Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34051) flash- válasza Ren Hoek (#34050) üzenetére


flash-
veterán

Én nem azt mondom hogy nem megy,én csak azt mondom hogy nálam igénybe vesz 4 megabitet is.
Lehet sok mindentől függ(lehet grafikai beállításoktól is de ezt majd mások megmondják)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34052) Ren Hoek válasza flash- (#34051) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem 25 mbites nettel is dejavu-zik néha, bár ez nem a net hibája szerintem, hanem a szervereké (Visszarak néha egy kicsit a képernyőn)

Meg ha felugrik 4 mbitekre, akkor simán meg fogja enni a 2 GB-ot....Annyit nem is bír az ottani 3G ez fix, nekem még néha visszaesik edge sebességre. Hát mindegy, lehet inkább sörözni fogok+AH-zni :D

[ Szerkesztve ]

(#34053) flash- válasza Ren Hoek (#34050) üzenetére


flash-
veterán

meg most direkt kipróbáltam az elmult percekben 8kB-tet használt a játék,ami viszont kevés.

szerintem ezt ebből nem lehet megállapítani..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34054) Lézerparaszt válasza D1Rect (#34028) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kezdetektől fogva tank buildről volt szó. Ő nem abban van. Vagy igen? Szerintem nem. Vagy igen? Nem. Nem? Nem. Esetleg talán mégis? Nem. Nem tudom ki vetette fel ennek az ellenkezőjét, de most mindenki ezen lovagol, pedig nem. Nem? Nem. Nem dps-ről volt szó. De mégis? Nem, tankról.

Amúgy a Dézsa vudu amiről beszél pár ember, nálam is van, nem is ritka 20 megás nettel. Tuti Blizzard oldalon van a hiba, mert ha full sebességgel töltök le, netes játékokban akkor sincs lagom, és soha nem is volt. Digi powa :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#34055) Scholes9 válasza flash- (#34053) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem köze nincs a netnek hozzá, nálam is van fps lag, de maga a játék szinte sosem lagol, 60ms körül szokott lenni a latency, ami tökéletes :) 5/0,5-ös T-online dsl-em van :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34056) polgi803


polgi803
őstag

Van valakinek Wizard-ja? Mennyire zúzós? A Barbárral már próbáltam, de igazán a Wiz érdekelne... :)

(#34057) DjDanee87 válasza Lézerparaszt (#34054) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor nézd meg ezt is: ez tank build

(#34058) GreatGodzi


GreatGodzi
tag

Nálam is ütött a játék egyfolytában, és csak úgy próbából megemeltem az fps-t 120-ra, és ettől teljesen sima lett az egész játékmenet, nem üt azóta... vagyis igen, mikor az inventory-ban matatok, bezárom, és utána pár másodpercig megint üt, de utána megint szépen megy. Ez valami bug lehet, remélem majd kijavítják, mert elég idegesítő.
vga:6970, i7 4GHz-en, bár prociból 3.8 is elég neki a sima játékhoz.

(#34059) polgi803


polgi803
őstag

Ez elég jó...Wiz farm

(#34060) Lézerparaszt válasza DjDanee87 (#34057) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jó gear, mennyi volt? 10 millából kijön az egész?

A játék az nem játék!

(#34061) GreatGodzi


GreatGodzi
tag

Ja, és a sound channelt sem szabad high-ra venni, mert attól is üt. Medium-on már egész jó, bár nekem low-ra állítva a legjobb. Így biztos nincs 1-2 hang, de én nem sok különbséget érzek köztük, főleg, hogy stereo-ban hallgatom.

(#34062) ndlx válasza GreatGodzi (#34058) üzenetére


ndlx
aktív tag

"csak úgy próbából megemeltem az fps-t 120-ra"

ez konkrétan mit jelent?
és hogy lehet kiíratni az fps-t?

(#34063) DjDanee87 válasza Lézerparaszt (#34060) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nemhiszem, de a játék nem is arról szól hogy tolod 2 napig és van 1 fullos karid. 250 órám van barbárral és még közel sem vagyok megelégedve vele. Te is beleölsz ennyi időt és lesz pénzed, amiből geared.
Sőt az új droprendszer miatt van esély a jó cuccokra hogy kisessenek akár már act1ben is.
Nem kevés 100k fölötti cucc esett nekem tegnap act2ben, 1.0.3b előtt örültem heti 1 itemnek ami ért annyit.

