Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43001) warcat


warcat
veterán

Lehet ilyen szinten manipulálni vajon az AH-t?
Drágább az essence és a tome,mint a legdurvább craftmániás időkben.
Ha nem valami ügyködés eredménye,ki és mire használ ennyit,hogy ekkora drágulást okozott?

EA: It's in the crate!

(#43002) Mumee


Mumee
őstag

El is adtam mind a 18ezer essence-t :D

(#43003) Thrawn


Thrawn
félisten

Esett:

radi8tor1: Nem lehet vele lőni, úgyhogy megy egy kört AH-n :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43004) radi8tor válasza Thrawn (#43003) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eladó? :)

⭐ Stella

(#43005) Rankerz válasza warcat (#43001) üzenetére


Rankerz
senior tag

A válasz a patch preview.

Egy csomóan látták hogy a legendary itemeket buffolni fogják. Így a craftolt legendaryk is jobbak lesznek, tehát az alapanyagot felvásárolják még most, mert később valószínűleg drágább lesz.

A Fiery Brimstone ára csak hab a tortán ugye ,hiszen az ugrásszerűen megnő majd a patch után, így aki teheti szintén felhalmozza most.

Kieg: a Legendary planok ára is valószínű triplázódott bár azt nem néztem.

[ Szerkesztve ]

(#43006) persil válasza warcat (#43001) üzenetére


persil
nagyúr

Az esszencia volt már ennél sokkal több is, a köv. patch után pedig valszeg még több lesz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43007) warcat válasza Thrawn (#43003) üzenetére


warcat
veterán

Aztamindenit,hát ehhez gratula.
Kicsit alacsony a dps,de offhandnak gondolom így is über.
Remélem RMAH-n túráztatod,hátha viszik is 250 ért :)

Szerk.: a brimstonet,plant megérteném,de egy ennyire bőségesen előforduló nyersanyagot hetekkel korábban,és már megdrágultan megvenni.....a jelenlegi árakat lehetetlen craftolással fedezni ilyen szar kereslet mellett.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#43008) Rankerz válasza warcat (#43007) üzenetére


Rankerz
senior tag

Vannak kimagasló hullámvölgyek az árakban változás idején , mert nem lehet tudni mi fog következni pontosan. Elképzelhető bár nem látok rá esélyt hogy 10 szer még ennél is drágább lesz mert egy craft pl dob 100millás legendarykat. Azemberek inkább előre gondolkoznak aztán lehet koppanak,az hogy most meg ennyi az ára azért van mert mindenkinek bejött az ötlet és ha későn kapcsolt akkor sem akar lemaradni .

Szerintem a másik érdekes dolog patch után a mostani legendaryk ára. Valószínűleg lesznek filléres tételek holott most meg több tíz milláért mennek el, de ha jön jobb Pistike már nem lesz vele olyan nagyra. (holott még mindig ugyanolyan erősségű)

(#43009) SLYM


SLYM
veterán

most 50 szintes a barbárom, mehetek már hellre. öcsém monkja 57 szintes, hellen a 3. aht-ban jár éppen és ennyi idő alatt se egy legendary, se egy set nem esett egyikőnknek se. mi a fasz ez most komolyan? kezd idegesíteni a játék

(#43010) drk88 válasza SLYM (#43009) üzenetére


drk88
senior tag

nekem set item 350 óra alatt eddig nem esett act1-2-3-4 farm közben! :) legendary esett de abba se volt köszönet :DD

[ Szerkesztve ]

(#43011) #57919488 válasza SLYM (#43009) üzenetére


#57919488
törölt tag

Én annak is örülnék ha saját részre használható cuccokat találnék, de ha bármit is akarok marad az AH, SAJNOS.

(#43012) Cyberbeni válasza SLYM (#43009) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Miért kellene feltétlenül legendarykat kapnod? van hogy egy csomó ideig én sem kapok, aztán meg van olyan run, hogy kettőt is.

