Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Haart válasza Wolverine (#997) üzenetére


Haart
addikt

Azt én vágom hogy nemfogják abbahagyni a wow fejlesztését stb, csak nemmindegy mennyi figyelem meg koncentráció kell egy-egy projectre. Ha a többivel készlesznek akkor azért valamelyest meg fog ez indulni sztem, ha nem is azt értem rajta hogy az egész wow csapat d3-at fog heggeszteni.

(#1002) Gave válasza wmarci (#1000) üzenetére


Gave
addikt

Egy fel oraja olvastam a FAQ-t a honlapon es ott 5 van ,ha jol emlekszem.

(#1003) Xirtam


Xirtam
veterán

külön fejlesztői osztály fejleszti a DIO III-at gondoljátok hogy egész blizzard egy project?? :W

(#1004) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Bocs a hülye kérdéserért, sosem Diabloztam.

Ebben van PvP is, vagy csak szörnyeket lehet ölni?

(#1005) Brent válasza LucifeI2 (#1004) üzenetére


Brent
aktív tag

Battleneten ja

(#1006) Muton válasza LucifeI2 (#1004) üzenetére


Muton
addikt

van

mod: Brent: lanon is

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1007) alien_ válasza wmarci (#1000) üzenetére


alien_
őstag

A hivatalos álláspont szerint 5 féle karakter lesz, de legyen igazad =)

Swarm is coming.

(#1008) Carpio


Carpio
tag

Most tudtam meg, hogy lesz Dio3.

2 év után újra játék fog futni a gépemen :DD

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1009) Haart válasza alien_ (#1007) üzenetére


Haart
addikt

Ja sztem ugynaz lesz mint a d2-ben. Vagyis láthattuk hogy van barbarian meg van necro(witch doctor), ezen kivül sztem lesz valamiféle sorcerer, egy íjász féle, és lesz még egy paladin féle, pont mint a d2-ben.

(#1010) wmarci válasza alien_ (#1007) üzenetére


wmarci
senior tag

A gameplay videóban határozottan halottam, hogy " a barbár az egyik karakter a hét közül".
Persze angolul "one of seven classes". Az elején van viszonylag. Az első harc után. De majd úgyis kiderül előbb vagy utóbb.

[ Szerkesztve ]

(#1011) Haart válasza Carpio (#1008) üzenetére


Haart
addikt

Lehet mire települ majd már 4 év lesz az a 2 év után :D
wmarci : 7 kari sztem majd a kiegben lesz csak, ha jön hozzá

[ Szerkesztve ]

(#1012) Carpio


Carpio
tag

Szerintetek ez elég lesz hozzá?
Mert cserélni azt nem igazán szeretnék semmit.

Abit - IL9 PRO
Intel - CORE DUO 1600/800 LGA 775 1MB E2140
Galaxy - 7300GT 256MB DDR3 HD ZALMAN
Kingston - 2048MB 667MHZ VALUE KIT CL5

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1013) wmarci válasza Carpio (#1012) üzenetére


wmarci
senior tag

Hajj, annyira messze van még a megjelenés, hogy ezen kár töprengeni.
1-1,5 év múlva amikor megjelenik ( tételezzük fel ), akkor már teljesen más konfigod lesz úgyis. Tulajdonképpen, ha nem veszed zokon, már most ráférne egy kis újítás. Nem nagy, csak amennyit megkíván a mai játékvilág.
Ja és mekkora monitord van? Mert az sem mindegy, hogy mekkora felbontáson nyomatod.

[ Szerkesztve ]

(#1014) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Képek alapján a grafika nem olyan nagy, de mozgás közben gondolom meg fog változni a véleményem, most elmegyek meccsre, aztán megnézem. Mindenesetre én várom, a grafika úgyse minden. Szerintem túl nagy gépigénye nem lesz. Megjelenési dátum nincs? Kb-ra se?

I am having fun staying poor.

(#1015) Worm40000 válasza wmarci (#1010) üzenetére


Worm40000
csendes tag

Az ott szerintem one of several, meg mindenhol ötöt írnak, de legyen igazad ;)

(#1016) Wolverine válasza Drizzt (#1014) üzenetére


Wolverine
félisten

When it's done. (ahogy az a Blizzardhoz illik)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1017) m4rc!


m4rc!
őstag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááááááááááááááá :C :C
Végre ittvan, bexarok!!!

