Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34401) Cyberbeni válasza proci985 (#34400) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mirror image esetleg hatásos lehet, meg frost nova is

(#34402) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

!nood question alert!

Hülye vagyok a Blizz cuccokhoz, de kaptam egy guest key-t és regeltem.
Elkezdtem játszani a single részt (vagyis gondolom, hogy azt), majd gondoltam ránézek a multiplayer részre is, erre bevágott ugyan oda, ahol eddig mászkáltam, csak jött velem két másik arc is.

A full verziós játékban is ennyi a multiplayer, hogy együtt lehet irtani a zombikat ugyan úgy végigjátszva a single kampányt co-op módban?

Nem hiszem. Vagyis akkor nem értem mitől lehetnének ennyire rágerjedve az emberek.
Viszont szerintem elég buta is akkor a Blizz, hogy nekem ennyit mutat demóként, mert ebből továbbra sem tudom így eldönteni, hogy megvegyem-e. Sőt, konkrétan abból, amit így láttam nem igen fogom...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#34403) Mr.Csizmás válasza janos666 (#34402) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, csak állítható nehézségi szinten, és stb.

mondjuk a multiban az a jó, ha haverokkal úgy skilleztek össze, hogy összedolgozzon a skill

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34404) Healbacsi válasza janos666 (#34402) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha nem tudod mit jelent a "tápolás" szó. akkor ez a jatek nem neked valo :)

Viccet felreteve, a diablo mindig is errol szolt. Soloban vagy tobbed magaddal szetvered azt aki szembe jon.

[ Szerkesztve ]

(#34405) janos666 válasza Healbacsi (#34404) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

De így mit lehet ezen hónapokon vagy akár éveken át játszani?
Ugyan azt a kampányt újra és újra?

Olyasmiknél, mint a StarCraft, vagy akár Counter-Strike legalább emberből van az ellenfél is, így minden játszma egyedi. De ezt így szerintem legfeljebb kétszer-háromszor lehet végigvinni és már tudod kívülről a történetet. Onnantól mi a poén, ami annyira a játékban tart, hogy még valódi pénzért is cserélgess tárgyakat?

... Valami hiányzik itt nekem az egyenletből ...

Valamiért azt képzeltem, hogy ehhez is van egy globális világ, mint a WoW-hoz és ott lehet még naphosszakat eltölteni online (és ott lesz értelme az aukcióknak is). (Vagyis pontosan a WoW-ot is csak ránézésre és távoli hallomásból ismerem. Mondjuk ha már beregeltem a kulcsot, akkor letöltöm és demózom azt is. :DDD)

Ja, és... Most meg ne haragudjon senki, de még ez volt a benyomásom: Zombik???
Először el sem akartam hinni, hogy ekkora hypatenger és csak zombikat kapok, ami inkább tűnik agyoncsépeltnek, mint az évtized gurításának. :U

(#34404) Healbacsi

Tényleg nem tudom mit jelent.
Csak keresek magamnak valamit, amibe belemélyedhetnék.
Amolyan élet-pótlékot, hogy ne őrüljek meg a magányomban.
És erre legtöbben MMO-kat használnak, de én egyet sem találok, aivel fél óránál többet tudok játszani. -> lehet, hogy nekem mégis inkább egy életre kéne rágyúrni, nem egy online karakterre? :))
Vagy visszamegyek Counter-Strike-ozni, kisgyermekként szerettem előben is ismert haverokkal LAN-on. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#34406) Ren Hoek válasza janos666 (#34405) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A guest egy nagyon kicsi része az egésznek. Ennyiből én sem adtam volna ki egy forintot sem az egészért. Sőt még el is bizonytalanított, hogy ez unalmas lesz.

Aki D1, D2-vel nem játszott, vagy más hack'n'slash játékkal, annak céltalan lehet az egész.
A játék a gear-ről szól. Minél jobb cuccokat kiütni a szörnyekből, hogy minél könnyebben henteld őket. Ezt pedig guestből semmiképp nem ismered meg.

Annak meg örülni kell, hogy nem MMORPG, mert így nem okoz talán akkora több éves függőséget. Alapjában ez egy single player játék, sztorival, amit végig tudsz vinni a haverokkal is, így élvezetesebb hentelni.

