Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) sto1911 válasza Realradical (#29000) üzenetére


sto1911
veterán

Ne adj otleteket ennek a #&@#&@#@ orszagnak, siman megcsinaljak... :W :DDD

(#29002) Bird


Bird
addikt

Help Pls! Barbival szörnyű kínok közepette legyilkoltam hentes barátunkat Infernon... Jelenleg DPS: 13k, life 30k, amor: 8,2k res 340-400. Milyen res értékek kellenek az életben maradáshoz Act II-nél és mire kell a gearnél odafigyelni?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29003) sith7


sith7
nagyúr

Az gond lehet. hogy a játékra /account, amit belépéskor kér/ is más e-mail cím van beállítva, meg a paypal - ra is egy másik van beállítva ? :F

(#29004) mar_tin válasza sto1911 (#28996) üzenetére


mar_tin
tag

Nem mind a kettő megmarad szerencsére. Egyébként írja is amikor szét akarod majd szedni.

(#29005) Ghoosty válasza Mr.Csizmás (#28775) üzenetére


Ghoosty
őstag

Köszönöm, de annyira nem új, január 6.-án született. Tünde nevet kapott, teljesen egészséges és mosolygós, meg van egy special ability-je:
Charm persons: 10 méteres körzetben minden tekintet rá szegeződik és mosoly jelenik meg az arcokon, mentő dobásra nincs lehetőség. :)

Előtte nagyon sokat játszottunk Sith7-tel SC2-t, de azóta csak minimálisat. :(

(#29006) DjDanee87 válasza Bird (#29002) üzenetére


DjDanee87
addikt

Több resist és több HP mindenképpen kell act2höz. Jó lenne minimum 40k HP és 700 resist persze ha még több lesz akkor kevésbé lesz szenvedős. Armor is mehetne feljebb még 10k körülire passzívokkal, shouttal együtt. DPSed nem gáz ha leesik akár 11k-ra, a lényeg hogy ne csapjanak le 2 ütésből.

RMAH:
Battle.neten beállítottam a paypal-t, viszont a játék továbbra is azt írja, mikor kiválasztom, hogy még nem állítottam be, nyomjak az OKra és állítsam be. Rányomok, hogy OK és nem történik semmi. Most akkor a játék lassú, és nem érzékli, hogy van már PPom, vagy máshol kéne beállítani ?

[ Szerkesztve ]

(#29007) killerjohn


killerjohn
addikt

na, most hogy van RMAH, szerintem én abba is hagytam a játékot. Gyakorlatilag minden értelmes fegyver eltűnt a GAH-ből, és mostantól szépen meg lehet venni 30-100 euróért... Lehúzhatja magát a Blizzard a vécén...

(#29008) vhunor válasza Bird (#29002) üzenetére


vhunor
őstag

Resist 700 körül, hp 40-45k, többi kb. ok. De ezzel még elég szenvedős szólóban.

killerjohn: adni kell neki időt amíg beáll a rendszer, de várható volt, hogy az értelmesebb cuccok mind átmennek majd a RMAH-ba...

D1Rectnek :R köszönhetően tegnap nagyon baráti áron act 2 képessé tettük barátom monkját, így már jól tudunk haladni, és reméljük, hogy potyog ez-az.

[ Szerkesztve ]

(#29009) SSJPeter válasza Bird (#29002) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem van 700 allres átlag, 45k HP és nem igazán ment az act 2...csak nyögvenyelősen jutottam tovább rajta.

Let’s go Brandon!

(#29010) b3Ro válasza Huma (#28994) üzenetére


b3Ro
senior tag

[link] Görgess a lap aljara, és ott katt a link your Battle.net account -ra. Ez után betudod állítani a paypalod. A játékban amikor ráböksz, h aukció létrehozása, ott ki tudod választani a paypal-t. Ezután majd kapsz egy sms-t amit bekel potyogni. Utána mehet a pénzkeresés.

(#29011) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PayPalt hol ehet beállítani?Nem tudok így eladni semmit.