We are analog players in a digital world

(#1018) wmarci válasza m4rc! (#1017) üzenetére


wmarci
senior tag

"Végre ittvan, bexarok!!!"
Én ezt akkor mondanám, ha a kezemben lenne, és nyomhatnám. A multira leszek kíváncsi, de arra nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

(#1019) Carpio válasza wmarci (#1013) üzenetére


Carpio
tag

Nekem még 3 év múlva is ez a konfigom lesz. Nem játszom.
De a Dio az más tészta :D

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1020) gyga


gyga
senior tag

még 1 kis bug javítgatás és a jövő hónapban kijön :) (álom)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#1021) peterszky


peterszky
őstag

Megnéztem a HD videót. Nagyon jó! Pedig eddig nem tetszett a Diabló :B Még az is megeshet, hogy kipróbálom :) Az a bossfight nem semmi, főleg, amikor Rancor módra leharapja a barbár fejét ;]

What else you gonna do on a Saturday?

(#1022) Haart válasza peterszky (#1021) üzenetére


Haart
addikt

Jaja az nagyon ottvan. Eddig nemnagyon volt ilyen, dehát szinte full megváltozott az egész.

(#1023) wmarci


wmarci
senior tag

Az elég ötletes, hogy egy karakter osztályból férfi és női is van. Nagyon jól néz ki idáig, ennél már csak jobb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1024) spammer


spammer
veterán

Le lehet valahonnan tölteni a 720p videót? Mert a blizzard fos torrentletöltője már órák óta 0%, el sem indul...

köszi

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1025) Viktor77 válasza spammer (#1024) üzenetére


Viktor77
titán

A Hardwireden a HD van kint. Arra gondolsz?

MOD: Ez gameplay movie, és majd' 600 mega.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1026) Haart válasza spammer (#1024) üzenetére


Haart
addikt

Így van sajna nekem sem megy, eddig csak a cinema trailert sikerült hdban letölteni. Ha tud valaki a gameplay hd-ra linket az küldje már el pls. Amit leszedtem az egyik oldalról az nem hd és csak 200 mega.

Viktor77: Ahogy nézem az is csak 568 mega a hivatalos oldalon lévő 807 megáshoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#1027) Stalker-2572 válasza Muton (#990) üzenetére


Stalker-2572
addikt

oops :B

All Black...

(#1028) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Karakterek nem tetszenek őszintén szólva. Bumfordi WOW feeling :( Jobb lenne az egész rajzosra.

All Black...

(#1029) Gergello válasza Carpio (#1012) üzenetére


Gergello
addikt

vga szerintm lazán kevés lesz. 8800gt-vel már nem lehet gond.

(#1030) Wolverine válasza gyga (#1020) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne viccelj :U Szvsz a most bemutatott két karakter early beta fázisban lehet, a többi meg alpha/prealpha között valahol... Nem is beszélve a mapekről, textúrákról, bossokról.
Ebben simán benne van még másfél évnyi fejlesztés. Ha nem kettő.

Ja: a HD gameplay videó egész jó minőségben megnézhető a hivatalos honlapon is; érdemes az eu.blizzard.com site-ról indulni, pár órája még nem volt lehalva nagyon :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1031) Muton válasza Gergello (#1029) üzenetére


Muton
addikt

erről jut eszembe. a havok miatt lehet, h ati jobban fog neki feküdni? mert ha igen és a diablo fanok emiatt ati-val upgradelnek, akkor ez igen csúnya pofon lenne envídia barátunknak :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1032) Haart válasza Wolverine (#1030) üzenetére


Haart
addikt

Hát ja plusz a bemutató alatt nemláttunk semmiféle karakter screen-t vagy skill treeket. Kizárólag valami inventory volt, de még ehet az is nagyon kezdetleges.

(#1033) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

Visszaolvatam a dél óta született hozzászólásokat és hát nem kicsit megdöbbentő, hogy valaki már most pl. a konfigját hozzá akarja igazítani a játékhoz, vagy azon filózik, hogy Nvidia-n vagy Ati-n fog jobban menni...

Az meg mégmeglepőbb, hogy valaki már 1 hónapon belülre valószínüsíti a megjelenést :)

Ezekből a dolgokból mást nem lehet leszürni, csak azt, hogy mennyire faiatal nemzedék van itt a PH! D3 fórumon... ;] és mennyire nem hozzáértők...