Amúgy próbáld ki amit én is (WoTB+earthquake). Nyilván nem olyan brutál kisebb DPSel, de érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#34064) GreatGodzi válasza ndlx (#34062) üzenetére


GreatGodzi
tag

A video beállításoknál lehet beállítani, alapból 60fps van beállítva. Kiíratni nem tudom hogy lehet az fps-t, de a Fraps kiírja, ha elindítod közben.

(#34065) D1Rect válasza Lézerparaszt (#34054) üzenetére


D1Rect
félisten

Kezdetektől arról volt szó, hogy "nagynehezen leölsz egy elitpackot".
Mondtam, hogy ha gyakran van "nagynehezen" akkor alul vagy gearelve az adott acthoz.

Van-e olyan, hogy valaki 30 sec alatt leöl egy elit csoportot?
Aztán kitaláltad, ha valaki megcsinálja tank barbárral 100m gear nélkül, akkor építesz neki egy szentélyt.
Nordicnak 1 gearje van(ez egyben a DPS és a tank gear is), 6m-ból kijött az egész(nem "cápázott instantbuy itemek"), mégis act2-ben 1p alatt ledarál egy kupacot.

(#34066) Lézerparaszt válasza DjDanee87 (#34063) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Egyetértek, kivéve a pénz dologgal, az totál szerencsefüggő dolog. Azért írtam 10 millát mert kb annyi pénz lehetett nálam összesen a játék alatt. Ez azért van mert nem vagyok mákos ember, és mivel nincs lóvé, gear se nagyon. Az ilyeneket én is leölöm hamar, a menekülő, állandó fearben tartó pakkok azok, amiket nehéznek értek. Az alá rakhatsz akármit, arrébbmegy és jólvan. Felveszem a hasmenéses majom formot és addig szalad míg az egeret el nem veszem róla. Közben meg le is jár. Volt olyan is, hogy fél dungeonon keresztül ütöttem, mert 1 ütés után elszaladt. Ezek ellen más build kell ok, de kár hogy elveszi a valort a váltás :S

D1rect Látom te már teljesen elvesztél a dologban, nem is zaklatnálak további válaszokkal, mert az előzőeket sem értetted még meg. Azért köszi az észrevételt, a nem is tudom miről :C

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#34067) killerjohn válasza Mumee (#34042) üzenetére


killerjohn
addikt

őőőőő részleteznéd?

(#34068) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Végre sikerült végigvinnem infermo act2t:)Monkom és a build amit használtam.
2-3 elite csapatot kihagytam, mert lehetetlen küldetésnek tűnt...volt egy-két elite csapat, aki megizzasztott, de annyira nem volt vészes.
Belial a végén nevetségesen könnyű volt!Csodálkoztam is rajta...

[ Szerkesztve ]

(#34069) D1Rect válasza Lézerparaszt (#34066) üzenetére


D1Rect
félisten

Segítek, innen indult a 100m-s gear:[link]
Tényleg kérj egy beutalót, az Alzheimer nem gyerekjáték. ;)

(#34070) McNamara válasza domesz (#34045) üzenetére


McNamara
Ármester

Ha jól tudom a MF cuccok nem érnek már semmit patch óta.

(#34071) Nordic válasza Mumee (#34042) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Már akinek... Azért mert téged nem érdekel, másnak ugyanúgy lehet fontos.

Ha láttad a videómat, semmi gyógyító skill nincs betöltve, csak a loh...Se revenge, se charge dreadnought rúnával, a frenzyt is sidearm rúnával használom. LoH nélkül nem is működne az egész, 3 ütést nem bírnék ki. A régi buildemmel 2-3perc is volt 1-1 elit, és ugyanúgy képesek voltak megfektetni. Itt is képesek megfektetni(főleg ha Invurnelabytis boss-t kapom), de itt max 1 perc a boss csapat.

Azok tartanak tovább, akikhez nem éri meg odamenni, mert túl erősek. Ellenük meg megy a forgószeles sprintes fogócska:D.

[ Szerkesztve ]

(#34072) Kobe


Kobe
veterán

egyre inkább úgy érzem, elég jót tenne az AH-nak egy teljes újragondolás és kivitelezés. Nem csdálom, hogy ennyit szenvedtek vele, de volna még mit javítani. Főleg pl egy maximális arany ár bevezetése, és egy stabil arany-euró/usd árfolyam bevezetése, az még a anyarban sincs, mert elég vicces a 3 naponta 200%-os ármozgás, és a milliárdos tételek. De sajnos amíg a botterek farmolják a milliárdnyi goldot addig nem lesz semmi az egészből.

