Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34701) Kicsimix válasza DeckardCain (#34619) üzenetére


Kicsimix
őstag

Baaaz... Valami hasonló nálamis ... Felraktam több cuccot is eladásra de elbuktam egy ilvl 63-as chest armort 80all res 120 str 110 vita +armor mert 500e ről indítottam a licitet és a második bidelő elvitte 1,1 m-ér az ah hibája miatt :W :W :W :((( Ért vagy 4-5m-t............. :W
Két három cuccal szintén ugyan ez... :W Amikre bideltem azt már nem is mondom...

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#34702) maross válasza McCsaplak (#34700) üzenetére


maross
veterán

Valami atalakulos druidat szivesen latnek, voltak benne jo otletek, nagyon pofas karaktert lehetne csinalni belole :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34703) warcat válasza Djuree (#34697) üzenetére


warcat
veterán

Hogy ez mekkora probléma... még alibi se kell a piálásra, "még megromlik" ;]

D1Rect: Jól látod a dolgokat,nekem is ugyanez a problémám,pedig mennyire vártam a D3-at...

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#34704) D1Rect válasza SSJPeter (#34689) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon kéne valami endgame content, mert az 1.03-mal kb. ki is vágták a meglévőt az ablakon.
Ladder/pvp/überinferno/bármi megszerezhető upgrade a karakteredre.

Geareljem fel az 5. karakteremet azért, hoooogy? Igen? Minek?
Farmolhassak? Beülök az AH elé és 10-100x annyi goldot/€-t csinálok mint farmolással.

Tényleg fun öldökölni a mobokat, de egy idő után valahogy nem érzem azt, hogy "kell a jobb gear". Minek?
Hogy 30%-kal gyorsabban menjen le egy elite pack(vagy még annyise coopban)?

Persze felhúzom az 5. karaktert is, mert van amit azért sajnálok eladni 1000 goldért, de annyit nem ér, hogy foglalja az AH helyet.

(#34705) sittes79


sittes79
addikt

Elértem a Monkommal inf. act 1-ben, hát egy kolléga említette, hogy dobhatom a kukába a geart és mennyire igaza lett, úgy összecsuknak az elitek, hogy meg se tudok szólalni!

jelenleg:
res 150
armor 3000
dmg 8k
life 30k

Melyik értéken kellene dobni?

(#34706) radi8tor válasza sittes79 (#34705) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Armor duplája, damage duplája, resist duplája, life még jó lehet ennyin act1-ben ha jól játszol.

⭐ Stella

(#34707) Neptunfű válasza warcat (#34703) üzenetére


Neptunfű
tag

Helyette kaptál egy "item managert" amiből fizetni tudod a lakás, kocsi törlesztőrészletet, rezsit, akármit. Nem tudom mi a baj ;]

as long as you don't choose everything remains possible

(#34708) Neró válasza sittes79 (#34705) üzenetére


Neró
őstag

Resistet legalább 500 -ra.

| www.diablohungary.hu

(#34709) Djuree válasza sittes79 (#34705) üzenetére


Djuree
félisten

nekem van 500 allres, 4300 armor, 13,5k dmg, 33k life, ez a gear filléres. act1 megy lazán :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34710) warcat válasza sittes79 (#34705) üzenetére


warcat
veterán

Ez nem lesz túl nagy segítség ,de mindegyiken. :)
Illetve a hp nem annyira fontos,az lenne a lényeg,hogy kezelhető legyen a bejövő sebzés(ebben az armor és a resist segít) és legyen ami gyógyít/felgyógyít.

Neptunfű : hát igen,külföldön csúfolják AuctionHouse 3 nak is; igazából haragudni nem tudok rájuk,mert a játékok árát annyiszor megtérítette már.Milyen alapon panaszkodjak a nyafogáson kívül,hogy mi lehetne jobb :)

Érdemes elgondolkodni,mi lesz később,ahogy mások is,én sem gondolom,hogy csak a D3miatt hozták össze az RMAH rendszert.Csak az Eve Online-al hasonlítható össze talán,bár annál primitívebb,de rengeteg adatot szolgáltat,amit semmilyen szakértő vagy elemzés nem nyújthatott nekik,biztos vagyok benne,hogy egy ilyen rendszer felé akarnak haladni,pl a Titan-ban,

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#34711) McKnight


McKnight
tag

Szép napot!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy tárgyam amin rajta van pl:+5000 hp, felrakom az emberemre és nem adja be, minden mást feltesz de az életet nem irja hozzá.

