Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35751) Wolverine válasza persil (#35736) üzenetére


Wolverine
félisten

A Manhuntot nem próbáltam, az fps-ek nem az én világomat jelentik, a másik 3-ban többé-kevésbé egyetértünk :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35752) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ma végre vettem a fáradságot, hogy tovább menjek infernoban. Pár napja vettem egy jó övet, gondoltam így már csak elég leszek a végéig. Ghom kill volt a legutóbi tevékenyésgem, onnan mentem. Sikerült végigvinni este 9re (közben F1 időmérőt megnéztem).

Eliteket nem kellett kihagynom Act3ban. Sőt halálom is alig volt 2-3.

Act4ben viszont jöttek az idegesítő casterek shieldinggel és rohangáltak a plagueben. Azért sikerült itt is minden elitet megölni, de volt amelyik csoport csak 4 halál árán lett meg, meg persze olyan is ahol nem haltam.

Diablo kill

Ezek a statjaim most, meg az enchantressé.
Ezekkel a skillekkel mentem elejétől a végéig.

Act2 farm marad továbbra is valószínű, mert annyival nem rosszabb a droprate mint act3ban, viszont annyival isebb a sebzés, hogy talán egyedül a desecrator amiből ki kell állnom a többi csak karcolgat ennyi resist és armor mellett.

(#35753) Huma válasza Neró (#35749) üzenetére


Huma
addikt

Nem tom, hogy az én gépemben van e a hiba, de elég bugos az oldal a böngészőmben. Operát használok és elég lassan reagál az oldal. Valamint a gombok és a görgetés is csak rövid ideig működik. Már a múltkori szavazásnál is gondok voltak. (Nekróra szavaztam amúgy)

(#35752) DjDanee87:
Egész ütős a varázslónőd. Ha figyelembe vesszük, hogy nem nő az ellenfelek HP-ja mikor őt viszed akkor egész használható alternatíva co-op helyett.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35754) sith7 válasza Neró (#35749) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak mondom, hátha lesz valami, ami felett elsiklottam .... na mindegy .. ha majd lesz 50 millióm, akkor majd visszanézek rá .. addig tolom a 22 - es wizard - ot

(#35755) DjDanee87 válasza Huma (#35753) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jaja, 20-30k körül sebez 10 secenként AOEben azzal az első sorban lévő forceful push spellel. Nem rossz, bár leginkább az attack speed/armor miatt esett rá a választásom.

(#35756) emre33 válasza Neró (#35749) üzenetére


emre33
addikt

Diablo-s oldalon az első feladat a karakterek skillek és rúnái a lefordítása. Majd a többi..
Nem nyeremény játék...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#35757) Neró válasza emre33 (#35756) üzenetére


Neró
őstag

Már csak egy karakter hiányzik, haladunk ezzel is.

| www.diablohungary.hu

(#35758) Djuree válasza emre33 (#35756) üzenetére


Djuree
félisten

hát aki annyit nem tud angolul hogy a skilleket lefordítsa, annak már amúgyis mind1 ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35759) Kobe válasza DjDanee87 (#35752) üzenetére


Kobe
veterán

tényleg enchantressre menynit érdemes költeni, hogy ütőképes legyen ? nálma most 1200 dpse van csak

(#35760) emre33 válasza Djuree (#35758) üzenetére


emre33
addikt

És aki nem tud angolul, az nem is játszhat? Kizáró tényező?
Sajnálom, nem tudok angolul. Álljak neki szótárazni?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#35761) D1Rect válasza emre33 (#35760) üzenetére


D1Rect
félisten

"Álljak neki szótárazni?"
Crtl+C és google fordító ;)

(#35762) gyurczy válasza emre33 (#35760) üzenetére


gyurczy
őstag

Egész életképes ötletnek tűnik. Gugli fordító sem rossz, vagy a vonatkozó oldalon leírják magyarul, hogy mi micsoda (skillek).

(#35763) Fandango válasza Kobe (#35759) üzenetére


Fandango
veterán

Az en enchantressemnek 4,5k dps-e van, nem koltottem ra 300k-nal tobbet.

(#35764) donsimon72 válasza DjDanee87 (#35752) üzenetére


donsimon72
tag

:C :R :C :R

(#35765) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Nem is tudtam,hogy Rakanoth-nál is van enrage...
Annyira unom magam, hogy poénből elkezdtem public-ban Rakanoth-run-okat nyomni, hogy ne unatkozzak.( mivel szólóban nem kihívás)
Az volt a tervem,hogy megvárom míg mindenki kihullik mellőlem és lenyomon egyedül a 20 millió hp-át negyed óra alatt, de nem lehet, mert X idő után 5X-ör akkorákat üt mint kezdetben és úgy én is csak 3-4 ütést bírok ki.

Meg tudja ezt erősíteni valaki hivatalos forrásból?

Majd én is utánanézek.

Let’s go Brandon!