(#43013) SLYM válasza Cyberbeni (#43012) üzenetére


SLYM
veterán

mondjuk azért, hogy élvezzem a játékot. dio2-ben azért 5 ahtonként kaptam pár setet és 1 unique-ot. az se érdekel ha mindegyik szar, de dobjon már valamit néha érted. már nézegetem a youtube videókat, hogyan néz ki mikor valakinek dobnak egyet

K_mester az én cuccaim 80%-a is onnan van, aranyat könnyebb találni, mint normális cuccokat

[ Szerkesztve ]

(#43014) Cyberbeni válasza SLYM (#43013) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha már az első karakterhez is AH-ból veszed a cuccokat, mielőtt megölöd hell Diablót, az nagyon levesz az élvezeti értékéből a játéknak.

(#43015) SLYM válasza Cyberbeni (#43014) üzenetére


SLYM
veterán

szeretem ha simán mennek a dolgok, nem érvezem ha szenvedni kell, ráér az majd infernó végefele is

(#43016) persil válasza SLYM (#43015) üzenetére


persil
nagyúr

Infernóig bőven el lehet jutni mindenféle nehézség nélkül talált cuccokban is.

De ezzel a hozzáállással a szenvedés nem infernó végén fog elkezdődni, hanem amikor megüt az első zombi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43017) #57919488 válasza Cyberbeni (#43014) üzenetére


#57919488
törölt tag

lvl 15 óta egy normális cuccot sem találtam és ha vendortól kellene megvennem még sokkal drágábban is jönnék ki mintha AH-ban beírok 1000gold max értéket. A játék erre van építve akár kis akár nagy szinten.

(#43018) SLYM válasza persil (#43016) üzenetére


SLYM
veterán

persze, ha találsz normális cuccokat. de mivel ez random, ezért ebbe nincs semmi beleszólásod. én pl találtam viszonylag olcsón jobb cuccokat az aukciós házban, mint amik most vannak, így hülye lennék nem megvenni ezeket. a skillek a lényeg úgyis, ezeket nézegettem sokat, meg lefordítgattam amiket nem értettem, így nemrég újraállítottam párat, emiatt most nagyon megy az írtás. várjuk meg mi lesz később, majd írom, hogy teljesítek infernón. (addig még azért kell jópár nap)

[ Szerkesztve ]

(#43019) Thrawn válasza warcat (#43007) üzenetére


Thrawn
félisten

Kétlem, hogy megér 250-et :N

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43020) persil válasza SLYM (#43018) üzenetére


persil
nagyúr

"persze, ha találsz normális cuccokat."

Nekem se esett szar se, elhiheted :) Legendary-k 90%-a nem jó semmire, a set meg ritka, mint a rosseb. (nekem spec egy sem esett pedig nem hell-ben vagyok... )

"így hülye lennék nem megvenni ezeket"
Természetes, de azt a kijelentést, hogy "AH nélkül nem lehet eljutni hell végéig" akkor is csak kiröhögni tudom. Rácáfoltunk már csak itt a fórumon is 66x, hogy egész infernót meg lehet csinálni pár milliós cuccban is, nem kell hozzá két havi fizetés, hellt végignyomni meg semmi szükség ah-ra.
Ha meg mégis veszel egy -level req fegyvert magadnak, akkor egész hell faceroll.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43021) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#43014) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah, csak ha már van AH, és olcsó is... néha beakad az ember, akkor egyértelmű, hogy használni fogja. Épp ezaz, hogy Hell-ig nem kell farmolni, hogy haladj, hanem AH mindenre gyógyír... Olyan mint egy olcsó prosti, könnyen rá lehet szokni. Persze ez csak Hell, könnyed ovis délutáni játék...

