Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34901) Mr.Csizmás válasza drk88 (#34900) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerintem is fontosabb, mint a festékek adásvétele :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34902) FehérHolló válasza Mr.Csizmás (#34896) üzenetére


FehérHolló
veterán

A festéknek elég fix ára van aranyban. Minimum a vándorkereskedők árai, maximum a városi kereskedőké.
Emiatt a legjobb alternatívája az arany-euro váltásnak egészen addig, amíg nem lehet külön eurot.
Tudom, ebayen kicsit több arany megy el euroért, de azt nem engedi az EULA, a festékes ügy meg legális.

Skynet is real. It's called Google.

(#34903) mikromanus


mikromanus
veterán

A visszajelzés/státusz alapján az egész amcsi szerverparkot (game, AH és RMAH is) leállították. Jó érzés tudni, hogy ők most jobban sz*pnak. Persze ha náluk most van a tervezett karbantartás az más tészta. Akkor nem olyan gáz. De reménykedni lehet, hogy most nekik a rosszabb... ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34904) Mr.Csizmás válasza FehérHolló (#34902) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem egészen értem mire gondolsz, elnézést :B :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34905) warcat válasza mikromanus (#34903) üzenetére


warcat
veterán

Csak az alap maintenance.Viszont kirakták a magic findos cikket.

EA: It's in the crate!

(#34906) FehérHolló válasza Mr.Csizmás (#34904) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szerk.: Basszus, azt hittem, hogy a tradesre reagálsz. :DDD

Arra célzok, hogy ha festéket vásárolsz RMAH-ban, az olyan, mintha aranyat vásárolnál legálisan (amikor még tisztán aranyat nem enged)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#34907) persil válasza drk88 (#34900) üzenetére


persil
nagyúr

Vagy fogsz egy másik normális fegyvert és mész dual wield-el.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34908) persil válasza Mr.Csizmás (#34904) üzenetére


persil
nagyúr

Már megválaszolta Holló... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34909) Neptunfű válasza warcat (#34905) üzenetére


Neptunfű
tag

Érdekes ez az MF swapping cirkusz. Kíváncsi leszek mi fog kisülni belőle, addig is simán használom több kevesebb megelégedettséggel.

Az első vagy az utolsó opciót választanám ;]

[ Szerkesztve ]

as long as you don't choose everything remains possible

(#34910) drk88 válasza persil (#34907) üzenetére


drk88
senior tag

sztem monknak nem éri meg két fegyverrel menni én próbáltam annyival nem lesz több DPS és pajzsal sokkal több statot lehet szerezni ami sztem sokkal hasznosabb.

(#34911) maross válasza drk88 (#34898) üzenetére


maross
veterán

Tudtam hogy ez lesz mire hazaerek..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34912) persil válasza drk88 (#34910) üzenetére


persil
nagyúr

Tekintettel arra, hogy Ghom-ig minden probléma nélkül eljutottam, szerintem meg megéri...

"és pajzsal sokkal több statot lehet szerezni"
Nekem van 200+dex és 100+ vit az off hand-en, legfeljebb resist-et tudnék még szerezni, de az meg így sem kevés.
Nekem többet ér az extra dodge a dual wield-ből, az atk speed és a sokkal magasabb dps.

Az a pajzs, amin meg van 100+ resist, 150+ dex, 150+vit, meg egy 20as block chance az meg kb megfizetethetetlen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34913) Neró válasza maross (#34911) üzenetére


Neró
őstag

senki se mondta, hogy könnyű lesz! :DDD

| www.diablohungary.hu

(#34914) P00By válasza maross (#34911) üzenetére


P00By
nagyúr

3. napja nem tudom megnézni az eladásra váró cuccaimat :)
Egyszer csak sikerül :))

(#34915) drk88 válasza persil (#34912) üzenetére


drk88
senior tag

jó ha tudnék szerezni még1x 900 dps-s fistet ugyan olyan statokkal mint ami most van akkor én is 2-vel tolnám :) de mivel esett egy jó pajzs így 10-20-30 millát nem áldozok ennyiért :D

(#34916) maross válasza Neró (#34913) üzenetére


maross
veterán

Ma reggel mar felcsaltam a cuccaimat, csak 8-at, okosan, hogy majd ma este jo alaposan atnezem :DDD. Egyet el is vittek 10euroert, hurra :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34917) stevve válasza P00By (#34914) üzenetére


stevve
nagyúr

Ment egy darabig, de pont a listába tétel közben dobott ki :W Hurrá.. kezd idegesítő lenni már ez az AH dolog. :U

Most is megy, de lassú... és bugos, mint állat. bár ha maradna így, akkor 16ezer €-t kerestem ma :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34918) Neró válasza maross (#34916) üzenetére


Neró
őstag

RMAH -ba még eddig semmit sem sikerült eladnom. Vagy túl olcsón, vagy túl drágán rakom ki. :N