60 wd vagyok, a tárgy 63

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#34712) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap kipróbáltam a félig-meddig agresszív skillezést (Nordic és Momee véleményezése alapján, de nem ilyen szaladgálós pörgettyű verziót). Hát... hogy is mondjam? Elég furi. Act 2-n nyomultam. Az ignore pain helyett jött valami 30% dam kiáltás, frenzyre a sidearm (bár nem tudom ez, vagy az utolsó sebzésnövelő runa-e a jobb), a WotB meg kiegészült a 100% dam rúnával. Az elit csomagok tényleg beleférnek egy-egy WotB időszakba (kivéve ha időben benyomnak egy shieldinget, vagy ha extra healthjük van). Ha szerencsés a terep, akkor csak minden második elit ellen mehet a WotB mert a cooldownja előtt beesik a következő csapat és nem érdemes a végén már újraaktiválni. Kicsit hm-hm... Nagyon durván tarol. A passzívok maradtak, így az armor, absorb és resist nem változott és majd' mindig elég is. Valmit félreértettem a WotB 100% dam rúnában vagy bugos. Így elég agresszív. 28k sebzésem van alapból. WotB aktiválása után 60k felett van. Igen durva. És ez passzív damnövelő, vagy frenzy shrine hatás nélkül.
Jól haladtam, aztán AH-ztam picit, aztán AH halál után sebtiben összedobtam 5 NV-t és mivel nem válaszoltam időben és nem zártam a játékot ennek örömére betoppant egy haver. Follower elment aludni, az elitek meg nem hullottak mar olyan szepen. De azert meggyőző így is. Soloban meg extraüberbrutálazannyahúdeottvan :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34713) sittes79


sittes79
addikt

Köszi mindenkinek, ezt az all res-t soha nem tudom összehozni, még jó hogy a Monk-nak van egy ilyen passzív skillje, ami felhúzza az összes res-t a legmagasabb res. értékre!

Valaki linkelt egy excel táblát, ami kiszámolja a tényleges dps-t miután beírtam az adatokat!

Érdemes használni?

A legnagyobb problémám, hogy nem tudom, hogy mennyit ér nekem az adott item AH-ban. Persze próbálok rámenni a legjobb ár/értékre, de elég nehéz! A keservesen gyűjtött goldot nem akarom elszórni ész nélkül!

(#34714) Thrawn válasza McKnight (#34711) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha vitalityt ad azt pedig hozzá kéne adja. Ha viszont Health Globe-ot akkor benézted.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34715) Gorneck válasza mikromanus (#34712) üzenetére


Gorneck
titán

Ehhez hozzá tudsz csapni egy crit ch+dmg geart, akkor nagyon lehet tarolni...bár csapatban kicsit nehezebb a dolog...mert ugye kicsit több a mobok hpje...

Gorneck#1239

(#34716) McKnight válasza Thrawn (#34714) üzenetére


McKnight
tag

health globe miért is?

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#34717) radi8tor válasza McKnight (#34716) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az nem 5000 életet jelent, hanem ha kipottyan egy életgömb valami monsterből, akkor kapsz 5000-el többet, mint alapból adna a gömb.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#34718) Djuree válasza radi8tor (#34717) üzenetére


Djuree
félisten

azért lvl60-on ezt illene tudni. gondolom vásárolt az acc :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34719) whitezo88


whitezo88
nagyúr

végre beadja Development hellt erre nem kivág? :(((

(#34720) Djuree válasza whitezo88 (#34719) üzenetére


Djuree
félisten

az mi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34721) McKnight


McKnight
tag

hát nem tudtam :(
köszönőm a válaszokat

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#34722) D1Rect válasza Djuree (#34718) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy egyszerűen még nem találkozott ezzel?
Miért lenne ettől "vásárolt acc"?

(#34723) mikromanus válasza Gorneck (#34715) üzenetére


mikromanus
veterán

Valamennyi van most is. Sokat nem lehet fejleszteni. Esetleg a 400 LoH kavicsot lecserélhetem a sok-sok crit damos zöldre... Jelenleg jó ez így.

