Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34801) D1Rect válasza radi8tor (#34799) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ráfeküdnék a zsacsikra biztos tartana vagy 1 hétig a 99%...
De sajna annyira nem érdekel, néha megcsinálok egyet-egyet, de sose foglalkoztatott.
(megnéztem 71% különösebb erőfeszítés nélkül)

[ Szerkesztve ]

(#34802) Cyberbeni válasza radi8tor (#34799) üzenetére


Cyberbeni
addikt

én 3820 pontnál járok :D (mutatja valahol az összesített %-ot?)

@mikromanus: ahhoz azért már dmg sem árt, meg több armor/resist kell oda, hogy biztonságosan elfuss a fehér mobok mellett

[ Szerkesztve ]

(#34803) radi8tor válasza Cyberbeni (#34802) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Summary oldalon nekem a legfelső csík mutatja az overall progress-t vagy mit.

⭐ Stella

(#34804) Nordic válasza D1Rect (#34795) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Oké, komolyra fordítva, lehet hogy béna vagyok, vagy legalábbis bénább mint egyesek, de én nem tartom magam annyira annak, mivel még 1.03 előtt elértem act 3-ba. Akkor még act 2 is tiszta cumi volt, nem úgy mint most. Immárom több mint 250 óra van a barbáromba, és 1 ismétlem egy cucc van, amit nem ah-n vettem, hanem találtam és tudom is használni. Majdnem minden a gearen múlik, és azt viszont csak AH-n tudod beszereni. Egy szónak is száz a vége, megértem, ha te meg sokan veled együtt(akik végeztek a játékkal inf-en) hiányolják az end content-et. Szerencsémre engem még nem érdekel, majd ha eljutok Diablo kinyírásáig, akkor majd én is jövök beállni a sorba, bár gyanítom hamarabb lesz a játéknak új kieg-je, mint hogy ez bekövetkezzen.

(#34805) Rankerz


Rankerz
senior tag

Pár nap szünetet tartottam,valaki megmondaná hogy a drop rate jobb e már?

(#34806) mpierre válasza Rankerz (#34805) üzenetére


mpierre
veterán

Patch nem volt. Tehát...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34807) Ptech válasza Nordic (#34804) üzenetére


Ptech
őstag

Ez van. WoW-ban a raidelőknek volt jó gearje, Dio-ban meg a kereskedőknek van :)

(#34808) kovsol válasza mpierre (#34806) üzenetére


kovsol
titán

igen, mert egy hotfixben növelték és nem patchben

May the Force be with you!

(#34809) vhunor válasza Gorneck (#34796) üzenetére


vhunor
őstag

Én se tolom többet, meg inf act 2-ig nem is vettem semmit AH-ból, de fix csapattal mentünk 3-an. Fegyó: az egyiket 150k, a másikat 70k-ért vettem, craftoltam bele star gemet aztán annyi.

Szerintem úgy szopás, hogy az ember az idő nagy részében egyedül megy, mert akkor tényleg nem lehet felcuccolni a talált tárgyak osztályáról. 3-4 fős állandó társaság már bőven el tudja látni magát úgy, hogy csak 1-1 vackot kell venni AH-ból, és inf act 3-ig semmi extra cucc nem kell, lásd pár nappal korábbi hozzászólásom - amiket vettem, 100-200k között voltak.

Cyberbeni: act 2-ben én ezt futom ha egyedül farmolok: sewers, road to alcarnus, path to oasis-oasis, terminus, belial. Ez nagyjából 35-40 perc, talán 15 elit pakk, plusz Kulle és Belial.

Nordic: rajtam kb. fele-fele arányban a talált és AH-zott.

Az AH miatt várható volt, hogy szar lesz a használható cuccok droprate-je, mert akkor ki AH-zna, ha hentelés közben kiesne neki ami kell?

[ Szerkesztve ]

(#34810) sittes79


sittes79
addikt

Inf act 4-es mindent verő karit végülis mennyi euróból lehetne összerakni? kábé? Igaz, hogy nem áll szándékomban csak érdeklődöm...

(#34811) Rankerz válasza kovsol (#34808) üzenetére


Rankerz
senior tag

zsír, akkor mehet az Azmodan farmolás^^

(#34812) radi8tor válasza sittes79 (#34810) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

200 körül.
Már látom előre jönnek majd az 50 EUR hozzászólások is, csak azt felejtik el odaírni, hogy hány napot töltenek (RM)AH előtt bogarászva, mire kihullik egy olcsó cucc.