Elkezdtem keresgélni hát nem leállították?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#34919) maross válasza Neró (#34918) üzenetére


maross
veterán

Biztos gyanusan olcso vagy, ez lesz a gond :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34920) persil válasza drk88 (#34915) üzenetére


persil
nagyúr

"jó ha tudnék szerezni még1x 900 dps-s fistet ugyan olyan statokkal mint ami most van akkor én is 2-vel tolnám :)"

De akkor csak eljutottunk oda, hogy nem arról van szó, hogy "nem éri meg két egykezessel menni" :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34921) stevve válasza Neró (#34918) üzenetére


stevve
nagyúr

Én pár €-t kerestem, de nem ebből fogok villát venni Budán. :DDD

(#34922) persil válasza stevve (#34921) üzenetére


persil
nagyúr

Hidd el, én akkor is nagyon boldog lennék, ha a diablóból szerzett eurókból egy fagyit tudnék venni...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34923) drk88 válasza stevve (#34921) üzenetére


drk88
senior tag

én legalább annyit akartam h a játék árát visszaszedni, ez sikerült innen már csak pluszba lehetek :)

(#34924) stevve válasza drk88 (#34923) üzenetére


stevve
nagyúr

nekem még az is messze van :D Nem a blizz kasszába kérem, ezért eleve rendesen sarcolnak. :( :U

[ Szerkesztve ]

(#34925) persil válasza stevve (#34924) üzenetére


persil
nagyúr

Örülj neki, hogy van miből sarcolni:D

Én egy centet nem kerestem a játékból, pedig nem rossz cuccokat tettem ki 2 euro starting bid-el, de most már az egész nem is érdekel, napok óta nem is tettem real money-ért semmit ki.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34926) JSaN


JSaN
addikt

En nem szoktam uzerkedni AH-ban, hogy olcson megveszem dragan vissza rakom.
De a nagyon alul arazott dolgokat amik abban a pillanatban kerulnek ki, azt en is instant le csapom. De azokat hasznalom is a dokin. Hetvegein is lecsaptam egyet, de valahogy nem lett jobb a karim igy vissza raktam nemi kulonbseggel. :DDD
Meg is lett az eredmenye:

Ezek utan asszem nem ez volt az utolso, :N csak mukodne mar az AH.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#34927) dobolan


dobolan
senior tag

Unatkoztam, és korábban kérdezte valaki inf act2 mennyivel nehezebb wizzel, mint 1, úgyhogy vettem fel videót. Szerintem jól látszik rajta, hogy act1 faceroll, de act2 már nem. 1-ben nem szoktak ilyen halál közeli élményeim lenni, de sajna a rögzítés miatt 20fps és elég nagy lag bejátszott :DD
Act2-ben valamiért nem lagolt ennyire, az kb a valóságszerű. Azért nem egy 30mp-es barbár style, de lehet vele farmolni. Zárt területen sem rosszabb, kivéve az extra gyors és nagyon szivatós elitpackokat. Sőt zárt helyen a hydra sokkal hatékonyabb. :) Öröm az ürömben, hogy kb. act3 sem nehezebb (kivéve, ha nagyon sok dárdás jön vagy Ghom ... :D ), csak tovább tart, mert picivel több életük (vagy védelmük) van.

[link]

Azért elég nagy szívás, hogy a wizard fő előnye a stun ... lenne, ha infernon (act2-től inkább) érne valamit, mert sajna egyik sem hatásos elitekre már, vagy annyira rövid ideig, vagy csekély mértékben, hogy még te sem veszed észre, nem hogy az ellenfél, így nem éri meg azokat a skilleket használni. Nem marad más csak a futás, ami vagy bejön, vagy nem.

Krit. hiányzik a gearből, azt pótolom majd, csak gold kell hozzá, akkor a sebzésem nő, de megállni akkor sem lesz lehetséges úgy hogy inkább monkra váltok.

(#34928) persil válasza dobolan (#34927) üzenetére


persil
nagyúr

Kurva jó a zene alatta :)
Nem vagyok nagy children-es, de ez a szám(meg ez az album) nagyon bejön.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34929) Alg


Alg
veterán

Volt itt linkelve, korábban egy barbár vs Ghom video, hogy az ignore pain visszasebzéses rúnája proccolja a LoH-et és úgy gyógyul vissza... valaki próbálta már ugyanezt molten/firechain/desecrator/pagued ellenfelek ellen? Működik úgy is?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34930) persil válasza Alg (#34929) üzenetére


persil
nagyúr

Ugyan kipróbálni nem tudom, de mindenképpen működnie kell, mert a leírás szerint minden sebzést visszadob, ergo te sebzést osztasz, vagyis jár a life on hit.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34931) Kobe


Kobe
veterán

Ah megint vagy még mindig nem megy ? :D

(#34932) Lézerparaszt válasza Kobe (#34931) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Délután volt egy rövidke ideig, amíg valami bot meg nem vett tőlem egy erősen túlárazott xart (^^,)

A játék az nem játék!

