Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) Arhquis válasza Gorneck (#36998) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Annyit ajánlanék, hogy ha pénzre van szükséged, inkább vendornak add az árut, és ne zúzd be. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.

(#37002) Gorneck válasza Sonja (#36999) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem alszom be, akkor igen. Rég láttalak egyébként. :) Benne vok...sör behűtve, pizza folyamatban... :D

(#37000) vhunor: Ehhh... :D Mondja ezt akinek folyamat potyognak a cuccok a babájára... :)

(#37001) Arhquis: Nekem nem kell pénz...nem azért vagyok kiakadva...elégedett vagyok azzal amim van.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#37003) FuRiONight


FuRiONight
őstag

(#37004) ttt1 válasza Gorneck (#37002) üzenetére


ttt1
őstag

Ma nekem is jó..Siroccot néztük mi is tegnap(Gorneck-el) de nem sok minden volt,igaz?:)

[ Szerkesztve ]

(#37005) Sirandrish válasza sith7 (#36995) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én most így hírtelen elvertem 2M-et...remélem act1 menni fog így :)
Egyébként jólvan..én azt hittem a 2.5M az kb semmi...legalábbis ahogy látom itt mindenki írkálja hogy 4-500K ez az..én eddig talán 50-60K-ért adtam el max valamit..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37006) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

ASUS nemsoká kiad egy Diablo 3-as VGA kártyát: [link]

Ajándék egérpad a dobozban.

⭐ Stella

(#37007) kornel76 válasza radi8tor (#37006) üzenetére


kornel76
aktív tag

És az Asus Magyarországtól meg is lehet majd nyerni, csak először sorsolják ki a másik promóciójukat (f@szbúk competition :P )

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#37008) mpierre válasza radi8tor (#37006) üzenetére


mpierre
veterán

Ennek is sok értelme... Rendkívül egyedi vga lesz.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37009) Qru válasza mpierre (#37008) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tegnap csak dobott két jobb cuccot is. Jobb fegyót, ami ritka meg egy jobb kesztyűt. Sajnáltam is hogy ki kellett szállnom éjfélkor de így is nehezen keltem reggel.

Hogy haladsz a melóval? Elbonottad a halmot?

#nincsbennetarcsi

(#37010) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudom volt-e már:

Diablo III Game Guide Updated

kovsol: természetesen semmiben. Ahogyan a BF3 edition alaplapok sem. Ott legalább adtak hozzá játékot.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#37011) MrCsiT válasza D1Rect (#36989) üzenetére


MrCsiT
addikt

60-as szinten ki vesz meg/fel egy 130 dex-es kék amát, mikor ez az érték sárgával is elérhető áron van, és azon nem 2, hanem 4-6 tulajdonság lesz ? Én biztosan nem adnám meg még a kovács árát sem ezért. Ebből persze lejön, hogy ezek szerint én sem tudom , mi az értékes, de ezért is kérdezlek, hogy ez az amulet, mire jó ? :F

..másik, hogy nem értem egy csomó játékos működését, mert ahogy tudom, inf-en akármiből eshet gagyi cucc, és értékes is. Ehhez képest, csomó játékos rohan át pl. a hússütőt jégre tenni, de a megelőző 3 szinten se egy ládát, se semmit nem nyitnak ki. Erre, a múltkor is dobott egy marék szemetet a boss, ládás itemből meg volt sokkal jobb is.
Azt nem értem, hová rohannak ??

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#37012) Gorneck válasza ttt1 (#37004) üzenetére


Gorneck
titán

Most miért mondod? Millás cuccok potyogtak, csak nem vettük észre rajtuk a megfelelő statot/statokat.

(#37011) MrCsiT: Ott nem csak a dex érték, illetve nem az adja a fő értéket...én tudom miért lett linkelve ez a kép. Kár hogy én még ilyet nem találtam...de még csak hasonlót se...
Keress rá AHba mennyiért megy egy ilyen...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#37013) kovsol válasza radi8tor (#37006) üzenetére


kovsol
titán

és a dobozon meg az egérpadon kívül miben más ez ? legalább a hűtést átmatricázhatták volna

May the Force be with you!

