Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50001) kornel76 válasza mpierre (#49998) üzenetére


kornel76
aktív tag

Első inf póni runomnál - no valorral- egy kisvirágból kiesett egy madstone.... nem vmi nagy szám azóta is az ah-ban pihen. Azóta naponta megnézem mert hátha vmelyik maci - virág -póni szőre alatt az immortal páncél rejtőzik :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#50002) Thrawn válasza Gorneck (#49994) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem az is jó, csak adjanak bugvadászatért +10 lvl-t :)
Nyitottam Ticketet is, dolgozzanak csak rajta.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50003) Sirandrish válasza SLYM (#49995) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd ha a kedves Blizz kiveszi az unfair eliteket akkor beszélhetünk HC-ról..
Kihívásról beszéltem, és nem önkínzásról..a kettő között óriási a különbség..

Igen...voltak nálam 40K-nál értékesebb itemek..azt hiszem rá is szolgáltam 450óra játékkal nemde?

Az AH egy jó dolog? Mivaaan? Beszélt itt bárki az AH-ról? Az AH egy jó dolog, igen...de azért ne gondold már hogy az azért lett kitalálva hogy neked jó legyen..

A kesztyűs dolgot én már 12szer elfelejtettem, nem tudom te mit rugózol rajta..
Senki sem mondta hogy a Blizzard hibája..azt mondtam hogy némi foltozással, ami k 3percet venne el egy fejlesztő életéből, ezeket lehet orvosolni/minimalizálni vagy akár teljesen megszüntetni...én 15M-t buktam kb...hm..magasról teszek rá..de aki ugyan így véletlenül egy 250euros itemet bukik el? Hja tudom megérdemli mert nem figyelt és hát te PONT le is szarod mások gondját...

"tuti lesz egy aki valamiért sír, meg írja, hogy őt már nem izgatja a játék"

Ezt végképp nem értem miért nekem címzed mikor eddig akárhányszor felhoztam egy negatív dolgot azt a Blizzard ellen hoztam fel..a játékot folyamat védem...

Az meg hogy téged nem érdekel más emberek problémája...hmm...engem pont ez nem érdekel.

Engem nem nyírnak ki OFF-Screen a mobok, mégis egy undorító és felháborító dolognak tartom, mert egyszerűen ilyennek nincs helye a játékban..
HC-ra visszatérve pl...kezdesz HC-n egy WD/DH-t eljutsz infernóig...aztán ÚGY hogy nem látod mi történik beleszáll a mellkasodba egy ACT3as bika és meghalsz..ez fair? Ez jó?
Nem..ez nonszensz és szar...

De kérdezzük meg Gornecket akinek már kb 100M-es Gearje van és mégis ettől szenved..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50004) vhunor válasza Sirandrish (#50003) üzenetére


vhunor
őstag

Sámán, mortaros elit, tűzköpő madár mind ilyen... de a legjobb talán a szúnyogok sewers-ben. Azokat k*rvára nem látni.

(#50005) Thrawn válasza Sirandrish (#50003) üzenetére


Thrawn
félisten

Haragudhatnék én is rájuk, mert egyszer véletlenül bezúztam egy frissen vásárolt és nem éppen olcsó cuccomat a kovácsnál. Elég fájó volt, dehát a figyelmetlenséget nem küszöbölhetik ki semmivel. Persze bezúzás előtt 3-szor is feljöhetne az ablak, hogy "Tutibiztos be akarod zúzni?", de annak meg semmi értelme nem lenne.

Ezt az unfair elite dolgot viszont nem értem, a nerf óta már nincs unfair elit a játékban.

vhunor: Egy ranged karakter számára az összes olyan elit gáz, amelyik szintén távolsági mob (íjaz, köpköd, dobál) de ha ezeket is kiveszik akkor tényleg csukott szemmel lehetne végigmenni infernón. Így is átjáróházat csináltak belőle, legalább ennyi izgalom maradjon már...

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50006) Sirandrish válasza vhunor (#50004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja meg ACT2-n a föld alá bújó gyík..az a mittomén milyen kigyótestű csaje aki szintén eltűnik és csak akkor jön elő ha épp nyakonver..
Ez kb egy DPS hero halála...
De ez fair...ez nem probléma..ez így a korrekt és a jó..
Ne merj rosszat mondani :P

Thrawn Az én figyelmetlenségemet pl tudnák orvosolni de annyira nem érdekel már hogy szavakat sem pazarlok rá..

