Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35801) Lézerparaszt válasza Telda (#35797) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mostanában nagy divat lett a tank wizard, próbáld ki. Buildet nem tudok mondani mert a wizardhoz még annyit se értek mint a többihez :D

A játék az nem játék!

(#35802) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Első hsz-be bekerülhetek mint player?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35803) Atipapa


Atipapa
csendes tag

Az itt olvasottak között , számomra is voltak hasznos információk . :C

Privát üzenetre akkor is válaszolj , ha nemet mondasz valamire , mert így illik , különben bunkónak tartanak , és ezen ne is csodálkozz .

(#35804) Telda válasza Lézerparaszt (#35801) üzenetére


Telda
addikt

Igen néztem, de nincs hozzá critem, meg amúgy sem tetszik, az csak ész nélküli gombnyomkodás...Tudom hatásos, de akkor sem.

(#35805) Cadal válasza Sirandrish (#35802) üzenetére


Cadal
őstag

Szerintem nincs akadálya! :D dobj egy privit battletaggel, hogy ne felejtsem el ha frissítek. thx.

(#35806) marcyman


marcyman
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyat szeretnék kérdezni, hogy van-e valakinek statisztikája RMAH-n eladott termékekről?

Mondjuk aki már többet eladott milyeneket adott el? Mire van kereslet szerintetek?
Mióta elindult én raktam fel minden félét, jobbat is, rosszabbat is. Olcsón is, drágán is, közepesen is (a többihez képest) és eddig nem vettek meg semmit.
Vagy inkább szerencse kérdése?

(#35807) Djuree válasza Sirandrish (#35802) üzenetére


Djuree
félisten

ahhoz minimum két 60-as kari kell ;]
inf diablo killt nem írok, mert akkor senki nem lenne benne :DDD
tényleg vki nyírta már ki diablo-t infen itt közülünk?

marcyman: tisztán szerencse kérdése ha nem überjó cuccod van. van itt olyan aki már eladott csomó cuccot, nekem jobbak voltak kirakva olcsóbban, mégsem mentek el. jó időben kell kirakni és jó embernek kell akkor éppen nézelődnie, aki meg is veszi. én már ki sem rakok oda semmit, nincs szerencsém, semmi nem kel el.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35808) ProEvoFan válasza marcyman (#35806) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

12.5 eurónál tartok.2 gyűrű ment el 2 ill. 3 euróért, és egy kék axe 7.5 euróért.Veszek belőle egy új billentyűzetet:)
Amúgy RMAHhoz birka türelem kell.

(#35809) Sirandrish válasza Djuree (#35807) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha csak 60as kari kell akkor toljad a rekvesztbe mert mire egy modi megnézi már kész is vagyok :P
Ha inf Dio kill kell akkor holnapig várni kell ;] ;]

Cadal Ment pü :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35810) Mumee válasza Djuree (#35807) üzenetére


Mumee
őstag

Ezt sértésnek vettem :( :W :D

(#35811) drk88 válasza ProEvoFan (#35791) üzenetére


drk88
senior tag

oksa, majd letesztelem ma :)

(#35812) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm... Meglehetősen szar a Diablo 3 "problémakezelése". Megszakad a netkapcsolat egy töredék másodpercre és nem tudja helyreállítani a játék meg percekre befagy. Hacsak ki nem lövöd feladatkezelőből, de az se egyszerű, mert a fullscreen elég makacs. Sajna így lemaradtam a 2 millát érő egyik gyűrű licitjéről. Elment gondolom 300k-ért. Piszok UPC net, piszok D3. Másrészt aki így hiénázik, az néha pofáraesik. Ez van :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35813) Djuree válasza Mumee (#35810) üzenetére


Djuree
félisten

jóvanna, rád nem gondoltam :DD :B

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35814) warcat válasza marcyman (#35806) üzenetére


warcat
veterán

Vagy feltűnő tárgy kell,amiről az amatőr,de pénzes vásárló azt hiszi,hogy über, katt.
Vagy olyasmi,ami nehezen beszerezhető(legalábbis olcsón),de te meg tudod oldani.