Én pl bevallom azt csináltam, eladtam egy tételt 9 euróért rmahban és vettem belőle 5M goldot, amiből cuccokat vettem, mondván egy akkora fejlesztés elég kell legyen inferno act 2 végigfarmolásához, és az összeg megduplázásához, megtriplázásához.
Aha, gondoltam én...gyakorlatilag olyan szinten erodálódik a emgmaradt összeg, hogy egyhelyben toporgás megy... :U Persze blizzardon kívül voltam kénytelen beszerezni a goldot, és rengetegen csinálják, külön üzleti hálózat van ilyenekre, nyílván blizzard bődüeltes pénzeket bukik ez miatt. Esetleg fordíthatnák a bejövő plusz lóvét a serverpark normalizálására, vagy normális programozók alkalmazásra, mert nemhiszem hogy 70 es pingnél a 15mperces serveroldali késés olyan nagggyon normális lenne, vagy a patch óta az óránként-kétóránként data connection error.

Ha bevezetnék az auction houseban, akkor lenne egy stabil árfolyam amivel számolni lehetne, nem rakná fel lófütty vérpistike a trash elgendaryt 80milláért, és gondolná félszemű karcsika hogy akkor az biztos annyit is ér, rakjuk fel mi is 90-ért....

Azért elég vicces hogy pár napja 500K buyottal vettem 1070DPS-es íjat, mert akkor még akadt, ma meg a 870 dps-eseket 1,5M indulóról pakolják fel.

Perpill ugye 250 euró a max ára egy itemnek. 5M gold valahol 9 euró körül mozog. Ilyen alapon ugye kerekítve a legdrágább cucc is max 138M körül forog, de ránézve AH-ra, a legtöbb karakter legdrágább cucca ennél 3,4x drágább indulóról megy....nyílván ez jó valakinek, de nem épp az átlagplayernek ugye....

[ Szerkesztve ]

(#34073) Ren Hoek válasza Kobe (#34072) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Volt már kard 700 euróért 32 biddel ebayen... Kitudja hol állt meg.
Persze most nem Wéör István lim-lomjairól beszélünk :) De valahol reális a több 100 milliós ár is.

(#34074) persil


persil
nagyúr

Nekem csak két "bajom" van vele.

1. Borzasztóan hiányzik egy 4. szűrési feltétel.
2. A resist-ekre elég szarul lehet rákeresni. Jó lenne, ha összesítené és, ha beírnám, hogy nekem kell 75 cold resist, akkor kilistázná azt is, amin meg van a 75 cold, de azt is, amin van 40 cold és 35 all res.
Mert, ha meg beírom, hogy legyen 35 cold és 40 all, akkor egyrészt oda lett két feltétel és már nem tehetek be vit-et és dex-et, illetve egy halom olyan tárgyat nem listáz ki, ami egyébként jó lenne, csak épp más konfigurációban van rajta a számomra szükséges 75 cold.

Kurva szar úgy keresgélni, hogy 500 számomra haszontalan itemet át kell nyálazni, mert két evidens dolog baromira hiányzik az AH-ból.(meg 100 másik is, de most ez a kettő, ami szerintem eléggé megbénítja a hatékony keresgélést.)

"vagy a patch óta az óránként-kétóránként data connection error."
Ilyennel egyszer nem találkoztam...

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34075) Lézerparaszt válasza persil (#34074) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én megoldottam a szűrést úgy, hogy ha van olyan cucc ami mindhárom szűrésnek megfelel, akkor arra nincs pénzem :D

A játék az nem játék!

(#34076) persil válasza Lézerparaszt (#34075) üzenetére


persil
nagyúr

Ez nem opció basszus... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34077) Wolverine válasza Kobe (#34072) üzenetére


Wolverine
félisten

Goldot lehet majd vásárolni az RMAH-ban, de ha minden igaz, akkor még nem aktiválták ezt a lehetőséget.

szerk: egyébként én sem DC-ztem a játékból hosszú ideje. Talán még az első héten...
A szerverlag meg nem feltétlenül a szoftver hibája - lehet, hogy a szerverek ISP-je a ludas a dologban (volt már rá példa nem egyszer más online játékoknál is).

