Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35601) stifi válasza osszaki (#35600) üzenetére


stifi
senior tag

útmutatásként a statjaim:
400 allres
26k hp
32k dps
30% crit

act1 sima ügy végig tudom tolni halál nélkül, akár egyedül is ölök eliteket 4-es partyban, act2 még nem megy, kezdem is unni kicsit a játékot emiatt..
az új buildem amivel ismét bepróbálom majd act2-t, ez ugyanis még életképesebbnek tűnik act1-ben, nem is emlékszem mikor haltam utoljára vele...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#35602) szallasi007


szallasi007
őstag

na most azért nem kicsit van elegem act3 Ghom genyóból, nem tudom melyik állat fejlesztő találta ki ezt blizzéknél de halálra csikizném az biztos..... :W :W :W :W :W

(#35603) osszaki


osszaki
tag

(#35601) stifi

Én jelenleg ezekkel tolom: skills

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#35604) osszaki


osszaki
tag

Butcher ellen infernoban mit csináljak a tűz ellen? Mert mikor mindegyik cella egyszerre ég huzamosabb ideig, akkor azt egy idő után már nem bírom kihealelni és a diamond skinnel se tudom "kivédeni". :U

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#35605) adrian360 válasza osszaki (#35604) üzenetére


adrian360
őstag

egy dolgot lehet csinálni : gyorsabban kell leölni, mielőtt az egész padló elkezdene lángolni. ez amolyan enrage butchernél. több dps kell

[ Szerkesztve ]

(#35606) vhunor


vhunor
őstag

Na, hát úgy értem Ghomhoz, hogy azt hittem százezreket fogok javításra költeni nála, de elsőre lement... Cuccilag csak 3 dolgot variáltam a standardhoz képest, felraktam két 200-250 LoH gyűrűt amiket korábban találtam, meg a pajzs helyett a lifesteales fejszémet. Simán lehetett végig állni a gázban, nem rohangáltam sehova, csak a leap, charge, iron skint váltogattam ahogy jártak le a cooldownok.

[ Szerkesztve ]

(#35607) D1Rect válasza stifi (#35601) üzenetére


D1Rect
félisten

Tegyél fel 1000 allrest, aztán mehetsz tankként. :))

(#35608) mar_tin válasza osszaki (#35600) üzenetére


mar_tin
tag

Act1 -re 200-300 allres bőven elég 30k körüli HP mellett (20k DPS azért kell minimum). Még force armort sem használtam. Épp tegnap kezdtem neki újra act2 -nek, most már elfogadhatóan megy, bár a dps kevés, de a 800 all res azért elég védelmet ad (prismatic armorral). Kétszer haltam a csatornákban amikor egyszerre kettő champion csoport ugrott a nyakamba két lépés után, azért sem hagytam őket élve.
Act2 -n így megyek: [link] (Act1 -en a prismatic armor rúna helyett a Pinpoint barriert használom.)
Ehhez van 26k dps (még kéne +7,5-8% -os crit. chance medál, csak marha drága), 38k HP, 500 all res buff nélkül, 26,5% crit chance.

@osszaki: Ahogy írták több DPS, más megoldás nem igen van. Ha nem használod a venom hydrát, akkor próbáld meg. Butcher elég lassú, ezért elég jól működik ellene. (16k DPS -el csak archonal tudtam lenyomni, úgy, hogy kétszer kapcsolt be 100 sec cooldown -al.)

[ Szerkesztve ]

(#35609) D1Rect


D1Rect
félisten

Pedig felszedtem minden kéket is:

(#35608) mar_tin: Mostanában igen népszerű kezd lenni a tank wizard: [link]

Simán tudja tankolni Ghomot is a wiz akár.

[ Szerkesztve ]

(#35610) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Lenne egy kérdésem, hogy a következő dolog megvalósítható e. Nekem is és a havernak is van egy Diablo 3 játéka-accountja. El szeretnék menni hozzá játszani a LAN feeling miatt.
Tehát a netet megosztva tudunk játszani egy ip címről ketten? Valamint ha itthon újra játszom akkor nem lesz gáz? Mert ha jól gondolom akkor ez nem kellene, hogy gondot jelentsen.

(#35611) D1Rect válasza boygabi_ (#35610) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha van authenticator az acchoz kapcsolva akkor vidd magaddal, mert új IP-nél kéri.
De ennyi.

(#35612) Telda válasza D1Rect (#35609) üzenetére


Telda
addikt

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak nyomkodja ész nélkül a gombokat...
Lehet hatásos, de nem túl szórakoztató.