(#37014) Agro válasza MrCsiT (#37011) üzenetére


Agro
senior tag

Én pont ezért nem szoktam random puplic gamere bejoinolni. Mai napig kipucolom az összes map minden egyes sarkát. Minden hullát megborogatok és minden kancsót szétzúzok. Eddig a játék alatt esett összesen kb 6 legendary ebből 4 vagy hullából vagy dobozból esett (az más kérdés, hogy használhatatlan szarok voltak).

(#37015) oxox válasza Gorneck (#36981) üzenetére


oxox
addikt

egyebkent lehet a soraid kozott lapul az igazsag..."úgy néz ki, a napi 1-2 órás játékban eltöltött idő kevés..." Nekem ket millios feletti ekszert dobott a jatek (act1-ben), egy tobb mint 10milliosat (30/60-ra javasoltak, hogy tegyem ki, de 17millioert sem veszik...gyuru...3tulajdonsagabol ha az ero mellett a critical-ra szurok nem dob egyetlen masikat sem, ha az ero mellett a vitalityre szurok szinten nem dob egyetlen masikat sem...megsem kapkodjak el)...lenyeg a lenyeg a ket eladott millio feletti cuccot akkor dobta mikor toltam vagy 6-7-8 ora folyamatosan....siman eltudom kepzelni, hogy nezi a rendszer miota vagy jatekban, es ennek fenyeben "lep meg" valami ertelmes cuccal...1-2 oraert cserebe meg orulj neki, hogy lvl62-63-as 300-as dps-os vackokat talalsz...szanalmas azert...

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37016) sith7 válasza Sirandrish (#37005) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha jó cuccokat vettél rajta, ami tényleg ért annyit, akkor az act2 is menni fog :K

(#37017) mikromanus


mikromanus
veterán

Hm. Most vagy nagyon nincs érzéketek a játékhoz, vagy ti vagytok a végső balszerencse megtestesítői, vagy csak magasak az igényeitek. Indítsatok barbárt. Az úgyis OP és filléres cuccokban öli halomra Diablot, izualt és Rakanothot egyszerre. Ez ilyen. Mondjuk ha amolyan zúzós mint az enyém és nem pörgettyű, akkor lehet 3 elit pakk már megszivatja act 2-n is... ;]

Elmondom az én álláspontomat aztán lehet kövel hajigálni és becsmérelni. Biztos nagy és kampós az orrom hogy kiszagolom a jó dolgokat :D
Naszóval. Még az idők (és D3) hajnalán első karakterrel mikor átléptem INferno Act 1-re komolyan istencsászárnak éreztem magamat. több volt a DPS-em mint a life (11k és 10k azt hiszem, 5-600 Loh 671 DPS-es fegyverrel). Act 1-en kicsit cudar volt a hangulat, mert a mezei zombik is ha betaláltak akkor elég nagy százalékban lenyomták az életet. HA meg bandában jöttek ellenem, akkro kicsit labilis volt. Ez a felszerelés kijött magatalálósban + annyiból amit menet közben összeszedtem aranyat. Mai szemmel kacagtató cuccokban volt. Max az egész akkor 500k-1 millát -t ért volna szerintem és a fegyver volt a legnagyobb áru cucc mind közül. A mostani piacon egy ilyen karit ennek töredékéből is ki lehet hozni. 0,5-1 millából simán lehet stabilabb, életképesebb act 1 karit létrehozni.
Act 2 nagy váltás volt. Semmi dam nerf nem volt még és elég könnyen feküdtem. Ott erős átskillezés és cuccolás kellett. Pár milla elment akkori áron simán erre. A pénzt amuk és ringek kereskedelméből szereztem. Az akkori cucc mai árakon se lenen 4-5 millánál több, de inkább kevesebb. A néha-néha felbukkanó képek alapján most már azok az itemek amiket hordtam vagy eladhatatlanok, vagy nevetségesen alacsony árúak lennének (azért van pár értékálló darab is, így a 4-5 milla helytálló lehet).
Act 3 runolható volt, csak nehéz a fenti cuccban. Nagyságrendekkel többet kellett egy normálisabban haladós melee karinak az összedobására. Kb most így állok. A warmachine rész a tömeges knockbackes, távolsági és elemi sebzéses girnyokkal így is szivatós néha. Türelem kell hozzá, az meg gyakran nincs :D Act 4 ugyanúgy runolható, csak ott is van pár szivatós rész és kombó.

