Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35851) JSaN válasza Helmoras (#35847) üzenetére


JSaN
addikt

Azert egy ellensege van, a reflect damage. Az 1 kepernyo tavolrol is kifekteti.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35852) Helmoras válasza JSaN (#35851) üzenetére


Helmoras
őstag

shadow power kell csak, nem olyan bonyolult kari, sőt szerintem egyik legkönnyebb.

(#35853) Djuree válasza ProEvoFan (#35843) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges annyi loh. beszéltük már sokszor, nem kell túlmisztifikálni azt a loh-ot, rengeteg helyzetben semmire nem jó....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35854) Wolverine válasza Kobe (#35834) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért, mert még ha valóban van a Blizzard oldalán is probléma, az ilyen vizsgálat kiderítheti, miért van a usereknél gond... :) Lehet, hogy valamilyen beállítás kérdése, ami 99 embernél tökéletes, egy helyen meg gubancot okoz.
De az esetek nagy százalékában nem a Blizzard a hibás az ilyen esetekben, hanem vagy a user, vagy az ISP-je.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35855) WayneGace válasza Djuree (#35853) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez azért nem igaz. Monkkal 28k hp-val elmentem act4-ig 1200 LoH-al. Most 35k hp-m van life steal és 888 LoH. Könnyen tudok haladni bármelyik act-ban. Az tény, hogy szerintem is fölösleges túlhalmozni. Sokan túlságosan rámentek a magas hp-ra és nevetséges dps-el játszanak. Ezért sokáig kell ütniük mindent. Inkább ebben keresendő sok tank karakter gyengélkedése szrintem.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#35856) Zan válasza Helmoras (#35852) üzenetére


Zan
aktív tag

Pontosan! Shadow csak arra van, hogy a reflectek ne (annyira) szivassanak! Ha azt benyomom egy RD- csoportnál, egy két jobban sikerült crit visszahozzal majdnem a teljes hp-mat. Viszont szerintem azért annyira nem könnyű vele. Egyedül szerintem nem igazán tudnék érdemlegeset alkotni (az már más kérdés,hogy nem is akarnék:)). Egy-két ütést átlagban azért kibirok és a halálok többsége sem a kari, hanem a saját gyengeségem miatt szokott bekővetkezni!:)

Minél jobb, annál jobb!

(#35857) Helmoras válasza Zan (#35856) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó hát act 2 nél én se megyek tovább, de mivel csak diákmunka helyett zsebpénz szerzésre használom már a diot jó ez így nekem :D

(#35858) Kobe válasza Zan (#35842) üzenetére


Kobe
veterán

akár privátban tudnál dobni egy leírást v screenshotot cuccokrol ?

kb ez a köv szint amit becéloztam a DHval, jo lenne tudni pontosan mik azok, illetve kb mennyibe volt a tlejes gear

(#35859) Mumee


Mumee
őstag

MF témához:

4 opció van:

MF nélkül mész közepes mennyiségű goldból vásárolt gearben. (1-1 act farm 30-50perc)
MF-el mész közepes mennyiségű goldból vásárolt gearben. (1-1 act farm 50perc-1óra 20perc)
Top gearben mész gold nem számít minden olyan, mintha MF-el vagy MF nélkül mennél
Szar gearben mész örülj, hogy haladsz nemhogy MF.

(#35860) Gorneck válasza ProEvoFan (#35848) üzenetére


Gorneck
titán

Megoldva...

Gorneck#1239

(#35861) Thrawn válasza Kobe (#35858) üzenetére


Thrawn
félisten

A crit chance drága mulatság, főleg ha crit dmg is van mellé ugyanazon a cuccon. Egy foglalatos fegyver és a lehető legjobb zöld kavics mindenképpen kell crit dmg miatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35862) scott_free


scott_free
senior tag

:))

(#35863) Zan válasza Kobe (#35858) üzenetére


Zan
aktív tag

Igen,tudok!

Sajnos tényleg drágák a critvariáló-cuccok,de ha úgy keresel,hogy egy cucc csak egyből adjon,de abból minél többet,akkor azért meg lehet úszni a jewelry-ket is olyan 5 milla alatt..!

Minél jobb, annál jobb!