EA: It's in the crate!

(#35815) Gorneck válasza ProEvoFan (#35808) üzenetére


Gorneck
titán

Tegnap jól haladtunk... :) Volt pár halál, de belefért... :)

Gorneck#1239

(#35816) CactuS válasza Mumee (#35810) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha nagyon ráérsz írhatnál valami basic guide-ot az egyszerű földi halandóknak AHzáshoz. :B

Szerintem sokan hálásak lennénk érte. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#35817) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nem tudom hogy volt-e már itt, de: nagyon ütős xD

A játék az nem játék!

(#35818) Mumee válasza CactuS (#35816) üzenetére


Mumee
őstag

Nem jellemző, hogy ráérnék sajnos/nem sajnos.
De leginkább idő kell hozzá úgyis. Leülni és nyálazni a frissen betett aukciókat és lecsapni a jókra. :D

(#35819) megint én


megint én
őstag

Re! nem olvasok ezúttal vissza, mert sok a HSZ
Azoknak írom akik szerint semmit sem ér az MF. Inferno act2-nél járok 50 játékórával. És amikor +160-190% MF 5 (valorral együtt) volt akkor minden elit pakk MINIMUM 2 sárga itemet dobott de volt, hogy 4-5is esett. Viszont kín keservesen haladtam előre, most lecseréltem erősebb gearra, mert márt nem voltam képes előrébb jutni, most van olyan elit pakk amelyik 2 kéket dob és semmi mást. Ja, meg az 50 óra alatt olyan 7 barna cucc pottyant, ami az itt olvasottak alapján igencsak nem rossz. Azóta amióta a "tápos" gearem használom még a zsákos frodók is csak átlag 0,5 sárgát dobnak. Kis túlzással, de kb ennyi barnát néne dobjanak.

Itt egy kép még sok MF-el

[ Szerkesztve ]

(#35820) warcat válasza megint én (#35819) üzenetére


warcat
veterán

6.feladat (3 pont)
Tapasztalatai alapján egészítse ki a következő mondatot:

Random loot ..... random.

EA: It's in the crate!

(#35821) D1Rect válasza marcyman (#35806) üzenetére


D1Rect
félisten

20-30€ alatt simán el lehet adni a jó tárgyakat.
Pont olyan mint a goldAH, talán annyi, hogy inkább megteszik bidre, mert ritkán licitálnak felül, ugye kevesebb vásárló.

(#35822) megint én válasza warcat (#35820) üzenetére


megint én
őstag

random, h mit kapsz amikor identifyolod az itemet, de nem mindegy hány itemet kapsz!?!?! És ne mond már, hogy ha 4-5 rare esik az random. Utána meg amikor geart cserélek akkor már csak kékek esnek esetleg nagy ritkán 1 rare. Akkor ez mi? Rangom? Peersze, biztos olyan k. véletlen tették bele azt az MF-et.... :C

(#35823) Helmoras válasza marcyman (#35806) üzenetére


Helmoras
őstag

Én kb 200 euronál járhatok, volt már szinte minden.

Nézd meg mennyiért adják mások ha tied van olyan jó akkor tedd ki fele annyiért de minimum 5 euro, az alatt inkább gold ah szerintem és craftolj inkább a pénzből valamit.

Ha pedig valami nagyon jó esik, bátran rakd 250 ért mert kifoghatsz egy hülyét és nem ettől függ a napi betevő, aztán ha nem viszik el szép lassan csökkentsd az árat.

És jó cuccnál soha ne adj meg alacsony bidet, mert pórulj járhatsz egy esetleges ah vagy szerver fennakadás esetén.

[ Szerkesztve ]

(#35824) persil válasza megint én (#35822) üzenetére


persil
nagyúr

Azért érdekes módon, nekem az 5-ös valorral kivétel nélkül kidob 2 itemet a zsákos...
De elég sűrűn van 3-4 is.