Gyilkos mód statok (WotB bekapcs után):

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34724) Djuree válasza D1Rect (#34722) üzenetére


Djuree
félisten

nem találkozott health globe-al? ne csináld. a tárgynál meg le van írva egyértelműen hogy a health globe bónuszához ad...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34725) radi8tor válasza mikromanus (#34723) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

28k élettel elég gyengus lennél inferno act4-en. Jártál már arra?

Djuree: Development Hell videjó

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#34726) D1Rect válasza Djuree (#34724) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem a HG-bal nem talákozott, hanem a tulajdonsággal.
Egy gömbben van a HP-d...
Vannak akik még mostanában lesznek 60asok.
Van aki még nem ért végig hellen, nem a turbokockákból kell kiindulni.

(#34727) mikromanus válasza radi8tor (#34725) üzenetére


mikromanus
veterán

Inferno Diablo van már csak vissza. Az se esélytelen, csak hosszú és uncsi volt és nem volt hozzá kedvem az első 2 próbálkozás után. A vége előtt mindig hibáztam. Elég az élet. A korábbi közepes DPS buildben még sörözhettem is Act 4 kill közben ennyi élettel. Komolyan nem értem én ezt a "Vita a mi istenünk" hozzáállást... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34728) sith7 válasza mikromanus (#34723) üzenetére


sith7
nagyúr

Nagyon durva a barbárod !!! :Y

(#34729) radi8tor válasza mikromanus (#34727) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondjuk WotB és Whirlwind-el elég is, mert nem tudnak hozzád érni.
Csinálhatnál videót Act3-ból, amikor menni kell a démoni ballisztákat leölni.

Ja, azt most elfelejtettem, hogy a HP-t ki lehet váltani armorral is. Van erre valami jó kis oldal táblázatokkal.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#34730) WayneGace válasza radi8tor (#34706) üzenetére


WayneGace
őstag

Én viszonylag nem régóta játszom monkkal, de 20k+ dps-el, valamint megfelelő mennyiségű LoH-el, vagy -és Life stealel elég jól boldogulok 30k hp-val is, act3-ban is. Jó lenne felmenni 30k fölé dps-ben.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#34731) mikromanus válasza sith7 (#34728) üzenetére


mikromanus
veterán

Az eddigi "elnyomhatatlan" buildnél csak 21k volt soloban a DPS (+WotB, scak azon dodge rúna volt). Csapatban 20,5k DPS volt. Most az alap 28K körül van. Ez a 65k az elit kill mód. Ennyivel kb tényleg tartható act 2-n a 30 másodperc/elit pakk norma :DD

(#34729) radi8tor1
Az a rész necces kicsit. Vita ide vagy oda az necces is marad. Nagy a tömeg és sok a knockbackes és lövészz nyomi is. Majd megkisérlem ezzela builddel is. Lehet jobban fogja ez már őket és stabilabb a haladás. Bár nincs gond ott sem, csak kell hozzá türelem

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34732) execute93 válasza mikromanus (#34723) üzenetére


execute93
őstag

Ilyen kevés hp-val mit kezdesz magaddal? Én a DH-mal 29k hp + 16k dps elég sokszor döglök hellben ilyen k.csög kék-arany moboktól

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34733) vhunor válasza mikromanus (#34731) üzenetére


vhunor
őstag

Pajzs helyére nyugodtan rakhatsz még egy fegyvert, és a passzív skilleket is átrakhatod offenzívokra. Próbáld ki.

execute93: a DH-dnak mennyi armorja, resistje van?

[ Szerkesztve ]

(#34734) kovsol válasza execute93 (#34732) üzenetére


kovsol
titán

Én 31k HP val mentem infernon és egyáltalán nem csuktak össze, DH -t meg ne keverd össze egy tank karakterrel, már eleve csak azért mert közelharci van -30% dmg, akkor a resistek, armor, avoidance is jóval magasabb mint a te papir karakterednek.

May the Force be with you!