(#35864) DjDanee87 válasza Peat;) (#35826) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tudod miért nem érnek semmit a közepes (40 all res, 80 vit, 70 str) cuccok? Pont azért, mert a blizz megnövelte a dropratet, meg nyilván mivel egyre többen érnek el infernoba, ahol esnek ilyen cuccok dögivel.
Ha megnövelnék még jobban (már így is elég magas) az ilevel63 cuccok drop ratejét, nem változna sok minden. Az hogy ilvl63 nem jelenti azt, hogy használható, nem jelenti azt hogy jó cucc. Annyit törtem már be str int reflect melee dmg és hasonló cuccokat hogy hihetetlen. Iszonyat kevés az esély a jó itemre, mert még ha kifogod, hogy pont dex vita all res-t kapsz az adott tárgyra ott is van szórás. Lehet az 250 dexes kesztyű vagy lehet 40 és egyáltalán nem mind1 az értékét ha nézzük.
Persze ha a Blizz megváltoztatná a statok szórását a 63as cuccokon, hogy mondjuk 130-250 lenne akkor kevesebb szemét jönne ki belőle, viszont amilyen mennyiségben hullik most az kb véget vetne a játéknak. Mindent csak roflstompolnának a játékosok.

Nem ismerlek, szóval nem tudom mennyire figyeled amik esnek neked, de vannak közte olyan dolgok amire lehet azt hiszed nem érnek semmit, közben meg egy vagyont érnek.
Csak példának itt van. Még lehet olcsón is adtam, de tele van a táska cuccal, el kell adnom őket, nem rohadhat minden az AHn :P
vagy pl ez kicsi a DPS? Str van egy wizard fegyveren? Kit érdekel crit dmg + socket!

És ha érdekel nem vettem vagy adtam el semmit RMAHban, egyszerűen csak Act2 farmolásából esnek a cuccok, adom el őket és veszek jobb geart. Így öltem le diablo-t tegnap Hihetetlen ugye?

[ Szerkesztve ]

(#35865) ProEvoFan válasza Gorneck (#35860) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:R :R

(#35853) Djuree
Sokan esküsznek rá még mindig.

(#35864) DjDanee87
Legalább olcsóbb lesz a közepes gear és a nép mehet act1-2re játszani.
Nekem sem mennek el a cuccaim AHban.

Más.Ha jól számolom akkor ha Flawless Emeraldtól kezdem el kovácsolni a gemeket h kapjak a végén 1db Star Emeraldot, akkor a végösszeg 800k lesz?
Túl meleg van és nagyon megy megy a számolás, mert AHban 695Kért megy darabja...
(#35866) Cyberbeni: egyszer annyi is kijött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35866) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#35865) üzenetére


Cyberbeni
addikt

500k

(#35867) persil


persil
nagyúr

Ez mennyit érhet szerintetek?
(trade-ben kérdeztem először, de le se köpött senki)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35868) persil válasza ProEvoFan (#35865) üzenetére


persil
nagyúr

Ha a flawless square-től nézed és azt, hogy hogy jutsz hozzá nem számolod, akkor kerek 500k.

Szrk.: de most nézem, beni 2x gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35869) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Látom a fórumon, hogy a random nem a haverom. 90 óra játék alatt eddig esett 1db set item, ami 900k-ért ment el, mást még 100 fölött se tudtam eladni...Így nagyon nehéz egy jó geart összerakni... :(

(#35870) Gyuri27 válasza persil (#35867) üzenetére


Gyuri27
félisten

Elinditod a diablót. Bemész az ah-ba és nézel hasonlóakat.
Vagy nyissatok egy árazós topikot.
Mert így ez a topik használhatatlan!

Amd - Radeon - Ryzen

(#35871) persil válasza Gyuri27 (#35870) üzenetére


persil
nagyúr

Valóban használhatatlan lett a topik így, hogy naponta-kétnaponta betesz valaki 1, azaz egy darab tárgyat és kér rá egy árat, mert ah-ban csak 3 stat-ra lehet szűrni, teljesen igazad van.... :D

Jézus hagyd már, ilyen túlzó hsz-t rég olvastam.

"Vagy nyissatok egy árazós topikot."
Írtam, hogy a trade-ben kérdeztem, de senki nem válaszolt.
Amúgy meg, ha nem tetszik valami, akkor átugrod ezt az egy darab hsz-t és szó nélkül hagyod. Ha ettől számodra "használhatatlan" akkor ott veled van a probléma, nem a topikkal. Méghozzá súlyos.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35872) Zan válasza Gyuri27 (#35870) üzenetére


Zan
aktív tag

Mi használhatatlan ebben a topicban neked? Az, hogy egy ember feltesz egy kérdést,amire a másik hasonló topic-ban nem kapott választ, mondjuk 3 naponta egyszer? Döbbenet..! Használhatatlan sz@r a a topic...! Érdekes,más nem nyavajog..! te is tanulsz abból,ha közösen kitaláljuk mennyit érhet a cucc..! És ha nincs hasonló cucc az AH-ban??? Pl. kérlek keress rá erre a gyürüre:

Nem fogsz találni, előre mondom pontosan ilyen statokkal megáldott ringet. Csak 120 int-eset találtam...! (GAH-ban természetesen) Azt 15 millióért adták.