Javaslom aki életében nem Diablozott és tetszik neki a téma az szánjon rá időt és essen neki az 1-nek majd a 2nek+kiegészítő olvasson utánna a velük kapcsolatos dolgoknak majd a 3-al kapcsolatos hírmorzsáknak és utánna alkosson véleményt

Megjelenés ahogy Wolverine kollega mondta még mininum 1,5-2év, ha nem több...
Rajtam kívül már senki nem emlékszik, hogy annó Diablo 2-re is mennyi időt kellett várni bejelentéstől számítva, ráadásul ott voltak csúsztatások is, ha jól emlékszem a hivatalos időponthoz +1év. Tegyük fel ha jövő ilyenkor bejelentik, hogy 2009 karácsony vagy 2010 első pár hónap akkor arra még nyugodtan rá lehet számolni +0,5-1évet...
Hát ennyit a megjelenésről...

Vagy olvastam hozzászólásban, hogy ha elöbb befejezik SC2 fejlesztését akkor D3 is gyorsabban haladhat a cél felé:
Lícs királyt, SC2, D3-at külön csapatok fejlesztik akik egymástól teljesen függetlenül dolgoznak. Ha mondjuk elöbb befejezik pl. a SC2-t nem lessz hamarabb kész a D3-sem. Emberek ez hülyeség... SC2-ős fejlesztőket nem fognak tömegesen átcsoportosítani D3 fejlesztésre... Be is baszna... Ha befejezeik a SC2-t lesz nekik még így is elég dolgok nem, hogy D3 alá bedolgozzanak... Másrészt Totális felelőtlenség lenne egy olyan embert egy folyamatban lévő porejt elé ültetni aki 4-5 éven át egy teljesen más témán dolgozott...

Jó lenne ha a továbbiakban értelmesebb dolgokról esne szó mint a hardwer igény...
:R PEACE ÉS RÍSZPEKT... :R

Más:
Én is videóban 7 kasztot hallottam (még délben élőben) lehet félremondta vagy csak elszólta magát, de lehet tényleg 7 lesz, igazából nem érdekel a mennyiség mert ami lesz, biztos, hogy faszántossan megcsinálják, ráadásul ha "csak" 5 kaszt lesz az is duplázódik ff-nő lehetőségek miatt...

Karakterfát 100000% nem hagyják ki, Diabló alapja mindig is a karakter fejlesztése volt, és mindig is az marad... Ámen...

Öröm volt látni a videóban pl. Arany Amulet feliratot, amikor leölték a végén a nagy ellent... Vissza térnek a régi emlékek, lehet tekerek is fel Bnetre :)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1034) wmarci válasza Fuck3r (#1033) üzenetére


wmarci
senior tag

Ja én is láttam a sárga amu-t. :D Kizárt, hogy csak át kell mennem egy tárgyon és felvettem.
Ez nem így lesz. Vagyis reménykedek benne, mert akkor nagyon rossz lenne. De a videóban is rákattintott.

(#1035) Muton válasza Fuck3r (#1033) üzenetére


Muton
addikt

[OFF]akkor elég rossz a szűrőd :DD

engem pl. meg az nem érdekel, h hány kaszt lesz (főleg, h így kezdik összemosni az eddigiek tulajdonságait), szóval nem kellene senkinek sem játszani a nagy megmondó szerepét, h mi az adekvát téma a topikban és mi nem ;)

:R PEACE ÉS RÍSZPEKT... :R[/OFF]

más (csak akit érdekel :DD): azzal tényleg csinálhatnának valamit, h ne csak pár skillre gyúrjon az ember

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1036) Fuck3r válasza Muton (#1035) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

nem prédikálni akartam, bocsás meg, de Te is beláthatod, hogy már most HW igényről beszélni nem kicsit badarság...

1. 1,5-2 év alatt sok víz lefolyik a dunán, sokat fognak még dolgozni a meghajtáson
2. Magyarorszáon nincs az az ember aki meg tudná mondani a hw igényét, de még saccra sem... Talán még a fejlesztők között sem sokan, mert szintén sok víz lefolyik még a dunán :)

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1037) Muton válasza Fuck3r (#1036) üzenetére


Muton
addikt

semmi gond sincs, amúgy meg tök igazad van :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1038) Gergello válasza Muton (#1031) üzenetére


Gergello
addikt

Passz, nem vagyok otthon ebben annyira. :(

A videókban mik lehetnek azok a lebegő piros gömbök? Nem néztem meg annyira, de mintha kérdőjel lenne bennük?