(#34407) gdevil


gdevil
aktív tag

Tenne fel valaki egy jól működő Wiz buildot nightmare a2- re? Állandóan szétkapnak a kék meg sárga pakkok a sivatagban....
Köszi

(#34408) Helmoras válasza Cyberbeni (#34399) üzenetére


Helmoras
őstag

Megéri azt csak ugyanúgy luck kell, 1 kezes kardnál a megfelelő dolgokat adva már 700 dps is jó, és ez demon hunteren kivül minden kasztnak jó lehet, illetve ha a sebzés kevés is, de pl slotos crit dmg life on hit + pl str vit vagy dex vit... máris egy jó offhand.

(#34409) D1Rect válasza janos666 (#34405) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ja, és... Most meg ne haragudjon senki, de még ez volt a benyomásom: Zombik???
Először el sem akartam hinni, hogy ekkora hypatenger és csak zombikat kapok, ami inkább tűnik agyoncsépeltnek, mint az évtized gurításának."

A tutorial ~10%-a van benne a starterben.
Igen, zombie és csontváz az első pár ellenfél vagy 15 éve a Diabloban.

(#34407) gdevil: Vegyél fegyvert=> Arcane Orb=> Profit.

[ Szerkesztve ]

(#34410) skater86 válasza Cyberbeni (#34355) üzenetére


skater86
tag

Kerry king-nek is battle axe van :D Jó kis ütlegelős fegyver.

(#34411) persil válasza D1Rect (#34409) üzenetére


persil
nagyúr

"Igen, zombie és csontváz az első pár ellenfél vagy 15 éve a Diabloban."

Meg az összes létező rpg-ben és hack'n slash-ben.

Amúgy komolyan nem értem, ha valakinek ennyire nem fekszik a műfaj, akkor egyáltalán minek próbálja ki, minek irogat ide?
Én sem szemetelem tele az F1 játékokat, hogy a világ legdögunalmasabb baromsága és 10 percet nem tudnék vele eltölteni, hogy 678x végigmegyek ugyanazon a pályán....
Mert másnak baromira bejön és fel tudom fogni, hogy az a műfaj egyszerűen nem nekem való.
Egy stratégiára sem mondjuk, "hogy mekkora bénaság már csak kattintgatni kell a földön".

Arról nem beszélve, hogy meglátja egy játék első fejezétben, az első küldetésben a legelső szörnyet és levonja a következtetést, hogy ő "egy ekkora hypatengerben csak zombikat kap"... hát loál.

"Csak keresek magamnak valamit, amibe belemélyedhetnék.
Amolyan élet-pótlékot, hogy ne őrüljek meg a magányomban.
És erre legtöbben MMO-kat használnak, de én egyet sem találok, aivel fél óránál többet tudok játszani"
Keress egy barátnőt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34412) ProEvoFan válasza janos666 (#34405) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon el vagy tévedve.A Diablot nem neked találták ki.
Ha mindenáron virtuális kaland kell az unalmasan eltöltött magányos életedben, akkor várd meg a Guild Wars 2-t.Zseniális játék volt az első része is, na de a második egy az egyben WOW szintű lesz, havidíj nélkül.Tehát egyszer megveszed a játékot, és örökkön ökrökké házasságba léphetsz vele....

(#34413) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#34391) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ne örülj neki ennyire, kezdődik a szívás. :DD

⭐ Stella

(#34414) stevve


stevve
nagyúr

Nem kell teleoffolni a topikot azzal, hogy nem tetszik a játék valakinek. Tartsuk tiszteletben azokat, akiknek tetszik és ne írjon senki lealacsonyító megjegyzéseket. Nem is értem, miért kell ezt külön kiemelni.

Köszönöm a megértést.

(#34415) persil válasza radi8tor (#34413) üzenetére


persil
nagyúr

Ne hallgass rá Csizmás legjobb móka, amikor körbeállnak a jóbarátok moltennel, meg arcane-al és mikor véletlen szeretnél arrébb menni akkor jail, bele a desecrator tócsába... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34416) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#34271) üzenetére


F-ECT$
titán

Passz, keress rá a crit chance, dmg és dex értékekre, az már mutat valamit. 10k-nál tuti többet ér :)

Dive ever, work never.