Unfair elit: CD és range nélkül bármikor bárhova és bármennyi arcane/frozen
Off-Screen 1hit killelő Bika
Eltűnő és csak akkor előbukkanó ha ütő elit

Van még ott...csak max a nerf miatt nem érzékeled :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50007) akela91 válasza Thrawn (#50005) üzenetére


akela91
addikt

Akkor gondolom Barbár, vagy Monk vagy. :) Nekünk nincs...

(#50008) mikromanus válasza Sirandrish (#50003) üzenetére


mikromanus
veterán

HC-t csak a fura izzó tekintetű népek játszanak. Sose láttam értelmét. Egy jó disconnect és indíthatsz új karit... amibe beleöklel másfél képernyő távolságról egy bika és elfárad ;]

Megjegyzem a bika látóhatáron kívülről gerjedős dolog többnyire csapatban tűnik sanszosnak. Vagy a peteknél is megvan az, hogy elöl hergelik az ellent és a gazdit kapja telibe az intelligencs monstra? Ezeket a jégbarlangos alagútbikákat én is szeretem nagyon. Gyalázatos forgószeles menekülős-seismices taktikát folytatok. Amióta legendary fegyverem van pánikjellemzővel azóta kellemes. Amit nem csapok le kapásból az 1-2 másodperc után ha beleáll a szélbe akkor bepánikol. Onnan már könnyű préda :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50009) Sirandrish válasza mikromanus (#50008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a bikák én nem tudom hogy működnek de általában úgy néz ki hogy én megyek elől..sehol semmi aztán egyszer csak elszáguld mellettem valami, félre lök mint egy darab szart és meg sem áll Gorneck (szegény kicsi WD) arcáig....és ugyan a kicsi WD egy kőkemény koponyát húzott a fejére...igen gyakran összehullik a találkozástól :K

Hja és ez kb 0,12sec alatt le is zajlik tehát időd mint a tenger a reagálásra :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50010) Thrawn válasza Sirandrish (#50006) üzenetére


Thrawn
félisten

Az Act3-as láthatatlan Winged Molokra gondolsz? Azt el kell csalni egy jó távoli sarokba ahová már nem fogsz visszamenni, megvárod amíg lecsap és többet nem zavar. A bikát már megszoktam, hogy időnként elgázol mint a gyorsvonat. Amúgyis sokszor onehit vagyok, eggyel több halál nem oszt nem szoroz (kivéve ha épp egy goblint üldözök/üldözünk). A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok", az arcane viszont tényleg bugos. Sokszor még a közelemben sincs a sugár de már el is fekszek tőle.

akela91: Demon Hunterem van :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50011) mikromanus válasza Sirandrish (#50009) üzenetére


mikromanus
veterán

Az a szép benne, hogy te elöl esetleg még látod is, hogy készülődik, de mire megnyekkenhetnél már átgázol rajtad és a WD arcán/hulláján ugrál. Szerintem idegesíti a wd kinézete, vagy a használt színek... vagy a szaga... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50012) mpierre válasza Sirandrish (#50009) üzenetére


mpierre
veterán

Amúgy szólóban is ezt teszi, csak ott az encsire gerjed, ha érzékelési körön belül van. A barbnak azért nem rongyol neki, mert onnan lepattan. És azt ő is tudja, hogy ami fáj, azt nem csináljuk.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50013) mikromanus válasza mpierre (#50012) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért az elit verzió a barbira is veszélyes. Nálam épp kevés a life. Lehet ezért. Ha telibekap, akkro élet nagyja lemegy kapásból. Ha reflect vagy elektromos, akkor a többit eelintézem magam. 1-2 csapás és szunya. Néha a menekülés is elég (sprint forgószelei ölnek le) ;)
Máskor meg rákészülök és meg se izzasztanak. Micsoda csalódás... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50014) Sirandrish válasza Thrawn (#50010) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..az tudtommal amúgy is bug nem?
Mármint az a láthatatlan köcsög..
"eggyel több halál nem oszt nem szoroz"