Ezek után jött egy dam nerf és a javítási költség növelés, aztán hirtelen minden drága lett és csak a pénzről szól? Ok, értem. Nincs is több kérdésem...

Act 2-n runoltam legtöbbet. Könnyű viszonylag és hamar lenyomható sok elit csomag. NV 5-től ott azért így már potyog a sárga cucc alap MF nélkül is. A rekordom az Oűzis alatti Zoltun Kulle síremlékszerűségnél 10 perc alatt 7 elit pakk volt. Az úgy már elég baráti. A többsége a sárgáknak szemét, a többi jónak tűnik nagyon.. Aztán megnézem az AH-ban és 5-50k aranyért mennek a jobbak is. Ilyenekben nyomultam korábban Act 2-ben. Kicsit küzdelmesen, de jól haladósan kevés halállal. Ne mondjátok ezután, hogy minden a pénzről szól, meg 100 milla kell egy mezei szúnyog lecsapásához is. Annyi szart és félig jót craftoltak, hogy a közepes cuccoknak sincs semmi áruk. Azokkal meg Act2 megy. Tán Act 3 is (csapatban tuti).

No ez az álláspontom és véleményem. Jöhet a fikaullám. Az vesse rám az első követ, aki nem fél, hogy visszadobom. Meg hasonló közhelyek. :DD

Edit. Kb 200-250 óránál lehetett meg az 5 millás achi. Most sincs még meg a 10 millás. Enyni pénz azért hullik és csak keveset versz el javításra ha jól helyezkedsz

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37018) Ren Hoek válasza D1Rect (#36989) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Sima MF,GF cuccok is horror áron mennek... én barom az elején simán kidobtam vendornak 10% MF GF ringet,amu-t normálon, NM-en... közben meg 10K a minimum amit érnek. Ami maradt raktáron, kb pillanatok alatt kiárultam. Messze a legkönnyebben eladható cuccok.

Igazából Barbár meg DH-nál tudom mi kell, de Wiza, WD és Monknál nem nagyon érzem mi az értékes, főleg offhand-nél...Ebben tudnátok segíteni, hogy mire érdemes figyelni, mit kell megtartani? Akár Hell cuccoknál is.

(#37019) D1Rect válasza MrCsiT (#37011) üzenetére


D1Rect
félisten

Goldot farmolni jó.
Ezt AH-ból néztem az egyik legolcsóbb volt 2 millával.

(#37018) Ren Hoek:
Monknál az armorra dex(+vit) allres+specres. Nehéz eladni még így is.
Wizardnál: Int+Crit+allres+vit
DH: Dex+crit (esetleg allres+vit mostanság)

Ezek mellett hasznos lehet a MF és GF.

[ Szerkesztve ]

(#37020) Arhquis válasza oxox (#37015) üzenetére


Arhquis
aktív tag

A feltételezésed semmi nem támasztja alá, ráadásul az üzleti szempontjaikat is sértené. Én is ha játszok, leginkább 2, max 3 órát és estek kiválo cuccok!

