Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49001) Sirandrish válasza Djuree (#49000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kamu???
Kapsz statpontot, kapsz GF-t meg MF-et is..
Mit kéne még adnia hogy "valódi" legyen? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49002) Djuree válasza Sirandrish (#49001) üzenetére


Djuree
félisten

hát új skilleket, rúnákat pl.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#49003) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Arra van táblázat hogy a life on hit milyen skillre mennyit ad? (minden kasztnál)

⭐ Stella

(#49004) Sirandrish válasza Djuree (#49002) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így is kevés a slot...és hála a runáknak van bőven variáció..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49005) emre33


emre33
addikt

Rájöttem időközbe..

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#49006) Muton


Muton
addikt

megdöntöttem a rekordomat (75)
124-es multikill :C
bárcsak a droppok is ilyen jól mennének :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#49007) Cyberbeni válasza emre33 (#49005) üzenetére


Cyberbeni
addikt

adott nehézségi szinten act4 utolsó quest közben lehet venni a potion árus bácsitól a plant. (a followerek mellett)

@radi8tor: hivatalos forrásból származó nincs, de diablo3.com fórumon találsz, vagy csak beírod google-be.

(#49008) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

http://www.youtube.com/watch?v=SfoBJBFHYmM
alkaizer módszerét mutatja be moldran, 63 millió xp/óra.

most mondjátok hogy a pörgettyű barbár nem jó.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#49009) Neró válasza Djuree (#49002) üzenetére


Neró
őstag

Szerintem már nem lesznek újak. Vagyis a kiegészítőkben nem lehetetlen (+ új karakterek), de az nem most lesz.

| www.diablohungary.hu

(#49010) radi8tor válasza sunnymarcell (#49008) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem jó. Nekem felfordulna a gyomrom tőle, ha egyfolytában pörögnöm kéne. Semmi skill nincs benne, mint spamelni a 4 gombot. :U
De, ha valaki XP-re élvez annak jó :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#49011) sunnymarcell válasza radi8tor (#49010) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

mintha ilyen cuccokkal kéne akármilyen skill hogy végigvidd a játékot

amúgy meg tank barbár sem jobb. bemész nyolcvan szörny közé, ha para a helyzet, benyomod ignore pain vagy ground stomp, és vadul nyomogatod a revenge hotkeyét.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#49012) ProEvoFan válasza sunnymarcell (#49008) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha hányni illetve lejárató kampányt akarok a Diablo 3 ellen, akkor majd megnézem és mutogatom ezt a videót.

(#49013) Cyberbeni
Öcsém ez nem trollkodás, ez a build egy nagy kalap.....az.
Ez a build az én baráti körömben hányingert kelt...persze aki használni akarja, annak lelke rajta.Ez a build nem Barbárnak való.

[ Szerkesztve ]

(#49013) Cyberbeni válasza radi8tor (#49010) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha megvan a megfelelő felszerelésed, akkor semmihez nem kell ügyesség. Illetve a végtelen wotb/archon-hoz egy nagyon kicsi kell, hogy ne veszítsd el.
@ProEvoFan: stop trolling plz

[ Szerkesztve ]

(#49014) mikromanus válasza sunnymarcell (#49011) üzenetére


mikromanus
veterán

Ööö. Ilyen tankot csak a régi jó extrém túlbiztosított időkben láttam (vagyis építettem). Ground stomp infernon? hm-hm... Az ignore paint még értem. Egyes kulturkörökben az olyan cukinak számít, de a ground stomp... Te most trollkodsz a kispadról? :Y

Ha gond van otta leap vagy a yeti. Nem csak a tanknál de az egyik majd' minden buildben a "felettébb hasznos" kategória. Egyébként meg ha kellően szar a helyzet akkor nyomogathatod a revenget meg mindenféle röghöz kötött skillt akkor is hamuvá égsz vagy belefojtanak tüzes láncokkal a méregtócsákba. Esetleg nyakadra teleportál 3-4 puposg*ci elit és körberak fallal meg néhány arcane csapdával. Sok mindent kibír a tank barbi, de néha elunja a harcot az is :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49015) Alg válasza radi8tor (#49010) üzenetére