Jó ezt mindenki maga dönti el én egy haláltól is a falnak megyek :D

A frozen szintén nem zavar, mert egy gombnyomás és "kiolvadok"

Az hogy nem zavar még nem jelenti azt hogy fair :N

mikromanus Hát lereagálni akkor sem lenne idő de az esetek 90%ban én sem látom pedig legalább 8-10 karakternyivel előtt megyek :C

mpierre Eztet nem tudom mert én nem használok segítőt :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50015) mpierre válasza Sirandrish (#50014) üzenetére


mpierre
veterán

Én igen. Néha hagyom dolgozni a kis csajt, meg szeretem amikor sikongat... ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50016) Agro válasza Thrawn (#50010) üzenetére


Agro
senior tag

DH-ként engem egy dolog tud nagyon de nagyon idegesíteni. Act2 csatornáiban van egy elite pakk ami amúgy is baszott gyors de 10-ből 9-szer még megkapják a fastos jellemzőt. Azokra a pukkanós kutyákra gondolok. Na amikor ez párosul egy moltennel meg meg reflecttel. Akkor én is érzem, hogy kicsit unfair a játék. Főleg amikor elnyomok egy smoke screent. Ugye ilyenkor elvileg nem látnak, de mégis úgy rohannak utánam mintha nem csináltam volna semmit

(#50017) Gorneck válasza mikromanus (#50011) üzenetére


Gorneck
titán

Az a baj, hogy nem 1 baba van elől, hanem 2/3 és utánuk 3 kutya és mint szupermen szál a köcsögje egészen addig míg ki nem csap...az egyetlen mob ami 1 hitelni tud, sőt...az egyetlen ami kárt tud bennem okozni.
Persze van mikor mellel leveszem és utána eltávolítom csontjáról a húst...de ettől még nagyon idegesítő...mert olyan gyorsan történik a dolog, hogy reágálni képtelenség rá...

(#50010) Thrawn: Szerencsére a madárka már nincs...azt úgy nézki hosszú hónapok után javították...de azért is levágtam volna szívesen a programozók kezét. Ez egy bike ami a jeges barlangba tanyázik ott ahova peccs előtt se szívesen járt le senki.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50018) Thrawn válasza Sirandrish (#50014) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon. Ha jól tudom akkor van a barbárnak olyan skillje, amitől nem hat rá a frozen/arcane/molten stb, tessék használni és akkor fair lesz. Vagy szerinted az lenne fair ha minden és mindenki lepattogna rólad? Így is szénné nerfelték infernót :(

Gorneck23: Megvan még a madárka, nemrég találkoztam vele :K

Agro: Azokat én is nagyon de nagyon utálom, 2-3 halál biztos benne van mire legyűröm őket valahogy :D Szerencsére már felismerem a rejtekhelyüket és sokszor nem is csalogatom őket elő. Így egy problémás elittel kevesebb van.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50019) Gorneck válasza Thrawn (#50018) üzenetére


Gorneck
titán

Érdekes, mert én már elég régóta nem taliztam vele...

Gorneck#1239

(#50020) mpierre válasza Gorneck (#50019) üzenetére


mpierre
veterán

Jelentem megvan. Tegnap randiztam vele. Lecsapni persze nem sikerült.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50021) Coyot válasza Agro (#50016) üzenetére


Coyot
őstag

Act3 ban is vannak ilyen űbergyors tremorok, na azokkal aztán csinálj valamit :D

Má' nem

(#50022) Agro válasza Thrawn (#50018) üzenetére


Agro
senior tag

Hálisten nekem act2 már halál nélkül megy még ezeket is megtudom ölni, de ettől még baromi idegesítőek. Ja a másik kedvenceim az anál turkászok. Sokszor előfordult már, hogy nem láttam egyet se a közelbe de egyszercsak megjelenik a zöld taknyuk és már könyékig voltak a valagamban

(#50023) mephi666 válasza Agro (#50022) üzenetére


mephi666
nagyúr

na és a neugassámánok a3ban? :DDD 2-3képernyőről odébbról idézik rám 10esével az előzőleg levert fallen-hordát... ilyenkor kamikázepilótát játszok általában és átrontok a tömegen, hogy szétszedhessem a szájukat, de murphy-törvény hogy egy elit pakk is vár mellettük, hogy vidámabb legyen a jelenet