(#34933) F-ECT$ válasza dobolan (#34927) üzenetére


F-ECT$
titán

Te ilyen kardozós wiz vagy? :)

Dive ever, work never.

(#34934) D1Rect válasza dobolan (#34927) üzenetére


D1Rect
félisten

AP költés nincs túloptimalizálva. :DDD

(#34933) F-ECT$: Ha elég gyorsan castolsz és van crit bőven nagyon erős a spectral blade.

[ Szerkesztve ]

(#34935) dobolan válasza D1Rect (#34934) üzenetére


dobolan
senior tag

Az nincs. De 80 AP semmire nem elég, és minden skill kell nekem, nem tudok még egyet betenni :D Soloban így jobb sokkal. Partyban le szoktam cserélni a bladet orbra.

Igen, én ilyen kardozós vagyok :D

(#34936) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nem tudja valaki, hogy Miskolcon hol lehet kapni Authenticatort? Vagy esetleg valami nagy áruházat ahol szokott lenni?

A játék az nem játék!

(#34937) F-ECT$ válasza dobolan (#34935) üzenetére


F-ECT$
titán

Orb-ot melyik rúnával?

MM helyett férne esetleg be egy AP költő spell, nem? (Pl Disintegrate.)

Dive ever, work never.

(#34938) whitezo88


whitezo88
nagyúr

DHval Reflect Damage suffix - új kedvenc :) "jobb", mint a Waller-Arcane kombó

[ Szerkesztve ]

(#34939) dobolan válasza F-ECT$ (#34937) üzenetére


dobolan
senior tag

Disintegrate? Próbáltad te azt már infernón act2 vagy utána? :D Mire bekapcsolod, ott is vannak az elitek és kapod az arcodba a sebzést :) Ha meg hagyom a magas attack speedet, akkor leszívja az AP-t pillanatok alatt. Nekem nem jött be. Az Orb is csak a 20AP costos jó, abból el tudok lőni 4db-ot gyorsan, de passzívba már nincs hely töltésgyorsításra.
Még olyan esszenciális skillt is ki kell hagynom, mint a magic weapon buff, mert nincs hely rá :(

[ Szerkesztve ]

(#34940) Rankerz


Rankerz
senior tag

Ez mi hogy néhány átvezető videónál behal a játék? hallom hogy mozgok meg a skilleket használom közbe az egész képernyő fekete és nem látok semmit. 5 perc után feladtam és alt+f4 diablo előtt 5 buffal. zsír

(#34941) Alg válasza Alg (#34735) üzenetére


Alg
veterán

Nah act3-nak nekimentem, egyelőre két karddal... tüzek felgyújtva, ha jól emlékszem 2 vagy 3 elit pack jött, az egyik szivatott, ott 2-3szor meghaltam (frozen jailer desecrator, mindig akkor nyomta rám a börtönt vagy fagyasztott be mikor épp alámgyújtott a szemétje...) úgy-ahogy megy... mondjuk nem sok kedvem volt hozzá, hamar be is fejeztem. A repülő-tűzokádó szárnyas szarok elég kellemetlenek, ott folyamatosan kellett az ignore pain az életben maradáshoz (csak abból ne jöjjön kék csapat...)

Jah, act2 így vicc kategória, dps builddel ész nélkül simán megy...egyszer majdnem meghaltam mert éppen a szememet dörzsöltem elit gyikolászás közben és sok volt kicsit az arcane :DDD

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34942) Gorneck válasza dobolan (#34927) üzenetére


Gorneck
titán

Pont ez a szám ment nálam is... :D System is hatalmas... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#34943) F-ECT$ válasza dobolan (#34939) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem próbáltam (még csak act 1-en járok), azért kérdeztem. Csak kicsit furcsa volt az én játékstílusom után egy ilyen odamegyek - kardozok - elfutok stílust látni.

Dive ever, work never.

(#34944) sith7 válasza Alg (#34941) üzenetére


sith7
nagyúr

act2 így vicc kategória

Jó neked, én teljesen beragadtam a 7. küldetésnél :(

(#34945) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Amúgy a Diablo3 authenticator és a Blizzard authenticator ugyanaz? (gondolom igen, de biztos ami biztos)
Vagy a többi Blizzardos játékhoz már nem használható a Diablós?

A játék az nem játék!

(#34946) Helmoras válasza Lézerparaszt (#34945) üzenetére


Helmoras
őstag

De használható a blizzard accountodra kerül rá

(#34947) Lézerparaszt válasza Helmoras (#34946) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Köszi, akkor szerintem holnaptól belemerülök én is a rmah rejtelmeibe. Már ha lesz egyáltalán még a héten...

A játék az nem játék!

(#34948) Djuree


Djuree
félisten

miért lenne AH?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34949) Djuree válasza Rankerz (#34940) üzenetére


Djuree
félisten

nálam is szokott ilyen lenni. leviszem win gombbal aztán vissza és megjavul :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34950) KonzolKartel

youtube

Új wizard buildem.
Remélem a3-ban is viszi majd.
Most öltem meg belialt.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.