Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12001) Helmoras válasza MegalodonS (#12000) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem fullos gearben is nagyon megizzadunk már act 4-en soloban a 63-mas mob a 60 as kari ellen már nagyon nem mind1 :D

persze itt nem az ázsiai vadállatokról beszélek....

De kiváncsi vagyok arra az arcra aki lenyomja HC karival :D:D

(#12002) Ptech válasza warcat (#11999) üzenetére


Ptech
őstag

Főleg, hogy a pali elég pálcika-emós-kocsognek néz ki, nem egy démonvadásznak..

(#12003) Alg válasza Ptech (#12002) üzenetére


Alg
veterán

Hát nem egy Illidan az biztos :DDD
De nálam még mindig a barbár nő "vezeti" a listát a Brünhilde nőVÉR kinézettel :D

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#12004) freelanced válasza warcat (#11999) üzenetére


freelanced
addikt

Hali! Én a női-t ajánlanám mivel a ffi sztem elég hülyén (inkább nem mondom milyen senkit nem akarok megsérteni) néz ki a kis lebegő sáljával meg a vékony alkatával a női jobb sztem bár ez saját vélemény...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12005) szepi79 válasza Ptech (#12002) üzenetére


szepi79
őstag

szerintem az csaj.

vagy tévedek? :F

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12006) MegalodonS válasza warcat (#11999) üzenetére


MegalodonS
őstag

Szuper a csajszi es a jelmeze is.Gondolom jo sok idobe tartott mire megcsinalta.A Blizz hivhatja promo anyagnak,mert ez tenyleg IMBA :D

Eggyertelmu hogy DH akkor noi karakter! Emo-tekno fiuuu nem kell :D

[ Szerkesztve ]

(#12007) freelanced válasza MegalodonS (#12006) üzenetére


freelanced
addikt

Egyetértek :D

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12008) JSaN válasza warcat (#11994) üzenetére


JSaN
addikt

Hat ez valami brutalis szamok, :Y de en ennek csak orulok.
Igy legalabb nem fogjuk 2 het alatt kitolni az infernot, mint hangoztattak egyesek mas forumon. :U :D
Most mar elhiszem a blizz reeszerol, azt hogy nagyon durva lesz az inferno.
Meg asszem olvastam olya,t hogy fogadtak hazon belul hogy hany honap mire az infernot at viszik.
De a 170k sebzes az valami eszmeletlen, a legnagyobb potion is csak 12,5k-t tolt vissza.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12009) szepi79 válasza freelanced (#12004) üzenetére


szepi79
őstag

hát igen, szép dolog, hogy minden kasztnak lehet nemet is választani, ahogy én látom, az 5ből kb 3nak elég bénán sikerült az egyik nem, (ugye barbár csaj, DH és wiz férfi), a monknál és a WDnél lehet egyedül kérdés, melyiket választod.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12010) Ilsyde válasza JSaN (#12008) üzenetére


Ilsyde
őstag

Barbárra meg monkra csak 119ezret fog sebezni :DDD

(#12011) freelanced


freelanced
addikt

Hát mire kijön eldöntöm h. DH vagy barbár... mind kettő jó... bár sztem DH előnyösebb minden téren...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12012) Ptech válasza warcat (#11994) üzenetére


Ptech
őstag

Mmmm, fincsi számok. Remélem kapnak finom extra képességeket is, nem csak szimplán több hp meg nagyobbat ütnek.

(#12013) warcat


warcat
veterán

Közben kikerült Diablofansra pár oldal a könyből ahonnan bemásoltam,itt az Armaddon oldala
- azért üt 170k-t mert egy batár nagy állat valami,ha ott ácsorogsz placcs leszel,ha belefutsz egy rare-be, 3m+ élete van hehe,gyorsan le fognak szokni az emberek a szerteszét szaladgálásról, vagy csak ismerősi körben szervezünk infernos játékot.

Na most ebből képzeljetek el egy 4 tulajdonsággal rendelkező raret minionokkal,mondjuk befalaz+ odajön lefejel, van mellé 150% hpja, mellé lightning enchanted, és még fér egy cucc mellé,pl void zónákat rak a földre, na hajrá hajrá öljük :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#12014) rt06 válasza MegalodonS (#12000) üzenetére


rt06
veterán

az a 170k ugysem fog mind, s foleg nem minden utesnel bemenni
csokkenti az armor, a resist, a dodge, meg amik lesznek meg itt

szerk.: a beszurt keprol viszont nagyon szepen latszik, hogy lv60 elott nagyon nem eri majd meg infernozni - a tobblet xp elhanyagolhato, viszont mind a sebzes, mind az elet drasztikusan megno

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12015) szepi79 válasza freelanced (#12011) üzenetére


szepi79
őstag

minden téren tuti nem előnyösebb, a barbár pl. biztosan jobban birja a pofonokat, mint a DH.

szerk:
(#12014) rt06: én úgy tudom, lvl60 alatt nem is lehet infernózni.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12016) Ptech válasza rt06 (#12014) üzenetére


Ptech
őstag

Afaik Inf-et amúgy is csak lvl 60-on kezdheted.

