Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34201) maross


maross
veterán

Mintha picit olcsobbak lennenek az itemek, megint tudok oltozni 1milliobol. Vagy csak en latom igy?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34202) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#34200) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ezt mondom én is, ez jó dolog. Talán is a botból sem lehet akkora goldmennyiséget lehúzni, mint régen. Biztos most is sokan botoznak amúgy, reméljük folyamatosan hullanak...Mást nem lehet tenni, csak remélni. A gagyi béna botosokat kell elpusztítani, akik letorrentezik, vagy megveszik mástól a bot programot, ezekből brutálisan sok van. Aki programozó és egy profi botot írt erre, amit lehetetlen leleplezni, az terjeszteni se fogja (virtualizált környezet, egérmozgás szimulátor...) azzal meg úgy sem lehet mit tenni. Szerencsére ilyenből talán nincs olyan sok.

[ Szerkesztve ]

(#34203) KonzolKartel

Azért esik mindennek az ára, mert még új a játék.
pl.
két hete még csak 100 értelmes fegyver volt bent, most meg 300-400.
így telítődik a piac, ami majd beáll egy bizonyos árra.
Amúgy jelenleg botozásra nem nagyon van mód.
Egyik botot sem értékesítik, mert harcolnak a blizzarddal.
Az AH botosok meg folyamatosan kapják a ban-okat.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34204) warcat


warcat
veterán

Néha megéri éjjel fennmaradni :

A cipőt frissen craftolták de rosszan árazták,fél óra múlva elkelt, alvás előtt meg egy ilyen offhand mosolygott rám 5 millióért ahogy a képen is látszik.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#34205) #04441088 válasza warcat (#34204) üzenetére


#04441088
törölt tag

Grat. :C

(#34206) Helmoras válasza warcat (#34204) üzenetére


Helmoras
őstag

én kb ilyet adtam el 100 euroért, lehet érdemes lenne kitenned rmahban :P

(#34207) kovsol


kovsol
titán

100órás lett a karakterem mire megöltem infernon diablot, de csak meglett :)
Diablo 3. próbára ment le. Elsőnél befutottam és mindjárt fel is nyársalt és elbambultam, meghaltam. Másodiknál véletlen leraktam tálcára a gamet P3 végén. Harmadikra simán lement. gearem

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34208) killerjohn válasza sith7 (#34148) üzenetére


killerjohn
addikt

Miért? Hatékonyabb 3 ember együttműködve, mint külön-külön. Ez csak logisztikai kérdés :)

Juteszembe, kíváncsi lennék, hogy érdekel-e valakit, akinek sokszor van szabad AH slotja, hogy rendszeresen adok cuccokat eladásra, megmondom az árát, ő felteszi, eladja (ha nem, akkor vissza), és %-ot kap belőle. Relatív kisértékű (200K-1M) cuccokra gondolok. 100hsz-es PH! tagok kíméljenek...

kovsol: gratulálok!!!

[ Szerkesztve ]

(#34209) maross válasza warcat (#34136) üzenetére


maross
veterán

Nem ertem miert. Miert ne vehetnel accountot csak rmah miatt?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34210) persil válasza kovsol (#34207) üzenetére


persil
nagyúr

Sokkal erősebb a karakterem és act3-ban nagyon sűrűn jön olyan pakk, amit ezekkel a statokkal képtelen vagyok megölni.

Ebből nekem az jön le, hogy akkor vagy rengeteget költöttél javításra, csak meg legyenek a questeket, vagy sok cspattól elmenekültél.
(Nem, nem játszom ennyivel szarabbul. Túl nagy a különbség ahhoz, hogy ez skill kérdése legyen.)