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34078) Kobe válasza Ren Hoek (#34073) üzenetére


Kobe
veterán

francokat reális. Tipikus túlkapott kapitalista hülyeség, hogy minden annyit ér, amennyiért el lehet adni...csak ez a tétel épp nem vizsgálja, hogy a megvételhez szükséges javak kitermelhetők-e. Hát, diabloban biztos nem, főleg úgy hogy hetente nerfelnek buffolnak összevissza, hacsak nem bottal nyomja az ember és kockáztatja a bant, vagy esetleg elmehet saját steamet indítani ahol kuncsoroghat a rajongóktól. Bár így nagyjából jól leképezi a valós kapitalista piacot, kb ha lopsz vagy tarhálsz, akkor van esélyed ;] :DDD

wolverine: ez akkor sem kifogás, blizzard egész konkrétan hetek óta tud a dologról és xarik rá, egy normális kék posztot nem adott ki. De ha hozzáveszem, hogy a hivatalos fórumon mindig csak a sírás megy, és elosztom hárommal az ott posztoló emberek számát, még akkor is bődületesen sok user panaszkodik rá, youtube is tele van videókkal. Kb mész, latency csík zöld marad, fraps is ugyanazt az fpst mutatja majd eccer csak beér a mob ami előtte jó 50 méterre mögötted volt....

[ Szerkesztve ]

(#34079) ndlx válasza Nordic (#34071) üzenetére


ndlx
aktív tag

ez biztosan buta kérdés lesz, de mi az a LOH? :)

(#34080) D1Rect válasza ndlx (#34079) üzenetére


D1Rect
félisten

Life On Hit.

(#34072) -=Libria=-: Hétvégére minden item drágul, kivéve talán a craft alapanyagokat.

[ Szerkesztve ]

(#34081) persil válasza ndlx (#34079) üzenetére


persil
nagyúr

Life on hit = ütésenként gyógyulsz X-et.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34082) CactuS válasza Nordic (#34040) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kiesett végre, ráadásul 2x is egymás után...

Ráadásul egyik esetben sem vettem észre magát a mobot, mindkétszer egy másik rare csoporttal jött, aztán elborult. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34083) Healbacsi válasza Ren Hoek (#34052) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem akarok Flash ellen szolni, de az o gepe produkal olyat, hogy ha nem indulas utan futtatja a jatekot, hanem joval kesobb, akkor akad, ezek szerint eszi a netet, a grafikai beallitasokkal is vannak gondok, nem feltetlen biztos, hogy stabil a rendszer amirol jatszik. A jatek siman megy mobilnettel, a "dejavu" a jatek technologiai reszevel magyarazhato, ala rakhatsz gigabites netet is, akkor is lesz.

(#34084) Wolverine válasza Kobe (#34078) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudjuk, hogy a háttérben min és hogyan dolgozik a Blizzard. Ha nem reagálnak a fórumon, az korántsem jelenti azt, hogy nem is foglalkoznak vele, bár elég sok troll szereti ezt így lefordítani...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34085) ProEvoFan válasza Kobe (#34072) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igazad van.
Nem lehet "normálisan" felöltözni AHból 20-25 millió alatt (ebből a fegyver vagy 15 millió), és ez csak act2re elég.
Totál el van bas@va az AH árazása....egy átlagos játékosnak ez nagyon nem jó!
RMAH előtt a fegyverem 900k volt, ma már 5 millió felett kapható.Armorom 650K volt, ma már vagy 3-4 milliót ér...
Blizzardnak lépni kell valamit.No de mit?Hogyan tudna beleszólni a szabad piacba?

(#34073) Ren Hoek
"De valahol reális a több 100 milliós ár is."
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan....

(#34086) radi8tor1
Ahhoz kicsit látványosabban kellett volna javítani....
Act2t infermon 2 részletbe vittem végig 5ös valor volt rajtam egész végig.Egy normális wandon kivűl nem esett semmi érdemleges.

[ Szerkesztve ]

(#34086) radi8tor válasza ProEvoFan (#34085) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Például úgy, hogy javítja a dropokat. Lásd legutóbbi patch.

⭐ Stella

(#34087) Mumee válasza killerjohn (#34067) üzenetére


Mumee
őstag

A nagy LOH őrület miatt teljesen elszálltak a LOH-os cuccok árai, ami viszont annyira nem imba, hogy olyan áron is megvegye az ember.

(#34088) Mumee válasza Nordic (#34071) üzenetére


Mumee
őstag

Én már 2 hete sprintes buildel vagyok mégse kell a LOH, annyi pénzt amit elkérnek érte nem ér.