(#37021) ttt1 válasza Gorneck (#37012) üzenetére


ttt1
őstag

V olyan cuccaink vannak amik 20 millát érnek darabonként és hozzájuk viszonyítva szarokat kapunk:)

(#37022) FuRiONight


FuRiONight
őstag

(#37023) -conrad- válasza Ren Hoek (#36993) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát ezt cáfolnám azért, pl. ma egy órája vagyok online, szintezem a barbárt. Mikor megvan egy checkpoint akkor megnézem ah-t, ha van valami megveszem, eladom és go vissza. Most is egy 50k-->1m cuccot vettem. 1 perc alatt ment el.

(#37024) WayneGace válasza Ren Hoek (#37018) üzenetére


WayneGace
őstag

Mindkét off handnél kell magas sebzés. Lehetőleg 100-360 és hasonló legyen. 100 alatti minimummal már nem olyan szívesen veszik. Szinte kötelező, hogy legyen rajta crit chance legalább 6. Magas int. 100 fölött lehetőleg. Nem árt, ha van rajta vit. Mojonál, ha van rajta mana reg, max mana, az jó, de nem amiatt veszik, csak plusz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37025) Ren Hoek válasza D1Rect (#37019) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kösz a tanácsot!

(#37023) -conrad-: Akkor vagy neked van hozzá érzéked, vagy ők csinálják rosszul :D Ezért utálják a hiénákat, mert túl jók :)

(#37026) ttt1


ttt1
őstag

Megnéztem 6 olyan gyürüm van amike több kevesebb critical hit és\vagy erő \damage van szal annyira nem ritka (mondjuk a 150 db-os készletembe elő kellett fordulnia ilyennek :)

(#37027) Gorneck válasza ttt1 (#37021) üzenetére


Gorneck
titán

Adatlapom alapján ez merész kijelentés... :D De én igazából leszarom az adatlapom, mert azt már rég feladtam, hogy a wdmre találjak bármit is...de sajna más kaszthoz se nagyon ad a gép értelmeset...
Ez van...leszarom... :D

(#37018) Ren Hoek: WD Offhand: egy rahedli +dmg + crit hit + int + vit. Int+vit+allres jó szempont a többi cuccra, persze kérdés mit tápol az illető, mert a crit hit+crit dmg + int cuccok is jó áron mennek...főleg kesztyű amu esetén. Amin van még vit az meg egyenesen megfizethetetlen kat...persze, ha adott hozzá a megfelelő érték.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#37028) DjDanee87 válasza mikromanus (#37017) üzenetére


DjDanee87
addikt

Hasonlóan látom a helyzetet, persze az idő elég nagy faktor.
Ha valaki napi 1-2 órát játszik (farmolva, nem AHt nézegetve) akkor azért ritkán fog jó cucc esni. Nekem is volt hogy letoltam act2-t oázistól végig egy nap kétszer és nem esett semmi, ami többet ért volna 100k-nál. Aztán másnap gyűrű 5 milló, meg stormshield 6-8 millió körül. Mázli kérdése.

Szinte 95%ban barbárral játszom, tehát másról nem tudok nyilatkozni cucc terén, de barbárt bztosan fel lehet olcsón szerelni act2 farmra. Pl a kesztyű amivel öltem kb 1 hete inferno diablo-t valami 50 all res, 80-80 statos volt (ha jól emlékszem). Lecseréltem 70+ all resere azóta, és el akartam adni a régit. Hát valami hihetetlenül nyomott áron sikerült csak, mivel dugig van AH ilyen közepes itemekkel. Ezekben pedig lazán farmolható Act2 barbárral.

Act3 már más tészta. Az annyival nehezebb, hogy oda tényleg überbrutál gear kellene ahhoz, hogy megérje. Mert ha jó tank geared van és nem halsz meg (mint én) akkor kevés a damage és nem éri meg szopni 1 packon 1-2 percet, mikor ott van act2 és ott borul szinte bármi 20 sec alatt így ott több sárga item esik ugyanannyi idő alatt ami kompenzálja a kevesebb ilevel63as itemet.