Alg
veterán

Öööö... minden buildben spammelni kell a 4(azaz 6) gombot, errősz szól az egész játék

Nem értem mi ez a nagy DT lenézés, ha valakinek ez jön be akkor miért kel folyton fikázni?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49016) proci985 válasza mikromanus (#49014) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

jó, hát hülyeség ellen semmi nem véd...

egyébként nekem egyre gyanúsabb, hogy a WD talán még jobb is lehet tanolni, mint a barb. csak ugye WDből kevés van, szóval annyira nem vagyok biztos a dologban.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49017) Nordic válasza ProEvoFan (#49012) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A d2-ben is végtelen ww-vel toltam, mert annyi mana illetve hp stealem volt, hogy egyik sem fogyott el soha. Ott is hatékonyan működött, és itt is. Ettől nem hiszem, hogy kevesebbet ér bárki, mert olyan barbárral tolja. Én spec a tank barbárral nem vagyok kibékülve.

Ha nincs goldod, akkor nincs dps, helyette vannak fél órás harcok. Elég csak Sirandrish barbárját megnézni, van dps-e, remekül felépített karakter, jó gearrel, de kétlem, hogy 10M aranyból hozta össze.

Azt meg hagyjuk, hogy multiba/coopba nem jó a dt-buildes barbár, mert nincs tank. Ha tankként mész, ha nem, a mobok/elitek úgyis összevissza rohangálnak, mivel ez nem egy mmo, hogy az aggroval magadon tartsd a mobokat, innentől felesleges bármilyen tank build.

proci985: Hát a petek buffja óta lehetséges, bár erről Gorneck-et lehetne kérdezni, ő jobban ismeri a WD kasztot.

[ Szerkesztve ]

(#49018) sunnymarcell válasza mikromanus (#49014) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

normalon és nm-en ground stomp > ignore pain

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#49019) FehérHolló válasza proci985 (#49016) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ebben lehet ráció, csak nagyon beteg build is kell hozzá, ami nem jó egyébként semmi másra.

Nekem a fő karakterem WD, épp kísérletezek a pet tankkal.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#49020) mikromanus válasza sunnymarcell (#49018) üzenetére


mikromanus
veterán

Pöpec. Mennyit is töltöttél ezeken a szinteken? Infernon mintha már nem muzsikálna olyan szépen a ground stomp...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49021) Sirandrish válasza mikromanus (#49020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nanana..
A Ground Stomp a legjobb CC skill kb az egész játékban..
Infernon IS tökéletesen működik..
Még Diablot is bestunnolja :K

Tapasztalat: több mint 300órán keresztül (ebből kb 270infernon) használtam..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49022) radi8tor válasza Sirandrish (#49021) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez igaz, de nem mindegy, hogy 1 mp-re stunolja be vagy 5 mp-re.

⭐ Stella

(#49023) Sirandrish válasza radi8tor (#49022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Diablot rövid időre stunnolja ez igaz..viszont az eliteket 3ra..
És amiért igazán jó skill hogy le lehet rántani a DH/WIZ/WD-ről a mobokat ami nem hátrány..
Sőt..mivel stunnol így időt is adsz neki a helyezkedésre..

Konkrétan az egyetlen olyan skill amivel egy kicsit is kényelmesebbé lehet tenni a DPS karik életét... :K

mellesleg az 1sec-es stun az pont 1sec-el több a semminél...bár mondom..elitet meg trash mobot 3secre stunol..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49024) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megvolt első értelmesebb item eladásom! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49025) radi8tor válasza Sirandrish (#49023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Party-ban jó ha van, de single-ben én nem pazarlok rá 1 helyet. :(
Majd, ha lesz felesleges 100 millám, hogy ne kelljen battle rage-t használnom magasabb DPS miatt, akkor vissza kerül helyére a stomp. :K

Szerk: Jó kis pénz egy nyakláncért. :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#49026) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Megvan az első legendary a patch óta, jó nagy szar is. 100Kért se fog elmenni.