⭐ Stella

(#34813) maross válasza sittes79 (#34810) üzenetére


maross
veterán

20euro/slot-tal mar majdnem minden igenyt kielegitene :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34814) Gorneck válasza vhunor (#34809) üzenetére


Gorneck
titán

Annyiért nem kapsz értelmes fegyót wd-hez...már elég régóta...a mostani fegyverem ami van 150ért vettem, most 2-3 milló alatt nem láttam olyat amire le tudnám cserélni és akkor ez még csak a bid rá...pár óra után. És akkor még csak egy sima magic cuccról van szó...amin van crit dmg.
De ha látsz meg is veheted nekem...elvárások: 1,3-1,4, 900+ dps és crit dmg 70+ %. :)

Gorneck#1239

(#34815) Cyberbeni válasza Nordic (#34804) üzenetére


Cyberbeni
addikt

még mindig ghommal szenvedsz?

(#34816) D1Rect válasza Nordic (#34804) üzenetére


D1Rect
félisten

Jelentős részben gearen múlik, nem vagy hajlandó eleget túrni az AH-t.
Ennyi a dolog nyitja.

(#34817) Alg válasza Gorneck (#34814) üzenetére


Alg
veterán

200+int, 750-800dps, socketes kardot 1-2 milla környékén szerintem lehet találni (én asszem 230int 770dps-t vettem 1M-ért, és még 220 str is van rajta)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#34818) sith7 válasza Qru (#34773) üzenetére


sith7
nagyúr

39k hp, 15k dps, 5k armor /pajzzsal majdnem 7k/, resist 690 /mantrával 800 felett/

Mennyi az a kevés ? :F

Alg:
Úgy érzem a következő karakter a barbár lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#34819) Gorneck válasza Alg (#34817) üzenetére


Gorneck
titán

Itt van egy kis bökkenő...nekem nincs 1-2 millám...csak fegyóra...főleg, hogy a crit dmg ennél sokkal fontosabb nekem, mint 230 int.

Ilyet egyébként néztem, és nagyon sokat esett a dpsem...de már leszarom az egészet... :) Max esek kelek...ez van ezt kell szeretni... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#34820) Wolverine


Wolverine
félisten

A legnehezebb dolog a világon... :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34821) vhunor válasza Gorneck (#34819) üzenetére


vhunor
őstag

Melyik actben jársz? Azt ne mondd, hogy act 3 előtt ilyen fegyver kell.

(#34822) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hell elején mennyi HP illene DHnak? dpssel nincs gond, de 11k hpm van és 1hitel szinte minden ami nem fehér. Tudom, papír, nem tankolni való, de két-három lövést ki kéne bírnia :)
esek kelek. Pedig 16% speedem van, nem is alap. Lenyomtuk Mobal kollégával NM Diablot, ha 3x nem élesztett csata közben egyszer sem, pedig ő is papírral volt, Wiz.

[ Szerkesztve ]

(#34823) Cyberbeni válasza whitezo88 (#34822) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 15k van most az infernós dh-mon és reflects damage-en kívül minden vihető act1-ben. (1.0.3 előtt végigtoltam vele, azóta nem nagyon foglalkoztam vele)
meg persze későbbi actokban is minden vihető, csak alacsony dmg miatt futkorászni kell.
és mielőtt meghalsz, nyomb be a smoke screent, ha elfogyott a disciplined, akkor meg a preparationt

[ Szerkesztve ]

(#34824) LÁZ válasza whitezo88 (#34822) üzenetére


LÁZ
addikt

hell vége, hp 17k, dps 29,5k, nem volt baj semmivel, viszont diablo problémás egyelőre :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#34825) Mr.Csizmás válasza whitezo88 (#34822) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ sok dexes cucc, lehetőleg minden socketes, kaviccsal

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34826) whitezo88 válasza LÁZ (#34824) üzenetére


whitezo88
nagyúr

NMen a halálokok 1 tűzlabda kivételével a klónok voltak, a sajátom általában egyszer eltalált, már haltam is.

(#34827) Gorneck válasza vhunor (#34821) üzenetére


Gorneck
titán

Nem solozok...csak keresek vmi jobb fegyót...és az jelenleg nincs nyomott áron...a sajátom pl 150-ért álom kat.