Mondjuk hozzá kell tennem azt is, hogy én, amikor "haladok" akkor mindig egyedül játszom, partyban csak a már letudott részeket újrajátszani, szóval, ha csapatozva jutottál el act4-ig, akkor nyílván máshogy kell állnom az egész kérdéshez.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34211) persil válasza persil (#34210) üzenetére


persil
nagyúr

Kicsit értelmetlen lett itt-ott, elaludtam éjjel, most keltem és kómás vagyok, de bízom benne, hogy fittebb vagy és értettél :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34212) kovsol válasza persil (#34210) üzenetére


kovsol
titán

act3 végén -conrad- társaságában toltam, meg act4 elejét is. Ő DH val játszik. De kérdezd meg tőle, nyugodtan, hogy simán tankoltam és nem csuktak össze a szörnyek. Act4 utolsó küldetését és az ott lévő bossokat egyedül öltem meg és diablot is.
Build se mind1 szerintem, lehet azzal van a gond nem ? Amúgy 250k veszteséggel zártam act3-4 -t. Elitet talán 2 ha félre lett állítva, mert mocskosul szivatós kombó volt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34213) killerjohn válasza warcat (#34204) üzenetére


killerjohn
addikt

grat! Most már "csak" kereshetővé kellene tenniük az offhand cuccokat, mert így nagyon gáz...

(#34214) kovsol válasza killerjohn (#34213) üzenetére


kovsol
titán

lehet rá keresni :F

May the Force be with you!

(#34215) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

De jó, most lett meg az 5 valor és erre 3007. Most kereshetem megint egy fél óráig az eliteket...

A játék az nem játék!

(#34216) ProEvoFan válasza kovsol (#34207) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

GRATULÁLOK!
Nekem jobb a Monkom (a blockod jobb 9%al) és act3on szívok...
A buildot linkeld pls, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#34217) killerjohn válasza kovsol (#34214) üzenetére


killerjohn
addikt

ja, csak a sebzésre nem lehet :(

(#34218) persil válasza kovsol (#34212) üzenetére


persil
nagyúr

"De kérdezd meg tőle, nyugodtan, hogy simán tankoltam és nem csuktak össze a szörnyek."

Ne érts félre, természetesen elhiszem, ez nem kérdés.
Arra gondolok, hogy én, ha egy helyen többször is olyan elit csapatba botlok, akik mire meghalnának 2-3x megölnek, akkor elkönyvelem, hogy gyenge vagyok és gear/skill stb változásokba kezdek.

Én is tudnék act3-ban haladni(pont a keep depths-ben járok, bár vagy két napja nem mentem) de csak halálokkal tudok menni, elit pakkonként pedig 5-10k javításra én azt mondom, hogy nem éri meg.

Amúgy fehérekből rámjöhet bármennyi, túlképp meg sem mozdul a hp, mert life after kill-em van 5ezer és 1ütésből fekszik egy kisebb fehér, szóval folyamatosan csak gyógyulok, viszont a molten, az arcane, a desecrator és a fire chain max néhány másodperc alatt leszedi az életem. Ha melléjön egy jailer, akkor az az 5sec pont elég és nem tudom megúszni sehogy.

Amúgy hozzád képest +8k dps, +2k armor, +20allres, +22% dodge, +0.34 atk/sec.
Life on hit-em nincs és a HP-m csak 30k.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34219) kovsol válasza ProEvoFan (#34216) üzenetére


kovsol
titán

[link]
act3 -t úgy toltam, hogy fel volt rakva a sweeping wind, majd kitoltam a szörnyeket és csak néha hátrafordulva ütöttem párat, azért is jó hogy az alap támadásom némileg ranged attacknak minősül. A Mystic Ally meg konkrétan életmentő és tank szerepet is ellát, mert ha valami agyon akar ütni leidézed és letauntolja rólam, amúgy meg ugyan úgy bírja az ütéseket mint én így tanknak is jó bosson és eliteken. Aurának meg sebzés növelőt szoktam használni, de azért -10% dmg runa az deffensivvé is teszi.
Ezt mondjuk nem neten találtam, hanem úgy kísérleteztem ki magamnak a saját játékstílusomhoz.