(#12017) freelanced válasza szepi79 (#12015) üzenetére


freelanced
addikt

Persze, természeten ez igaz de ha a Dh-t ütik az rég rossz :D amúgy meg egy csapatban biztos hasznos lesz! Természetesen a barbár se rossz... de én pvp-re is gondolok... és sztem dh jobb oda bár majd kiderül

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12018) Nordic válasza warcat (#11994) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Itt azért nekem valami nem tiszta.

SK-nak infernón 15M+ élet Armaddon-nak meg 306-428k(ami számomra 306.000-428.000, mivel a kis k az ezreset jelöli legtöbb esetben). Itt most elírtad? Mert számomra hihetetlen, hogy ennyivel kevesebb élete van a főellenségnek, mint az SK-nak.

(#12019) szepi79 válasza freelanced (#12017) üzenetére


szepi79
őstag

nem mintha lebeszélni akarnálak a DHról, de úgy tudom, a barbárnak vannak partira ható harci kiáltásai, a DHról viszont nem rémlene, hogy a DPSen kivül bármiben is segitené a többieket.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12020) freelanced válasza szepi79 (#12019) üzenetére


freelanced
addikt

csapdák?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12021) warcat válasza Nordic (#12018) üzenetére


warcat
veterán

Armaddon nem főellenfél ,szerintem ez a batár nagy önjáró démontorony kinézetű akármi,amit pl a Black soulstone videón is látni,gyakorlatilag ülnek rajta.
Ebből egy sima átlagos mobnak van 300 000 élete,ami gyorsan felugrik,ha speciális szörny ,tehát champion,rare csapat része.

EA: It's in the crate!

(#12022) JSaN válasza Nordic (#12018) üzenetére


JSaN
addikt

SK az boss, armaddon meg egy sima szorny.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#12023) szepi79 válasza freelanced (#12020) üzenetére


szepi79
őstag

hát.... öööö.... hacsak azok nem! :B :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12024) Bazzzs válasza Nordic (#12018) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Valamivel összekevered ez az Armaddon nevű mobot. Az angol szöveg szerint az egy normál ellenfél, ami Act IV-en jelenik meg.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#12025) freelanced válasza szepi79 (#12023) üzenetére


freelanced
addikt

:D de igen a barbár is jó tuti lesz mind2 a sorrend a kérdés :DDD

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12026) MegalodonS válasza szepi79 (#12019) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ne becsuld le a DH-t :N

Azert mert ranged karakter es nem kiabal,tud tolni rendesen dpst.Volt szerencsem a betaban olyan partiban lenni ahol tobb DH volt, a barbar mire megmozdult,a mobok mar halottak voltak ;) Farmra meg a legjobb karakter,de nem errol volt szo ;)

(#12027) freelanced válasza MegalodonS (#12026) üzenetére


freelanced
addikt

Nem hinném, hogy nagyon lebecsülné :D csak elfogult a barbárral :C

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12028) warcat válasza MegalodonS (#12026) üzenetére


warcat
veterán

Van egyébként egy rakat rúnázott magasabb szintű képessége,ami segít a partynak, gyógyulsz ha sebzed a célpontot,többet sebződik 12%-al ésatöbbi, ki van az találva.
Azzal kell játszani ami a legjobban tetszik játékstílusban és ennyi.

EA: It's in the crate!

(#12029) freelanced


freelanced
addikt

Sajnos én a barbárt próbáltam a kis béta idő alatt mert akkor nem volt szerver mikor ráértem volna... a dh kimaradt.. azt videókból szedegetem... :S

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12030) MegalodonS válasza freelanced (#12027) üzenetére


MegalodonS
őstag

O barbi funny :D:D

(#12028) warcat

En nem azert irtam es gondolom jo ha 4 kulonbozo kaszt van,de en meglepodtem hogy mi DH-k mennyire gyorsan takaritottunk :D

[ Szerkesztve ]

(#12031) szepi79 válasza freelanced (#12027) üzenetére


szepi79
őstag

igazából a WD a szivem csücske, és nem akarok altnak egy újabb ranged karaktert (meg a lakótársam fog inditani DH-t), és ezért vagyok inkább barbár párti. de ha nem lenne WD, akkor egyértelműen DH-val kezdenék, így viszont csak 3. helyre szorult.

