Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35951) warcat válasza ProEvoFan (#35948) üzenetére


warcat
veterán

Nem hiszem,hogy az lenne a videó címe ,'sose halok meg trololol noobok',
csupán szépen bemutatja,hogy szutyok gearben is mennyi mindent meg lehet tenni ügyességgel,odafigyeléssel.

EA: It's in the crate!

(#35952) mar_tin válasza Nordic (#35946) üzenetére


mar_tin
tag

Éppen ezt akartam mondani én is. Fast affixes mobot mutatott volna. Garantálom, hogy nem ment volna neki (az ilyeneket én is körbe futom). Desolate sands előtti csatorna rendszerbe adott be egymásután két olyan champion csapatot, ami a megölés után gázt ereget, na ezeknek a normál fajtáját is éppen, hogy le lehet futni, ezek meg fast affixesek voltak. Esélyem se volt. 10-15 meghalásból lement volna (bár addigra már nem lett volna rajtam semmi ugye :D), de annyit nem költök javításra, inkább logout, és gondolja újra a szerver. Másodszorra már lassú csontikat, meg kígyókat adott be. :)

[ Szerkesztve ]

(#35953) WhiteWalker válasza DjDanee87 (#35944) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igen, DH -val tolom :D , megnézem SS nélkül mit mutat...de ez a critical sebzés szerintem ss nélkül is csalóka...

(#35954) priti válasza warcat (#35945) üzenetére


priti
addikt

Na ezt hívom én szopakodásnak és hogy magamat idézzem szopakodhatsz infen vagy unatkozhatsz hellen. Ez van. Ha valakinek így is izgi, hogy sokadjára így megy végig tegye.
Szerintem a játék műfajából eredően sokkal jobb ötlet volt az, hogy amikor már csak kevés HP-je marad a mob-nak akkor lesz belőle egy csomó klón, nem számítasz rá, mégnagyobb hent és ez a király mert ez a gém úgy jó ha hent van folyamatosan és majd az életgömb kihúz a szarból ha jól tolod.
Az már elcseszés, hogy fel tudsz úgy öltözni, hogy minden gömb fullra tölt háromszor. Tré, ezt lazán elcseszték például többek között.
Ha lenyomnak akkor a számbeli fölényből eredő túlerő nyomjon le és ne az, hogy ha nem szaladgálok előle 2 km-t akkor a full életem 1 másodperc alatt kereszt. Most fogócskázol vagy hentelsz?
Akkor éled túl, ha gyáva vagy? Ez diablo, nem a szaladj el a kergető mob elöl című egy képernyős flash játék a weben. A video már kb az a szint. Fél órát futkos egy két képernyős pályarészen. Ebből azonnal vágás, hogy szarul van elosztva vagy a gém vagy a karaktere.
Ha szerinted ez játék, akkor nem ugyanazért szeretjük ezt a műfajt.

szerk:
Szerintem egy ilyen játék akkor jó, ha nehéz fokozaton egy ilyen futkosós gyávát 2 percen belül 80 mob vesz körbe. Ezmiez, hogy 20 perc futkosás egy darab kill nélkül? Szégyengém így az egész. A gömböket például számolhatóra nyomtam volna x mennyiségű dmg után, kiírattam volna, látnád a számlálót a sarokban, hogy számolni tudj vele és ölj vagy pusztúlj, szaladgálásról szó sem lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#35955) DjDanee87 válasza WhiteWalker (#35953) üzenetére


DjDanee87
addikt

Anélkül nem az, mert kiszámolja a játék az attack speeded és az crit esélyed alapján hogy minden x-edik lövésed crit és annak a damagét felszorozza. Tehát jól számol - csak ugye más a helyzet ha 100% eséllyel számol :P

(#35956) D1Rect válasza priti (#35954) üzenetére


D1Rect
félisten

Low gear mond valamit?

De tessék őt se ütik meg, mondjuk valamivel jobb gear:[link]

[ Szerkesztve ]

(#35957) Gyuri27 válasza sith7 (#35950) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem az a halálom.
Nem szeretek agyatlanul farmolni.