(#34218) persil akkor biztos bennem van a hiba, de én futkosok folyamatosan és nem szokott gondot jelenteni a fire chain, molten stb elit se. Elsődleges célem az, hogy szétválasztom őket, elkezdi tankolni az egyiket az idézett társam én a másikakat elhúzom távol, majd oda idézem magam mellé a társat és az amit ő tankolt messze van és nem jön oda. Armorom nekem is +50% ha ütlegelek úgy teljesen rendben van. -10% sebzést amit ad az aurám az többet ér szerintem, meg a többlet dps mint az a +20% dodgos aura.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34220) persil válasza kovsol (#34219) üzenetére


persil
nagyúr

Hasonlóan játszunk, bár nekem a magas sebzésem(nem hiányzik az extra) miatt jobb választásnak tűnt az evasion mantra, mert hoz sok armort és dodge-ot.

Illetve resolve helyett guardians path-et használok, ami újabb 15%. Így 55%-al nagyon sok ütés eleve nem talál el. Csak ugye ez is akkor látszik igazán, ha minél több kicsi üt.

Igazából beleállok bármibe esélyük nincs, csak amiket fentebb leírtam spec képességek. Azok viszont nagyon gyorsan megölnek.

"-10% sebzést amit ad az aurám az többet ér szerintem, meg a többlet dps mint az a +20% dodgos aura."
Hát nem tudom, én alapból arra gondoltam, hogy mivel eleve sokkal magasabb a dps-em, ezért nekem a többlet dps-re nagyon nincs szükségem, így csak a -10% sebzést érezném, amivel meg úgy vagyok, hogy ha a fehérek, legtöbb kéknek esélye nincs megölni, akkor nem kell levenni 10%-ot belőlük, ha meg a spec képességek megölnek pár sec alatt, akkor 10% sem ment meg.

Egyébként nyílván te csinálod jobban, hiszen én mégis csak el vagyok akadva.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34221) bgufo válasza kovsol (#34207) üzenetére


bgufo
csendes tag

Gratulálok, de megkérdezhetem hogy Ghomot hogy ölted meg? Mert hasonló gearem van ghomig nagyjából 1-2 halállal jutok el, de őt majdnem 1 hete próbálom megölni és esélyem sincs rá kb. Tanácsot szívesen elfogadok.

(#34222) F-ECT$ válasza proci985 (#34171) üzenetére


F-ECT$
titán

28k life, 100 res és 12k dps elég volt inf végéig? Milyen builddel mentél?

Dive ever, work never.

(#34223) kovsol válasza bgufo (#34221) üzenetére


kovsol
titán

Beírod ide a fórumra, hogy nem megy le és majd jön egy ember aki segít, velem is ez történt.
Sajnos kevés volt a dps és enragelt a második kör után és a felhőkben meghaltam.
Huma segített úgy, hogy jött ilyen 300dps es fegyverekkel amin volt darabján 900+ life on hit és igaz egy órán át ütötte, de felhőben állva bírta.

Szerintem annyi az eltérés köztem és azok között akik most érdeklődnek, hogy én nem szégyelltem segítséget kérni bizonyos részekre ahol partiban sokkal könnyebben lehetett haladni. Nem vagyok teljesen maximalista és nem szeretem magam szívatni fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34224) S e t h válasza Wolverine (#34150) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudnál adni egy linket, ahol ezt megtehetem?Köszönöm!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34225) bgufo válasza kovsol (#34223) üzenetére


bgufo
csendes tag

Köszi a választ, akkor nem én vagyok túl béna ez megnyugtató :) Beírtam ide fórumra http://prohardver.hu/tema/diablo_3_3/hsz_33410-33410.html
kaptam is tanácsokat, de nem sok eredmény lett. Nem baj, majd holnap este megpróbálok keríteni valakit akkor, ma még elég sok meló van nem lesz időm rá.