Szóval a 0.5/zsákos, barokkos túlzás.

De nyílván fontos a magic find, ez vitathatatlan.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35825) Wolverine válasza Kobe (#35798) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem is Digi van, és nem tapasztalok ilyesmit. Szerintem specifikusan nálad lehet a probléma; jobb esetben lakáson belül, rosszabb esetben a Digi saját routerével. Egy próbát megér, hogy felhívod őket/bemész hozzájuk és számon kéred, miért szakadozik... (más játékoknál is jársz így, vagy sima böngészés közben?)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35826) Peat;)


Peat;)
veterán

Inferno Act2 megakasztott, illetve rohangálnom kell hogy lassan haladjak valamennyire, barbárral ez nem akkra poén. De mivel már elértem 60-ast a battletagom: SzPeat#2491

ACT I-ben most leöldöstem eliteket alapból 111%+ a valorok MF gear felszerelésben. Az égvilágon semmi érdemleges nem esett, ennyi idő és minimum 40 rare item között azért illene befigyelni 1-2 100 ezret meghaladó értékű trágynak. A gold inflációt is csak ezzel tudná elkerülni a blizzard, ha megnövelné a drop rátát, most szerintem senkinek sem jó ami megy AH-n. Ha talál valaki egy jobb itemet hiába adja el drágán, ugyanúgy nem tud semmi venni belőle, teszem azt bemákolok egy egy millás cuccot és belegondolok akkor mivel vagyok előrébb? Semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#35827) persil válasza persil (#35824) üzenetére


persil
nagyúr

Amúgy a legidegesítőbb, hogy az "egyedi" névvel ellátott kisbossokra nem érvényes a valor.
Nem növeli a valort és nem is adja az 1 garantált rare dropot 5-ös valorral.

Pl amikor a földből ugrálnak ki random eventkor a lila nevű szörnyek, vagy Kulle fejének/vérének keresésekor, pedig némelyik elég erős és végül is ők is elit szörnyek.

Szrk.: utólag jutott eszembe, lejárt az 5 perc.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35828) Thrawn válasza persil (#35827) üzenetére


Thrawn
félisten

A lila mobok szerintem egyedi droppot kaptak ami valortól független. Sarkothot farmoltam régebben (amíg nem nerfelték) és össze-vissza dobált cuccokat. Volt, hogy dobott legendaryt de sokszor max. kékeket kaptam.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35829) Kobe válasza Wolverine (#35825) üzenetére


Kobe
veterán

semmilyen más játék nem akad, a router nem dobál le, a letöltés folyamatosan megy maxon. Bár 10-11 után nem vágott már le annyiszor a serverről

(#35830) persil válasza Kobe (#35829) üzenetére


persil
nagyúr

Folyamatosan írjátok a dc-t, meg akad meg nem tudom, nálam az ég világon semmilyen probléma nincs.

Egy kezemen meg tudom számolni(a félig-meddig tervezett leállásokat nem számítva), hogy hányszor volt dc, vagy egyéb komolyabb probléma.

Ha nálam tökéletes, nálad meg nem, akkor nem a játék a ludas. A hiba nálad lesz, ha fejre állsz, akkor is, mert másnál gond nélkül megy.
Digim van, ha ez számít esetleg.

#35828 Thrawn
A bossok(butcher, belial stb stb) is lilák és rájuk vonatkozik a valor. Bár nem növelik(ezt sem értem... ) de a dropjukat befolyásolja.
Ezek a lilák, akiket én mondok kivétel nélkül mindig néhány kéket dobnak és kész.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35831) scott_free válasza megint én (#35819) üzenetére


scott_free
senior tag

5NV-vel 200 MF fölött megyek - mostanában Butcher-farmot -, a sárgák valóban potyognak, csak épp kaki mind - nekem eddig 1 volt, ami értékes és elment RMAH-ban (bár lehet, hogy szerencsém volt az eladáskor - a csizma, amit korábban betettem), ezenkívül esett 1 db használhatatlan unique öv (lvl 18 szint) még normálon, meg tegnap 1 immortal kesztyű, sz.r statokkal.