(#34417) Mr.Csizmás válasza persil (#34415) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm a biztatást mindkét úrnak :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34418) F-ECT$ válasza gdevil (#34407) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy írták is: vegyél fegyvert, olyan 4-5k dpsem lehetett NM a2-n. Én kb így mentem, de ha még mindig halsz, akkor tedd be a Force Armort.

Dive ever, work never.

(#34419) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#34418) üzenetére


F-ECT$
titán

Hülyeséget írtam, az Hell-re vonatkozott. Az biztos, hogy már NM-en is használtam a Diamond skint és a Mirror imaget, ezekkel nem volt gond a védelem. (Persze 1-1 halál benne volt.) A fegyvert pedig érdemes lecsekkolni az AH-ban (pár szintenként), szinte biztos, hogy benn pár k-ért jobb annál, mint ami Neked esett.

Dive ever, work never.

(#34420) mikromanus válasza janos666 (#34405) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár dolog:
- pontosan mit várttál? EZ nem demo, hanem "starter". Semmiben sem más, mint a játék eleje a "full" verzióban. Amit kapsz az is jóval több mint amit eddig a pénzedért megérdemelsz ;]
- a neked tetsző részek a bónusz/rejtett mapon lehetnek. Igen, zombit és csontvázakat meg egyéb könnyű ellenfelet kapsz az elején. Mondjuk megnézném a reakciódat ha fakarddal nekieresztenének és kapnál egy inferno nehézségű mezei fallen elit csoportot. Jóleső elégtételt éreznék a kivérzett karaktered láttán. Sajna azonban ez nem így működik. Az ingyenélőknek a legeleje jár, ami amolyan tutorial/bevezető.
- nem a kampányt kell folyamatosan újra és újra végognyomni. Ez egy hentelős-cuccgyűjtögetős-üzletelgetős móka. A lényeg nem a történet többezerszeri végigjátszása, hanem a sok-sok ellen legyakás és a jobbnál jobb cuccok szerzése+karakterépítgetés/felszerelgetés. A legnagyobb nehézségen mehetsz épp később is az actok alapján a történetben, de a legnagyobb kihívást a huncutabb elit csoportok jelentik (ezek az alap ellenfeleknél és néha a bossoknál is erősebb, kiemelkedő képességű egységcsoportok véletlenszerűen generált speciális tulajdonságokkal. Infernon 4 tulajdonságot kapnak és igen kellemetlen meglepetéseket tudnak okozni). Meg persze a csapatmunka.
- a coop azonos tartalmú mint a solo game, csak követőt nem fogadhatsz (kivéve ha a történet ad melléd), az ellenfelek sokkal strapabíróbbak. A lényeg itt a csapatmunka, az összejátszás és a közös harc a "Gonosz" ellen :D Később lesz PvP aréna is elvileg, de erről nem tudok semmit és nem is nagyon érdekel.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34421) radi8tor válasza mikromanus (#34420) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Plz, felejtsük már el ezt a témát. Nem kell senkit meggyőzni arról hogy jó a játék, se mást arról, hogy rossz.
Modik is megkértek már titeket erre. :R

⭐ Stella

(#34422) RI/OS


RI/OS
őstag

Nektek megy az ah? (tudtok vásárolni?)

(#34423) drk88


drk88
senior tag

Nekem eltünt az AH/RMAH-ból az összes cucc..semmi sincs a listában és nem is kaptam vissza semmit..

(#34424) Gorneck válasza RI/OS (#34422) üzenetére


Gorneck
titán

Reggel még ki volt írva, hogy dolgoznak a hibán...ez most már nincs?

Gorneck#1239

(#34425) RI/OS


RI/OS
őstag

áááá van fent egy fasza vállas 8m-ért és nem tudom megvenniiiii ááááá...... :D

(#34426) radi8tor válasza RI/OS (#34425) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már megint a végén akarsz licitálni rá? :))

⭐ Stella

(#34427) whitezo88 válasza drk88 (#34423) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Reggel nekem se volt semmi aztan megjavult...