D1Rect: egy 500k-s inf wd geart szivesen vennék. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#35958) Helmoras válasza ProEvoFan (#35948) üzenetére


Helmoras
őstag

Szeretem az ilyen összevágott dolgokat, fps-ekben szoktak ilyenek lenni, ettől független rém egyszerű és nagyszerű amit a rác csinál a wizával (megjegyzem kb ezzel a taktikával játszok énis a dhval :)

(#35959) D1Rect válasza Gyuri27 (#35957) üzenetére


D1Rect
félisten

A WD úgy sz@r szerintem ahogy van...
Amíg nem vagy hajlandó felvenni egy kék fegyvert addig nem tudok mit mondani.

[ Szerkesztve ]

(#35960) MrCsiT válasza warcat (#35942) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem rossz kis videó.. de azért annyit még hozzá, hogy
- behúzós/waller és/vagy fast mobokkal szopó lesz neki;
- ha a +24-25% movement speed kevés, hogy egy mobot lefussak (akár wiz, akár DH), akkor aligha lesz idő még a skillekre is : vagy varázsol, vagy menekül, de a kettő együtt kb. instant death.
- nem tudom, ennyire mitől töltődik a "manája" , de elég viccesen néz ki..

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35961) Gyuri27 válasza D1Rect (#35959) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha össze dobod kékből, dögöljek meg felveszem. Vedd meg a cuccokat én meg kifizetem.
Ha nem müködik vissza adom a cuccot te meg a goldot. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#35962) Helmoras válasza MrCsiT (#35960) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem a "crit dmg add arcane power" dologgal

(#35963) priti válasza D1Rect (#35956) üzenetére


priti
addikt

(#35954) priti hsz szerk. része erre is, bár ez még pont határeset. Ez még belefér, kellhet hozzá egy kis ügyesség is, de már kezd eltolódni a rossz irányba, az egyik act lehetne ilyen játékstílust igénylő, de én tömegpárti vagyok és boss nem ilyen pálya közben random beteszek valami horrort úgy hogy közben meg a skill-váltást gyakorlatilag tiltom, például ez is nagy érvágás, hogy a wizardommal nemtok skill-t váltani mert várni kell. Most ezt mé kellett? Úgy jó a kari minél jobban ki lehet játszani. Az összes skill-t akarom, gamer egérre egy "shift" gomb hüvelykujjra felkonfigurálva 1-es az egyik skill shift+1 a másik, máris 8 van és nem négy.
A lehetőség legyen több és ne futkosni kelljen, a futkosás tré, nem gyere be, unalmas.

Hardverlesen

(#35964) D1Rect válasza Gyuri27 (#35961) üzenetére


D1Rect
félisten

Miért jó nekem böngészni az AH-t low itemek után kutatva? :F

(#35963) priti: Tessék tank wizard:[link]

[ Szerkesztve ]

(#35965) Gyuri27 válasza D1Rect (#35964) üzenetére


Gyuri27
félisten

Maradjunk annyiban költői túlzás az 500k-s inf gear. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#35966) D1Rect válasza Gyuri27 (#35965) üzenetére


D1Rect
félisten

Tele a "zinternet" lowgear/budget/stb inferno clearekkel.
Keressél magadnak egyet.
De akár HC játékot is nézhetsz, mert még mindig crap a HC AH a "simaAH"-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#35967) persil válasza priti (#35963) üzenetére


persil
nagyúr

Most komolyan az a bajod, hogy egy ranged karival futkosni kell... ?