(#34226) Dadan01 válasza bgufo (#34221) üzenetére


Dadan01
senior tag

szólni kell egy DHnak, amíg Ghom téged kerget, lelövi mint a pinty :)

(#34227) S e t h válasza megint én (#34181) üzenetére


S e t h
nagyúr

1.Fegyvert tart a fejedhez a Blizzard, hogy játsz a játékával?
2.Milyen játék az ahol csak idegeskedik az ember?Kapcsold ki a gépet és menj ki strandra.
3.Inferno kimondva is csapatjátékra lett készítve, én is úgy élvezem igazán, soloban érnek meglepetések.
4.Kripparian bizonyította be, hogy alulgearelve is lehet játszani, de a sok casual gamer csak sírni tud, hogy neki 30 milliós felszerelésre van szüksége, hogy tudja élvezni a hentelést.Ez is olyan mint a fogyasztói társadalom, mindenkinek a legjobb kell, nem látják be, hogy nem lehet mindenkinek 1000+ os dps-es fegyó és társai.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34228) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Most találtam egy flawless star emerald könyvet, mennyit ér ez AH-ban? Nem akrok kilogolni mert megint ugrana a valor. Vagy esetleg jobban megéri craftolni?

A játék az nem játék!

(#34229) persil válasza kovsol (#34223) üzenetére


persil
nagyúr

"Szerintem annyi az eltérés köztem és azok között akik most érdeklődnek, hogy én nem szégyelltem segítséget kérni bizonyos részekre ahol partiban sokkal könnyebben lehetett haladni."

Jogos és okos. Mint írtam én a haladást mindig egyedül csináltam eddig.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34230) Mr.Csizmás válasza Lézerparaszt (#34228) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sztem tartsd meg craftolni....legalábbis én rendelnék tőled akkor, mert kell a +dex :DD

(csak előbb az alapanyagot kellene összelapátolnom)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34231) scott_free válasza Mr.Csizmás (#34230) üzenetére


scott_free
senior tag

az ilyen craftoláshoz szükséges könyvek, receptek hol a fenében esnek, mert én még nem találtam egy darabot se. (meg milyen színűek: mert ha fehér, akkor lehet, hogy esett, csak azokat meg se nézem sose)

(#34232) persil válasza scott_free (#34231) üzenetére


persil
nagyúr

Recept csak infernón jó "nagy" eséllyel.

A hozzávalókat pedig a kovácsnál nyerheted ki(salvage) ilvl 61+ tárgyakból.
Ékszerből és follower item-ből az ilvl 60-as is jó.

Szrk.: kék tárgy kell minimum, abból jön a kék hozzávaló és kis eséllyel sárga, még kisebbel arany. Sárga tárgyból biztosan jön kék és sárga, kis eséllyel arany, és legendary-ből jön mindhárom.
A tervek sárga színűek(rare) vagy narancs színűek(legendary és set) lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34233) kovsol válasza scott_free (#34231) üzenetére


kovsol
titán

sárga színűek ezek és kis könyvecskék (van mondjuk legendary recept is)
ugyan úgy esnek mint a fegyverek vagy az armorok, csak ebből sokkal kevesebb van így jóval ritkábban esik.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34234) Mr.Csizmás válasza scott_free (#34231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

passz, én adományba kaptam 2 könyvet, azok sárgák voltak.

guide szerint a végeredménytől függően lehet többféle színrangja: [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34235) ttt1


ttt1
őstag

Én bérbe válallok gem craftolást :) V minden tipusból is kövem egy pár szal akit érdekel keressen meg ..:) Most esett wizardomnak eg a gyöngyszem elsö olyan itemem amibe 300 feletti kívánatos stat van :)

(#34236) persil


persil
nagyúr

Most nézem teljesen véletlen átmentem egy padlóból kijövő lángon act3-ban és majdnem megölt!