Gorneck#1239

(#34828) Cyberbeni válasza whitezo88 (#34826) üzenetére


Cyberbeni
addikt

smoke sceent be kell tolni.
ha meg nincs elég dps/kedv a klónok megöléséhez, akkor lehet futkorászni is, amíg el nem tűnnek (előbb jön vissza shadow dia, minthogy eltűnnének)

(#34829) LÁZ válasza whitezo88 (#34826) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem singleplayer módban egyedül hell diablo probléma, eddig egyedül toltam idáig, párszor meghaltam NM-en is, de a saját hibámból :D , NM-en elsőre megvolt diablo

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#34830) ttt1


ttt1
őstag

Mindent a vásárlóért.. Itt vannak a csizmák, kesztyük és gyürük,medálok. Ebbe van pár ezres pár 10 e és pár 100 e kategória is. Van ami megüti a vita, int, resi vagy attack speed követelményt is. Jó szemezgetést :)

(#34831) WhiteWalker válasza whitezo88 (#34822) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én inf act 2 legelején vagyok...~28K élet és SS nélkül 38K dps...és halok ezerrel..főleg a dobálós kis sivatagi patkányoktól...gearre sokat nem költöttem...AH-ból már csak milláktól lehetne vennem jobb cuccost... pl movement speed és ias cuccokra gondolok.. :)

[ Szerkesztve ]

(#34832) for3l válasza Gorneck (#34814) üzenetére


for3l
senior tag

"...1,4, 900+ dps és crit dmg 70+ %..." - én most pont egy ilyenre licitálok (remélem nem egymás ellen fogjuk nyomni :D )

különben turbóztam kicsit a wd-n:
dmg: 40k
hp: 26k
crit chance: 33%
crit dmg: 222%
resistek: ~300

buffolva így 56k a dmg, elég szépen darál. valami move speed-es cuccot akarok majd még szerezni neki (de lehetőleg úgy, hogy más érték ne essen le), jelenleg csak a csizmán van 12%.

(#34833) Cyberbeni válasza for3l (#34832) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha "olcsón" kell, akkor lacuni's prowlers jó.

(#34834) Nordic válasza Cyberbeni (#34815) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Áh, ghomot már leütöttem(igaz tegnap megnéztem ezzel a dps-builddel mit tudok ellene, hát semmit - egy fullos cuccjavítás után otthagytam), de a katapultos küldetéshez kevés vagyok még, legalábbis ami a dps-t illeti, még legalább ugyanennyit össze kellene szedni(most van 31k unbuffed)...Persze ez is elég lenne, ha lennének 800 körüli resistjeim, de azok a cuccok már horror áron vannak(10M felett).

D1rect: Eltaláltad. Amúgy azért nincs türelmem ah-zni, mert egyrészt nincs miből:P, másrészt, meg vagy lecsúszok a jó bizniszről, vagy rá se akadok.

[ Szerkesztve ]

(#34835) Cyberbeni válasza Nordic (#34834) üzenetére


Cyberbeni
addikt

monkkal 13k-val toltam végig act3-4-et.

(#34836) Gorneck válasza for3l (#34832) üzenetére


Gorneck
titán

Biztos nem... :) De rémlik vmi fogpiszkáló...de oda még a bidet se tudtam volna reggel kivetni... :D

Egyszer tolnék veled is egy kis farmot... :D Kíváncsi lennék hogy megy így a szekér... :D

40k nagyon nem rossz, de látom az vit/allres rovására ment. Nem kevés az a HP?

AS-re nem toltál semmit igaz?

Gorneck#1239

(#34837) Qru válasza sith7 (#34818) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Armor nekem is pajza nélkül annyi. Resim? Gyalázat: 180 :D

mod:

Wolverine: :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#34838) for3l válasza Gorneck (#34836) üzenetére


for3l
senior tag

simán, én benne vagyok: Forel#2763

igazából 350-400 resist helyett 300 szerintem nem olyan vészes veszteség - legalábbis nekem úgy jött le, hogy nem ér annyit. a life már más, azt jó lenne visszatolni - illetve nem is vissza, hanem csak simán feltolni - 35k körülire, de végül is így is játszható, atm van mellette 800life regen is.

Cyberbeni,

kösz a tippet, nem rossz item, csak vesztenék crit chance-ot egy csomót (vagy nem olyan csomót, de akkor meg bazi drága lesz a csere..)