(#34735) Alg válasza mikromanus (#34723) üzenetére


Alg
veterán

Én is felAHztam a barbit kicsit, csak még nem nagyon volt kedvem nekimenni act3-nak...
Pajzs nélkül 38K élet, 20K dam(+20% frenzy), 800-900 resistek, 9K armor...
Pajzzsal 42K élet, 17K dam, 900-1000 resistek, 11K armor

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34736) execute93 válasza vhunor (#34733) üzenetére


execute93
őstag

DPS-re megyek, így nem látom szükségét resistnek.

kovsol: kösz a lepapírozást. bocs, hogy nem tudok annyit a d3 előtt ülni, mint amennyit Te ültél.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34737) maross válasza Alg (#34735) üzenetére


maross
veterán

Ezek jol hangzanak, foleg ha 3 defense passziv skilled van :). Es ha act3 lemegy, le fog menni a 4 is.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34738) kovsol válasza execute93 (#34736) üzenetére


kovsol
titán

DH akkor is egy papír karakter, mutass léci egy tank DH -t, de nyugodtan be lehet sértődni, jobb ha már most megszokod, hogy bármi megkarcol akkor kb megdöglesz DH val.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34739) tatabánya válasza kovsol (#34738) üzenetére


tatabánya
senior tag

én azért bírom a gyepát a life on hit is sokat segít:

[link]

(#34740) execute93 válasza kovsol (#34738) üzenetére


execute93
őstag

Ki beszél itt sértődésről? Spontán válaszoltam. Amúgy meg a DH lesz a legjobb karakter a játékban. Egyedül ehhez a karakterhez kell a skill. A barbárral csak mész és kb nem kell hozzá nagyobb tudás...

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34741) radi8tor válasza mikromanus (#34731) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Átrohanni én is tudok minden act-on 15k dps-el ;]

⭐ Stella

(#34742) D1Rect válasza execute93 (#34740) üzenetére


D1Rect
félisten

"Egyedül ehhez a karakterhez kell a skill." :))

A papír jelző nem rád, hanem a DH-ra vonatkozott.
1 ütés és fekszik, "papírvastagságú a páncélja".

(#34743) execute93 válasza D1Rect (#34742) üzenetére


execute93
őstag

Majd PvP-ben fog mutatkozni:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34744) dobolan válasza mikromanus (#34723) üzenetére


dobolan
senior tag

Na bazz :D Amikor ilyet látok szegény wizardom sírva fut el messzire. Ennyi DPS neki milliókba kerül, és szintúgy papír, mint a DH. De legalább van benne kihívás :D

Tegnap találkoztam act2-ben egy olyan elit group-pal, ami kb. 2x olyan gyors volt mint én (25%+speed van rajtam) + jail + arcane + fire chain + extra health. Ezek minimum rajta voltak.

(#34745) D1Rect válasza execute93 (#34743) üzenetére


D1Rect
félisten

Erre a blizzardnál nem gondoltak? :)
Ha PvE nem is kap nerfet a critdmg(mert nem akarnak népharagot az IAS után), szinte biztos hogy PvP-ben nem a jelenlegi formájában fog működni.

Aztán glhf a slowtimeburokban rohangáló wizard ellen.

(#34746) execute93 válasza D1Rect (#34745) üzenetére


execute93
őstag

Minden counterelni fog mindent. Ergo a játékos skillje fog dönteni. Dhhoz már eleve skill kell..
Ha most jobban megnézitek kb mindegyik kasztnak ugyanolyan a tulajdonsága csak épp más milyen nevet adtak a skillnek és máshogy néz ki..

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34747) D1Rect válasza execute93 (#34746) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ergo a játékos skillje fog dönteni."
Az az SC2. Itt a gear fog dönteni.

(#34748) vhunor válasza dobolan (#34744) üzenetére


vhunor
őstag

jail + arcane + fire chain + extra health. Ezek minimum rajta voltak.

Ezeknél nem is nagyon lehetne több :).

(#34749) dobolan válasza vhunor (#34748) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát, ha nem lehet rajta több, akkor nem értem, hogyan tudott olyan gyorsan szaladni mindegyik. Vagy a szörnytípushoz van kötve?

(#34750) SSJPeter válasza mikromanus (#34723) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jól látom, hogy 32% dodge chance-ed van 306 dexterity-vel?
Nekem 400 dexterity-vel ad 17% dodge chance-t...mitől függhet ez vajon? :F
Amúgy ennyi dps-el Te szinte már hasznáhatnál life steal-t.
Nem próbáltad még milyen?

Let’s go Brandon!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.