Ez rohadtul természetes. Pont ez a lényeg, hogy a sebzés nagy, a def és hp kicsi.
De akkor játsz barbárral, vagy monkkal, tized annyit nem kell futkosni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35968) WhiteWalker válasza DjDanee87 (#35955) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azt vágom hogy jól számolja,de minek kell bele számolni a sebzésbe,mivel megvan adva hogy mennyi százalék az esélye hogy bejön... :U jobb lenne e nélkül látni a valós sebzést és a details fülnél pedig fel lenne tüntetve a hozzáadott crit sebzés (mint ahogy most is meg lehet nézni) :P
így tisztább lenne a dolog :P

[ Szerkesztve ]

(#35969) Lézerparaszt válasza D1Rect (#35956) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem tudod véletlenül milyen builddel nyomja? Látásra nem ismerem ezt a buildet.

A játék az nem játék!

(#35970) persil válasza WhiteWalker (#35968) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt már én is mondtam egyszer, hogy 100x logikusabb lenne, de engem lehülyéztek :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35971) WhiteWalker válasza persil (#35970) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ketten leszünk ezután :DDD

(#35972) Iginotus


Iginotus
őstag

Mutat valaki nekem egy dps monkot? Mi kell neki? :)

Plug and Pray... :)

(#35973) Cyberbeni válasza Iginotus (#35972) üzenetére


Cyberbeni
addikt

dexterity, crit chance, crit dmg, attack speed
mint minden más dps karinak

(#35974) priti válasza D1Rect (#35964) üzenetére


priti
addikt

De nem gagyi szerinted így lebutítva a tank? Gyak. annyi hogy kapjam hitre is a hp-t meg lehetőleg mindenre ami csak hp-t adhat és onnan csak nyomogatom a fagyasztást. Hurrá. Full le van butítva az egész. Mindenhol ugyanazt csinálhatja a csávókám. A második ajtó útán betennék neki egy fagy res mobot azt feküdne is. Á lásd be szar, hogy nem lehet váltogatni a skill-eket.

Hardverlesen

(#35975) Cyberbeni válasza priti (#35974) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ez nem mmo, hogy a képernyő felét a skillbarok foglalják el.

(#35976) mcsabee válasza Gyuri27 (#35965) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az attól függ... Minden cucc értékét 38k goldba maximalizáltam, alap volt az 50@, ha belefért a 38k-s árba, ha nem akkor természetesen csökkentettem rajta. A cuccokat természetesen wizardok vagy WD-k tudják hasznosítani. Mindegyik itemen van szándékosan primary / secondary / allres stat.

1. wep: 858.4 DPS-es vs 35k
2. off-hand: 77-231 dmg / 170 vit vs 25k
3. shoulder: 79 int / 83 vit / 55@ vs 16.3k
4. helm: 124 int / 74 vit / 55@ vs 20k
5. gloves: 143 int / 72 vit / 53@ vs 35k
6. belt: 72 int / 72 vit / 51@ vs 30k
7. bracers: 83 int / 70 vit / 53@ vs 25k
8. boots: 81 int / 70 vit / 58@ vs 30k
9. chest: 69 int / 115 vit / 50@ vs 25k
10. pants: 88 int / 73 vit / 52@ vs 30k
11-12: ring: 71 int / 7 IAS vs 20k gold darabja
13. amu: 111 int / 7 IAS vs 10k gold

Ez összesen 321k gold! Ha a fegyverre rászánom a maradék pénzt, akkor 910 DPS-es fegyvert tudok venni és elfogyott az 500k pénzem.

Ez így 1k int, 800 vit, 430@, legalább 25k dmg. Ha valaki ezzel nem tudja legalább act 1-et beverni, az szerintem menjen inkább pasziánszozni...

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#35977) D1Rect válasza priti (#35974) üzenetére


D1Rect
félisten

A "bonyolult" meg azért nem tetszett, mert szaladgálós(ranged karakternél...).

Szerinted milyennek kéne lennie a játéknak?