mondjuk én nem tudom, hogy milyen lehet mf nélkül, mert végig azzal mentem eddig is. (szóval nekem az 1-2 sárga simán elvárás egy elittől :) )

[ Szerkesztve ]

(#35832) persil válasza scott_free (#35831) üzenetére


persil
nagyúr

A tárgyak minőségét csak és kizárólag a te szerencséd befolyásolja, ahhoz semmi köze a magic find-nak és valornak.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35833) Healbacsi válasza Kobe (#35829) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kosd ra a gepet 2-3 napra kozvetlen a modemre. Ha ugyis levag, akkor szolgaltato vagy a geped nem jo (router kizarva). Bar en routerre gyanakszok, illetve kerdes, hogy ha torrentezel, akkor a savszel hany %-n megy a le/feltoltes. A wownak es a d3-nak folyamatos kapcsolat kell, de nem igenyel savszelt. amint vmi spike, szakadas keletkezik, akkor "akad be".

(#35834) Kobe válasza persil (#35830) üzenetére


Kobe
veterán

nem vitatkozni akarok, de ha mindenkinél olyan faszán megy a játék, és minden probléma csak user error, és blizzard persze semmiről sem tehet, akkor miért van kismillió hivatalos topic a játék honlapján lag, latency issue, fps drop, disconnect témában, amiben blizzard folyamatosan mosdatja magát, mert több100 (sztem ezres nagyságrend is van) high end géppel 15 fpsnél magasabb fpst produkálni ?....javaslom diablo 3 fps drop, diablo 3 stuttering, diablo 3 latency issue ra rákeresni googleban .....és ha náluk minden olyan fenékig tejfel, akkor miért adtak ki több közleményt is, hogy dolgoznak az ügy megoldásán ? Ha user oldali a hiba, miért ők dolgoznak rajta? gyakorlatilag elismerték h náluk van a szar a palacsintában.

Tegnap írtam én is, hogy az első olyan nap volt hónapok óta, hogy tartósan 100 alatt volt a latency a serveren. Furcsamód, ha nálam szar a net, akkor miért nem dob le a többi játék, miért nem akad a letöltés, miért nem dob le a wifi router, stb ? Vagy ez ilyen vudu-error, hogy ez a kombó (digi net + tplink wifi router, otthoni hálózat) pont a diablora allergiás, de minden másra nem, L4Dre, CoHra, stbre nem ? nemhiszem :U

Healbacsi: torrent természetesen nem fut miközben játszom, meg más program sem, ami netet enne

[ Szerkesztve ]

(#35835) persil válasza Kobe (#35834) üzenetére


persil
nagyúr

"de ha mindenkinél olyan faszán megy a játék, és minden probléma csak user error, és blizzard persze semmiről sem tehet, akkor miért van kismillió hivatalos topic"

Én ezt percig sem állítom.
Pusztán csak az a fura, hogy a fórumon itt van X száz játékos, abból minden nap beírja 3, hogy ezt a szar játékot, ma már megint 15 perc alatt 69 dc-m volt, én meg közben végigjátszottam a sokadik hétvégémet is dc nélkül. Az összes "kényelmetlenség" amivel találkozni szoktam, az ilyen minimális késés, mikor 3 métert visszadob a játék. De ilyentől sem haltam meg még soha.

"Vagy ez ilyen vudu-error, hogy ez a kombó (digi net + tplink wifi router, otthoni hálózat) pont a diablora allergiás"
Ezt mondjuk el tudom képzelni, láttunk már rá ezer plusz 1 példát, hogy valami OTT nem megy a játék, ezer másik helyen meg tökéletes. Ez természetesen blizz oldali hiba értelemszerűen.
(nekem a max payne 3 nem akar menni az istennek se, pedig csak kipróbálni szerettem volna)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35836) Kobe válasza persil (#35835) üzenetére


Kobe
veterán

nagyon morbid hasonlat jön, előre is elnézést érte: neked nincs tüdőrákod. Következtetés: a világon senkinek nem lehetne rákja, aki mégis megkapja, az biztos egy büdösdohányosg*ci volt aki naponta 10 dobozzal szívott.