#29010 berojocy :R

[ Szerkesztve ]

(#29012) Bird válasza DjDanee87 (#29006) üzenetére


Bird
addikt

Akkor már csak farmolni kell a sok-sok aranyhoz :D :D Köszi a választ.... Éreztem, hogy csutka vagyok nem kicsit... A repülő bogaraktól tartok a leginkább. :F

SSJPeter : 700 res körüli értékekhez mennyibe fáj bevásárolni AH-n??

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29013) DjDanee87 válasza Bird (#29012) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nézd meg mennyibe fájna :P

Lesz all resisted akkor nem a repülő szúnyogoktól fogsz félni, hanem a nagyot sebző közelharci típusoktól, mondjuk azok a naga/kígyó akármikból elit pack

(#29014) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Üdv! RMAH-val kapcsolatban lenne kérdésem. Okoz bármilyen gondot, ha battle.net-en nem az igazi, hanem egy angliai cím van megadva (régebben recruit a friend miatt kellett)?

(#29015) Wolverine válasza sto1911 (#29001) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg a D3 bevételed is adóköteles, nem tudom, mi ezen a meglepő...

#29007: nem minden országból megy az RMAH, ha minden igaz, vagyis maradhatnak cuccok még a goldosban is...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29016) Bird válasza DjDanee87 (#29013) üzenetére


Bird
addikt

Itt a melóhelyen nem tudom megnézni! :P Egy sac/kb érdekelne!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29017) sto1911 válasza Wolverine (#29015) üzenetére


sto1911
veterán

Jo-jo, be lehet irni az egyebbe, mint mindent, nem is ez a meglepo. Csak most epp Becsben tolom az IT-t, es nem csak ezen a teren vannak meglepo kulonbsegek. Nalunk pl. lassan a levegovetelt is megadoztatjak, ha latjak, hogy kozeledek a zebrahoz, akkor mar megallnak, nem akarjak elcsapni a bunko gyalogost, blabla, stb... :W

@(#29004) mar_tin: koszi, ez jo hir, de akkor hol a buktato? Rengetegbe kerul? Nincs meg meg a full, igy nem tudom :)

@(#29018) Wolverine: koszi!

[ Szerkesztve ]

(#29018) Wolverine válasza sto1911 (#29017) üzenetére


Wolverine
félisten

A kő kiszedése goldba kerül; minél erősebb a gem, annál többe. Csak ennyi buktató van benne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29019) mikromanus válasza Bird (#29002) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 2 szivatós, rá kell érezni, de közel sem lehetetlen. Jó felszereléssel vagy kellő makacssággal mindenen túljutsz. Azt hiszem ott még a "DPS buildem" is nagyon jól haladt. Olyan 30k élet és ugyanennyi DPS-e volt meg 60-65% körüli resistek warcry után. Mondjuk ez utóbbi kicsit karcsú. Jelenleg van 33k life, 23k DPS és warcry után olyan 70-75% resistek. Ennlél sokkal többet nem tudok kihozni. Act 2-n kevesebb is elég. A "köpőszúnyogokat" kerüld el (mármint a lövedékeit). Durvábban sebez mint bármi a z egész actban. Talán Belial és 1-2 elit versenyképes vele, de elég fura egy állatka mindenképp :D

Szerintem olyan 600 körüli resistekkel, 20k HP-val és 15k DPS-sel meg lehet oldani minden küldit Act 2-n. Jó life regen és life on hit segíthet. Persze minnél magasabban vagy felette annál jobbak az esélyeid és alacsonyabbak a javításii költségeid :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#29020) mephi666 válasza Wolverine (#29018) üzenetére


mephi666
nagyúr

ingyen is ki lehet szedni: shreddeled a cuccot és megmarad belőle a kő :DDD egyik nap direkt teszteltem, mert lusta voltam a kovácstól elmászni a jc-ig és be akartam valami régi szutykot kövestől zúzni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29021) DjDanee87 válasza Bird (#29016) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azt így lehetetlen megmondani. Olyan cuccokat kéne ugye cserélned amin nincs vagy alig van all res. Tehát már itt megbukott, hogy megsaccoljuk mert nem tudni mit kéne cserélned és melyik sloton mennyi all resistet összehoznod. + nem ártana ha nem 70 all resist 60 vitalitys kék itemeket vennél hanem olyan cuccokat amin van sok vitality és lehetőleg elviselhető str. Ezek viszont ott kezdődnek, hogy 1 millió. Persze nem mind1 van olcsóbb meg van olyan ami drágább (mondjuk asszem a vállas ilyen)