(#35976) mcsabee: Deráérsz. :))

[ Szerkesztve ]

(#35978) priti válasza Cyberbeni (#35975) üzenetére


priti
addikt

de méééérnem, amikor a kettő idejében mindenkinek 2 meg 3 gombos egere volt ma meg már mindenki ezer gombos egérrel tolja, hát simán vennék a gamerek, senki egy szót nem szólna hogy nehéz kezelni vag ilyesmi, csapatban milyen durva lenne már ha a 4-ből csak 2 ember kijátszaná rendesen a karaktert. Á ez is ilyen COD, tömegigény, kaszáljunk rajta. A többségnek mi esik le az a lényeg és mindig az van, hogy kiderül, hogy a többség segg hülye vagy én nem tudom, de amit tömegre gyártanak az mindig ilyen agyonbutított cucc lesz.

(#35977) D1Rect

Olyan legyen, hogy jó döntés után, a megfelelő varira váltás után ne kelljen elfutni aki meg csak egyfélét tud használni az meg futkosson , mint most. Ezt a hülye is meg tudja csinálni, hogy elszalad.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#35979) D1Rect válasza priti (#35978) üzenetére


D1Rect
félisten

Sajnos még így "agyonbutítva" is kifog a "segg hülye" többségen. :)

(#35980) mcsabee válasza priti (#35978) üzenetére


mcsabee
senior tag

A játék nem a te igényeidre lett szabva. Nem tudom, hogy mennyit toltad az első vagy épp a második résszel, egyik sem arról volt híres, hogy két gombnál többre lett volna szükséged az irányításhoz, ezen a bevált recepten a harmadik rész esetében sem változtattak, mert az a célközönség, aki eddig is rajongója volt a sorozatnak, nem azt várta el. Nyilván, ha folytatása készülne a WoW-nak, akkor azt abban a szellemiségben készítenék, ahogy azt a 10 millió aktív, vagy mindenkori előfizetők elvárnák.

(#35977) D1Rect: Most épp igen :DD .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#35981) priti válasza D1Rect (#35979) üzenetére


priti
addikt

Hát én egy embert nem tudok, aki csak megakadt volna normal-on, senkit, nemtom miről beszélsz. Kin fogott ki? Vagy most ez célzás volt, hogy nem vettem valami kék szart az infre fillérekért ami agyonra veri DPS-ben a sárga lvl60 wand-omat totális anomáliát képezve? Ez is gáz például, hogy így össze vissza vannak keverve a cuccok, gyakorlatilag az osztályozásnak semmi értelme sem maradt. A legend cuccok túlnyomó többsége full szar és akkor ilyen aurája van? Há hogy? Mitől? Vagy akkor a 10-szer erősebbnek miért nincs? Á nem kerek azért sok dolog. A kettőben ha valaki már fénylett az oda is vert keményen. Itt meg ha felöltözöm tetőtől talpig legenbe akkor van egy full szar karakterem akit egy fullos kékkel elhentelnek pk-ban. :DDD
Annó a wizard sapimnak már aurája volt, most van rajtam egy szintén wizard sapek csak nem legend kb. 10-szer durvább és semmi aurája nincs.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#35982) D1Rect válasza priti (#35981) üzenetére


D1Rect
félisten

"Kin fogott ki? Vagy most ez célzás volt..."
Igen. :)

(#35983) mcsabee válasza priti (#35981) üzenetére


mcsabee
senior tag

"A kettőben ha valaki már fénylett az oda is vert keményen."

Na, itt álljunk meg egy szóra. A kiegészítőig (tehát alap D2-ről van szó) a rare itemek voltak a menők, a set és a unique cuccok nem sokat értek, kivéve egy-két darabot. Ha igazán jó karit akartál, tápos rare cuccokat kellett felvenned.

Jött a kiegészítő, 1.07-1.09 volt az az időszak, amikor a unique cuccok domináltak, de jött az 1.10, ami behozta az új rúnaszavakat, ami ugye magával vonta azt is, hogy jó pár unique / set cucc elértéktelenedett.

Erős költői túlzás azt mondani, hogy ami fénylett, az oda is vert, mert ez csak az 1.07 és 1.09 közötti időszakra igaz, 1.10-től felfelé jelentősen csökkent a fénylő itemek értéke.

Stay a while and listen...