Most egy cipőt bideltem tegnap, ami mára meglett. Így már megvan warcry-al az 1100 all resi most az a kérdés hogyan tovább. Nincs már olyan cuccom ami olcsón cserélhetnék tankként. A DPS gear meg horribilis áron megy - legalábbis az olyan minőségű ami megfelelne az elvárásaimnak ha DPSről van szó :P

[ Szerkesztve ]

(#37029) mikromanus válasza DjDanee87 (#37028) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 3-at én nem a nehézség, hanem a ráfordított idő az elit killhez és a drop minősége közti "jellegzetes" arány miatt hanyagoltam korábban.
Elitek élettartalma (Kb 20k DPS-em lehetett amikor ílyen idők voltak és frenzy alapú közelhrcba bonyolódtam)
Act1: megmutatom a fegyvert és szívrohamot kapnak
Act 2: Kicsit azért egyengetni kell a habtestüket mielőtt kiköhögik a kék és néha sárga cuccot
Act 3: keményen küzdenek a szolid erőszak ellen, Lekevernek neked pár sallert (néha padlófogás beütemezve emiatt). 5-15 perc múlva 0,5% életnél felhúzza a kalózzászlót és elfut előled, te meg belehalsz ebbe. vagy lenyomod és dob 1 db kék, vagy 3 fehér tárgyat. (vagy lvl 57-es, vagy lvl 40-re is gyenge iLvl 61-63-as). :DDD

Egyértelműen Act 3 a nyerő. Ha taktikázni akarsz és szereted a kemény küzdelmeket.

Azóta sok tápot és E betűs adalékanyagot fogyasztott a barbim, így kicsit lazább a menet, de a fenti dam nerf előtti állapot elég jól érzékeltette mennyire éri/érte meg az act 3 run...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37030) Alg


Alg
veterán

Mást nem zavar, hogy a nagy anti-farmbot kancsónerfben az aranyládákat is nerfelték? Végigmegyek a dungeon-ön, ott a végén a "nagy kincs", 5 valorral kinyitom, és még csak rare-t sem dob 10ből 9szer...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37031) oxox válasza Arhquis (#37020) üzenetére


oxox
addikt

az a jo osszeeskuves amit nem lehet bizonyitani :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#37032) DjDanee87 válasza Alg (#37030) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ládákra már nem hat nerf óta a MF (5ös valor is csak MF). Szóval elég ritkán dobál sárgákat. A dungeonokban a "nagy kincs" inkább az elit pack :)

(#37033) XenHai válasza Alg (#37030) üzenetére


XenHai
senior tag

nekem nerf elött sem dobot semit se valoral + mf cumokban...

(#37034) vhunor válasza Alg (#37030) üzenetére


vhunor
őstag

Semmi értelme a nagy ládáknak 1.03 óta (kivéve a két síros eventet az oázisban).

(#37035) Gorneck válasza ttt1 (#37026) üzenetére


Gorneck
titán

Amu készletben nincs olyan ami véletlen ad crit hit + crit dmg + int trióra? Mondjuk lenne azt szinte biztos használnád is... :D Nem látok más kiutat az 40%+ eléréséhez... :D

Gorneck#1239

(#37036) mpierre válasza Qru (#37009) üzenetére


mpierre
veterán

Alakul... Egy lábszárnyival alacsonyabb lettem, de készen vagyok.

Na az tuti, legalább javul a drop. Használni, vagy eladni lesz jó?

Ám, tegnap este vettem egy két kezes kardot 1200+ dps-sel. Kemény 2167 goldért pakolta ki a csóka. Pont annyiért, amit a vendor is adott volna érte, na ennek mi értelme volt, sebaj, nekem jó vétel volt. A hp leesett vagy 32k-ra, de a dps 19+k lett hirtelen. Ráadásul arcane dimidzses a kard, így rózsaszínben kelleti magát. Nagyon brutális. :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37037) for3l válasza Scholes9 (#36918) üzenetére


for3l
senior tag

Nagyjabol mar leirta Gorneck (meg telefonrol is vagyok), de jelenleg valahogy igy nez ki:
- dps: 46,5k (felstackelve ez 60k+ ha meg alattam van bbv (30% dmg-es runaval), akkor 95k korul tetozik (szoval lehetne meg gyorsabb a butcher kill a mostani gear-rel is :D )
- hp: 33k
- resistek: 300-350
- crit dmg: 240% korul
- crit chance: 33%
- life regen: 1k/sec