Érted az analógiát ? :B

Igen, a több 10 milliós felhasználói táborban van, akinek problémája akad a játékkal. Igen, van köztük olyan is aki önhibáján kívül esik bele, és nem tud ellene semmit tenni. És igen, még olyan is van, aki olyan problémába fut bele, ami nem az ő oldaláról ered. Szerintem ilyen esetben a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" hozzáállás biztos kinyitja a szenvedő alany zsebében a bicskát :) pláne úgy hogy a játék neki is ugyanannyiba került, és mégiscsak kevesebb játékélményt kap érte.

Csak egy lista, hogy én mit csináltam, mióta a játék elkezdte a folyamatos, hálózathoz köthető hibákat produkálni:
-reinstall
-driver cserék, minden létező formában
-d3prefs.txt szerkesztgetése
-lapozófile állítása, windows indexelés kikapcsolása
-modem újrahúzása, újrakonfigurálása szolgáltatóval
-router firmwarejének frissítése

ezek eredménye annyi volt, hogy a folyamatos mikrolag "lecerélődött" adott időközönkénti nagyobb lagra. De legalább a 2 lagpont között rendesen fut a játék ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35837) Healbacsi válasza Kobe (#35834) üzenetére


Healbacsi
őstag

A d3 egy kicsit mas felepitesu mint egy atlagos netes jatek. A gepeden csak egy megjelenites fut, illetve ha ranyomsz egy gombra, vagy megmondod merre menjen a karakter. De hiaba mondod meg merre menj, ha a server nem kap ebbol semmit, ekkor tortenik a jo oreg dejavu effekt, amikor visszadob fel kepernyot a mobok koze. Mindent a server szamol, a geped csak megjeleniti. Ezert marha fontos a jo minosegu net. Nem kell egetvero savszel, csak stabilitas.

Igen nem minden fail user error, de viszont a wownal is kiderult, hogy a hibak igen-igen nagy szazaleka fakad abbol, hogy az adott gep instabil (rossz hardver, memoria, rossz bios beallitasok, szar tobb eves agyoninstallalt oprendszer, stb). Vannak olyan hibak amelyek a jatekbol fakadnak, de ezek nehany patch utan mindig eltunnek (persze johetnek ujak).

A high-end gepen valo akadasrol inkabb nem mondok semmit, az adatlapomon lathatod, hogy mim van, egy deka akadast nem tapasztalok, a procim nincs tuningolva se, es megis max fps-el fut a jatek. Egyedul miutan elkezdodik a jatek es elnyomok nehany spellt (kb 4-8 sec) addig tolt ezerrel, de utana semmi. Ha akadna megis, akkor a routeren mindig latom, hogy vmi gubanc van.

A wifi nem nagyon baratja egy ideje a blizzard jatekoknak. Ne kerdezd miert, de pl wownal ha vki indit egy launchert, akkor vannak bizonyos esetek, amikor a modem totalisan bontja a netet. Na erre varjal gombot. Erre eddig meg senki se talalt magyarazatot, se user, se blizzard oldalrol. Persze ezen esetek elegge ritkak, de az ismerettsegi koromben is volt ra pelda.

Port forwardok rendben vanna? (kell nehany). Azok is eleg sokat tudnak segiteni a belso halo stabilitasan.