(#35984) Amur


Amur
addikt

Ezen mit lehet bűvészkedni hogy inferno képes legyen?
(a két fegyver 450 és 550 dps-el rendelkezik,egyiken van life on hit,mindkettőn sok vitality):

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35985) mikromanus válasza ProEvoFan (#35843) üzenetére


mikromanus
veterán

Mint a többiek már írták több módszer is van és ezek egyike csak a jó sok LoH. mellesleg érdemi armor és resist nélkül az se elég. Kicsit tesztelgettem. Sok-sok javításba került, de kiváncsi voltam. Barbárra nézve:
- 10k armor, 1200 LoH és kb 74% méregellenállásnál (+absorb passzív) besegítve némi gyógyitallal sikerült lenyomni Ghomot. Ha van ignore pain az segít és stabilabbá teszi,. ha van jó pajzs az is segít (a méregre kb elég, de az ütéseit nehéz már visszadolgozni)
- 10k armor 1500 LoH, 74% resist: hátradőlsz és lenyomva tartod a gombot. Néha elnyomod a warcry-t és opcionálisan a többi időszakos skillt és megvan.
- 8500k armorral (két fegyver) vagy ha nem volt absorb simán elropogtatott :D

(#35984) corvette
+3-400resist, +3-4000 armor és Act1-en elleszel simán. Mondjuk azért 9-10k DPS is hasznos, vagy sok türelem kell majd neked...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35986) Fandango válasza Amur (#35984) üzenetére


Fandango
veterán

1h fegyo life on hittel 500 korul (dps kb 9k)
pajzs (minel nagyobb block%-al)
kb 400-500 all res kialltassal
kb 36-38k HP
enchantress segito 3-4k dpsel
a skillekre nem ternek ki mert kinek hogy jon be

(#35987) priti válasza D1Rect (#35982) üzenetére


priti
addikt

:) hjóvan kabbe, akkor leszek én a hülye, de akkor te meg a pro aki fél órán keresztül egy mob elől futkos, majd amikor már csak 2 milis a HP csíkja "disconnect 3007" :DDD

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#35988) Nordic válasza persil (#35967) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Persze a barbárral nem kell futkosni:DDD[link]

(#35989) D1Rect válasza priti (#35987) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha több mint 30 mp egy pack, akkor visszamegyek gearelni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35990) XenHai válasza Nordic (#35988) üzenetére


XenHai
senior tag

hm ennek a skill ki osztására kíváncsi lennék nekem hamar fogy a rage-em mondjuk nem is 60 as még a barbom .

(#35991) Gorneck válasza mcsabee (#35976) üzenetére


Gorneck
titán

Milyen időtájt nézegeted az AH-t, hogy ezeket ennyiért kifogtad? Egész nap? Vagy ezt most hírtelen találtad?

Mondjuk ott kezdődik a történet, hogy egy WD-re ilyen cuccokat semmi pénzért nem tennék. :) Ezzel ACT2ben nem lehet érvényesülni...csapatba még lehet, ha te vagy madárijesztő....

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#35992) Peat;) válasza D1Rect (#35940) üzenetére


Peat;)
veterán

1. Nem a name value-ra gondoltam, hanem az aukció mai állására, úgy hogy nem 24/24-et ülök előtte egy hónapig. Engem nem érdekel mi volt pár hete, meg az sem hogy társaságok segítenek egymásnak.
2. Nem tudom minek olyan állítást leírni, hogy ebben a játékban nincs helye a szerencsének, vagy valami elvonatkozásban értetted, mert ez így olyan mint ha én meg azt írnám hogy a piros lámpának semmi köze az átlagsebességhez Bp-n.
3. Látom volt még egy hozzászólás, én azt írtam hogy tetszik az inferno kihívása. Khm. Én azt írtam hogy az sem gáz hogy sokat kell farmolni. Khm. Én azt írtam hogy maga a farmolás unalmas. (pl. ha már kötelező az online is miből állna 2 blizzardos alkalmazottnak hetente összedobni egy 3 szintes dungeont? 10 óra? ilyenekre gondolok amitől kicsit más)