(#35766) Rankerz válasza SSJPeter (#35765) üzenetére


Rankerz
senior tag

1.0.3 patch notes

Rakanoth

General

In Inferno difficulty, Rakanoth will now become much more aggressive after 3 minutes

[ Szerkesztve ]

(#35767) Mr.Csizmás válasza SSJPeter (#35765) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

enragel

a fél D3 kollektíva is ezért van kiakadva inf2-n Ghomra, mert nem lehet egyszerűen lecsapni annyira, hogy ne fussanak ki az időből, mert aztán feltápolja magát, és nyomatja a gázt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35768) SSJPeter válasza Rankerz (#35766) üzenetére


SSJPeter
őstag

Köszi. :R

(#35767) Mr.Csizmás:

Igen azt tudom, vele volt szerencsém nekem is szenvedni...

Na mind1, a Rakanoth-runoknál most izgalmasabbat nem tudok csinálni, ezt pvp helyett csinálom amúgy, most ahhoz lenne kedvem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35769) DjDanee87 válasza Kobe (#35759) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pár 100k-t max szerintem. Én a kieső cuccokból geareltem, csak fegyvert vettem neki AHból. Followereknél fontos tudni, hogy 2,5x annyi-t kapnak az alap statokból ami az itemjeiken van, tehát érdemes intelligenciára gyúrni, meg kevéske vitality sem árt és akkor nem hal meg folyton :P

(#35770) ttt1 válasza Gyuri27 (#35745) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem dobott már 8 tulajdonsággal rendelkezö botot is ..:)

(#35771) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Na nagy unalmamban végignyomtam infernót coop módban is, mit ne mondjak elég izgalmas volt, főleg Diablót legyilkolni egy 4-es csapatban különösen mikor a Realm of Shadows-ban voltunk...volt,hogy már csak én voltam életben és rohangáltam a 4 shadow clone elől, de a végén csak meglett.

Amúgy egy melee wizard volt mellettem meg 2 DH, elég jó a melee wizard, nagy segítség volt mellette melee-zni, mindenki állandóan le volt fagyva meg lassulva, életképes technika, nem halt többször mint én.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35772) drk88


drk88
senior tag

érdekes ez az act 2-3-4 dropp rendszer, nekem még mindig jobb az act1-es dropp mert eddig több 63-as item esett 1 ben mint összesen a 2-3-4-ben -.- act4-be lvl 52-53 is esett...

(#35773) DjDanee87 válasza drk88 (#35772) üzenetére


DjDanee87
addikt

"eddig több 63-as item esett 1 ben mint összesen a 2-3-4-ben"

A blizz által megadott %-ok érvényesek minden kiesett tárgyra. Miért gondolom azt, hogy te csak a sárgákat nézted? Az csak töredéke az összes kieső tárgynak (beleértve a fehér/szürke itemeket is), tehát abból következtetést levonni nem lehet. Lehet holnap is mész act4et és csupa level 50-59 fehér és level 63 sárga fog esni.

"act4-be lvl 52-53 is esett..."
Minden act-ban eshet level 50es item is akár.

(#35774) drk88 válasza DjDanee87 (#35773) üzenetére


drk88
senior tag

igen, tisztában vagyok vele és nem csak a sárgákat nézem hanem a kékeket is "gyüjtöm" és csak az arányokat nézve elite packok erősége alapján egyáltalán nem éri meg act2-3-4-t farmolni, persze ez csak a személyes véleményem és az eddigi tapasztalatok alapján :D

(#35775) SSJPeter válasza drk88 (#35774) üzenetére


SSJPeter
őstag

"elite packok erősége alapján egyáltalán nem éri meg act2-3-4-t farmolni"

Ha elég erős vagy hozzá, hogy gyorsan leirtsd őket akkor megéri, ha nem vagy, akkor nem éri meg.

Let’s go Brandon!

(#35776) Franklin válasza persil (#35690) üzenetére


Franklin
addikt

Megtanulni? Szerintem ezeket minden diablós kívülről fújná, annyiszor lehet hallani :-)

Más. Mit érhet ez szerintetek? AH és RMAH is jöhet.

(#35777) WayneGace válasza Franklin (#35776) üzenetére


WayneGace
őstag

Lassan ott tart a játék, hogy 900 dps alatt nem nagyon vesznek fegyvert, főleg rmah-ban. Akármilyen jók a statok, ha kevés a dps, szóval szerintem nem sokat.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#35778) RockHaRD válasza Franklin (#35776) üzenetére


RockHaRD
addikt

szerintem kb semmit :F

összevissza statok vannak rajta, és a dps is kicsi. Ha a statok legalább 1 kasztnak full jók lennének, vagy lenne benne socket, vagy crit hit dmg, akkor érne valamit, de ez alapján kb senki nem találja meg az AH-ban :F

(#35779) DjDanee87 válasza WayneGace (#35777) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kivéve ha van crit hit damage :)
azt veszik kisebb DPSel is

mondjuk ez gold AH, én nem RMAHzok, azt nem tudom ott mi megy.