Most licitalok egy kesztyure, egy csizmara es egy amura, amikkel - ha osszejonnek - csokkeni fog a life (lehet 30k ala is lemegy), de a dps novekedne sztem boven 50k fole valamint a crit chance is 40% korul lenne.

csabi,
a barbar egyelore pihen, most a wd jobban tetszik, majd ha felvet a gold, akkor visszacuccolom. :)

(#37038) Qru válasza mpierre (#37036) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Használni. Sebzésem így 17k (egykezessel nyomom + pajzs) ami elég korrekt növekedés a 14k-ról.

Meg most alkudtam egy gatyára, rem megnyertem, mert dobna az is a resimen. Csak reggel nem mertem elindítani a játékot mert még most is ott ülnék előtte. :D

Az mák. Azért lehet jót kifogni olcsón.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#37039) F-ECT$ válasza vhunor (#37034) üzenetére


F-ECT$
titán

Melyik eventek?

A ládák közül a legnagyobb azért dobál sárgát is, nem?

Dive ever, work never.

(#37040) Djuree válasza F-ECT$ (#37039) üzenetére


Djuree
félisten

már nem. régen akár 2-3 sárgát is dobott, ma jó ha 1-et...volt hogy csak aranyat dobott :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37041) Gorneck válasza mpierre (#37036) üzenetére


Gorneck
titán

Nem lassú az kicsit?

Gorneck#1239

(#37042) mpierre válasza Gorneck (#37041) üzenetére


mpierre
veterán

Nem vészes, van rajta 6% ias. Szólóban 2-3 ütés egy sima mob, az elitek is gyorsabban hullanak. WotB-vel meg kimondottan brutális, ahogy azt a b@szott nagy kardot lóbálja a barbi.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37043) Sirandrish válasza sith7 (#37016) üzenetére


Sirandrish
legenda

ACT1-t le is toltam...úgyhogy nagyon rossz vétel tuti nem volt :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37044) vhunor válasza F-ECT$ (#37039) üzenetére


vhunor
őstag

A Tomb of Khan Dakab, és a Tomb of Sardar.

(#37045) Sirandrish válasza for3l (#37037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyi Resist elég?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37046) Gorneck válasza Sirandrish (#37045) üzenetére


Gorneck
titán

Sokat kell mozogni...

Gorneck#1239

(#37047) Sirandrish válasza Gorneck (#37046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyi erővel akkor def és hp se kell nem?
Üssél nagyot minden más le van sz*rva...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37048) mikromanus


mikromanus
veterán

Kérdés a WD békáiról:
- a robbanó békák területsebzést is okoznak, vagy csak az elsődleges célpont sebződik?
- a sebzés békánként van fektűntetve? Egy támadás több békája eltalálhatja ugyanazt a célpontot (többszörös sebzés)?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37049) mpierre


mpierre
veterán

Akinek nincs meg a development hell, az jöhet, ha akar. Megint beadta, pedig most nem kerestem.
Jóleső érzés végigverni Jay Wilson úron. ;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#37050) persil válasza Sirandrish (#37047) üzenetére


persil
nagyúr

- dps: 46,5k (felstackelve ez 60k+ ha meg alattam van bbv (30% dmg-es runaval), akkor 95k korul tetozik
- crit dmg: 240% korul
- crit chance: 33%

Ez azt jelenti, hogy minden 3. ütése 323k dps-el számolódik.(95.000 + 95000*2,4)

"Üssél nagyot minden más le van sz*rva..."
Igen, vannak build-ek, amiknél kis túlzással ezt lehet mondani.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.