750 allres mellett kb 27-28ezret sebzett :D Ez mi?! Eddig nem tűnt fel, mert mindig kikerülöm, de pl butcher-nél folyamatosan állhatok a tűzben, kb nem is sebez.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34237) radi8tor válasza persil (#34236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kezded észrevenni act1 és act3 közötti különbségeket.
Act4 még jobb lesz :))

⭐ Stella

(#34238) persil válasza radi8tor (#34237) üzenetére


persil
nagyúr

"act1 és act3 közötti különbségeket"

Azon már bőven túlvagyunk, de azért a földből kitörő tűz 30 ezret sebez úgy, hogy azért nem mondható gyengének a resist-em... az meleg:D
Oké, hogy keményebb, mint az act 1-es padlótűz... na de 20x ?:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34239) radi8tor válasza persil (#34238) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom, ahogy egyes skillek egyre kevesebbet érnek magasabb inferno fokozaton, úgy emelkedik egyes sebzések értéke is.

⭐ Stella

(#34240) killerjohn válasza killerjohn (#34208) üzenetére


killerjohn
addikt

pff gyerekek nem pite a túljelentkezés, szerintem egyelőre többen ne írjatok :)

(#34241) Blizz


Blizz
őstag

Monknak milyen buildet,cuccokat ajánlotok 2 kezes fegyverhez?

No mistakes, just happy little accidents

(#34242) persil válasza Blizz (#34241) üzenetére


persil
nagyúr

Semmit.

Extrém gyengék a kétkezesek monknak. Kb minden esetben találsz jobb egykezest, ráadásul két egykezes, vagy egykezes+pajzs mellett rengeteg extra statot be tudsz gyűjteni az off hand-ből, amiről kétkezes esetében le kell mondanod.

Nem beszélvez atk speed-ről és arról, hogy elfogadható sebzésű kétkezes kb megfizethetetlen(1400+).

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34243) Kobe


Kobe
veterán

nekem multkor egy ilyen esett
nem tudom érdemes e egyáltaln emgtanítani a kovácsnak, AH ban a plan elég lófütty értéken mozog, gondolom amit craftolni lehet vele, az is

(#34244) Blizz válasza persil (#34242) üzenetére


Blizz
őstag

Akkor maradok a 2 egykezesnél. Köszi

No mistakes, just happy little accidents

(#34245) persil válasza Kobe (#34243) üzenetére


persil
nagyúr

Tanítsd meg neki, jó, ha ér 4-5 ezret.

Nekem eddig ebből összesen 5 darab esett ki.

Craftolni meg simán lehet kurva jót, ugyanolyan jót, mint a 20millás plan-ből csak épp a 6 statos-nál sokkal jobb eséllyel jön ki 3-4 tuti stat, mint a 4 statos esetében.(ezért ér sokkal kevesebbet az utóbbi)
De a több jó stat esélyét leszámítva semmivel sem lesz rosszabb a 4 statos plan-ből craftolt tárgy.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34246) Mr.Csizmás válasza persil (#34245) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

4 statosból több esélye van egy jó összeállításnak, pl. +crit +vita +dex :F mint a 6-osból? (leszámítva, hogy valszeg többe is kerül)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34247) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#34246) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A 6-os akkor is többet fog érni.

⭐ Stella

(#34248) megint én


megint én
őstag

Még felmerült pár kérdés
1-Érdemes a secretlvlre menni? Ugye van egy item ami 100K még így is okés?
2-Mi a legkönnyebb goldhoz jutás (Nem RMAH)
3- Melyik sityak a jobb?

Vagy ez?

4-Melyik kesztíű a jobb?

Vagy ez?

Ja, Wizard vagyok! :R

[ Szerkesztve ]

(#34249) persil válasza Mr.Csizmás (#34246) üzenetére


persil
nagyúr

Dehogy.

"csak épp a 6 statos-nál sokkal jobb eséllyel jön ki 3-4 tuti stat, mint a 4 statos esetében."

6 stat esetében van jobb esélye, mivel ott elég, ha csak 3-4 stat jó rajta a többi lehet crap, ellenben a 4 statos-nál mindnek faszának kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34250) warcat válasza maross (#34209) üzenetére


warcat
veterán

Egyetértek,hogy hülyeség ezért bannolni, de elvileg már megtörtént, vissza is kerestem a linket
itt

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.