(#29022) SSJPeter válasza Bird (#29012) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát a kesztyűm volt kb. 550k, gatya 500k, bracer 400k, chest armor 250k, sisak 700k, cipő 25k, öv 200k, pajzs 200k, amut találtam de az is kb. 400k lenne.

Mondjuk én mindent buyout-ba vettem, ha türelmes vagy és figyelgeted az aukciókat és licitálsz olcsóbban kijössz.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#29023) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Skacok a paypalos és a battle net balanceos ah ugyan az (mármnit rmah) csak az item berakás módja a változo (egyikbe blizzardos cuccra tudod költeni másik paypal )

El. Psy. Congroo.

(#29024) Bird válasza mikromanus (#29019) üzenetére


Bird
addikt

Pont ilyen korrekt választ vártam! :R Köszönöm.... Akkor marad a farmolás, back to ACTI inf... Ilyen res értékekkel meg sem próbálom.... :F

SSJPeter: 2 milka...Jól hangzik! Azt farmolhatom vagy 2 hétig :) ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29025) F-ECT$ válasza killerjohn (#29007) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy te is rmah-ban add el a cuccokat és a bevételéből tudsz venni magadnak.

Dive ever, work never.

(#29026) mikromanus válasza Bird (#29024) üzenetére


mikromanus
veterán

A Water*** küldetés az oázis után a szivatós és a Zoltunk kulle vérgyűjtés a pókbarlangban. A többi "kezelhető". A csatornás részeken egyszerűbb elkerülni az eliteket vagy átspurizni köztük mint lenyomni. A döghalom száétrugása utáni ultrasuperkingsizeatom dögbéka és minionjai mindig megszivattak mikor ott tartottam. aztán egyszerúen csak otthagytam és mentem a következő szintre. Sokkal könnyebb így :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#29027) maross


maross
veterán

Tegnap tovabbmentem barbarral act2-on, egesz jol haladtam. Valoban konnyebb, ha mar nem vagyok a csatornakban, ott alig volt hely, a vortexes meg jailer + lezeres mindig megszivatott, allandoan belehuznak, es ugye rengeteg ido kell mire a brutal 13ezres damage-el leutom oket. Lenyeg hogy a csatornakbol kierve zoldebb lett a fu, konnyebb olni oket, volt hogy 2 pack is lement egyszerre. Mondjuk akkor nem tettem volna a barbaromra egy garast se, de jol sorsolta a gep a tulajdonsagokat, nem volt semmi veszelyes :). Szoval ha valaki az elejen sziv a szunyogokkal, utana a csatornakkal, csak kitartas, inkabb konnyebb lesz, mint nehezebb.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#29028) SSJPeter válasza Bird (#29024) üzenetére


SSJPeter
őstag

Kéne vagy 10k armor és 1000 res, hogy könnyű legyen.

Let’s go Brandon!

(#29029) Wolverine válasza mephi666 (#29020) üzenetére


Wolverine
félisten

Ami bezúzást érdemel, abba nem teszek eleve követ :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29030) Huma válasza b3Ro (#29010) üzenetére


Huma
addikt

Be van állítva a paypal. És van authenticator meg SMS protect is. Ennek ellenére nem akar működni a dolog.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#29031) mephi666 válasza Wolverine (#29029) üzenetére


mephi666
nagyúr

érted: beteszed a lvl20as szutyadékba a 40+ geme(ke)t, hogy a kiskari jobban menjen, aztán a cucc úgyis kuka, ezért nem jc-vel szedeted ki párezerért, hanem a kovácsnál megoldod bruteforce módszerrel :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29032) vhunor válasza Bird (#29024) üzenetére


vhunor
őstag

Nekem nagyon mákom volt, csak egy kardot vettem AH-ból, minden más esett és elég is inferno act 2-ben. 44k hp, 10k dam, 700 resist lett igy.