#50025: ja, a leggyakoribb halálformám elfelejtettem... szerintem ha lenne egy acsi öngyilokra, magasan toplistás lennék... tuti, hogy ha reflectes elitet ölök, akkor 0hp körül sikerül belelőnöm egy 500-600k körüli kritet impale-el, hogy vele együtt dögöljek én is :DDD kicsit inni kell ehhez a játékhoz, hogy vicces legyen, mert tiszta fejjel időnként ki tud akasztani (hétvégén is mókás diszkópartikat csaptam 2-3 elitpakk társaságában: volt ott minden, ami csillog-villog-robban)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50024) Gorneck válasza mephi666 (#50023) üzenetére


Gorneck
titán

Persze, ha épp nem kezdenek el 160as movementspeeeedddel rohani elfele... :D

(#50020) mpierre: :W

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50025) Agro válasza mephi666 (#50023) üzenetére


Agro
senior tag

Általában engem ezek annyira felidegesítenek, hogy ha minimálon van a hp-juk akkor kapnak a pofájukba egy cluster arrowt, csak, hogy örüljenek :D

(#50026) flash-


flash-
veterán

vajon melyik a jobb?

+1.5 crit hit chance,

vagy+33% critical hit damage?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50027) Agro válasza flash- (#50026) üzenetére


Agro
senior tag

ha nekem választanom kéne a chd, de én DH vagyok

Bár szerintem amúgy is arányait tekntve nagyobb dps növekedést okoz 33% chd mint 1,5 chc

[ Szerkesztve ]

(#50028) mar_tin válasza Coyot (#50021) üzenetére


mar_tin
tag

Azok akkor is gyorsak, ha nem kapják meg a fast affixet. Csak azt nem tudom, hogy miért, mikor az alap mob tök lassú. Mondjuk ezek is csak hullámzóan gyorsulnak. Néha neked rontanak, aztán meg másodpercekig csak cammognak, aztán meg megint neked rontanak. Amolyan bika módjára. :D
Megoldás rá egy van, sok DPS, hogy gyorsan potyogjon belőlük a piros gömb. :D Archon -al gyorsan le lehet őket hegeszteni. Persze, ha reflect damage -t is megkapják akkor szopás. 2-3 halál minimum.

(#50029) Sirandrish válasza Thrawn (#50018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az az unfair hogy lefagyok és esetleg meghalok..hanem pl hogy lerak 20frozenes bogyit...én kiugrok és még földet sem érek de vortexel visszaszív, de nem baj mert találok egy kis rést ahova eljutnék de ő inkább megint visszaránt...
Vagy a ACT3as Hulk ami jön feléd és egy ezredmásodperc múlva már a hátadba liheg és nyakon csap.
Esetleg a pufik akik olyan shieldet idéznek mindenre hogy 200K DPS-el olyan 20K-kat critelek?
Egyébként nepestig sorolhatnám az ilyen irritáló baromságokat amivel a játék él..

Mellesleg melyik az a skill ami megvéd a moltentől meg az arcanetól?
Nekem ez új..

"Ha barbár lennék engem is zavarna ha megfekszek lépten-nyomon."

Nem érted...én nem halok meg..ahhoz tényleg nagyon speciális eset kell hogy engem bezúzzanak...én pont melletted (DH) kampányolok...vagy a WD-k mellett

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50030) mikromanus válasza Gorneck (#50017) üzenetére