(#34089) D1Rect válasza ProEvoFan (#34085) üzenetére


D1Rect
félisten

nolife Kripparrian -- 446K Budget Barb Inferno Cleared. :))

(#34090) Amur


Amur
addikt

Igazából haladok így is(hell act2),de azért 1-2 elite csapat kinyir jónéhányszor.
Amit használok : ignore pain(élettöltős rúna),revenge(élettöltős rúna),war cry,wotb(+damage runa),frenzy(élettöltős rúna),leap(shockwave-es rúna)
statjaim:

Tanácsok? Mit érdemes változtatni? Vagy jó ez így,úgy is lesz olyan elite csapat ami kinyír?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34091) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Pár napig nem toltam, és most patchelt a game, Valaki leírná, mik változtak?
Amit észrevettem, hogy Wizzardal megöl egy félzombi, és veszett drága a javítás.
Amit még kérdezni szeretnék, hogy ha 1h + shieldel mennék, az mennyivel könnyítené meg azt, hogy 1 hit vagyok a nagyobb ellenfeleknek?
Meg mivel ölitek meg azikat amikor van egy sárga enemy és 4 segítője, akik egyfolytában buborékban vannak, és sebezhetetlenek, emellett, még fastmoovosok, és kőfalat vazázsolnak körém, ha meg eltalál egy ütésük, (márpedig eltalál) akkor bezár egy piros gyűrűszerűségbe. Olyan 20 nekifutásból sem tudtam megölni. De nem csak hogy megölni, de még a 10%át sem vettem le az életének.

(#34092) Mumee válasza D1Rect (#34089) üzenetére


Mumee
őstag

Nekem 150k budget gear (nem olyan OP gear mint kripp 450k-s gearje, ami 10millt ér csak 450-ért vette) act3 cleared.
Main karimmal 10mill-es gear és minden act easy as hell sprint buildel LOH nélkül, akár 2 elit pakkot is összehúzhatok.

(#34093) kovsol válasza Mumee (#34092) üzenetére


kovsol
titán

sprint build az mit takar ?

és láttam, hogy felvettél ingame, köszi, amúgy Huma segítségével sikerült túljutnom azon a bosson már

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34094) radi8tor válasza kovsol (#34093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Extra Movement Speed? ;)

⭐ Stella

(#34095) D1Rect válasza Mumee (#34092) üzenetére


D1Rect
félisten

"nem olyan OP gear mint kripp 450k-s gearje, ami 10millt ér csak 450-ért vette"
Sztem kb. árában vette a geart. :))

Itt van, hogy mit vett mennyiért:[link]

(#34096) Mackósajt


Mackósajt
senior tag

Egyelőre feladom Inf ActI-en. Wizardal nem tudok keresztülmenni a pókbarlangon. Már háromszor próbálkoztam, és mindig jön egy csapat kis pók, ami úgy nyír ki ahogy akar. Utoljára jailer + firechain (+egyéb extrák, de az már szinte mindegy). Megfog + kettévág, semmivel nem tudom kivédeni.

Nyilván egyszerűen gyenge a cuccom a szinthez, de az AH-ban annyira el vannak szállva az árak, hogy semmit nem tudok venni. Lélekölő egész napos farmolgatásokra, és az AH egész napos folyamatos böngészésére (hátha jön valami jó olcsón) meg se időm, se kedvem, az már nem játék. Úgy látszik alkalmi játékosoknak eddig tart a DIII.

(#34097) scott_free válasza DjDanee87 (#34049) üzenetére


scott_free
senior tag

majdnem ugyanilyen az én buildem is, csak a WarCry helyett az Ignore Pain van - no meg jóval kevesebb a resist (<400), a life (37k) és az armor (5,5k) :U ; a damage 13k.
buildem

te milyen passzív skilleket használsz?

(#34098) Kobe válasza ProEvoFan (#34085) üzenetére


Kobe
veterán

Droprate javitasa botterek bannolasa ahban a gold adasvetel engedelyezese valami normalis aron ami lenyomja a cuccok arat.

(#34099) F-ECT$ válasza D1Rect (#34095) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a wizhez kellene egy ilyen 5-600k-s gear tipp, ami elég az infhez :)

Dive ever, work never.

(#34100) kexksz válasza Mackósajt (#34096) üzenetére


kexksz
addikt

Diablo mindig is a grindolásról szólt és fog szólni, Inferno valóban nem casual játékosoknak lett kitalálva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.