Amúgy van 3-4 kék cuccom feleslegben amin 60 allres + 70 str/vita van, egy-két darab ezekből nem gáz, mert más cuccal kompenzálható könnyedén, ha kell, bőven AH ár alatt viheted.

(#29033) McNamara válasza D1Rect (#28845) üzenetére


McNamara
Ármester

Csak nem a tegnapit meséled? :D
Elnézést kérek még 1x, kicsit forgalom volt a munkahelyen és nem tudtam nyugodtan játszani ;)

Nagyon köszönöm a segítséget :R

(#29034) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

AHban nagyon eltűntek a cuccok...gondoltam Monknak előre bevásárolok de mindenki rácuppant az RMAHra :W 50-200ks tárgyakat is 5-15 euróért árulja mindenki, ami rohadtul nem reális.
Remélem hamar lecseng ez az egész, mert az RMAH így tönkre teszi a játékot.Nem akarok minden szarért igazi pénzt fizetni, sőt, nem is fogok.

(#29035) kerlac
Állandó net kapcsolat kell hozzá, és igen, a gépeden elmegy low grafikán + fizika off.

[ Szerkesztve ]

(#29035) kerlac


kerlac
senior tag

Gyerekek, a játékhoz folyamatos netkapcsolat kell vagy elég bejelentkezni, regelni ilyesmi és utána nem igényli a kontaktot?

az alábbi géppel futna?:

Samsung NP300E5Z laptop (Intel Core i3 2310M / 4GB / 500GB / NVIDIA GeForce GT 520MX

köszönöm :R

(#29036) KonzolKartel válasza kerlac (#29035) üzenetére

Folyamatos net kapcsolat kell.
Futni biztosan futna, sőt.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#29037) Bird válasza vhunor (#29032) üzenetére


Bird
addikt

Érdekelne, kalkulálj egy árat! ;) Ja és cserébe lenne egy Legendary kardom! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29038) WhiteWalker válasza Huma (#28994) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nekem elsőre ment a paypal acc hozzáadás...mi a gondod? (persze ha azóta sikerült beállítani , akkor nem kérdés)

(#29039) b3Ro válasza Huma (#29030) üzenetére


b3Ro
senior tag

Mit ir ki ? ha kiír egyáltalán valamit....

(#29040) McNamara


McNamara
Ármester

Nekem se megy a PayPal. Beregisztráltam, a battle.net acchoz hozzá is tette. Bemegyek a játékba és kiválsztom, hogy PayPal legyen de kiírja, hogy nincs beállítva vagy valami hasonlót.
Mit kell még tenni?

(#29041) Alg válasza DjDanee87 (#29021) üzenetére


Alg
veterán

amin van sok vitality és lehetőleg elviselhető str. Ezek viszont ott kezdődnek, hogy 1 millió.

Lehet jobb megoldás nem allres, str, vit cuccokat keresni, hanem inkább olyat amin a háromból csak kettő van viszonylag magas értékekkel...

str,vit,allres,magas armor cuccok nagyon drágák, ahol viszont mondjuk csak str+allres van az már azért barátibb... pl chest armom +vit +str, csizma allres vit, öv str allres, stb... és akkor mehet mellé olyan árat szinte nem is befolyásoló tényező, mint puckup radius, neadj'Isten elemi res... (sajnos először én is a "mindenből egy kicsit mindenre" elven építettem a barbárt, most meg szívok az átállással... armor meg res meglenne, vit és str még hiányzik vagy 200-200)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#29042) D1Rect válasza Wolverine (#29029) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor szintezek gyakran veszek kevesebb mint 1000G-ért socketes dolgokat AH-ból és megy bele a gem.
Drágább lenne kiszedni, mint amennyit az egész item ér. ;)