(#34428) mpierre


mpierre
veterán

Inf act 1 már simán megy. De könyörgöm, act 2-höz milyen rezisztek kellnek? Kiballagtam a városból és az első elit pakkal szemben kb 20 másodpercnyi ellenállást tudtam kifejteni. Konkrétan ledaráltak.

400 körüli reziszttel act 1-ben gyönyörűen elbohóckodom. Megállok, bambulok az elitek között, ha meguntam odacsapok. Chatben írok pár sort.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34429) radi8tor válasza mpierre (#34428) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Barbárral 6-700 kell, ami buffolva felmegy 900-1000-re.
Igaz nerfelték act2-t, de ez már nem a casual gamereknek való :))

⭐ Stella

(#34430) Huma válasza radi8tor (#34429) üzenetére


Huma
addikt

Azért ne túlozzunk. Act 2 simán vihető 350-400-as all res-el ha az ember pl barbárral van.
Még nerfelés előtt simán végigvertem ilyen resisttekkel.

Act 3 az ahol már igazán össze kell kapnia magát az embernek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34431) Gorneck válasza Huma (#34430) üzenetére


Gorneck
titán

Gondolom volt mellette nem kevés loh és armor?

Buildet linkelnél?

Gorneck#1239

(#34432) dobolan válasza radi8tor (#34429) üzenetére


dobolan
senior tag

Hello!

Aki este (18 után) ráér és le tudja ütni Ghom-ot infernon, attól szívesen elfogadok help-et, előre is köszi. :)) DoBo#2557

mpierre: Nem tudom milyen kaszttal játszol, de ne állj bele semmibe, és akkor elég 500-600 allres, hogy ne tépjenek szét 1 mp alatt. Folyamatosan mozogni kell.

[ Szerkesztve ]

(#34433) Ghoosty válasza gdevil (#34407) üzenetére


Ghoosty
őstag

NM-en, szerintem igazából még nincs jelentősége a buildnek. Én így mentem:

Bal: Magic Missile +sebézés rúna
Jobb: Desintegrator +felrobban többet sebez rúna/amíg nem volt, addig a szélesítés
1 Teleport
2 Force wave +cooldown/AP csökkentő rúna
3 comanion + sebzés növelő aura rúna
4 Archon form

DPS-em mindig is minimális volt, mert nem AH-ztam. Act 4 végére lett kb 2k.

F-ECT$

Ha AH-ztál, szerintem lehetett 4-5k DPS-ed már NM-en is. Nekem hellen ACT 2 végén csak talált cuccokkal, 4,5k volt a dps-em és sehogy se tudtam leölni vele belial-t, mikor idézgette a kígyókat, nem volt elég, menekülő spellem, így be-bekaptam sebzést, aztán elfogytam. Mentem 2 kört farmolni előtte és sikerült 6k-ra felnyomni, úgy már lement. Viszont utána már annyira könnyű volt az ACT3, hogy 1x haltam meg egy fast, extra health, teleportálós champion packtól.

[ Szerkesztve ]

(#34434) F-ECT$


F-ECT$
titán

Wizardként érdemes valamit váltani a builden, ha csapatban megy az ember (infernon)? A védelmi skillekből - ahogy tegnap láttam - nem éri meg leadni, mert akárhogy bujkálsz a teleporter, waller mobok meg tudnak viccelni. Jelenleg a Venom Hydra és a Disintegrate a két fő támadó spellem (és még a Seeker MM ha kifogynék AP-ből). Érdemes lehet a Blizzardot betenni? Jelenleg így megyek, 31k hp, 200 all res, 15.5k dps, act1. (Nem nagyon tervezek szólóban menni egyelőre.)

Dive ever, work never.

(#34435) persil válasza mpierre (#34428) üzenetére


persil
nagyúr

Igen ott valóban elég nagy a szakadék, még a nerf után is. Bár előtte volt igazán finom.