mikromanus
veterán

Soloban picit azért kezelhetőbb. Ha látod a bikákat akkor már félig nyert ügyed van. Barbárként épp lehet egyszerűbb. Az ütésállóbb. Meg a talajon szoktak lenni mindenféle gödrök, vagy kőhalmok. Akármilyen nagy állatok ezek akkor se tudnak rajta átugorni vagy átgázolni. Kerülni meg külyék. Beálsz a gödör túloldalára és osztod őket távolról. Barbárként még a sprinttel próbálkozok. Odamegyek, két csapás és amikor fújtat vagy toporzékol, akkor spuri a gödör túloldalára vagy szimplán csak az ellenkező irányba. Nem nagyon tudnak így telibekapni. Jó eséllyel beleszaladnak a forgószélbe és legalább egyszer bekapcsol a para-varázslat. Onnan nagy esetlenül menekülni próbálnak és könnyű őket levadászni. A tremorok hasonlóak. Az elit verziók picit neccesebbek. Sok kocogás, pár visszafordulok-és-arculcsapkodom jellegű támadás és újra spuri. Nem az a gáz, hogy erősek, hanem, hogy egy idő után sok -sok "egyéb" szörnyet is begyűjtenek a helyezkedésed alatt. Nehéz úgy lecsipkedni őket, hogy ne tudjanak beérni a tremorok. Onnan meg lehet 1-2 kényesebb pillanat. Persze lehet szaladgálni és egy idő után meghalnak, de ahhoz sosincs türelmem. Ha harc akkor legyen harc! :DDD

(#50029) Sirandrish
molten-arcane "immunitás: sok armor, sok resist és ne ácsorogj a sebző felületen sokáig. Kb ennyi. Teljes védelem nincs. Szerintem olyan 75%-nak jelzett védelmeknél lehet már nagyon szép és látványosan strapabíró a barbi. 24k life mellett azért néhol karcolgatnak. Mondjuk nem tank skillezéssel és cuccokkal...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50031) mephi666 válasza mephi666 (#50023) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, kifelejtettem a legpoénabb mob+affix kombókat... az avenger tényleg mókás szokott lenni: kisdenevér megnő akkorára, hogy még ozzy is elsírná magát örömében, ha találkozna vele :DDD a szúnyogcsapatból lób@szó bögölyhorda lesz és hasonlók... pár amúgy is nagy jószág meg kb akkorára nő tőle, mint siegebreaker

ja meg még1 vicces dolog: egyik nap lent voltam sirocco caverns lvl2-n, moltenes banda jött, elfogyott a discipline, hp is fogyogatott... gondoltam átugrok az ajtón és töltődök (már előtte arra vettem az irányt és az ajtóból multishottal beleszórtam búcsúzóul a népbe) 1-2 épp az átjáró mellett döglött meg, vártam a túloldalon és egyszer csak rotty :D átütött a molten robbanása, hogy azonnal tigrisbukfencet csinált a karakterem a legközelebbi falig

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50032) Coyot válasza Sirandrish (#50029) üzenetére


Coyot
őstag

Smoke screen DH nál elég jó skill. Bekapcsolom két oda vissza vault, trail of cinders rúnával, aztán egy pack halott :D jó közben elengedek pár ball of lightningot azért :DDD

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#50033) Sirandrish válasza mikromanus (#50030) üzenetére


Sirandrish
legenda

sok armor és sok resist?
Ez passzív? Még sose láttam ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50034) mar_tin válasza flash- (#50026) üzenetére


mar_tin
tag

Attól függ, hogy mennyi a jelenlegi CHC. Ha magas, akkor a CHD növelés több DPS -t eredményez. Nálam például a te értékeiddel (40% CHC most), a CHD növeléssel 65k DPS -ről majdnem 70 -re menne. Az 1.5% CHC növeléssel csak 67K -ra.

@Coyot: Cinders rúnát nerfelni fogják a következő patch -ben tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#50035) flash- válasza Agro (#50027) üzenetére


flash-
veterán

én is dh vagyok,köszi az infót.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#50036) mikromanus válasza mephi666 (#50031) üzenetére


mikromanus
veterán

Nálam volt olyan hiba, hogy valamelyik elit pakk beragadt felnagyított méretben. Kb akkorának tűntek mint a saját barbi ha kizoomolod, csak mellettük ott törpködött a barbi, így kontrasztosabb volt (kisbarbi vs másfélszer akkora dagi cammogó közlegények a harctérről). Semmi avenger speckó. Egyszer sikerült meghalnom. Mire visszatértem összementek. Vagy valahol volt az Act 1 Kazra oltárokhoz/dobokhoz hasonló speckó a környéken? Act 3-on ilyet nem láttam eddig :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50037) RockHaRD válasza Coyot (#50032) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez szép és jó egészen addig, amíg nem egy reflect dmg pakkon csinálod meg...