[ Szerkesztve ]

(#34839) Gorneck válasza for3l (#34838) üzenetére


Gorneck
titán

Legalább megsasolom, hogy mi dob ennyit a dpsen...gondolom kurva sok az int az én ~1500amhoz képest. Crit dmg aszhem nem szól bele csak a chance a dpsbe...

Az a 800 kemény...szal látni akarom mi van rajtad... :) Mondjuk egy sipka és vért kombó csere tervbe van véve, ahogy a bracers vagy mi is...

9-10 elég sok...gondolom annyiról van szó. :)

ACT2ben közlekedsz már?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#34840) Telda


Telda
addikt

Nem azt mondták, hogy már nem lesz többet error 33?

(#34841) Ptech válasza Gorneck (#34839) üzenetére


Ptech
őstag

Crit dmg aszhem nem szól bele csak a chance a dpsbe

Már hogy ne szólna bele :F

(#34842) Mumee


Mumee
őstag

32k hp és bár act3-4 mint írtam resesebb cuccokban megyek, ott 37k és még így is 70k körül van a damagem. Nem igazán kell a fehér mobok közelébe mennem, ilyen damage mellett a sprint megöl mindent.
Ami tény, hogy partyban act3-4re még tankosabb cuccokban érdemes menni mert nem tudsz ugy haladni ahogy jó, de nem azért mert nem halnak meg a mobok hanem mert nem utánad jön minden, így mindig vannak kósza mobok.
Van nekem tnk gearem is 1380 all res-el 80k hp-val 20k damagel, de effektív farmolásban ez így jobb. sokkal

(#34843) Neptunfű


Neptunfű
tag

A nagy AH mágusokat, 'item managereket' kérdem, mi lenne az az ár amennyiért elvinnék nekem ezt az amulettet?

as long as you don't choose everything remains possible

(#34844) Gorneck válasza Ptech (#34841) üzenetére


Gorneck
titán

Hmmm, ezt nem tudtam...azt nem tudtam, hogy a crit dmg ad a dpshez...azt hittem csak a végkifejletbe látszódik mikor elcsattan egy crit hit.

Gorneck#1239

(#34845) radi8tor válasza Neptunfű (#34843) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagy kár érte, hogy nem socketes.

1 millió gold szerintem. Maximum.

⭐ Stella

(#34846) for3l válasza Gorneck (#34839) üzenetére


for3l
senior tag

sokkal nekem sem több (1620), inkább akkor a crit chance/dmg lesz ott a különbség, a bracer-emen meg csak 5,5% van, nem 9-10, az kb megfizethetetlen :D (ha erre írtad a 9-10-et).
a2-ben is el vagyok, bár ott jobb csapatban, ahol van valami tankféleség.

(#34847) Ptech válasza Gorneck (#34844) üzenetére


Ptech
őstag

Különben nem sok értelme lenne a statnak..

(#34848) Gorneck válasza for3l (#34846) üzenetére


Gorneck
titán

Kesztyűre...mert amit kolléga javaslot movespeedre, az aszhem kesztyű talán...

A bracer csak azé került szóba (még két másikkal), mert az még nálam csereérett...

Hmm...megnézem akkor este vagy vmikor milyen cuccaid vannak...kíváncsi vagyok.

(#34847) Ptech: :R Crit dmg-s cuccom elég kevés van, mikor cseréltem amut azon volt AS is...így nem látszott váltáskor, hogy ki mit ad.

Gorneck#1239

(#34849) sith7 válasza Qru (#34837) üzenetére


sith7
nagyúr

omg ... :Y

Az nagyon kevés ... :( ... én mikor act2 - be értem, akkor volt 350, és én sem tudtam haladni ... de akkor így már érthető, hogy te miért nem tudsz

Én akkor azt csináltam, hogy "kázárbarikádtól - bácserig" toltam pár run - t, összeszedtem 300k - t, és akkor vettem talán 3-4 dolgot, amin volt all res, meg cold res, és abból lett így 690

(#34850) mammutka válasza for3l (#34846) üzenetére


mammutka
tag

Megkérdezhetem a Tisztelt Doktor Urat, hogy meddig tetszett jutni ezekkel az irigylésre méltó számokkal? Érdekelne az is, hogy hány órát toltál már bele a wd-ba és persze a buildre is kíváncsi lennék.

Gorneck23, Neked is megköszönném a hasonló infókat. Nem sokan játszanak dokival.

[ Szerkesztve ]

Mammutka#2227

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.