Éppen ezért jöttem fel ide, hogy megkérdezzem tőletek,mennyit érhet, mert igen MEGNÉZTEM ah-ban, de nincs sok viszonyítási alap. Az a ring ami a legjobban hasonlított hozzá,az is "csak" 120 int-et adott.

Na akkor? Ha most erre kapok választ,(feltételezem fogok), akkor már nem használhatatlan a topic..! Vagy ha még mindig úgy érzed, biztos jó lesz neked! De inkább No offense..! :R

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#35873) Gyuri27 válasza persil (#35871) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ah-ban más is 3 statra tud csak keresni. Persze könnyebb elvárni, hogy más bogarássza ki.
Másrészről ez fórum. Azaz ha nem kapsz választ nem kell 20x és/vagy másik topikban megkérdezni. Türelmetlenkedni se kell. Ha mindenképp választ akarsz keress chatet. Mint irtam ez egy fórum. A dio3 fóruma. Nem a minek mennyi az ára fóruma.
Ezért lett nyitva a trade.

Zan: ha nincs az ah-ban hasonló se akkor az itteni userek honnan szülnek árat?
Illetve ha nincs hasonló se akkor engedd szabadjára a fantáziád és kreálj egyet rá.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#35874) persil válasza Gyuri27 (#35873) üzenetére


persil
nagyúr

"Másrészről ez fórum. Azaz ha nem kapsz választ nem kell 20x és/vagy másik topikban megkérdezni. Türelmetlenkedni se kell."
Már ne is haragudj meg, de kezd unalmassá válni a hisztid.
Egy tárgyat tettem be és egyszer kérdeztem rá, türelmetlenkedés pedig a kanyarban sem volt. Mi a francról beszélsz te egyáltalán? Ne magyarázd meg a hülyeségedet.

"A dio3 fóruma"
Akkor tökéletesen jó helyen járok.

Szerintem ezt az egész hisztit fejezd be, semmivel nem lett rosszabb a topik, azért mert feltettem egy kérdést.
Ja de. A hőzöngésed miatt született vagy 4 hasztalan hsz. Ezzel lett rosszabb.

Sőt "használhatatlanná" tetted.
Többet nem írok a témában és bocs a többiektől, hogy egy ilyen faszságba képes voltam belemenni. Már az elején ignorálnom kellett volna téged. Én vagyok a hülye.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35875) adrian360 válasza persil (#35871) üzenetére


adrian360
őstag

naponta betesznek ide vagy ötöt btw. és tényleg nem tudom miért nem tudja az eladó egyszerüen az AH-t átnézni. nekünk is pont ugyan úgy 3 stat kereshető mint neki, de neki legalább van fogalma hogy kb mennyit akar érte kapni. legalább ennyi fáradságot tegyen meg.

(#35876) Zan válasza Zan (#35872) üzenetére


Zan
aktív tag

Megnéztem RMAH-ban,ott sincs ilyen...! Csak hasonlót,de sz@rabbat találtam 30-40 EUR-ért. Várom az ötleteket,mert nagyon el kellene adnom, de nem akarom áron alul...!

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#35877) adrian360 válasza Zan (#35872) üzenetére


adrian360
őstag

129 int 31% chd 16 % mf 1,5 millióért van bent. tessék egy viszonyirtási alap. kb 15 másodperc volt megkeresni

[ Szerkesztve ]

(#35878) Neró válasza Zan (#35876) üzenetére


Neró
őstag

Akkor mennyünk már rajta végig. :) Ha szarabbat találtál 30-40 euroért, akkor evidens, hogy a tied többet ér nem? Ha sokkal jobb a tied, akkor mehet 1-2 eurot feljebb, ha nem sokkal, akkor pedig ennyiért kirakhatod, hogy el is vigyék. Ennyire egyszerű.