(#29043) Bird válasza Alg (#29041) üzenetére


Bird
addikt

Igen ez igaz volt eddig, de ahogy néztem az RMAH bevezetésével ezek a jobb tárgyak is kezdenek eltűnni... :F Remélem lecseng ez a láz.... Lehet, hogy 2-3 hónapig a game gyakorlatilag játszhatatlan lesz... Csak ne így legyen! :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29044) tatabánya válasza ProEvoFan (#29034) üzenetére


tatabánya
senior tag

és innentől kezdve a játék nehezebb szintjei a Magyar és keletibb féltekén élő átlag keresetű felhasználók számára játszhatatlanná váltak.. nyugodj békében Diablo III

[ Szerkesztve ]

(#29045) Gerisz


Gerisz
addikt

Miért van az, hogy licitálok egy tárgyra és amint megteszem az ajánlatom rögtön magasabb lesz az összeg. Megnyomom a BID-et és fel is megy, hogy nem az enyém a legmagasabb ajánlat. 5-ből négynél most így van.

(#29046) killerjohn válasza F-ECT$ (#29025) üzenetére


killerjohn
addikt

ez így szerencsejáték, én meg nem kaszinóért fizettem, hanem játékért...

szerintem teljesen leöli az RMAH a játék gazdaságát. Persze blizzard örül neki nagyon, csak rajta kívül senki más (max a profi botfarmolók és akik már rég inferno act4-et farmolják). Nice!
Annó, amikor ugyanez megtörtént Dia2-vel (csak ott a hekkek miatt), akkor az egész játékban az egyetlen fun-faktor az volt, hogy ki tud jobb botot írni hozzá... remélem hogy ez nem jön el Dia3-nál is egyhamar, mert tele vagyok melóval, és nincs rá időm ;)

[ Szerkesztve ]

(#29047) kerlac


kerlac
senior tag

Olvasgatom amiket írtok, és mi a franc? Megvétel után még lehet beletolni a pénzt mint pl a world of tanksba, nekem elég ha abba bumpálom, másodlagosnak heroes 6, ez egyszeri pénz és még a d3-at akartam beizzítani, de ha ez is ilyen befizetős, akkor felejtős.

(#29048) Alg válasza Bird (#29043) üzenetére


Alg
veterán

Nekem ráér, nagyjából most van ott a barbárom hogy egy fegyver és egy chest armor fejlesztés után act2 kompatibilis lenne, de nem rohanok, úgyis meguntam act1 farmot - addig felhúzok másik karit, meg visszamegyek SC2-zni (úgyis jön a HotS)

Jah, tegnap 50K/db-ért vettem két 15ias 90LoH kék gyűrűt, hatalmas fejlődés.

Meg találtam a minap egy 120+vit, 6%crit, 41allres amut is, asszem ez is sokat érhet, de kell saját használatra

Mondjuk befizetni nem muszáj, ugyanúgy lehet RMAH-n is kereskedni mint eddig goldoson (nem néztem még, goldot lehet eladni RMAH-n? Ha igen, akkor az árfolyam lesz a nagy kérdés... itemeket kb mindegy hol csereberéled)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#29049) Bird válasza tatabánya (#29044) üzenetére


Bird
addikt

Talán lecseng ez is...Mert ami most van az hisztéria olvasva a különféle blogokat... A legszomorúbb az egészben, hogy az inf pont erre lett kihegyezve. Most vagy mondhatjuk azt, hogy cirka 1 hónapig játszottunk egy jót 15k-ért.... vagy beállunk a sorba és további összegeket áldozunk rá... Ez így ebben a formában átverés és teljes mértékben nem fer hozzáállás.... :W

Alg: attack speedből van 37%-om össssen, crit hit 20%, damage 120% nálam... A resistektől félek, mert az armor rovására fog menni :F :F

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#29050) Gorneck válasza kerlac (#29047) üzenetére


Gorneck
titán

Nem a játékhoz kell a zsé, hanem van egy kereskedős része a játéknak ami rendes pénzről szól...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.