Vicces lett volna, ha inkább Act-ok szerint nehezedik a játék, és az első dia kill is 100 óra :)

[ Szerkesztve ]

(#43022) proci985


proci985
MODERÁTOR

aztabüdös... enrage timert rakni egy egyébként is súlyos bossra, nem tudom mennyire gondolták komolyan:DDD. ilyen súlyos bossharcot utoljára a duke nukem forever mothershipjénél láttam a legnehezebb fokozaton, szintén enragevel, csak ott az utolsó hpket már enrage közben kellett leszedni. ja és ott is volt 1hit.

namost: alapból 45k dam, 33k life, 200as resistek, 43mas crit -> nogo. 30as disciplinem van DHval, ennyi általában elég kitelni és csak ezért nem akartam AHzni (végül a dex vit crit csuklóvédő mellé lett egy dex vit allresistes is, A3ra vagy alternatívaként a monkomnak). 1hitelt a lehelletével, ami elől gyakorlatilag képtelenség kitérni (kivéve smoke screen). viszont azt spammollni nem volt elég a discipline. 1mmig egyszer levittem az életét, de tényleg nem szabadott hibázni az egész meccs alatt.

elkezdtem cserélgetni (allres vit +health gyűrű be), 33k dam + 49 life, 500as resistek (féltank 36% crittel) dam mellett kb 1mm healthnél beütött az enrage -> nogo.

itt jött az ötlet: átmenet kell. végül 38k life 43k dam volt a megoldás. 18%as run mellett, kb 450es resistekkel. crit itt 38 körül. ... és akkor sikerült a második fázisban a smoke screent kiszedni a skillistából, amit a meccs végéig már nem is sikerült visszaraknom. azaz smoke screen nélkül vertem le belial harmadik körét, meg a második felét is.

33h 15min, gyakorlatilag két órán keresztül próbálgattam, de összejött.
skillek:
evasive + covering fire
elemental arrow + nether

smoke screen + lingering
vault + tumble
marked + mortal (enrage...)
preparation + battle scars

nightstalker, steady aim, archery (crit magas, sharpshooter nem kellett).

Cyberbeni: köszi a skill leírást, amikor visszanéztem még nem szerkesztetted, elnézve valszeg az volt a baj, hogy elemental helyett cluster kellett volna. utólag végiggondolva nem dps builddal megyek, csak belialnál a szűk hely miatt a kitingnek sok hasznát nem vettem. első két jelenet egyébként gyerekjáték volt, harmadik volt mindig a súlyos. igazából elementalt lazán cserélhettem volna clusterre, life steal úgy néz ki nem működött.

egyébként nightstlaker nagyon nekem nem csinált semmit, pedig elég magas critem van. nem lehet bugos az evasive/elemental párossal?

danilla: köszi a bíztatást, végül meglett:).

Rankerz: köszönöm a felajánlást, végül összejött.

sunnymarcell: 43k life és 500as resistek mellett már lehetett hibázni, bár egynél többet max hp mellett se nagyon.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43023) SLYM válasza persil (#43020) üzenetére


SLYM
veterán

először nem jöttem rá, hogy min vitatkozunk, de most már értem. 2 dolgot félreértettél, az egyik, hogy én nem írtam, hogy nem lehet végigtolni a játékot AH nélkül. én csak azt írtam, hogy szeretem ha simán mennek a dolgok, nem szeretek szenvedni, ezért vettem pár cuccot az aukciós házban. aztán nem pénzért vettem a cuccokat az aukcióz házban, hanem aranyért. (bár nekem semmi ellenvetésem sincs az ellen, hogy valaki kiadjon pénzt a cuccokért, mindenki döntse el maga, hogy mit áldoz a játékra, ha valakinek megér pár, vagy párszáz eurót egy jó karakter, akkor csinálja nyugodtan, ezzel nincs semmi baj). szóval akkor most min vitatkozunk? :)

[ Szerkesztve ]

(#43024) persil válasza SLYM (#43023) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából mindkét dolgot csak általánosságban írtam, puszta véletlen, hogy neked címeztem, mert te szóltál utoljára a témában. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43025) TavariS85 válasza TavariS85 (#42781) üzenetére


TavariS85
csendes tag

8-9 percre rá hogy kiraktam elvitték 25 milla goldért, akkor azért mégsem volt annyira karcsú, kérhettem volna érte 30-35öt is ezek szerint...

