal meg lehet "kopogtatni" (úgy, hogy a fél szoba kihal, mire belépsz), felhúzott wall fölött átlőni, stb :) ...kedvencem lett a dh elég gyorsan (a monkot meg elő sem vettem már 1 hete... az most pihen)

#24036: nem variáltam semmit :) shift+alt+q+1+2+3+4 meg az egér van használatban főleg... csak akkor sül el a balklikkel skill, ha monster van kijelölve, vagy shift-et nyomok mellé

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24039) Ant@ válasza mephi666 (#24038) üzenetére


Ant@
senior tag

Értem. Köszi! Ha hazaérek kipróbálom.

(#24040) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Imádom az ilyen jeleneteket, amikor a bossoktól nem látni, vagy alig látni a karakteremet:

:DDD

(#24041) WayneGace válasza sith7 (#23966) üzenetére


WayneGace
őstag

Csak ideiglenesen vagy már nem is lesz?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24042) Huma


Huma
addikt

Valamit kezdeni kéne az első hozzászólásban lévő szerver elérhetőséget jelző izével mert offline-t mutat pedig van szerver. Múltkor mikor nem volt akkor meg online-t jelzett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#24043) Gorneck válasza Nordic (#24040) üzenetére


Gorneck
titán

Kb mint mikor béka esővel borítom el a placcot...nagyobb dögök esetén kb semmit se látni...semmiből...csak a szép fehér/sárga/zöld számokat... :D

(#24042) Huma: Nálam oké. :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24044) WayneGace


WayneGace
őstag

Aki infernon act2-ön van, az mennyi resistance-el rendelkezik? Mert átlag 220-al egyedül még el is boldogulok, de coop-ban már elég szerény.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#24045) Sonja


Sonja
veterán

Ez a hell már nehezebb. Simán bementem egy húsdarálóba, mivel "ki ha én nem" alapon, és meg is deglettem. :D Ja, és találkoztam már a sebezhetetlen minionos nagydarab egyénekkel is. :U Csodálkoztam, hogy valami aura veszi körül és nem döglend, akkor olvasom fent, hogy ki is ez! :W Utána kezdődött a futkosás, olyan Benny Hill-es formában! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24046) Gorneck válasza Sonja (#24045) üzenetére


Gorneck
titán

Ez a köpködős magdus picsánál is volt nm-en...kellemetlen tud lenni.

Gorneck#1239

(#24047) mpierre válasza Gorneck (#24043) üzenetére


mpierre
veterán

Ja! A pattogó békákat, amik hassal felfelé pukkanak szét. :)) Elsőre azt hittem, valami új elit packba futottam és az gyilkolna engem... Azt meg kell hagyni, hogy a zombi fal se pemetefű.

pzske: Nincs lan, az a múlté, meg a D2-é. Csak neten lehet a haverokkal nyomni. Battletag alapján felveszed mint havert, aztán csatlakozik a te játékodhoz, vagy te az övéhez.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#24048) pzske


pzske
aktív tag

Sziasztok !

Ebben a részben , hogy van lehetőség privát partyt csinálni ? Illetve , nem találkoztam még magyarokkal , hol szokott gyűlni a nép ?

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#24049) vendingo válasza Nordic (#24040) üzenetére


vendingo
veterán

Imádom az ilyen szitukat a WD-vel.
Sebzésnövelő woodoo, aztán mehetnek a zombi medvék :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#24050) Djuree válasza vendingo (#24049) üzenetére


Djuree
félisten

zombi medvék? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.