(#50038) Coyot válasza RockHaRD (#50037) üzenetére


Coyot
őstag

Akkor shadow power kapcsolok, így nem kell smoke screen sem, bár ha biztosra akarok menni akkor bekapcsolom mindegyiket. Mondjuk ehhez a művelethez már kell a +discipline.

mar_tin:
sajnos :D addig viszont lehet használni, elég durvára sikerült az tuti

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#50039) Thrawn válasza Sirandrish (#50029) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezeket az "irritáló baromságokat" nálam kihívásnak hívják. Sajnos alig maradt már ilyen a játékban :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50040) mcsabee válasza mikromanus (#50030) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ha befrozenelnek egy egy desecrator pokolba, vagy egy arcane lézer origójába, akkor semmi sem véd meg :)) . Legalábbis engem ~11.5k armorral és 950-1050 resisttel ez leszed, 54k life mellett. Sőt, a puci desecrator is akkorát csap, hogy 1 mp-t nem tudok benne állni kb, mondjuk ez nem baj, mert nem is szoktam, amint látom, hogy keletkezik, azonnal arrébb állok.

Kivéve, ha illusionist + desec, mert akkor semmit sem látok, pláne koopban, ahol egy kisebb diszkó fényerejével vetekszik a játszótér :)) .

@(#50039) Thrawn: azt ne mondd, hogy neked kihívás az, hogy egy elite packot 20 mp helyett 1 percig kell ütnöd, vagy még tovább, mert egy hülye shieldet idéz maga köré. Kihívás kerülgetni a desecrator poklot, de az már nem az, ha bele is fagyasztanak. Kihívás kerülgetni az arcane lézert, de ha belejailelnek a gyökerébe, az megint nem az. Vagy szintén kihívás maga frozen, kivéve, ha desecrator kerül mellé, vagy arcane ench, vagy vortex, vagy waller és bewalloznak. Persze, vannak ezekre skillek, lehet is velük egy ideig játszadozni, de sajnos a szörnyek nem a skillek CD-je szerint működnek :) .

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#50041) Cyberbeni válasza mikromanus (#50036) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem neki kell avengernek lennie, hanem ha meghal egy avenger, akkor a körülötte levő elitek megnőnek. Dupla avenger pakknál a legutolsó már azért szép méretű szokott lenni.
@mcsabee: akkor kevés az élettöltésed, én jóval kevesebb védelemmel simán zúzok dupla descaratoron is. Persze ha molten meg plague is van mellette, akkor már néha óvatosnak kell lenni.

[ Szerkesztve ]

(#50042) mikromanus válasza mcsabee (#50040) üzenetére


mikromanus
veterán

Leap fagyasztás előtt, yeti fagyasztás alatt/helyett a megoldás. A vöröspacniba meg ne álldogálj. Leap híján néha necces ha nem tudok a széleken maradni és esetleg körberaknak arcane-nal, de többnyire nem esélyesek az elitek arra hogy megszorongassanak :D

A kitakarós trükk néha idegesítő. Engem az opressor elitek tréfálnak meg vele. Meg azzal, hogy egy beáll elém és nem tudok kimozdulni semmi irányba. Fura... :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50043) Sirandrish válasza Thrawn (#50039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam a kihívás 1.0.3ban volt..
Keményebbek voltak az elitek, a HP-juk is több volt..
Nekem nem kihívás a kivédhetetlen és láthatatlan támadásokat kerülgetni..

"Sajnos alig maradt már ilyen a játékban "

Nem hogy alig maradt, teljesen kihalt..de ezt már fentebb 20szor biztos leírtam :)

Pont úgy gondolom ahogy mcsabee írta..
Lehet kihívást állítani egy játékba baromságok nélkül is..

mikromanus Nah..azt hittem ez nálam egyedi probléma..mármint hogy pl alám gyújtanak aztán nem tudok félrekattintani..vagyis tudok de mégis csak ütöm tovább a mobot :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50044) mcsabee válasza mikromanus (#50042) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az a legidegesítőbb, mikor eltorlaszolják az utat. Amúgy nem tudom, hogy van, de néha bizonyos szörnyek gyorsabban pakolják a frozent például, volt már bőven olyan, hogy kileapelek, és bamm, megint ott a frozen, Igazából az ilyen dolgok főleg koopban zavaróak, egyedül act 3-at nem bírom a kis dmg miatt, koopban meg nem rohangálhatok kedvemre, mert a dps karit valamelyest védeni kell. Plusz én nem is szeretek egyedül játszani :) .