I am having fun staying poor.

(#49027) mikromanus válasza Drizzt (#49026) üzenetére


mikromanus
veterán

Rakjad ki RMAH-ba! Ott minden szemetet elvisznek jó áron ha legendary. Mondjuk ha kirakod 1.5-ért bnet számlára és elviszik még akkor is jól jársz :DD

(eddig egy-két nagyon gagyin kívül amit nem volt pofám kitenni csak a tegezt nem vitték el ami viszont nagyon tuti volt. 5-6 legendary legalább elment a goldosnál várható árnál jobban még blizz sarccal is)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#49028) sith7 válasza Sirandrish (#49024) üzenetére


sith7
nagyúr

grat :C :C :C

(#49029) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ha most beállítom az RMAH-számlát a blizzardosra, akkor később át lehet állítani PayPalra, hogy a későbbi eladások már oda kerüljenek? Tudom, hogy az akkor bent lévő pénzt nem lehet kifizettetni, ezzel tisztában vagyok. :)

(#49030) Mr.Csizmás válasza Balesz1899 (#49029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bármikor hozzáadhatod a paypalt, nem? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49031) userxy válasza Balesz1899 (#49029) üzenetére


userxy
őstag

Minden egyes item berakásakor külön választhatod ki hogy balance vagy paypal.

(#49032) Gorneck válasza Nordic (#49017) üzenetére


Gorneck
titán

Geart kell alájuk pakolni (sok hp, sok allres)...máskülönben szart se érnek...cserébe lesz egy karid ami értelmes DPS-t nem fog tudni leadni...

50k hp 600-700 allres mellett kutyikat használok amik a kiosztott vagyis bekapott sebzésből gyógyítanak...refik ellen is szuperek, éééés mivel 3an vannak remekül lefogják az ellent, én még horrify-t is használok saját védelemnek.
Sajna de kell őket élesztgetni rendesen még így is...kíváncsi leszek loh-val jobban bírják e.

Viszont sebzésük zéró, és igazi goblin lelépő segítők...szal éppen annyi buffot kaptak, hogy jobb védelmi skillt nem nagyon találni...

Gorneck#1239

(#49033) Cyberbeni válasza Gorneck (#49032) üzenetére


Cyberbeni
addikt

miért ne tudnál dps-t osztani? ha csak shoulders, chest, belt, pants, boots-on (amiken nem lehet crit) van mondjuk darabonként 70 all resist, meg mellé 2000 int, akkor máris van 550 all resisted, és még méregdrága cuccot nem is vettél. ennyivel meg általában addig kibírják, amíg megölsz egy pakkot, és vissza is töltődnek health globeból.

(#49034) Gorneck válasza Cyberbeni (#49033) üzenetére


Gorneck
titán

Mert 30-40k kevés...vagyis átfogalmazom a dolgot...kevés a kényelmes farmhoz...3-4 fős csapathoz meg pláne...

Nem néztem mostanában az allres-es cuccok árait, de peccs előtt 70+ allres-es cuccok kb horror árat képviselték, főleg, ha volt rajta elég stat...ez változott?

Gorneck#1239

(#49035) Mr.Csizmás válasza Gorneck (#49034) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a peccs óta eléggé szeretetszolgálat módon megy a stat osztás szerintem :U (az más kérdés, hogy idióta kombinációk nagy többségben)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49036) Cyberbeni válasza Gorneck (#49034) üzenetére


Cyberbeni
addikt

és miért lenne csak 30-40k dps-ed, ha csak egy kicsivel többet költve ugyanannyi dps-ed van, csak egy párszázzal több resisttel.
71+-osok nem tudom mennyik, de 61-70 resistes cuccok eddig is olcsók voltak

(#49037) Gorneck válasza Cyberbeni (#49036) üzenetére


Gorneck
titán

Szóval már csak 61-69. Helyes döntés, mert a 70-70+ katban elfogadható statokkal a cuccok döbbenet áron vannak ezekben a slotokban.