(#12030) MegalodonS
nekem a monkkal volt ilyen érzésem, egyszer sikerült egy olyan csapatba csöppennem, hogy 4db monk. 2-3as szinten találkoztunk, 6. szint után, amikortól megvolt a teleport-ütés, olyan szinten szétdaráltunk mindent (ideértve SK-t is), hogy öröm volt nézni.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12032) MegalodonS válasza szepi79 (#12031) üzenetére


MegalodonS
őstag

Akkor megyek majd melled,en mint DH!Aztan cserelhetunk,en jovok WD es te DH ;)

4 monk :Y na az is durva lehetett :D

[ Szerkesztve ]

(#12033) Nordic válasza JSaN (#12022) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Oké...ezt benéztem :U

(#12034) persil válasza Nordic (#12018) üzenetére


persil
nagyúr

Ez az armageddon csak egy csicska thrash mob, nem főellenség ;)

Szrk.: Jó, közben hatszázan leírták már. De azért jól esik visszaolvasni, hogy egy utolsó szimpla szörny 170k dps-el rendelkezik... felfogtátok?:D Fain lesz az inferno nyugi, aki szerint meg még most is gyenge lesz, az egyszerűen nem ezt a játékot keresi :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12035) szepi79 válasza persil (#12034) üzenetére


szepi79
őstag

az nem a DPS-e lesz, hanem az egyszeri találat. gondolom úgy van kikalkulálva, hogy oneshotoljon bárkit, de lehet maga a támadás 3 másodpercig tart.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12036) TomWexX


TomWexX
addikt

Diablo in 5 minutes - Spoiler alert

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12037) persil válasza szepi79 (#12035) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, igazad van elírtam.

Persze, pont így van értelme, hogy kb mindenkit tud oneshotolni, ha betalál.
Viszont, ha megnézed azon a képen, akkor azt írják, hogy speed: fast és knockback distance: far, szóval ez így együtt elég rohadék lehet majd :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12038) Ptech válasza szepi79 (#12005) üzenetére


Ptech
őstag

Ez a csaj, igen. Pont azt mondom, amit ő is, hogy könnyű lesz választani az emós pálcikaember meg a csaj között.

(#12039) MegalodonS válasza szepi79 (#12035) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt meg hozza kellene tenni ,hogyha ennyit sebez,akkor mennyi Arcan/t/Mana sziv mert az is ott van a tulajdonsagai kozott.

(#12040) medvezsolt válasza TomWexX (#12036) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hehe . ez egy gyors és velős szummázás..:D

Esetleg nem tudtok egy pár oldalas irományt a diabló világáról? ami kicsit részletesebben foglalja össze a Dio1-2-3mat? (Nem a könyv érdekel, annál jóval rövidebb valami)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#12041) MegalodonS válasza medvezsolt (#12040) üzenetére


MegalodonS
őstag

Azt hiszem ezt valaki linkelte mar

A Diablo_története

(#12042) TomWexX válasza medvezsolt (#12040) üzenetére


TomWexX
addikt

Így hirtelen a wikipedia-n (angolul) találtam róla egy rövid összefoglalót. Magyarul is van, csak ott külön-külön.

Na, MegalodonS jobbat linkelt, el is olvasom azt gyorsan. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12043) persil válasza TomWexX (#12042) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem az teljesen érthetetlen, kusza az egész, wikin jobb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12044) warcat


warcat
veterán

Na,nagyon vágom már a centit,szerintem elkezdem nézni a Battlestar Galacticát megint,ez lesz a 6. kör ha jól sejtem.
Erősen offtopic,de épp lehet ötleteket adni ki mivel tölti az időt május 15-ig :)

EA: It's in the crate!

(#12045) freelanced válasza warcat (#12044) üzenetére


freelanced
addikt

Én most CSS meg Skyrim

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12046) persil válasza warcat (#12044) üzenetére


persil
nagyúr

Orcs must die!

Zseniális(an hülyeség)!

Mindenkinek ajánlom, aki egyszerre szereti az agyatlan hentet és a stratégikus döntéseket.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12047) TomWexX válasza persil (#12043) üzenetére


TomWexX
addikt

Annyira nem gáz....de a wikin tényleg jobb.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#12048) szepi79 válasza persil (#12046) üzenetére


szepi79
őstag

én épp el vagyok akadva benne, de már eléggé a végefelé. van még asszem 5 vagy 6 pálya hátra.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#12049) headhunter86


headhunter86
senior tag

Szóval így néz ki a rendelésem. Szerintem azt a 10%-ot már nem vonják vissza, nekem ez elég véglegesnek tűnik. Remélem igazam lesz. Valaki tud erről valami infót?

Zavvi DIABLO III CE

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#12050) persil válasza szepi79 (#12048) üzenetére


persil
nagyúr

War mage fokozaton elég húzós némelyik valóban, de az embert hajtja a vágy, hogy minden pálya 5 koponyás legyen, meg hát ugye ott az utolsó nehézségi fokozat is :)

Amúgy imádom, hatalmas:)
Egy co-op mód mennyire óriási lenne benne, nem?

#12049 headhunter86 Nem akarlak elszomorítani, de teljesen lényegtelen, hogy a rendelésed hogy néz ki, ha egyszer konkrétan le lett írva a kuponodhoz, hogy előrendeléshez nem felhasználható. Szimplán kiküldik 70 fontért, ennyi fog történni.
Feltételezem, hogy nem tudják/akarják rendelésenként kiszűrögetni, hogy jogosult vagy-e a kupon beváltására, de érvényesíteni csak olyan rendelésnél fogják, aminél be lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.