Más:
Korábban linkelt valaki, egy amolyan glasscannon barbárt, aztán mindenki lehurrogta, hogy biztosan egy ütés a moboknak meg stb.
Van egy frissen dingelt 60as barbárom, szóval brahiból kipróbáltam és elképesztő móka, pártízezres stash-ből eladásra szánt, meg ah-ból fillérekért kikukázott cuccokkal felszereltem úgy a barbárt, hogy minden 3.-4. ütés 70-100k crit inferno act 1-ben.
Könnyen meg lehet halni, de legtöbb esetben egyszerűen nincs idejük megölni, mert az earthquake és wrath kombó szétporlaszt mindenkit, legtöbbször a magában lángoló EQ-t nézem a földön, mert a 8 sec sok az adott csapatnak.(néha eliteknek is)

Act2-ben biztos szarabb lesz, de első fejezetben nagyon életképes az elgondolás. Meg úgy kell vele lenni, hogy ahol tényleg meghalok, ott 2x ennyi védelemmel is meghalnék, legfeljebb csak két perc futkosás után.

Szóval fun build, bejött.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34436) Huma válasza Gorneck (#34431) üzenetére


Huma
addikt

Akkor még nem volt túl sok LoH. 650 körül volt. Armor pedig talán 7500?

Build: [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#34437) persil válasza Huma (#34430) üzenetére


persil
nagyúr

Egyébként ez igaz, én monkkal csináltam nerf előtt és akkor lehetett olyan 400-450 körül.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34438) radi8tor válasza dobolan (#34432) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Milyen karakterrel vagy? Így nehéz segíteni, ha nem tudjuk ezt.

Az azért van, mert rohangálsz körbe körbe. Kell melléd egy tank kari, aki egy helyben tartja Ghom-ot.

mpierre: 900 fölé teljesen felesleges fejleszteni.
Act4-be már inkább HP-re kell gyúrni, ott 50k alatt szopóágon leszel.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#34439) mpierre válasza radi8tor (#34429) üzenetére


mpierre
veterán

Nem zavar, ha kihívást jelent, csak miheztartás véget kérdeztem. Most tuningolva van 400, tehát a 3-s szorzó érvényesül a játékban ezen a téren. Remélem lineáris a reziszt követelmény függvénye... ;] Ha nem akkor, akkor szopacs lesz act 4-hez a 1600-2000-s reziszt begyűjtése emberi árakon GAH-ból.

Sebaj, újabb farmolgatós, ahzós időszak következik nekem a játékban.

Huma: Akkor vmit nem csinálok jól, lehet statikusan játszom, többet kéne rohangálni, de mégis barbárral vagyok. Bár LoH nincs egy szál se, life regen van, meg globe plusz, de elfekszem henyélni. Elég gyorsan. Elsőre vmi lézerezős (healt link, vagy mi) szúnyogot fogtam ki, egy kis molten képességgel, a teleport már csak az orális örömöket emelte abban a 20 másodpercben, amíg éltem.
Szóval: 9k armor, 15k dps, 45k hp, 400 allresi tuningolva.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34440) Gorneck válasza Huma (#34436) üzenetére


Gorneck
titán

:R

Gorneck#1239

(#34441) dobolan válasza radi8tor (#34438) üzenetére


dobolan
senior tag

Wizard. Nekem tele lesz 1 perc alatt a szoba felhővel, és meghalok.

(#34442) persil válasza mpierre (#34439) üzenetére


persil
nagyúr

"Ha nem akkor, akkor szopacs lesz act 4-hez a 1600-2000-s reziszt"

Az nem szopacs, hanem képtelenség :) Act 3 első feléig elég kell legyen 750.(ezt tapasztalatból mondom) Legalábbis monkkal.

És mint itt írták nálam tapasztaltabbak, act 4-re sem kell sokkal több, hanem inkább hp.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34443) vhunor válasza mpierre (#34439) üzenetére


vhunor
őstag

Dehogy kell 1600-2000 resist act 3-4-hez... Nekem 800-900 között van 28k dps-sel, pajzs nélkül. Pajzzsal 1000 felett. 1.03 óta act 2 jóval könnyebb, simán lehet menni dps builddel, a legtöbb elit pakk nem éli túl a WotB-t. Néha becsúszik egy halál mert tényleg sokkal könnyebben halok, de kb. négyszer gyorsabban haladok mint tankként.