(#43026) persil válasza TavariS85 (#43025) üzenetére


persil
nagyúr

"kérhettem volna érte 30-35öt is ezek szerint"

Aztán lehet, hogy ott rohadt volna két hétig, mire leviszed megint 25-re. Örülj, hogy ennyit kaptál, ez jó pénz, jó drop volt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43027) warcat válasza Thrawn (#43019) üzenetére


warcat
veterán

Értékesebb cuccokat én mindig megjáratom,inkább később vegyék meg minthogy áron alul menjen el,persze nekem van 20-20 slotom.Ha nincs dugig az RMAH-d,én ilyen ínséges időkben is felraknám 2-3x, nem kerül semmibe és igen csábító statok,ezt kb minden keresés kidobja,aztán sohasem lehet tudni.

EA: It's in the crate!

(#43028) proci985


proci985
MODERÁTOR

hm, a2-a3 drop tényleg jobb mint a1? a2őn sikerült úgy végigmenni, hogy semmi nem esett, a3 első 10 csapata szintén semmi. nem lesz ez így jó:S

más: DHnak mennyi res elég kb A3ban? ghomhoz mi kell inkább, res vagy dps?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43029) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

mi az az enrage timer?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#43030) DjDanee87 válasza sunnymarcell (#43029) üzenetére


DjDanee87
addikt

Elit packoknál általában 5 perc, bossoknál általában 3 perc. Ezután bedurvulnak. Elitek feje fölött megjelenik egy koponya, meg a te fejed fölött is és folyamat sebez egyre erősebben - majd megöl. Bossoknál meg különbözőek. Pl Belial folyamatosan a földbe dugja a karmait és jönnek a meteorok megállás nélkül, ha nem ölöd elég gyorsan le.

(#43031) Lézerparaszt válasza sunnymarcell (#43029) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A következő peccsben leveszik az enrage -et és a hp regent az elit pakkokról, szóval a kérdés lassan tárgytalan lesz.

A legjobb dolog az lesz, hogy a MF már nem fog coopban átlagolódni, hanem mindenkinek megmarad a sajátja. Ismét lesz értelme úgy játszani :)

A játék az nem játék!

(#43032) killerjohn válasza persil (#42941) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, amikor nagy nehezen lenyomtam öcsém segítségével inf act1-et (addigra ő már act3-ban farmolt...) örültem mint majom a farkának, aztán act2-ben az első 4 szúnyogot kiteoltam 2 percig és végül csak megdöglöttem :)

LOLA szombat reggeli mákoslecsó: most vettem egy 164 int, 160 vit, 8.5 crit%, ~1500 thorns amu-t kerek 1.000.000-ért :)

[ Szerkesztve ]

(#43033) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kíváncsiskodó kérdés, az AH "állására" rá lehet nézni a játék nélkül valahogy? Vagy azt csak játékon belül lehet figyelemmel követni?

Véleményem szubjektív...

(#43034) radi8tor válasza Lézerparaszt (#43031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pontosítanék. Enrage timert leszedik, de újra fognak gyógyulni 5 perc után.

⭐ Stella

(#43035) Kobe


Kobe
veterán

Armoryban lehet vhogy keresni a karakterekre vagy van valami rangsor kasztonkentb? Vagy inkabb streamen nezelodjon az ember ?

Otletet meritenek a monkom tovabbfejlesztesere, csak nem tom hol talalhatnek megfelelo, adatlappal is bemutatott karaktert

(#43036) killerjohn válasza Kobe (#43035) üzenetére


killerjohn
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#43037) SSJPeter válasza radi8tor (#43034) üzenetére


SSJPeter
őstag

"újra fognak gyógyulni 5 perc után."