(#35613) DonMedve válasza boygabi_ (#35610) üzenetére


DonMedve
addikt

Lehet!Nem okoz gondot.Ahogy D1rect mondta,az authenticatort ne hagyd otthon. :)

D1rect: Neke az auth.-t minden indíttásnál kéri,nem csak új címen. :F

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#35614) Healbacsi válasza D1Rect (#35609) üzenetére


Healbacsi
őstag

Hat nem csodalom, hogy nepszeru ez a build, sokat nem kell hozza gondolkodni:)

(#35615) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok..honnan tudom letölteni a klienst?

EZ jó lesz nekem?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35616) ProEvoFan válasza Sirandrish (#35615) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
Amúgy első hozzászólás!

(#35606) vhunor
Akkor nekem is lenyomhatnád:)Pont ott tartok én is, de Monkkal nem megy, minden más ok de ez a fingós sz@métláda nem.

[ Szerkesztve ]

(#35617) Sirandrish válasza ProEvoFan (#35616) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szemem guvadt úgy néztem az első hsz-t...biztos az izgalom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35618) Ghoosty


Ghoosty
őstag

61 óra játékidővel, AH nélkül megérkeztem infernora a wizardommal. Jelenleg 8,2k dps-em van unbuffed, de van egy olyan sejtésem, hogy az első zombi le fog ütni. :)

(#35619) D1Rect válasza Telda (#35612) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, kb ennyi.

(#35613) DonMedve: Mert az van beállítva. Logolj be bnetre és ott át tudod állítani.

(#35614) Healbacsi: De meghalni se nagyon lehet vele.
Jobb gearrel meg elég komoly dps-t kioszt. Nemmeghaló DPS wizard mindig jó. :)

(#35620) osszaki


osszaki
tag

Nincs rá valamilyen mód arra, hogy az AH-s cuccokat is összehasonlítsam azokkal, amik épp rajtam vannak? Úgy, mint mikor az inventoryban lévő dolgokra megyek? (zöld, piros kiírásra gondolok) Off-handnél, gyűrűknél elég nehéz számomra megállapítani, hogy a damage és a az int. aránya mennyivel növelné meg a sebzésem. Lutrizni meg nem akarok. :B

[ Szerkesztve ]

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#35621) DonMedve válasza D1Rect (#35619) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm meglesem.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#35622) maross válasza osszaki (#35620) üzenetére


maross
veterán

Nincs, sajna ez egy eleg nagy hianyossag. En is megfizettem a tanulopenzt, aztan ugy hoztam kepbe magam, hogy vettem 500-2000 aranyert 1% crit, 20str, 10%crit damage, +2-4dam stb gyuruket, es igy nagyjabol a fejemben vannak a konverziok :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35623) Nordic válasza D1Rect (#35574) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem mondod, hogy te vetted meg? :Y Amúgy nincs annyi pénzem:D

(#35624) osszaki válasza D1Rect (#35609) üzenetére


osszaki
tag

Mitől lesz ilyen kicsi a cooldown? Diamond skint végig magán tudja tartani.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#35625) Kobe


Kobe
veterán

ki játékban van, nem tapasztal változást a játék gördülékenységét illetően ?

Nálam megszűnt a ping ugrálás, stabil 80 körül mozog, és furcsamód egyből nem akad, ugrál a játék sem. Meg is lepődtem mert soha nem ment ilyen röccenésmentesen, de ennyit arról h user oldali hiba lenne, ugye blizzard...

(#35626) McNamara válasza osszaki (#35620) üzenetére


McNamara
Ármester

Létezik kalkulátor program amivel ki lehet számolni mennyit dobna rajtad az adott item.

(#35627) sith7 válasza Ghoosty (#35618) üzenetére


sith7
nagyúr

A 2. ... :DDD

(#35628) megint én


megint én
őstag

Emberek! Lehet olyan, h volt 5 valorom, amik tök frissek voltak, olyan 1 perce lehetett, h az utsó elitpakkot megöltem és valamiért eltűnt. Nem figyeltem pontosan, de beraktam egy friss gemet a mellvédbe, és nézem, h már nincs valorom. :U :U :U

(#35629) Alg válasza osszaki (#35624) üzenetére


Alg
veterán

Úgy látom ugrál lefelé a cooldown, gondolom van olyan rúna a DS-hez ami pl. critre csökkenti a CD-t...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35630) Nordic válasza Alg (#35629) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Be is mutatja a srác, egy passzív skill, ami crit esetén 1 sec-el csökkenti az összes varázslat cooldown-ját.