(#35838) Thrawn válasza Healbacsi (#35837) üzenetére


Thrawn
félisten

A gepeden csak egy megjelenites fut

Így van, ha kellőképpen nagy a lag akkor egyszer csak 'elfogy' a pálya :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35839) Kobe válasza Thrawn (#35838) üzenetére


Kobe
veterán

így jártam én is rengetegszer :D

kicsit más kérdés: van egy 39-es monkom, szeretném felhúzni minél előbb 60-asra, a kezdő gear már ott van neki infernora. Szerintetek mi a leggyorsabb megoldás ? Nightmaren vagyok, még 1x csutkára kipörgetni mindhárom fokozatot nincs kedvem mert baromi unalmas, minél előbb infernora akarok jutni

(#35840) Healbacsi válasza Thrawn (#35838) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez a screen magaert beszel:)

(#35841) Djuree válasza Kobe (#35839) üzenetére


Djuree
félisten

hát pedig így a legegyszerűbb, hell végére pont 60-as leszel, úgy is ha csak végigszaladsz, így hamar megvan. ne egyedül játssz, keress valakit akivel szintezel. én is haverral megyek, így nem uncsi. most húzom a harmadik karim, 2 már 60-as.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35842) Zan


Zan
aktív tag

Nos, nem vagyok egy dög-gazdag, de szerintem azért lehet itt jó DH-kat csinálni. Most merem először belinkelni statjaimat, de félreértés ne essék, nem vagyok elszállva tőle, de azért már kezdek reménykedni, hogy kemény lesz, ha kész lesz! :)

Így néz ki SS nélkül:

Így pedig SS-el:

Ezt a build-et használom szólóban annyi variálással, hogy néha spike trap helyett caltrops-ot használok jagged star runával. Ha pedig co-opban vagyunk akkor ugyancsak caltrops-ot, de bait the trap runával, úgy megvan 44% a crit-chance, az pedig már elég jól érzékelhető!:) (már a 32% is szvsz..)

Szerintem nincs 20 millió a gearben, de hát sajnos még a legnagyobb kiadás hátra van...! (nati ring+jó dex stattal megáldott nati csuka..)

Szívesen társulnék act 2-3 farmhoz!

Minél jobb, annál jobb!

(#35843) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Azért az durva h 1650 LoHval sem tudom kinyírni a Ghom fingós dögöt...hiába szaladok ki a zöld ködből, egyszerűen nem megy, az utolsó 20% életét nem tudom már leszedni, mert mindenhol köd van és nincs hova menekülnöm.

(#35844) Neró válasza ProEvoFan (#35843) üzenetére


Neró
őstag

Kevés lehet a DPS -d.

| www.diablohungary.hu

(#35845) Thrawn válasza Zan (#35842) üzenetére


Thrawn
félisten

Hogy bírod resistek nélkül? Gondolom bárki hozzádér az instant halál.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35846) WayneGace válasza ProEvoFan (#35843) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem a LoH a lényeg Ghomnál, hanem dps. Ütöd, majd kicsit arrébb mész nem sokat, és szépen körbe körbe mész, így mindig lesz szabad hely.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#35847) Helmoras válasza Thrawn (#35845) üzenetére


Helmoras
őstag

Lényegében a DH-hoz nem nagyon érhet semmi, úgy kell játszani vele :D

(#35848) ProEvoFan válasza Neró (#35844) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

20k 2 kezes fegyverrel.

Valaki játszik Hellen?
Csatlakoznék mert kellene sok Tome of Training a gyémánt kovács fejlesztésére, és egyedül nincs kedvem tolni.
AHban meg 1.8k darabja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35849) Thrawn válasza Helmoras (#35847) üzenetére


Thrawn
félisten

Az rendben van, de szerintem 1-2 ütést még ki kellene bírjon. Máskülönben az összes Fast vagy mondjuk Vortexes elitet ott kéne hagynom.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35850) Helmoras válasza Thrawn (#35849) üzenetére


Helmoras
őstag

1-2 ütést ki is bir 32k hpval, mondjuk van olyan kigyó ami 43-at üt :DDD saját tapasztalat, de ettől még játszható marad, amig nincs elég dmg sok a futkosás, amint van már az se nagyon kell

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.