(#35780) drk88 válasza SSJPeter (#35775) üzenetére


drk88
senior tag

+ több sokkal több elite van act 1-ben :P

(#35781) SSJPeter válasza drk88 (#35780) üzenetére


SSJPeter
őstag

Bocs, de ez egy nagy hülyeség, látszik,hogy nem farmolsz act 2-ben, tele van elittel.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35782) Helmoras válasza SSJPeter (#35781) üzenetére


Helmoras
őstag

Ez így van magdágig átlag 25 elit van és kb 1 óra alatt lezavarom :) 300 MF-el nem rossz lassan már ott tartok hogy naponta adok el cuccot euroért :)

[ Szerkesztve ]

(#35783) execute93


execute93
őstag

Szegény Jay Wilson. Tegnap és ma is megöltem:D
ACT 2 végén tart valaki? Ha igen milyen a gearje? Dps allres armor hp érdekelne.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35784) Ultrazord válasza execute93 (#35783) üzenetére


Ultrazord
tag

jay wilsont valami rakanishu bladdel is meg kell suhintani, engem az érdekelne, hogy meleenek kell lenni vagy wizzel elég rálőni egyet ha a kezedben van?

(#35785) execute93 válasza Ultrazord (#35784) üzenetére


execute93
őstag

Jó kérdés. Tök véletlen farmlás közben futottam vele össze. Én csak simán megöltem a barbárommal.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35786) Helmoras válasza Ultrazord (#35784) üzenetére


Helmoras
őstag

Bashiokot kell megütni azzal nem jay wilsont :P

(#35787) Ultrazord válasza Helmoras (#35786) üzenetére


Ultrazord
tag

üü az lehet, és őt hol találom?

(#35788) Helmoras válasza Ultrazord (#35787) üzenetére


Helmoras
őstag

Dahlgur oazisban bar en 30* kerestem és nem volt ott de [link] e szerint ott van...

(#35789) Airedhyal válasza Helmoras (#35788) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Ezt levertem tegnap vagy 6x.
Nem is tudtam hogy van ilyen achi is. xD

(#35790) Helmoras válasza Airedhyal (#35789) üzenetére


Helmoras
őstag

Hát nekem nem volt szerencsém, de annyira nem zavar nem vagyok "acsivment hunter"

bár ha bevezetnék minden játékba amit a microsoft végre megcsinál (amerikában) hogy kvázi le lehet vásárolni bizonyos arányban az achi pontokat még én is vadásznám őket :P

(#35791) ProEvoFan válasza drk88 (#35772) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem a legjobb drop halál/érték arányban, ACT2 felétől van, a 7. Blood and Sand küldetéstől.

Mennyi az annyi?AHban nagyon szét vannak szórva az értékek, mert ennél rosszabbak mennek 1.5 millióért.

(#35792) Kobe


Kobe
veterán

50 perc játék, 4 disconnect...

(#35793) D1Rect válasza Kobe (#35792) üzenetére


D1Rect
félisten

UPC?

(#35794) Helmoras válasza Kobe (#35792) üzenetére


Helmoras
őstag

Én folyamatosan játszok nem dobott le.

(#35795) Kobe válasza D1Rect (#35793) üzenetére


Kobe
veterán

nem, digi

Helyesbítek, 65 perc, 7 disconnect....faxkivan már h minddig van valami nyűgje ennek a szarnak

(#35796) ProEvoFan válasza Kobe (#35792) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Digivel semmi bajom, a legjobb kábeles net.
Több UPCs haver panaszkodott már a net megszakításokra.

(#35797) Telda válasza Cyberbeni (#35704) üzenetére


Telda
addikt

Tudom hogy benne van a hiba, csak már beleuntam, nincs kedvem vele kínlódni.
Amúgy itt a karakterem, act1 még lemegy vele (mondjuk tegnap este nem tudtam tovább menni), act2 viszont már felejtős, minden cuccom az AHból van, ami esik az kuka.

(#35798) Kobe válasza ProEvoFan (#35796) üzenetére


Kobe
veterán

ez egész konkrétan tegnap délelőtt 10-11 óra óta van. Írtam is itt a fórumban, hogy valami történhetett a serverrel, mert csodák csodája megszűnt a folyamatos képakadás, és a latencyt is sikerült tartósan 100 körül vagy alatt tartani. Tegnap még csak párszor DCzett, 2-3x - más is írta a fórumban, hogy több DC-t tapasztal, de ma egész konkrétan 60-as ping mellett 5 percenként beakad fél percre és kb 40 mpercnyi levegőpüfölés után lehet rimánkodni h ne vágjon ki, csak lag legyen, ám minden második ilyen beakadás connection losttal végződik.

Na most ez megint a sűrű fillér, ritka forint dilemmája, mi a jobb, ha folyamatosan akad egy kicsit, vagy ritkán kurvanagyot....

[ Szerkesztve ]

(#35799) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah így reggeliidő előtt végre volt alkalmam belenézni :)
Eléggé bejövős mind a játék mind a barbi..
Skeleton Kinget le is nyomtam gyorsba a miheztartás végett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35800) D1Rect válasza Kobe (#35795) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is szidtam, hogy "sz@rDC" de aztán ránéztem és a netem döglődik...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.