(#35631) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A BattleTag-et milyen gyakran lehet megváltoztatni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35632) KonzolKartel válasza Alg (#35629) üzenetére

Én is ezzel a builddel tolom a wizardommal.
[link]
Saját videó

Azért kell folyamatosan nyomkodni, mert úgysem látod, hogy mikor jár le a CD, mert kiszámíthatatlan, hogy mikor tikkel a critical mass.

D1Rect:

Sajnos mehetne jobban is:(.
Egy csomóféle pakk megesz. Nem tudom, hogy a HP-m kevés, vagy a resem, de szerintem sajna a hp-m:(. A pénzem meg elfogyott.
1k res, 30k hp-m van.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#35633) D1Rect válasza Nordic (#35623) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem. :)

(#35624) osszaki: Magas crit chance + Critical Mass

(#35631) Sirandrish: Összesen 1x talán.

(#35632) KonzolKartel: Act3 hogy megy?

[ Szerkesztve ]

(#35634) Huma válasza Sirandrish (#35631) üzenetére


Huma
addikt

Asszem egyetlen egyszer lehet csak megváltoztatni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35635) Sirandrish válasza Huma (#35634) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh..az elég szomorú :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35636) osszaki


osszaki
tag

Igaz, nem figyeltem, hogy a crit viszi le 1 mp-el a cooldownt. :B

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#35637) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdő D3-asnak melyik kasztot javasoljátok?
Ahogy olvasgattam a Balance mint olyan nem nagyon létezik így gondolom az sem mindegy hogy mit kezdek.
Szívem szerint Barbit nyomatnék egyébként :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35638) Huma válasza Sirandrish (#35637) üzenetére


Huma
addikt

A barbi tökéletes kezdő karakter. Nagyon nehéz legyilkolni. Már-már öngyilkos hajlamúnak kell lenni ahhoz, hogy meghalj vele. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35639) KonzolKartel válasza Sirandrish (#35637) üzenetére

Barbár most szerintem a legerősebb kaszt.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#35640) Sirandrish válasza Huma (#35638) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt már szeretem..kedvenc karim überpower..juppi :D
Már csak tőtődne lefele p*csába :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35641) Wolverine válasza Sirandrish (#35637) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáld ki az összeset nyugodtan. Mire eljutsz Skeleton Kingig, meglesz, melyik áll a legjobban kézre.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35642) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez kész van már? előbb lelőttem valószínűleg idő előtt mert befailolt az install :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35643) Sirandrish válasza Wolverine (#35641) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mivel minden játékba a Warrior kasztot erőltetem így valószínűleg az áll a legjobban kézre, csak sajna sok játékban elég tré

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35644) mikromanus válasza Sirandrish (#35642) üzenetére


mikromanus
veterán

Ne állítsad le, mert nem lesz jó a telepítés! Ha kinyomod akkro az egyik fájl hibás vagy sérült marad. Idővel csak átmásolja megfelelően és lezárul, majd az installer elindul.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35645) Sirandrish válasza mikromanus (#35644) üzenetére


Sirandrish
legenda

Királyság..

Akkor elb*sztam és szedhetem harmadjára?:(

Még 1 óra Download...meglesz ez...1-2 hét és ki is próbálom :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35646) proci985 válasza Nordic (#35630) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mondjuk az a skill szerintem már pont nem hat a diamond skillre, mintha nerfelték volna még nagyon az elején.

vagy elnézve a videot egyre kevésbé vagyok ebben biztos.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35647) Alg válasza Sirandrish (#35645) üzenetére


Alg
veterán

töröld azt az egy fájlt, majd letölti magának mégegyszer következő indításnál

szerk: ja hogy az installer tome a hibás... akkor nem biztos

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35648) Sirandrish válasza Alg (#35647) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy, már elindítottam újra..pikkpakk lekapja.
Viszont mielőtt megint elcseszem kérdeznék valamit.
Akkor hagyjam had fusson ez a sz*r mert majd idővel magától indul az install?
Illetve a telepítés elején azt mondja hogy regisztráljam a D3at az Accomon..ott kiválasztom hogy már regisztráltam és ennyi..az úgy jó vagy mit szeretne még?
Jah és persze eu.battle.net/-re belépek...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35649) JSaN válasza Sirandrish (#35648) üzenetére


JSaN
addikt

Igen hagyd a telepitot, lehet hogy 5-10 percet is varni kell de befohja fejezni.
Letolteni es telepiteni acc nelkul is tudod, belepesnel kell mindenkeppen az acc.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35650) Sirandrish válasza JSaN (#35649) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm szépen! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.