Ezt hol írják, én nem olvastam ilyet a leírásban, csak azt ,hogy leszedik az enrage timert és az újragyógyulást?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#43038) Thrawn válasza warcat (#43027) üzenetére


Thrawn
félisten

Mindig dugig van, de valahogy szorítok majd neki helyet :)
Van amit már kb 2. hete rakok oda vissza, mert szerintem van elég jó hozzá és előbb-utóbb el is viszik általában. Lehet rád hallgatok és kiteszem elsőre 250-ért, aztán majd viszem lejjebb árát ha nem akad jelentkező rá. Egyáltalán nem sürgős eladni.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43039) SSJPeter válasza Thrawn (#43038) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem is próbáld meg először magas összegért berakni, hátha elviszi valaki.
Jó esélyed van rá szerintem.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#43040) persil válasza radi8tor (#43034) üzenetére


persil
nagyúr

"We’re removing Enrage Timers and the “heal back to full” behavior from Champion and Rare monster packs."

Inkább ne pontosíts.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#43041) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Cooperative kérdés.

Hogy működik ez pontosan? Azonos szintű, nehézségen játszó karakterek mehetnek együtt, vagy, hogy megy ez pontosan? :)

Véleményem szubjektív...

(#43042) Thrawn válasza hackeeeee (#43041) üzenetére


Thrawn
félisten

A szint mindegy, csak tartsatok kb. ugyanott a játékban.

SSJPeter: Ha nem megy el akkor neked adom :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43043) SSJPeter válasza Thrawn (#43042) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát annál tuti többért el fog menni szerintem (sajnos), de azért köszi. :R

Let’s go Brandon!

(#43044) Thrawn válasza SSJPeter (#43043) üzenetére


Thrawn
félisten

Act2? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#43045) hackeeeee válasza Thrawn (#43042) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ha valaki elkezdi tolni majd mostanság, akkor érdemesebb lesz, ha Én is kezdek egy új karaktert, hogy a későbbiekben pl. tudjunk együtt játszani, vagy megvárom, amíg Ő behoz.

Diablo Hungary-s leírás az 1.0.4-ről. Ha esetleg érdekelne valakit.

Véleményem szubjektív...

(#43046) ProEvoFan válasza hackeeeee (#43045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A lényeg h a chc és a chd-n nem változtatnak.Legalább is egyelőre nincs szó róla.
Kicsit könnyítenek a játékon.Nem is baj, mert az AHban elszálltak az árak.Legalább nem kell "über" gear act3 felétől, Diabloig.
A kétkezes fegyverekbe életet lehelnek.Na erre kíváncsi vagyok.

(#43047) SSJPeter válasza Thrawn (#43044) üzenetére


SSJPeter
őstag

Most sajnos nem jó, kb. fél óra múlva érek rá.

Let’s go Brandon!

(#43048) hackeeeee válasza ProEvoFan (#43046) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaja, arra Én is kíváncsi leszek... WD kezébe is adtam volna már valami faca 2 kezes fegyót, ami gyors, és ad azt, amit kell, de inkább maradt az 1 kezes, és az offhand mellé. Kíváncsi leszek.

Véleményem szubjektív...

(#43049) catroot


catroot
veterán

Ide is leírom:

valaki találkozott már olyannal (gondolok itt a feltörés utáni időszakra. tegnap megváltoztattam a jelszavam, eddig is használtam authenticatort), hogy megváltoztatta a jelszavát és nem tud belépni a fiókba?

Már változtatni sem tudom a jelszavamat, mehetek a supportra.

Jól látom, hogy csak telefonon lehet elérni a supportot, ha nem tudok belépni? :F

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#43050) Cathfaern válasza catroot (#43049) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezt próbáltad már?
[link]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.