(#34444) persil válasza mpierre (#34439) üzenetére


persil
nagyúr

"Bár LoH nincs egy szál se, life regen van, meg globe plusz, de elfekszem henyélni."

Life regen, amolyan kis kötelező plusz, de igazából nem fog megmenteni semmitől, csak két csata között helyrehoz. A globe bónusz meg kb semmit nem ér.
Barbárral a life on hit a nyerő sokak szerint.

A lézeres az inkább arcane enchanted lesz. A health link pedig a legkevésbé szopó spec képesség, imádom, ha olyan szörny jön :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34445) mpierre válasza persil (#34442) üzenetére


mpierre
veterán

Simán, vagy buffolva értendő a 750 allresi?

#34444: Mindig potyog a globe. Abból egyszerre 15k-t kortyolok a pluszokkal együtt. Ezt semmilyen LoH-val nem tudom összeszedni. Az első halott minionig kell kitartanom, onnét sétagalopp.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34446) persil válasza mpierre (#34445) üzenetére


persil
nagyúr

Hát nekem alapból annyi.
Barbárral mondjuk egy cry után azért illik e fölé menni.

De max 800-900 mindenre elég kell legyen. Többet nem is nagyon lehet szerintem normális kereteken belül összeszedni.(mármint ilyen 1600-2000-et, mint írtál biztos nem)

"Szóval: 9k armor, 15k dps, 45k hp, 400 allresi tuningolva."
Ezzel végigkéne táncolni act 2-őt.

"Mindig potyog a globe"
Random. És az ilyesmivel nem nagyon szabad számolni. Van, hogy kiesik 10, de van, hogy 3 percig semmi.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34447) mpierre válasza persil (#34446) üzenetére


mpierre
veterán

Most néztem vidit, nem health linkes volt.

A 3 szúnyogot összekötötte valamilyen lézerszerűség, ami még sebzett is, ha véletlen sikerült a háromszögön belülre kerülnöm.

Nem szoktam minden globot összeszedni. Hagyok a pályán mindig elegendőt. Volt, hogy jól jött. Az tény, hogy ha pálya elején kapom ki az elit pakkot, akkor az nekem rossz.

"Ezzel végigkéne táncolni act 2-őt." -> Lehet akkor csak elsőre csúnya pakkba botlottam. :D

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34448) mikromanus válasza dobolan (#34441) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem bírod a levegőváltozást, mi? ;]
Ha nem előz be más, akkor majd segítek. Bár el vagyok kényelmesedve, így a lassú gyilkos cuccban megyek majd. Remélem jó kis DPS-ed van. Ha nem, akkor lehet akár 15-20 perc is (cuccfüggőem soloban 10 perc, vagy 5-6 perc fegyvertől függően nekem. csapatban kb dupla HP-je van a kis Szellentőnek).

+kérdés: mennyi HP növekmény csapatnál százalékosan? Act 3-on nyomultunk hárman, betársult (persze önként és dalolva kéretlenül) egy negyedik "valaki haverja". EGy mezei póknak 333333 HP-je van. Miután hárman maradtunk kb 231k (vagy 213k?) lehetett nekik. Mondjuk egy mappal odébb már 250k körüli volt amit néztem, úgyhogy lehet valamenyi random mozgás is, vagy a történet haladtával mindegyik egységnek növekszik alapból is.

(#34447) mpierre
Az fire-chain lehet és a közelsége meglehetősen kellemeten érzést kelt a karakterekben :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34449) vhunor válasza mpierre (#34447) üzenetére


vhunor
őstag

Fire chain volt az :). 400 resisttel tényleg nem érdemes benne ácsorogni, mondjuk a szúnyogok tudnak szemét módon úgy mozogni, hogy szinte mindig átmenjen rajtad, meg alapból elég gyors mobok.

[ Szerkesztve ]

(#34450) Gorneck válasza mikromanus (#34448) üzenetére


Gorneck
titán

Én már ACT1en is érszrevettem, hogy a hp össze vissza generálódik sima mob esetén is...és ahogy haladsz előre egyre több.

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.