(#35871) persil: a mai nap folyamán én 4 ilyen hsz-t számoltam. De akkor nem értem mért van ott a Trade topik? Akkor ezek szerint teljesen felesleges, ha ide járkálnak az emberek árat kérni. Ha ott nem válaszolnak, akkor valószínűleg itt se fognak.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35879) Gorneck válasza Gyuri27 (#35870) üzenetére


Gorneck
titán

Ott a trade topik...nem is kell nyitni....

Gorneck#1239

(#35880) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na a Blizzard megint elkezdett alkotni, az előbb az AH halt meg, ost meg 2200 latency.

A játék az nem játék!

(#35881) JSaN válasza Lézerparaszt (#35880) üzenetére


JSaN
addikt

User error lesz, nalam tokeletes minden.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35882) flash-


flash-
veterán

Mit jelenent a Minden másodpercben plusz 3% esély kritikus találatra?

mit jelenet a kritikus találat a diabloban?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#35883) Lézerparaszt válasza JSaN (#35881) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jó ez a user error kifejezés, akkor főleg ha én letiltottam magamnál az AH-t fél percre xD
Az inkább user god mode lenne.

A játék az nem játék!

(#35884) persil válasza flash- (#35882) üzenetére


persil
nagyúr

+50% sebzés(alapból, de lehet növelni tárgyakkal és skillekkel) amikor kritikus találatot viszel be.

A 3%/sec pedig azt jelenti, hogy az esélye folyamatosan nő addig, amíg egyszer csak be nem jön egy crit. Olyankor a bónusz leesik és újra az alap crit chance lesz életben, a következő másodpercig, amikor megint elkezdi másodpercenként növelni 3%-al.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35885) OnSeT


OnSeT
őstag

Korábban volt arról hír hogy az equipment aukciókat is le lehet majd lőni idő előtt.
Lesz ebből valami vagy már elvetették az ötletet?

(#35886) DjDanee87 válasza flash- (#35882) üzenetére


DjDanee87
addikt

Alap esetben 50%al nagyobb sebzes. Viszont vannak itemek amik megnovelik (critical hit damage) és akkor meg nagyobb ütés is kihozhato akar.

(#35887) adrian360 válasza flash- (#35882) üzenetére


adrian360
őstag

crital hit esetén az alapsebzés helyett megnövelt sebzést kap a célpont. a megnövelt sebzés alapból 50%-os, de ezt is meglehet növelni erre vannak a critical hit damage statok. akár 300-400 %-ot ki lehet hozni. Ezen felül a különböző classok különböző skilljei adhatnak még egyéb pluszt.

(#35888) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Legjobb gold sink: bannoljuk Athenet :D [link]

(#35889) Neró válasza Cyberbeni (#35888) üzenetére


Neró
őstag

Bannolták?

| www.diablohungary.hu

(#35890) Nordic válasza persil (#35867) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kb. 50k-ért már van benn hasonló több str-el vit nélkül. Ha int helyett chd lenne rajta akkor bőven millás gyűrű lenne. Itt a dmg kicsit feltolja az árat, szal talán 1-200k lehet az ára. A véleményemet nem vagy köteles elfogadni, mivel köztudottan nem értek az ah-hoz:DDD, de gondoltam belefér az időmbe ránézni mi pénz lehet egy ilyen :) .

Cyberbeni: Én nem sajnálom. Mellesleg majd vesz egy új játékot, aztán folytatja tovább.

Chatbe azt írják, hogy teamplay miatt bannolták. Az mit takar? Mondjuk azt nem hiszem, hogy véglege ban. Az error 53-ra azt írják, hogy 24h-s felfüggesztés.

[ Szerkesztve ]

(#35891) maross válasza Zan (#35872) üzenetére


maross
veterán

Hat aki ezert 15milliot ad, az megerdemli.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35892) Neró válasza Nordic (#35890) üzenetére


Neró
őstag

Már világos, pénzért nyírt ki Bossokat, mármint goldért. Ezt hívta TeamWork -nek. Aztán csomóan jelentették.

| www.diablohungary.hu

(#35893) Peat;) válasza DjDanee87 (#35864) üzenetére


Peat;)
veterán

Aktívan használom az AH-t, amit kicsit is jobbnak érzékelek betolom. Ugyanakkor a linkelt két példád pl tényleg kirívó eset és valljuk be a másik egyén hülyesége hozta neked a profitot, ezek ennyiért nem szoktak elmenni.