2000 inttel, ha nincs mellette se as, se chc+chd vagy ezekből nagyon kevés annyid lesz...kb.

De mégegyszer, ahhoz hogy act3-ban hatékony légy 60-70k min kell...ne kelljen perceket bohóckodni 1-1 elitpakkal és a petek is bírják. Lézer+aládrottyantós elit esetén, ha nincs sok hp-d és resid a kutyák nem bírnak tankolni...ezért kell minél több, mielőtt elhajlanak megdögöljön az elit is...

Gorneck#1239

(#49038) Sirandrish válasza radi8tor (#49025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hát soloban én sem használom..
Mondjuk most már hogy van értelmes DPS-em így már partyban sem, de a skill amúgy baba :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49039) shouryuken


shouryuken
senior tag

Nem hangzik soknak az az 1€ + 15% levonás, de a végén valahogy mindig rettenetesen soknak tűnik :O

(#49040) sith7 válasza shouryuken (#49039) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért ez így se kevés pénz ... :U ... legalábbis nekem nem lenne az

(#49041) shouryuken válasza sith7 (#49040) üzenetére


shouryuken
senior tag

Félreértés ne essék, természetesen nagyon örülök :DD
Ha belegondolok, a fizetésünkből arányosan sokkal többet vonnak le, mire a számlára ér :)

(#49042) Mr.Csizmás válasza shouryuken (#49041) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a végére inkább sírós szmájli kellene :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49043) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#49013) üzenetére


F-ECT$
titán

A végtelen archonnak meg nincs is értelme, mert lejárnak a buffok alatta :(

Dive ever, work never.

(#49044) nightmare13 válasza shouryuken (#49039) üzenetére


nightmare13
senior tag

Leírnád, hogy mi volt ez pontosan, kb milyen tulajdonságokkal, csak a kíváncsiság végett :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#49045) D1Rect válasza F-ECT$ (#49043) üzenetére


D1Rect
félisten

120 sec után bármikor lekapcsolhatod, felveszed a buffokat és vissza az Archon.

(#49046) Myth


Myth
aktív tag

Az exalted grand sovereign helm plant inkább adjam el vagy érdemes belefogni a nagyüzemi craftba? Szokott jó kombókat dobni?

Battletag: Myth#1775

(#49047) sith7 válasza shouryuken (#49041) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor ok :R
a másikba inkább ne menjünk bele ... :W

(#49048) Cyberbeni válasza Myth (#49046) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szerintem max legendary-kat érdemes craftolni, esetleg kesztyűt, mert abból nincs olyan legendary, ami jobb a rarenél.

(#49049) Edge


Edge
veterán

Vki próbálta már a storm armor/shocking aspect-et? Áll. eléggé imba magas chc és chd mellett, én ezt ma tuti kipróbálom :) (van 40.5%chc-m és 322%chd-m)

cyberbeni: ja kesztyűt érdemes, összejöhet egy ias/chd/chc/stat kesztyű az nagyon sok millát ér. 1.0.4 óta 1h kardot és fejszét is érdemes.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#49050) shouryuken válasza nightmare13 (#49044) üzenetére


shouryuken
senior tag

Elég jó cucc volt, ráadásul sima ah-ban valaki félreárazva rakta be (300K-ért vettem)
Szerintem még kevés is volt, amit adtak érte, de úgy voltam vele, hogy jobb mint a semmi, 59-ért pl már nem is licitáltak rá, pedig hetekig volt berakva.

Vállas, 80all res, 20 magic find, ~130/dex+vit

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.