Be lehet szólni ám, csak ha reagálnak a barokkos túlzásaidra akkor az neked sem jó mert ha valaki elolvassa akkor nagyképűnek gondol, nekem meg írnom kell mert hülye vagyok és reagálok. :)

(#35993) bgufo válasza mikromanus (#35985) üzenetére


bgufo
csendes tag

Ez mind szép és jó, csak ha jól tudom ProEvoFan még mindig monkkal próbálja. Tisztában vagyok vele hogy a barbárnak nem kell választani pl +resist vagy + armor, a monknak kell, a barbárnak nem kell választani hogy sok life on hit vagy nagy dps mert átmegy jetibe és megdarál mindenkit, tisztában vagyok vele hogy barbárnak több armorja van alapból a strength main stat miatt + a talent a vita= +armor. Sőt azzal is tisztában vagyok hogy overpover+crushing advance rune broken és triviálissá teszi Ghom fightot. De. Monkkal továbbra sem elég 830 all res 7k armor 1200 life on hit 14k dps mert úgy megesz hogy 50% alatt még nem láttam hpj-át. MONK nem BARBÁR. Még egy barbár beírja ide nagy arccal hogy milyen könnyű Ghom esküszöm megiszok mégegy sört.

Feladtam már hogy megölöm Ghomot sőt eladtam a tank gearem felét vettem dps geart így act 2 gyors és ott játszogatok, de amíg nem fixálják Ghomot vagy nem lesz marha nagy mákom és nem lesz imba gearem addig nekem ő a főboss infernon.

(#35994) Gyuri27 válasza mcsabee (#35976) üzenetére


Gyuri27
félisten

ActI-t hagyjuk. ActII-III ahol a játék van.
Csak intel nem nagyon lehet dps-t növelni. Így az a 25k szerintem túlzó.
Ez nagyjából 900 int. Szóval a sebzés kb lócitrom.
A vita se sok (reg, manna reg 0). Szóval ez actI-re épp elég. De mint írtam nem ott poén játszani.

Amd - Radeon - Ryzen

(#35995) Nordic válasza XenHai (#35990) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A build az mellékes...először legalább 40% crit hit chane-et össze kell szedni. Ebből 15%-ot passzívból össze lehet a Weapon master skillel(main handbe axe vagy mace - ez ad 10%-ot) meg a ruthless skillel 5%.

(#35996) D1Rect válasza Peat;) (#35992) üzenetére


D1Rect
félisten

1. Low-mid itemeket megteszel kezdőbiddel és kb. a kutya nem fog rádlicitálni.
Egyre jobb itemeket kapni pártízezerért.
2. A loot random, mindenkinek pont ugyanolyan. A játékhoz annyi "szerencse" kell mint bármi máshoz az életben.
3. A játék maga a farmolás.

Nem beszólok, ez a helyzet.

(#35997) Cyberbeni válasza Gyuri27 (#35994) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1.0.3 patch előtt kevesebb dps-el, és 0 hp-val meg resisttel toltam végig DH-val act2-t (csak belial-t toltam csapatban), úgyhogy így agyonnerfelt ellenfelekkel, rendes hp-val és resistekkel nem nagyon lehet gond act2

(#35998) Huma válasza Cyberbeni (#35997) üzenetére


Huma
addikt

Az a lényeg hogy mindenki fasza gyerek aki még 1.03 előtt legyakta Diablo-t. :D
Aki meg nem, az egy cserkészkislány. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35999) D1Rect válasza Huma (#35998) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól már csak az a faszább aki egy részeg barbárral a nyakában verte le. ;]
(részeg: folyamatosan vedel és a földön fetreng)

(#36000) Huma válasza D1Rect (#35999) üzenetére


Huma
addikt

Mondja a szerzetes, aki egész végig térden állva imádkozott Diablo előtt. ;]
Ha én nem lettem volna...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.