(#1039) Fuck3r


Fuck3r
aktív tag

amúgy arról van valakinek, valahonnan, valami infója, hogy:

Mennyi maradt meg a Jó-Gonosz közötti mércerendszerből?

Annó (1-2 éve) olvastam valahol, hogy karakterünk választhat yó és rossz között és ennek függvényében pl. változik a felszerelésünk megjelenése...

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1040) Viktor77 válasza Gergello (#1038) üzenetére


Viktor77
titán

Ha jól láttam (és mondják is), azonnali hp töltést adnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1041) Fuck3r válasza Gergello (#1038) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

"A videókban mik lehetnek azok a lebegő piros gömbök"
ez egyszerű...
Health Potion (életerő) erről beszélnek is a videó elején (ha lejebb megy az életerőd (piros gömbben) akkor a Health Potiont szedd fel és visszatermel bizonyos mennyiséget...

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1042) Wolverine válasza Fuck3r (#1039) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a Fable :DDD

Gergello, azok a piros gömbök a halott ellenfelekből maradnak meg, hp-t töltenek, ha átmész rajtuk.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1043) Fuck3r válasza Wolverine (#1042) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

bővebben? :U :B ;)

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1044) 7 válasza Fuck3r (#1043) üzenetére


7
addikt

A Fable-ben volt a jó/gonosz oldal ilyen jellegű megnyilvánulása (meg a Black&White-ban, de az távolról sem hasonló kategóriájú :D)

(#1045) Fuck3r válasza 7 (#1044) üzenetére


Fuck3r
aktív tag

jah, egy másik játék? Nekem Vampire The Masquerade-ban jött be nagyon ahogy megoldották... :)

de amúgy D3-ra is írták, hogy lesz benne valami hasonló
pl. ha a "helyes" utat választod akkor a páncélod kifehéredik ha a "gonoszat" akkor elfeketedik, meg állítólag fizikailag is módosulnak...
Aztán azt is halottam, hogy a blizzard főnököknek nem tetszett a megvalósítás aztán kuka lett belőle, ezért kérdeztem, hogy lehet-e ennek valamiféle maradványa a jelenlegi verzióban...

[ Szerkesztve ]

"A Semmi önmagát megölte, a teremtés a sebhelye, az ember a hulló vére, a világ a sírja, amelyben rohad. "

(#1046) 7 válasza Fuck3r (#1045) üzenetére


7
addikt

Lehet, hogy lesz benne ilyesmi, bár kötve hiszem (hacsak nem indokolja a storyline). Amit 1-2 éve olvastál Diablo 3-ról, az Unofficial info lehetett, ami általában csak kamu/leányálom/képzelődés

[ Szerkesztve ]

(#1047) Gergello


Gergello
addikt

Szóval hp, kössz! Nem volt még lehetőségem hanggal megnézni, de a látottak nagyon tetszenek. Kedvet is kaptam kis D2-höz. :DDD

(#1048) csellosi válasza Fuck3r (#1036) üzenetére


csellosi
tag

Lehet, hogy HW igenyrol folosleges beszelni. De a megjelenes datumarol is. Mibol gondolod, hogy 1.5-2 ev...? ;)

- Miota dolgozol a cegnel? - Miota megfenyegettek, hogy kirugnak.

(#1049) Xirtam


Xirtam
veterán

Valaki adna egy linket , ahonnan lelehet tölteni a DIO3 trailer zenéjét annak nagyon örülnék! :C :C

(#1050) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Végre megjött, amire vártunk! :C
Bár sejteni lehetett már egy ideje, de azért mégiscsak az a tuti, ha maga a Blizzard jelenti be, hogy tényleg a Diablo 3 jön! :K

Azért az nem semmi, hogy mennyi infó, kép, gameplay trailer, wallpaper, cinematic trailer, stb. jelent meg secperc alatt... :P
A Blizzard erre nagyon rákészült!!! És a cinematic trailer is hozta a szokásos Blizzard minőséget! A játék is sokkal szebb lesz, zoom-olással, interaktív környezettel...wááá. ;]

Reggel óta a strandon voltunk, így lemaradtam a nagy bejelentésről, na de annál jobb volt ekkora infóáradatra visszajönni... :DDD

Mellesleg, lazán elmehetnék most Diablo-nak, olyan piros vagyok most én is, mint ő. ;] :P Gondolkoztam is, hogy ha nem a Diablo-t jelentik be, lefotózom magam, és csinálok egy kis fake Diablo 3 wallpapert... :U :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.