Stay a while and listen...

(#50045) Cyberbeni válasza Sirandrish (#50043) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Kihívás max annyi volt 1.0.3-ban, hogyha csupa kék cuccokkal akartad végigtolni a játékot.

(#50046) mcsabee


mcsabee
senior tag

De amúgy erről a kihívás dologról mindenki úgy beszél, mintha bármelyik Diablo rész tele lett volna vele. Egyikben sem volt ennél nagyobb kihívás. A második rész a kiegészítő után konkrétan átment vicc kategóriába (azelőtt sem volt éppen baromi nehéz), az 1.10-es patch pedig olyan szinten könnyűvé tette a játékot, hogy az már hihetetlen volt.

Az első részt lazán végig lehet tolni egy szombat délután alatt full magatalálós cuccokban komolyabb akadály nélkül.

A harmadik rész ezt viszi tovább, és így is több benne a kihívás, mint az első két részben ugyanezen állapotukban, plusz sokkal hosszabb is.

Stay a while and listen...

(#50047) Cyberbeni válasza mcsabee (#50046) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, csakhogy úgy hirdették meg infernót, hogy egy hónapig csak halni fogunk folyamatosan, meg kihívás lesz, ehhez képest a legjobb elérhető gearben már 1.0.2-ben is faceroll volt act3-4 is. (Persze akkor elég sokba is került az olyan gear)

(#50048) Thrawn válasza mcsabee (#50040) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért, az kihívás, ha minden mob, legyen sima vagy elit 10 mp-ig tart? :F A shieldet nerfelték, meg is értem miért, de azon ne akadjunk már meg, hogy az egyik eliten továbbra is rajta lesz a pajzs a többin meg ugye nem...

No, nem részletezem ki az összes lehetséges monster-affix kombót, felesleges, csak úgy általánosságban leírom róluk a véleményemet:
Bármilyen extra tulajdonságokat is dob ki a gép a mobokra, mindegyikre megvan a válasz skill sor. Mindegyikre. Az más kérdés, hogy 5-ös valornál nem fogod átpakolni a skilljeidet egyetlen elit pakkért, mert nem ér annyit az egész. Ebből adódóan kb. 10-ből lesz egy olyan elitbrigád ami meg fog akasztani. Nade egyetlen ilyen pakk miatt hőzöngeni meg unfairnek kikiáltani a játékot... Ha ezeket is el akarjátok tüntetni belőle akkor egy dolgot áruljatok el nekem: hol marad a kihívás, az élvezet? Én is szeretem, ha szinte csak úgy elolvadnak előttem a mobok mert annyira de annyira űberelem őket, de ez egy idő után marhára unalmas ám.

Nekem ez ad (még) egy kis pluszt, hogy egyáltalán leüljek a játék elé, hogy ha időnként belefutok olyan helyzetbe ahol a hajamra kenhetem az összes skillemet, mert nem azokon fog múlni, hogy túlélek-e vagy sem, hanem kizárólag rajtam. Hogy mennyire tudok jól helyezkedni, hogy mennyi ideig tudom elkerülni az áldást amit rám osztanak.

Ui.: Ezt nem neked írom, csak úgy általánosságban:
Barbárként zavar a vortex? Zavar hogy nem bírod ki amikor 4 arkán sugár megy éppen rajtad egyszerre vagy belefagyasztanak egy desecrator tócsába/molten ösvénybe esetleg befalaznak? Indíts egy Demon Huntert és mindez vagy nem fog zavarni egy idő után, vagy úgy felmegy benned a pumpa hogy fejjel vered szét a billentyűzetet és az egeret.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50049) mephi666 válasza mcsabee (#50046) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért d2ben bizonyos patch-el a lightning ench-es láthatatlan getymót szóró dögök instant öltek 95%os resen meg energy shielden keresztül :B volt azért szívatós leosztás ott is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50050) Tom5 válasza Thrawn (#50048) üzenetére


Tom5
addikt

UI-val egyet értek! Barbár után DH-val azt hittem minden szál hajam egyesével tépem ki.
körülbelül 10x többször haltam. :DDD de letojom. :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.