Az igazán jó item meg létező kategória, azzal hogy egyre több a lvl 60-as játékos és az alapból is hiánycuccok mennyisége nem változik akkor az még nagyobb inflációt okoz. De az egész játék hemzseg sajnos a meggondolatlanságtól, pl. a rare itemekért alapból jóval nagyobb értéket kéne adnia a kovácsnak, mint ahogy a gemeknél is ez a helyzet. Az egész játék olyan mintha kísérleti jelleggel elindult volna hogy majd menet közben beállítják. A beállítás elmaradt így viszont egyre nagyobb mértéket fognak ölteni a torz árak, csak egy szűk réteg lesz aki többnyire játékból és önerőből fog oda eljutni ahova te. A legtöbbje majd veszi a goldot(és valószínű ezen embereknek köszönheted a linkelt képen szereplő eladásokat). Észbe kaphatnának mert lassan egy micro tranzakciós rendszer jobban működne mint a mostani, úgy hogy az alapjátékár is csillagászati.

[ Szerkesztve ]

(#35894) Franklin válasza Neró (#35892) üzenetére


Franklin
addikt

Akkor most jöhet az újabb "Help Athene" akció? Mindenki adjon neki legalább 1 millió goldot, hogy újra tudja kezdeni?

Kezd egyre büdösebb lenni ez a sztori.

(#35895) Lézerparaszt válasza Neró (#35892) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem ezzel nincs semmi baj, legalább most már csinált valamit a pénzért, nem úgy mint az elején, hogy csak adománygyűjtés (gold), hogy állok Tristramban és logolnak be pénzt adni. Ha én Xyz-t megkérem hogy öljük le Diablót, és fizetem neki a repairt azt is bannolják? Végülis ugyanaz a helyzet, csaka gold mennyisége más. Bár ami a mostani repair árakat illeti, lassan egál lesz :D

A játék az nem játék!

(#35896) Kobe válasza Cyberbeni (#35888) üzenetére


Kobe
veterán

küldhetnék utána christarast is, ugyanazt csinálja

(#35897) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na athene újra bent...nem bannolták.

(#35898) JSaN válasza Neró (#35892) üzenetére


JSaN
addikt

Mar megint csak trollkodott, mar belepett. De jol csinalja mert, megugrott a nezetseg. :)
LOL vendor aron szorja ki a legendary cuccokat.
Neró lehet, akkor gyorsan most kiszor mindent mig nem keso?

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#35899) Neró


Neró
őstag

Megvan mindene.

(#35898) JSaN : Tényleg bannolva lett, Error 53 -as kód volt kint. Csak gondolom egy ideig volt ban alatt.

(amúgy meg rámszoltak, hogy túl sokat linkelgetem a diablohungary-t szóval, nem fogom linkelgetni.) :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35900) DjDanee87 válasza Peat;) (#35893) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ok. Kezdjük azzal, hogy nem vagyok nagy AH guru, szóval lehet most hülyeséget írok.

"két példád pl tényleg kirívó eset..., ezek ennyiért nem szoktak elmenni."

Nem kifejezetten AHzásról szól nekem a játék, így nem tudom rá azt mondani egyértelműen, hogy nincs igazad - csak azt, hogy azért is adtam el annyiért amennyiért, mert ezek igenis ennyiért mennek, legalábbis tegnap a berakás pillanatában nem voltak bent olcsóbban.

Mostanában cseréltem le jópár itememet a karakteren és egyúttal próbáltam eladni azt, amit cseréltem. Meglepődve tapasztaltam, hogy a legtöbb rajtam lévő közepes item nem ér semmit már AHban (javarészt közepes resist, átlagon felüli statokkal). Ha ezt nézzük, simán megoldható pár millióból, de még kevesebből is összerakni geart Act2 farmolásra, legalábbis tank barbárnak. Onnantól meg szépen lassan lehet előrehaladni 1-1 item lecserélésével, ahogy gyűlik a gold.
Én is ezt tettem, és igenis vannak bent AHban 70+ resistes itemek 1-5 millió közt. Ennyi pénzt meg ha megvan act2 farmgear akkor egy hétvége alatt össze lehet hozni simán. És szépen lassan fejlődik a karakter, és eljön az idő mikor faceroll lesz act3-4 is.

Nem is úgy tervezte a játékot a Blizz, hogy végigrohanjon rajta mindenki, aztán delete! És szerintem működőképes is a rendszer, csupán akiknek kevés idejük van játszani azoknak aránytalanul tovább tart kivinni, az infláció miatt. De ha nem adják fel, egyszer sikerül.

+ bármikor ki lehet fogni alulárazott itemeket AHn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.